Scent Bar IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 23:29   #61
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Błędy językowe częściej mnie śmieszą niż wkurzają. Tylko na orty jestem uczulona, bo jako wzrokowiec obawiam się, że mi się to udzieli
Nie tylko Ciebie - sama jestem bardzo wrażliwa na różne niepoprawne zwroty czy tym bardziej błędy ortograficzne.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Latem dekoldy modne A najmodniejsze są sukieneczki z lajkry, z wyciętymi paszkami i w pantęrkę. Dżezi i kaczi.
Rachel, świetny podpis Bardzo pożytyczny, może dzięki niemu niektórzy wreszcie przestaną robić podstawowe błędy w pisowni.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 23:46   #62
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Do tego biuściastego kalkulatora trzeba się zarejestrować? Teraz dopiero na to wpadłam Na piechotę wychodzi mi jednak 80 E, co jest dla mnie niewiarygodne. Sprawdzę to więc przy najbliższej nadarzającej się okazji.
Ten biuściasty kalkulator jest... dziwny.
Mierzy się biust bez niczego, goły, prawda?

No to ja mam 65H!

Ale to głównie dlatego, że on jest taki sterczący, w biustonoszu robi się mniejszy. Słowo!

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Edit:
A może zaadoptujemy strych? (tia, i będziemy dla niego ojcem czy matką?) To mnie najbardziej rozwala. Ewentualnie jeszcze moja/Twoja osoba (a myslałby kto, że w wolnym kraju żyjemy i niewolnictwa u nas niet).
Agnieszko, ty się śmiejesz... Oglądałam ostatnio tekst swobodny pisany przez mojego syna, a poprawiany przez jego panią w szkole.

Syn pisał swój wymarzony życiorys. O tym, że wynalazł niewyczerpywalne baterie. Napisał tak:
"W roku 2034 zaadaptował swój wynalazek dla potrzeb motoryzacji (...)".
I co zrobiła "pani"?
Obniżyła mu ocenę i poprawiła zdanie na"
"Zaadoptował swój wynalazek...".

To nie pierwsza taka sytuacja i od razu mówię, że rozmowy nic nie dają. Ona wie lepiej jak się pisze, jak wygląda wigwam, ile jest stanów skupienia, że grafit to nie węgiel (!!), że asfaltu nie robi się z ropy etc. Nie przekonasz.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 23:53   #63
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
że grafit to nie węgiel (!!)
Oj, nie? A to... przykre... Diamenty zapewne też nie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 00:04   #64
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar IV

Rozumiem, że "odmiana allotropowa" to wg niej przekleństwo?

---

Ech, nawaliłam na twarz pół opakowania Alantanu i jakoś lepiej na duszy mi się zrobiło. Zamiast spuchniętego różowego ryjka widzę białą plamę, miła odmiana ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 00:06   #65
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Rozumiem, że "odmiana allotropowa" to wg niej przekleństwo?
Choroba jakaś. Na pewno zakaźna
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 00:07   #66
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ten biuściasty kalkulator jest... dziwny.
Mierzy się biust bez niczego, goły, prawda?

No to ja mam 65H!

Ale to głównie dlatego, że on jest taki sterczący, w biustonoszu robi się mniejszy. Słowo!
jeśli chodzi o magię nowych stanikowych rozmiarów to serdecznie polecam TEN wątek chociażby pierwszy post.
im więcej kobiet będzie uświadomionych w kwestii swojego poprawnego rozmiaru, tym lepiej - wreszcie w sklepach zaczną się pokazywać PEŁNE rozmiarówki, a nie tylko 75B

mi wychodzi 60D i praktycznie nie mam szans na kupienie go poza internetem a naprawdę bardzo chciałabym zobaczyć swój dekolt w dobrze dobranym biustonoszu
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 00:11   #67
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar IV

W biuściastym kalkulatorze odkryłam u siebie 70 K
Fajowsko bym wyglądała zagłodzone na śmierć zwłoki z wszczepionymi pośmiertnie super-hiper-silikonami...
Cytat:
Oglądałam ostatnio tekst swobodny pisany przez mojego syna, a poprawiany przez jego panią w szkole.
Syn pisał swój wymarzony życiorys. O tym, że wynalazł niewyczerpywalne baterie. Napisał tak:
"W roku 2034 zaadaptował swój wynalazek dla potrzeb motoryzacji (...)".
I co zrobiła "pani"?
Obniżyła mu ocenę i poprawiła zdanie na"
"Zaadoptował swój wynalazek...".
To nie pierwsza taka sytuacja i od razu mówię, że rozmowy nic nie dają. Ona wie lepiej jak się pisze, jak wygląda wigwam, ile jest stanów skupienia, że grafit to nie węgiel (!!), że asfaltu nie robi się z ropy etc. Nie przekonasz.
Zaadoptował ten biedny wynalazek, sierotę... dżizas
Współczuję. Ale też takie nauczycielki to niezła lekcja życia. Z autopsji.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 00:12   #68
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ten biuściasty kalkulator jest... dziwny.
Mierzy się biust bez niczego, goły, prawda?

