Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 10:08   #691
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

hej gratuluję wczorajszych 100 dniówek i dzisiejszych zmian kodów
cornflower_girl biżuteria śliczna - czekam na foto jak przyjdzie

enzunio paznokcie śliczne

kroooliczek89 - 89 o rocznik? bo jeśli tak to jesteśmy rówieśniczkami a ja się staro nie czuję

Ewaden trzymam kciuki za dobre wiadomości

nam do rozdania zostało 12 zaproszeń - dziś jedziemy do świadka
a jutro wieczór panieński mojej kumpeli która ślubuje 14.06 ale będzie zabawa

dodatkowo muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam pracę - 2 miesiące na zlecenie w Urzędzie Skarbowym więcej szczegółów poznam w poniedziałek rano cieszę się jak dziecko
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:12   #692
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość

Jutro muszę o 6 odebrać ciasta na Poltra, potem jechać na sale (dzisiaj ćwiczyłyśmy na niej pierwszy taniec i tragedia...)

Pryszcz mi się robi pod nosem a w głowie mam wypalona dziurę (farbowałam tym czym zwykle we wtorek i po zmyciu farby miałam ranę na skroni a teraz mam strupa)
Piękne pazurki

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakiś sposób na bolace i opuchnięte nogi? dzisiaj przymiarka, a ja nie mogę butów ślubnych ubrac a do ślubu tydzień...
Poleż z nogami na poduszce żeby były wyżej niż głowa.

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
Kochane, a ja mam do Was pytanko.. skąd zamawiałyście poduszkę pod obrączki?
Ja dostałam w gratisie w salonie w którym szyłam suknię

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość

aczkolwiek druga opcję , którą biorę pod uwagę jest poduszka z kwiatów
Cudna ta kwiatowa zielona, sama myślałam o czymś takim ale jednak nie zamówiłam.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:13   #693
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
dodatkowo muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam pracę
Gratulacje!
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:14   #694
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Znow oddzywa się bezsennosc jest 2 w nocy a ja skoczylam wlasnie wieszac pranie i ide Was nadrabiac
skąd ja to znam zawsze tak miałam, tylko teraz sie troche zmienilo bo mamy szczeniaka w domu, więc wstawanie co chwile do niego + o 6 rano spacerowanie z nim daje sie we znaki, ok 24 już padam na pysk

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

Żeby garnitur wyglądał jak pogrzebowy to trzeba by założyć czarną koszulę. A czarny garnitur jest po prostu elegancki. Mój TŻ ma czarny garnitur i nie będzie wyglądał jak "smutny pan z zakładu pogrzebowego" bo z całą pewnością będzie uśmiechnięty tego dnia.
Jeśli Twój "przystojniak" będzie smutnym motorniczym to współczuję
o to to to
mi sie zadne garnitury nie podobaja tak jak czarne mega eleganckie

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy się umawiać na fryzurę próbną? Ślub za 4 miesiące, koleżanka, która jest fryzjerką uczesze mnie w czerwcu jakoś żeby to zobaczyć jak wyjdzie, a w salonie fryzjerskim myśle, że jakoś pare tygodni przed (3-4 tygodnie) chyba wystarczy na próbną... Czy później?
ja tydzień wczesniej, mam nadzieje że będzie ok

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
dodatkowo muszę się pochwalić - od poniedziałku zaczynam pracę - 2 miesiące na zlecenie w Urzędzie Skarbowym więcej szczegółów poznam w poniedziałek rano cieszę się jak dziecko
gratuluję
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2014-05-30 o 10:15
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:32   #695
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość

Cudna ta kwiatowa zielona, sama myślałam o czymś takim ale jednak nie zamówiłam.
Moja teściowa ma kwiaciarnię , co prawda zdecydowaliśmy że ją nie obciążamy kwiatami i do sali , bukietów ślubnych i kościół mamy juz ludzi a ona nam pomoże z takimi pierdołami własnie jak ubieranie domu czy poduszka na obrączki
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 10:47   #696
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
Kochane, a ja mam do Was pytanko.. skąd zamawiałyście poduszkę pod obrączki?
Ja bardzo chciałam zamówić kwiatową, ale już nie chcemy generować kolejnych kosztów, bo jest ponad 40 tys zł, więc starczy. Dostaliśmy poduszeczkę od siostry TŻ. Nie jest to wprawdzie moja estetyka (biała satynowa poduszeczka, ale darowanemu koniowi w zęby zaglądać nie będę). Tym bardziej, że to właściwie na moment.

