Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 13:48   #2491
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Asiu, weszłam na stronę tej fundacji, o której mi pisałaś, poczytałam niektóre historie o zwierzakach i normalnie łzy ciurkiem [/COLOR][/I]
Niestety drastyczne są te historie ja nie moge tego czytać...
Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
a wiecie ile tam za przesylke sie placi?
Za 12 przedmiotów wyszło mi w symulacji prawie 11$

Jak się nie zmieścisz, to możesz w "moim" zamówieniu dopełnić brakujące miejsca

A ja właśnie wróciłam z lans patrolu a co
Byliśmy całą rodzinką na spacerze po Starym Mieście i odebrałam prezent od Hipp'a dla Ali

I wkurzona jestem, bo nigdzie pudru My Secret sypkiego znaleźć nie mogę - już trzecią drogerię zwiedziłam, i w każdej nie ma
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:55   #2492
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tutaj masz streszczenia sezonów
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogoda_...87#Fabu.C5.82a
W takim razie Ty skończyłaś na piątym
Też się cieszyłam, że Lucas i Peyton są razem chociaż w późniejszych odcinkach bardzo polubiłam Brooke
ooo, dziekowac zaraz sobie poczytam brooke tez bardzo lubilam, tak naprawde jedynie lindsay i carrie serdecznie niecierpialam

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Za 12 przedmiotów wyszło mi w symulacji prawie 11$

Jak się nie zmieścisz, to możesz w "moim" zamówieniu dopełnić brakujące miejsca
hehe, dzis postaram sie zerknac co i jak i dam znac, dziekuje

btw, dziewczyny, widzialyscie ten watek?? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415275
pierwsze co mi przyszlo do glowy to... WTF? wyjatkowa ta 'faza' chyba byla bo kompletnie nie rozumiem, o co chodzi, normalnie dosko na wizazu
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...

Edytowane przez blonndee
Czas edycji: 2010-03-20 o 13:57
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:08   #2493
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

A co to jest OTH?
Tzn. wiem, że serial, ale do jakiego innego jest podobny?

A wąteczek "w pytę", dosko
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:11   #2494
Princesssa19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
GG do Princesssa19
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Hej, dziewczyny, wiecie co sobie wczoraj zrobiłam? Chciałam podciąć grzywkę, a miałam mokre włosy, i kiedy już je obcięłam, a one wyschły to patrzę w lustro, a tu masakra! Mam z lewej strony grzywę wchodzącą do oka, a z prawej włosy podcięte prawie do czubka głowy. Wyglądam koszmarnie!

A nauki też mam sporo :/ Tyle testów, że masakra
__________________
WYMIANA < książki i inne!
WYMIANA < ubrania, buty i dodatki!

Edytowane przez Princesssa19
Czas edycji: 2010-03-20 o 16:36
Princesssa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:24   #2495
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Ale ja nie wiem czy było widać jak on wsiadał do samochodu, czy tylko jak już odjeżdzał Ale jakby nie było to naciągane jest
no moze faktycznie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Właśnie zabieram się za mycie okien

A od czego masz internet?

To ja puder też kupiłam 02 Ale stwierdziłam, że można go nakładać dopiero wtedy kiedy krem już całkowicie się wchłonął (bo inaczej okropnie to wygląda i widać, że jest na twarzy) a ja nie mam tyle czasu, żeby czekać I wydaje mi się, że nie będzie zbyt dobry jak będzie ciepło... Może kupię też ten rozświetlający

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Rzuciłam w cholerę to mycie okien - najpierw trzeba je porządnie wyskrobać z resztek farby i innego świństwa, które zostało po malarzach i w ogóle nie chce zejść

Asiu, weszłam na stronę tej fundacji, o której mi pisałaś, poczytałam niektóre historie o zwierzakach i normalnie łzy ciurkiem
ale własnie chyba zaprzestali kręcenia czy jakaś przerwa, bo nigdzie nie ma kolejnych odcinków

