Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 21:14   #1921
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
tak miałam próbki cool fair, cool fair medium i golden fair. medium za ciemny, golden fair jeśli chodzi o jasność to może być, ale odcieniem lepiej pasuje cool.
Jeśli chodzi o pudełeczko, to chyba ilość była taka sama jak w mniejszych, bo na pewno nie było całe wypełnione czyli może 4 próbki by się w nim zmieściły? hmm to teraz muszę pomyśleć, ale raczej skłaniam się ku odsypkom z allegro, tylko akurat nie ma mojego odcienia ><

miałam również korektor Pearl Beige i teraz Intensive Fair - wydaje mi się że odcień lepszy dla mnie ma Pearl Beige, ale jest nieco zbyt błyszczący, I.F. ostatnio coś za ciemny się wydaje...
A nie lepiej zaryzykować biga? Między formułami niewiele się różnią kolory...

Olencjaaa kusisz, kusisz
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:16   #1922
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A nie lepiej zaryzykować biga? Między formułami niewiele się różnią kolory...

Olencjaaa kusisz, kusisz
dobra dobra zbyt pochwaliłam ten perfect jak tak teraz patrze to mi jednak sciemnial na twarzy;/
czy mi zawsze podkłady muszą później ciemniec;/

choc perfect sciemniał mniej niz linen

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2009-12-27 o 21:19
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:22   #1923
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Olencjaaa kusisz, kusisz
tym zestawieniem skusiłam moją koleżankę, która właśnie zaczyna przygodę z minerałami, na kilkanaście słoiczków przy okazji sama też zostałam skuszona jednak największym kusicielem jest blog Cathy

wstawiam również zestawienie korektorów, które też znalazłam na tym forum
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:27   #1924
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
tym zestawieniem skusiłam moją koleżankę, która właśnie zaczyna przygodę z minerałami, na kilkanaście słoiczków przy okazji sama też zostałam skuszona jednak największym kusicielem jest blog Cathy

wstawiam również zestawienie korektorów, które też znalazłam na tym forum
świetne te zestawienia.. ogromnie mi się podobają
A mój blog dopiero przymierza się do kuszenia poważnego
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:31   #1925
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A mój blog dopiero przymierza się do kuszenia poważnego
wiem, wiem i czekam z niecierpliwością na to zestawienie jedynie stan konta nie podziela mojego entuzjazmu
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:38   #1926
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
wiem, wiem i czekam z niecierpliwością na to zestawienie jedynie stan konta nie podziela mojego entuzjazmu
Stan konta + TŻ
"Po co Ci tyle odcieni fioletowego? I tak wygląda tak samo!" o cieniach i wiele innych
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:45   #1927
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dzięki Cathy za zdjęcie żółtych. Chyba się zdecyduję na golden medal, zwłaszcza, że on w promocji Kiedyś nie pomyślałabym, że będę używać żółtego cienia ale odkąd mam pędzle EDM to różne mieszanki z youtuba i nie tylko, testuję, dzisiaj połączyłam żółty, pomarańczowy, czerwony i brązowy, i wyglądało na tyle super, że mój TŻ nie zauważył (on tylko widzi jak wyglądam fatalnie), więc mogę tak wyjść na ulicę Teraz muszę uzupełnić kolekcję cieni mineralnych, bo na razie niektóre mam z paletki ruby rose.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 21:45   #1928
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a picnic? co prawda jeszcze go nawet nie odpakowałam, ale wydaje się być czymś pomiędzy chamomile a butterfly kisses...
pstryknę zaraz fotkę tych trzech, choć uprzedzam, że w sztucznym świetle oczywiście ..
tylko, że picnic chyba matowy jest...
z żółtych jest jeszcze sunflowers ale to jedyny cień z EDM, którego akurat nie posiadam

edit:
dodaję fotkę żółtków EDM (bez sunflowers.. wiedziałam, że jak nie będę miała choć jednego odcienia EDM, to on akurat mi będzie potrzebny )
Golden medal

