Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 16:53   #4111
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

19natka88- one mają pomóc wrócić brzuchowi do formy? Napiszesz potem jak się sprawdzają?

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Archi miło mi słyszeć. Teraz będę już z wami na bieżąco
Dziękuję w imieniu Adasia.
Z tym na bieżąco to różnie bywa- lepiej się nie deklarować
Po prostu wpadaj i pisz co tam u Was
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 16:54   #4112
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Mamusie takie pytanie mi sie nasunęło. Wszędzie trąbią, że maluszek powinien być na płasko w łóżeczku bez poduszeczki. ewentualnie pod materac cos podłożyć żeby był pod kątek. Ale nie wydaje wam się, ze to jednak za płasko na samym materacu? jak podłożyłam pod spód ręcznik to ten materac taki nierówny się zrobił. I nie wiem co teraz. Czy ta poduszeczka to faktycznie takie ZŁO? Jak wy kładziecie swoje maluszki?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 16:55   #4113
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Caltea Gratulacje
a zdjęć maluszków jakoś mało

Ciąża to była zabawa, nasze hasło: poród to super sprawa

Zegnamy poczekalnie i z lewa i z prawa, idziemy rodzić-poród to super sprawa

Na poczekalni kończy się nasza sława- idziemy rodzić-poród to super sprawa
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 16:58   #4114
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
19natka88- one mają pomóc wrócić brzuchowi do formy? Napiszesz potem jak się sprawdzają?


Z tym na bieżąco to różnie bywa- lepiej się nie deklarować
Po prostu wpadaj i pisz co tam u Was
Mają sprawić, że będę wyglądać jak laska Mam zamiar je zakładać tylko na specjalne okazje, bo ogólnie brzuszka prawie wcale nie ma, ale jak mam spodnie to jednak taka fałdka się wylewa Jak je założyłam to całkiem wygodnie, zobaczymy jak przy dłuższym chodzeniu

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mamusie takie pytanie mi sie nasunęło. Wszędzie trąbią, że maluszek powinien być na płasko w łóżeczku bez poduszeczki. ewentualnie pod materac cos podłożyć żeby był pod kątek. Ale nie wydaje wam się, ze to jednak za płasko na samym materacu? jak podłożyłam pod spód ręcznik to ten materac taki nierówny się zrobił. I nie wiem co teraz. Czy ta poduszeczka to faktycznie takie ZŁO? Jak wy kładziecie swoje maluszki?
Szymek na płasko leży Są takie poduszki kliny, któraś mama kupiła może się wypowie

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Caltea Gratulacje
a zdjęć maluszków jakoś mało

Ciąża to była zabawa, nasze hasło: poród to super sprawa

Zegnamy poczekalnie i z lewa i z prawa, idziemy rodzić-poród to super sprawa

Na poczekalni kończy się nasza sława- idziemy rodzić-poród to super sprawa
Cóż za wena twórcza
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:00   #4115
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

ale niespodzianka

Caltea gratulacje!!!!! Leoś witaj u nas


to co napisała o CC mnie przestraszyło
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:06   #4116
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mamusie takie pytanie mi sie nasunęło. Wszędzie trąbią, że maluszek powinien być na płasko w łóżeczku bez poduszeczki. ewentualnie pod materac cos podłożyć żeby był pod kątek. Ale nie wydaje wam się, ze to jednak za płasko na samym materacu? jak podłożyłam pod spód ręcznik to ten materac taki nierówny się zrobił. I nie wiem co teraz. Czy ta poduszeczka to faktycznie takie ZŁO? Jak wy kładziecie swoje maluszki?
W naszej szkole SR polecali poduszkę klin - dokładnie TAKĄ -znaczy się babka polecała kupić coś w tym stylu- z pianki z dziurkami i polecała by maluszka jak najwięcej kłaść na brzuszku w ciągu dnia , a w nocy na boku. Poduszka ma pomagać w zapobieganiu ulewaniu no i przez to ,ze ma dziurki nie zrobi nam stresa,ze dziecko się wciśnie w nią twarzyczka... Mówiła by uważać na te poduszki ze specjalnej gąbki co "zapamiętują" kształt bo tu właśnie czyha niebezpieczeństwo.
Większość moich znajomych dzieci układało właśnie na jakimś takim podwyższeniu.

