RoC, Retin-Ox Correxion (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy)

RoC, Retin-Ox Correxion (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy)

Aktywna pielęgnacja pod oczy zwalczająca oznaki starzenia skóry. Produkt został stworzony specjalnie na potrzeby delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu.

Kombinacja z retinolu i mineralnego kompleksu (miedź, cynk, magnez) przyczynia się do redukcji zmarszczek, wyraźnie wygładza skórę, dając widoczny efekt.

Nieperfumowany.

Jestem zawiedziona

To moja pierwsza recenzja i niestety niepochlebna. Krem jest za rzadki, bardzo ciężko wycisnąć z tubki wystarczającą ilość ja wyciskam za dużo więc smaruję jeszcze bruzdy około wargowe. Nie widzę żadnej poprawy pod moimi oczami a nie mam jeszcze 30-stki więc poprzeczka nie była zbyt wysoka- niewielkie kurze łapki i skłonność do cieni. Poprzednio stosowałam VICHY z retinolem i to był strzał w 10. Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie działa

Niestety, na mnie ten krem nie działa. Nie tylko nie wygładza, ale pojawiły się nowe zmarszki mimiczne. Nie nawilża, nic nie robi. Za tę cene-nie warto.
Skandal

Używam tego produktu od:3 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1,5

bardzo dobry

To naprawdę bardzo dobry krem. Mam wrażenie, że zmniejsza drobne zmarszczki (choć prawdę mówiąc, nie mam ich w okolicach oczu zbyt wielu, jeszcze :-)). Sprawia, że skóra jest napięta i ogólnie wygląda lepiej.
Nie podoba mi się jego konsystencja - jest za rzadka i zawsze wyleje mi się go za dużo. Jednak krem bardoz szybko się wchłania i nie pozostawia widocznej warstwy na skórze.
Szkoda że krem nie ma filrtów, zwłaszcza, że to krem z retinolem, w związku z czym stosuję go tylko na noc i zupełnie odstawiam w okresie letnim.
Ocena ogólna: 4* za to że działa i dobrze się wchłania; minus za konsystencję i brak filtrów.

Używam tego produktu od:10 -m-cy - z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Zdecydowanie na TAK!

Używam tego kremu od paru miesięcy. Po pierwsze nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej, alergicznej skóry pod oczami:)Poza tym znacznie zmniejszył mi moje wielkie zmarchy:))) Mógłby troszkę bardziej nawilżać, ale cóż..nie można mieć wszystkiego:)Polecam!

Używam tego produktu od: ok.9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 i będą następne

mozna wypróbowac

Czytając entuzjastyczne recenzje - starałam sie nim zachwycic, ale jednak nie mogę ;) Owszem - nie jest zły, ale znam lepsze i przyjemniejsze.
Wydajny, niezbyt drogi. Tuba z za duzym otworem, przez co poczatkowo wyciskałam za duzo kremu - wskazana ostroznośc!
Bez zapachu, bardzo lekki, prawie wodnisty, czego nie lubie. Rozsmarowuje sie dobrze, wchłania szybko, nie roluje ( jak testowany przeze mnie ostatnio decleor). Nawilza skóre - i tyle.

Używam tego produktu od:2 miesiący

świetny

Ten krem jest rewelacyjny!Stosuję od miesiąca i już zauważyłam efekty.Co prawda moje zmarszczki pod oczami były znikome ale wolę dmuchać na zimne.
Nakładam go rano i wieczorem.Szybko się wchłania a skóra pod oczami jest jakby lekko napięta.Jak na razie jest to mój KWC.
Polecam!
Używam tego produktu od:miesiąc

Genialny

Krem ten przed miesiącami kupiła moja mama. Nie wiedziałam czego używa, a jej skóra wokół oczu (która do tej pory nie wyglądała rewelacyjnie) po prostu uległa metamorfozie. Sińce zniknęły, zmarszczki zredukowane. Po prostu efekty widać było gołym okiem po ok. 2 miesiącach stosowania. Nie mając innego kremu pod ręką "podkradłam" mamie porcyjkę Retonoxu pod oczy. Nałożyłam go na noc a rano... Po prostu inna skóra, taka jakby przyjemnie napięta, jędrna, wypełniona. I to po pierwszym zastosowaniu. Oczywiście kupiłam tubkę również dla siebie i to był strzał w 10. Nie zamienię go na żaden inny. Stosuję go tylko nocą (bo jestem przed 30) a na dzień krem nawilżający. Mimo młodego wieku miałam (tak właśnie, MIAŁAM) drobne linie pod oczami i zaczęły pojawiać się kurze łapki ale odkąd stosuje to cudo problemy te zniknęły. Krem nie pachnie, co na pewno jest jego zaletą, miękka tubka pozwala na wyciśnięcie go do samiutkiego końca. Nawet cena mi nie przeszkadza, choc do najtańszych nie należy.Jeśli szukacie dobrego kremu, a co najważniejsze SKUTECZNEGO to z czystym sumieniem mogę go polecić. Pomógł mojej 50 letniej mamie i pomógł mnie. 5 z dużym plusem

Ilość zużytych opakowań:1,5

polecam 30-stkom :)

Bardzo dobry krem, oczywiście nie czyni żadnych cudów, ale:
+ rozjaśnia cienie pod oczami
+ wygładza skórę
+ doskonale nawilża
+ nie podrażnia
+ szybko się wchłania
+ "rozprasowuje" drobne zmarszczki
+ dobry zarówno na noc jak i na dzień
+ dobrze współpracuje z bazą pod cienie.

Minusem jest tubka, która jest zbyt miękka i z tego powodu trudno wycisnąć odpowiednią ilość kremu (wyciska się zazwyczaj za dużo). Wiem,że w tym momencie się czepiam, ale...opakowanie mogłoby być mniej tandetne, brrr ta nakrętka :)

Używam tego produktu od: 2,5 m-ca

dobry kosmetyk

Krem doskonale spelnia swoje zadanie,bardzo ladnie wygladza i nawilza skore pod oczami,nie podraznia (jak wiadomo skora wokol oczu jest bardzo wrazliwa)co najwazniejsze redukuje drobne zmarszczki (splyca glebsze,ale bez szalenstwa oczywiscie:) i cienie.Naprawde dobry krem godny polecenia.

Używam tego produktu od:7 miesiecy