Ten jedyny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 15:39   #31
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A ja w to nie wierzę. Że się czuje, że to 'ta' osoba.
zgadzam sie z tym

ja nie miałam nigdy takiego uczucia.pomimo,że byłam zakochana straaasznie to nigdy nie pomyślałam zeby mieć z nim dzieci.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:51   #32
I Sleeping Sun I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 99
Dot.: Ten jedyny

ja miałam raz.To było głębokie przekonanie.Jednak nie spełniło się i się nie spełni.Już wiem,że nigdy nie będę myślała tak o kimś dopóki ten fakt się nie dokona.
I Sleeping Sun I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 23:04   #33
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Ten jedyny

Rzeczywiście chyba najlepiej zachować zdrowy dystans. Tylko to takie dziwne uczucie....znam go troszke,niedługo, a czuje że to mógłby być właśnie on.Być może tak b.tego chce, ale nigdy tak nie miałam z nikim a byłam w 3 poważnych związkach i różnych przelotnych.
To bardzo dziwne a zarazem niesamowite uczucie
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 01:49   #34
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Ten jedyny

Kiedyś myślałam, że z eksem spędzę całe życie. Nasz związek był całkiem udany... do czasu Na początku nie zwróciłam na niego uwagi. Chemia przyszła kiedy mieliśmy sposobność ze sobą porozmawiać. Zaczęliśmy się spotykać, kiedy byłam 17-latką, więc miałam wizję szczęśliwej rodzinki z nim w roli męża. (ale było, mineło)
Teraz jestem z innym facetem, którego strasznie kocham. Na początku byliśmy zdystansowani. Oboje niedługo przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu związku skończyliśmy długoletnie relacje (ja ponad 3-letnią, on prawie 4-letnią). Nie rozmawialiśmy o przyszłości, nie planowaliśmy nic. Wcześniejsze miłosne zawody zrobiły swoje. W tym momencie (jesteśmy ze sobą 8,5 miesiąca) jest już inaczej. Wierzymy, że możemy być ze sobą długo. Mamy taką nadzieję. Ale niczego nie wiemy na 100%. Jednak cieszę się, że przełamaliśmy już pewne bariery i nie boimy się planować i rozmawiać na temat wspólnej przyszłości. Może się uda!
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 09:55   #35
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ten jedyny

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;14244881]Kiedyś myślałam, że z eksem spędzę całe życie. Nasz związek był całkiem udany... do czasu Na początku nie zwróciłam na niego uwagi. Chemia przyszła kiedy mieliśmy sposobność ze sobą porozmawiać. Zaczęliśmy się spotykać, kiedy byłam 17-latką, więc miałam wizję szczęśliwej rodzinki z nim w roli męża. (ale było, mineło)
Teraz jestem z innym facetem, którego strasznie kocham. Na początku byliśmy zdystansowani. Oboje niedługo przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu związku skończyliśmy długoletnie relacje (ja ponad 3-letnią, on prawie 4-letnią). Nie rozmawialiśmy o przyszłości, nie planowaliśmy nic. Wcześniejsze miłosne zawody zrobiły swoje. W tym momencie (jesteśmy ze sobą 8,5 miesiąca) jest już inaczej. Wierzymy, że możemy być ze sobą długo. Mamy taką nadzieję. Ale niczego nie wiemy na 100%. Jednak cieszę się, że przełamaliśmy już pewne bariery i nie boimy się planować i rozmawiać na temat wspólnej przyszłości. Może się uda![/QUOTE]

Wiesz,mam bardzo podobnie teraz jak Ty. Mam za soba dlugi zwiazek,ktory bardzo mnie rozczarowal plus "po drodze" pare beznadziejnych i teraz naprawde nie umiem tak latwo sie przelamac na "milosc" i plany na przyszlosc- poznalam niedawno fajnego faceta. ale boje sie milosci! I tez mam dystans, tez nic nie planujemy, cieszymy sie soba na razie bardzo...zobaczymy, co ma byc,to bedzie
A jednak to prawda,ze po zlamanym sercu czlowiek sie bardziej kontroluje
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:28   #36
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,
mam do Was pytanie, czy kiedykolwiek miałyście uczucie spotykając faceta ze to jest właśnie "on" i ze to właśnie "on" będzie ojcem Waszych dzieci i mężem?
Pytam Was bo b.ważne są dla mnie Wasze doświadczenia.
Pierwszy raz w życiu mam takie uczucie
B.Was prosze o opinie

ja tak mam odkąd poznałam mojego Tż'ta
to wspaniały człowiek i chętnie widziałabym Go w roli mojego partnera na całe życie i ojca moich dzieci (wspaniałe byłyby małe kopie Jego! ).

