Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 10:29   #2521
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

to nie my reprezentujemy typowe wady społeczeńsstwa Polskiego, a Ty. dlaczego nie założyłaś wątku? nie przedstawiłaś sprawy? nie poprosiłaś o pomoc? dlaczeog wchodzisz tu i masz pretensje? ludzie chetnie pomagaja, tylko nie są wszechwiedzący i skądś muszą czerpać informacje, prawda?

a to, ze iwona jest interesująca, bo ładna i fajna.. to poniżej pasa... zobacz ile zrobiła dla sprawy jej mama, jej przyjaciele, janusz.. udział pracy i internautów to już efekt wtórny poruszenia tej machiny
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:32   #2522
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
przecież to właśnie pisze, napisałam do prasy, tej tak zaangażowanej w sprawę Iwony, żadnej reakcji, bo na takich nie mają czasu , lepiej pisać o tych znanych poczytnych bo przecież to medialne i ludzie się tym interesują
Ale co napisałaś? te same informację co na profilu z zagionych?
I co oni mają je teraz powielić?
Rzeczywistość jest brutalna, suche informacje - wzrost,kolor oczu nikogo nie zainteresują, nie poruszą emocji ani wyobraźni.

A jeśli wiesz coś więcej to napisz to, zacznij od tego forum.
Napisz coś o tej dziewczynie, o okolicznościach jej zaginięcia.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
Chyba jesli napisałam o zaginionej to na logikę informację was znalazły.
No i co dalej? Zaginęła w Gdańsku. Tyle wiem. Informacji o wzroście i kolorze oczu już nie pamiętam, twarzy też nie bardzo.

Może źle to ujęłam - nie tylko znaleźć ale i zainteresować historią.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:35   #2523
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

nie wiem skąd mam wiedzieć, sprawdzałam tylko reakcje polskiego społeczeństwa, ale działam w tej sprawie, wczoraj poszły wiadomości do prasy , dzisiaj będę szukać kontaktu z jej rodziną , pewnie że coś zrobię chociaż nie tutaj
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:42   #2524
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
nie wiem skąd mam wiedzieć, sprawdzałam tylko reakcje polskiego społeczeństwa, ale działam w tej sprawie, wczoraj poszły wiadomości do prasy , dzisiaj będę szukać kontaktu z jej rodziną , pewnie że coś zrobię chociaż nie tutaj
No więc skoro nie wiesz więcej niż w tym profilu na zagionych to nie dziw się że żadne redakcje się tym nie zaintersuja. Przecież logiczne że teraz gazeta.pl czy choćby lublin.pl nie zrobią z siebie "zaginionych 2" czy "itaki 2" i nie będą zamieszczać takich samych informacji.
Trzeba czegoś więcej. Opisać tę dziewczynę, jaka była, w jakich okolicznościach zaginęła. Tak żeby wszyscy czytelnicy się zainteresowali, żeby jej historia wzbudziła emocje, żeby jej twarz i nazwisko zostało zapamiętane. Tak jak w historii Iwony.
Niestety ale suche informacje nie wystarczą, potrzeba czegoś więcej.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:42   #2525
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Wybaczcie, że wcianam się Wam w tę słodką dyskusję
Nowy artykuł: http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-...e-_152164.html
Nagrania z monitoringu nie da się odczytać ...

W sumie nic nowego, jak to w SE lubią przesadzać, ale może z jeden post będzie na temat.
Jak było to przepraszam, ale ciężko się przebić przez Wasze posty :/
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-09-03 o 10:45
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:43   #2526
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810
to jest właśnie przykład u was zachowania polskiego społeczeństwa, Iwony nie znamy ale jest ładna , fajna i ma fajnych rodziców , to jej pomożemy, a resztę mamy gdzieś, bo przecież to jej wina że nie ma fajnych rodziców, którzy coś mogą
Cytat:
Napisane przez Ewa810
napisałam do prasy, tej tak zaangażowanej w sprawę Iwony, żadnej reakcji, bo na takich nie mają czasu , lepiej pisać o tych znanych poczytnych bo przecież to medialne i ludzie się tym interesują
Jak na razie to tylko Ty podzieliłaś zaginionych na "lepszych" i "gorszych". O zaginionej Weronice publicznie wiadomo tylko tyle, że zaginęła - tez szukałam w Internecie - nieznane są okoliczności zaginięcia, dokładne miejsce, zupełnie nic. Nie sadzę, aby portal lubelski zechciał opublikowac informację o jej zaginieciu, bo od tego są właśnie takie strony jak zaginieni, albo itaka. Nie wydaje mi się, że zlekceważyli temat bo jest niemedialny, albo nie mają czasu, albo wolą pisać o tych "fajnych". Po prostu sprawą musi zająć się rodzina i znajomi, wydrukować plakaty, zainteresować media.

