Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ?? - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 09:01   #1111
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Bedede Vea ja tez poprosze o fotki. Pozdrawiam

Edytowane przez aneczka8
Czas edycji: 2006-11-11 o 10:14
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 09:06   #1112
kasia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

A ja rozmawiałam telefonicznie z p. Anią i mówiła, że nie ma znaczenia czy tatoo jest kolorowy.
kasia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 14:30   #1113
magdus32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dziewczyny, ja też poproszę o fotki: magdus322@wp.pl
magdus32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 15:04   #1114
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

ja tez proszę o foteczki tunia9@interia.pl agneess a o ktorej umowilas sie z Pania Ania???jesli bede miala czas to jasne ze z Toba pojde.moze i ja od razu zrobie probe
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 15:18   #1115
gigli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

vea, bedede, ja również poprosze o fotki: phil_1970@tlen.pl
z gory dziekuje !!!
gigli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 18:09   #1116
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dziewczeta,fotki do wszystkich polecialy.Na jednym ze zdjec widac na ramieniu czerwony slad.Nie zszedl mi jeszcze po tym dziadostwie CO2 i nie wiem czy zejdzie bo to strasznie dlugo trwa....Pozdrawiam!
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 20:02   #1117
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

dziekuje vea za fotki
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 06:30   #1118
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Vea, ładnie to wygląda, naprawdę , choć jeszcze długa droga przed tobą, bo tatuaż do najmniejszych nie należy, to przynajmniej efekty widać i mozna mieć nadzieję na przyszłość ! Pozdrawiam i głowa do góry, będzie dobrze
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 08:23   #1119
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez vea82 Pokaż wiadomość
Dziewczeta,fotki do wszystkich polecialy.Na jednym ze zdjec widac na ramieniu czerwony slad.Nie zszedl mi jeszcze po tym dziadostwie CO2 i nie wiem czy zejdzie bo to strasznie dlugo trwa....Pozdrawiam!
no tak-chyba nie do wszystkich-o mnie zapomniałaś
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 17:34   #1120
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Vea dziekuje za zdjecia . Jesli to wyglada identycznie jak na zdjeciu to widac roznice porownujac z poprzednim zdjeciem.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-09, 22:09   #1121
bedede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
GG do bedede
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam! Po dlugiej nieobecnosci. Ostatnio na nic nie mam czasu.
Mialam nadzieje, ze w koncu zrobie te zdjecia, ale brat wzial aparat do pray i wyjechal i niestety na razie nie zrobie dobrych zdjec. Ale wysylam Wam dzisiaj zdjecia z mojego telefonu, nie sa one rewelacyjne, ale widac jaki zostal slad na tych dwoch miejscach (tj czerwona blizna) i ze nie ma tam sladu po tatuazu.
BUZIAAACZKI
__________________
Zapraszam na http://chomikuj/bdulak

Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była.


http://☠☠☠☠☠☠☠/yAuxr - interesuje Cię kredyt??
bedede jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 22:41   #1122
bedede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
GG do bedede
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez vea82 Pokaż wiadomość
Dziewczeta,fotki do wszystkich polecialy.Na jednym ze zdjec widac na ramieniu czerwony slad.Nie zszedl mi jeszcze po tym dziadostwie CO2 i nie wiem czy zejdzie bo to strasznie dlugo trwa....Pozdrawiam!
vea bardzo Cie prosze mi tez przeslij fotki bedede@op.pl
Z gory THX
__________________
Zapraszam na http://chomikuj/bdulak

Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była.


http://☠☠☠☠☠☠☠/yAuxr - interesuje Cię kredyt??
bedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 10:53   #1123
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

dzięki bedede za fotki . Powiedz mi, czy te zaczerwienienia zejdą po czasie (np. dzięki stosowaniu maści na blizny, jak Cepan), czy pozostaną, co powiedziała na ten temat p.Ania??
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 11:27   #1124
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Bedede dziekuje za zdjecia

Vea zastanawia mnie tylko jedno Czemu osoba ktora usuwala Ci tatuaz nie robila tego po kolei listek po listku kwiatek po kwiatku tylko taki labiryncik wyszedl czy to poprostu nie usunelo sie i potrzeba wiecej naswietlan??
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 13:00   #1125
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

