Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 11:57   #1021
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co z woda micelarną w UK? Zrobic zapasy w Polsce czy poczekać aż przybędę na wyspy?
Moze byc tu ciezko z plynami miceralnymi. Teraz jak sie tak zastanawiam, to chyba nigdy mi sie w oczy nie rzucily w drogeriach

W ogole jakis czas temu przeprowadzono tu w UK badania rynku, ktore wykazaly ze ponad 50% kobiet nie uzywa do mycia twarzy nic poza woda Szok!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 12:15   #1022
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

czy tusz Hypnose Lancome za 9.90 w Superdrugu to oferta tylko internetowa???
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 14:01   #1023
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
czy tusz Hypnose Lancome za 9.90 w Superdrugu to oferta tylko internetowa???
Tak
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:49   #1024
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Z innych nowosci to obkupilam sie w Botanicsa - zel do mycia twarzy, peeling do twarzy i maseczke blotna ktora mialam juz wczesniej kilka razy i smialo moge polecic !!!!
Oh mam ten peeling Botanics do twarzy i szczerze go uwielbiam , chyba nawet bardziej niż mojego poprzedniego ulubieńca - morelowy St Ives.

A teraz wiadomość dla wszystkich fanek High Beam, Moon Beam i Benetint firmy Benefit. Zajrzyjcie do Superdrug i oglądnijcie kilka produktów firmy Me Me Me, mają bowiem identyczne odpowiedniki tych trzech kosmetyków (dwa kolory rozświetlaczy o nazwie Beat The Blues i róż w płynie Pussycat). Używałam wcześniej tych produktów Benefita, teraz używam ich tanich odpowiedników Me Me Me i nie widzę absolutnie ŻADNEJ różnicy, poza ceną oczywiście. Każda buteleczka kosztuje tylko kilka funtów (bodajże 4?). Warto obejrzeć . Buziaki.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 09:52   #1025
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzieki choc mialam nadzieje ze podzielisz sie wlasnymi odczuciami. No i nie znalazlam cen
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:41   #1026
aldix
Raczkowanie
 
Avatar aldix
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: górzysta, wietrzna Szkocja
Wiadomości: 84
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ok, już się dzielę .

Te do twarzy trochę za suche są, najlepiej po nich dodać krem nawilżający (ja dodaję Nivea Sensitive dla cery naczynkowej), ale działanie mają widoczne; wolę je znacznie bardziej niż Rosaliac na przykład. Natomiast krem pod oczy jest BOSKI. Widocznie usuwa cienie juz po 2-3 użyciach i daje wspaniałą miękkość i nawodnienie. Uwielbiam go.

Cena 19.95Ł w Bootsie.
__________________
Zdrówko mężów - którzy nas wygrali, frajerów- którzy nas stracili i najszczęśliwszych drani - którzy nas jeszcze spotkają!!

Basia
aldix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 13:38   #1027
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
A teraz wiadomość dla wszystkich fanek High Beam, Moon Beam i Benetint firmy Benefit. Zajrzyjcie do Superdrug i oglądnijcie kilka produktów firmy Me Me Me, mają bowiem identyczne odpowiedniki tych trzech kosmetyków (dwa kolory rozświetlaczy o nazwie Beat The Blues i róż w płynie Pussycat). Używałam wcześniej tych produktów Benefita, teraz używam ich tanich odpowiedników Me Me Me i nie widzę absolutnie ŻADNEJ różnicy, poza ceną oczywiście. Każda buteleczka kosztuje tylko kilka funtów (bodajże 4?). Warto obejrzeć . Buziaki.
Uuuu...to jak dla mnie, to idealna wiadomość. Pierwsze co, lpoecę do Superdruga dzieki Olu
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 14:13   #1028
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Oh mam ten peeling Botanics do twarzy i szczerze go uwielbiam , chyba nawet bardziej niż mojego poprzedniego ulubieńca - morelowy St Ives.