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ja , którąś z tych
Przepiękne te Twoje propozycje poduszek kwiatowych!
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:12   #697
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam Dziewczyny jestem bardzo bardzo z tyłu za Wami nie mam stałego dostępu do neta i ciężko mi nadrobić Nam zostało już tylko 50 DDŚ

Jeszcze tylko 4 tygodnie i jedziemy do Polski załatwiać resztę spraw Cieszę się jak mała dziewczynka. Do tej pory otrzymaliśmy tylko 4 potwierdzenia gości Więc jutro łapiemy za telefony i dzwonimy do wszystkich, ponieważ do 1 czerwca musimy wiedzieć Dziewczyny takie pytanko decydujecie się na pończochy białe czy koloru skóry? bo ja nie mam pojęcia, które wybrać ;/ Pozdrawiam i Gratuluję Zawartych Związków Małżeńskich z Najlepszymi Życzeniami na Nowej Drodze Życia oraz Zmian Kodów
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 11:17   #698
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Hej dziewczynki

Przepraszam że dopiero piszę, wczoraj obiecałam wstawić obrączki ale miałam zalatany dzień a potem Tż u mnie nocował i oglądaliśmy film i nie pozwolił mi wejść na wizaż

Jestem już po zabiegu, było gorzej niż myślałam niestety. Guz nie był mały, poza tym wczoraj zaczął mi dziwnie ropieć
Ponad pół godziny mi go usuwali, jak zeszłam z fotela to miałam całe włosy we krwi, plus ciuchy, a o chirurgu nie wspomnę.
Jak wyszłam z gabinetu to Tż mało się nie poryczał, był w szoku bo nigdy nie widział mnie takiej.
Ale dobrze że już po, odpoczywam sobie, mam na głowie szwy i muszę przemywać ranę wodą utlenioną.
Wzięłam dwa ibupromy bo ból jest nie do zniesienia muszę umyć włosy ale nie mogę się schylać więc chyba Tż zaraz mi umyje.
Za tydzień zdejmuję szwy..

Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki

W załączniku wstawiam obiecane obrączki, moja obrączka ma taki paseczek na środku, a Tż nie ma żadnych dodatków.
Wczoraj jak je odebraliśmy oboje bardzo byliśmy wzruszeni

P5290021.jpg

P5290026.jpg
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:39   #699
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Przepraszam że dopiero piszę, wczoraj obiecałam wstawić obrączki ale miałam zalatany dzień a potem Tż u mnie nocował i oglądaliśmy film i nie pozwolił mi wejść na wizaż

Jestem już po zabiegu, było gorzej niż myślałam niestety. Guz nie był mały, poza tym wczoraj zaczął mi dziwnie ropieć
Ponad pół godziny mi go usuwali, jak zeszłam z fotela to miałam całe włosy we krwi, plus ciuchy, a o chirurgu nie wspomnę.
Jak wyszłam z gabinetu to Tż mało się nie poryczał, był w szoku bo nigdy nie widział mnie takiej.
Ale dobrze że już po, odpoczywam sobie, mam na głowie szwy i muszę przemywać ranę wodą utlenioną.
Wzięłam dwa ibupromy bo ból jest nie do zniesienia muszę umyć włosy ale nie mogę się schylać więc chyba Tż zaraz mi umyje.
Za tydzień zdejmuję szwy..