Aha- i jeszcze ciekawostka- kiedyś uważano, ze dzieciątka maja zapalenia uszu od przeciągu i kazano zakładać czapkę i w dzień i w nocy, w domu i na dworze, a właśnie okazało się, że skłonności do zapaleń uszu mają te dzieci co ulewają pokarm "po uszy"- w sensie, ze jak leżą na płasko to z gardła mleko przedostaje się przez trąbkę Eustachiusza do uszu, zalega, fermentuje i stanowi pożywkę dla bakterii.

To się znów rozpisałam
Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Ciąża to była zabawa, nasze hasło: poród to super sprawa
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:07   #4117
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
19natka88- one mają pomóc wrócić brzuchowi do formy? Napiszesz potem jak się sprawdzają?


Z tym na bieżąco to różnie bywa- lepiej się nie deklarować
Po prostu wpadaj i pisz co tam u Was
Archi oczywiście w miarę moich możliwości czasowych. Właśnie nakarmiłam młodego, chociaż jadł godz temu, robi się z niego mała Głodzilla

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mamusie takie pytanie mi sie nasunęło. Wszędzie trąbią, że maluszek powinien być na płasko w łóżeczku bez poduszeczki. ewentualnie pod materac cos podłożyć żeby był pod kątek. Ale nie wydaje wam się, ze to jednak za płasko na samym materacu? jak podłożyłam pod spód ręcznik to ten materac taki nierówny się zrobił. I nie wiem co teraz. Czy ta poduszeczka to faktycznie takie ZŁO? Jak wy kładziecie swoje maluszki?
Caroline ja nie daję ani do wózka ani do łóżeczka żadnej poduszki, dla zdrowia maluszka tak nam mówiła doktorka w szpitalu. I pod materacyk podłożyłam książki, jest troszkę wyżej ale równo mniej więcej. A Adasiowi chyba nie przeszkadza brak poduszki,

Właśnie oglądam Panoramę i słucham, a tam info, że 20-latka urodziła dziecko 6 tyg przed porodem pijana i maluszek urodził się z 1,5 promila alkoholu we krwi. Taką matkę to bym najchętniej
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 17:08   #4118
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Była rano o ile dobrze kojarzę



Tak samo....







Powiem wprost: daj mu butlę i on będzie spokojny i Ty trochę odetchniesz
ale unormowało sie jakos? bo aktualnie jestem podłamana tym wiecznym marudzenieniem ...

butle z odciagnietym czy modyfikowanym?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:09   #4119
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
ale niespodzianka

Caltea gratulacje!!!!! Leoś witaj u nas


to co napisała o CC mnie przestraszyło
Przepraszam- zastanawiałam się czy powtarzać... ale zobacz Lulla w miarę sobie radzi- szybko wstała i jak nam napisała cudownie o posiadaniu dziecka i o bólu
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:14   #4120
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ja jakoś jestem póki co zadowolona, ale fakt, ze nie mam schodów za wiele. Zawsze mi pod drzwi przyniesie, nawet wnosi do domu.
ja też na kurierów nie narzekam, zawsze mi do góry przynoszą, a ostatnio nawet pan mi do domu wniósł 20kg worek karmy dla psa


Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Hej!

Pewnie mnie nie pamiętacie...
Sama już też jestem od ponad trzech tygodni mamusią
czeeeee! ja Cię pamiętam gratuluję Adasia Może nam go pokażesz takie wkupne za ten czas nieobecności


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
a justii19
OrangeJuice
eveline22

to juz wogóle nie pamietam kiedy coś pisały...moze tez juz są mamusiami?
szczerze to nawet tych dziewczyn nie kojarzę, że były takie


Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
A ja wróciłam niedawno z oddziału z ktg. No i badanie wyszło ok. Skurczy brak.
fajnie, że KTG ok, natomiast lekarz- porażka - nie znoszę takich nadętych pawianów