Pozostaje tylko pytanie... czy On mnie tak widzi?
czasem mówi o wspólnej przyszłości coś, ale jak będzie zobaczymy
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:36   #37
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Ten jedyny

tak miałam, coś takiego (nadal mam, po prawie 5 latach) dość szybko- bo po jakimś miesiący związku z moim tżtem była to czysta wewnętrzna pewność, która nadal trwa.

raz pamiętam- jeszcze na początku naszego związu, tż napisał mi w nocy smsa o treści "to Ty"

__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 10:38   #38
kolli87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Ten jedyny

ja mam wlasnie teraz takie uczucie:P to moj juz ktorys z kolei Tż-et ale nigdy wczesniej tak nie mialam i nie wiedzialam czy to moje wlasne cialo mi plata figle czy te motylki w brzuchu i przeczucie ze to ten jest prawda:P obojgu nam sie wydaje ze trafilismy w 10, ale to dopiero pol roku wiec emocje jeszcze nie opadly ale ciekawa jestem jak sie to rozwinie i czy zyska kiedys etykietke "eks" czy mze "maz"
kolli87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:45   #39
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
raz pamiętam- jeszcze na początku naszego związu, tż napisał mi w nocy smsa o treści "to Ty"

jak miło
ja bardzo lubię, jak On mówi o naszej wspólnej starości ale czy to w żartach czy poważnie trudno stwierdzić. W każdym bądź razie miłe jest dla mnie to, że stara się bym z Jego rodziną czuła się jak ze swoją własną
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:28   #40
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Ten jedyny

tak to można wyczuć i ja pierwszy raz w życiu naprawdę to czuję! i mój Tż też! dość szybko się w sobie zakochaliśmy i dość szybko padły te słowa..

i jest wspaniale
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:39   #41
Moii
Raczkowanie
 
Avatar Moii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 171
GG do Moii
Dot.: Ten jedyny

Jestem tuż po nieudanym związku, wcześniej byłam z mężczyzną, który miał być miłością życia. Straszna ze mnie racjonalistka, nie wierzę w miłości od pierwszego wejrzenia, intuicję, przeczucia, czy tez przeznaczenie. Żeby w pełni opisać sytuację, dodam, że jestem bardzo zniechęcona do związków, i po wcześniejszych doświadczeniach 100 razy pomyślę, zanim wplączę się w nowy. Zresztą, jestem osobą, która nawet nie wie, czy chce zakładać rodzinę. Niedawno poznałam znajomego znajomych, przy drugim spotkaniu przeleciała mi przez głowę myśl "Będziesz mężem mym". On wpadł od razu. A ja nie jestem zakochana, ale po prostu poczułam, że tak właśnie będzie, że wszystko jest kwestią czasu. Po prostu nie teraz, za szybko od ostatniego rozstania. Kłóci się to z moim racjonalizmem strasznie, sama nie wiem, co o tym myśleć. Mam dysonans.

Edytowane przez Moii
Czas edycji: 2009-09-21 o 22:42 Powód: zapomniałam o 1 zdanku
Moii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 00:36   #42
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Ten jedyny

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;14244881]Kiedyś myślałam, że z eksem spędzę całe życie. Nasz związek był całkiem udany... do czasu Na początku nie zwróciłam na niego uwagi. Chemia przyszła kiedy mieliśmy sposobność ze sobą porozmawiać. Zaczęliśmy się spotykać, kiedy byłam 17-latką, więc miałam wizję szczęśliwej rodzinki z nim w roli męża. (ale było, mineło)
Teraz jestem z innym facetem, którego strasznie kocham. Na początku byliśmy zdystansowani. Oboje niedługo przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu związku skończyliśmy długoletnie relacje (ja ponad 3-letnią, on prawie 4-letnią). Nie rozmawialiśmy o przyszłości, nie planowaliśmy nic. Wcześniejsze miłosne zawody zrobiły swoje. W tym momencie (jesteśmy ze sobą 8,5 miesiąca) jest już inaczej. Wierzymy, że możemy być ze sobą długo. Mamy taką nadzieję. Ale niczego nie wiemy na 100%. Jednak cieszę się, że przełamaliśmy już pewne bariery i nie boimy się planować i rozmawiać na temat wspólnej przyszłości. Może się uda![/QUOTE]



