Ziaja Med-seria apteczna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 19:44   #31
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

czy mozecie napisac co jest dostepne z serii nawilzajacej poza kremem na dzien o ktorym ktos wyzej pisal
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 19:49   #32
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

http://www.ziaja.com/page/pl/ziajame...ucha__wrazliwa
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:05   #33
mglista
Przyczajenie
 
Avatar mglista
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
W Krakowie jest w Euroaptece więc u Was pewnie też.
http://www.euroapteka.pl/index.php?i...&sid=451343198

Ja sobie dziś kupiłam na noc na naczynka.
Dziękuję Ineso zajrzę do Euroapteki.
mglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:32   #34
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Dziewczyny, może któraś z was miała regenerujący balsam do ciała z serii Ziaja Med Ciekawa jestem, jak wygląda on pod względem składu (zawartość parabenów, pochodnych formaldehydu, polyacrylamidu)
http://www.ziaja.com/offer/pl/ziajam...ienia_na_dzien



Cytat:
Napisane przez mglista Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wrocławianek, może któraś z Was widziała w aptece we Wrocławiu tę serię? Obeszłam kilka aptek i żadna nie miała, a panie w aptece o tej serii nie słyszały.
Ja również nigdzie nie mogę jej dostać we Wrocławiu Jak natrafię na tę serię, to dam znać na forum.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:41   #35
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez mglista Pokaż wiadomość
Dziękuję Ineso zajrzę do Euroapteki.
ogolnie juz w aptekach sa te serie. ale na 100% jest w:
Apteka Werbena
ul. Szwedzka 1A

wiem bo widzialam ostatnio
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:17   #36
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ja pisałam do Ziaji z pytaniem o tą serię. Podałam swój adres i w odpowiedzi dostałam kilka aptek w moim mieście gdzie można kupić te kosmetyki. Także w razie czego piszcie do Ziaji
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 14:14   #37
Bindi
Raczkowanie
 
Avatar Bindi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 51
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Do tej pory wypróbowałam dwa kremy z tej serii - na trądzik różowaty (redukujący podrażnienia) oraz redukujący trądzik ( łojotok, trądzik) i jestem bardzo zadowolona.
Czy któraś z Was próbowała może płynu do higieny intymnej? Bo potrzebuję czegoś łagodnego i zastanawiam się nad jednym z nich.

Cytat:
Napisane przez 0martusia Pokaż wiadomość
Zakupiłam żel rozjaniający cienie pod oczami, męcze się z nimi od kilku lat. Nie wiem jak to możliwe ale po 3 dniach stosowania zaczynają znikać. A wydałam już tyle pieniędzy na dużo droższe kremy.
W takim razie muszę go koniecznie wypróbować
Bindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 21:57   #38
ziomalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez mglista Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wrocławianek, może któraś z Was widziała w aptece we Wrocławiu tę serię? Obeszłam kilka aptek i żadna nie miała, a panie w aptece o tej serii nie słyszały.



Witam, ja również długo szukałam tych kremów w różnych aptekach we Wrocławiu i w końcu udało mi się Apteka Francuska w Leclerc jest bdb zaopatrzona w produkty z serii Ziaja Med. Dodam że ceny tez mają przystepne, ponieważ za krem na dzień do cery naczyńkowej zapłaciłam jedyne 11,50 zł, czyli cena podobna jak na aukcjach Allegro, do których jeszcze trzeba doliczyc koszty wysyłki.
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez ziomalaa
Czas edycji: 2009-04-17 o 22:15
ziomalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 15:04   #39
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Znalazłam taka próbkę:
Ziaja Med - krem redukujący trądzik

Oto, co pisze producent:

Preparat hypoalergiczny przebadany dermatologicznie.
Aktywna emulsja nawilżająca nie zawierająca kom pozycji zapachowej. Preparat dostępny wyłącznie w aptekach. Normalizuje pracę gruczołów łojowych. Przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Zmniejsza możliwość powstawania zaskórników.

