Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 19:38   #3871
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Zalezy jaki masz typ cery oraz w jaka range cenowa celujesz
A wiec tak mam cere mieszana z zaskorniakami, sporadycznie jak mam okres wypryski . Cena nie gra roli, najwazniejsze zeby byl dobry, nie za ciezki Mialam estee lauder double wear, guerlain, maybeline, ale zaden mnie tak nie zachecil do kupna nastepnego opakowania.
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:16   #3872
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

http://www.rightmove.co.uk/ Mozesz poszukac na tej stronie.
Albo prywatnych ogloszen w gazetach. Prywatnie powinno byc taniej i nie ma oplat manipulacyjnych i tym podobnych rzeczy.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:06   #3873
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
A wiec tak mam cere mieszana z zaskorniakami, sporadycznie jak mam okres wypryski . Cena nie gra roli, najwazniejsze zeby byl dobry, nie za ciezki Mialam estee lauder double wear, guerlain, maybeline, ale zaden mnie tak nie zachecil do kupna nastepnego opakowania.
A może spróbuj double wear light. Podobno jest o wiele lepszy i lżejszy od klasycznej wersji.
Idź do stoiska estee lauder i bez problemu dostaniesz próbeczkę, która wystarczy ci na minimum kila użyć.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:51   #3874
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
http://www.rightmove.co.uk/ Mozesz poszukac na tej stronie.
Albo prywatnych ogloszen w gazetach. Prywatnie powinno byc taniej i nie ma oplat manipulacyjnych i tym podobnych rzeczy.
dzięki
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:24   #3875
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
To byloby zbyt piekne, gdyby od samego stosowania balsamow rozstepy sie nie pojawialy. Prawda jest za to, ze uzywanie balsamow powoduje, ze mniej sa widoczne i ogolnie skora wyglada lepiej.

A te kosmetyki Johnsona jak dla mnie-badziew. Nie pasuja ani mnie, ani mojemu bobasowi. Ostatnio kapie go w takim specyfiku z Bootsa i juz zaden balsam nie jest potzrebny http://www.boots.com/en/Little-Me-Or...-150ml_121274/ To jest zdaje sie z tej serii. Dobry jest tez krem Avent, Magic bodajze. Sama go uzywalam zima.
Ostatnio zaopatrzylam sie w zel do mycia twarzy Avene. Taki niebieski do skory tlustej. Moja jest bardziej mieszana, bardzo wysuszona, a do tego meczy mnie tradzik ostatnio, chociaz trzydziestka za pasem Ten zel nie wysusza i powoli cera mi sie poprawia. Teraz mam zamiar jeszcze zakupic jakis krem z tej firmy. Jak tylko skoncze Pharmaceris.
Wczesniej uzywalam sporo kosmetykow Simple, ale jakos strasznie podrozaly, a do tego nafaszerowane sa jednak chemia. Kupowalam np krem do demakijazu oczu. Wczesniej nawet za funta mozna bylo go kupic w Tesco, a ostatnio juz kosztowal prawie 5. Wolalam kupic Garniera za 2.59-dwa razy wieksze opakowanie.
A co do Wilkinsona, to wiele kosmetykow jest tam tanszych. Ostatio zaopatzrylams sie w chusteczki dla malucha. Obok pudru johnsona to jedyne kosmetyki, ktore lubie z tej firmy.
Warto, jesli macie w swoich miastach, odwiedzic sklep Savers. Tez maja sporo kosmetykow w nizszych cenach, niz Boots, czy Superdrug.