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
do mojej wishlisty przybył golden medal

załączam zestawienie cieni, które znalazłam jak istniało jeszcze forum edm...
Genialne!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
tym zestawieniem skusiłam moją koleżankę, która właśnie zaczyna przygodę z minerałami, na kilkanaście słoiczków przy okazji sama też zostałam skuszona jednak największym kusicielem jest blog Cathy

wstawiam również zestawienie korektorów, które też znalazłam na tym forum
Az sobie gdzies to pozapisuję

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Stan konta + TŻ
"Po co Ci tyle odcieni fioletowego? I tak wygląda tak samo!" o cieniach i wiele innych
Oni(faceci) to z reguły daltoniści...he h...no prawie wszyscy:p
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:47   #1929
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Stan konta + TŻ
"Po co Ci tyle odcieni fioletowego? I tak wygląda tak samo!" o cieniach i wiele innych
heh


ja juz czuje jak jutro podziele sie z przyszlym mezem mym - nowa, rozbudzajaca sie mania/pasja. "A to trzeba az ze Stanow sprowadzac?", "nie wystarczy puder ? Po co pod to i na to nakladac inne warstwy?"....
6f000f86acc05487417ad38db744a7fd3f3da099_5e4dcc023b14f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:51   #1930
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

dziewczyny po wywodzie na temat prania pędzli i rozcierania w miseczce, znalazłam sobie opakowanie po takiej robionej apteczne maści bez zadnych rowków i myje je po kazdej aplikacji i codziennie piorę pędzle

Cathy bardzo podoba mi sie twój sylwestrowy makijaż, gdybym tylko sama umiała tak oczka pomalowac

w ogole zauwazyłam, ze robienie makijazu mineralnego zajmuje sporo czasu, najpierw primer, potem korektor, podkład, puder, jeszcze raz korektor i róż mi to zajmuje z dobre 15 minut moze dobrze, ze nie umiem malowac sie tak jak Cathy, bo boje się ile bym czasu na makijaz poswięcała
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 21:54   #1931
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Cathy bardzo podoba mi sie twój sylwestrowy makijaż, gdybym tylko sama umiała tak oczka pomalowac

w ogole zauwazyłam, ze robienie makijazu mineralnego zajmuje sporo czasu, najpierw primer, potem korektor, podkład, puder, jeszcze raz korektor i róż mi to zajmuje z dobre 15 minut moze dobrze, ze nie umiem malowac sie tak jak Cathy, bo boje się ile bym czasu na makijaz poswięcała
No ja się ostatnio co chwila do pracy spóźniam Dobrze, że mogę Raz jak walnęłam sobie ruską babę różu email me przez Angleda to musiałam się spóźnić, bo nie wyszłabym tak z domu Co do takiego malowania oka, to ja na razie tak się rozdrabniam po południu albo w wolne dni, bo mi faktycznie samo oko zajmuje z 20 minut, ale warto Grunt to dobre pędzle.

A co do dzielenia się pasją to mi się przypomniało jak dzieliłyśmy z siorą cienie jak przyszły, bo kupujemy mini na spółkę i dzwoni jej mąż i się pyta co robimy, a ona że "dzielimy proszki", a on do mojego męża z którym był "wciągają proszki, no tak można się było wszystkiego spodziewać".
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2009-12-27 o 21:57
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 21:59   #1932
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
No ja się ostatnio co chwila do pracy spóźniam Dobrze, że mogę Raz jak walnęłam sobie ruską babę różu email me przez Angleda to musiałam się spóźnić, bo nie wyszłabym tak z domu Co do takiego malowania oka, to ja na razie tak się rozdrabniam po południu albo w wolne dni, bo mi faktycznie samo oko zajmuje z 20 minut, ale warto Grunt to dobre pędzle.