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mirelka- matko ;o
chyba jednak wstrzymam się z tymi minerałami ^^
ale nie wiem czego Ty potrzebujesz, jak uzywasz tylko podkładu to pędzel + podkład =50 zl juz z wysyłką i podkład styka na pół roku
warto dla swojej skóry
szczególnie jesli masz tłustą cere to juz podobno w ogóle bajka
ja mam sucha więc gorzej...
a korektor itp mozesz sobie kupic później



Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ooo, dziekowac zaraz sobie poczytam brooke tez bardzo lubilam, tak naprawde jedynie lindsay i carrie serdecznie niecierpialam


hehe, dzis postaram sie zerknac co i jak i dam znac, dziekuje

btw, dziewczyny, widzialyscie ten watek?? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415275
pierwsze co mi przyszlo do glowy to... WTF? wyjatkowa ta 'faza' chyba byla bo kompletnie nie rozumiem, o co chodzi, normalnie dosko na wizazu
widziałam

wrócilam z zakupów
byłam odebrac buty z reklamacji w ccc, wczoraj tam dzwoniłam i babka powiedziała, ze mam przyjsc, poszłam i okazało się, ze na numer mojego zamówienie wpisana jest jakas Beata, w ogóle mają tam bałagan i mam wrócić za tydzien
a to nawet nie w moim miescie...
a panie wielkiego focha mają, ze szuakc muszą
porazka z obługą w ccc
ale kupiłam sobie taką prostą tunike i do tego pasek

byłam w spehorze po ta odzywkę i znalazłam tylko taką jak na tej stronie na samej dole
http://www.sephora.pl/pl/cid1231/yes-to-carrots.html
była ta odzywka i maska tylko zdziwiło mnie, ze pani powiedziała, ze ona nie przypomina sobie tej odzywki o pojemnosci 250ml i nie wziełam
to napewno ta?
odzywka kosztowała 49 zł 500 ml, a ja mogłam ją miec 500 ml za 39zł
jadę jeszcze tam w sobote nastepna po te cholerne buty to jak będe meic kase moze wezmę
ale odzywka lepsza od tej maseczki?

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-03-20 o 14:26
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:24   #2496
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
hello
a propos plotkary, zniknelam na kilka dni bo w koncu doczekalam sie 2 sezonu na dvd, tz mi zakupil i mialam maraton, stad ta cisza


dziekowac za ocene
tak wlasnie sie zdziwilam przepisujac sklad, ze w masce perfuma wyzej niz wsio inne, ale okazuje sie, ze przy stosowaniu odzywka rzeczywiscie lepsza od maski
w kazdym badz razie moje chwilowe kwc

wlasciwie to jedno i drugie, odzywka byla pierwsza o ile dobrze pamietam, zuzylam chyba 3 opakowania z czego ostatnie to juz na sile bylo, maska od poczatku mi jakos nie pasowala, tylko jedno opakowanie poszlo i to glownie mieszane z olejami czy czymstam jako baza...
moje wlosy tez cos na nuxa zaczely sie buntowac. kiedys dzialal swietnie, ostatnio tak jakbym nie uzywala szamponu wiec podkradam tz ten co mu kupilam

co do bs, odzywka ok, ale nistety wlosy mi sie przyzwyczaily do niej rowniez, szampon mialam raz i o ile pamietam lepszy niz nuxe (pod tym katem 'obciazania', nie zauwazylam takich efektow), ale ma swoj mankament: opakowanie jest twarde i nie da sie nic wycisnac, musisz czekac az splynie, co mnie meczy jak cholera dlatego nie przepadam za ich szamponami.
ale maja tez dobre strony, w bs mozesz kupic miniaturki ich produktow coby potestowac, zarowno odzywek jak i szamponow. ja tak poznalam jakis chyba z oliwek czy czegos, nablyszczajacy, jak dla mnie najlepszy szampon bs