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Agnieszka jest już z maleńką w domu - postara się zajrzeć do nas wieczorem
no to czekamy na Was dziewczyny


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Super.
Anciteż nie było chyba od 2 dni? Czy przegapiłam?
była wczoraj


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
w dalszym ciągu pozamykana Wód płodowych dużo, ale za to mały coś ruchów oddechowych nie chce pokazywać- znaczy się w końcu pokazał po jakiś 5-10 min (ost. też tak było). Gineska niby uspakaja- bo podobno jak coś to się czeka na te ruchy do 40 min. ale ja mam stresa nooooooo
Kochana nie martwimy się, ginka powiedziała, że tak może być, to tak może być


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
jestem za!!!! tylko ja z rymowania noga... (hehe- a teraz mi wyszło )
chybam ciemna, bo nie zajarzyłam gdzie tu rym


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Hej.

Ja już w domku.
Co prawda na chwilę, bo nie dość że jest mega ciężko ( i mówi to ta co dziwiła się jak to nie da się na neta chociaż na chwilę wejść...). Mały ciągle wisi na cycku - nie wiem czy ja robię coś źle czy jak?
Jak to u was wyglądało?

Mam wrażenie że ciągle by jadł i jadł i jadł.
witajcie w domku

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Ciąża to była zabawa, nasze hasło: poród to super sprawa

Zegnamy poczekalnie i z lewa i z prawa, idziemy rodzić-poród to super sprawa

Na poczekalni kończy się nasza sława- idziemy rodzić-poród to super sprawa
ohooo, kogoś dopadła wena twórcza
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:17   #4121
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
... koniecznie w
Co za patafian! A mi przypomniałaś o mojej sprawie, którą odpuściłam i zapomniałam

Właśnie o Tobie pomyślałam

Minio, a ja Cię pamiętam Gratuluję narodzin Adasia (bardzo mi się to imię podoba), wpadaj do nas częściej, jako doświadczona mama na pewno będziesz mogła nam co nieco poradzić.

No więc dziewczyny ja już nie wiem, czy ja dobrze robię, że karmię piersią Od początku same problemy, najpierw w szpitalu mnie traktowali z buta, potem ten cholerny zastój, a teraz jeszcze nie umiem wyleczyć jednej brodawki (jest w naprawdę kiepskim stanie) Wszystko byłoby fajnie, jakby moje dziecko było chętne do współpracy i zadowolone, że je tak karmię... A tu też pod górkę. Jak tylko Benuś się budzi na jedzenie jest tak niecierpliwy, że uderza w płacz. Macha wtedy rękami, co przeszkadza i mnie i jemu, wyje, nie sposób go ani uspokoić ani przystawić do piersi. Próbowałam go brać wcześniej, zanim się całkiem rozbudzi, ale zadziałało dwa razy, próbowałam uspokajać dźwiękami, ale zadziałało raz. Na dłużej działa metoda taka, że robimy mu małą porcję mm lub czegoś do picia, on to wypija, robi się spokojny, a wtedy mogę go przystawić do piersi.
Myślałam już, że to może moje emocje mu się udzielają, ale ja naprawdę staram się być spokojna (nawet jak mnie boli to go przystawiam, łezki polecą, ale nie widzę różnicy żeby pił gorzej niż z tej niebolącej piersi). Myślałam, że może ma problemy z brzuszkiem, ale co innego niż pierś wtedy chce. Nie mam za bardzo koncepcji, może ktoś ze swojego doświadczenia mi podpowie jakiś patent

No i przez to wszystko zaczynam się zastanawiać nad sensem tego karmienia, bo wygląda na to, że oboje jesteśmy tym zmęczeni (choć to dopiero tydzień).
Do tego ja strasznie spadłam z wagi - jeszcze 2 kg i osiągnę wagę sprzed ciąży (nie żeby mnie to martwiło, ale to chyba zbyt szybki spadek ), czuję się bardzo osłabiona, mam zawroty głowy, hemoglobina w ciąży się trzymała, a teraz mam poniżej normy.

