Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 19:50   #4081
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
mała foto-wrzuta:
ależ mi się Ewcia w tym drewnianym wózku podoba.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Lea, fajne buty dostalas od siostry?

My bylysmy dzisiaj z Malviska na kontroli. Mierzy 75 cm i wazy 8,5 kg (od stycznia przybrala raptem kg). Dostala dwie szczepionki i byla taaaka nieszczesliwa.
przede wszystkim baaardzo wysokie- 12cm ale z przodu tez koturn, więc nawet wygodne.
a wczoraj w lumpku kupiłam nówki z metkami trampki do kostki, z esprit, za 20zł.
wycałuj nieszczęśliwą Malvinkę.
właśnie mi przypomniałaś, że Tymek ma zaległe szczepienie- od października. muszę jutro do ośrodka zdrowia zadzwonić.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Chciałam wam pokazać jakia fajna oferta intermarche jest od dziaisj, ale nie mogę na necie tej ulotki znaleźć. To jest osobna ulotka ,,Na majówkę,, . W niej namioty dla dzieci (jeden taki podwojny z tunelem), krzesełka ogrodowe dla dzieci, zestawy do piachu, konik do skakania, piaskownica, trampolina, ślizgawka i jeszcze wiele innych. Nawet rowerki do pchania z disneya.

To ja się pokażę (a co mi tam), fotka świąteczna. Ja z niuniem
Idę kończyć szczawiową. Hałas trochę u mnie, robią nam nową klatkę schodową.
kurde, u nas też takiej oferty nie ma.
ale z Was ładna mamusia z synusiem.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o pneumokoki- szczepiłyście dzieciaczki? Powiem szczerze że poczytałam trochę o tym i się przeraziłam ze moja lekarka mi to odradziła- teraz chcę małą zaszczepić tylko chyba poczekam jak jej to uczulenie zejdzie.
nie szczepię, jestem przeciwnikiem szczepień.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę..
Też świątecznie
Blanka to taka słodka łobuziara.

nie mam natchnienia, jestem padnięta, miałam dziś męczący dzień.
jutro popołudniu trzymajcie kciuki, jadę biznesy załatwiać.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:51   #4082
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Tak sobie oglądam fotki, i... bardzo duże te wasze dzieci już, normalnie prawie roczne i BARDZO fajne
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:08   #4083
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Olivka dzięki
Kardashi ale ty ładna Szymon podobny do mnie troszkę. A ulotkę miałam w skrzynce jakiś czas temu, tą normalną tygodniową a w środku była ta na majowkę z artykułami przemysłowymi.
Dziękuje


Aaa to u mnie inna ulotka


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Ona, ale fajna z Ciebie kobieta Sliczna jestes
Kardashi tez ale jej zdjecia juz widzialam

Olivka, ja dzisiaj zaszczepilam mala na pneumokoki (druga dawka za 2 misiace).
Co zlego wyczytalas?


Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Olivko-ja nie szczepiłam i raczej nie będę.A co Cię przeraziło?

Kardashi-cudna jesteś a Blanka zawsze tak mądrze patrzy i ta czupryna

Ona-łoł,ależ szczuplaczek się z Ciebie zrobił (no bo śliczna to już wcześniej byłaś ) i jakoś Ciebie z blondi kojarzyłam tak czy siak suuuuper!


[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26597570]



Blanka to taka słodka łobuziara.

nie mam natchnienia, jestem padnięta, miałam dziś męczący dzień.
jutro popołudniu trzymajcie kciuki, jadę biznesy załatwiać. [/QUOTE]

Ojj tak, łobuziara


Użyłam dziś pierwszy raz fridy (wczesniej nie miałam okazji).. okropne.. miałam aż odruch wymiotny..
Oczywiście musieliśmy we 3 osoby ją trzymać, bo jak tylko zbliżam się do jej nosa czy z fridą czy z wodą morską jest szaaał..


Kupiłam dziś Blance baletki. I nagle okazało się ze ma rozmiar 20! A niedawno mierzyłam jej 19 były za duże
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 20:10   #4084
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Hej Laski
dobrze że mało skrobiecie to i nadrabiac dużo nie musze
Jak wiecie meża mam w domu to i jest co robic zresztą pogoda sliczna wiec w domu praktycznie nas nie ma . Koło domu ciągle jest co robic jak to na wiosne , a jak nic nie robimy to sie byczymy z Gabi lub jestesmy w rozjazdach - lub na grilu