jakbys sie zdecydowala to sluze pomoca, ale ostrzegam, odzywka 75zl kosztuje w zlotych tarasach mam wszystko w jednym miejscu to jakby ci do bs nie po drodze bylo nadal to moge wziac tez jakies miniaturki od nich i wyslac hurtem

pytasz o szampony thann? kurczaki, ten ktory mialam zostawilam w sopocie wiec skladu nie przepisze thann ma 6 roznych szamponow, jak jestes zainteresowana to moge pojsc do nich, cyknac zdjecia skladow, Asia by zerknela () i juz. jest tez inna opcja: napisac do nich maila, podejzewam, ze dadza rade wyslac takowy sklad, postaram sie jeszcze pogrzebac w necie i poszukac



ugh, a ja dopiero wczoraj skonczylam 2 sezon...

obawiam sie tylko, ze nie bede w stanie sie zmiescic w 50$
dzis musze sobie pin przypomniec to sprawdze czy mi juz karte kredytowa odblokowali, jak tak to zamierzam w edm zamowienie zlozyc

a wiecie ile tam za przesylke sie placi?


ok, ide... umyc wlosy
przesyłka kosztuje ok 1,15$ od jednej rzeczy licząc dolara po ok 3 zł
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:24   #2497
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Spadam na zakupy, tym razem do hiperka
Będę za godzinę
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 14:45   #2498
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Niestety drastyczne są te historie ja nie moge tego czytać...
Straszne są
Do mojego TŻ'a też przyszedł mail z prośbą o ten 1% od jakiejś fundacji - http://stacyjkamaltusia.ovh.org/
Aż szkoda, że człowiek nie jest w stanie pomóc wszystkim zwierzom


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z lans patrolu a co
Byliśmy całą rodzinką na spacerze po Starym Mieście i odebrałam prezent od Hipp'a dla Ali

U mnie do tej pory świeciło słoneczko i było cieplutko a teraz zaczął padać deszcz


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
I wkurzona jestem, bo nigdzie pudru My Secret sypkiego znaleźć nie mogę - już trzecią drogerię zwiedziłam, i w każdej nie ma
Ooo, u mnie jeszcze jest ale na razie nie kupiłam - powstrzymuję się
Ale znalazłam wczoraj w Rossmannie ten podkład i zastanawiam się czy ryzykować z kolorem - najjaśniejszy naturalny ale dla mnie zazwyczaj "naturalne" są strasznie ciemne
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-mineralow.htm


Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
ooo, dziekowac zaraz sobie poczytam brooke tez bardzo lubilam, tak naprawde jedynie lindsay i carrie serdecznie niecierpialam
Lindsay nie była jeszcze taka straszna, chociaż też jej nie lubiłam - oczywiście ze względu na Peyton Ale Carrie nie znosiłam od samego początku - w ogóle nie lubię tej aktorki i jej mimiki

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
btw, dziewczyny, widzialyscie ten watek?? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415275
pierwsze co mi przyszlo do glowy to... WTF? wyjatkowa ta 'faza' chyba byla bo kompletnie nie rozumiem, o co chodzi, normalnie dosko na wizazu
WTF - pierwsza myśl

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A co to jest OTH?
Tzn. wiem, że serial, ale do jakiego innego jest podobny?
One Tree Hill - serial dla nastolatków o nastolatkach ale potem w którymś sezonie jest 4 lata później
Tu masz linki
http://pogoda.na.milosc.filmweb.pl/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogoda_...2o%C5%9B%C4%87

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-03-20 o 14:49
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:47   #2499
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

nie chce mi sie uczyc
mam mapke na geografie, z 1 dostałam 1 to wypadałoby się nauczyc i na TI będzie pytał cos o skręcaniu komputeria i jakies inne duperele

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Straszne są
Do mojego TŻ'a też przyszedł mail z prośbą o ten 1% od jakiejś fundacji - http://stacyjkamaltusia.ovh.org/
Aż szkoda, że człowiek nie jest w stanie pomóc wszystkim zwierzom



