Wasze recepty na szczęście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-11, 16:23   #1
Sulami
Raczkowanie
 
Avatar Sulami
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 147
GG do Sulami

Wasze recepty na szczęście


Witajcie miłe wizażanki

Powiedzcie mi, podzielcie się swoimi refleksjami na temat: Jak żyć, co robić, aby być szczęśliwym człowiekiem/szczęśliwą kobietą? Czy macie jakieś swoje recepty na szczęście? Jak je definiujecie?
I czy jesteście szczęśliwe?
Bo czasem nie trzeba szczęścia zaklinać, przywoływać, wystarczy żyć w określony sposób (każdy człowiek ma jakiś własny), żeby odczuwać szczęście... powiedzcie mi, jak żyjecie...?
Czy da się być permanentnie szczęśliwym człowiekiem?

Pozdrawiam....
__________________
If happy little bluebirds fly above the rainbow- why can't I?
Sulami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 17:19   #2
bonifaczka
Raczkowanie
 
Avatar bonifaczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 240
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Ja staram się myśleć pozytywnie, dużo planuję. Do szczęścia potrzebna mi jest myśl, że mam kogos przy boku, że ktoś mnie kocha, szanuje i nie opuści. Druga osoba jest bardzo ważna. UWielbiam zasypiac i budzić się z myśla, że ktoś na mnie czeka. Cudowne uczucie...
Jeśli dopada mnie coś w rodzaju dołka psychicznego, to włączam sobie Chopina, albo gram na pianinie- wyładowuję swoje emocje.
Reasumując, moja recepta na szczęsście wyglada tak:
Miłość+ muzyka+ akceptacja siebie+ suksecy= szczęście
__________________

bonifaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 17:20   #3
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Myslę, ze aby byc szczęsliwym trzeba miec wiernych przyjaciol, szczęsliwą rodzinę i kogos bliskiego obok siebie...Nie mam jeszcze takiej osoby, ale żyję taką nadzieją, ze spotkam i mimo wszystko czuję się szczęsliwa A czasem do szczęscia mi wystarczy trochę dobrej muzyki, smaczny obiadek, ciekawe plany na następny dzień i sloneczko za oknem
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 17:26   #4
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Wasze recepty na szczęście

nie mam recepty na szczescie, takiej wedlug ktorej bym zyla ale moje szczescie wynika z tego ze mam kochanego mezczyzne u mojego boku, zawsze moge na niego liczyc, potrafie cieszyc sie z zupelnie blachych rzeczy, nie przejmuje sie gadaniem ludzi, jak i nie rozpamietuje zlych rzeczy tylko ciesze sie z tego co mam. poprostu ide przed siebie i przyjmuje to co los mi daje.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 19:21   #5
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Każdy z nas inaczej postrzega szczęście, dla każdego ma inne znaczenie. Nie ma chyba recepty na szczęście. Mi szczęście daje życie jakie prowadzę , to co robię i to co posiadam.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 19:26   #6
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez Sanderek
Każdy z nas inaczej postrzega szczęście, dla każdego ma inne znaczenie. Nie ma chyba recepty na szczęście. Mi szczęście daje życie jakie prowadzę , to co robię i to co posiadam.
Zgadzam sie.
Mi uczucie szczescia, kojarzy sie z poczuciem, ze zyje pelnia zycia.
A pelnia zycia dla kazdego oznacza cos innego.
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 09:33   #7
Sulami
Raczkowanie
 
Avatar Sulami
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 147
GG do Sulami
Dot.: Wasze recepty na szczęście

no właśnie... kazdy ma jakiś swój sposób patrzenia na szczęście
I tych Waszych sposobów patrzenia jestem ciekawa
Chciałabym wiedzieć, czym jest dla Was szczęście...