No to ja mam 65H!

Ale to głównie dlatego, że on jest taki sterczący, w biustonoszu robi się mniejszy. Słowo!

nie patrz na polski rozmiar tylko na brytyjski. Mi brytyjski wyszedł 70F i w polskich firmach ten rozmiar na mnie pasuje. Chociaż i tak wolę 70E bo nie jest tak blisko pachy jak w 70F
p.s. polecam tę stronkę http://stanikomania.blox.pl/html/131...21.html?361780
na zdjęciach widzimy różnicę
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 00:17   #69
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
W biuściastym kalkulatorze odkryłam u siebie 70 K
Fajowsko bym wyglądała zagłodzone na śmierć zwłoki z wszczepionymi pośmiertnie super-hiper-silikonami...
http://www.barenecessities.com/catal...ce=&size=20756
70K, proszę bardzo wcale nie muszą być ogromne
literka odzwierciedla tylko różnicę w centymetrach pomiędzy obwodami w i pod biustem - nie wielkość piersi. serio.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 00:23   #70
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
http://www.barenecessities.com/catalog.asp?drv=&nxs=31&s tyle=&vendor=&price=&size =20756
70K, proszę bardzo wcale nie muszą być ogromne
literka odzwierciedla tylko różnicę w centymetrach pomiędzy obwodami w i pod biustem - nie wielkość piersi. serio.
O, rzeczywiście takie jakby znajome tylko od biustu w dół jednak szczuplejsze. Chyba.


Po chwili refleksji doszłam do wniosku, że 70 pod biustem to nie jest jakoś kosmicznie mało i jest spore prawdopodobieństwo, że któraś Wizażanka ma coś koło tego realnie, więc cofam tekst o zwłokach sprzed chwili i przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 00:42   #71
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Oj, nie? A to... przykre... Diamenty zapewne też nie
O diamenty nie pytałam, ale tak na rozum (z może raczej rozóm) to węgiel jest czarny, a diementy nie.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Rozumiem, że "odmiana allotropowa" to wg niej przekleństwo?
Rachelo, Ty się strzeż! Dziś na forum huragan banów, ani chybi dostaniesz punkty karne za używanie takich wyrażeń.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o magię nowych stanikowych rozmiarów to serdecznie polecam TEN wątek chociażby pierwszy post.
im więcej kobiet będzie uświadomionych w kwestii swojego poprawnego rozmiaru, tym lepiej - wreszcie w sklepach zaczną się pokazywać PEŁNE rozmiarówki, a nie tylko 75B

mi wychodzi 60D i praktycznie nie mam szans na kupienie go poza internetem a naprawdę bardzo chciałabym zobaczyć swój dekolt w dobrze dobranym biustonoszu
Natasho - przeglądałam ten wątek, ale nie dotarłam do wyjaśnienia, jak się ma kształt biustu do sposobu mierzenia.
Sa biusty w kształcie zwisających woreczków i są biusty ignorujące prawa grawitacji. Te pierwsze przy takim samym obwodzie mogą mieć znacznie większa objętość, niż te drugie.
Ma sens to moje wyjaśnienie?
Ja nie mam szczególnie dużego biustu. Tylko strasznie sterczący.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Zaadoptował ten biedny wynalazek, sierotę... dżizas
Współczuję. Ale też takie nauczycielki to niezła lekcja życia. Z autopsji.
Fizycznie mnie boli, kiedy najpierw tłumaczę mu jak jest dobrze, a potem jak ma pisać, żeby pani się nie czepiała.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
nie patrz na polski rozmiar tylko na brytyjski. Mi brytyjski wyszedł 70F i w polskich firmach ten rozmiar na mnie pasuje. Chociaż i tak wolę 70E bo nie jest tak blisko pachy jak w 70F
p.s. polecam tę stronkę http://stanikomania.blox.pl/html/131...21.html?361780
na zdjęciach widzimy różnicę
Wedle brytyjskiej rozmiarówki mam 65F.
A ja nie mam biustu F!