Przyznam racje jesli chodzi o Johnsona. Napisalam o promocji, bo jesli ktos nie chce za duzo wydac to ta walizeczka z produktami to naprawde super oferta. Ale sama na swojej skorze przekonalam sie , ze oliwka tej firmy wysusza skore po dluzszym stosowaniu. No ale z drugiej strony chyba nie ma innych kosmetykow, ktore tak pieknie pachną niemowlakiem Ja sama dla swojego malucha kupilam oliwke Palmersa, jak i masło kakaowe, ale zainetersował mnie Twoj produkt z bootsa, nie slysalam o nim wczesniej, sprawdzilam, ze ma dobre opinie, cena troche wysoka, no ale podobno wydajny. Byc moze sie skusze.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:16   #3876
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A może spróbuj double wear light. Podobno jest o wiele lepszy i lżejszy od klasycznej wersji.
Idź do stoiska estee lauder i bez problemu dostaniesz próbeczkę, która wystarczy ci na minimum kila użyć.
Dziekuje za odpowiedz. Estee lauder double wear and double wear light mialam i nie byam w 100 procentach zadowolona, to znaczy zwykly byl ciezi i tworzyl maske, a light nie kryl ta jak obiecywano, po nalozeniu byl swietny, ale po kilku godzinach znikal z twarzy.
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:02   #3877
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anialobo Pokaż wiadomość
Przyznam racje jesli chodzi o Johnsona. Napisalam o promocji, bo jesli ktos nie chce za duzo wydac to ta walizeczka z produktami to naprawde super oferta. Ale sama na swojej skorze przekonalam sie , ze oliwka tej firmy wysusza skore po dluzszym stosowaniu. No ale z drugiej strony chyba nie ma innych kosmetykow, ktore tak pieknie pachną niemowlakiem Ja sama dla swojego malucha kupilam oliwke Palmersa, jak i masło kakaowe, ale zainetersował mnie Twoj produkt z bootsa, nie slysalam o nim wczesniej, sprawdzilam, ze ma dobre opinie, cena troche wysoka, no ale podobno wydajny. Byc moze sie skusze.
A mi sie pomylilo z tym produktem Chodzilo mi o Method Baby. Mam taki plyn do kapieli z pokrywka-polewaczka. Bobas po tym pachnie jak ciastko
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 02:07   #3878
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Może jest któraś z Was z okolic Manchesteru (ja dokładnie Altrincham) i może mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć firmy Thalgo i Shiseido?
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:48   #3879
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Może jest któraś z Was z okolic Manchesteru (ja dokładnie Altrincham) i może mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć firmy Thalgo i Shiseido?

Shiseido napewno znajdziesz w Selfridges i House Of Fraser, Thalgo napewno w Bootsie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:13   #3880
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Shiseido napewno znajdziesz w Selfridges i House Of Fraser, Thalgo napewno w Bootsie
Niestety w żadnym "moim" Bootsie nie mam Thalgo, może muszę poszukać w jakimś większym. Dzięki.
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 23:22   #3881
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny, a sa u Was w Bootsiekosmetyki YES TO CARROTS albo YES TO TOMATOES? u mnie byly przez jakis czas,a teraz gdy wlasnie chcialam kupic,wycofali je grr! Zastanawiam sie, czy ze wszystkich Bootsow, czy tylko z mojego..?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 06:58   #3882
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Może jest któraś z Was z okolic Manchesteru (ja dokładnie Altrincham) i może mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć firmy Thalgo i Shiseido?
Ja Thalgo kupuje na ebay, nie wiem czy jest taniej niz w sklepie, mysle, ze troche jest, ale mam 100 procent pewnosci, ze to uczciwy kupiec, a Thalgo spotkalam tylko raz w SPA i ceny mnie zabiły Ten sprzedawca to:shelki's warehouse. Brałam pare produktów i jestem pewna , ze sa orginalne. Znalazlam jednego sprzedawce, który sprzedaje Thalgo za smieszne pieniadze np peeling do twarzy za 2 funty, ale kurcze jakos podejrzanie mi to smierdzi.
Polecam www.cheapsmells.com na inne firmowe kosmetyki w tym Shiseido, nawet teraz zajrzalam i są za pol ceny sklepowej, nie wszystkie tylko wybrane, ale jest duzy wybor i fajne oferty.
Selfridges hmm pracowalam tam, na promocje nie licz, jedynie moze jakis zestaw promocyjny w limitowanej edycji.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 23:28   #3883
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anialobo Pokaż wiadomość
Ja Thalgo kupuje na ebay, nie wiem czy jest taniej niz w sklepie, mysle, ze troche jest, ale mam 100 procent pewnosci, ze to uczciwy kupiec, a Thalgo spotkalam tylko raz w SPA i ceny mnie zabiły Ten sprzedawca to:shelki's warehouse. Brałam pare produktów i jestem pewna , ze sa orginalne. Znalazlam jednego sprzedawce, który sprzedaje Thalgo za smieszne pieniadze np peeling do twarzy za 2 funty, ale kurcze jakos podejrzanie mi to smierdzi.
Polecam www.cheapsmells.com na inne firmowe kosmetyki w tym Shiseido, nawet teraz zajrzalam i są za pol ceny sklepowej, nie wszystkie tylko wybrane, ale jest duzy wybor i fajne oferty.
Selfridges hmm pracowalam tam, na promocje nie licz, jedynie moze jakis zestaw promocyjny w limitowanej edycji.
Dzięki wielkie
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 12:28   #3884
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
A wiec tak mam cere mieszana z zaskorniakami, sporadycznie jak mam okres wypryski . Cena nie gra roli, najwazniejsze zeby byl dobry, nie za ciezki Mialam estee lauder double wear, guerlain, maybeline, ale zaden mnie tak nie zachecil do kupna nastepnego opakowania.
Mi dziewczyny tutaj polecily Studio Fix MACa i uwielbiam go
Naklada sie go warstwami wiec mozesz zdecydowac czy chcesz wiecej czy mniej pokrycia. No i to dwa w jednym wiec nie trzeba juz uzywac pudru.
Poza tym moim stalym faworytem jest Clinique Superbalanced Make-up, dosc dobrze kryje, ale na wieksze wypryski potrzeba korektora. Jest lekki (moim zdaniem) i swietnie sie rozprowadza Nie wysusza, przynajmniej mnie, i nie widac go w porach i w suchych partiach twarzy.
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 22:00   #3885
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jak dla mnie ten superbalanced to lipa. Lepszy jest kompakt. Z tym , ze mam dwa odcienie: sand i jeszcze cos jasniejszego i ten pierwszy jest lepszy. Wyglada naturalnie, mimo, ze jest za ciemny dla mojej cery. Wygladam, jakbym opalila twarz. Jasny ma dobry odcien, ale jakos gorzej sie trzyma.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 18:07   #3886
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ten superbalanced to lipa. Lepszy jest kompakt. Z tym , ze mam dwa odcienie: sand i jeszcze cos jasniejszego i ten pierwszy jest lepszy. Wyglada naturalnie, mimo, ze jest za ciemny dla mojej cery. Wygladam, jakbym opalila twarz. Jasny ma dobry odcien, ale jakos gorzej sie trzyma.
Przepraszam a ten kompakt to co to jest i z jakiej firmy, przepraszam za niemadre pytanie z gory
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 15:30   #3887
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Tez Clinique i super balanced.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:30   #3888
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