...dla mnie szczęście to robienie w życiu dokładnie tego, do czego jesteśmy stworzeni, odnalezienie swojej własnej drogi życiowej, życie zgodnie z własnymi przekonaniami, w pewnym dobrostanie, ale także otaczanie się ludźmi, których darzymy sympatią... i bycie dobrym dla ludzi, uśmiechanie się do nich
Miłość jest konsekwencją tego wszystkiego... nie da się kochać i być kochanym na dłużej, jeśli nie jest się w zgodzie z samym sobą...

Myślę, że szczęście zależy przede wszystkim od naszego stanu wewnętrznego, od harmonii wewnętrzej i w zasadzie samo w sobie jest tą harmonią ona promieniuje z nas także, na inne osoby...

Co sądzicie o tym?
Jak postrzegacie szczęście?
__________________
If happy little bluebirds fly above the rainbow- why can't I?
Sulami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 10:10   #8
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Dla mnie szczęście to przede wszystkim życie w zgodzie z samą sobą.Nie zmuszanie się do nieczego.Robienie tego co uważamy subiektywnie za słuszne i porządane,robienie tego co daje nam szczęście-nawet jeśli nie jest to ogólnie postrzeganie jako jego składnik.
Ja mam dziwną manierę dzielenia szczęścia i na układanie go w hierarchię.Malutkie szczęścia dają jedno wielkie,do którego ciagle dąrzę.Nie osiągnęłam jeszcze TEGO wielkiego szczęścia,ale jestem na etapie jego budowy.Rozkoszuje się tymi małymi,które na codzień przyprawiają mnie o uśmiech.
Mam też jedną wadę-ja ciągle na coś czekam.Wiem że czekanie i odkładanie wszystkiego na później nie jest dobre,ale mi to sprawia przyjemność.Czasami mam wrażenie,że nie żyje chwilą (typowe carpe diem nie ma u mnie miejsca i raczej nigdy nie miało)...mi po prostu sprawia przyjemność czekanie....nie wiem konkretnie na co...byc może na to wielkie szczęscie które położone jest najwyżej w mojej hierarchii.....nie wiem czy sie doczekam,ale teraz o tym nie myślę,żyję sobie w zgodzie z sobą (kiedyś tak nie było,wiele się poświęcałam,byłam w stanie zmienić się z dnia na dzień dla kogoś ).Teraz już na tyle siebie poznałam i dojrzałam,że wiem co jest dla mnie dobre,co będzie sprawać,że będe sie smiała a co będzie powodować płacz.Znam siebie na tyle,że wiem jaką drogę do szczęscia powinnam obrać

podoba mi się ten wątek
ps.zapomniałam dodać,że jestem idealistką

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66794
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 10:31   #9
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Ja też chyba wiecznie CZEKAM na szczęście, ale nie wiem czy to tak fajnie. Cały czas żyję ze świadomością, że kiedyś będe naprawde, wreszcie szczęśliwa.. bo teraz czuje, że choć chyba umiem się cieszyć z drobnych spraw, to cały czas mam poczucie, że to co jest teraz, to jeszcze nie TO. Wydaje mi się, że jak znajde swoją drugą połówkę - o to dopiero będzie pełnia szczęścia ale przecież jak ją znajdę już (mam nadzieje, że tak się stanie) to przecież życie nie jest sielanką, więc znowu coś do pełni szczęścia będzie mi brakować.
Receptą na szczęście więc jest moim zdaniem umiejętność cieszenia się z drobnostek, życie tu i teraz, bo jak to jest w jednej piosence "chwila, która trwa może być najlepszą z twoich chwil".. i wcale nie jest powiedziane, że kiedyś w ogóle spotka mnie wszystko to, co do pełni szczęścia jest mi potrzebne. Szkoda tylko, że nie bardzo umiem doceniać to co mam teraz i czasem to oczekiwanie mnie wykańcza..


lekki chaos panuje w mojej wypowiedzi wiem i przepraszam, ale nie umiem jaśniej tego wyrazić

fajny wątek
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 10:51   #10
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Miłość. Świadomość obecności tego drugiego człowieka, jego wsparcie, pomoc, zaufanie. Rzecz bezcenna.