A swoją drogą trochę to tłumaczy problemy z doborem ochraniacza na piersi.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 05:01   #72
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Interpunkcja, ortografia w szkole zawsze były moją mocną stroną. A teraz mam z nimi coraz większy problem, nie wiem dlaczego...
.
Tulipanko to niestety wpływ forów i ogólnie środowiska internetowego, w którym dużu przebywamy. Niestety tak to działa Dla równowagi czytam dużo książek

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Agnieszko, ty się śmiejesz... Oglądałam ostatnio tekst swobodny pisany przez mojego syna, a poprawiany przez jego panią w szkole.

Syn pisał swój wymarzony życiorys. O tym, że wynalazł niewyczerpywalne baterie. Napisał tak:
"W roku 2034 zaadaptował swój wynalazek dla potrzeb motoryzacji (...)".
I co zrobiła "pani"?
Obniżyła mu ocenę i poprawiła zdanie na"
"Zaadoptował swój wynalazek...".

To nie pierwsza taka sytuacja i od razu mówię, że rozmowy nic nie dają. Ona wie lepiej jak się pisze, jak wygląda wigwam, ile jest stanów skupienia, że grafit to nie węgiel (!!), że asfaltu nie robi się z ropy etc. Nie przekonasz.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 05:24   #73
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ten biuściasty kalkulator jest... dziwny.
Mierzy się biust bez niczego, goły, prawda?

No to ja mam 65H!
Mi wyszło 75H Trochę dziwnie, bo mierzyłam się chwilę temu i to w stanie jeszcze nie schudniętym, czyli pyzy-prawie-bez-cycków Jakby udało mi się już takie cudo zanabyć i zaadoptować na obwód pod biustem to miseczki robiły by mi chyba za skrzydła powiewając z godnością na wietrze.
Polska języka ciężka jest i już.Bynajmniej ja tak uważam
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 06:14   #74
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar IV

Nebrasko, jesteś boska

Popłakałam się ze śmiechu nad poranną kawą.

Porponetkę znam, ale bardziej jako słowo używane przez małe dzieci niż dorosłych...

Mnie chyba najbardziej wkurza pora, brokuła, bynajmniej i moje ulubione WZIĄŚĆ Wiem, że sporo osób tak mówi, ale nic mnie nie przekona...


No nic, idę wziąść się wreszcie za robotę
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 06:35   #75
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Nebrasko, jesteś boska


Cytat:
Napisane przez joasiak
moje ulubione WZIĄŚĆ
i włanczać
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 06:52   #76
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To nie pierwsza taka sytuacja i od razu mówię, że rozmowy nic nie dają. Ona wie lepiej jak się pisze, jak wygląda wigwam, ile jest stanów skupienia, że grafit to nie węgiel (!!), że asfaltu nie robi się z ropy etc. Nie przekonasz.
No przecież jest zupełnie niepodobny Swoją drogą ciekawe czy dla niej wzorcowym grafitem nie jest przepadkiem ten z ołówków

Mi na studiach pewnien profesor wtłaczał do głowy że sardynki to małe śledzie i że największą rybą jest wieloryb. Serio serio

Wyłanczam się bo ostatnio do pracy nie zdanżam
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 07:35   #77
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Aggie,
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 07:38   #78
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar IV

