Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 12:12   #1
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592

Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!


Jak wyżej. Grupa wsparcia dla odchudzających się.
Dieta dowolna - 1000kcal, Dukana, 10PŻ, South Beach itp.

Na początek kilka pomocnych artykułów/wątków:
Dieta 1000 kcal
Dieta Plaż Południowych
Dieta dr Dukana
10 Przykazań Żywieniowych
Ułóż własną dietę
Zanim zaczniesz redukcję
Przykłady jadłospisów na R/U/P
Czy dany produkt nadaje się na redukcję?

Zaczynamy!

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2010-08-01 o 12:24
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:33   #2
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Melduje się jako druga na pokładzie
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:49   #3
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

jestem
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:01   #4
gosia_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

przyłączam się jeśli można
gosia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:23   #5
Dajma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 14
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

ja tez może Dukan !!
Dajma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:11   #6
el_muerte
Przyczajenie
 
Avatar el_muerte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Recław/ Świnoujście/ Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Witam
Przyłączam się do akcji.
Od 5 dni stosuję Dunkana, chętnie podzielę się wiadomościami i osiągnięciami.
Pozdrawim i życzę powodzenia!
el_muerte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:13   #7
ms84
Przyczajenie
 
Avatar ms84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: po drugiej stronie Odry
Wiadomości: 14
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Witajcie dziewczyny!
ja tez chetnie dolacze co prawda nie od 1 sierpnia, ale od 2... mam nadzieje ze wybaczycie Co do diety, to musze sie jeszcze zastanowic. Na pewno wybiore taka, gdzie przede wszystkim naucze sie zdrowo odzywiac i bede w stanie utrzymac wage! chcialabym "zgubic" na poczatek ok. 4 kg! wiec do dziela, bo juz nie moge na siebie patrzec
pozdrowionka!
__________________

04.06.2011
Fasolka rosnie powolutku

ms84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 19:13   #8
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

witam i ja- moja dieta- w sumie to MŻ-WR
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:58   #9
LadyPassion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 9
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

ja również się dołącze;P i przede wszystkim chciałabym nauczyć się żyć bez słodyczy... czy to w ogole możliwe?;d
__________________
studentka kosmetologii


ZAKOCHANA
LadyPassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:03   #10
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez LadyPassion Pokaż wiadomość
ja również się dołącze;P i przede wszystkim chciałabym nauczyć się żyć bez słodyczy... czy to w ogole możliwe?;d
lepiej je ograniczać,niż całkiem usuwać

często tak jest, że jeśli ktoś całkowicie unika słodyczy nagle coś go "łamie" i rzuca się na czekolady, chrupki itd z podwójną mocą ;P


mnie chyba choroba złapała
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:03   #11
kosmetola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 150
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Witam i ja

Ja żadnej diety konkretnej nie będe stosować, Dibrze komponuje posilki od ponad roku, wiec jem zdrowo, Problem w tym, ze jem duzo slodyczy i pije duzo kawy z mlekiem i cukrem ( wiem, ze sama kawa nie tuczy, ale te dodatki) Potrafie wypic 6 duzych kubkow. No i przestalam sie ruszac;/
Wiec do zrzucenia mam 6 kg

W sumie wczoraj zaczelam: nie jem slodyczy, ani chipsów itd, ograniczyłam picie kawy do 2 małych filizanek dziennie i wypijam je do godz 13:00. Od jutra wprowadzam ruch

Powodzenia dziewczyny
__________________
7.08.2010- 59 kg
? .2010- 53 kg

Racjonalne żywienie + aktywnosć fizyczna
kosmetola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 20:41   #12
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Hej

Dobrze by było gdyby każda z nas napisała co chce osiągnąć i przede wszystkim się sporo udzielała, żeby nawzajem się motywować i żeby wątek nie umarł jak poprzedni

Mi zależy na około 4 kilogramach i przede wszystkim ujędrnieniu ciałka

Nie chce żeby dieta trwała powiedzmy przez miesiąc i koniec, ale przede wszytskim żeby na stałe wprowadzić zdrowe odzywianie. Nie zamierzam rezygnować ze wszystkiego, żeby potem nie napaść na lodówkę
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:01   #13
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez LadyPassion Pokaż wiadomość
ja również się dołącze;P i przede wszystkim chciałabym nauczyć się żyć bez słodyczy... czy to w ogole możliwe?;d
powiem Ci że możliwe, jeszcze rok temu nie wyobrażałam sobie dnia bez batonika itp... ale zaczełam ograniczać a teraz... nie jem wogóle..

moją zmorą za to jest- przede wszystkim pizza, pozatym wszystko co z makaronem i serem żółtym no i niestety piwo...