A co do dzielenia się pasją to mi się przypomniało jak dzieliłyśmy z siorą cienie jak przyszły, bo kupujemy mini na spółkę i dzwoni jej mąż i się pyta co robimy, a ona że "dzielimy proszki", a on do mojego męża z którym był "wciągają proszki, no tak można się było wszystkiego spodziewać".
dobrze, ze nie jestem osamtniona w tym długim malowaniu myslałam, ze to ja tak przesadzam
pędzelki do malowania oczu i cienei dopiero w mojej wish liscie są

ja ostatnio poamlowałam sobie kosci policzkowe perełkami brązującymi tak dla spróbowania i wyszedł mi efekt, spalonego policzka na słoncu, a jak się okazało, ze zaraz muszę wyjsc, to zeby całego makijazu nie scierac, to zmyłam tylko jeden policzek i domalowałam oba mocno rożswietlaczem light pink na szczescie ten rozswietlacz krzywdy nie robi
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:21   #1933
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja mam próbki korektorów mint i pearl mint i chyba nie umiem ich nakładać. pewnie też potrzebny byłby dobry pędzel

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Właśnie, czas iśc go wyprac, bo nie wyschnie mi do jutra !
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:26   #1934
aero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A czy ja mogę prosić o drobną pomoc w doborze podkładu z edm? Mój pierwszy mineralny i przy tym ogromie tonacji i odcieni trochę się gubię, a nie wiem gdzie zapytać
Mam jasną karnację, nawet bardzo (jestem z tych, w stronę których wysyła się okrzyki 'o matko, ale Ty blada!' ) i raczej chłodny odcień, różowawy (płytko unaczyniona skóra), natomiast tej różowości nie lubię i staram się ją jak najbardziej zamaskować (czyli podkład w tonacji różowej raczej mnie nie interesuje).
Ze skórą mam delikatne problemy, przebarwienia, drobne wypryski, zanieczyszczenia. Dramatu nie ma, ale trzeba ją trochę odświeżyć, wyrównać kolor, zatuszować co nieco, trochę zmatowić (ale nie lubię totalnego matu, lekki połysk mi nie przeszkadza) - brać formułę semi matte? Dodam, że zazwyczaj podkłady dla skóry mieszanej (a taką mam) mnie wysuszają i powodują dyskomfort na twarzy, więc raczej przywykłam do stosowania tych dla cery suchej.
No i kontynuując jeszcze wątek koloru, wszelkie olive odpadają na bank. Tonacja raczej zimna. Z podkładów, które używałam, to zakochałam się w la roche possay unifiance i nr 1 mial całkiem dobry kolor, najlepiej dobrany ze wszystkich moich jak na razie, ew. mógłby być kapkę jaśniejszy, ale to już moze być moja fanaberia, bo się nie odcinał ani nic
W jakie kolory celować? Ktoś może używał tego samego podkładu (unifiance) w tym samym odcieniu (nr1) i potrafi określić, co mu najbardziej z edm przypadło do gustu?
aero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:26   #1935
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja mam próbki korektorów mint i pearl mint i chyba nie umiem ich nakładać. pewnie też potrzebny byłby dobry pędzel

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Właśnie, czas iśc go wyprac, bo nie wyschnie mi do jutra !
Ja minta nakładam LHK lekko niewielką ilość na końcu pędzla. Musisz popróbować, ja na początku miałam wielki problem z nałożeniem podkładu dziewczyny z forum mi pomogły za dużo nakładałam - im mniej tym lepiej.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:34   #1936
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Z podkładem nie mam problemu, chociaż mam lekkie wrażenie,ze nadal za dużo go nakładam. Ale uczę sie dzielnie. Myślicie,że można byłoby kupić jakiś niedrogi pędzel do korektora w zwykłej drogerii?

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cos czuję,ze minerałomaniactwo mnie pochlonie tak samo jak włosomaniactwo. I to wszystko za skromne kieszonokowe

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Wizaż to zło!
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:40   #1937
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dla mnie największym komplementem było ostatnio od mamy: "jak Ty ładnie wyglądasz niepomalowana" a tam primer, korektor, podkład Im mniej tym lepiej. Minta możesz zmieszać z podkładem - jeden sampel minta na biga podkładu - można zmieszać na podstawce żeby popróbować. Jeśli to jest mint w wersji hydro to podkład się jeszcze lepszy robi - nie ja to wymyśliłam, ale muszę wypróbować
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:46   #1938
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

wypróbuje w jakichś mallych ilosciach Moja mama też się zachwyca codziennie , ze nie widać tego podkładu. TŻ tez jeszcze go nie zauważył.