U mnie do tej pory świeciło słoneczko i było cieplutko a teraz zaczął padać deszcz


Ooo, u mnie jeszcze jest ale na razie nie kupiłam - powstrzymuję się
Ale znalazłam wczoraj w Rossmannie ten podkład i zastanawiam się czy ryzykować z kolorem - najjaśniejszy naturalny ale dla mnie zazwyczaj "naturalne" są strasznie ciemne
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-mineralow.htm


Lindsay nie była jeszcze taka straszna, chociaż też jej nie lubiłam - oczywiście ze względu na Peyton Ale Carrie nie znosiłam od samego początku - w ogóle nie lubię tej aktorki i jej mimiki

WTF - pierwsza myśl

One Tree Hill - serial dla nastolatków o nastolatkach ale potem w którymś sezonie jest 4 lata później
Tu masz linki
http://pogoda.na.milosc.filmweb.pl/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogoda_...2o%C5%9B%C4%87
a słyszałam o pogodzie na miłosc, kiedys w TV leciało, fajny aktor tam gra
moze zaczne ogądać
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 14:48   #2500
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ale własnie chyba zaprzestali kręcenia czy jakaś przerwa, bo nigdzie nie ma kolejnych odcinków
Niemożliwe
Owszem, była przerwa, bo oni w stanach zawsze robią kilka tygodni przerwy w czasie sezonu ale przed przerwą dostałam od koleżanki 12 odcinków trzeciego sezonu, we wtorek dostałam od niej 13ty i teraz we wtorek dostanę pewnie kolejny - więc na pewno odcinki są
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 15:12   #2501
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Immortal, ale to się wydaje takie straszne na początku, ze tyle kasy trzeba wydać, ale można przecież stopniowo wszystko kupować, minerały nie mają daty ważności No i mówi się, ze to tak wciąga, ale bez przesady ja mam jeden róż [nawet próbke], jeden rozświetlacz, bronzer no i wiadomo, ze to co niezbędne i mi spokojnie narazie wystarcza

W ogóle to już mnie coś bierze z tym moim podkładem Zastanawiam, sie czy by nie zamówić tego golden fawna, bo dzisiaj jak nałożyłam mniej minta to jest lepszy, no i wiadomo, że zawsze się bronzera, różu użyje, ale boje się, ze znowu zamówie i będzie
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 15:40   #2502
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niemożliwe
Owszem, była przerwa, bo oni w stanach zawsze robią kilka tygodni przerwy w czasie sezonu ale przed przerwą dostałam od koleżanki 12 odcinków trzeciego sezonu, we wtorek dostałam od niej 13ty i teraz we wtorek dostanę pewnie kolejny - więc na pewno odcinki są
faktycznie dawno tu nie zaglądałam
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/category/171
była 3 miesięczna przerwa

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Immortal, ale to się wydaje takie straszne na początku, ze tyle kasy trzeba wydać, ale można przecież stopniowo wszystko kupować, minerały nie mają daty ważności No i mówi się, ze to tak wciąga, ale bez przesady ja mam jeden róż [nawet próbke], jeden rozświetlacz, bronzer no i wiadomo, ze to co niezbędne i mi spokojnie narazie wystarcza

W ogóle to już mnie coś bierze z tym moim podkładem Zastanawiam, sie czy by nie zamówić tego golden fawna, bo dzisiaj jak nałożyłam mniej minta to jest lepszy, no i wiadomo, że zawsze się bronzera, różu użyje, ale boje się, ze znowu zamówie i będzie
ja bym jednak nie brała fawna wez wingeda
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 15:51   #2503
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Sukces - wszystkie okna umyte
TŻ przyjechał, potraktowaliśmy to coś rozpuszczalnikiem, umyłam okna i zupełnie inny widok
Nawet firanki można na święta zawiesić