Dziękuję za wszystkie trzymane kciuki

W załączniku wstawiam obiecane obrączki, moja obrączka ma taki paseczek na środku, a Tż nie ma żadnych dodatków.
Wczoraj jak je odebraliśmy oboje bardzo byliśmy wzruszeni
dobrze, że zabieg się udał, teraz się na pewno wszystko ładnie zagoi
obrączki śliczne!
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:43   #700
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Też mam dziś kiepski dzień Co do problemów z okresem idz do lekarza Sama miałam kiedyś częste zaniki okresu właśnie, ale teraz już się poprawiło na szczęście. Pobrałam trochę leków, ale nic nie dały, a utyłam 10 kg Później poszłam do innego gin i powiedział, że na braki może wpływać wiele czynników. Po pierwsze kazał mi zrzucić to co przybrałam i natychmiast odstawić to co brałam, bo okazało się, że to w ogóle nie jest na to co mi dolega (brałam Bromergon, bo miałam za wysoki poziom prolaktyny) Później pobrałam trochę tabletek anty i wiadomo okres się unormował, ale potem z własnej woli odstawiłam. Były jeszcze czasem jakieś zawirowania, ale teraz odkąd zdrowo i przede wszystkim regularnie jem i ćwiczę, problemy odeszły Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze
teraz doczytałam, że nie masz okresu od października Są specjalne tabletki na wywołanie - ja takie brałam. I to nie są tabletki anty... Kurczę martwię się teraz Ciebie Może warto iść do jakiegoś innego gin? U mnie poprawiło się dopiero jak właśnie lekarza zmieniłam...
Ja w sumie mojej ginekolog ufam ale właśnie myślę żeby spróbować u jakiegoś naprawdę dobrego lekarza... Robiła mi USG dopochwowe, badałyśmy hormony tarczycy i płciowe. Jedyne do czego można było się przyczepić to wysoki poziom luteiny ale mieszczący się w przedziale. Dlatego znowu dała mi te anty z nadzieją, że one wpłyną na to. Teraz pójdę do niej, zobaczymy co powie i jeśli trzeba będzie to za radą poszukam specjalisty od naprotechnologii.

Ja nie wiem, może to wina tego, że w wakacje w pewnym momencie mało jadłam, dopiero tak naprawdę zaczęłam jeść racjonalnie tj. od końca marca pilnuje wszystkiego, jem zdrowe tłuszcze, nie unikam węglowodanów...Bo jak dostałam tabletki anty to nagle przytyłam ale nie jadłam za zdrowo, rzucałam się dosłownie na jedzenie... Dopiero wróciłam do normy jako takiej. Jestem osobą aktywną, ćwiczę w domu zarówno siłowo jak i interwały, jeździmy z TŻ na rowerach, teraz chodzimy też na basen i chcemy zapisać się na siłownię (to dla TŻ bo on w domu nie ma motywacji, a ja chcę mu pomóc żeby się wkręcił z powrotem w sport).
Nie wiem, ryczeć mi się chce, zaczęłam codziennie się tym martwić. TŻ już nic nie mówię bo nie chcę żeby on się martwił

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Nie mogę nadrobic, przepraszam.

Mam zrobione rzęsy i paznokcie
Paznokcie są śliczne

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
zrób usg wewnętrzne i zbadaj tarczyce

Miałam i wszystko jest ok, hormony tarzycy zbadane nawet dwa razy, USG tarczycy, USG dopochwowe czy jak to się nazywa, zwykłe USG.....wszystko

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Paznokcie wyglądają naturalnie, tak lubię
Fajne pompony, ja tez będę miała dekorację z pomponów ale ja muszę za to płacić bo w piątek na sali jest drugie wesele i z deko można wejść dopiero w sobotę rano.
Też mam pompony u mnie też jest wesele w piątek ale babeczka powiedziała, że te niewidoczne żyłki (do podwieszenia pomponów) to dekoratorka może zrobić wcześniej, nikt tego widzieć nie będzie :P a moja koleżanka musi mieć to szybciej zrobione bo jest dość wysoko i sporo do zrobienia i ona nie chce żebym ja się stresowała, że nie zdąży :p tym bardziej, że ja w dniu wesela nie jadę już na salę bo mam do niej 30km i nie będzie na to czasu ;p