Mój młodszy brat nie lubi makijazu i jest dla mnei wyznacznikiem, czy nie przesadziłam Po skończeniu pytam się go jak wyglądam, jak mam za dużo, to zawsze coś powie
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 22:52   #1939
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to ja niewiem czy jakas inna czy co jestem
linen był na mojej twarzy ciemniejszy od szyi, a perfect jest minimalnie od ivory ciemniejszy
U mnie Linen byl dobry wczesna wiosna a Perfect latem, teraz jest juz za ciemny a Linen wciaz jeszcze minimalnie za jasny

Cathy ja sie zastanawialam ostatnio czy mi potrzebne te Lilie do czegos czy nie i czym sie roznia od Piorek ale teraz juz nie mam watpliwosci, ze tak
Kilka innych cieni tez kusi

na szczesci mam malza, ktory mi zazdosci mineralow (tych malutkich sloiczkow, mieszania, pedzelkow) i widzi roznice miedzy podkladem mineralnym a tradycyjnym i pomaga mi wybierac cienie do makijazu, co prawda na zasadzie ''TEN, TEN i TEN'' a nie ''fiolet bardziej sliwkowy a braz w kierunku gorzkiej czekolady'' ale nie wymagajmy zbyt wiele
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 22:59   #1940
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
na szczesci mam malza, ktory mi zazdosci mineralow (tych malutkich sloiczkow, mieszania, pedzelkow) i widzi roznice miedzy podkladem mineralnym a tradycyjnym i pomaga mi wybierac cienie do makijazu, co prawda na zasadzie ''TEN, TEN i TEN'' a nie ''fiolet bardziej sliwkowy a braz w kierunku gorzkiej czekolady'' ale nie wymagajmy zbyt wiele
O Jeżu malusieńki gdzieś Ty takiego znalazła. Mój twierdzi, że wystarczy, że za to płaci Wybitnie się dziwi ile pieniędzy można na to wydać Chociaż nie ostatnio poprosiłam go o pomoc w teście paskowym to pomógł bez gadania. No i jak wyjątkowo tragicznie wyglądam to też mi powie - pewnie się wstydzi ze mną wyjść
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 23:01   #1941
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Astro zajrzyj na watek "biblioteka kolorystyczna", moze tam znajdziesz jakies znajome kolory
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 23:31   #1942
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny doradźcie prosze, używam na co dzień podkład sweet almond, niestety zmasowany atak kuzynek testerek w święta pozbawił mnie jego resztek, a tu przecież sylwester za pasem,jak ja będe wyglądać Jak sobie pomyśle o podkładach drogeryjnych to mam ciarki na plecach... Chce sobie szybko coś na allegro zamówić, bo jest szansa że dojdzie, tylko oczywiście tego odcienia brak.

Poradzcie, te które używają mojego odcienia, jaki odcień jest zbliżony? Myslałam o fawn, miałam kiedyś próbke, ale troche on żółty.
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 03:34   #1943
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

hehe jednak się zdecydowałam na pełnowymiarowe

zobaczymy jak będzie, czy dam sobie radę tym kabuki
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 07:27   #1944
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Z podkładem nie mam problemu, chociaż mam lekkie wrażenie,ze nadal za dużo go nakładam. Ale uczę sie dzielnie. Myślicie,że można byłoby kupić jakiś niedrogi pędzel do korektora w zwykłej drogerii?
ja korektor nakładam na razie rossmanowskim pedzelkiem do cieni (tym czrnym), a czekam na ovala.. kilka postów wcześniej dziewczyny pisały o nakładaniu korektora i podkreślały, że do precyzyjnego nałożenia korektora bardzo wazny jest własnie dobry pedzel..drogeryjny moim zdaniem nie za bardzo warto bo i tak sie w koncu skusisz na edm'owy lub inny
__________________



LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 07:47   #1945
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nie skusiłaby sie ktoras? oddam pudełeczko? (podpis)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 08:39   #1946
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
dla mnie jest kapkę ciemniejszy . Odkryłam go latem, wcześniej używałam linen. Teraz używam na przemian perfect,linen,golden fair i coraz niechętniej olive fair .
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
moze to od formuły zalezy??
bo mi np linen ciemniał na twarzy
linen mam semi-matte
a perfect intensive
a Ty?
Ja wszystkie podkłady mam w formule intensive.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 09:21   #1947
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Tylko jeszcze gdyby tak pieniążki chciały się rozmnażać na te pędzle . Szczerze mówiac, szkoda mi kupować specjalnie pędzel, dla samych próbek, bo wątpię,żebym kupiła opakowanie pełnowymiarowe. Spróbuję ponakładać tym co mam/ mieszać
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 09:44   #1948
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie prosze, używam na co dzień podkład sweet almond, niestety zmasowany atak kuzynek testerek w święta pozbawił mnie jego resztek, a tu przecież sylwester za pasem,jak ja będe wyglądać Jak sobie pomyśle o podkładach drogeryjnych to mam ciarki na plecach... Chce sobie szybko coś na allegro zamówić, bo jest szansa że dojdzie, tylko oczywiście tego odcienia brak.

Poradzcie, te które używają mojego odcienia, jaki odcień jest zbliżony? Myslałam o fawn, miałam kiedyś próbke, ale troche on żółty.
Jak dla mnie najbliższy kolorystycznie jest odcień light olive, może jest ciut cieplejszy ale od biedy myślę że się nada.
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:17   #1949
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
ja korektor nakładam na razie rossmanowskim pedzelkiem do cieni (tym czrnym), a czekam na ovala.. kilka postów wcześniej dziewczyny pisały o nakładaniu korektora i podkreślały, że do precyzyjnego nałożenia korektora bardzo wazny jest własnie dobry pedzel..drogeryjny moim zdaniem nie za bardzo warto bo i tak sie w koncu skusisz na edm'owy lub inny
tez narazie nakładam rossmanowskim pędzlem do cieni ale czekam juz na mojego ovala który leci ze stanów
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja wszystkie podkłady mam w formule intensive.
ja narazieb testuje formuły i jakos różnicy nie widzę

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
U mnie Linen byl dobry wczesna wiosna a Perfect latem, teraz jest juz za ciemny a Linen wciaz jeszcze minimalnie za jasny

Cathy ja sie zastanawialam ostatnio czy mi potrzebne te Lilie do czegos czy nie i czym sie roznia od Piorek ale teraz juz nie mam watpliwosci, ze tak
Kilka innych cieni tez kusi

na szczesci mam malza, ktory mi zazdosci mineralow (tych malutkich sloiczkow, mieszania, pedzelkow) i widzi roznice miedzy podkladem mineralnym a tradycyjnym i pomaga mi wybierac cienie do makijazu, co prawda na zasadzie ''TEN, TEN i TEN'' a nie ''fiolet bardziej sliwkowy a braz w kierunku gorzkiej czekolady'' ale nie wymagajmy zbyt wiele
No właśnie gdzieś Ty takiego znalazła zamknij go w domu i nie wypuszczaj, bo ci go jakas mineralocholiczka podwędzi

co do podkładów to ostatio mam dziwne przeczucie, że może te złote to będzie strzał w 10
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:51   #1950
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
na szczesci mam malza, ktory mi zazdosci mineralow (tych malutkich sloiczkow, mieszania, pedzelkow) i widzi roznice miedzy podkladem mineralnym a tradycyjnym i pomaga mi wybierac cienie do makijazu, co prawda na zasadzie ''TEN, TEN i TEN'' a nie ''fiolet bardziej sliwkowy a braz w kierunku gorzkiej czekolady'' ale nie wymagajmy zbyt wiele
Ja obiecalam swojemu, ze przestane w kolko gadac o mineralach, ewentualnie moge sie pochwalic jak sobie cos nowego zamowie...Jak mi brakuje baby w domu!

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Tylko jeszcze gdyby tak pieniążki chciały się rozmnażać na te pędzle .
Ja dopiero co zamowilam LHK i eye kabuki i myslalam, ze to zamowienie mnie zaspokoi na jakis czas, a tu teraz chce jeszcze flata, jakis nastepny do cieni i ovala w tym zestawie korektorow nawilzajacych

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja narazieb testuje formuły i jakos różnicy nie widzę
Mi o dziwo bardzo podpasowal fawn w formule o glo, intensive nieco za bardzo wysusza moja skore.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.