Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 20:23   #3571
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
mnie tymczasem dobijają wielkie pojemności, teraz jednocześnie w użyciu mam:
- szampon 400 ml
- żel pod prysznic 500 ml - Blubel
- krem do twarzt 400 ml
- balsam do ciała 500 ml
- krem do rąk 500 ml
- krem do stóp też mam jakby duży bo używam w tym celu balsamu Garniera z mocznikiem, u mnie sprawdza się tylko na stopy, nie wiedząc o tym wcześniej kupiłam ten duży czyli 400 ml
- micel 500 ml ale to u mnie akurat schodzi szybko i nigdy mi się nie nudzi
i jak tu coś zużyć?
dla tego ja doszlam do wniosku ze wielkich pojemosci nie kupuje,jedynie szampon i odzywke do wlosow.tez mialam tego mega garniera i myslalam ze go nie skoncze,ale ze chodzilam na basen i tylko on dobrze nawilzal moja skore,to szybko go zuzylam.
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ale poki co mysle, ze latwiej mi bedzie zlikwidowac zakupoholizm niz moje problemy:/ Teraz wakacje, chce troche odpoczac, oderwac sie od tego, przemyslec... Moze pomoze. Jeszcze sie biore za sport, bo to pomaga odreagowac.
sport bardzo pomaga i pozwala zapomniec o problemach.dobry pomysl
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:26   #3572
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Shpilcia, dzięki za wsparcie
W drogerii internetowej zapłacisz za przesyłkę, jak wyślesz siostrę po zakupy to możesz jej co najwyżej odpalić "za fatygę"
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:36   #3573
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
współczuję nienawidzę ogromnych wielkości! teraz mam tylko żel 500 ml ziaja oliwkowy, a tak to wszystko po max 250 ml dasz rade trzymam kciuki


sport pomaga oby Ci się wszystko ułożyło magdolenko

Przyszedł mi do głowy taki plan oczywiście ciągle myślę o zakupach, tego nie ukrywam, ale się powstrzymuję, a dziś przy depilacji woskiem zabrakło mi wosku! i mam pół łydki wydepilowane w związku z tym muszę kupić nowy wosk, co oznacza pójście do rossmana, ale wymyśliłam, że moja siostra mi kupi bo i tak tam się wybiera takim sposobem będę miała wosk bez kuszenia się na wszelkie promocje wokół mnie siostra mi pomaga w nałogu


Drugim moim pomysłem jest robienie listy rzeczy czego potrzebuję/co mi się kończy... i mam zamiar dopiero (może) w następnym miesiącu zakupić te rzeczy, ale w drogerii internetowej, wszystko razem jako jedną paczkę. Zamówić tylko to co potrzebuję, za określoną kwotę, aby kontrolować także i wydatki. Nie wiem czy to dobry pomysł
mysle ze pomysl z siostra jest bardzo dobry.tak samo w lista na zakupy i tego co ci sie konczy.mnie wlasnie motywuje ta lista co zuzyłam.robi sie tego coraz wiecej i sie ciesze.
a w drogerii internetowej jest taniej?

edit: zapomnialam ze musze zaczac uzywac balsam isany-400ml.kupilam go chyba w jakims zakupowym szale,spowodowanym takim durnym wykladowca z mojej uczelni u ktorego pisze prace. ehhhh.....
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-06-20 o 20:41
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:37   #3574
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Shpilcia dzieki

Z drogeria internetowa to chyba dobry pomysl o ile Ci sie to oplaca (ceny, koszty wysylki). No i tez latwo ulec jakims pokusom jesli np od danej kwoty wysylka jest darmowa.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:41   #3575
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

zetafon ja kupowałam te pojemności z ekonomicznego punktu widzenia, aczkolwiek teraz na krem Vichy Skinset 400 ml nie mogę już patrzeć, mimo że dobrze na mnie działa a zapomniałam że mam jeszcze żel do higieny intymnej, też 400 ml
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:44   #3576
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

słuchajcie potrzebuję koniecznie krem pod oczy który napnie mi skórę pod oczami i choć minimalnie spłyci zmarszczki (pojawiły się kolejne ) za jakieś normalne pieniądze. Coś polecicie? KWC też oczywiście przejrzę.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:45   #3577
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
zetafon ja kupowałam te pojemności z ekonomicznego punktu widzenia, aczkolwiek teraz na krem Vichy Skinset 400 ml nie mogę już patrzeć, mimo że dobrze na mnie działa a zapomniałam że mam jeszcze żel do higieny intymnej, też 400 ml
i wlasnie mialam mowic ze to nie jest oszczednosc.zanim zuzyjemy to dokupimy pare niepotrzebnych rzeczy zeby sie nie ,,zanudzic na śmierć".ja ,chocby nie wiem jak dobry byl kosmetyk,to nie kupuje juz w duzych butlach.wole w malych i jak mam go dosc (konczy sie 2 razy szybciej niz ten mega duzy),to kupuje inny. lepiej mi to robi przy moim nałogu
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 20:49   #3578
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