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
faktycznie dawno tu nie zaglądałam
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/category/171
była 3 miesięczna przerwa
O kurde, nie mogę się powstrzymać i zaczęłam oglądać 14ty odcinek
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 15:51   #2504
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
faktycznie dawno tu nie zaglądałam
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/category/171
była 3 miesięczna przerwa

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------


ja bym jednak nie brała fawna wez wingeda
A Ty go testowałas? Może faktycznie ten bedzie lepszy Już sama nie wiem jaki mam zamawiać
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 16:09   #2505
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

U mnie do tej pory świeciło słoneczko i było cieplutko a teraz zaczął padać deszcz
U mnie nadal świeci
Mam nadzieję, że nie dotrą do mnie te deszcze
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ooo, u mnie jeszcze jest ale na razie nie kupiłam - powstrzymuję się
Ale znalazłam wczoraj w Rossmannie ten podkład i zastanawiam się czy ryzykować z kolorem - najjaśniejszy naturalny ale dla mnie zazwyczaj "naturalne" są strasznie ciemne
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-mineralow.htm
O, nawet dziś patrzyłam na niego ale kolory wydawały mi się za ciemne.
Ewentualnie maźnij się testerem na wewnętrznej stronie przedramienia i wyjdź na dwód i sprawdź, czy dobry jest.

Ja jeszcze spróbuję poszykać tego Secreta u siebie, a jak nie, to do Ciebie się zgłoszę

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
One Tree Hill - serial dla nastolatków o nastolatkach ale potem w którymś sezonie jest 4 lata później
Tu masz linki
http://pogoda.na.milosc.filmweb.pl/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogoda_...2o%C5%9B%C4%87
O, dzięki
Jak zwykle genialne tłumaczenie tytułu z angielskiego
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 16:22   #2506
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
O, nawet dziś patrzyłam na niego ale kolory wydawały mi się za ciemne.
Ewentualnie maźnij się testerem na wewnętrznej stronie przedramienia i wyjdź na dwód i sprawdź, czy dobry jest.
Hmm, będę dzisiaj w tym Rossmannie ale już będzie zbyt ciemno, żeby sprawdzić kolor na dworze A widziałam ten podkład tylko w jednym Rossmannie i to daleko ode mnie
Z drugiej strony szkoda mi kupić i wyrzucić pieniądze w błoto.
A nie wpadł Ci w oko jakiś jasny drogeryjny?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ja jeszcze spróbuję poszykać tego Secreta u siebie, a jak nie, to do Ciebie się zgłoszę
Do usług

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
O, dzięki
Jak zwykle genialne tłumaczenie tytułu z angielskiego
Genialne jak zawsze
Wszystkie odcinki masz tutaj
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php?p=seasons&id=223
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 16:32   #2507
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Może sobie pooglądam, jak znajdę chwilkę wolnego bo na razie... Pazuryr się wyspał w sklepie i teraz ni chu-chu, a widzę, że zmęczona i trze oczyska... No nic, trudno, może się zmęczy za pół godziny
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 16:44   #2508
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Sukces - wszystkie okna umyte
TŻ przyjechał, potraktowaliśmy to coś rozpuszczalnikiem, umyłam okna i zupełnie inny widok
Nawet firanki można na święta zawiesić

O kurde, nie mogę się powstrzymać i zaczęłam oglądać 14ty odcinek
a ja skonczyłam 13 i chyba wezmę się za 14

[QUOTE=niby nic;18018917]A Ty go testowałas? Może faktycznie ten bedzie lepszy Już sama nie wiem jaki mam zamawiać[QUOTE] nie testowałam, po fawnie od razu wzięłam lighta, a i tak jest za jasny
znowu jak dzisiaj próbowałam lighta punktowo nałozyc to był o wiele ciemniejszy niz podkład na buzce
nawet jak zrobiłam kropke na szyi to był za ciemnye

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-03-20 o 16:53
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 16:59   #2509
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nie testowałam, po fawnie od razu wzięłam lighta, a i tak jest za jasny
znowu jak dzisiaj próbowałam lighta punktowo nałozyc to był o wiele ciemniejszy niz podkład na buzce
nawet jak zrobiłam kropke na szyi to był za ciemnye
A light jest ciemniejszy niz winged? bo na edm to winged wyglada na ciemniejszy chyba
Tzn to w koncu jest za jasny czy za ciemny? czy ciemny jest jak sie punktowo nałozy, a jak normalnie to za jasny? a dużo dajesz minta? bardzo Cie bieli czy tak delikatnie tylko?