Poza tym to wcale nie oznacza, że Weroniki nie szuka policja.
A rozgłos niekoniecznie musi przyspieszyć poszukiwania, ani uwieńczyć je sukcesem.

Skojarzyło mi się z pretensjami, że ktoś pomaga np. głodnym dzieciom w Somalii, a mógłby dofinansować rodzime domy dziecka. Ludzie mają pretensje, że pomaga nie tym, którym ich zdaniem powinien, a nie doceniają, że w ogóle pomaga.

To źle, że internauci nagłośnili sprawę Iwony?
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 10:44   #2527
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

a tak z innej beczki , ale tez blisko tej tematyki, znajoma przysala mi właśnie ciekawego demota,

http://demotywatory.pl/2038611/Rapexy?ref=nf
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 10:59   #2528
obserwatorka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
przecież to właśnie pisze, napisałam do prasy, tej tak zaangażowanej w sprawę Iwony, żadnej reakcji, bo na takich nie mają czasu , lepiej pisać o tych znanych poczytnych bo przecież to medialne i ludzie się tym interesują

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------




Chyba jesli napisałam o zaginionej to na logikę informację was znalazły.
Jakie informacje? Zadne! Zaloz watek o zaginionej jesli takowe posiadasz. Sprobuj zainteresowac internautow w ten sposob. Zrob cos wiecej niz mail do 1 redakcji. Moze skontaktuj sie z rodzina, skoro lezy Ci tak na sercu to zaginiecie.
I nie rozumiem dlaczego Ci tak do smiechu () ??
Kolejna prowokatorka, ktora szuka zwady na tym forum?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki , ale tez blisko tej tematyki, znajoma przysala mi właśnie ciekawego demota,

http://demotywatory.pl/2038611/Rapexy?ref=nf
Wiesz co... Smiem twierdzic, ze nie doroslas do powaznej dyskusji...
Koniec. Kropka.
obserwatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:02   #2529
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez obserwatorka79 Pokaż wiadomość
Jakie informacje? Zadne! Zaloz watek o zaginionej jesli takowe posiadasz. Sprobuj zainteresowac internautow w ten sposob. Zrob cos wiecej niz mail do 1 redakcji. Moze skontaktuj sie z rodzina, skoro lezy Ci tak na sercu to zaginiecie.
I nie rozumiem dlaczego Ci tak do smiechu () ??
Kolejna prowokatorka, ktora szuka zwady na tym forum?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



Wiesz co... Smiem twierdzic, ze nie doroslas do powaznej dyskusji...
Koniec. Kropka.
ja nie prowokuje tylko myślę inaczej niż wy, tak Cię to boli i gryzie jak ktoś nie klepie twojego zdania i myśli inaczej, i trzyma się swoich zasad a nie grupy?
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:04   #2530
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

myślę, że mamy tutaj jedną trollice

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
ja nie prowokuje tylko myślę inaczej niż wy, tak Cię to boli i gryzie jak ktoś nie klepie twojego zdania i myśli inaczej, i trzyma się swoich zasad a nie grupy?

skoro Ci to przeszkadza to zmień forum, a nie siej zametu jak rozwydrzona 14-latka....
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:05   #2531
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
myślę, że mamy tutaj jedną trollice
poczytaj może najpierw pojęcie tego terminu, bo ja na razie to jedynie myślę po swojemu i mam swoje zdanie inne od Was , i mam do tego prawo

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
myślę, że mamy tutaj jedną trollice

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------




skoro Ci to przeszkadza to zmień forum, a nie siej zametu jak rozwydrzona 14-latka....
to wam przeszkadzają osoby z innym myśleniem niż wy
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 11:12   #2532
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
poczytaj może najpierw pojęcie tego terminu, bo ja na razie to jedynie myślę po swojemu i mam swoje zdanie inne od Was , i mam do tego prawo