jeszcze w szamponie, żelu pod prysznic czy do higieny intymnej to mi to tak nie przeszkadza, ale z kremem do twarzy czy tym nieszczęsnym Garnierem to porażka
coż będę mądrzejsza na przyszłość
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:18   #3579
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

dziś użyłam :
-peelingu do ciała-a z regułu żelu używam
- kremu do depilacji-okolice bikini a z reguły nie robię nic,lub golę maszynką
- no i chyba zaraz pokusze sie o balsam do ciała- a z reguły nie smaruję się wogóle
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:22   #3580
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

pomożecie z tym kremem pod oczy?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:23   #3581
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja używam tylko flos-leku dla oczu przemęczonych od komputera, ale on raczej nie likwiduje zmarszczek, może roll-on Garniera z kofeiną?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 21:31   #3582
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
ja używam tylko flos-leku dla oczu przemęczonych od komputera, ale on raczej nie likwiduje zmarszczek, może roll-on Garniera z kofeiną?
To chyba używamy tego samego
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:46   #3583
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja zdecydowanie potrzebuję redukujący zmarszczki :/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:33   #3584
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
współczuję nienawidzę ogromnych wielkości! teraz mam tylko żel 500 ml ziaja oliwkowy, a tak to wszystko po max 250 ml dasz rade trzymam kciuki


sport pomaga oby Ci się wszystko ułożyło magdolenko

Przyszedł mi do głowy taki plan oczywiście ciągle myślę o zakupach, tego nie ukrywam, ale się powstrzymuję, a dziś przy depilacji woskiem zabrakło mi wosku! i mam pół łydki wydepilowane w związku z tym muszę kupić nowy wosk, co oznacza pójście do rossmana, ale wymyśliłam, że moja siostra mi kupi bo i tak tam się wybiera takim sposobem będę miała wosk bez kuszenia się na wszelkie promocje wokół mnie siostra mi pomaga w nałogu


Drugim moim pomysłem jest robienie listy rzeczy czego potrzebuję/co mi się kończy... i mam zamiar dopiero (może) w następnym miesiącu zakupić te rzeczy, ale w drogerii internetowej, wszystko razem jako jedną paczkę. Zamówić tylko to co potrzebuję, za określoną kwotę, aby kontrolować także i wydatki. Nie wiem czy to dobry pomysł
Oba pomysły nie są złe.Ja teraz omijam drogerie szerokim łukiem.Ewentualne zakupy kosmetyczno-higieniczne robi teraz TŻ w Tesco (wie o moim odwyku i stara się pomóc),więc nie mam potrzeby zaglądać do drogerii.
Drogeria internetowa i limit wydatków plus lista rzeczy potrzebnych też mają sens o ile będziesz się konsekwentnie trzymać raz ustalonych zasad.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:35   #3585
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

koniec żelu palmolive...
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 00:05   #3586
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja zdecydowanie potrzebuję redukujący zmarszczki :/
Jeśli w normalnej cenie i skuteczne -będzie ciężko.
Można próbować maścią z witaminą A bo na zmarszczki najlepsze retinoidy a retinol tworzy się na bazie witaminy A.
Do młodej cery można też coś z kwasem hialuronowym (coś z Eris czy Lirene na przykład) ale efekt będzie tymczasowy-tylko w trakcie stosowania kremu bo kwas hialuronowy się wchłania.Jeśli efekt ma być prewencyjny i trwały trzeba w to trochę zainwestować-retinoidy w kremach -polecam Avene Ystheal Yeux i Avene Eluage.
Wiem, te z Avene drogie no ale rzeczywiście działają prewencyjnie a nie doraźnie.
No różne,pod względem działania,są postacie czynne jednej i tej samej witaminy stosowanej do celów kosmetycznych (zresztą nie tylko witamin.Kwas hialuronowy jest skuteczniejszy gdy jest małocząsteczkowy czyli lepiej przyswajalny). Te skuteczniejsze są droższe ( trudniej je uzyskać i jest to droższy proces) i między innymi stąd ta cena ( związki mogą być mało albo wielkocząsteczkowe, chiralność czyli skrętność ich cząsteczek może być inna-w przyrodzie lepiej przyswajalne i mniej toksyczne dla żywych organizmów są związki lewoskrętne itp.).

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
koniec żelu palmolive...
To gratuluję kolejnego sukcesu na froncie zużyć

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Na wypadek gdyby któraś z was stosowałam krem pod oczy z retinoidami-najlepiej używać na noc.Lepiej działa,może odrobinę wysuszać więc rano przyda się krem nawilżający, może, szczególnie na początku stosowania wywoływać uczucie mrowienia, szczypania i zaczerwienienie oczu. Po kilku stosowaniach zwykle przechodzi bo skóra się przyzwyczaja.

