Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 08:21   #2611
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Co do dzieci, Kamilek ma 3 latka a Lenka roczek tak jak zawsze marzylam, pierwszy chlopczyk, druga dziewczynka i jeszcze w sprawie dzieci, TZ-et ostatnio powiedzial, ze swoich dzieci juz na pewno nie bedziemy miec, ale jak sie nam zechce, to zaadoptujemy nie wiedzialam, ze on moze miec az tak pojemne serducho

Ja juz po kawce, ciasto na chleb wyrobione, rosnie sobie wlasnie przy grzejniku. Znowu zapachow narobie na caly blog. Ale niech zazdroszcza
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:22   #2612
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzień dobry!
Dzisiaj udało mi się wstać wcześniej od TŻ bo mnie jakieś komarzyska znowu pożarły. Oczywiscie wszyscy twierdzą, że wymyślam... bo gdzie komary o tej porze... nie wiem jak one to robią ale zawsze mnie znajdą :/

Cytat:
Napisane przez Angel_21_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja podpisałam już umowę z kamerzystą tzn TŻ podpisał co do klimatów disco to muszę mam zdradzić moja tajemnice z mamuśką moją to jest nasza piosenka http://eistla.wrzuta.pl/audio/7L9fNU...ura_ozen_sie_1 musicie tego wysłuchać
Odsłucham jak tylko chłopaki wyjdą do pracy

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
oooj Kochana przecież dopiero co wyjechał Zajmij się czymś to zobaczysz jak szybko czas zleci sio na siłownię, albo jakieś przemeblowanie zrób w domu, niech się TŻ zdziwi jak wróci
Dobrze prawi! Zrób sobie spa, poczytaj, zajmij się sprawami na które brakuje Ci czasu przez TŻ. W sumie mi to jest łatwo mówić bo u nas to było normalne, ze nie widywaliśmy się tydzień, dwa, zanim zamieszkaliśmy razem. Kwestia przyzwyczajenia

Zaraz lecę kupić urodzinową nutellę dla TŻ'a
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:26   #2613
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dziękuję jesteśmy razem od małolatów bo ja mam lat 20 taka miłość od dziecka

rodzice Tżta bardzo cieszą się z tego,że chcemy zalegalizować nasz związek,a moi są nastawieni niestety odwrotnie nie potrafią zrozumieć,że nie chcemy do nie wiadomo kiedy być normalną parą,chcemy wziąć ślub !

Ale są plany,aby porozmawiać o tym w końcu poważnie,z jego rodzicami i moimi jesteśmy dobrej myśli
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:29   #2614
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Zaraz lecę kupić urodzinową nutellę dla TŻ'a
mój ostatnio gdzieś wylukał w sklepie olbrzymi słoik nutelli i aż mu się oczy zaświeciły. Za miesiąc ma urodziny to też mu kupię
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:35   #2615
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Co do dzieci, Kamilek ma 3 latka a Lenka roczek tak jak zawsze marzylam, pierwszy chlopczyk, druga dziewczynka i jeszcze w sprawie dzieci, TZ-et ostatnio powiedzial, ze swoich dzieci juz na pewno nie bedziemy miec, ale jak sie nam zechce, to zaadoptujemy nie wiedzialam, ze on moze miec az tak pojemne serducho

Ja juz po kawce, ciasto na chleb wyrobione, rosnie sobie wlasnie przy grzejniku. Znowu zapachow narobie na caly blog. Ale niech zazdroszcza
Mnie też maszy się najpierw chłopczyk a później dziewczynka chlebek pewnie, niech zazdroszczą, ja też zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Dziękuję jesteśmy razem od małolatów bo ja mam lat 20 taka miłość od dziecka

rodzice Tżta bardzo cieszą się z tego,że chcemy zalegalizować nasz związek,a moi są nastawieni niestety odwrotnie nie potrafią zrozumieć,że nie chcemy do nie wiadomo kiedy być normalną parą,chcemy wziąć ślub !