jeżeli chodzi o mój cel- byłoby to jakieś 6 kg...z tym że ni mam wagi w domu więc mówię tak na oko ogólnie chodzi mi o wyszczuplenie brzucha- to przede wszystkim (pozbycie boczków ); podniesienie zadu ; po prostu poprawienie figury- niestety mam świadomość że chuda nigdy nie będę , taka moja budowa więc chcę ujędrnić ciało, lekko umięśnić

co do diety- plan jest taki:zero słodyczy (to juz jest ); do picia tylko woda i herbata zielona lub czerwona ; ograniczanie chleba (jezeli juz to tylko pełnoziarnisty, ciemny - ale nie więcej niż 2 kromeczki dziennie i to do 13; później ban na chleb ); zero smażenia- jutro idę do biedrony po parowar wiec jedzonko bedzie na parze, oczywiscie wieczorem kolacja bialkowa itp..ogolnie- nie fanatyzm zywieniowy ale mniejsze ilosci i zdrowe jedzenie
doszlam do wniosku ze pozwole sobie tez na 2 odstepstwa od diety w tygodniu czyli np. piwko wieczorem (1!!) albo kawalek pizzy.. z tym ze wole też z tym nie przesadzać, powiem wam że u mnie o wiele lepiej sprawdza sie ostry rygor niż takie folgowanie sobie "czasami "

poza tym- ćwiczenia.. czekam aż TŻ naprawi mi rower- obiecał jutro do tego twister, 8minutówki, plywanie- na szczescie jezioro niedaleko więc mam zamiar korzystać póki ciepło; rozne aerobiki (ktorych mam na komputerze mnostwo )- ogólnie co najjmniej godzina aktywnosci fizycznej dziennie

dodatkowo- therm line II, masaże gąbką syrena, zimne prysznice, serum eveline
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:05   #14
gosia_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

ja planuję zrzucić jakieś 4-5 kg, nie zamierzam stosować jakiejś konkretnej diety tylko właśnie zdrowe odżywianie i ćwiczenia
ogólnie nigdy nie lubiłam fast foodów i słodzonych napoi, ale niestety nie potrafię żyć bez słodyczy
gosia_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:05   #15
Panna Niezdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar Panna Niezdecydowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

to może i ja się przylacze chcialabym zrzucić tak z 8 kg, głównie przez MŻ-WR, bo nie bardzo mam możliwosc osobnego przygotowania posilkow
Panna Niezdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:12   #16
gosiaczek890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

startuje od jutra, chce schudnac 6kg w dwa miesiace, bez zadnej konkretnej diety tylko mniejsze, zdrowe posilki, postarac sie ograniczyc do minimum slodycze, bo wiadomo z tym ciezko zawsze....codzienne cwiczenia i tabletki therm line II
gosiaczek890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:32   #17
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

ja również...muszę w końcu wziąć się za siebie.
Jak oglądam zdjęcia to aż nie chce mi sie na siebie patrzeć...
Strasznie przytyły mi ręce- w ogóle nie widać żadnych zarysów mięśni tylko flaczek, uda, pupa no i oczywicie brzuch !!
Dieta, ale co najważniejsze muszę zacząć ćwiczyć!!

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

mi zależy tak na 7kg.
A problem mam nie ze słodyczami, bo z nimi nie mam problemu wrecz nie przepadam, ale za slonymi rzeczami. Chipsy i wieczorne podjadanie. A może na kolacje jakać pizza, kebab..tu piwko tam piwko
hhhhhh...czasem siebie nienawidze!!!!
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:43   #18
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
ja również...muszę w końcu wziąć się za siebie.
Jak oglądam zdjęcia to aż nie chce mi sie na siebie patrzeć...
Strasznie przytyły mi ręce- w ogóle nie widać żadnych zarysów mięśni tylko flaczek, uda, pupa no i oczywicie brzuch !!
Dieta, ale co najważniejsze muszę zacząć ćwiczyć!!

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

mi zależy tak na 7kg.
A problem mam nie ze słodyczami, bo z nimi nie mam problemu wrecz nie przepadam, ale za slonymi rzeczami. Chipsy i wieczorne podjadanie. A może na kolacje jakać pizza, kebab..tu piwko tam piwko
hhhhhh...czasem siebie nienawidze!!!!
ja mam tak samo...ehhh....a najlepiej pizza i do tego piwo....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:45   #19
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez ms84 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
ja tez chetnie dolacze co prawda nie od 1 sierpnia, ale od 2... mam nadzieje ze wybaczycie Co do diety, to musze sie jeszcze zastanowic. Na pewno wybiore taka, gdzie przede wszystkim naucze sie zdrowo odzywiac i bede w stanie utrzymac wage! chcialabym "zgubic" na poczatek ok. 4 kg! wiec do dziela, bo juz nie moge na siebie patrzec
pozdrowionka!