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------



to wam przeszkadzają osoby z innym myśleniem niż wy

ale ty próbujesz przez swoje kłótnie narzucić nam je
skoro nie możesz się z tym pogodzić to wiesz co radziłam wyżej


z mojej strony EOT.
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:14   #2533
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
ale ty próbujesz przez swoje kłótnie narzucić nam je
skoro nie możesz się z tym pogodzić to wiesz co radziłam wyżej


z mojej strony EOT.
jak będę chciała i ochotę miała EOT, nie stresuj się bo ci kilo tapety z twarzy spłynie albo tipsa sobie nie klawiaturze złamiesz
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:17   #2534
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dziewczyny myślę że najlepiej będzie ignorować użytkowniczkę Ewa810. Niech sobie bije pianę ale my bądźmy mądrzejsze i nie dajmy się sprowokować
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:19   #2535
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Hmmmm jak sprawa z Łukaszem z Zaspy wyszła na światło dzienne zaraz sie tym zainteresowąłysmy,chciałś my by marsz Iwony był marszem ogólnie zaginionych i by rozdawano ulotki z Łukaszem by zainteresować ludzi,wiedziałyśmy w co był ubrany,ze wyszedł z domu który się znajdował na Gdańskiej Zaspie o 6 rano..... i jak można nam zażucić,ze interesujemy się tylko zaginięciem Iwony bo jest ładna,zgrabna i ble ble ble to co piszesz jest jakies w ogóle chore i nie chodzi tutaj o to,ze masz odmienne niż wszyscy zdanie tylko chodzi o to,że oczekujesz od nas jakiś w ogóle dziwnych rzeczy gdbym znalazła o tej Weronice jkaiś artykuł,forum co kolwiek gdzie zaginęła,gdzie w tedy była,czy miała sie z kims spotkac czy wyszła z domu,czy szła do pracy..... COKOLWIEK na pewno bym zainteresowała tym forumowiczki i gwarantuje Ci,że nie uszło by to bez żadnego odzewu....
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:20   #2536
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
jak będę chciała i ochotę miała EOT, nie stresuj się bo ci kilo tapety z twarzy spłynie albo tipsa sobie nie klawiaturze złamiesz

cytuję tylko, żeby mieć dowód że ta użytkowniczka mnie obraża....

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślę że najlepiej będzie ignorować użytkowniczkę Ewa810. Niech sobie bije pianę ale my bądźmy mądrzejsze i nie dajmy się sprowokować

dokładnie
a jest gdzieś opcja ignoruj ??
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:21   #2537
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ewo, to że jest tak, a nie inaczej, to nie jest nasza wina... myślę, że każda z nas chciałaby, żeby wszyscy zaginieni szybko się odnajdywali... i na pewno wszystkie chętnie wzięłybyśmy udział w nagłaśnianiu sprawy tej 16latki, ale jak już powiedziały dziewczyny - poza imieniem i nazwiskiem, wiekiem i fotką nie wiemy nic o sprawie...
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:21   #2538
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
jak będę chciała i ochotę miała EOT, nie stresuj się bo ci kilo tapety z twarzy spłynie albo tipsa sobie nie klawiaturze złamiesz
Rozumiem,ze o TY nosisz na twarzy kilo tapety i tipsy tak długie,ze łąmią Ci się na klawiaturze skoro wizażanki tylko tak wyglądaja i sa opisywane a Ty równiez do nich nalezysz.....
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:22   #2539
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Rozumiem,ze o TY nosisz na twarzy kilo tapety i tipsy tak długie,ze łąmią Ci się na klawiaturze skoro wizażanki tylko tak wyglądaja i sa opisywane a Ty równiez do nich nalezysz.....
ja tu przychodzę się pośmiać z rana , zanim się rozbudzę , niestety nie używam kosmetyków i nie mam tipsów bo nie jestem jakaś nastolatką
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 11:23   #2540
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Ewa810 Pokaż wiadomość
jak będę chciała i ochotę miała EOT, nie stresuj się bo ci kilo tapety z twarzy spłynie albo tipsa sobie nie klawiaturze złamiesz
uważam takie teksty za typowe ciosy poniżej pasa, które na pewno nie powinny mieć miejsce w kulturalnej dyskusji.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:23   #2541
obserwatorka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślę że najlepiej będzie ignorować użytkowniczkę Ewa810. Niech sobie bije pianę ale my bądźmy mądrzejsze i nie dajmy się sprowokować
Dolaczam sie do tego "apelu". Kolejnymi wypowiedziami to dziewcze sie tylko pograzylo. Gadki i tapecie i tipsach... Zenada i zdecydowanie nie moj poziom.
obserwatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:23   #2542
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
uważam takie teksty za typowe ciosy poniżej pasa, które na pewno nie powinny mieć miejsce w kulturalnej dyskusji.
trudno sie wyrażać kulturalnie jak jest się atakowanym bo nie myśli się jak grupa , i inni
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:25   #2543
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
a jest gdzieś opcja ignoruj ??
Chyba nie ma niestety, więc musimy wykazać się silną wolą i nawet jak przeczytamy jakiś jej wpis to choćby nas palce świerzbiły nie odpisujmy lepiej