Ale są plany,aby porozmawiać o tym w końcu poważnie,z jego rodzicami i moimi jesteśmy dobrej myśli
Czyli miałaś 13 lat jak zaczeliście być razem pięknie

Oj, na pewno z czasem i Twoi rodzice się do tego przekonają a skąd jesteście, razem mieszkacie?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:39   #2616
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość

Czyli miałaś 13 lat jak zaczeliście być razem pięknie

Oj, na pewno z czasem i Twoi rodzice się do tego przekonają a skąd jesteście, razem mieszkacie?
Haha,tak 13 lat dzieciaczek nie mieszkamy razem,ale w sumie śpimy prawie codziennie razem jesteśmy z Górnego Śląska
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:42   #2617
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Haha,tak 13 lat dzieciaczek nie mieszkamy razem,ale w sumie śpimy prawie codziennie razem jesteśmy z Górnego Śląska
Super a Twój TŻ ile ma lat? i jakie wesele planujecie: duże, male?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 08:48   #2618
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Witaj opowiedz coś o Was

AnULka248 kurierzy
Kurierzy są fajni problem ma mój dostawca totalny idiota, na początku wszystko było fajnie, już rok u niego zamawiam, a teraz kontakt taki, że wcale mogłoby go nie być... No i tak w du.pie zaczął mieć klientów

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Haha,tak 13 lat dzieciaczek nie mieszkamy razem,ale w sumie śpimy prawie codziennie razem jesteśmy z Górnego Śląska
Bry
A skąd dokładnie my podobnie zaczęliśmy, jak tak teraz myślę. Bo w lutym minie 6 lat, czyli ja miałam wtedy 14, a Tż 16
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:49   #2619
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Super a Twój TŻ ile ma lat? i jakie wesele planujecie: duże, male?
Dwa lata różnicy między nami
Wg listy gosci doroslych osob jest 68(z osobami towarzyszacymi) i kilka dzieciaczkow ale moja rodzina niestety mieszka 420 km od nas,wiec zapewne lista ulegnie wielkiemu zmniejszeniu,co bardzo mnie boli.Chcialabyma,by wszyscy przyjechali blisko mnie to mam jedynie ciocie, wujka, chrzestna i 2 kuzynki

AnULka248 o proszę ! Też się ludzie dziwią,że Wy dalej razem? Od takich łebków? Dokładniej to z Rybnika

To jesteśmy w tym samym wieku a Twoi rodzice jak zareagowali na ślub?

Edytowane przez bandito
Czas edycji: 2012-11-13 o 08:55
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:53   #2620
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Kurierzy są fajni problem ma mój dostawca totalny idiota, na początku wszystko było fajnie, już rok u niego zamawiam, a teraz kontakt taki, że wcale mogłoby go nie być... No i tak w du.pie zaczął mieć klientów


Bry
A skąd dokładnie my podobnie zaczęliśmy, jak tak teraz myślę. Bo w lutym minie 6 lat, czyli ja miałam wtedy 14, a Tż 16
Aa, no to dostawca schodzi na tzw. psy

Ja miałam 16 lat jak zaczęliśmy być razem, a TŻ 19 czyli stary był jak patrzę na Wasze początki

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Dwa lata różnicy między nami
Wg listy gosci doroslych osob jest 68(z osobami towarzyszacymi) i kilka dzieciaczkow ale moja rodzina niestety mieszka 420 km od nas,wiec zapewne lista ulegnie wielkiemu zmniejszeniu,co bardzo mnie boli.Chcialabyma,by wszyscy przyjechali blisko mnie to mam jedynie ciocie, wujka, chrzestna i 2 kuzynki
Spokojnie, może nie będzie tak źle przecież zaprasza się dużo wcześniej więc może większość będzie mogła sobie zorganizować wolne i dojazd

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Dobra, idę sobie zrobić jakieś śniadanko i je zjeść będę za jakiś czas
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:54   #2621
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość

Ja miałam 16 lat jak zaczęliśmy być razem, a TŻ 19 czyli stary był jak patrzę na Wasze początki

-
stary? To mój dopiero był stary (ja zresztą też) jak zaczynaliśmy ja miałam 21 lat, a mój Tż 22
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 08:58   #2622
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Dwa lata różnicy między nami
Wg listy gosci doroslych osob jest 68(z osobami towarzyszacymi) i kilka dzieciaczkow ale moja rodzina niestety mieszka 420 km od nas,wiec zapewne lista ulegnie wielkiemu zmniejszeniu,co bardzo mnie boli.Chcialabyma,by wszyscy przyjechali blisko mnie to mam jedynie ciocie, wujka, chrzestna i 2 kuzynki

AnULka248 o proszę ! Też się ludzie dziwią,że Wy dalej razem? Od takich łebków? Dokładniej to z Rybnika

To jesteśmy w tym samym wieku a Twoi rodzice jak zareagowali na ślub?
Teraz już przestali się dziwić Rodzice się ucieszyli, i moi i jego także bez problemu. Dużo tu dziewczyn ze Śląska, ale tak blisko to jeszcze żadnej nie miałam witam "sąsiadkę"