Ja też zaczynam od drugiego i mam nadzieję, że tym razem się uda, bo od już od tygodnia chcę zacząć się odchudzać, ale codziennie znajdzie się powód, żeby coś zjeść też już nie mogę na siebie patrzeć! Są wakacje, a ja jestem najgrubsza w cały moim życiu Mam do zgubienia sporo - ok.12 kg. Wiem, że będzie cieżko, ale musze wreszcie spiąć ten wielki tyłek! A tymczasem idę wziąć prysznic, bo mi gorąco
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 21:46   #20
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

witam ja zgłaszam sie jako kontynuujaca moj obecny cel: 60 kg:P pozniej pomysle nad 55
dietka, mniej wegli, cwicze ostro brzuszki, stepper i czasem hulahoop
pozdrawiam

a wlasnie, pytałam wczeniej o kukurydze, a co sadzicie o fasolce szparagowej w czaseie R? bo juz sama nie wiem
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "





Edytowane przez antidotum89
Czas edycji: 2010-08-01 o 21:51
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:57   #21
perelka0314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Ja też mogę się dołączyć mam 157 i waże 53 kg a chcę dojść do 50 Juz troszku schudłam i chcę jeszcze
perelka0314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 22:14   #22
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
powiem Ci że możliwe, jeszcze rok temu nie wyobrażałam sobie dnia bez batonika itp... ale zaczełam ograniczać a teraz... nie jem wogóle..

moją zmorą za to jest- przede wszystkim pizza, pozatym wszystko co z makaronem i serem żółtym no i niestety piwo...

jeżeli chodzi o mój cel- byłoby to jakieś 6 kg...z tym że ni mam wagi w domu więc mówię tak na oko ogólnie chodzi mi o wyszczuplenie brzucha- to przede wszystkim (pozbycie boczków ); podniesienie zadu ; po prostu poprawienie figury- niestety mam świadomość że chuda nigdy nie będę , taka moja budowa więc chcę ujędrnić ciało, lekko umięśnić

co do diety- plan jest taki:zero słodyczy (to juz jest ); do picia tylko woda i herbata zielona lub czerwona ; ograniczanie chleba (jezeli juz to tylko pełnoziarnisty, ciemny - ale nie więcej niż 2 kromeczki dziennie i to do 13; później ban na chleb ); zero smażenia- jutro idę do biedrony po parowar wiec jedzonko bedzie na parze, oczywiscie wieczorem kolacja bialkowa itp..ogolnie- nie fanatyzm zywieniowy ale mniejsze ilosci i zdrowe jedzenie
doszlam do wniosku ze pozwole sobie tez na 2 odstepstwa od diety w tygodniu czyli np. piwko wieczorem (1!!) albo kawalek pizzy.. z tym ze wole też z tym nie przesadzać, powiem wam że u mnie o wiele lepiej sprawdza sie ostry rygor niż takie folgowanie sobie "czasami "

poza tym- ćwiczenia.. czekam aż TŻ naprawi mi rower- obiecał jutro do tego twister, 8minutówki, plywanie- na szczescie jezioro niedaleko więc mam zamiar korzystać póki ciepło; rozne aerobiki (ktorych mam na komputerze mnostwo )- ogólnie co najjmniej godzina aktywnosci fizycznej dziennie

dodatkowo- therm line II, masaże gąbką syrena, zimne prysznice, serum eveline
Jak to zrobiłaś, że nie jesz słodyczy? Ja nie potrafię. Jak ograniczam to zawsze sobie wmówię, że jedno ciastko a trzy to żadna różnica, a jak odstawiam całkiem to po kilkunastu dniach się łamię i jednak znowu zaczynam jeść.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2010-08-01 o 22:16
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 06:58   #23
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
Jak to zrobiłaś, że nie jesz słodyczy? Ja nie potrafię. Jak ograniczam to zawsze sobie wmówię, że jedno ciastko a trzy to żadna różnica, a jak odstawiam całkiem to po kilkunastu dniach się łamię i jednak znowu zaczynam jeść.
zaczelo się od tego że np zamiast 7 batonow na tydzień zaczęłam jeśc 4.. czyli co drugi dzień... potem redukowałam... to nie było tak że totalnie je wyłączyłam ale zauważyłam po czasie że im mniej ich jem tym mniej mi się chce.. zaczęłam zastępować je np. owocem czy garścią migdałów.. poza tym piłam sporo wody z aqua slim- nie wiem może to miało jakiś wpływ ??? ale powiem Ci że też tak mam, że jeżeli już sobie odpuszczę np. w kwestii pizzy czy piwka- stwierdzam - a wypiłam jedno to mogę wypić następne 2.. a brzuch rośnie...