W końcu się pojawiłam. Zaległości jak licho i jeszcze nie wszystkie sprawy porozwiązywane. W skrocie: zgubiłam komórkę, zgubiłam portfel, zastrzegłam kartę, portfel się odnalazł w szufladzie biurka, komórka nie. Mam zaległości w wysyłaniu próbek, umówionych przesylek (Santorio, Dzika Truskawa) i mam do zwrotu kasę dla Beaty11 za Ecume Rose (pójdę dzisiaj na pocztę i zrobie przelew pocztą, bo zablokowałam hasla smsowe w Mbanku i nie mam jeszcze listy haseł jednorazowych. Plus dodatkowe próbki dla Beaty i Santorio z przeprosinami za zwłoke w wysyłce. Uff... a jeszcze mam lada dzień 2 grupy które jadą na zielone szkoły i już mi się wszystkiego odechciewa, bo program i rezerwacje sie walą.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 07:57   #79
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W końcu się pojawiłam. Zaległości jak licho i jeszcze nie wszystkie sprawy porozwiązywane. W skrocie: zgubiłam komórkę, zgubiłam portfel, zastrzegłam kartę, portfel się odnalazł w szufladzie biurka, komórka nie. Mam zaległości w wysyłaniu próbek, umówionych przesylek (Santorio, Dzika Truskawa) i mam do zwrotu kasę dla Beaty11 za Ecume Rose (pójdę dzisiaj na pocztę i zrobie przelew pocztą, bo zablokowałam hasla smsowe w Mbanku i nie mam jeszcze listy haseł jednorazowych. Plus dodatkowe próbki dla Beaty i Santorio z przeprosinami za zwłoke w wysyłce. Uff... a jeszcze mam lada dzień 2 grupy które jadą na zielone szkoły i już mi się wszystkiego odechciewa, bo program i rezerwacje sie walą.
Aggie witaj spowrotemCiezki okres mialas widacDla ciebie specjalnie duzo pozytywnejaby pomogla ci przetrwac wszystko
Madziczko,Sabbathab y wszystko poszlo dobrze
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 07:59   #80
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W końcu się pojawiłam. Zaległości jak licho i jeszcze nie wszystkie sprawy porozwiązywane. W skrocie: zgubiłam komórkę, zgubiłam portfel, zastrzegłam kartę, portfel się odnalazł w szufladzie biurka, komórka nie. Mam zaległości w wysyłaniu próbek, umówionych przesylek (Santorio, Dzika Truskawa) i mam do zwrotu kasę dla Beaty11 za Ecume Rose (pójdę dzisiaj na pocztę i zrobie przelew pocztą, bo zablokowałam hasla smsowe w Mbanku i nie mam jeszcze listy haseł jednorazowych. Plus dodatkowe próbki dla Beaty i Santorio z przeprosinami za zwłoke w wysyłce. Uff... a jeszcze mam lada dzień 2 grupy które jadą na zielone szkoły i już mi się wszystkiego odechciewa, bo program i rezerwacje sie walą.
Ojoj...


Ja dzisiaj przez pół godziny szukałam spodni garniturowych dla męża, kurka ktoś mi na lewą stronę na strychu powiesił, za nic bym nie wpadła, ze to od garnituru.

Nie wiem co się ze mną dzieje, spać chodzę wcześnie ostatnio, a nie mogę sie dobudzić i pół dnia bym przespała.

Musze zacząć się uczyć do sesji

Swoim rozmiarem biustu nie będę się chwalić bo nie ma czym
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:00   #81
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Wszystkim zbiorowo i każdemu z osobna jeszcze raz dziękuję

W nocy miałam koszmary- to typowe. Na poprawę humoru wystroiłam się jak mrówka na święto lasu i zlałam do pępka Stellą

Do zobaczenia
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:05   #82
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Aggie dobrze ,ze sie znalazlas.
To przykre co sie stalo ale dobrze,ze to tylko taka historia



Sabbath,Madziczko
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:21   #83
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV


Sabbath
Madziczko
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:54   #84
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Boże to ja mam 75H i nic o tym nie wiem Byłam zawsze przekonana, że mam średnie D a tu taki rewolucyjny news, że mam biust dwa razy większy niż mi się wydawało No sama nie wiem - mierzyłam się 3 razy i nie wygląda na to, żeby nastąpiły błędy pomiarowe

Contax, osobiście potwierdzasz słuszność sądów tego kalkulatora ? Mierzyłaś staniki w takich rozmiarach jak Ci wyliczyło to cuś ?

Nie ma zmiłuj - jutro idę zmierzyć stanik w tym wyliczonym rozmiarze

Angel, potwierdzam ja jestem na etapie poszukiwania. Kupuję, mierzę, sprzedaję i tak w kółko, droga żmudna ale wiem, że słuszna

Ja mam mały obwód 30 (65) E i takich staników u nas prawie nie ma, tzn. są na allegro i w kilku sklepach internetowych, ale ceny są więc znowu trzeba kupować w zagramanicznych sklepach internetowych, gdzie rozmiarówka zaczyna się do 28

Polecam do poczytania dla biuściastych http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 i małobiuściastych siostrzane forum http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580.



Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nebrasko, mam nadzieję że chociaż drogą zakupu ten d-żem (drzem ) nabędziesz. Porponetkę weź, co by nie latać na sklepie z zakupami, a potem do domu biec po piniążki. I orginalny kup! Do torta z biszkobtem będzie dobry.