Waniliowa, no tak... stare dziadki z Was były
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 09:03   #2623
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Teraz już przestali się dziwić Rodzice się ucieszyli, i moi i jego także bez problemu. Dużo tu dziewczyn ze Śląska, ale tak blisko to jeszcze żadnej nie miałam witam "sąsiadkę"

Waniliowa, no tak... stare dziadki z Was były

Haha,stare dziadki
A to skąd jesteście?
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 09:06   #2624
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
stary? To mój dopiero był stary (ja zresztą też) jak zaczynaliśmy ja miałam 21 lat, a mój Tż 22
My jak zaczynaliśmy być razem to też miałam 21 lat a TŻ 26 więc on to dopiero był stary
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 09:10   #2625
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
mój ostatnio gdzieś wylukał w sklepie olbrzymi słoik nutelli i aż mu się oczy zaświeciły. Za miesiąc ma urodziny to też mu kupię
mój zobaczył taki słoik w Paryżu w naleśnikarni i nie mógł uwierzyć że takie coś istnieje Założę się, że zjadłby w tydzień te 5 kg. Czy wiesz gdzie Twój TŻ znalazł ten słoik?
Zamierzam go również wziąć do centrum martjack. Odpuściłam z tym monster truckiem, po prostu wezmę go tam i niech sobie wybiera... albo wspinaczka albo jakiś zjazd.

Czytam i nie mogę uwierzyć! ale macie staże... ja jak poznałam się z tż to miałam 22 lata a on 24 a jesteśmy ze sobą jakieś 3 lata. Gratuluję tak długiej miłości! Niech trwa wiecznie

Angel - ale hicior! "....a po ślubie to zobaczysz jaka jestem uparta, zołza rozdarta pantoflarzu mój...." chyba gdzieś słyszałam tą nutę ale nie wiedziałam, że tekst powala zaraz wyślę TŻ'owi

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-11-13 o 09:24
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 09:14   #2626
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
mój zobaczył taki słoik w Paryżu w naleśnikarni i nie mógł uwierzyć że takie coś istnieje Założę się, że zjadłby w tydzień te 5 kg. Czy wiesz gdzie Twój TŻ znalazł ten słoik?
Zamierzam go również wziąć do centrum martjack. Odpuściłam z tym monster truckiem, po prostu wezmę go tam i niech sobie wybiera... albo wspinaczka albo jakiś zjazd.
Ekstremalnie mój Tż byłby przeszczęśliwy gorzej ze mną
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 09:16   #2627
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
mój zobaczył taki słoik w Paryżu w naleśnikarni i nie mógł uwierzyć że takie coś istnieje Założę się, że zjadłby w tydzień te 5 kg. Czy wiesz gdzie Twój TŻ znalazł ten słoik?
tak myślę i myślę i mnie oświeciło, że to nie było w sklepie tylko na giełdzie, jak chcieliśmy sprzedać auto to przeszliśmy się po giełdzie i tam mieli takie słoiki giganty nutelli

a ja właśnie obrałam sobie pomarańczę i już czuję, że święta są blisko
dziś pierwszy raz w tym roku w radiu słyszałam świąteczną piosenkę, jakąś nową Piasecznego
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 09:42   #2628
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Hehe witam kobiety

Na tapecie widzę dzieci Jak się moje urodzi w czerwcu to pozwolę każdej która chce pobawić
A póki co to ciąże przez prawie 2 msc znosiłam fatalnie - do tego stopnia, że mył mnie TŻ.
Od tygodnia czuję, że żyję

Co do ślubu, w rodzince przebąkiwania, że może na święta, może w marcu na urodziny. NIE i koniec. Mieliśmy taki plan i tak zostaje. Poza tym hmmm papierek nie zmieni naszej miłości. Jedyny minus to ten, że planowaliśmy mieć moje nazwisko, ale teraz będzie TŻ

Ze ślubem stoi w martwym punkcie z powodu braku czasu

POzdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnego planowania i załatwiania, bo ja póki co to przepadłam w wózkach, chustach, butlach...
zdrówka i dobrego samopoczucia zycze!!