Przynajmniej będzie pożytek - nasze tipsy się nie połamią
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:27   #2544
Ewa810
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

masmeli
Zadomowienie



Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 945


hehe
hehe jak na razie to ty sie denerwujesz ja jestem bardzo opanowana osoba

żal Ci, że jestem bardzo ładna, a Ty ,maszkaronem totalnym ?
A o moje tipsy sie nie martw bo ich nie posiadam, mam swoje naturalne długie z pięknym frenchem... a może sobie strzele tipsy

kurcze i jaka silna jestem zeby nosic na sobie kilogram tapety hehe


ps. swoja droga masz teksty jak 13 latka nie bede sie ze smarkula kłócić

a rozumu tobie to tylko haha


pozostawie to bez kometarza , oczywiscie zgłosiłam Cię już do bana za tą prywatną wypowiedź

__________________
Ewa810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:33   #2545
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Chyba nie ma niestety, więc musimy wykazać się silną wolą i nawet jak przeczytamy jakiś jej wpis to choćby nas palce świerzbiły nie odpisujmy lepiej

Przynajmniej będzie pożytek - nasze tipsy się nie połamią

w rzeczy samej

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

hehe ja ciebie zgłosiłam po Twoim poście jeżeli coś masz do mnie to pisz na priv, a nie zaśmiecaj wątku... bo tylko o to Ci chodzi...
a powiedz mi za co mama dostać tego bana ?? hehe



Oby Iwona wkrótce wróciła do domu bo niedługo rok akademicki się zaczyna ;(
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:40   #2546
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość

Oby Iwona wkrótce wróciła do domu bo niedługo rok akademicki się zaczyna ;(
Myślę że nawet jak odnajdzie się cała i zdrowa to i tak studia będą musiały poczekać.
Nawet jeśli byłaby w dobrym stanie psychicznym i chciała wrócić do normalnego życia to wyjście do ludzi, którzy zapewne ją kojarzą i chcieliby wiedzieć wszystko co jej się przydarzyło to nie jest dobry pomysł.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:41   #2547
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Niby wątek o Iwonie, sprawa poważna, ale jak czasem tu wchodzę i czytam niektóre wypowiedzi to mnie na gnilec bierze.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:42   #2548
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Myślę że nawet jak odnajdzie się cała i zdrowa to i tak studia będą musiały poczekać.
Nawet jeśli byłaby w dobrym stanie psychicznym i chciała wrócić do normalnego życia to wyjście do ludzi, którzy zapewne ją kojarzą i chcieliby wiedzieć wszystko co jej się przydarzyło to nie jest dobry pomysł.

Pewnie pomoc psychologa również będzie potrzebna... Po takich przejściach.
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:46   #2549
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Zaginiona Iwona Wieczorek. Internauci chcą zmian procedur wobec zaginionych


http://www.wiadomosci24.pl/artykul/z...ur_157623.html
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 11:48   #2550
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Pewnie pomoc psychologa również będzie potrzebna... Po takich przejściach.
ojjj, co najmniej.
myślę, że sprawy wcale nie będzie ułatwiać to, że stała się osobą "medialną".
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.