Skład:

aqua, octydodecanol, cyclopentasiloxane, glycerin, butylene glycol, enentia chlorantha (bark) extract, oleanolic acid, cetearyl alcohol, PEG-20 stearate, propylene glycol, glycyrrhiza glabra (licroice) root extract, sodium acrylate/sodium acrylodimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate-80, saccharomyces/zinc ferment, glyceryl stearate citrate, sodium polyacrylate, citrus medica limonum (lemon) fruit extract, saccharum officinarum (sugar cane) extract, vaccinum myrtillus extract, vitis vinifera (grape) fruit extract, pyrus malus (apple) fruit extract, lactic acid, citric acid, glycolic acid, malic acid, tartaric acid, allantoin, panthenol, retinyl palmitate, phenoxyethanol, methylparaaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, diazolidynyl urea, CI 42090

KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26580

Krem ma w składzie kwasy AHA, ale dopiero w 9. linijce i zastanawiam się, czy mimo niskiego stężenia kwasów, można stosować ten preparat latem?
Oczywiście, codziennie rano nakładam krem z filtrem (Lirene emulsja SPF 50+, fotostabilna ).
Mocniejszą kuracje złuszczającą (Isotrexin) chciałam rozpocząć jesienią, a teraz przerzucić się na coś bardzo łagodnego.

Bardzo proszę o radę i Wasze opinie na temat tego kremu.
Oczywiście, gdy tylko wypróbuję, dam znać, jak ja oceniam ten specyfik.
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:13   #40
Bindi
Raczkowanie
 
Avatar Bindi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 51
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Co prawda nie znam się na składach kosmetyków bo dopiero się tego uczę, ale mogę z całą pewnością polecić krem redukujący trądzik.
Od miesiąca stosuję go na noc, ale wypróbowałam też parokrotnie jako kremu na dzień i jak do tej pory jest to jedyny krem, który nie zapycha i nie przetłuszcza skóry twarzy. Wręcz przeciwnie, zauważyłam, że redukuje nadmiar sebum. Wcześniej po każdym zastosowanym kremie moja skóra się błyszczała i przetłuszczała, a po nocy to już tragedia - taki nadmiar tłuszczu, nawet jeśli nie stosowałam żadnego kremu bo już nie wiedziałam co robić. A teraz jest naprawdę dobrze. Zastosowany na dzień idealnie się sprawdza pod makijaż, chociaż nie zawiera filtra, dlatego stosuje tylko na noc i mogę szczerze powiedzieć, że moja skóra wygląda o wiele lepiej, mniej się tłuści, przez co pojawia się mniej zaskórników, natomiast nie zauważyłam jakiegoś efektu złuszczającego.
Ogólnie polecam w szczególności do cery tłustej.
Bindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 09:38   #41
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Już od jakiegoś czasu używam kremu redukującego trądzik. Zdecydowanie polecam Buzia jest znormalizowana, a nie wysuszona, wypryski nie pojawiają się prawie w ogóle, utrzymany jest odpowiedni poziom nawilżenia. Poza tym krem jest nieperfumowany i ma sympatyczną, dość lekką konsystencję. Używam go na noc. W duecie z żelem normalizującym Ziaja Pro sprawdza się rewelacyjnie. Z tym, że ja mam skórę mieszaną/tłustą, a nie trądzikową. Myślę, że do skóry trądzikowej krem może być zbyt słaby.


Z Ziai Med polecam również pojedynczo pakowane chusteczki do higieny intymnej (z kwasem mlekowymi prowitaminą b5). Są delikatne, ale dokładnie podmywają, a nawet łagodzą jakieś nieprzyjemności. Szkoda tylko, że nie można ich spłukiwać w toalecie. Ale dobrze, że ta informacja widnieje na opakowaniu.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2009-05-24 o 09:41
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 21:33   #42
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
A czy ma ktos moze z tej seri kuracje na tradzik?
Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Nie ma SLSuzywam go juz jakieś 2 tygodnie-zero wysuszania!Bardzo wygodne opakowanie z dozownikiem, bez zapachu, gesty, oczyszcza delikatnie-lubimy sie
Podaje skład:
Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Lareth-7 Citrate, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Saccharomyces/Zinc Ferment, Allantolin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolywer, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide.
A kosztowal 6.5
Też używam tego żelu antybakteryjnego ok. miesiące i jestem bardzo zadowolona. Nie ściąga, ale bardzo dobrze oczyszcza. Teraz wymieszałam go z oliwką Babydream i świetnie mi pasuje taka mieszanka, mam tylko nadzieję że nie powoduje to żadnego konfliktu