A teraz wiadomość dla wszystkich fanek High Beam, Moon Beam i Benetint firmy Benefit. Zajrzyjcie do Superdrug i oglądnijcie kilka produktów firmy Me Me Me, mają bowiem identyczne odpowiedniki tych trzech kosmetyków (dwa kolory rozświetlaczy o nazwie Beat The Blues i róż w płynie Pussycat). Używałam wcześniej tych produktów Benefita, teraz używam ich tanich odpowiedników Me Me Me i nie widzę absolutnie ŻADNEJ różnicy, poza ceną oczywiście. Każda buteleczka kosztuje tylko kilka funtów (bodajże 4?). Warto obejrzeć . Buziaki.
czy znajde to gdzies tu?

http://www.superdrug.com/bin/venda?e...tkeywordsearch=
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 14:24   #1029
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
znalazłam odpowiednik BeneTint
MEMEME PUSSYCAT CHEEK & LIP TINT
http://www.superdrug.com/invt/84239
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 14:53   #1030
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
znalazłam odpowiednik BeneTint
MEMEME PUSSYCAT CHEEK & LIP TINT
http://www.superdrug.com/invt/84239
a tych dwoch pozostalych nie ma prawda?? sprawdzalam ale nie znalazlam i stad moj link nie bylam pewna czy cos mi umknelo...

p.s zaopatrzylam sie w:
Mark Hill - anti frizz serum
Ciment Kerastase - odzywka
i serum rozswietlajace do wlosow Alfaparf...jak pouzywam dluzej- dam znac co i jak)))

teraz wybieram sie do Polski i zamierzam zakupic:
baze rozswietlajaca....
balsam do ciala wyszczuplajacy...
kremy do rak...

cos ktos z naszych wizaznkowych specjaistek POLECA???
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:30   #1031
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
a tych dwoch pozostalych nie ma prawda?? sprawdzalam ale nie znalazlam i stad moj link nie bylam pewna czy cos mi umknelo...

p.s zaopatrzylam sie w:
Mark Hill - anti frizz serum
Ciment Kerastase - odzywka
i serum rozswietlajace do wlosow Alfaparf...jak pouzywam dluzej- dam znac co i jak)))

teraz wybieram sie do Polski i zamierzam zakupic:
baze rozswietlajaca....
balsam do ciala wyszczuplajacy...
kremy do rak...

cos ktos z naszych wizaznkowych specjaistek POLECA???
- z baz rozświetlająych to może tą z Sephory? Tylko musisz konkretniej się wyrazić, co od niej oczekujesz, jaka masz cere itp, bo mi np nie pasowała
- co do kremów do rąk to niezmiennie polecam Neutrogene (ale ta w UK tez jest) a z tanszych to uwielbiam Koloastynę, krem 12h z algami, do kupienia w Rossmanie za jakieś 4zł
-balsamów wyszczuplających mamy maaaaaaasę i ciagle dochodzą nowe. Ja w nic takiego nie wierzę, ale spróbowałam kiedyś jeden z serii AA. Wątpie czy działał, ale tak superanco chłodził. Na lato idealny.
To był, ktorys z tych 3:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18053
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18411
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17893
Dziewczyny tez chwalą Eveline.
A z dróższych to może Nive, Goodbye Cellulite (też mam, dostałam za darmo cała tubę, ale wolę juz bardziej AA, bo pachniał kawką i jeszcze ten efekt chłodzenia )
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 18:54   #1032
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Bee, AfroJazz, no właśnie na stronie Superdruga nie ma tych rozświetlaczy Beat The Blues, nie wiem dlaczego. Ale w każdym Superdrugu na żywo je widziałam , także zaglądnijcie, jeśli jesteście zainteresowane . Jeszcze raz zapewniam, że ja żadnych różnic między tymi kosmetykami a Benefitem nie znalazłam... nawet opakowania niemal identyczne, tylko napis z Pussycat się ściera niestety . No ale co tam, w końcu najważniejsze jest to, co w środku
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:58   #1033
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aha, przypomniało mi się, że kiedyś pisałam o moich dwóch lakierach z serii Bootsa 17; niniejszym daję znać, że są świetne Kolor soczysty, zero smug, trzymają się dzielnie trzy dni (jak na moje paznokcie i na tak jaskrawe kolory to super wynik), nie matowieją, szybciutko schną, więc nie trzeba siedzieć godzinami z rozcapierzonymi palcami. Polecam, zwłaszcza, że ostatnio była na produkty 17 chyba jakaś promocja? W każdym razie ja zapłaciłam bodajże 1,5Ł za buteleczkę. Bomba
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 23:06   #1034
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