Mamy juz trzy zeby i troszke ostatnio przechwaliłam młodą że taka nie marudna - ostatnie trzy noce , tak nam dała po dupie że wymiekalismy - ale zeby są
Po za tym rozgadana co dzien coraz wiecej
Puszcza sie
Na schodach prowadzących na pietro musimy bramke zamontowac , skubana włazi juz sama na pietro.
Tak samo musze zakupic blokady na WSZYSTKIE szuflady i szafki - wiecie dlaczego
No i najciekawsze - młoda za Chiny ludowe nie pokaże gdzie ma oko lub nosek za to namietnie pokazuje gdzie ma cycki
od tygodnia ciągle zagląda mi za bluzke - co ja tam mam to jej powiedziałam że cici , cycki itpodobnie
i o dziwo raz sie jej zapytałam - gdzie Gabrysia ma cici a ta od razu sie za nie złapała i pokazała - no ubaw po pachy
No mała kobietka mi rosnie jak by nie patrzył i elegantka - cudownie zachwyca sie sukienkami

Po za tym - piekne zdjecia pokazujecie
dzieciaczki jak i mamusie superandzko wyglądają

gratuluje też nowych ząbków i miesiecznic

sorki że tak hurtem ale padam a młoda zaczyna taniec na łóżku i w niani zaraz sie baterie wykonczą

Jutro jade obkupic sie troche bo w niedziele idziemy na komunie do chrzesnicy meża a ja jak zwykle w lesie z ciuchami - chyba w dresach wystąpie
Bylismy dzis na zakupach ale jak zwykle i nie planowo to Gabi sie obkupiła
w tym zakupiłam jej sukienke do chrztu , mniej wiecej taką jaką zawsze chciałam jej kupic - ładna prosta i praktyczna w Kaphall- w stylu Vintage .

Jak znajde chwile to zrobie foty nowych zdobyczy dla młodej na lato.

Dzis pokaże wam tylko Gabi z koszyczkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,6 KB, 62 załadowań)
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:09   #4085
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie.

Jola
super fotka

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

mała foto-wrzuta:

1. Ewciu, pokaż jaka jesteś duża
2. Ewciu, gdzie tatuś ma bródkę?
3. hamakowe szaleństwo
4.
5. tunel
6. piratka
7. odcedzamy kartofelki
8. fura już jest. jeszcze tylko skóra i komóra
Mała modelka z Ewci
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

To ja się pokażę (a co mi tam), fotka świąteczna. Ja z niuniem
Idę kończyć szczawiową. Hałas trochę u mnie, robią nam nową klatkę schodową.
Super wyglądacie
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę..
Też świątecznie
Blanka jest super

A my skończyliśmy roczek, wreszcie mamy zęby ale nie chodzimy niestety i jeszcze kilku rzeczy nie robimy, które zdaniem teściów powinniśmy robić

Za to czeka nas kilka wizyt u lekarzy, mamy zeza więc okulista no i podejrzenie alergii bo Mały ciągle ma katar
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:11   #4086
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Araczki, AnnLee, Lea, Cate dziękuję

AnnLee świeżo po fryzjerze jestem ciemniejsza, potem się wszystko spłukuje i zostaje blond

lea ale w ogóle nie szczepisz dzieci? Ja też nie jestem zwolenniczką, ale na podstawowe szczepię. Kciuki za biznesy

Silpe gratki dla Gabi za wszytskie postępy Fotka

Coś się mały terrorysta budzi, pewnie znowu będą cyrki w nocy.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:46   #4087
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Araczki, AnnLee, Lea, Cate dziękuję

AnnLee świeżo po fryzjerze jestem ciemniejsza, potem się wszystko spłukuje i zostaje blond

lea ale w ogóle nie szczepisz dzieci? Ja też nie jestem zwolenniczką, ale na podstawowe szczepię. Kciuki za biznesy

Silpe gratki dla Gabi za wszytskie postępy Fotka

Coś się mały terrorysta budzi, pewnie znowu będą cyrki w nocy.
właśnie, Lea, wogóle nie szczepisz? ja szczepiłam na podstawowe, ale z bólem serca...


AnnLee w sumie nic ciekawego na święta nie robiłam. Mielismy szpital w domu ale dziś uprażyłam mix pestek, jako posypkę zjadłam już pare kanapek, pyszna!
Powiedz mi, bo pewnie Ty wiesz, jak zrobić mleczko migdałowe, tzn. czy Ty robisz i w jaki sposób...