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-06-20 o 23:50
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 00:09   #3587
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja wlasnie nadrabiam zaleglosci-lakier do paznokci, krem do rąk, krem do nóg
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 00:23   #3588
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
ja wlasnie nadrabiam zaleglosci-lakier do paznokci, krem do rąk, krem do nóg
Ja cały czas też nadrabiam zaległości w kwestii regularnego zużywania lakierów do paznokci, balsamów do ciała i kremów do rąk.

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Na krem do rąk z prowitaminą B5 aloesowy Glicea zawzięłam się tak,że chyba naprawdę zdążę go zużyć w terminie.A naprawdę wątpiłam czy mi się to uda-pojemność 100 ml a był ledwie napoczęty gdy zaczęłam odwyk.I muszę go pochwalić.Przy regularnym stosowaniu-bardzo porządny krem za małe pieniądze (kupiłam go za 3 zł z groszami w sklepie ogólnospożywczym na osiedlu).
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 01:19   #3589
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja mam mleczko po terminie za 5 zl nivea i tez musze odstawic moje ulubione micelarne...
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 08:32   #3590
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9870 myslalam o tym, ide poogladac na kawuce te avene
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:15   #3591
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Shpilcia, dzięki za wsparcie
W drogerii internetowej zapłacisz za przesyłkę, jak wyślesz siostrę po zakupy to możesz jej co najwyżej odpalić "za fatygę"
Siostra już dostała za fatygę w końcu skończyła szkołę z wyróżnieniem należy jej się
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
mysle ze pomysl z siostra jest bardzo dobry.tak samo w lista na zakupy i tego co ci sie konczy.mnie wlasnie motywuje ta lista co zuzyłam.robi sie tego coraz wiecej i sie ciesze.
a w drogerii internetowej jest taniej?

edit: zapomnialam ze musze zaczac uzywac balsam isany-400ml.kupilam go chyba w jakims zakupowym szale,spowodowanym takim durnym wykladowca z mojej uczelni u ktorego pisze prace. ehhhh.....
Taniej może nie, ale są rzeczy na które poluję np. peeling joanny gruszkowy, którego moim mieście nie widzę
Matko współczuję tych ogromnych wielkości, ja męczę się z Garnierem ujędrniającym 400 ml, a on jest taki wydajny! cóż kara boska

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Shpilcia dzieki

Z drogeria internetowa to chyba dobry pomysl o ile Ci sie to oplaca (ceny, koszty wysylki). No i tez latwo ulec jakims pokusom jesli np od danej kwoty wysylka jest darmowa.
Na kosmetyki wydawałam co miesiąc parę stówek, a za zamówienie za 150 zł wysyłka gratis za tą sumę uzbieram potrzebnych rzeczy, dodatkowo coś dla siostry i TŻta i wydam 150 zł, a nie 400 zł, zobaczymy na razie nie planuję żadnych zakupów
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
słuchajcie potrzebuję koniecznie krem pod oczy który napnie mi skórę pod oczami i choć minimalnie spłyci zmarszczki (pojawiły się kolejne ) za jakieś normalne pieniądze. Coś polecicie? KWC też oczywiście przejrzę.
sabbatha mi pomogła taka mieszanka: na noc nakładam pod oczy żel Avon Anew retroactive kupiłam go w ofercie netto 5 ml za 5 zł, wiem, że na allegro są jeszcze pełnowymiarowe, fajnie ujędrnia, ściaga skórę, drobne zmarszczki zostaly wyprasowane, stosuje już z 2 miesiące a w butelce ubyła 1/3, dodatkowo co dwa dni na dzień smaruję żelem flos lek ze świetlikiem z rumiankiem, aby nawilżyć i złagodzić, a co dwa dni serum z wit C + żel hialuronowy i na to codziennie warstwę filtru 30 i moje zmarszczki wygładzoneprzede wszystkim mam ta jak nigdy napiętą skórę pod oczami (chciałabym mieć taka jędrną na pupie) pamiętaj o stosowaniu filtru pod oczy (lub kremu pod oczy z filtrem), bo słoneczko mocno się do zmarszczek przyczynia. Jak masz wybrać kremik to z takimi składnikami jak podała All_that_jazz.
Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Oba pomysły nie są złe.Ja teraz omijam drogerie szerokim łukiem.Ewentualne zakupy kosmetyczno-higieniczne robi teraz TŻ w Tesco (wie o moim odwyku i stara się pomóc),więc nie mam potrzeby zaglądać do drogerii.
Drogeria internetowa i limit wydatków plus lista rzeczy potrzebnych też mają sens o ile będziesz się konsekwentnie trzymać raz ustalonych zasad.
Dzięki no dokładnie o ile będę się trzymać Fajnie, że Ci TŻ pomaga, miło jego strony