moze to nie kosmetyk, ale konczy mi sie plyn do soczewek i nie wiem, ktory kupic. Tu nie ma Baush and Lomb ani Renu, ktorych uzywam. Boje sie kupic cos co mi zaszkodzi, jakies rady?
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 23:21   #1035
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Bee, AfroJazz, no właśnie na stronie Superdruga nie ma tych rozświetlaczy Beat The Blues, nie wiem dlaczego. Ale w każdym Superdrugu na żywo je widziałam , także zaglądnijcie, jeśli jesteście zainteresowane . Jeszcze raz zapewniam, że ja żadnych różnic między tymi kosmetykami a Benefitem nie znalazłam... nawet opakowania niemal identyczne, tylko napis z Pussycat się ściera niestety . No ale co tam, w końcu najważniejsze jest to, co w środku
No i teraz jest na dodatek obnizka w Superdrugu. Ona jest tylko w necie, czy tez w zwyklych sklepach?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 00:10   #1036
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
moze to nie kosmetyk, ale konczy mi sie plyn do soczewek i nie wiem, ktory kupic. Tu nie ma Baush and Lomb ani Renu, ktorych uzywam. Boje sie kupic cos co mi zaszkodzi, jakies rady?
Z powodzeniem uzywam Bootsowskiego All in one solution - ja nosze soczewki B&L, TZ J&J i spisuje sie bardzo dobrze, zadnych podraznien. Polecam z czystym sumieniem, tym bardziej, ze jest do kupienia normalnie w Bootsie, nawet takich mniejszych, na stacjach kolejowych.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:26   #1037
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Bee, AfroJazz, no właśnie na stronie Superdruga nie ma tych rozświetlaczy Beat The Blues, nie wiem dlaczego. Ale w każdym Superdrugu na żywo je widziałam , także zaglądnijcie, jeśli jesteście zainteresowane . Jeszcze raz zapewniam, że ja żadnych różnic między tymi kosmetykami a Benefitem nie znalazłam... nawet opakowania niemal identyczne, tylko napis z Pussycat się ściera niestety . No ale co tam, w końcu najważniejsze jest to, co w środku
w czwartek bede pewnie w Superdrugu to popatrze co i jak!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 11:34   #1038
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
No i teraz jest na dodatek obnizka w Superdrugu. Ona jest tylko w necie, czy tez w zwyklych sklepach?
Kupiłam superdrugowski High Beam i Moon Beam z tydzień temu w zwykłym sklepie, właśnie z obniżką Nie wiem tylko, ile czasu jeszcze ta promocja potrwa. Ale i cena regularna (zwłaszcza w porównaniu z Benefitem) jest niczego sobie; właśnie wczoraj pisząc posta zdałam sobie sprawę, że wszystkie trzy produkty można kupić łącznie za mniejszą cenę, niż cena samego oryginalnego Benetint! Że też kiedyś mi się chciało wydawać tyle kasy na Benefit, gdy nie wiedziałam o MeMeMe...