odnośnie wątku, czuję to teraz! kocham mojego tż z całego serca i chcę żeby było tak zawsze
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 08:35   #43
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,
mam do Was pytanie, czy kiedykolwiek miałyście uczucie spotykając faceta ze to jest właśnie "on" i ze to właśnie "on" będzie ojcem Waszych dzieci i mężem?
Pytam Was bo b.ważne są dla mnie Wasze doświadczenia.
Pierwszy raz w życiu mam takie uczucie
B.Was prosze o opinie
miałam raz jeden jedyny,dzis jest moim mężem , mamy dziecko - może to zbieg okoliczności a może intuicja ^^
__________________
"...and though I know who I'm not I still don't know who I am
but I know I won't keep on playing the victim..."
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 08:48   #44
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Rany Dziewczyny bo jeszcze zapeszycie,hihi
Zawsze zastanawiałam się czy to możliwe? To jest takie niesamowite uczucie,dlatego zastanawiałam się czy któraś z Was już tak miała, bo ja jeszcze nigdy i nie wiem czy to co czuje to moje chęci i wyobraźnia czy właśnie "to uczucie".
Możliwe
Ja widziałam to praktycznie od pierwszej "randki" z moim dzisiaj już mężem. Odkąd jesteśmy razem codziennie zasypiam otulona szczęściem
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:56   #45
naku
Raczkowanie
 
Avatar naku
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 371
Dot.: Ten jedyny

A ja moze odpowiem z troche innej strony.....
Kiedys, lezac obok mojego obecnego exa, wtulona w jego silne ramie i upojona szczesciem uslyszalam jak szepcze mi do ucha: "moglbym tak spedzic z toba reszte zycia, a nawet chcialbym, a przeciez chciec to moc"
Ja-zakochana, on-zakochany.
Juz pol roku nie jestesmy razem.
Milosc od pierwszego wejrzenia..?- mam nadzieje ze taka istnieje. A jezeli istnieje, to moim zdaniem jest slaba i nietrwala.
__________________



Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć.
Ja tam myślę, że tlen jest ważniejszy.


naku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 12:14   #46
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Ten jedyny

Tez czulam.
Ale nie wyszlo.
Niemniej ciesze sie Twoim szczesciem
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 12:22   #47
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny,
mam do Was pytanie, czy kiedykolwiek miałyście uczucie spotykając faceta ze to jest właśnie "on" i ze to właśnie "on" będzie ojcem Waszych dzieci i mężem?
Pytam Was bo b.ważne są dla mnie Wasze doświadczenia.
Pierwszy raz w życiu mam takie uczucie
B.Was prosze o opinie
Ja tak miałam. Wielka miłość, byliśmy razem 3 lata. Teraz to jest już eks. Ale jesli to przeznaczenie to może jeszcze kiedys będziemy razem...ale wątpie. Rozpadło się i koniec a ja nie lubie wracac do tego co było.
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:58   #48
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Ten jedyny

kiedyś kilka lat temu przyprowadziłam pierwszy raz mojego chłopaka do domu. Moja ciocia powiedziała mi później że to napewno będzie Ten. Ciocia niestety zmarła, a my planujemy ślub za kilka miesięcy. Szkoda że ciocia tego nie zobaczy...
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:47   #49
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Ten jedyny

Miałam tak. Byłam pewna ze to TEN i że ja to TA. I po 3 wspólnych latach 3 miesiące temu poleciał do innej... Szkoda słów. Tęsknie!
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 23:50   #50
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Ten jedyny

Widze że ile osób tyle opinii
A ja mam już problem,spotykamy sie miesiąc.Dziwne to wszystko,on stawia taką bariere a mimo wszystko sam mnie pocałował i wciąż sie ze mną spotyka.
Problem w tym że nie ma miedzy nami zadnej fizycznośći-nie potrafi mnie przytulić objąć,złapać za reke...jedyne co to dłuuugie rozmowy i namietne buziaki na dobranoc.Dodatkowo tysiące przyjemnych smsów a na żywo zupełnie nic.
Dałam mu ostatnio do zrozumienia że nawet nie wiem tak naprawde czy jest mną zainteresowany,napisał mi wtedy że jest zdziwiony moim smsem i że chyba coś go ominęło.Jesli ja sie nie odzywam to on rzadko sam z siebie,jeśli już sie odezwe to odrazu pada tysiące propozycji spędzenia czasu razem. O co chodzi?
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:33   #51
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Widze że ile osób tyle opinii
A ja mam już problem,spotykamy sie miesiąc.Dziwne to wszystko,on stawia taką bariere a mimo wszystko sam mnie pocałował i wciąż sie ze mną spotyka.
Problem w tym że nie ma miedzy nami zadnej fizycznośći-nie potrafi mnie przytulić objąć,złapać za reke...jedyne co to dłuuugie rozmowy i namietne buziaki na dobranoc.Dodatkowo tysiące przyjemnych smsów a na żywo zupełnie nic.
Dałam mu ostatnio do zrozumienia że nawet nie wiem tak naprawde czy jest mną zainteresowany,napisał mi wtedy że jest zdziwiony moim smsem i że chyba coś go ominęło.Jesli ja sie nie odzywam to on rzadko sam z siebie,jeśli już sie odezwe to odrazu pada tysiące propozycji spędzenia czasu razem. O co chodzi?
tez tak miałam z poprzednim chłopakiem po 3 miesiącach zerwał ze mną tłumacząc się ze myślał że się rozkręci ale się nie udało
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:41   #52
kamisiaa88
Raczkowanie
 