niestety juz go w kompakcie nie produkuja szkoda. Zakupilam ponownie double wear light ech....
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 15:27   #3889
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny, mam pytanie . Niedługo przeprowadzam się do UK i nie wiem, czy mam robić zapasy, czy kupię tam bez problemu - chodzi mi o kosmetyki Gosha i http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30537
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 20:51   #3890
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie . Niedługo przeprowadzam się do UK i nie wiem, czy mam robić zapasy, czy kupię tam bez problemu - chodzi mi o kosmetyki Gosha i http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30537
Gosh na pewno do dostania w kazdej drogerii Superdrug, w innych miejscach pewnie tez. Co do Avene to w kazdej wiekszej drogerii Boots (mniejsze nie wszystkie maja kosmetyki apteczne). To ogromne sieci drogeryjne dostepne nawet w mniejszych miasteczkach, takze mysle ze zapasy sa zbedne (a jesli juz naprawde wyladowalabys gdzies gdzie ich nie ma lub sa gorzej zaopatrzone, to prowadza one sprzedaz wysylkowa)
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:49   #3891
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Gosh na pewno do dostania w kazdej drogerii Superdrug, w innych miejscach pewnie tez. Co do Avene to w kazdej wiekszej drogerii Boots (mniejsze nie wszystkie maja kosmetyki apteczne). To ogromne sieci drogeryjne dostepne nawet w mniejszych miasteczkach, takze mysle ze zapasy sa zbedne (a jesli juz naprawde wyladowalabys gdzies gdzie ich nie ma lub sa gorzej zaopatrzone, to prowadza one sprzedaz wysylkowa)

No właśnie - dotychczas będąc w UK u brata w odwiedzinach nie mogłam spotkać Avene ani w Bootsie ani w aptekach, tak samo było z Goshem. Uświadomiłaś mi, że byłam po prostu w za małym mieście . A już się bałam, że tam po prostu tego nie znajdę
__________________
a traveller