Też macie takie problemy, czy karmienie dobrze Wam idzie? Prowadzę sobie zapiski i widzę, że u nas co dzień to inny harmonogram, czy to się po jakimś czasie mniej więcej ustali? Nie wiem już co robię dobrze, a co źle, a moja ciocia wyjechała na trzy dni, nie chcę jej zawracać głowy przez telefon.

O, jeszcze niech mi ktoś powie, że karmienie piersią jest wygodne Co chwilę piorę, bo mleko jest wszędzie, dziś w nocy zaliczyłam potężny wyciek (uwaliłam prześcieradło, materac pod nim, kołdrę i poszewkę - plamy o średnicy 20+ cm) - do tej pory mogłam spać bez góry i się wietrzyć. Nikt do mnie nie może przyjść, bo ciągle biust na wierzchu - albo karmię, albo się wietrzę (ponoć dobrze robi na urazy). A dziś cieknie mi z jednej piersi, nawet teraz siedzę z flaszką i zbieram kropelki Wkładki mi się przyklejają do sutków i boli jak je odrywam, może inne byłyby lepsze.
Wygląda to jak antypromocja karmienia naturalnego, ale jakbym ja wiedziała wcześniej co mnie czeka, to w szpitalu nawet bym dziecka nie przystawiła

Jeszcze pytanie odnośnie pępka: od wczoraj pojawia się krew (raczej nie żywa, tylko zaschła), czy to znak, że on się już odrywa? Czy mam się martwić
Kurcze tyle z Was ma problem z karmieniem że zaczynam się bać że sobie nie poradzę to chyba nie jest jednak takie proste :/

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Z lekkim opóźnieniem przekazuję kolejne radosne wiadomości


Caltea napisała:

Dzisiaj o godzinie 8:25 przez CC
urodził się nam syn,

waży 3700g, mierzy 59 cm.
Jest śliczny


Potem napisała, że :

po nieefektywnych ponad godzinnych parciach i spadku Leosiowego ciśnienia
zapadła nagła decyzja o cc.
Cesarka jest do d...
Szwy bolą na potęgę i nie da się kaszleć.

Witamy Leosia Chyba przegapiłam coś, nie wiedziałam że Caltea rodzi. Ale Leoś ma aż 59cm chłop jak dąb

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość

A ja wróciłam niedawno z oddziału z ktg. No i badanie wyszło ok. Skurczy brak. Ale jeśli chodzi o moją cc to nadal nic pewnego. Dr kazał mi za tydzień zgłosić się do poradni na wizytę i zobaczymy co dalej. Być może 4.10 zrobią cc. Ale on powiedział do mnie z wielkim oburzeniem, ze przecież ja mogę dołem rodzić, że on żadnych przeciwskazan nie widzi. Normalnie mam już dosyc tego bo facet raz tak gada raz tak :/ W dodatku cała obolała jestem po badaniu na fotelu. Chyba całą rękę mi tam włożył
Przepraszam, że tak marudze i o sobie piszę no ale doła załapałam przez to wszystko. Nie lubię tak być w niepewności. Jesczze ten lekarz jest taki okropny...
Z cc to jest najgorsze że zawsze ktoś może zmienić zdanie na końcu... jak Cię boli to może dla zmotywowania masażyk Ci zaaplikował

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Gratuluje mamusi !!!!

No i kolejna cesarka
Widze ze duzo ich tutaj u nas........
No właśnie jakiś taki cesarkowy wątek mamy

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hej Kobitki


kurcze...chyba mnie choróbsko bierze...albo to zmęczenie wychodzi..albo po prostu przeziębienie... leb pęka,zimno mi, przespałam się trochę w Sary dżemkę...a teraz myślę,co mogę,by mnie nie rozłożyło...
macie jakieś pomysły??
póki co idę łyknąć nieśmiertelny paracetamol i ciepła herbata z miodem..

od razu pytam-oby tylko profilaktycznie. jeśli bym miała gorączkę to co z karmieniem?? nie mam mleka żadnego w domu.. butelka jedna-na zapas jest... ehh...
Widzę że już ktoś napisał że możesz karmić, u mnie na SR też tak mówili. Pewnie nie masz tam u siebie Prenalenu to musisz domowymi metodami się ratować tylko jakimi czosnek odpada, cytryna też, nie wiem co z miodem.. wygrzewaj się chociaż.