Samoakceptacja. Po części wynika z mojego charakteru, ale wyżej wspomniana miłość również odgrywa tutaj wielką rolę. Łatwiej czuć się piękną, gdy TŻ pokazuje to nawet każdym swoim spojrzeniem.

Następnie na myśl nasuwają mi się dobrzy ludzie, których spotkałam w życiu, realizacja swoich celów, plany, marzenia. Reasumując wszelakie "działanie", które nadaje zyciu sens, wygania monotonię i w konsekwencji uszczęśliwia.


Przypomniał mi się pewnien niezwykle przyjemny cytat:
"Są szczęścia dwa rodzaje na świecie: jedno małe- być szczęśliwym, drugie wielkie- uszczęśliwiać innych..."
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 11:21   #11
anab15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 132
GG do anab15
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez akurat
Ja też chyba wiecznie CZEKAM na szczęście, ale nie wiem czy to tak fajnie. Cały czas żyję ze świadomością, że kiedyś będe naprawde, wreszcie szczęśliwa.. bo teraz czuje, że choć chyba umiem się cieszyć z drobnych spraw, to cały czas mam poczucie, że to co jest teraz, to jeszcze nie TO. Wydaje mi się, że jak znajde swoją drugą połówkę - o to dopiero będzie pełnia szczęścia ale przecież jak ją znajdę już (mam nadzieje, że tak się stanie) to przecież życie nie jest sielanką, więc znowu coś do pełni szczęścia będzie mi brakować.
Receptą na szczęście więc jest moim zdaniem umiejętność cieszenia się z drobnostek, życie tu i teraz, bo jak to jest w jednej piosence "chwila, która trwa może być najlepszą z twoich chwil".. i wcale nie jest powiedziane, że kiedyś w ogóle spotka mnie wszystko to, co do pełni szczęścia jest mi potrzebne. Szkoda tylko, że nie bardzo umiem doceniać to co mam teraz i czasem to oczekiwanie mnie wykańcza..


lekki chaos panuje w mojej wypowiedzi wiem i przepraszam, ale nie umiem jaśniej tego wyrazić

fajny wątek

mam tak samo jak ty i jest mi z tym zle i ciezko bo boje sie ze to czekanie do niczego nie prowadzi a te obecne chwile tylko trace
anab15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 11:26   #12
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez anab15
mam tak samo jak ty i jest mi z tym zle i ciezko bo boje sie ze to czekanie do niczego nie prowadzi a te obecne chwile tylko trace
dlatego właśnie jeśli nawet sie czeka to nie myśleć o tym,nie zastanawiać się "kiedy to przyjdzie?" bo to w osiągnięciu szczęścia na pewno nie pomoże.Szczęściu trzeba pomagać
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 11:47   #13
Sulami
Raczkowanie
 
Avatar Sulami
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 147
GG do Sulami
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez evangeline
Przypomniał mi się pewnien niezwykle przyjemny cytat:
"Są szczęścia dwa rodzaje na świecie: jedno małe- być szczęśliwym, drugie wielkie- uszczęśliwiać innych..."

Też znam pewien bardzo (moim zdaniem trafny) cytat o szczęściu:

Szczęście może się pojawić tylko jako uboczny skutek zrealizowania sensu, a nigdy nie może być osiągnięte przez dążenie do niego wprost.
Victor Frankl.