Edytowane przez joplin
Czas edycji: 2010-09-05 o 21:53
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:54   #3892
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja uwielbiam kosmetyki firmy Aveda. Dotychczas wyprobowalam tylko ich szampony i odzywki. Naturalne, bez najgorszej chemii, przepieknie pachna i jestem pod ogromnym wrazeniem ich skutecznosci. Do kupienia w salonach fryzjerskich i spa aveda lub ze strony internetowej. Rowniez farbowalam wlosy w ich salonie. Podobno maja w wiekszosci tylko skladniki naturalne i nie zawieraja zadnych rakotworczych i podejrzanych chemikalii.
Uzywam ich sprayu na pogrubienie wlosow i jest cudny. Naprawde dziala a wlosy sa blyszczace i wydaje sie ze jest ich dwa razy wiecej. Zapach szamponow wprost nieziemski. Ostatnio czytalam opinie o ich szamponie black malva i naprawde przyciemnia i ochladza zrudziale brazy (tak osadzilo bardzo wiele kobiet na forum internetowym, to moj najblizszy zakup)

Jedyny minus sa drogie (szampony i odzywki okolo 23 funtow itp.)
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2010-09-06 o 15:55 Powód: literowka
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:51   #3893
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Uzywam ich sprayu na pogrubienie wlosow i jest cudny. Naprawde dziala a wlosy sa blyszczace i wydaje sie ze jest ich dwa razy wiecej.
Mozesz napisac cos wiecej? Jak sie nazywa i na ile starcza? Moje wlosy po odchudzaniu przedslubnym (tak mi sie wydaje) strasznie sie lamia i wypadaja garsciami, potrzebuje jakiegos wspomagacza
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:50   #3894
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość

Jedyny minus sa drogie (szampony i odzywki okolo 23 funtow itp.)
cena wysoko przesadzona. Na ebayu mozna dostac za 8,5 f a i na stronach internetowcyh sklepow ze zdrowa zywnoscia sa nieco drozsze
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:56   #3895
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Czy któraś z Was używała szamponow do włosów firmy Janson?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 18:43   #3896
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

raczej nie przesadzona
jesli chodzi o litra to po tyle mniej wiecej te szamponiki chodza
a Ty nam pewnie mowisz o mniejszych pojemnosciach

jansona nie uzywalam
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 21:59   #3897
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
raczej nie przesadzona
jesli chodzi o litra to po tyle mniej wiecej te szamponiki chodza
a Ty nam pewnie mowisz o mniejszych pojemnosciach

jansona nie uzywalam
cena litrowych szamponów zaczyna się od 18f

http://www.lookfantastic.com/hair/av...ircare/shampoo
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 20:04   #3898
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a co sądzicie o kosmetykach Simple? bo nie wiem czy się zdecydować i kupic krem na noc, oraz balsam na oczy...używała któraś z was może?
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 22:38   #3899
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Troche tu o Simple bylo-jedni uwielbiaja, inni nie cierpia. Czy raczej jedne, inne
Ja uzywalam paru produktow i sa nawet spoko, ale ostatnio cos podrozaly. Musze troche przyhamowac z wydawaniem kasy, wiec np. zamiast 100ml kremu do demakijazu oczu Simple, za 4.90£, zakupilam 250ml mleczka Garnier do skory wrazliwej za 2.50. Uzywalam tez kremu pod oczy, ale ostatnio kolezanka przywiozla mi Pharmaceris na worki i cienie pod oczami i jest zdecydowanie lepszy. Za to moja tesciowa i jej znajoma sobie chwala rozne produkty. Mysle jednak, ze warto sprobowac.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 23:03   #3900
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez go2me Pokaż wiadomość
a co sądzicie o kosmetykach Simple? bo nie wiem czy się zdecydować i kupic krem na noc, oraz balsam na oczy...używała któraś z was może?
To ja należę do tych co simple nie znoszą.
Te kosmetyki to jakaś kpina jest. Od szamponu dostałam łupieżu.
A ostatnio w przypływie głupoty kupiłam żel do twarzy
Normalnie używam clinique, ale skończył mi się. Zawsze kupuję jak jest bonus (bo tak się opłaca), więc kupiłam jakiś żel na przetrwanie aż będzie bonus w którymś sklepie w mojej okolicy. Padło na nieszczęsnego simple. To dziadostwo w ogóle nie myje. Po umyciu twarz jest tłusta jak przed myciem. Myślałam ze może to jego tajemnicze działanie, że to jakieś specjalne nawilżenie, ale jak po 2-3 dniach zaczęło mnie syfić na brodzie to już wiedziałąm co z nim zrobić - śmietnik. TŻ też go używał i zapryszczyło mu nos i miał. Miał takie same odczucia jak ja. Z tej oszczędności musiałam kupić drugi żel.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.