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny ale akcja!
spotkalam sasiadke przed klatka z torbami i sie smieje do niej ze niedawno sie wprowadzila a juz sie wyprowadza, a ona do mnie:
-ku*wa! jutro mam wlasny slub o 16 a te cwele tu ku*wa wode zakrecaja od 8 rano..
Ja patzre na drzwi klatki, FAKTOZA!!! jutro nie mamy wody w bloku od 8 do 16 :O
Mowi ze jak to przecyztala sie to poplakala i jedzie do rodzicow nocowac tam sie kapac i upiekszac, itp ale mowi ze dobrze ze ma gdzie pojsc!
U mnie lubią prąd wyłączać jak lekko zawieje natomiast w bloku u rodziców też nie raz było, że wodę wyłączają. Chyba bym ich tam zabiła jakby mi w dniu ślubu wyłączyli

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość

Byłam na fryzurze próbne. Zdjęcia w załączniku (jutro usunę). Więcej zdjęć w klubie
Bardzo ładna fryzurka dobrze wyglądasz nie wiem jak przód ale pewnie też super

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
ja już nie mam siły do mojego TŻ

w końcu udało mi się go zaciągnąć do po oglądania garniturów ale .....
mi się bardzo podoba taki kolor granatowy (http://vistula.pl/garnitury/garnitur,id-65001) a on powiedział, że nie będzie wyglądał jak motorniczy
Musicie zobaczyć go na żywo bo na stronie te kolory są inne my oglądaliśmy na stronie i zapisywaliśmy te kody i granat okazał się tak ciemny, że prawie jak czarny dla mnie wyglądał.
Mój TŻ ma granatowy, dość ciemny ale widać, że to granat, matowy i naprawdę wygląda super. Jaśniejszego granatu nie chciał bo wydawał mu się za jasny i mało elegancki na ślub
Początkowo również nie był za granatem uważając, że nie chce wyglądać jak listonosz ale potem stwierdził, że przecież weźmie i tak ciemniejszy odcień a czerni nie chciał

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
aniuska Koniecznie idź do dobrego lekarza. Jedyne co bym Ci radziła, to wybrać się do specjalisty, który zajmuje się naprotechnologią (np. tutaj lista lekarzy) większość z tych lekarzy bardzo zwraca na wszystkie czynniki w cyklu kobiety, próbuje dociekać przyczyn, jak sa jakiekolwiek nieprawidłowości i przede wszystkim wyleczyć.
Pójdę teraz jeszcze do mojej gin, a potem umówię się na wizytę do Poznania do któregoś z ginekologów z tej listy. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Ja , którąś z tych http://decorisus.pl/c/3/440/Poduszki...by%20Chic.html idealnie się to nam wpisuje w "motyw" naszego wesela -koronki i juta,

aczkolwiek druga opcję , którą biorę pod uwagę jest poduszka z kwiatów

Piękne i te na zdjęciach i te na stronie. Pasują również do naszej dekoracji

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość

Jestem już po zabiegu, było gorzej niż myślałam niestety. Guz nie był mały, poza tym wczoraj zaczął mi dziwnie ropieć
Ponad pół godziny mi go usuwali, jak zeszłam z fotela to miałam całe włosy we krwi, plus ciuchy, a o chirurgu nie wspomnę.
Jak wyszłam z gabinetu to Tż mało się nie poryczał, był w szoku bo nigdy nie widział mnie takiej.
Ale dobrze że już po, odpoczywam sobie, mam na głowie szwy i muszę przemywać ranę wodą utlenioną.
Wzięłam dwa ibupromy bo ból jest nie do zniesienia muszę umyć włosy ale nie mogę się schylać więc chyba Tż zaraz mi umyje.
Za tydzień zdejmuję szwy..
Obrączki bardzo ładne
Odpoczywaj sobie, a może już myć głowę?
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:43   #701
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
ja sobie zawsze robie kąpiel w letniej wodzie (bardziej zimnej) z jakims płynem. pomaga czasami
Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość


zimny prysznic na nogi, i zimne okłady na stopy.
Mi w ciazy bardzo pomagalo, zwlaszcza, ze mialam 2 wesela pod prawie sam koneic ciazy :P
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Może sa jakies kremy wspomagające? Mi strasznie puchną łydki a mam siedzącą pracę. Od kilku lat mam pod stołem podnóżek, a w zasadzie stołek wysokości ok 25-30 cm i trzymam nogi jak na taborecie. Z boku może wygląda to tak jakbym sobie leżała przy biurku, ale inaczej nie moge bo noga puchnie do 5 cm w ciągu dnia!
Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Chłodna woda z solą
dziekuję za pomysły... za chwilę bedę działać, kupiłam też jakieś witaminy i maść.

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
Kochane, a ja mam do Was pytanko.. skąd zamawiałyście poduszkę pod obrączki?

ogólnie musi być poduszka? a nie może być pudełeczko?


Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość

Mi pomaga moczenie w letniej wodzie z solą

wypróbuję, a sól jakaś specjalna??


Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość


Poleż z nogami na poduszce żeby były wyżej niż głowa.
i zamista poćwiczyć dzisiaj na siłowni bedę sobie leżeć ale co zrobić..

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki


W załączniku wstawiam obiecane obrączki, moja obrączka ma taki paseczek na środku, a Tż nie ma żadnych dodatków.
Wczoraj jak je odebraliśmy oboje bardzo byliśmy wzruszeni

Załącznik 5696721

Załącznik 5696722
bardzo ładne tez właśnie dostałam obraczki w takim pudełeczku, i zastanawiam sie czy może być zamiast poduszki






wróciłam z przymiarki. Jeszcze tylko zamek będzie wszysty i guziczki. Suknia jest boska
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 11:43   #702
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

anka1897 bardzo ładna fryzura

exist_ trzymam kciuki za protokół może nie taki straszny diabeł jak go malują

TysiaBB1989 potwórzę po raz kolejny że mój miał mega awers na granatowe garniaki ale jak przymierzył właśnie w Vistuli to już na inny nie chciał patrzeć tak mu się spodobał więc nic się nie martw na zapas może i Twój da się namówić najważniejsze żeby sobie po przymierzał

rabbitka gratki zmiany kodu

mysza93 gratki 3 miesięcy

enzunio powodzenia na poltrze

cornflower_girl pisałam już w klubie ale i tutaj napiszę że bardzo mi się podoba Twoja biżu i nie tylko

bachara to udanej imprezki życzę a co do pracy to super i powodzenia chociaż miejsce .... wiadomo skarbówka

marlenqa22 ale się cieszę że zabieg masz już za sobą niech się szybko goi i będzie git - bravo za odwagę
Co do obrączek są
__________________
13.09.2014

Edytowane przez iliy
Czas edycji: 2014-05-30 o 11:46
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:46   #703
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

bachara, gratulacje
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:51   #704
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

marlenqa cieszę się że zabieg się udał, życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Bardzo ładne obrączki! oklaski:

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanko decydujecie się na pończochy białe czy koloru skóry? bo ja nie mam pojęcia, które wybrać ;/
Idealne by były cieliste wykończone białą koronką, jeśli nie uda mi się takich kupić to będą całe cieliste

Bachara gratuluję!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 11:52   #705
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Iliy - miejsce jest dla mnie super bo w tamtym roku bylam tam 11 miesięcy na stazu z urzędu pracy

Dziekuje za wszystkie gratulacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:03   #706
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Iliy - miejsce jest dla mnie super bo w tamtym roku bylam tam 11 miesięcy na stazu z urzędu pracy

Dziekuje za wszystkie gratulacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Źle się wyraziłam... nie o samo miejsce mi chodziło bardziej o instytucję więc jeszcze raz gratuluję i oby udało się tam zostać na dłużej
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:13   #707
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dzięki za podsumowania
Mniej więcej mamy ogarnięte. Zrobiłam plan na czerwiec. Więcej rzeczy udałoby się pozałatwiać, ale trzyma nas:
a) dieta - nie mogę kupić bielizny, TŻ garniaka
b) kasa - nie kupimy na raz napojów, biżu, wina itd.