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
ja jestem jestem....
pisałam wcześniej, że korzystam z ostatnich dni z brzuchem i troszkę mnie mniej tutaj... tu zakupy, tam wypad nad morze... jakoś sobie czas organizuję
Nie napisałam tego ale chodziło mi o trzy mamy wymienione niżej, one zdaje się zniknęły

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Hej.

Ja już w domku.
Co prawda na chwilę, bo nie dość że jest mega ciężko ( i mówi to ta co dziwiła się jak to nie da się na neta chociaż na chwilę wejść...). Mały ciągle wisi na cycku - nie wiem czy ja robię coś źle czy jak?
Jak to u was wyglądało?

Mam wrażenie że ciągle by jadł i jadł i jadł.
Witaj w domku kochana czyli żółtaczka zażegnana

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Caltea Gratulacje
a zdjęć maluszków jakoś mało

Ciąża to była zabawa, nasze hasło: poród to super sprawa

Zegnamy poczekalnie i z lewa i z prawa, idziemy rodzić-poród to super sprawa

Na poczekalni kończy się nasza sława- idziemy rodzić-poród to super sprawa
No proszę jakie fajne pomysły
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 17:18   #4122
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Kochana nie martwimy się, ginka powiedziała, że tak może być, to tak może być
no niby tak, ale fiesz
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
chybam ciemna, bo nie zajarzyłam gdzie tu rym
a tez jakos nie bardzo już go widze
Mówiłam, że jestem słaba
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:19   #4123
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Przepraszam- zastanawiałam się czy powtarzać... ale zobacz Lulla w miarę sobie radzi- szybko wstała i jak nam napisała cudownie o posiadaniu dziecka i o bólu
nie przepraszaj, no coś Ty myślę, że każda opinia jest ważna bo pokazuje jak różne mogą być nasze reakcje.
Wiem, że to kwestia indywidualna każdej kobiety, ale mimo wszystko nie zabrzmiało to optymistycznie.......
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:20   #4124
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cotka jak byłam w szpitalu to mój młody też bez przerwy wisiał na cycku, czy to był dzień czy noc
Teraz jest lepiej, zjada mniej więcej co 2-3 godz, w nocy równo co 2 niestety, ale zdarza się że co godz się domaga cycka. Parę dni temu to już była kulminacja, nawet już pokarmu w cyckach nie miałam, a Adaś głodny i dałam butlę z mm, i zasnął jak aniołek. Także ja też bym się nie męczyła i dała mm.

Kurczę przebrałam go, nakarmiłam pospał z 15 min i znowu mu się ulało i znowu do przebrania i rozbudzony, ehhh
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:23   #4125
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Spray jak tam TŻ się sprawuje? Podzieliliście sie jakoś obowiązkami? Ja się boję, że mój też będzie dużo gadał a mało robił. Chociaż jak mu powiedziałam o moich obawach to powiedział, ze mu sie przykro zrobiło, że tak myślę...
Zdecydowana poprawa. W nocy wstaje do małego, kąpie go, jedynie przy przebieraniu robi panikę, nie może się biedak połapać w tych wszystkich zapięciach

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Mamusie takie pytanie mi sie nasunęło. Wszędzie trąbią, że maluszek powinien być na płasko w łóżeczku bez poduszeczki. ewentualnie pod materac cos podłożyć żeby był pod kątek. Ale nie wydaje wam się, ze to jednak za płasko na samym materacu? jak podłożyłam pod spód ręcznik to ten materac taki nierówny się zrobił. I nie wiem co teraz. Czy ta poduszeczka to faktycznie takie ZŁO? Jak wy kładziecie swoje maluszki?