Rachelo, jak będziesz leciała do sklepu to nie zapomnij zamknąć za sobą dźwi



Aggie, dobrze że jesteś cała i zdrowa, bo już wszystkie sie o Ciebie martwiłyśmy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:56   #85
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Aggie, współczuję ostatnich wydarzeń, dobrze, że chociaz portfel się odnalazł. I miło Cię widzieć z powrotem na forum

I po co ja wczoraj poszłam wcześniej spać, jak tu się takie rzeczy działy? Dziś przy porannej kawie niemal oplułam monitor

A synkowi Sabbath (i jego kolegom, i koleżankom) współczuję takiej nauczycielki...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 09:00   #86
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Boże to ja mam 75H i nic o tym nie wiem Byłam zawsze przekonana, że mam średnie D a tu taki rewolucyjny news, że mam biust dwa razy większy niż mi się wydawało No sama nie wiem - mierzyłam się 3 razy i nie wygląda na to, żeby nastąpiły błędy pomiarowe
Aniołku mi też 75H wyszło padłam.Ja zazwyczaj nosiłam 75C-D a czasem nawet i 80B było ok.A tu taki wynik.Ale może coś w tym jest,jak się ostatnio przyjrzałam moim stanikom niektórym no to hmmm...no nie są idealnie dobrane.Z wyjątkiem może 3.

Ale mi sie z tą pracą pokręciło
Na tej biżuterii wczoraj powiedzieli,że bardzo przepraszają ale dwie osoby szukały ludzi niezależnie od siebie i ta kobitka co do mnie dzwoniła nie wiedziała,że druga kobieta już znalazła kogoś kto już podpisał umowę.Także z pracy biżu nici
Na szczęście Mskladaczek (jeszcze raz) załatwiła mi robotę-od dziś będę przez weekend stać w Douglasie na promocji perfum,na dobrych warunkach finansowych i blisko domu.Do tego babka w agencji powiedziała mi,że jeżeli wyrobię sobie sanepidową książeczkę to będzie miała dla mnie tle roboty na promocjach że nie będę musiała szukać niczego innego
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 09:15   #87
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Aniołku mi też 75H wyszło padłam.Ja zazwyczaj nosiłam 75C-D a czasem nawet i 80B było ok.A tu taki wynik.Ale może coś w tym jest,jak się ostatnio przyjrzałam moim stanikom niektórym no to hmmm...no nie są idealnie dobrane.Z wyjątkiem może 3.

Ale mi sie z tą pracą pokręciło
Na tej biżuterii wczoraj powiedzieli,że bardzo przepraszają ale dwie osoby szukały ludzi niezależnie od siebie i ta kobitka co do mnie dzwoniła nie wiedziała,że druga kobieta już znalazła kogoś kto już podpisał umowę.Także z pracy biżu nici
Na szczęście Mskladaczek (jeszcze raz) załatwiła mi robotę-od dziś będę przez weekend stać w Douglasie na promocji perfum,na dobrych warunkach finansowych i blisko domu.Do tego babka w agencji powiedziała mi,że jeżeli wyrobię sobie sanepidową książeczkę to będzie miała dla mnie tle roboty na promocjach że nie będę musiała szukać niczego innego
No to fajnie i jeszcze na perfumach

Heh mi wyszło z obliczeń 65B no bez sensu... toż ja sie nie wcisnę w 65.

Mam taka koleżankę, co nosi zawsze za małe miseczki, że jej nawet mały biust wygląda na większy, raz nawet kupiłam sobie za mały i czułam sie w nim fatalnie, no jak można nosić coś o prawie 2 rozmiary mniejszego?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 09:29   #88
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Scent Bar IV

Dziewczyny,gdzie jest link do tego biuściastego kalkulatora? Zaintrygowałyście mnie,a czytam,czytam i nie mogę się doszukać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 09:30   #89
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Na szczęście Mskladaczek (jeszcze raz) załatwiła mi robotę-od dziś będę przez weekend stać w Douglasie na promocji perfum,na dobrych warunkach finansowych i blisko domu.Do tego babka w agencji powiedziała mi,że jeżeli wyrobię sobie sanepidową książeczkę to będzie miała dla mnie tle roboty na promocjach że nie będę musiała szukać niczego innego
Ale świetna wiadomość! Gratuluję!


jeszcze co do błędów - w sumie... jestem w stanie znieść wiele błędów, które wymieniałyście, chociaż rzeczywiście są wkurzające ale kiedy ktoś źle akcentuje wyrazy, włącza mi się straszna agresja nawet wykładowcy na politologii źle wymawiają "polityka"

Ok, wracam do nauki. To znaczy oglądam obrady Sejmu, że niby w ramach uczenia się na System RP
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 09:30   #90
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Burn, to fantastyczna wiadomość a ksiażeczka sanepidowa się przydaje - jak Ci kiedyś przyjdzie do głowy pracować gdziekolwiek w gastronomii itp. Gratulacje
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.