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To dokladnie pochodna ktora produkuje sie z formaldehydu. Formaldehyd to bezbarwny gaz o rakotworczym dzialaniu. W kosmetykach pochodna formaldehydu moze wchodzic w reakcje z innymi skladnikami np z woda i przeksztalcac sie do poprzedniej formy czyli tego prawego formaldehydu.
Moja ukochana Ziaja daje takie coś.
Zerknęłam od razu na skład calmy biolipidowej i chyba tego tam nie ma, chociaż się w ogóle na tym nie znam.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 22:13   #43
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

oj dziewczyny zazdroszczę wam ze tak sie znacie
ja mam pytanie co do kremu na naczynka, miałam ten na noc i skoncentrowana emulsje i zauważyłam ze trochę mi zapychał twarz i sie po kilku zastosowaniach pojawiły małe krostki ;\
a moje pyt brzmi : czy ten na naczynka na dzień ma jakieś udowodnione zastosowanie na rumień? bo to głownie mój problem.
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:21   #44
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ja używam emulsji redukującej podrażnienia na dzien/noc i zastanawiam się, czy kupić tez osobne kremy na dzień i na noc. Z tej emulsji jestem bardzo zadowolona, fajnie wygładza twarz, wyrównuje koloryt, twarz jest ogólnie bardziej beżowa niż różowa, nie zapchał nie, stosuję go około 2 tygodni na dzień i na noc, skóra jest tez bardzo dobrze nawilżona. Mam pytanie, czy te kremy na noc i na dzień mają jakiś kolor czy są białe? bo ta moja emulsja ma kolor cytrynowy, taki pastelowożółty, i zastanawiam się czy to tez nie powoduje optycznego "zbeżowienia" twarzy. Dodam, ze jeszcze nie mialam okazji przetestować go w warunkach ekstremalych, czy zmniejszyla sie choc troche sklonnosc mojej twarzy do buraczenia czy to w upalne dni, czy z powodu stresu czy zawstydzenia, hmm.. Pozdrawiam
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:59   #45
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Ja używam emulsji redukującej podrażnienia na dzien/noc i zastanawiam się, czy kupić tez osobne kremy na dzień i na noc. Z tej emulsji jestem bardzo zadowolona, fajnie wygładza twarz, wyrównuje koloryt, twarz jest ogólnie bardziej beżowa niż różowa, nie zapchał nie, stosuję go około 2 tygodni na dzień i na noc, skóra jest tez bardzo dobrze nawilżona. Mam pytanie, czy te kremy na noc i na dzień mają jakiś kolor czy są białe? bo ta moja emulsja ma kolor cytrynowy, taki pastelowożółty, i zastanawiam się czy to tez nie powoduje optycznego "zbeżowienia" twarzy. Dodam, ze jeszcze nie mialam okazji przetestować go w warunkach ekstremalych, czy zmniejszyla sie choc troche sklonnosc mojej twarzy do buraczenia czy to w upalne dni, czy z powodu stresu czy zawstydzenia, hmm.. Pozdrawiam
Emulsja na noc również ma kolor cytrynowy. Polecam ją- super krem
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:14   #46
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
stabilny.

pozostałe kosmetyki z serii med też są stabilne, aczkolwiek SPFy mają niskie.
w ogóle ostatnio ziaja się postarała- niebieska seria sopot spa też jest stabilna. mam nadzieję, że przyszłoroczna seria przeciwsłoneczna mile nas zaskoczy.