Zawsze słyszałam, że noworodek ma być na płasko. Eryk nie ma poduszki i leży plackiem, nawet kołdry jeszcze nie używamy, zawijam go ciasno w bet.

cotka witaj w domu!!
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:25   #4126
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
no niby tak, ale fiesz
fiem, fiem, rozumiem musimy wierzyć, że będzie dobrze i już, nie ma innej opcji


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
a tez jakos nie bardzo już go widze
Mówiłam, że jestem słaba
to nie jest tak źle ze mną
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:29   #4127
Antiopa7
Raczkowanie
 
Avatar Antiopa7
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 297
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

słuchajcie wpadłam na chwile.. czytam o tym karmieniu. sama mam problemy ale juz mijaja i co moge wam napisac :
cotynato jak długo przy jednym karmieniu mały pije z cycka? moze za krotko go przuystawiasz do tej piersi? ja taki bład robiłam na poczatku. brałam małego i na 10 minut. mysłąłam ze sie najadł bo zasnał. w efekcie jak go dałam spac to zaczynał ryczec i szukac cyca. i zas to samo do cyca na 10 minut i to samo. teraz juz zmadrzałam... ma tam przy tym cycu byc min 30 minut az sie zupełnie naje. na poczatku leci pokram taki ktory ma zastapiac picie dopiero po jakims czasie tresciwy taki jak jedzenie. jak damu mu tylko picie to nie dziwota ze płacze.
nie powiem zebym opanowała to do perfekcji ale juz jest poprawa w tym temacie.

agnyska nie rezygnuj z karmienia piersia. ja mam cały sutek lewy pogryziony bo źle go przystawiałam no i jest mniejszy niz ten prawy. za stresu tak samo jak ty - brałam go jak tak nie wrezszczał i nie machał rekami bo wtedy i ja i on wszyscy spoceni i wszyscy w płacz. jeszcze krzyczacy maz ze mam mu wsunąc głebiej z brodawka.... aha bardzo proste. wszystko popekane, pogryzione, wrecz zywe mieso w jednym miejscu mam. zaczełam odciagac przez 4 dni laktatorem zeby sie podgoiło. nie powiem cos to moze i dało choc teraz mam siniaki juz z tego na piersi. wiec znów małego do tej piersi i płacz moj i jego. obróciłam go w inna strone tak zeby juz nie gryzł tego co pogryzione i jest troche poprawy... próbuj go inaczej odwrócic i przystawiac jak jest w miare spokojny.... nie zrazaj sie. przyjade tam do CIebie jak chcesz wiem jaki to bol bo przed chwila karmiłam z tej piersi i tupałam przy tym nogami ale wiem jedno jak dobrze złąpie to nie powinno tak az bolec. ale jak złapie to sie juz nie ruszam zeby czasem nie wypluł taka jestem zestresowana.


jeszcze cos - doradzcie teraz mi: czy moge ubierac dziecko w spiochy i kaftanik tylko? mysłąłam ze body jest obowiazkowe a tu słysze ze tak niby tez mozna ubierac. prawda to ?jak te dzieci ubieracie? bo ja zawsze body z długim i spiochy ewentualnie body z krótkim i pajac z długim

Edytowane przez Antiopa7
Czas edycji: 2011-09-22 o 17:31
Antiopa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:32   #4128
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

[QUOTE=archinta;29564221]Nadrabiam właśnie troszkę ale cytaty będą częściowo- co by mi nie poucinało.

Najpierw o sobie.
Dzięki wszystkim za kciuki za wizytę
w dalszym ciągu pozamykana Wód płodowych dużo, ale za to mały coś ruchów oddechowych nie chce pokazywać- znaczy się w końcu pokazał po jakiś 5-10 min (ost. też tak było). Gineska niby uspakaja- bo podobno jak coś to się czeka na te ruchy do 40 min. ale ja mam stresa nooooooo
/QUOTE]
Gineska mówi, że okej? No! To jest okej! Noł stres

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Caltea Gratulacje
a zdjęć maluszków jakoś mało

Ciąża to była zabawa, nasze hasło: poród to super sprawa

Zegnamy poczekalnie i z lewa i z prawa, idziemy rodzić-poród to super sprawa

Na poczekalni kończy się nasza sława- idziemy rodzić-poród to super sprawa
Ostatni mi się podoba

Dziewczyny ja sobie dziś tylko będę czytała dobrzeeee?
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:33   #4129
malamutka
Rozeznanie
 
Avatar malamutka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska/zachodniopomorskie
Wiadomości: 629
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Archi przykro mi, że z babcią nie jest lepiej, ale przynajmniej wyszła ze szpitala. A wiesz co to znaczy Nie ma żadnych przeciwwskazań byś urodziła

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Hej.