Hej po świętach my zaliczyliśmy trzydniówkę
i mamy nowy ząbek Poza tym dziś Szczepanek po raz pierwszy puścił się mebli i zrobił sam dwa kroczki
Spadam spać, jestem wykończona
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 22:45   #4088
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

ale sie usmiałam Ewcia wymiata

blanka sie ciagle zmienia co zdiecie do jakby inne dziecko było

Lea trzymam kciuki za biznes , i nei wiem czy doczytałas pyatłam czy to strretttt com wysyłałas ankiete poczta ??

ona o nas chyba całkiem zapomnieli bo ulotek niet nawet pieluchy nie doszły ze s.t.r.e.e.t

całkiem inaczej sobie ciebie wyorbazałam
Slipe - moja robi dokladnie to samo odchyla sobie bodziaka wkłada reke i mówi sisi i sie smieje i niestety reke za biust wkłada mnie i mojej sis brawo za zeby
cate_ - mam nadzieje ze wizyty zakoncza sie pomyslnie , tesciów nie słuchaj kazde dziecko inaczej sie rozwija a tak naprawde to dziecko ma czas zrobic 1 kroczek do 14 miesiaca dopiero potem konsultacja u lekarza

kafunia gratki za zabek i za puszczanie


=-------------------------------------------------------------------------

jestem wykonczona padam na pysk to moje dziecko mnie zabije kiedys w piakownicy mi uciekała bo nie chciała do domu musiałam sie z nia na oponach hustać tak sie głosno i mocno smiała ze az czkawke miała zamiast bawić sie foremkami i wiaderkiem w paiskownicy wolała rece swoje i kolana tak brudnego dziecka nie widziałam od x lat szkoda ze sprzet w ładowarce był

jak włoze ja do łozeczka chodzi od jednego konca do drugiego i mówi idźe idźe i sie smieje i tak siorpa jakby

bylismy tez u kubosława oczywiscie obmamlała go na maxa a on stał bidny i na nia patrzył a ta radoche miała ze dzidzi całuje
on dalej nic nie mówi ma 17 miesiecy pokazuje tylko palcem i tak mmm mmmm nic wiecej
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 23:44   #4089
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
A my skończyliśmy roczek, wreszcie mamy zęby ale nie chodzimy niestety i jeszcze kilku rzeczy nie robimy, które zdaniem teściów powinniśmy robić
ooo, no to zupełnie jak u nas

Wszystkie dziewczyny na fotkach śliczne i te małe i te większe. A w Ewci to się zakochałam

Widzę, że Malvinka taki sam szczuplak jak mój Szymek (też 8500) tylko on trochę dłuższy

Edzia Twoja córa niesamowita jest z tym gadaniem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010

Edytowane przez basiak
Czas edycji: 2011-04-28 o 23:46
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 05:37   #4090
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dziękujemy za wszystkie komplementy

Wasze dzieciaczki (i mamusie oczywiście też)

gratuluję ząbków i kroczków.

czy Wasze dzieci zdejmują sobie buty? Ewcia już drugiego dnia opanowała tę sztukę i teraz muszę uważać na spacerach, bo potrafi rzucić butem z wózka
następnym razem chyba jakieś wiązane kupię.

miałam wczoraj problem dostać się do okulisty, wszyscy zrobli sobie długi weekend. ale w końcu się udało, dzięki temu, żem matka polka karmiąca i nauczyciel w jednym. wychodzi na to, że po kuracji antybiotykiem, mimo brania osłon, jedzenia jogurtów itp. mam grzybicę w oku. krople dostałam, kontrola za tydzień. i dodatkowo mam rtg płuc zrobić.
usłyszałam też, że mam przestać karmić, bo sobie krzywdę zrobię.

a co do relacji - jeszcze trochę poczekacie, bo teraz nie zdążę. mogę tylko napisać, że było ok. choć siostra małża jak zawsze....
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:29   #4091
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
lea ale w ogóle nie szczepisz dzieci? Ja też nie jestem zwolenniczką, ale na podstawowe szczepię. Kciuki za biznesy
Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
właśnie, Lea, wogóle nie szczepisz? ja szczepiłam na podstawowe, ale z bólem serca...
dla Szczepanka za pierwsze kroczki.

szczepie, ale tylko na podstawowe. i tak za dużo tego.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Lea trzymam kciuki za biznes , i nei wiem czy doczytałas pyatłam czy to strretttt com wysyłałas ankiete poczta ??
tak, wysłałam.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
czy Wasze dzieci zdejmują sobie buty? Ewcia już drugiego dnia opanowała tę sztukę i teraz muszę uważać na spacerach, bo potrafi rzucić butem z wózka
następnym razem chyba jakieś wiązane kupię.
Tymek najchętniej gubi buty gdy wiozę go w foteliku na rowerze. zanim dojadę do sklepu to dziecko bose. w drodze powrotnej trampki zbieram.
chyba wszystkie dzieci tak mają... jak Maksiu miał 1,5 roku, i byliśmy w Anglii u mojej siostry, to w ciągu miesiąca zgubił tam 3 pary butów.