Ja będę pachnieć :


Albo:



Z kolei dla TŻta spodobał mi się ostatnio:


Alloffkowa, Twoje jest tak dokładne, że aż mnie przeraża

Enzunio, pazury MEGA wyszły !

Justynkie, gratki za obrączki, są rewelacyjne

Anka, fryzura fajna!

Exist, zachowanie księdza porażka..
Jak można się nabijać z czyjegoś imienia i to mimo próśb i zwracania uwagi?!
Zwłaszcza, że siostra w gimnazjum, a wiadomo jak nastolatki się przejmują takimi rzeczami...

Tysia, motorniczy mnie rozwalił

Justynkie, mnie się podobają czarne garniaki, meeeega eleganckie! Dla TŻta chciałabym ciemny granat, ale nie wiem, czy będzie do niego pasował.
On z kolei mówił mi o granacie wpadającym w szary (wtf ).
Ale to czeka na nas w lipcu

Myboyismine - pij dużo wody, widocznie Ci się zatrzymała.
I mocz wieczorami stopy w chłodnej wodzie z olejkiem lawendowym i solą do stóp, np. bingospa ma sól na opuchnięte nogi.
Nie jedz soli.

Bachara, gratki za pracę

Marlenqa, biedaku, zdrówka
Obrączki piękne


Dziewczyny, pisałam Wam ostatnio o sukience mamy, że znalazłyśmy idealną, ale 38 była ciasna, a 40 nie było, bo to outlet - na szczęście pracuje tam moja koleżanka i dziś zamówiła sukienkę dla mamy, do 2 tygodni powinna przyjść

Mam nadzieję, że nie okaże się, że 40 jest za duża Bo wiecie, tak jest czasami, że M za mała, L za duża...
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:19   #708
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Miałam i wszystko jest ok, hormony tarzycy zbadane nawet dwa razy, USG tarczycy, USG dopochwowe czy jak to się nazywa, zwykłe USG.....wszystko


Pójdę teraz jeszcze do mojej gin, a potem umówię się na wizytę do Poznania do któregoś z ginekologów z tej listy. Dziękuję
ja mam bardzo dobrego ginekologa-endokrynologa w Wawie, ale wiem ze do niego jezdza z calej Polski. Jak bylam w ciazy to rozmawialam z dwiem, jedna przyjezdzala do niego dziewcyzna ze Szczecina wlasnie z porblemai i dizwnymi wynikami badan a chciala zajsc w ciaze, a druga z Zielonej Góry w ciazy i mowila ze tylko ok moze odebrac jej poród prawidlowo.
Poza tym sławnymi na całą Polske lekarzami są Romulad i Marzena Dębscy. Małżeństwo, ktore przeprowadza rozne badania i pomaga zajsc w ciaze, wyjasnic przyczyny zlych hormonow itp, oraz przeprowadzaja operacje na płodach- maluśkich dzieciach w brzuszku mamy. Ale do nich dostac sie na NFZ to.....
ja trafilam bo mialam zagrożona ciążę, wiec ze skierowania do nich trafilam.
A prywatnie to sobie zycza 'kokosy'
Musza cie 'przeszperac' od A do Z. POWODZENIA bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanko decydujecie się na pończochy białe czy koloru skóry? bo ja nie mam pojęcia, które wybrać ;/ [/SIZE][/COLOR]
tez sie zastanawiam, ale raczej białe
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:23   #709
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Organista nie gra a bierze kasę?! Dlaczego tak?
A kościelny to co u Was robi, że tyle bierze? U nas chce 100 zł, ale on tylko świece zapala (nawiasem chciałabym zarobić 100 zł w pół minuty )
Nie mam pojęcia, czemu takie ceny. Organista karze sobie płacić odstępne (max. 100zł mu mogę dać i niech spada), a kościelny prawie nie robi nic, zapali świecę, ma niby pokazywać kiedy klęczeć itp., ale tego nie robi, często po zapaleniu świec już go nie ma i potem coś chyba ogarnia w kościele

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Ł

Ja też już chcę mężowe nazwisko O połowę krótsze i dużo łatwiejsze do zapamiętania od mojego aktualnego
A ja sama nie wiem, czy je chcę, tak mi żal rozstać się ze swoim... ;(

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Z jakiej racji trzeba płacić niegrającemu organiście?
U nas za ślub dajemy 300, organiście nic, bo to znajomy, kościelnemu 50 i ministrantom cukierki


Mój brat jest ministrantem, księdzem będzie mój wujek, więc to za free nie wiem z jakiej racji, nie ustala się tego z proboszczem...