Ja już w domku.
Co prawda na chwilę, bo nie dość że jest mega ciężko ( i mówi to ta co dziwiła się jak to nie da się na neta chociaż na chwilę wejść...). Mały ciągle wisi na cycku - nie wiem czy ja robię coś źle czy jak?
Jak to u was wyglądało?

Mam wrażenie że ciągle by jadł i jadł i jadł.
Jesteście w końcu
A ja słyszałam, że jak się ma takiego głodomora to tylko się cieszyć


Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Caltea Gratulacje
a zdjęć maluszków jakoś mało

Ciąża to była zabawa, nasze hasło: poród to super sprawa

Zegnamy poczekalnie i z lewa i z prawa, idziemy rodzić-poród to super sprawa

Na poczekalni kończy się nasza sława- idziemy rodzić-poród to super sprawa
Popieram
I hasło nr 1 bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
W naszej szkole SR polecali poduszkę klin - dokładnie TAKĄ -znaczy się babka polecała kupić coś w tym stylu- z pianki z dziurkami i polecała by maluszka jak najwięcej kłaść na brzuszku w ciągu dnia , a w nocy na boku. Poduszka ma pomagać w zapobieganiu ulewaniu no i przez to ,ze ma dziurki nie zrobi nam stresa,ze dziecko się wciśnie w nią twarzyczka... Mówiła by uważać na te poduszki ze specjalnej gąbki co "zapamiętują" kształt bo tu właśnie czyha niebezpieczeństwo.
Większość moich znajomych dzieci układało właśnie na jakimś takim podwyższeniu.

Aha- i jeszcze ciekawostka- kiedyś uważano, ze dzieciątka maja zapalenia uszu od przeciągu i kazano zakładać czapkę i w dzień i w nocy, w domu i na dworze, a właśnie okazało się, że skłonności do zapaleń uszu mają te dzieci co ulewają pokarm "po uszy"- w sensie, ze jak leżą na płasko to z gardła mleko przedostaje się przez trąbkę Eustachiusza do uszu, zalega, fermentuje i stanowi pożywkę dla bakterii.

To się znów rozpisałam

no to muszę się zastanowić nad tą poduszką. Ale na pewno nie zostawię dziecka na noc na boczku. To mnie zbytnio przeraża ...
malamutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 17:44   #4130
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

A co jecie? Bo ja nie mam w ogóle pomysłow...

moze mi jakas mamusia napisac okolo co ile u was maluszki chca jesc? co ile i ile spia w ciagu dnia i w nocy?

jak z odbijaniem? mi cos srednio idzie...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:51   #4131
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

mooonik masz prawo nie kojarzyć. Rzeczywiście dawno się nie udzielałam na forum ale regularnie Was podczytuję. Termin mam na poniedziałek 26-go ale wszystko pozamykane i nic nie zapowiada porodu. Oliwierek sie nie spieszy. Mimo wszystko planuje 26-go udac sie do szpitala z nadzieja, ze syneczek nie kaze długo na siebie czekać. Pozdrawiam Was serdecznie i gratuluje wszystkim mamusiom.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:51   #4132
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Zdecydowana poprawa. W nocy wstaje do małego, kąpie go, jedynie przy przebieraniu robi panikę, nie może się biedak połapać w tych wszystkich zapięciach

i trzymam kciuki za dalsza poprawę
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
fiem, fiem, rozumiem musimy wierzyć, że będzie dobrze i już, nie ma innej opcji
no nie ma innej opcji... nie ma!!!
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Gineska mówi, że okej? No! To jest okej! Noł stres