zmykam bo pogoda cudna.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 07:54   #4092
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

cześć
dzięki dziewczyny za wsparcie po pogrzebie ok, dziadek nie życzył sobie żeby po nim rozpaczać i wszyscy dzielnie się trzymali. Ja ciągle w biegu, że nawet nie czuję, że jutro ślub boję się tylko czy o wszystkim pamiętam

przeczytałam wszystko ale nie mam czasu odnieść się do postów dlatego zbiorowo gratuluję ząbków, umiejętności, miesięcznic i podziwiam zdjęcia a właściwie dzieciaczki i mamy na nich

zmykam bo nie mam czasu, oczywiście po zdam relację
trzymajcie kciuki
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:28   #4093
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Jola fajna fotka. Ale masz figurę
Margo świetne fotki. Fajnową macie modelkę
Velluto dla Natalki za miesięcznicę

Chciałam wam pokazać jakia fajna oferta intermarche jest od dziaisj, ale nie mogę na necie tej ulotki znaleźć. To jest osobna ulotka ,,Na majówkę,, . W niej namioty dla dzieci (jeden taki podwojny z tunelem), krzesełka ogrodowe dla dzieci, zestawy do piachu, konik do skakania, piaskownica, trampolina, ślizgawka i jeszcze wiele innych. Nawet rowerki do pchania z disneya.

To ja się pokażę (a co mi tam), fotka świąteczna. Ja z niuniem
Idę kończyć szczawiową. Hałas trochę u mnie, robią nam nową klatkę schodową.

Zdjęcie jak zwykle piękne.Modele też.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
cześć
dzięki dziewczyny za wsparcie po pogrzebie ok, dziadek nie życzył sobie żeby po nim rozpaczać i wszyscy dzielnie się trzymali. Ja ciągle w biegu, że nawet nie czuję, że jutro ślub boję się tylko czy o wszystkim pamiętam

przeczytałam wszystko ale nie mam czasu odnieść się do postów dlatego zbiorowo gratuluję ząbków, umiejętności, miesięcznic i podziwiam zdjęcia a właściwie dzieciaczki i mamy na nich

zmykam bo nie mam czasu, oczywiście po zdam relację
trzymajcie kciuki
Trymamy.


A my jutro już wracamy.Jestem już spakowana i wyszykowana.
Mąż zastanawia sie nad kolejną wizytą bo wszystko w pl droższe niż w uk.No ale straszą trzeba będzie jakoś wysłać do pl na wakacje.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:43   #4094
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Panna Migotka to już jutro? To się trzymaj kochana, trzymam kciuki by wszytsko się udało

Kafuniax gratki za nowe ząbki i puszczanie

My jutro jedziemy do zoo, ale młodszy zostaje z dziadkami, zabieramy tylko Michała. Szymon nie chodzi, w wózku siedzieć nie lubi, jak mam maruda na rączkach nosić to wolę poczekać aż dorośnie do takich atrakcji, trochę odpocznę od niego
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:15   #4095
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ja jestem ale ze złą wiadomością - zmarł dziadek tż-a o 2 w nocy (dokładnie w miesięcznice Wiktora) nie kazał nic odwoływać ale co to będzie za ślub i wesele.... jakaś czarna seria, znak, że nie mamy go brać??
wspólczuję
Tak jak dziewczyny pisza, nie doszukiwałabym sie w tym jakiegoś "znaku". Po prostu nieszczesliwy zbieg okoliczności i tyle.
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Fotka z lanego poniedziałku
fiu fiu, ale laska z Ciebie
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Witam
Natalko za miesiecznice
i zmykam bo Ami nie da mi klikac potem sie odezwe
dzieki
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
mała foto-wrzuta:

1. Ewciu, pokaż jaka jesteś duża
2. Ewciu, gdzie tatuś ma bródkę?
3. hamakowe szaleństwo
4.
5. tunel
6. piratka
7. odcedzamy kartofelki
8. fura już jest. jeszcze tylko skóra i komóra
super fotki! ta w tunelu najfajniejsza
czekamy na relację
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Velluto dla Natalki za miesięcznicę

To ja się pokażę (a co mi tam), fotka świąteczna. Ja z niuniem
Idę kończyć szczawiową. Hałas trochę u mnie, robią nam nową klatkę schodową.
dziekuję
A po Tobie w ogóle nie widać, żeby chłopaki tak dawały Ci w kość Śliczna mamusia z Ciebie

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
przy okazji chcę pogadać z lekarką o szczepieniu ale chcę też zorientować się jak to u Was wygląda. Chodzi mi o pneumokoki- szczepiłyście dzieciaczki? Powiem szczerze że poczytałam trochę o tym i się przeraziłam ze moja lekarka mi to odradziła- teraz chcę małą zaszczepić tylko chyba poczekam jak jej to uczulenie zejdzie.
nie mam zamiaru szczepić, z dodatkowych szczepień zdecydowaliśmy sie na rotawirusy
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę..
Też świątecznie

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Użyłam dziś pierwszy raz fridy (wczesniej nie miałam okazji).. okropne.. miałam aż odruch wymiotny..
a jak wcześniej czyściłaś nos?

