AA, Expresso Slim, Intensywne serum antycellulitowe w żelu

AA, Expresso Slim, Intensywne serum antycellulitowe w żelu

Zawarty w serum AA expresso SLIM ekstrakt z ananasa i kofeina stymulują spalanie tłuszczu i uelastyczniają strukturę skóry. Wyciąg z kasztanowca i mentol pobudzają mikrokrążenie, wspomagając działanie składników aktywnych i redukcję cellulitu. Zawartość oleju abisyńskiego i alantoiny pozwala łagodzić podrażnienia i ujędrnić skórę. Ponadto aromat kawy dodaje energii i pobudza.

nie za dobry

nie robi praktycznie nic

+wydajność
+cena
+po nałożeniu go na skórę,fajnie chłodzi

-zapach jest okropny
-nie skuteczny

nie wiem czy pomaga w zwalczaniu cellulitu bo cellulitu nie mam

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Nigdy więcej

Kupiłam ten żel w tamtym roku, w wakacje. Używałam z wielką niechęcią aż stwierdziłam, że nie ma co się męczyć bo i tak nic nie daje i go wyrzuciłam.

Minusy:
-lepi się
-ma ohydny zapach
-brak skuteczności
-trzeba się namęczyć żeby go w ogóle otworzyć

Plusów tego żelu nie zauważyłam

Używam tego produktu od:1 roku

bubel

jeden z najgorszych preparatow na cellulit jaki mialam ... nie dosc ze nawet nie rusza cellulitu to nawet nie nawilza skory! mialam tez jeszcze krem z tej serii czy cos podobnego co co stosowalam razem z tym serum i tez nie pomoglo. zapach okropny!

Używam tego produktu od: paru iesciecy

super

uważam ze jest to najlepszy drogeryjny antycelulitowy kosmetyk! konsystencja super taka rzadka momentalnie wchłania sie w skórę i powoduje ze uda sa tak strasznie wygładzone i momentalnie ujędrnione! cały kosmetyk normalnie się wchłania w skórę nie ma żadnej tłustej warstwy tylko efekt gładkich nóg, JEżeli chodzi o działąnie antycelulitowe to wiadomo ze go nie ma bo celulitu nie da zwalczyc się przez cwiczenia i rożne kosmetyki tu już trzeba sięgać po medycynę estetyczna tak jak w przypadku rozstępów.

Niezły

Nie stosuje go regularnie, a szkoda bo pewnie efekty bylyby lepsze. Wpostaci żelu sprawdza sie bardzo dobrze. Mnie sie zapach nawet podoba ale to rzecz gustu oczywiscie. Ladnie napina, napreza skore, wygladza, uelastycznia. mm co do celulitu to jakiejs furory nie zrobil. stal sie nieco mniejszy ale to pewnie efekt wygladzenia skory.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

chyba nie

Uzywalam przez jakis czas i zadnych specjalnych efektow nie zauwazylam, teraz stoi na polce i zuzyje tylko dlatego zeby sie nie zepsul:( Zapach taki sobie mnie nie drazni wiec moze byc, konsystencja zelowa wiec w miare szybko sie wchlanie. Bardzo mnie jednak denerwuje trudnosc otwarcia tuby, ciezko ja otworzyc, chyba ze to ja mam takie szczescie. Jak dla mnie nic nadzwyczajnego i z pewnoscia go nie kupie wiecej, bede szukac czegos innego.

Używam tego produktu od:...

Podoba mi się;)

Plusy:
+bardzo dobrze się rozprowadza, jest idealne do masażu
+przyjemnie chłodzi po aplikacji
+nie klai się
+po regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej miękka i gładka, mam wrazenie że odrobinę zredukował cellulit
+niska cena

Minusy:
- zapach- w opakowaniu typowo kawowy, potem czuć już tylko mentol

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Fajny kosmetyk

Skusiłam się na niego ze względu na promocję i nie żałuję.
Przyjemny zapach kawy, lekka żelowa konsystencja zapewniająca szybkie wchłanianie. Po wchłonięciu nie pozostawiał lepkiej warstwy.
Skóra po nim wydawała mi się gładsza i nieco jędrniejsza. Działanie antycellulitowe? Nie zauważyłam, ale też nie spodziewałam się.

Używam tego produktu przez: 2 miesiące

Odradzam

Stosuję już przez jakieś 2mc. Wydajny jednak zero efektów. To nie jest zapach kawy z pewnością ale taki chemiczny- jednak znośny. Jak wspomniałam efektu nie widzę żadnego:/
"Expresso" tylko pod jakim względem?
Nie polecam, zapłaciłam 18,49 w Super-Pharm.

Używam tego produktu od: 2MC.

nic nadzwyczajnego

Kupiłam przez przypadek, w sumie zachęcona zapachem kawy (aktualnie używam również kawowego balsamu brązującego, więc chciałam, żeby pasowało). Trudno powiedzieć, żeby ten balsam pachniał kawą, chociaż zapach nie jest zły. Fajnie chłodzi (jeżeli ktoś lubi) i to w sumie wszystkie plusy. Większych minusów też nie zauważyłam, po prostu jest taki nijaki. Nie zachwycił, ale też nie zawiódł. Działania ujędrniającego nie zauważyłam, ale skóra po zastosowaniu jest gładka, przyjemna w dotyku. Szału dostawałam próbując otworzyć tubę, za każdym razem musiałam używać do tego celu ręcznika, bo inaczej chyba zostałabym bez paznokci...

Używam tego produktu od: grudnia

dobry, ale szukam dalej...

bo wciaz zyje z nadziej, ze znajde ten jedyny. A co do AA to jest ok czyli ulatwia masaz, szybko sie wchlania, skora po regularnym stosowaniu robi sie jedrniejsza, ale cell. zostaje, zapach to mieszanka kawy z mieta, kwestia gustu, mnie nie przeszkadzal ani nie zachwycal, zreszta jak ten kosmetyk.

Używam tego produktu od:paru tygodni

zero skuteczności

Produkt nie dał żadnych ale to żadnych rezultatów w moim przypadku. Pachnie jak tania mielona kawa lub jak to powiedziala moja mama gdy weszła do pokoju, gdzie unosił się zapach dopiero co wmasowanego żelu - jak mokra szmata zostawiona za szafą przez tydzień. Odradzam!

Używam tego produktu od: nie używam już