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość

1. zgadzam się. French jest passe, poza tym nudny już
2. ah ja sie zmiany naziwska doczekac nie moge!!!!!!!!
3. no wlasnie ciezko z tym przeniesieniem..
4. też trójeczke chcecie?

[/U][/B]
ja spokojnie zmianę nazwiska bym jednak odłożyła tak, chcemy trójkę, chociaż na razie nie stać nas na 1

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
ja bym kokardki nie dawała....

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
o matko jakie głupie roszczenia, 3 miesięczną córkę na wesele? i jak można być tak nietaktownym, żeby odradzać ślub
Siostra tż jeszcze pewnie nie urodzi, a by chciała córkę na zaproszeniu...

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
podziękował
są jeszcze na parasolkowo.net czy jakoś tak

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
patrzcie jakie cuda znalazłam
gdzieś je widziałam...

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
dziewczyny czym będziecie pachnieć/pachniałyście do ślubu??
Masaki Matsushima Fluo
podarowane od tż na urodzinki, bo takie chciałam, a on Hugo Boss

Cytat:
Napisane przez monidot Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprawdzał Wam się ten kalkulator? Bo ja alko ani napoi jeszcze nie kupowałam bo nie mamy za bardzo gdzie trzymać. I się zastanawiam czy warto sie tym kalkulatorem sugerować.
Mi się jakoś nie sprawdza to, ile mieliśmy kupować...

Ogólnie mnie załamuje ślub. Zdałam sobie sprawę, że dla rodziny tż to będzie najgorszy ślub, na jakim byli..
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 12:25   #710
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Czarnaaa Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny jestem bardzo bardzo z tyłu za Wami nie mam stałego dostępu do neta i ciężko mi nadrobić Nam zostało już tylko 50 DDŚ

Jeszcze tylko 4 tygodnie i jedziemy do Polski załatwiać resztę spraw Cieszę się jak mała dziewczynka. Do tej pory otrzymaliśmy tylko 4 potwierdzenia gości Więc jutro łapiemy za telefony i dzwonimy do wszystkich, ponieważ do 1 czerwca musimy wiedzieć Dziewczyny takie pytanko decydujecie się na pończochy białe czy koloru skóry? bo ja nie mam pojęcia, które wybrać ;/ Pozdrawiam i Gratuluję Zawartych Związków Małżeńskich z Najlepszymi Życzeniami na Nowej Drodze Życia oraz Zmian Kodów
Ja bede miala cieliste, w białych rajstopach o czerwonych butach wyglądałabym conajmniej komicznie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:28   #711
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

bardorja będę szukała jakiegoś specjalisty jeśli trzeba będzie to pójdę nawet prywatnie, za kilka lat chciałabym zostać mamą i dla mnie jest to bezcenne i mam nadzieję, że okres wróci. A tak w ogóle ja nigdy nie miałam problemów z okresem, od zawsze miałam regularny, nawet jak brałam tabletki anty i potem odstawiłam to dostawałam jak w zegarku
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:34   #712
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość


Ogólnie mnie załamuje ślub. Zdałam sobie sprawę, że dla rodziny tż to będzie najgorszy ślub, na jakim byli..
Skąd takie podejście??? I dlaczego niby dla rodziny TŻ to ma być najgorszy ślub na jakim byli???
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:36   #713
anusia4u
Raczkowanie
 