Swoją drogą nie sądziłam ze kiedykolwiek bede miała problem ze zbyt jasnym podkładem
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 18:15   #2510
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
A light jest ciemniejszy niz winged? bo na edm to winged wyglada na ciemniejszy chyba
Tzn to w koncu jest za jasny czy za ciemny? czy ciemny jest jak sie punktowo nałozy, a jak normalnie to za jasny? a dużo dajesz minta? bardzo Cie bieli czy tak delikatnie tylko?

Swoją drogą nie sądziłam ze kiedykolwiek bede miała problem ze zbyt jasnym podkładem
light jest ciemniejszy
i jest za jasny dla mnie, kładę duzo minta/sky blue
a punktowo jest za ciemny





następny jest golden medium, a potem odcien dla mulatek
coś tutaj chyba nie gra

chociaz juz zamówiłam prasowanego golden medium, a on wychodzi ciemniejszy od swojego sypanego odpowiednika moze on będzie dobry

przeciez nie jestem mulatką!
mam dość jasna karnacje

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

ps: jak zamierzacie składac zamówienie z EDM to weźcie pod uwagę, ze niedostepne są niektóre pędzle:
pędzel do różu
pędzel do korektora
1 pędzelek do cieni (ale i tak badziewny)

i raczej szybko się nie pojawią

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-03-20 o 17:14
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:08   #2511
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
light jest ciemniejszy
i jest za jasny dla mnie, kładę duzo minta/sky blue
a punktowo jest za ciemny





następny jest golden medium, a potem odcien dla mulatek
coś tutaj chyba nie gra

chociaz juz zamówiłam prasowanego golden medium, a on wychodzi ciemniejszy od swojego sypanego odpowiednika moze on będzie dobry

przeciez nie jestem mulatką!
mam dość jasna karnacje

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

ps: jak zamierzacie składac zamówienie z EDM to weźcie pod uwagę, ze niedostepne są niektóre pędzle:
pędzel do różu
pędzel do korektora
1 pędzelek do cieni (ale i tak badziewny)

i raczej szybko się nie pojawią
Ja chyba najpierw zamówie te próbki z all a potem zamówie całe opakowanie bo znowu trzeba bedzie sprzedawać
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:17   #2512
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Ja chyba najpierw zamówie te próbki z all a potem zamówie całe opakowanie bo znowu trzeba bedzie sprzedawać
ale Ty już zamawiałas próbki i rzekomo trafiłas
żartuję


booz dzisiaj miałas sie nauczyc większej połowy mapki i nie mam sily

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-03-20 o 19:23
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:22   #2513
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ale Ty już zamawiałas próbki i rzekomo trafiłas
żartuję

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------


booz dzisiaj miałas sie nauczyc większej połowy mapki i nie mam sily
No też tak myślałam ale po tym mincie i filtrze to musze o pare odcieni ciemniejszy chyba kupić

Ja tez się miałam uczyć i tylko troche się nauczyłam, więcej mi sie nie chce
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:35   #2514
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
No też tak myślałam ale po tym mincie i filtrze to musze o pare odcieni ciemniejszy chyba kupić