Avatar kamisiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 364
GG do kamisiaa88
Talking Dot.: Ten jedyny

Witam

Tego swojego jedynego poznałam 5 lat temu i szczerze od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że to ten jedyny !! Spodobał mi się odrazu !! Mieliśmy wiele kryzysów ale teraz z perspektywy czasu wiem że to ten jedyny na całe życie
kamisiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:03   #53
Felka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sąsiadka szatana (;
Wiadomości: 126
Dot.: Ten jedyny

Poczekaj z takimi ocenami, czas pokaże co będzie co do tej bariery jeśli chodzi o fizyczność i jakiś taki bliższy kontakt, cieplejsze słowa na żywo .. No to może on się wstydzi po prostu, daj mu czas na przełamanie,w końcu miesiąc to króciutko, a jeśli już nie chcesz czekać to Ty zacznij działać, złap go za rękę, czy wtul się .. chociaż moim zdaniem to dziwne, skoro on nie wykazuje inicjatywy to może mu nie zależy ?

Ps. co do mojego tż`ta to może nie mam przeczucia, ale cichą nadzieje, że tak właśnie jest/będzie
Felka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 12:34   #54
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Ten jedyny

Wszystko chyba już jasne. Nagle przestał sie sam z siebie odzywać i udaje że nie wie o co chodzi.Ponieważ nie jestem głupiutka to nie bede sie narzucać bo wiadomo o co chodzi. To była moja najdziwniejsza historia z jaką miałam doczynienia. Dziwne to było,może właśnie za bardzo sobie go wyimaginowałam i myślałam że to on. On za to,nawet nie potrafił ze mną wprost porozmawiac i powiedzieć o co mu chodzi.Poza namietnymi pocałunkami nie działo się nic,zero dotyku...myślałam że potrzebuje czasu...więc czekałam,ale ile można. W zasadzie to dostałam kosza...pierwszy raz w życiu chciałam sie z nim ostatnio spotkac żeby zamienić słowo ale nie miał czasu,wogóle sie nie odzywa wiec wszystko jasne
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:48   #55
Onazyje
Rozeznanie
 
Avatar Onazyje
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 798
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez naku Pokaż wiadomość
A ja moze odpowiem z troche innej strony.....
Kiedys, lezac obok mojego obecnego exa, wtulona w jego silne ramie i upojona szczesciem uslyszalam jak szepcze mi do ucha: "moglbym tak spedzic z toba reszte zycia, a nawet chcialbym, a przeciez chciec to moc"
Ja-zakochana, on-zakochany.
Juz pol roku nie jestesmy razem.
Milosc od pierwszego wejrzenia..?- mam nadzieje ze taka istnieje. A jezeli istnieje, to moim zdaniem jest slaba i nietrwala.
Dokładnie...
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce

Onazyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:05   #56
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Ten jedyny

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
ja miałam przeczucie, ale może nie az takie. Weszłam do nowej pracy, zobaczyłam JEGO i w ułamku sekundy pomyślałam -> to będzie mój kolejny facet, pomyślałam tak mimo że mi się nie spodobał!

kiedy już myślalam że się pomyliłam, odezwał się i wiecie co? miałam rację



czemu ja takich przeczuć nie miewam
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:53   #57
jagodowy smak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 534
Dot.: Ten jedyny

Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam i porozmawiałam z nim a było to na klatce schodowej w moim bloku,przyszła mi do głowy myśl - on będzie moim mężem (było to trochę irracjonalne znałam go zaledwie kilka minut,a poza tym on wtedy miał dziewczynę)
Intuicja dobrze mi podpowiedziała,dziś już dawno jesteśmy po ślubie i mamy dwójkę dzieci,a ja nieraz już opowiadałam tą historię
jagodowy smak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.