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Co do dzieci, Kamilek ma 3 latka a Lenka roczek tak jak zawsze marzylam, pierwszy chlopczyk, druga dziewczynka i jeszcze w sprawie dzieci, TZ-et ostatnio powiedzial, ze swoich dzieci juz na pewno nie bedziemy miec, ale jak sie nam zechce, to zaadoptujemy nie wiedzialam, ze on moze miec az tak pojemne serducho
ślicznie wyszła Lenka, jak zwykle z reszta
Ja z tż marze o dziewczynce i tez czasem myslimy ze moglibysmy zaadoptowac jakiegos murzynka albo malutka japonke

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
kulbensikowa jak się babcia czuje?
Wydaje mi sie ze lepiej niz bylo,wczoraj nawet zartowala, miala lepszy humor. Lewy bok ma nadal sparalizowany, trzeba ją prowadzic do łazienki i ogolnie jej pomagac w wiekszosci czynnosciach. Z mowa jeszcze nie do konca jest ok, ale wczoraj np. sama jadla. Miała ból silny prawej reki, ale lekarz stwierdzil ze z racji ze lewa reka nic nie moze robic , to prawa sobie nadwyrezyla.. No i na razie nic wiecej nie wiadomo, trzeba czekac... Ma nadczynność tarczycy do tego i słabe serce..szybko sie meczy, poza tym coś źle jej cukier wyszedł.. ale ciagle robia badania.
Wczoraj bylam u babci z samego rano, bo koniecznie chciala zeby uczesac jej wlosy w warkocz(babcia ma dlugie wlosy) i uwielbia mieć tak uczesane.
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.

Edytowane przez kulbensikowa
Czas edycji: 2012-11-13 o 09:43
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 09:47   #2629
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
tak myślę i myślę i mnie oświeciło, że to nie było w sklepie tylko na giełdzie, jak chcieliśmy sprzedać auto to przeszliśmy się po giełdzie i tam mieli takie słoiki giganty nutelli

a ja właśnie obrałam sobie pomarańczę i już czuję, że święta są blisko
dziś pierwszy raz w tym roku w radiu słyszałam świąteczną piosenkę, jakąś nową Piasecznego
Na giełdę nie zdążę pojechać (najpierw musiałabym ją tu znaleźć), a z małego słoika też będzie się cieszył.
Ostatnio 7l siostrzenica wypaliła z tekstem:
- Dlaczego wujek nie przyjechał?
- bo miał dużo pracy
- a powiedziałaś mu że mamy nutellę?

Na szczęście jestem odizolowana od radia i tv, więc omijają mnie wszystkie reklamy Piosenkami zacznę faszerować się takw połowie grudnia. Współlokator wczoraj wrócił z południa Włoch i przywiózł nam pomarańczo-mandarynki, które pozrywał komuś w ogródku
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 10:07   #2630
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzień dobry
Ja niedawno wstałam Nie wiem czy brakuje mi jakichś witamin czy co, ale ostatnio cały czas bym tylko spała...

Idę się ogarnąć

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Kurierzy są fajni problem ma mój dostawca totalny idiota, na początku wszystko było fajnie, już rok u niego zamawiam, a teraz kontakt taki, że wcale mogłoby go nie być... No i tak w du.pie zaczął mieć klientów


Bry
A skąd dokładnie my podobnie zaczęliśmy, jak tak teraz myślę. Bo w lutym minie 6 lat, czyli ja miałam wtedy 14, a Tż 16
To prawie jak my Też byliśmy dzieciakami jak zaczęliśmy się spotykać Po 15 lat Jak sobie przypomnę podchody mojego TŻ-ta i to, że teraz za każdym razem uparcie twierdzi że to ja go podrywałam bo (uwaga!) wysłałam do niego jednego smsa, którego pamięta do dzisiaj, a ja nawet nie wiem czego on dotyczył I on teraz twierdzi, że w tym smsie wyczytał, że jestem nim zainteresowana, a ja naprawdę nie wiem nawet co tam napisałam (podobno coś, że fajnie jakby był następnego dnia na próbie - byliśmy w poczcie sztandarowym w gimnazjum - bo nie chcę być sama, a wiem, że jakaś tam koleżanka nie przyjdzie)... No i od tego smsa niby się wszystko zaczęło... ja mam trochę inne zdanie, ale niech żyje w małej nieświadomości i cieszy się tym, że to ja zarzuciłam na niego swoją sieć
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 10:37   #2631
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzień dobry
Wstawiłam właśnie zupkę, i niedlugo zmykam z piesem do parku żeby się wybiegał, będę miała spokój przy robieniu później obiadu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 10:40   #2632
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Przyszlam sie pochwalic moim wypiekiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2313.jpg (97,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2314.jpg (100,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2315.jpg (120,5 KB, 12 załadowań)
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 10:49   #2633
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Przyszlam sie pochwalic moim wypiekiem
super, zjadłabym
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 10:59   #2634
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Ooo to już jesteśmy 3 wieśniary, może jeszcze któraś dołączy?