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Bylismy dzis na zakupach ale jak zwykle i nie planowo to Gabi sie obkupiła
w tym zakupiłam jej sukienke do chrztu , mniej wiecej taką jaką zawsze chciałam jej kupic - ładna prosta i praktyczna w Kaphall- w stylu Vintage .

Jak znajde chwile to zrobie foty nowych zdobyczy dla młodej na lato.

Dzis pokaże wam tylko Gabi z koszyczkiem
Widze, że u naszych dzieciaków podobne fryzury
Koniecznie pochwal sie zakupami
Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
mamy nowy ząbek Poza tym dziś Szczepanek po raz pierwszy puścił się mebli i zrobił sam dwa kroczki

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
usłyszałam też, że mam przestać karmić, bo sobie krzywdę zrobię.
a dlaczego?
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
cześć
dzięki dziewczyny za wsparcie po pogrzebie ok, dziadek nie życzył sobie żeby po nim rozpaczać i wszyscy dzielnie się trzymali. Ja ciągle w biegu, że nawet nie czuję, że jutro ślub boję się tylko czy o wszystkim pamiętam

przeczytałam wszystko ale nie mam czasu odnieść się do postów dlatego zbiorowo gratuluję ząbków, umiejętności, miesięcznic i podziwiam zdjęcia a właściwie dzieciaczki i mamy na nich

zmykam bo nie mam czasu, oczywiście po zdam relację
trzymajcie kciuki
wow, ale to zleciało
życzę, aby wszystko pięknie sie udało i oczywiście trzymam kciuki
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:58   #4096
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie

Piękne zdjęcia Jola, Ona, Margo, Silpe i Kardashi

Jola
i Ona mówcie mi prędko jak taaaaak schdłyście?? Wyglądacie bosssssko

Olivka co wyczytałaś o szczepieniu na pneumokoki? Bo pediatra chce szczepić małą. Będziemy mieć za darmo, z powodu wady serca, ale nie jestem przekonana do niej.

Niunia nie za dobrze Wam w Kazimierzu przypadkiem?

Pomóżcie mi proszę - Karolisia obudziła się o 4 z gorączką - 38,5. Lekarz stwierdził, że to albo 3dniówka albo bo ma troszkę zaczerwienione gardło rozwijająca się wirusowa infekcja górnych dróg oddechowych. Jakby dostała kataru i kasłała mam oczyszczać nosa i psiukać Nasivin, no i Nurofen na gorączkę.
Czy coś jeszcze mogę zrobić?? Karolinia na razie czuje się super, tylko ta gorączka
A i proszę proszę proszę poleccie mi jakiś dobry, sprawdzony termometr. Taki co szybko mierzy temperaturę i jest dokładny. Przerabiałam już 3 termomentry i każdy jest do dupy i dzisiaj mierzyłam jej takim paskiem co przytyka się do czoła i kolory zmienia... moja mama mi nim merzyła, taki jest stary i mało dokładny

Załączam fotkę rocznej Karolisi, pozdrawiamy!!



AAA Panno Migotko wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia!!
Szczęścia, miłości, wyrozumiałości i dużo cierpliwości: roza:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00089.jpg (94,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11771.jpg (53,2 KB, 72 załadowań)
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]

Edytowane przez Biricchina
Czas edycji: 2011-04-29 o 10:05
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:27   #4097
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Velluto,Biricchina dziękuje