Ziaja zaczęła stosować kombinację octocrylene+parsol1789+Ti nosorb M -> to daje ochronę przed pełnym spektrum UV, a octocrylene i tinosorb stabilizują parsol.



składy innych produktów Ziaja Med:
"kuracja nawilzająca" krem redukujący podraznienia na dzień spf 6:
aqual hexyl laurate, octocrylene, canola oil, glycerin, hydrogenated coco-glycerides, butyl methoxydibenzoylmethane, cyclopentasiloxane, clyceryl stearate citrate, isohexadecane, steareth-2, cyclomethicone, dimethiconol, methylene bis-benzotriazoyl tetramethylbytylphenol, sodium acrylate/sodium acrylodimethyl taurate copolymer, polysorbate-80, panthenol, sodium hialuronate, allantoin, sodium polyacrylate, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, diazolidynyl urea

"kuracja przeciwzmarszczkowa" krem redukujący przebarwienia na noc
aqua, cetearyl ethylhexanoate, hehyl laurate, glycerin, canola oil, citrus unshiu peel extract (mandarynka japońska), cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, cyclopentasiloxane, hydrogenated coco-glycerides, sorbitan sesquioleate, hydrogenated rice protein, magnesium sulfate, propylene glycol, panthenol, magnesium ascorbyl phosphate, collagen, sodium chondroitin sulfate, hydrogenated castor oil, cera alba, diazolidynyl urea, sodium benzoate, citric acid


"kuracja antybakteryjna" krem redukujący trądzik
aqua, octydodecanol, cyclopentasiloxane, glycerin, butylene glycol, enentia chlorantha bark extr, oleanolic acid, cetearyl alcohol, PEG-20 stearate, propylene glycol, licroice root extr, sodium acrylate/sodium acrylodimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate-80, saccharomyces/zinc ferment, glyceryl stearate citrate, sodium polyacrylate, citrus medica limonum fruit extr, sugar cane extr, vaccinum myrtillus extr, vitis vinifera fruit extr, pyrus malus fruit extr, lactic acid, citric acid, malic acid, tartaric acid, allantoin, panthenol, retinyl palmitate, phenoxyethanol, methylparaaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, diazolidynyl urea, CI 42090

Dziewczyny, mam do was prośbę - czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć jak to będzie z zapychaniem przy kremie nawilżającym? Dosłownie wszystko mnie zapycha, a do tego mam skórę wrażliwą - unikam jak ognia wszystkich slsów i tym podobnych, ale cały czas mam kłopot ze znalezieniem dobrego kremu nawilżającego... Zastanawiałam się też nad happy per aqua flos leku, ale ten chyba będzie jeszcze lepszy (?).
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:25   #47
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

jak tak wszystko źle na ciebie działa to spróbuj raczej emolientów np. physiogel lub biodermy.
też miałam kiedyś takie problemy i te kremy uratowały mi twarz ;] sorry za offtop.
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 17:51   #48
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ja pisałam do Ziaji z pytaniem o tą serię. Podałam swój adres i w odpowiedzi dostałam kilka aptek w moim mieście gdzie można kupić te kosmetyki. Także w razie czego piszcie do Ziaji

a możesz się podzielić adresami tych aptek?
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 19:05   #49
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Bardzo polecam krem z serii TRĄDZIK RÓŻOWATY. ja nie mam takiego trądziku, ale wiecznie zaczerwienioną cerę, mieszaną, wrażliwą, z tendencją do zapychania i do przesuszania, jedym słowem bardzo problematyczną. Regularnie pojawiają się ropne wulkany jak i małe krosty. Ten krem całkowicie zlikwidował problem, rozjaśnił blizny, nawilżył i złagodził zaczerwienienie. Po skonczonym opakowaniu kupiłam niebieski, nawilżający z med, ale nie jest juz tak dobry, znow zaczely sie pojawiac krosty. Tez jest bardzo dobry, ale dla cer suchych, a nie takich jak moja.. uzywam go , i pewie gdybym nie miala wczesniej różowego, to pewnie byłby super ;D ale tamten lepszy. i kosztuje 11zł polecam bardzo

aha, polecam stronę www.☠☠☠☠☠☠☠ jest to strona apteki dom zdrowia. można na niej sprawdzić gdzie w waszych miastach znajdują się te apteki , a znaleźć można je w prawie każdym miejscie, nawet bardzo malych z tej strony mozna zamawiac kosmetyki i leki wprost do apteki. placi się przy odbiorze, oczywiscie bez zadnych dodatkowych kosztow. zreszta apteka jest tania sama w sobie wlasnie stąd zamawiam ziaję med, glinki, trusno dostepne toniki, oleje i tak dalej