AfroJAzz, pochwal się po czwartku, co tam upolujesz

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2007-06-19 o 11:37 Powód: dopisek
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:52   #1039
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ok, wracam juz na dobre. Przywrocili mi internet i to dwa razy szybszy niz mialam i skonczylam moja kariere zawodowa tzn: juz definitywnie nie pracuje ;p w zwiazku z tym mam troche wiecej czasu, wiec zapuszczam na nowo korzenie ;p

Afro z Twoich nowych zakupow najmniej jestem zadowolona z odzywki Kerastase!!! po 1: kupilas ja solo, bez szamponu a podobno szampon powoduje otwieranie sie lusek i dopiero na takim gruncie odzywka ta ma dzialac jak powinna a po 2: uzywalam ja razem z szamponem....w sumie po umyciu wloski fajne, mile ale to wszystko. Myslalam ze po zuzyciu jednego opakowania efektow jeszcze nie zauwaze wiec kupowalam nastepne. W sumie uzywalam serii z cementem ciagle przez pol roku. Efektow powalajacych nie zauwazylam, a za 12f za szampon i 13 za odzywke moglam sie chyba spodziewac nie? Teraz uzywam serii Trevora Sorbie, nieco tanszej, a ostatnio nawet w Bootsie wycelowalam w 3 za cene 2 i jak dla mnie rewelka. Teraz to dopiero moje wlosy sa mieciutkie i odbudowane

A ten tusz Lancome'a to wyglada kuszaco za ta cene...i w sumie to moj faworyt.

Aaliyah!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! coz za frywolny awatar ???
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 15:40   #1040
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Aaliyah!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! coz za frywolny awatar ???
Welcome back Siostro!

Podoba Ci sie? Mi bardzo
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:53   #1041
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Welcome back Siostro!

Podoba Ci sie? Mi bardzo
super...taki wyzwolony Aaliyah opowiadaj o tych cudach co tu ostatnio powypisywalas!!!!!!!! szczegolnie interesuje mnie to cudensko co zmniejsza pory z Biothermu?? dobrze mowie?? opowiadaj o ile nie masz mnie ochoty zabic ;p ;p ;p <Czarek przyjechal z kuzynka, ktora ''pobedzie'' u nas miesiac>

ale do tematu: czaje sie na ten specyfik bo moje pory sa tak wielkie, ze do czasu jak ich nie przykwasze na jesien potrzebuje jakiegos skutecznego specyfiku.....
A tymczasem aplikuje sobie na buzie tylko i wylacznie serum este Lauder z ktorego jestem MAXYMALNIE zadowolona

a tak na marginesie: jak ktoras lubi to w TK Maxxie jest Aqua Allegoria Guerlaina, 75ml edt za 7funciakow!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupilam Anisia Bella i nosze ja niezmiennie od kilku dni
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:00   #1042
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ok, wracam juz na dobre. Przywrocili mi internet i to dwa razy szybszy niz mialam i skonczylam moja kariere zawodowa tzn: juz definitywnie nie pracuje ;p w zwiazku z tym mam troche wiecej czasu, wiec zapuszczam na nowo korzenie ;p

Afro z Twoich nowych zakupow najmniej jestem zadowolona z odzywki Kerastase!!! po 1: kupilas ja solo, bez szamponu a podobno szampon powoduje otwieranie sie lusek i dopiero na takim gruncie odzywka ta ma dzialac jak powinna a po 2: uzywalam ja razem z szamponem....w sumie po umyciu wloski fajne, mile ale to wszystko. Myslalam ze po zuzyciu jednego opakowania efektow jeszcze nie zauwaze wiec kupowalam nastepne. W sumie uzywalam serii z cementem ciagle przez pol roku. Efektow powalajacych nie zauwazylam, a za 12f za szampon i 13 za odzywke moglam sie chyba spodziewac nie? Teraz uzywam serii Trevora Sorbie, nieco tanszej, a ostatnio nawet w Bootsie wycelowalam w 3 za cene 2 i jak dla mnie rewelka. Teraz to dopiero moje wlosy sa mieciutkie i odbudowane

A ten tusz Lancome'a to wyglada kuszaco za ta cene...i w sumie to moj faworyt.