próbuję myśleć tak- jeżeli udaje mi się przez np. 5 dni trzymać dietę to mówię sobie- przecież szkoda to zmarnować już tyle mi się udało, przecież nie chcę tracić 5 dni starania dla chwili przyjemności- i powiem Ci że najczęściej działa

ja rano byłam w biedronce, dorwałam parowar więc już dziś obiad nie będzie smażony tylko gotowany na parze

ide zaraz robić sniadanie, mam zamiar trochę węgli w siebie władować , żeby mieć energię... jogurt z musli i grejfruta- chyba starczy ???
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 07:42   #24
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość

ide zaraz robić sniadanie, mam zamiar trochę węgli w siebie władować , żeby mieć energię... jogurt z musli i grejfruta- chyba starczy ???
Mały jogurt? Mało.

Witam się porannie. Ja po śniadanku

I zabieram się za pracę
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 08:07   #25
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
zaczelo się od tego że np zamiast 7 batonow na tydzień zaczęłam jeśc 4.. czyli co drugi dzień... potem redukowałam... to nie było tak że totalnie je wyłączyłam ale zauważyłam po czasie że im mniej ich jem tym mniej mi się chce.. zaczęłam zastępować je np. owocem czy garścią migdałów.. poza tym piłam sporo wody z aqua slim- nie wiem może to miało jakiś wpływ ??? ale powiem Ci że też tak mam, że jeżeli już sobie odpuszczę np. w kwestii pizzy czy piwka- stwierdzam - a wypiłam jedno to mogę wypić następne 2.. a brzuch rośnie...

próbuję myśleć tak- jeżeli udaje mi się przez np. 5 dni trzymać dietę to mówię sobie- przecież szkoda to zmarnować już tyle mi się udało, przecież nie chcę tracić 5 dni starania dla chwili przyjemności- i powiem Ci że najczęściej działa

ja rano byłam w biedronce, dorwałam parowar więc już dziś obiad nie będzie smażony tylko gotowany na parze

ide zaraz robić sniadanie, mam zamiar trochę węgli w siebie władować , żeby mieć energię... jogurt z musli i grejfruta- chyba starczy ???
Stanowczo za mało.
Ja uparcie polecam owsiankę.

Z tym wyeliminowaniem słodyczy spróbuję tak jak ty, będziemy się wspierać.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 08:30   #26
el_muerte
Przyczajenie
 
Avatar el_muerte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Recław/ Świnoujście/ Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Śniadanko zaliczone - (kalafiorek, rzodkiewki, kalarepka a na przystawkę placek na słodko wg Dunkana)
el_muerte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:30   #27
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

jogurt był duży tzn 300gr. ... ogólnie od wczoraj zaczęłam brać therm line i przez to jakoś jak zjem nawet bardzo małą ilość jedzenia to czuję się najedzona...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:39   #28
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
jogurt był duży tzn 300gr. ... ogólnie od wczoraj zaczęłam brać therm line i przez to jakoś jak zjem nawet bardzo małą ilość jedzenia to czuję się najedzona...
Ja jakoś do działania tych wszystkich tabletek jestem bardzo negatywnie nastawiona. Tym bardziej po ostatnich doniesieniach lekarzy. Ja śniadania sobie nigdy nie żałuje
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:36   #29
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Ja jakoś do działania tych wszystkich tabletek jestem bardzo negatywnie nastawiona. Tym bardziej po ostatnich doniesieniach lekarzy. Ja śniadania sobie nigdy nie żałuje
ja już kiedyś brałam therm line i powiem że dużo mi p[omógł szczególnie w kwestii ćwiczenia- miałam więcej energii i bardziej się pociłam więc dawało mi to wrażenie tego że lepiej mi się tłuszcz spala

ja już po IIgim śniadaniu- serek wiejski +ogórek + pomidor ; zaraz jeszcze jabłko
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:38   #30
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
ja już kiedyś brałam therm line i powiem że dużo mi p[omógł szczególnie w kwestii ćwiczenia- miałam więcej energii i bardziej się pociłam więc dawało mi to wrażenie tego że lepiej mi się tłuszcz spala

ja już po IIgim śniadaniu- serek wiejski +ogórek + pomidor ; zaraz jeszcze jabłko
Jeśli branie tabletek jest dla Ciebie konieczne to bierz.
Ja jednak je odradzam wszystkim, ale to moje zdanie Nie lubie szprycować się nie wiadomo czym. A energię można uzyskać dzięki lekkiej diecie

U mnie na drugie śniadania będzie kaszka manna z otrębami
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.