Zgadzam się, że samoocena, spojrzenie na siebie samego jest ważne... tak mi się wydaje... to ta harmonia, o której pisałam wczesniej

__________________
If happy little bluebirds fly above the rainbow- why can't I?
Sulami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 00:50   #14
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Wasze recepty na szczęście

a co to jest szczęście??
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:17   #15
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez cattt
Dla mnie szczęście to przede wszystkim życie w zgodzie z samą sobą.Nie zmuszanie się do nieczego.Robienie tego co uważamy subiektywnie za słuszne i porządane,robienie tego co daje nam szczęście-nawet jeśli nie jest to ogólnie postrzeganie jako jego składnik.
Ja mam dziwną manierę dzielenia szczęścia i na układanie go w hierarchię.Malutkie szczęścia dają jedno wielkie,do którego ciagle dąrzę.Nie osiągnęłam jeszcze TEGO wielkiego szczęścia,ale jestem na etapie jego budowy.Rozkoszuje się tymi małymi,które na codzień przyprawiają mnie o uśmiech.
Mam też jedną wadę-ja ciągle na coś czekam.Wiem że czekanie i odkładanie wszystkiego na później nie jest dobre,ale mi to sprawia przyjemność.Czasami mam wrażenie,że nie żyje chwilą (typowe carpe diem nie ma u mnie miejsca i raczej nigdy nie miało)...mi po prostu sprawia przyjemność czekanie....nie wiem konkretnie na co...byc może na to wielkie szczęscie które położone jest najwyżej w mojej hierarchii.....nie wiem czy sie doczekam,ale teraz o tym nie myślę,żyję sobie w zgodzie z sobą (kiedyś tak nie było,wiele się poświęcałam,byłam w stanie zmienić się z dnia na dzień dla kogoś ).Teraz już na tyle siebie poznałam i dojrzałam,że wiem co jest dla mnie dobre,co będzie sprawać,że będe sie smiała a co będzie powodować płacz.Znam siebie na tyle,że wiem jaką drogę do szczęscia powinnam obrać

podoba mi się ten wątek
ps.zapomniałam dodać,że jestem idealistką

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66794
...nie jestem sama ale tak samo jak ty wierze że kiedyś wszystko się ułoży
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:54   #16
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wasze recepty na szczęście

A co to jest SZCZĘŚCIE jest w ogóle na to jakaś recepta
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 13:37   #17
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Wasze recepty na szczęście

to może bardziej sprecyzuję - czy osoba uważająca się za pesymistkę, z małym poczuciem wartości może czuć się szczęśliwa? w końcu taka osoba wszędzie doszukuje się drobizgów, być może bez znaczenia, a jak je znajkdzie to po szczęściu...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:52   #18
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
to może bardziej sprecyzuję - czy osoba uważająca się za pesymistkę, z małym poczuciem wartości może czuć się szczęśliwa? w końcu taka osoba wszędzie doszukuje się drobizgów, być może bez znaczenia, a jak je znajkdzie to po szczęściu...
ehhhh skąd ja to znam doszukuje się drobiazgów no i tak jak ja wszystko rozkłada na czynniki pierwsze
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 17:41   #19
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez beat@
ehhhh skąd ja to znam doszukuje się drobiazgów no i tak jak ja wszystko rozkłada na czynniki pierwsze
naprawdę ednego dnia musiałoby zdarzyć się wiele miłych rzeczy, żebym poczuła się 'szczęśliwa'. ale to chyba kwestia psychiki - bo ludzie niejednokrotnie większe problemy muszą zwalczać (niż moje, mikro-problemki) i jakoś są szczęśliwi. i mówią, że cieszy ich życie, które mnie jawiło by się istną drogą krzyżową...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 18:34   #20
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wasze recepty na szczęście

doskonale cię rozumiem są szczęśliwi, mówią sobie że jeszcze wszystko będzie dobrze. Ja np. tak chyba nie potrafię. Niewiem dlaczego, ale zawsze zakładam najgorszy scenariusz. Tak chyba nigdy szczęścia nie znajdę.
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 18:43   #21
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Wasze recepty na szczęście