Aaliyah!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! coz za frywolny awatar ???
Kochana kupilam po konsultacji z fryzjerem, wiec poniekad nie mialam wyboru, druga rzecz ze nie moge sie uporac z wypadajacymi wlosami, wiec wciaz teraz biore witaminki i kapie wlosy w Kerastese. mam tez wlosy suche i dosyc nieciekawe, wiec stad pewnie decyzja fryzjera...

poza tym wlosy to akurat ten temat na ktorym nie lubie oszczedzac
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:07   #1043
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ok,ok ja tez nie oszczedzam, ale tutaj nie o to w sumie chodzi...bo coz z tego, ze za duet szampon+odzywka placilam 25f skoro teraz place max 15 i efekty lepsze. Jedyne co moge polecic z serii z cementem to te male tubeczki (sztuk piec) do intensywnej kuracji.
No i kwestia tego szamponu, bo piszesz, ze kapiesz ( ahh te rytualy kerastase ;p) czyli szampon tez masz? Jezeli tak, to efekt na bank spotegujesz, a jezeli nie to polecam szybkie uzupelnienie braku
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:27   #1044
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ok,ok ja tez nie oszczedzam, ale tutaj nie o to w sumie chodzi...bo coz z tego, ze za duet szampon+odzywka placilam 25f skoro teraz place max 15 i efekty lepsze. Jedyne co moge polecic z serii z cementem to te male tubeczki (sztuk piec) do intensywnej kuracji.
No i kwestia tego szamponu, bo piszesz, ze kapiesz ( ahh te rytualy kerastase ;p) czyli szampon tez masz? Jezeli tak, to efekt na bank spotegujesz, a jezeli nie to polecam szybkie uzupelnienie braku
masz szampon,masz, ale mylam nim dopiero raz plus odzywka i serum, niemniej zauwazylam jakas tam roznice w wygladzie wlosow, wczesniej nie dosc ze sie friiiiiiiiiiiiiiiiiiiizow aly to jeszcze wygladay zle, teraz po umyciu juz bylo jakos inaczej, generalnie ostatnio troche je zaniedbalam i do tego to ich wypadanie wykanczalo mnie psychicznie...chyba tez troche z depseracji juz nie patrze na ceny
poza tym ile to ja bym dala zeby umiec BLOW DRY robic tak jak te fryzkerki...
poki co prostuje na walki:P i nawet jest ok, tzn lepiej niz szczotka.
a no i zamierzam sie zaopatrzyc w profesjonalna suszare IONIC co by chronic wlosy
Nawiazujac do Kerastase, mam nadzieje ze zadziala cos. jak nie zadziala to zrobie rewolte w salonie!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:30   #1045
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
super...taki wyzwolony
No cala ja

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Aaliyah opowiadaj o tych cudach co tu ostatnio powypisywalas!!!!!!!! szczegolnie interesuje mnie to cudensko co zmniejsza pory z Biothermu?? dobrze mowie?? opowiadaj o ile nie masz mnie ochoty zabic ;p ;p ;p <Czarek przyjechal z kuzynka, ktora ''pobedzie'' u nas miesiac>

ale do tematu: czaje sie na ten specyfik bo moje pory sa tak wielkie, ze do czasu jak ich nie przykwasze na jesien potrzebuje jakiegos skutecznego specyfiku.....
A tymczasem aplikuje sobie na buzie tylko i wylacznie serum este Lauder z ktorego jestem MAXYMALNIE zadowolona

a tak na marginesie: jak ktoras lubi to w TK Maxxie jest Aqua Allegoria Guerlaina, 75ml edt za 7funciakow!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kupilam Anisia Bella i nosze ja niezmiennie od kilku dni
Przyjemny ten Biothermik, uzylam nawet na noc kiedys i obudzilam sie matowa (ale prosze sie nadmiernie nie ekscytowac - zapomnialam sie pokremowac ). Skutecznosc tego specyfiku drastycznie spada przy uzyciu jakiegokolwiek nawilzacza Moje pory za to sa malutkie, ale za to produkuja pelna para

Podpadlas Siostrzyczko, a ja tak sie cieszylam na nasze spotkanie. Co to znaczy, zeby do mnie nie oddzwaniac??? ;-)