Biricchina jejku jaka ona śliczna Te oczy
Z termometrem nie pomogę, ja mam Baby Ono do ucha, ale on nie jest za bardzo dokładny. Zdrówka dla małej.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:46   #4098
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
harczenie czasem spowodowane jest tylko spływajacym katarem który jest bardzo gesty tak było u nas dlatego tak wazne jest oczyszczanie nosa u nas Ami 3 razy była chora i 3 razy dostała antybiotyk potem zmieniłam lekarza i okazało sie ze to zwiazane z zebami i ze antybiotyku nie trzeba no i nie poszłam ostatnio z nia i co wyleczona bez antybiotyku i nowy zab
idem poczytać troszke
U nas tak jest, co ida zęby to synek ma katar
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
tak z sentymentu czytam sobie nas wateczek mamus na poczekalni i znalazłam post kropki ale to nie o to mi chodzi kropencja ma w Avatarku Daniela : love: ale z niego słodziak
Ja też widziałam, fajny chłopak!
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
A mi sie w robocie siedziec nie chce.
mi też nie, hehe
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
To ja się pokażę (a co mi tam), fotka świąteczna. Ja z niuniem
Idę kończyć szczawiową. Hałas trochę u mnie, robią nam nową klatkę schodową.
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę..
Też świątecznie
Ale z Was lasencje
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26597570]
przede wszystkim baaardzo wysokie- 12cm ale z przodu tez koturn, więc nawet wygodne. [/QUOTE]
podziwiam
Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Za to czeka nas kilka wizyt u lekarzy, mamy zeza więc okulista no i podejrzenie alergii bo Mały ciągle ma katar
Oby wszystko było oki
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
A i proszę proszę proszę poleccie mi jakiś dobry, sprawdzony termometr. Taki co szybko mierzy temperaturę i jest dokładny. Przerabiałam już 3 termomentry i każdy jest do dupy i dzisiaj mierzyłam jej takim paskiem co przytyka się do czoła i kolory zmienia... moja mama mi nim merzyła, taki jest stary i mało dokładny

Załączam fotkę rocznej Karolisi, pozdrawiamy!!
My mamy Baby Ono o taki http://allegro.pl/termometr-do-ucha-...570404715.html jest raczej oki, ale ja tylko raz musialam mierzyc tempke jak d tej pory

Śliczną masz córunię, i jak fajnie ząbki prezentuje
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:32   #4099
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość

Pomóżcie mi proszę - Karolisia obudziła się o 4 z gorączką - 38,5. Lekarz stwierdził, że to albo 3dniówka albo bo ma troszkę zaczerwienione gardło rozwijająca się wirusowa infekcja górnych dróg oddechowych. Jakby dostała kataru i kasłała mam oczyszczać nosa i psiukać Nasivin, no i Nurofen na gorączkę.
Czy coś jeszcze mogę zrobić?? Karolinia na razie czuje się super, tylko ta gorączka
A i proszę proszę proszę poleccie mi jakiś dobry, sprawdzony termometr. Taki co szybko mierzy temperaturę i jest dokładny. Przerabiałam już 3 termomentry i każdy jest do dupy i dzisiaj mierzyłam jej takim paskiem co przytyka się do czoła i kolory zmienia... moja mama mi nim merzyła, taki jest stary i mało dokładny

Załączam fotkę rocznej Karolisi, pozdrawiamy!!
Z przeziebieniem nic nie pomoge, bo w ogóle nie mam w tym temacie doświadczenia jeszcze - na szczęście

Co do termometru to my mamy microlife - bardzo dobra szwajcarska firma, która produkuje tez m.in. termometry owulacyjne, ciśnieniomierze - jesteśmy w miarę zadowoleni, ale jednak wszystkie termometry, które mierza temp w uchu czy na czole, nigdy nie beda zbytnio dokładne - wszystko zależy od miejsca gdzie przyłożysz termometr.

Natalia przechodziła trzydniówkę, więc doświadczenie w mierzeniu temperatury mam bogate ;/

Mała urocza w tej sukieneczce!! Gdzie kupilas takie cudo?

Edytowane przez velluto
Czas edycji: 2011-04-29 o 12:34
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 12:48   #4100
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Biricchina śliczna Karolinka.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:33   #4101
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Biricchina śliczna Karolinka.
Bardzo dziękujemy o i widzisz Darianna o Tobie zapomniałam ślicznie wyglądałyście z Olcią na chrzcinach. I pięknie Ci w blond włosach.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Z przeziebieniem nic nie pomoge, bo w ogóle nie mam w tym temacie doświadczenia jeszcze - na szczęście
No ja właśnie też nie raz tylko miałyśmy gorączkę po szczepieniu także też jestem w tej kwestii zielona

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

Co do termometru to my mamy microlife - bardzo dobra szwajcarska firma, która produkuje tez m.in. termometry owulacyjne, ciśnieniomierze - jesteśmy w miarę zadowoleni, ale jednak wszystkie termometry, które mierza temp w uchu czy na czole, nigdy nie beda zbytnio dokładne - wszystko zależy od miejsca gdzie przyłożysz termometr.

Natalia przechodziła trzydniówkę, więc doświadczenie w mierzeniu temperatury mam bogate ;/
Dzięki. A gdzie mierzyłaś Natalce temperaturę? W pupie? U mnie to niestety raczej odpada, bo tańczy na całego wtedy

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

Mała urocza w tej sukieneczce!! Gdzie kupilas takie cudo?
A dziękuję Sukieneczkę dorwałam w lumpekse obok domu za całe 4,30zł co prawda rozmiar 0-3 m-ca, ale nawet jakby miała okazać się za mała to po prostu musiałam ją kupić.