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2009-06-21 o 09:16
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:36   #3592
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja pod oczy nakładam rzy razy w tyg,rano, serum z BU flavo C.jeszcze nigdy nic mi tak nie rozprasowalo zmarszczek mimicznych.w inne dni krem nawilzajacy ziaja calma,dobrze nawilza ale mogloby byc lepiej.bylam zadowolona z avonu,tego w ktorej sa dwie wersje kremu,na dzien i na noc.mial filtry,nic mi sie po nim nie dzialo.

moze ktos mi odpowie na moje pytanie odnonie balsamów brazujacych nivea summer beauty i perfekty ,oba do ciemnej karnacji.mam teraz nivea,niedlugo sie skoncczy i mysle czy nie lepszy bylby ten perfekty?? co myslicie?ma ktoras z was porownanie?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:39   #3593
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja Ci niestety nie pomogę, mogę polecić tylko brązujący balsam z Oriflame, tamtych dwóch nie miałam, poza tym mam bardzo jasną karnację, prawie jak papier...
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:49   #3594
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja pod oczy nakładam rzy razy w tyg,rano, serum z BU flavo C.jeszcze nigdy nic mi tak nie rozprasowalo zmarszczek mimicznych.w inne dni krem nawilzajacy ziaja calma,dobrze nawilza ale mogloby byc lepiej.bylam zadowolona z avonu,tego w ktorej sa dwie wersje kremu,na dzien i na noc.mial filtry,nic mi sie po nim nie dzialo.

moze ktos mi odpowie na moje pytanie odnonie balsamów brazujacych nivea summer beauty i perfekty ,oba do ciemnej karnacji.mam teraz nivea,niedlugo sie skoncczy i mysle czy nie lepszy bylby ten perfekty?? co myslicie?ma ktoras z was porownanie?
czy ten z avonu ma fotostabilne filtry?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:00   #3595
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja pod oczy nakładam rzy razy w tyg,rano, serum z BU flavo C.jeszcze nigdy nic mi tak nie rozprasowalo zmarszczek mimicznych.w inne dni krem nawilzajacy ziaja calma,dobrze nawilza ale mogloby byc lepiej.bylam zadowolona z avonu,tego w ktorej sa dwie wersje kremu,na dzien i na noc.mial filtry,nic mi sie po nim nie dzialo.

moze ktos mi odpowie na moje pytanie odnonie balsamów brazujacych nivea summer beauty i perfekty ,oba do ciemnej karnacji.mam teraz nivea,niedlugo sie skoncczy i mysle czy nie lepszy bylby ten perfekty?? co myslicie?ma ktoras z was porownanie?

Poszukam tego na biochemii.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html to to?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:29   #3596
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

czesc dziewczyny!!!
ja ostatnio uparlam sie na zuzycie probek kremow ktore mam no i zostal jeszcze tylko jeden.Potem bede konczyc probki fluidow
krem do stop jeszcze na 2 razy bedzie.

nic nie kupilam nowego..ciesza mnie wolne miejsca na polce i ubywajaca ilosc balsamu lirene 250 ml
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:35   #3597
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

drugi raz tego dnia biore balsam!!!bo mam ich 5
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:36   #3598
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
czy ten z avonu ma fotostabilne filtry?
nie mam pojecia,bo wtedy sie nie interesowalam czy filtry sa stabilne czy nie.kartonika tez juz nie mam.trzeba sie bedzie zapytac na forum o ocenie pielegnacji filtrami i kwasai.moze ktos wie.

sabbatha: tak ,to to serum.mimo ze ma alkohol w skladzie to daje go pod oczy i efekt jest bardzo dobry.tylko trzeba po jakims czasie dodatkowo polozyc nawilzajacy krem,najlepiej po 15min.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-06-21 o 11:38
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:41   #3599
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

no, to chyba wyprobuje z tym, jak zamowie to najwyzej cie pomecze pytaniami co i jak. A krme nawilzajacy i tak codziennie staram sie nakladac;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:51   #3600
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

sabbatha mozesz męczyc ale tu nie ma nic trudnego.miesza sie skladniki jak w instrukcji,tylko trzeba miec dodatkowo alkohol.niestety to serum jest wazne tylko 3 miesiace i trzeba je trzymac w lodówce.ale i tak jest to taniej niz zwykle serum z wit c ze sklepu.no i ja nakladam 3 razy w tygodniu,bo wit c sie kumuluje w skorze.nie trzeba wiecej.na całą twarz tez mozna nakladac.poczatkowo troszke szczypie,ale da sie przezyc.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.