Chwilowo zrobilam sobie przerwe w perfumowych zakupach Uprasza sie o niekuszenie

Afro, warto miec suszarke Ionic a jeszcze lepiej Ionic i Ceramic za razem. Suszarka ceramiczna nie przegrzeje Ci wlosow.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 22:47   #1046
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aaliyah co to to nie! wlasnie sprawdzilam nieodebrane w moim tel i faktycznie jestes :-( ale juz sie tlumacze - moj TZ mial dwa dni moj nr tel przy sobie, bo samochod byl ogloszony wasnie na ten nr. gdybym widziala na bank bym oddzwonila a teraz moge sie tylko bic w piers, ze w ogole nie zadzwonilam :-( ok, bo zaraz dostaniemy ochrzan za prywate ;p
A czasu niby mam duzo, ale kuzynce trzeba omoc troche ogarnac Londyn. No wiec robie za nianie....

eeeeeeee to ten Biotherm mnie w ogole nie skusil!!!!!! czyli w sumie jestes blizsza tego, ze kupowac nie warto? bardziej zapycha niz zweza?

A co do perfum.....za 7f?? toz to zadne perfumeryjne zakupy to obowiazek!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

w ogole to chyba ja wypadlam z kosmetycznego i perfumeryjnego maniactwa, bo zauwazylam, ze mam nowe zakupowe hobby - wyszukuje fajne koszulki i spodenki ( takie szersze za kolano,ostatnio upolowalam takie w Zarze, jeansowe, z duzymi kieszeniami, za 30f - polecam bo sa super) dla mojego TZ oryginalne co?
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:02   #1047
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Aaliyah co to to nie! wlasnie sprawdzilam nieodebrane w moim tel i faktycznie jestes :-( ale juz sie tlumacze - moj TZ mial dwa dni moj nr tel przy sobie, bo samochod byl ogloszony wasnie na ten nr. gdybym widziala na bank bym oddzwonila a teraz moge sie tylko bic w piers, ze w ogole nie zadzwonilam :-( ok, bo zaraz dostaniemy ochrzan za prywate ;p
A czasu niby mam duzo, ale kuzynce trzeba omoc troche ogarnac Londyn. No wiec robie za nianie....
Ja niedlugo bede oprowadzala moich Rodzicow po Londynie i juz sie nie moge doczekac

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
eeeeeeee to ten Biotherm mnie w ogole nie skusil!!!!!! czyli w sumie jestes blizsza tego, ze kupowac nie warto? bardziej zapycha niz zweza?
Mi sie mimo wszystko podoba A i nabylam puder Sense Matte w najjasniejszym kolorze i jest swietny. Tradycyjnie juz nie matuje, ale mnie prawie nic nie matuje przeciez, za to bardzo ladnie sie prezentuje na twarzy i kolor mi sie trafil idealny Dlugo sie tez buzi trzyma

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A co do perfum.....za 7f?? toz to zadne perfumeryjne zakupy to obowiazek!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

w ogole to chyba ja wypadlam z kosmetycznego i perfumeryjnego maniactwa, bo zauwazylam, ze mam nowe zakupowe hobby - wyszukuje fajne koszulki i spodenki ( takie szersze za kolano,ostatnio upolowalam takie w Zarze, jeansowe, z duzymi kieszeniami, za 30f - polecam bo sa super) dla mojego TZ oryginalne co?
Moj TZ nie uznaje dzinsow, dobre, co? On musi byc elegancki, zawsze A jak mnie widzi w spodniach (ostatnio tylko w weekendy ) to tylko kreci nosem

Co do perfum - jestes rozgrzeszona
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:05   #1048
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziki
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:15   #1049
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
dziki
Intrygujacy komentarz, nie powiem
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 23:19   #1050
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aaliyah co to za puder???? opowiadaj szybko!!!!!!!!
co do mojego TZ-ta to jestem jedynym kreatorem jego wizerunku. Oddaje sie w moje rece calkowicie i bez reszty. Stylizuje go na takiego yapi-trendy londynczyka z odrobina zelu na wlosach moze kiedys wrzuce fote
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.