Avatar anusia4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: w-m
Wiadomości: 145
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Agnessssa z allegro, a konkretną masz upatrzoną? ;>

kroooliczek89 to zdolniacha jesteś, mi nawet przez myśl nie przeszło że mogłabym sama uszyć :P ale ja nie umiem, to co innego :P

21klaudyna pięęękne! patrzyłam na tej samej stronie, w ogóle tam są śliczne poduszki i chyba właśnie z tej strony coś ostatecznie wybiorę

S1lc1a to zazdroszczę w sumie :P ja dostałam w gratisie prosty welon, który do niczego mi się nie przyda :P poduszka byłaby zapewne lepsza ale dobre i to :P

magdalenka_w_86 no ja właśnie też nie chcę wydawać za dużo, chociaż na tym chciałabym zaoszczędzić - dlatego skierowałam tutaj do Was, ekspertek pytanko o poduszkę - może akurat znajdę jakąś ładną i niedrogą

marlenqa22 śliczne obrączki

myboyismine w zasadzie to może być też pudełeczko
anusia4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:40   #714
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

ja białe pończochy / rajstopy

a co do płatności za ślub to 600zł ksiądz, organista 350zł i kościelny ok 200zł, no i podobno płaci się w parafi TŻ "pół ślubek"
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:11   #715
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
ja białe pończochy / rajstopy

a co do płatności za ślub to 600zł ksiądz, organista 350zł i kościelny ok 200zł, no i podobno płaci się w parafi TŻ "pół ślubek"

jak drogo
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:16   #716
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
jak drogo
noo ;/ zmienił się proboszcz i ciągnie kasę jak tylko może..
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:18   #717
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
a co do płatności za ślub to 600zł ksiądz, organista 350zł i kościelny ok 200zł, no i podobno płaci się w parafi TŻ "pół ślubek"
Sporo ogólnie, nawet bym powiedziała, że dużo...

U nas z księdzem na 500zł wynegocjowaliśmy, 150 organista i kościelny ok 50zł, no i zapowiedzi jakieś 2x50zł także mniej więcej 800zł liczymy ze wszystkim
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:24   #718
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Sporo ogólnie, nawet bym powiedziała, że dużo...

U nas z księdzem na 500zł wynegocjowaliśmy, 150 organista i kościelny ok 50zł, no i zapowiedzi jakieś 2x50zł także mniej więcej 800zł liczymy ze wszystkim
u nas zapowiedzi 100zł, a w parafii TŻ jeszcze nei zapłacone, ale też coś koło tego
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:25   #719
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

nie mówcie, że aż tyle biorą. W parafii Tżta ksiądz absolutnie za nic nie chciał pieniędzy (zapowiedzi), mój przy zapowiedziach też nic nie chciał "bo jeszcze nic nie zrobił" w przyszłym tygodniu muszę sie z nim umówić, czy ma jakieś swoje wymagania, czy "co łaska"
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:34   #720
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Eee a nam proboszcz teraz nic nie powiedział o płaceniu, byliśmy na pierwszym spotkaniu, zrobiliśmy protokół dość szybko, pytania jakie nam zadał tyczyły się głównie tego co związane jest z unieważnieniem małżeństwa. W ndz będzie pierwsza zapowiedź drugie i ostatnie spotkanie mamy 28 sierpnia, dwa dni przed ślubem żeby dowiedzieć się co i jak, poinformować czy ktoś będzie dla nas czytał, śpiewał, uzgodnić jak wchodzimy (czy razem, czy ja z tatą, czy ktoś niesie obrączki) Dostaliśmy teraz kartki do spowiedzi. Powiedział, że załatwienie kościelnego jest jego obowiązkiem więc mamy się nie martwić i dał nam numer do organisty i dwóch par, które mają ślub tego samego dnia. Nic o żadnych pieniądzach nie mówił, a my damy pieniążki przed ślubem pamiętam, że rok temu jak ustalaliśmy godzinę ślubu to mówił, że 'co łaska'. Damy więc za zapowiedzi i za ślub oraz za kościelnego TŻ przewidział 900 zł w kosztach za organistę, ślub i jeszcze wystrój (kwota dzieli się na 3 pary).
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.