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2010-02-03 o 19:10
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 00:05   #50
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Czy ktoś z Was używał coś z serii dla skóry odwodnionej?
Chcę zakupić taki zel:
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:40   #51
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Bardzo polecam krem z serii TRĄDZIK RÓŻOWATY. ja nie mam takiego trądziku, ale wiecznie zaczerwienioną cerę, mieszaną, wrażliwą, z tendencją do zapychania i do przesuszania, jedym słowem bardzo problematyczną. Regularnie pojawiają się ropne wulkany jak i małe krosty. Ten krem całkowicie zlikwidował problem, rozjaśnił blizny, nawilżył i złagodził zaczerwienienie. Po skonczonym opakowaniu kupiłam niebieski, nawilżający z med, ale nie jest juz tak dobry, znow zaczely sie pojawiac krosty. Tez jest bardzo dobry, ale dla cer suchych, a nie takich jak moja.. uzywam go , i pewie gdybym nie miala wczesniej różowego, to pewnie byłby super ;D ale tamten lepszy. i kosztuje 11zł polecam bardzo

aha, polecam stronę www.☠☠☠☠☠☠☠ jest to strona apteki dom zdrowia. można na niej sprawdzić gdzie w waszych miastach znajdują się te apteki , a znaleźć można je w prawie każdym miejscie, nawet bardzo malych z tej strony mozna zamawiac kosmetyki i leki wprost do apteki. placi się przy odbiorze, oczywiscie bez zadnych dodatkowych kosztow. zreszta apteka jest tania sama w sobie wlasnie stąd zamawiam ziaję med, glinki, trusno dostepne toniki, oleje i tak dalej

Ja też polecam Ziaje trądzik różowaty. używam od kilku dni i widze znaczną poprawę twarzy zeszły wszystkie zaskórniki z czoła które wywołałam przez swoją głupotę -.-
rano twarz jest taka ładna rozjaśniona i promienna
ale muszę się zaopatrzyć w jakiś nawilżacz.

tak btw. to słyszałam że mocznik to jeden z lepszych nawilżaczy i zastanawiam się czy mocznik z czymś nie zmieszać i nie nakładać na twarz. tylko hmm . z czym najlepiej go zmieszać ?
z tym kremem z Ziaji ?
przepraszam że robie OT i dziękuje bardzo za odpowiedź.
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:51   #52
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
tak btw. to słyszałam że mocznik to jeden z lepszych nawilżaczy i zastanawiam się czy mocznik z czymś nie zmieszać i nie nakładać na twarz. tylko hmm . z czym najlepiej go zmieszać ?
z tym kremem z Ziaji ?
przepraszam że robie OT i dziękuje bardzo za odpowiedź.
mocznik możesz mieszać ze wszystkim, tylko nie syp go do opakowania kremu tylko na łapce mieszaj krem z mocznikiem
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:05   #53
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mocznik możesz mieszać ze wszystkim, tylko nie syp go do opakowania kremu tylko na łapce mieszaj krem z mocznikiem
Dziękuje bardzoo
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 23:06   #54
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

uwielbiam wszelkie kremy z tej seri jak i balsamy:P pbecnie testowalam/testuje

-krem do cery tradzikowej (chyba na dzien) genialny dla tradzikowcow( przed izotekowaniem sie uzywalam)
-krem redukujacy podraznienia na dzien kuracja nawilzajaca
-balsam kuracja nawilzajaca
-lano-balsam (KOCHAM KOCHAM!)
-fizjoderm krem pod oczy kuracja lipidowa cera atopowa i alergiczna

planuje:

-fizjoderm zel
- krem redukujacy podraznienia seria rozowa
-lano-krem ( jesli dziaja jak lano balsam tez kochac bede)


dalej sie jeszcze okaze a ze cena smiesznie niska nie mam moralniaka przy obkupowaniu sie

cos ukrywac. seria ziaja med jest doskonala KWC!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:52   #55
Madzia1984g
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Niewątpliwie muszę się zgodzić, że cała seria ziaja med jest rewelacyjna, a patrząc na ceny kosmetyków to nawet więcej niż rewelacyjna (nawiązania do moralniaka ) Polecam poszukać kosmetyków w Aptekach internetowych, bo można trafić na fajne promocje. Np obecnie w solidna-apteka.pl przy zakupie kosmetyków ziaja med za min 30zł dostaje się płyn de-makijaż 120ml gratis.
Zachęcam zatem do szperania i podsyłania promocji na forum.
Madzia1984g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:18   #56
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Seria med jest warta zauważenia. Stosunek ceny do jakości jest bardzo satysfakcjonujący
Podobnie jak wiele z was mam krem z serii na trądzik różowaty redukujący podrażnienia, który świetnie spisuje się przy cerze trądzikowej, a jednocześnie skłonnej do zaczerwienień i stanów zapalnych. Koi i ujednolica cerę, a jednocześnie nie zapycha, ani nie przetłuszcza. Czasem nakładam go na noc, czasem na dzień pod filtr, bo wchłania się błyskawicznie.
Emulsję z serii dla naczynkowców również mam i polecam, chociaż przy skórze trądzikowej może powodować zapychanie i dodatkowe wypryski.
Przy okazji kupiłam również żel pod oczy redukujący opuchliznę. Żel nawilża średnio (ja nakładam na niego jeszcze krem), ale zmniejsza opuchliznę i pozwala przejrzeć na oczy po dniu przed komputerem lub po źle przespanej nocy, kiedy oczy są zapuchnięte i na kilometr widać zmęczenie.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 06:44   #57
niveass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Witam,ostatnio przez pomyłkę kupiłam ziaja med kuracja przeciwzmarszczkowa,mam 33 lata i nie wiem czy mogę jej używać bez obaw.Mam cerę suchą,trochę wrażliwą.Może chociaż pod oczęta
niveass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:47   #58
nataliac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 22
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Witam ,

posiadam dwa produkty z serii Ziaja Med, które skutecznie zachęcają mnie do wypróbowania innych. Są to żel do mycia twarzy kuracja antybakteryjna oraz lano balsam do ciała. Jestem nimi zachwycona! Skóra po myciu żelem nie jest ściągnięta, jest gładka i oczyszczona. Żel jest bardzo łagodny, delikatnie się pieni. Natomiast lano balsam jest najlepszym balsamem jaki kiedykolwiek miałam! Niedawno wróciłam z wakacji z okropnie przesuszoną skórą od słonej wody, słońca... Żadne balsamy Nivea, czy AA nie dawały sobie rady, natomiast po dwukrotnym lub trzykrotnym użyciu nie było śladu po łuszczącej się skórze.
Polecam Ziaję Med.
nataliac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:20   #59
littledeviil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

Ja posiadam krem redukujacy trądzik. Stosuje go juz jakis czas, ale
jakos srednio jestem z niego zadowolona. Chociaz wydaje mi sie, ze troche zmniejszyla mi sie ilosc wagrow no i cera troche mniej mi sie swieci. Taki przecietny krem do skory problematycznej. Ale jego duzym plusem jest to ze nie podraznia i nie wysusza skory
littledeviil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:18   #60
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Ziaja Med-seria apteczna

A czy któraś z wizażanek używała serii fizjoderm, lipidowej? Interesuje mnie dokladnie krem na dzień/na noc. na KWC tylko 5 opinii...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ien-na-noc.htm
Choć średnia 5,0

Zależy mi na opinii na temat składu/działania bywalczyń biochemii
__________________

convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 12:54:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.