Ja tez się miałam uczyć i tylko troche się nauczyłam, więcej mi sie nie chce
geografia geografią (choc mature z niej zdaje)
ale na TI się musze uczyc, bo mam tylko 1 i 2 z poprzedniego połrocza a to ocena na świadectwo maturalne
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:46   #2515
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
geografia geografią (choc mature z niej zdaje)
ale na TI się musze uczyc, bo mam tylko 1 i 2 z poprzedniego połrocza a to ocena na świadectwo maturalne
Ja też mam mapke z geo, ale dopiero na piątek. Za to wywiadówka w środe i obawiam się, ze zgine po niej, a nie mam jak poprawić ocen teraz, bo albo nauczycielka gubi moją poprawe, albo ciągle coś przekładają
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:48   #2516
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Ja też mam mapke z geo, ale dopiero na piątek. Za to wywiadówka w środe i obawiam się, ze zgine po niej, a nie mam jak poprawić ocen teraz, bo albo nauczycielka gubi moją poprawe, albo ciągle coś przekładają
ja mam w poniedziałek zebranie
jeszce nic nie powiedziałam
najpierw mi musi kolega usprawiedliwienia napisac
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:54   #2517
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja mam w poniedziałek zebranie
jeszce nic nie powiedziałam
najpierw mi musi kolega usprawiedliwienia napisac

Ja zawsze sama pisze, mama wie A o zebraniu tez nic nie powiedziałam, bo się ciągle się zastanawiam czy powiedzieć
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:01   #2518
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość

Ja zawsze sama pisze, mama wie A o zebraniu tez nic nie powiedziałam, bo się ciągle się zastanawiam czy powiedzieć
moja mama mi nie pozwoli samej pisac, bo wie, ze będę z tego za często korzystać
no ale moja wychowawczyni "dociekliwa nie jest" to się moze nei skapnie, ze wczesniej inne pismo oddawałam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:25   #2519
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Pomocy/hep/hilfe bo mam zakupowy dylemat włosomaniaczki
czyli jakiej promocyjnej pokusie ulec:
- Revlon professional equave- często myję włosy, mam przesuszone a jest w promocji szampon 750 ml
czy może pokusić się o promocyjny zestaw WAX latte i Seboradin regenerujący (szampon i balsam) albo Petrole z chlorofilem (szampon i balsam, bo wiem już,że mi pasuje)
Dylemat polega na tym,że przerób szamponów mam spory bo muszę myć co 2-3 dni ale i włoski wymagają regeneracji i zwiększenia nawilżenia i w sumie nie wiem już czy ten zestaw nawilżający nie byłby lepszy niż kolejna dawka protein mlecznych, które stosowałam dość długo bo przez ostatni rok regularnie 2 razy w tygodniu używałam Kallos al latte i może faktycznie lepszy Revlon i nawilżanie i odpoczynek od protein??? Ratunku!
Może Estelle ma jakieś sugestie.
Czy może szampon Revlon i do tego szampon i balsam Petrole z chlorofilem (próbuję wzmacniać naturalny brąz bo latem i wiosną kudły mi jaśnieją a wolę swoje ale ciemniejsze)-chodzi mi o to czy takie połączenie ma sens czy może ograniczyć się do szamponu i maski Revlonu i skupić na samym nawilżaniu?
Edycja: chyba jednak zdecyduję się na Seboradin bo proteiny mleczne na ciepłe dni chyba będą mi za bardzo obciążać włosy. Ale i tak będę wdzięczna za sugestie.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2010-03-20 o 22:48
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:28   #2520
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
O kurde, nie mogę się powstrzymać i zaczęłam oglądać 14ty odcinek
nienawidze was!!!!!! za takie linki powinni karac, ja mam mnostwo pracy, zaraz zjazd a wy mi tu dajecie 3 sezon na tacy


boze, mam ochote palnac sobie w lepetyne! dzis jestem mistrzem swiata... glupoty poszlam do bankomatu zerknac jak tam srodki na kredytowej coby sie nie zdziwic po edm, zamyslilam sie, wpisalam zly pin (uparcie twierdzac ze to MUSI byc ten, jak sie potem kapnelam wpisywalam pin do innej karty) i mi karte wciagnelo

no to chwilowo tyle mineralow...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.