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

My mamy Baby Ono o taki http://allegro.pl/termometr-do-ucha-...570404715.html jest raczej oki, ale ja tylko raz musialam mierzyc tempke jak d tej pory

Śliczną masz córunię, i jak fajnie ząbki prezentuje
No właśnie a może to od zębów ta temperatura?? Tylko, że mamy już 7 i do tej pory żadnych przebojów nie było.
Fajny ten termometr.
Dziękujemy za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Velluto,Biricchina dziękuje

Biricchina jejku jaka ona śliczna Te oczy
Z termometrem nie pomogę, ja mam Baby Ono do ucha, ale on nie jest za bardzo dokładny. Zdrówka dla małej.
Dziękujemy
Wrrrryyy to ja już nie wiem jaki mam termometr kupić.

W aptece polecali mi Brauna do ucha i taki:

http://allegro.pl/termometr-do-ucha-...570331166.html

Ma któraś może??
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:42   #4102
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Biricchina ja mam nieco inny Baby Ono niż yolanda, starszy model. Warto mieć taki do ucha, może nie jest ekstra dokładny, ale bardzo szybki. Ja sobie nie wyobrazam Szymonowi w pupie mierzyć, a już tym bardziej mojemu trzylatkowi
Weź ten co w aptece polecili, one i tak pewnie wszystkie takie same te termometry
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-04-29 o 13:44
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:51   #4103
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Biricchina ja mam nieco inny Baby Ono niż yolanda, starszy model. Warto mieć taki do ucha, może nie jest ekstra dokładny, ale bardzo szybki. Ja sobie nie wyobrazam Szymonowi w pupie mierzyć, a już tym bardziej mojemu trzylatkowi
Weź ten co w aptece polecili, one i tak pewnie wszystkie takie same te termometry
Właśnie ja też sobie nie wyobrażam!
Była u mnie babcia i przyniosła taki elektroniczny zwykły i jakoś we dwie zmierzyłyśmy jej w pupie i wyszło 37,3 czyli odjąć 5 kresek to 36,8 a dziecko rozpalone, więc to bzdura totalna

Ona kupiłabym gdyby go mieli... trafiłam na młodą farmaceutkę i ona mi na necie wyszukała takie o których słyszała, że są dobre... jakoś kiepsko zaopatrzone te apteki obok mnie i zastanawiam się co robić, bo jak zamówię na all to przyjdzie mi po długim weekendzie...

Dziewczyny jak łapiecie dziecku mocz?
Bo u mnie dzisiaj cyrki odchodzą... chciałam złapać jak zwykle do pojemniczka, babcia ją trzymała i nic z tego nie wyszło 2 razy... tak zanosiła się płaczem, że nie dałam rady kupiłam woreczek i tak pobiorę. Lekarze tak nie polecają, ale jak byłyśmy w szpitalu to tylko do woreczka pobierali. I bądź tu mądry
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 14:00   #4104
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

My mamy termometr do ucha Brauna i polecam! świetnie sprawdza sie od jakiś 3 lat, jest niezawodny, odporny na rzucanie (z wbrew pozorom jest dość istotne;P), poprawnie i szybko robi pomiar.

Co do łapania siuśków:
-napoić do oporu
-przemyć okolice intymne Rivanolem
-odkręcić kran tak żeby ciurkotała woda
-i potrzymać na ręku z podstawionym kubeczkiem

Woreczek jest mało sterylny, może fałszować wynik, wtedy tzreba powtarzać badanie.

---
Wyjeżdżamy na weekend więc wszytskim życzę udanej majówki
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 14:02   #4105
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dziękujemy za wszystkie komplementy

Wasze dzieciaczki (i mamusie oczywiście też)

gratuluję ząbków i kroczków.

czy Wasze dzieci zdejmują sobie buty? Ewcia już drugiego dnia opanowała tę sztukę i teraz muszę uważać na spacerach, bo potrafi rzucić butem z wózka
następnym razem chyba jakieś wiązane kupię.

o taaak.. Jak miała wiazane trampki to uwielbiała je rozwiązywac i wyrzucać.
Teraz w baletkach już tak nie kombinuje

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Witam


a jak wcześniej czyściłaś nos?

Nie czyściłam.. Tzn Blanka nigdy nie miała katarku, to wystarczyła woda morska i gruszka jak coś tam siedziało..


Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość



Załączam fotkę rocznej Karolisi, pozdrawiamy!!