To jest bardzo filozoficzne pytanie
Moim zdaniem jest jedno najwazniejsze ,,nie rob blizniemu co tobie niemile" Zawsze jak sie tego trzymam, to ranie mniej ludzi i dzieki temu moje sumienie jest czyste. i moze niektore z Was sie nie zgodza, ale dla mnie bardzo wazna jest wiara. Kiedy zyje sie z Bogiem a nie obok niego, to wszystko jest latwiejsze. mialam taki czas kiedy odstapilam od wiary, ale wtedy zle sie zaczelo dzic w moim zyciu. Dzis jest inaczej. Kolejne co potrzebujemy do szczesci to milosc, taka prawdziwa i jedyna. Czlowiek musi sie czuc kochanym i kochac wtedy jest szczesliwy. Nie zapominajmy tez cieszyc sie drobnostkami, bo przez to na prawde duzo nam z zycia umyka. Starajmy sie tez dbac o siebie, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Czujac sie pewni siebie i pieknie bedziemy szczesliwi. No i musimy robic cos co sprawia, ze czujemy sie potrzebni i spelnieni. Ja wiem, ze to wszystko jest trudne, ale proba to juz wiele...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 18:51   #22
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Szczesliwym sie jest jak sie nad tym nie zastanawia. Ja czasem łapie sie na takiej mysli "jejku, chcialabym zeby ta chwila trwala wiecznie" I wiem wtedy ze jestem szczesliwa. Ale niestety to przychodzi samo wtedy kiedy chce. I nie da sie tego przywolac na zaden sposob. Ostatnio strasznie rzadko to czuje
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:25   #23
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez beat@
Tak chyba nigdy szczęścia nie znajdę.
ja chyba też. c'est la vie...
ale w końcu wszyscy nie mogą być równie szczęśliwi - to byłoby nudne... chyba
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:32   #24
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
ja chyba też. c'est la vie...
ale w końcu wszyscy nie mogą być równie szczęśliwi - to byłoby nudne... chyba
Mimo to, może któregoś dnia szczęście się do nas uśmiechnie
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:40   #25
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez beat@
Mimo to, może któregoś dnia szczęście się do nas uśmiechnie
koleżanka mi kiedyś powiedziała, że życie mnie jeszcze zaskoczy - niedługo potem zaskoczyło... może i teraz się to przydarzy... może potrzebujemy trochę świątecznej zadumy i zwolnienia biegu...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 10:09   #26
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
... może potrzebujemy trochę świątecznej zadumy i zwolnienia biegu...
myślę, że nawet napewno
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:48   #27
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Wasze recepty na szczęście

dla mnie receptą na szczęście jest posiadanie marzeń i dążenie do ich spełnienia. jeśli tylko mamy jakieś marzenia, choć malutkie to powinniśmy starać się je spełniać by na końcu doznać radości i szczęścia.
myślę ze nie ma typowych recept na szczęście. a wy macie marzenia? czy jakieś wam się spełniły i czy dały Wam szczęscie?

Edytowane przez aga70
Czas edycji: 2008-03-26 o 11:07
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:40   #28
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Ta.. w zyciu mogą nas spotkać tylko dwa rodzaje nieszczęścia: Marzenie którego nigdy nie spełniliśmy, oraz marzenie które już zostało spełnione.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:06   #29
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Wasze recepty na szczęście

marrellic czy uważasz ze nasze marzenia te spełnione jak i te, które staramy się realizować są nieszczęściem?? to myślenie typowego pesymisty, który w niczym nie widzi nic pozytywnego. dla nie marzenia to podstawa, to coś co nadaje sens życia, to coś co sprawia że staję sie silna bo mam cel. co powiesz na taki cytat: "Szczęściem nazywamy prawo do Marzeń, do ich posiadania, do pracy nad ich realizacją, a wreszcie prawo do spełniania Marzeń" . dla mnie to baardzo mądre słowa i zgadzam się nimi całkowicie.
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:11   #30
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Wasze recepty na szczęście

Jeśli chcemy być szczęśliwi to po prostu bądźmy! Cieszmy się życiem takim, jakie mamy i nie czekajmy na lepsze czasy! Teraz właśnie takie dla nas są. Trzeba być szczęśliwym tu i teraz. Oto jedyna recepta na szczęście.
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.