agneess to wybierasz sie do tego Krakowa czy nie??ja jeszcze nie mogę się przemóc do usuwania. Boję sie, szczegolnie ze tatoo mam na kostce (na kości...)pozdrawiam...bed ede zdjęcie nie chce mi sie otworzyckiedy idziesz usuwać resztę tatoo??
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 14:41   #1126
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Zdjecie jest spakowane w rar. Musisz zapisac na dysku i wypakowac do nowego folderu. Mi inaczej tez sie nie otwieralo. Chyba ze tak robilas to nie wiem.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 15:02   #1127
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 96
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Hej. Miałam przyjechać dzisiaj, ale... zachorowałam. Poza tym zastanawiam się nad usunięciem... Mam dziada wysoko na ramieniu, tak więc nie wystaje spod krótkiego rękawka. Obawiam się, że blizny mogą wyglądać gorzej niż sam tatuaż... Sama nie wiem czy go usunąć... Jestem rozdarta .
f53a3ae6dfe304d799b8b04e2934d7acc269b5dc_61ad5281be2d3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 15:16   #1128
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

kurcze nie umiem tego zrobicmusze poprosic jakiegos informatykadzieki aneczka
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 18:09   #1129
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

WItam
Poproszę was dziewczyny o foteczki.
Mój mail to ush małpa ush.pl

Oczywiście małpa jak @

Dziękuje !!!!
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 19:00   #1130
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Bedede dziekuje za zdjecia

Vea zastanawia mnie tylko jedno Czemu osoba ktora usuwala Ci tatuaz nie robila tego po kolei listek po listku kwiatek po kwiatku tylko taki labiryncik wyszedl czy to poprostu nie usunelo sie i potrzeba wiecej naswietlan??

Aneczko,dziara byla naswietlana kawaleczek po kawaleczku,cala powierzchnia byla potraktowana laserem,poprostu tak to dziwacznie mi poschodzilo,widocznie w jednych czesciach skory tatuaz jest glebiej polozony albo nie wiem co;/Jeszcze inaczej tatuaż wyglada na zywca mysle ze lepiej.Nie jest taki mega czerwony.Masci duzo daja wiec lepiej je stosowac legularnie.Buzka
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 09:07   #1131
bedede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
GG do bedede
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

[1=f53a3ae6dfe304d799b8b04 e2934d7acc269b5dc_61ad528 1be2d3;3051658]dzięki bedede za fotki . Powiedz mi, czy te zaczerwienienia zejdą po czasie (np. dzięki stosowaniu maści na blizny, jak Cepan), czy pozostaną, co powiedziała na ten temat p.Ania??[/quote]

Nie mam zielonego pojecia co z tym czerwonym. Pani Ania, jak bylam usuwac, nic mi nie mowila ze bedzie taki efekt. A jak na razie nie mam czasu do niej jechac. Ale jak to zrobie to dam Wam znac co z tatoo. Ale jestem pewna ze ta metoda usune caly taoo.
Ja kupilam cepan na te blizny, bo pani w aptece powiedziala ze jest bardzo dobry. Na ulotce przeczytalam, ze trzeba smarowac regularnie od kilku tygodni do kilku miesiecy - wiec troszke to potrwa.

vea - bardzo dziekuje za zdjecia, a jaka mascia smarujesz blizny?

Hmresign - mam nadzieje ze juz sobie poradzilas z tymi zdjeciami. Jak nie to sciagnij program WinRar i go zainstaluj na kompie, zapisz zdjecia na kompie, przycisnik 2x na nie i daj wypakuj, potem pojawi sie okno gdzie wybierasz miejsce docelowe.
__________________
Zapraszam na http://chomikuj/bdulak

Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była.


http://☠☠☠☠☠☠☠/yAuxr - interesuje Cię kredyt??
bedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 10:09   #1132
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

bedede dziękuję za zdjęcia. Faktycznie miejsce po usunięciu jest mocno czerwone, ale barwnika nie widać, więc pewnie cały udało się usunąć. A te zaczerwienienia na pewno zbledną, z tego co słyszałam cepan to dobra i skuteczna maść - sama ją stosuję, po prostu wymaga to czasu. Pozdrawiam
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 18:05   #1133
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Bedede smaruje blizne Tointexem,albo Cepanem,to roznie.Na zaczerwienienie dostalam od dermatologa antybiotyk w formie maści.Srednio na jeza pomaga;/,ale moze tez trzeba czasu.Czy mogla bys mi przeslac rowniez swoje fotki?Z gory dzieki!Milego wekkendu
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 02:03   #1134
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witam wszystkich czy ktos był w Krakowie w studio tatoo usuwac tatuaz Vea mial bym prosbe do ciebie mozesz mi wyslac stronke z usuwaniem tatuazy ,ale nie w Kutnie tylka ta druga chcialem tam zadzownic i sie czegos dowiedziec pozdrawiam
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 07:37   #1135
bedede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
GG do bedede
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
witam wszystkich czy ktos był w Krakowie w studio tatoo usuwac tatuaz Vea mial bym prosbe do ciebie mozesz mi wyslac stronke z usuwaniem tatuazy ,ale nie w Kutnie tylka ta druga chcialem tam zadzownic i sie czegos dowiedziec pozdrawiam
Ja bylam na probie w studio na grodzkiej i efekt jest naprawde dobry, jak juz pisalam wczesniej. Jak chcesz zdjecia to daj znac pozdrawiam
__________________
Zapraszam na http://chomikuj/bdulak

Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była.


http://☠☠☠☠☠☠☠/yAuxr - interesuje Cię kredyt??
bedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 08:49   #1136
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
witam wszystkich czy ktos był w Krakowie w studio tatoo usuwac tatuaz Vea mial bym prosbe do ciebie mozesz mi wyslac stronke z usuwaniem tatuazy ,ale nie w Kutnie tylka ta druga chcialem tam zadzownic i sie czegos dowiedziec pozdrawiam
Ciekawe o ktore centrum laserowe Ci chodzi bo linkow do przeroznych klinik na tym forum byla dosyc sporo. Moze o klinike we Wroclawiu z rubinowym??
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 17:44   #1137
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Pewnie chodzi o klinike w ktorej usuwała tatuaz shapali...Tylko jak to bylo.Shapali jak bedziesz to daj namiary pavlo84,bo ja juz nie moge znalezc.
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 19:34   #1138
gigli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

vea, bedede dziekuje za zdjecia! w sumie to nie jest tak rozowo z tym usuwaniem. trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, ale naprawde efekty są, co widac na foteczkach. wczesniej myslalam o metodzie vicky, ale teraz bedede dala mi nadzieje. do krakowa mam tylko godzinke drogi, a do tego moj tatuaz to same kontury - taki ludzik - labirynt (ludzik-labirynt na piersi! mamo!). bedede, kiedy bedziesz miala kolejne zdjecia, wyslij mi, prosze, bo poza metodą laserową, czyli okupioną wielomiesiecznymi wycieczkami gdzies do wroclawia - 5 godz. jazdy - ta z grodzkiej to byc moze cos dla mnie. jesli zostawi jakies blizny, to w moim przypadku tylko takie kreseczki. pozdrawiam
gigli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 21:07   #1139
zusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Vea mam pytanie do ciebie...
Jestem po pierwszym IPLu i zaczerwienie utrzymuje się cały czas od momentu odpadnięcia strupka. Na kolejny zabieg miałam się wybrać po całkowitym zagojeniu rany po pierwszym. Czy miałaś robiony kolejny zabieg w trakcie kiedy skóra była jeszcze zaczerwieniona czy używałaś czegoś w celu wybielenia? U mnie to zaczerwienienie ma różne nasilenie w zależności od pory dnia i ubrań, które noszę. W ciągu dnia i przy 100% bawełnie zaczerwienie jest minimalne
Będę wdzięczna za odpowiedź
Buzka
zusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 08:21   #1140
Nola-Nola
Raczkowanie
 
Avatar Nola-Nola
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 42
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam, Was Wizażanki, dawno nic nie pisałam, bo po moim doświadczeniu z co2, które na długo zagości na moim ramieniu, jakoś nie miałam ochoty pisać, ale bardzo się cieszę, że w wątku pojawiło się światełko w tunelu, w naszych zmaganiach, jest to jak najbardziej pocieszające. co do zaczerwień to przy moim śladzie i smarownaiu cepanem, to wygląda następująco. jeśli nie smaruję to skóra jest taka lekko zaróżowiona, ale jak zaczynam przez kilka dni smarowac rano i wieczorem cepanem to automatycznie skóra robi sie bardzo różowa i utrzymuje się przez cały czas smarowania. pewnie jest to działanie maści. od mojego zabiegu minęło 3 miesiące...... i lipa....w porównaniu do elektrokoagulacj, ale to już każdy kto śledzi forum wie, że co2 to nie metoda!!! ja jestem ciekawa gdzie w szczecinie jest ten q-switch, bo na razie się nie orientuję. a dla dziewczyn, które szukają sukni ślubnej, to ja też mam na ramieniu i już sobie kupiłam i czeka na ten jedyny dzień, to chcę podnieść na duchu, jeśli Wasze połówki akceptują i wiedzą o tym, to tylko to się liczy. ja myśle o jakieś kosmetyczce co lekko mi to zakryje, a reszta gości i tak będzie żyła tym co będziecie sobie przysięgac a nie, że macie jakiś tam inny kolor skóry niż pozostały .pozdrawiam i życze powodzenia
Nola-Nola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.