Ja tez jestem wieśniara xD nie odpuszcze sobie piosenki "Jesteś szalona" na moim weselu xD

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Witam ja dołączę od razu jako wieśniara i jako PM 2014
Daty jeszcze nie mamy,ślub miał być w 2013,ale finansowo nie wyrobimy sali nie mamy zarezerwowanej jeszcze w sumie to nic jeszcze nie mamy
Witaj

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Dzisiaj udało mi się wstać wcześniej od TŻ bo mnie jakieś komarzyska znowu pożarły. Oczywiscie wszyscy twierdzą, że wymyślam... bo gdzie komary o tej porze... nie wiem jak one to robią ale zawsze mnie znajdą :/

Może to rzeczywiscie nie komar a pająk? Pająki też gryza i zostają takie same czerwone miejsca jak po ugryzieniu komara
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:07   #2635
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Aszu, mega wypiek
Ja z moim jestem od 17 r.ż., nikt nie dawał nam szans, bo byłam straszna flirciara i był trzecim facetem w mojej klasie, którego poderwałam, a to była I LO Ale jakoś wpadliśmy oboje po uszy i tak już nam leci
A takie wielkie słoiki nutelli to chłopa szef przywozi z Włoch
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:09   #2636
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dziewczyny, dlaczego tak ciężko znaleźć pracę? Ja już popadam w depresję,żadnej pracy znajomości nigdzie nie mam... czasami myślę,że najlepiej byłoby gdzieś wyjechać i myślę o tym bardzo poważnie, płakać mi się chce
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:10   #2637
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Teraz już przestali się dziwić Rodzice się ucieszyli, i moi i jego także bez problemu. Dużo tu dziewczyn ze Śląska, ale tak blisko to jeszcze żadnej nie miałam witam "sąsiadkę"

Waniliowa, no tak... stare dziadki z Was były
Dzięki nie musiałaś mi tego tak wprost mówić ale widzę, że byli starsi ciekawe czy jest/będzie tu taka para co od piaskownicy się zna

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Angel - ale hicior! "....a po ślubie to zobaczysz jaka jestem uparta, zołza rozdarta pantoflarzu mój...." chyba gdzieś słyszałam tą nutę ale nie wiedziałam, że tekst powala zaraz wyślę TŻ'owi


Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
a ja właśnie obrałam sobie pomarańczę i już czuję, że święta są blisko
dziś pierwszy raz w tym roku w radiu słyszałam świąteczną piosenkę, jakąś nową Piasecznego
Mnie też święta kojarzą się z pomarańczami już się doczekać nie mogę uwielbiam tę magię. Wczoraj byłam z TŻ w ikei i są już tam choineczki

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Przyszlam sie pochwalic moim wypiekiem
Wygląda przepysznie!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:10   #2638
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

aszuelka - wygląda pysznie Niestety w moim piekarniku tylko raz udało mi się czegoś nie przypalić (tostów). Podobno jest przepalony czy coś Ohhh jak ja bym sobie popiekła ciastka, muffinki i placki...


a propos nutelli - znacie to? http://media.tumblr.com/tumblr_l744k59n0X1qc62om.jpg to jest moje niezrealizowane marzenie Może jak pojedziemy do Rzymu to znajdę...


Możliwe, że to pająki bo faktycznie nie słyszałam żadnego bzzzzzz i te ugryzienia są jakieś dziwne... na szczęście mam raida do kontaktu już ja się z nimi policzę

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-11-13 o 11:22
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:11   #2639
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Przyszlam sie pochwalic moim wypiekiem
pyyysznie wygląda. Uwielbiam taki chleb zrobiony w domu

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Ja tez jestem wieśniara xD nie odpuszcze sobie piosenki "Jesteś szalona" na moim weselu xD


Może to rzeczywiscie nie komar a pająk? Pająki też gryza i zostają takie same czerwone miejsca jak po ugryzieniu komara
Akurat "Jesteś szalona" to mój TŻ nie odpuści choćby nie wiem co
jak ją słyszy to nogi mu same tańczą

Pająki gryzą? chyba dziś odsunę sofę i wszędzie dokładnie poodkurzam...
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:12   #2640
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Aszu piękny chlebek

Dziewczyny- dzięki za pocieszanie :P

za tydzień TŻ będzie już w Polsce, więc mam nadzieję że szybko ten tydzień mi zleci
tymczasem uciekam do pracy.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.