Ahh te Karolinki to wszystkie super dziewczynki

Piękna laleczka Ci rośnie! Buźkę ma jak z obrazka
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 14:28   #4106
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
AnnLee w sumie nic ciekawego na święta nie robiłam. Mielismy szpital w domu ale dziś uprażyłam mix pestek, jako posypkę zjadłam już pare kanapek, pyszna!
Powiedz mi, bo pewnie Ty wiesz, jak zrobić mleczko migdałowe, tzn. czy Ty robisz i w jaki sposób...
o tak jak u nas

posypkę też uwielbiam i już soli nie używam

mleczka nigdy jeszcze nie robiłam,zdążę zjeść albo dorzucam do jaglanki
migdały zalewa się wrzątkiem na chwilę,obiera i moczy przez noc,rano miksuje ze świeżą wodą,odcedza i już.można dosłodzić słodem.a jakie proporcje to Ci nie powiem.Czytałam o garści gdzieś był wątek na wegedzieciaku,może znajdziesz

Margo-T.ściąga wszystko-skarpety,buty.Więc ostatnio jeździ z bosymi

Mieliśmy owy wklejany termometr,ale ja nie ufam zbytnio tym do uszu/czoła.Zawsze inny pomiar miałam mam rtęciowy 1minutowy i elektroniczny zwykły,które to wkładam pod pachę i zabawiam dziecko w tym czasie ale w sumie to już się wykwalifikowałam w ocenie temperatury niewiele się mylę

Boshh,jaka ta Karolinka cuuuudna!
i przepiękna sukienka!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-04-29 o 14:29
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:49   #4107
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

czy Wasze dzieci zdejmują sobie buty? Ewcia już drugiego dnia opanowała tę sztukę i teraz muszę uważać na spacerach, bo potrafi rzucić butem z wózka
następnym razem chyba jakieś wiązane kupię.
...
Buty widze na focie macie takie same jak my i owszem Gabi juz opanowała sztuke zdejmowania ich i wyżucania z wózka .

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Witam



Widze, że u naszych dzieciaków podobne fryzury
jaka fryzura te mechetki dopiero sie zageszczają

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Witajcie


Załączam fotkę rocznej Karolisi, pozdrawiamy!!



Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
My mamy Baby Ono o taki http://allegro.pl/termometr-do-ucha-...570404715.html jest raczej oki, ale ja tylko raz musialam mierzyc tempke jak d tej pory
Mamy taki sam i polecam


Byłam dzis na zakupach - masakra jak sie meczyłam żeby cos znalezc i nie wejsc do sklepów dzieciowych
Ale kupiłam i jestem zadowolona - spodnie z Orsay , bluzeczka z Mohito- zestaw taki jak lubie -elegandzki luzik do tego założe czarne szpilki z białymi lamóweczkami takie ala lata 40ste.zestaw troszke z innej epoki.

pochwale sie teraz zdobyczami dla Gabi na lato- ona ma chyba juz wiecej ciuchów o demnie

1. na pierwszej focie - tort pieluszkowy jaki zrobiłam dla siostry meża- rodzi za tydzien

2.bluzki tuniki z CA
3, sukienka z majtusiami z HM
4.koszulki z CA troche na wyrost chyba , ale dzieki tym dolnym falbankom sprawdzą sie jako sukieneczki
5. zestaw z CA
6. zestaw z CA- kupiony jeszcze za czasów ciążowych
7 . kurteczka przeciwdeszczowa- prezent od dziadka na wielkanoc plus 2 stówy które nie wiem jeszcze na co przeznacze
8 , sukienka kupiona w Smyku - mają teraz spore przeceny

9. sukienka z Kappahl , która bedzie do chrztu w czerwcu jak i bedzie słóżyc przez całe lato.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00390.jpg (72,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00391.jpg (51,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00393.jpg (124,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00394.jpg (46,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00396.jpg (79,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00397.jpg (105,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00399.jpg (40,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00400.jpg (47,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00403.jpg (47,6 KB, 41 załadowań)
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:59   #4108
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

SIlpe-a gdzie foty Twoich ciuchów?
Gabi super będzie wyglądać
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:07   #4109
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
SIlpe-a gdzie foty Twoich ciuchów?
Gabi super będzie wyglądać
bedą , bedą toż to pierwszy konkretny zakup od miesiecy
wyprasuje , przymierze i sie zrobi foty.
za miesiąc ide na wesele to znów bede miała pretekst co by jakies konkretne ciuszki sobie kupic
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:18   #4110
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Silpe - piękne ciuszki, zwlaszcza ta ostatnia sukieneczka. chętnie bym Ewcię na roczek tak ubrała.

czy któraś robi roczek w kościele? tzn. idzie z dzieckiem na tę mszę specjalną i po błogosławieństwo?

zapodałąm dziś Ewci mm - druga próba. pluje dalej niż widzi.

ps. kolejna sonda:
POLSKIE SYMBOLE
(rzucajcie luźne hasła, typu: bigos...)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-04-29 o 16:19
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.