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sobie dziś tylko będę czytała dobrzeeee?
aż taki humorek???
Cytat:
Napisane przez malamutka Pokaż wiadomość
Archi przykro mi, że z babcią nie jest lepiej, ale przynajmniej wyszła ze szpitala. A wiesz co to znaczy Nie ma żadnych przeciwwskazań byś urodziła
No powiem Ci, że jak sie panicznie boję to teraz myślę, że mogłabym już bo mogłabym pojechać do niej z małym po porodzie by Go jeszcze poznała
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:52   #4133
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Archi też mi dałaś do myślenia... I w sumie to nie az taka droga ta podusia więc tez musze się nad nią zastanowić...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:53   #4134
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Przepraszam że tak z innej bajki się wcinam ale czy twardnienie brzuszka to też skurcze?? Mi co chwile dosłownie kamienieje brzuch ale nic mnie nie boli czy to norma??
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:54   #4135
anuska_s
Rozeznanie
 
Avatar anuska_s
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 664
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Z lekkim opóźnieniem przekazuję kolejne radosne wiadomości


Caltea napisała:

Dzisiaj o godzinie 8:25 przez CC
urodził się nam syn,

waży 3700g, mierzy 59 cm.
Jest śliczny


Potem napisała, że :

po nieefektywnych ponad godzinnych parciach i spadku Leosiowego ciśnienia
zapadła nagła decyzja o cc.
Cesarka jest do d...
Szwy bolą na potęgę i nie da się kaszleć.

Witamy Leosia po drugiej stronie
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Agnieszka jest już z maleńką w domu - postara się zajrzeć do nas wieczorem
Super Agus czekamy na ciebie
Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość


Właśnie oglądam Panoramę i słucham, a tam info, że 20-latka urodziła dziecko 6 tyg przed porodem pijana i maluszek urodził się z 1,5 promila alkoholu we krwi. Taką matkę to bym najchętniej
ja tez bym ją w głowie sie nie miesci
__________________
Nasza dzidziula
anuska_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:59   #4136
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
cotynato jak długo przy jednym karmieniu mały pije z cycka? moze za krotko go przuystawiasz do tej piersi? ja taki bład robiłam na poczatku. brałam małego i na 10 minut. mysłąłam ze sie najadł bo zasnał. w efekcie jak go dałam spac to zaczynał ryczec i szukac cyca. i zas to samo do cyca na 10 minut i to samo. teraz juz zmadrzałam... ma tam przy tym cycu byc min 30 minut az sie zupełnie naje. na poczatku leci pokram taki ktory ma zastapiac picie dopiero po jakims czasie tresciwy taki jak jedzenie. jak damu mu tylko picie to nie dziwota ze płacze.
nie powiem zebym opanowała to do perfekcji ale juz jest poprawa w tym temacie.
On siedzi póki sam nie wypkuje sutka, albo wlasnie po 30 min. ale i tak mam wrazenie ze mu malo.
Teraz też jadł jadł i nie umiem tego odbić

Przepraszam, że tak smęcę, ale normalnie zaczynam już się wkurzać tym wszystkim. Tak jakby nic nie wychodziło a zmęczenie dobija.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:59   #4137
anuska_s
Rozeznanie
 
Avatar anuska_s
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 664
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Więc ja maminki juz po wizycie. Mam minimalne rozwarcie, moj doktorek stwierdził, ze napewno wczesniej urodzę I tak 6 mam nastepna wizyte, zobaczy jak sytuacja i jak cos to na weekend bierze mnie do szpitala (bo ma dyżur), i jak to powiedział "bedziemy mieli Aniu dużo czasu dla siebie " bajerant hihihi.
Mamy z TŻ jeszcze dwa tyg na dokończenie sypialni, chyba damy rade. No i musze wkoncu torbe spakowac, bo w każdej chwili Fabianek moze zapragnac zobaczyc swiat po drugiej stronie brzuszka

Dziekuje wszystkim mamuskom za kciuki, jestescie kochane i oczywiscie niezastąpione

Aha i mały juz waży 3200, wiec pokaźny chłopaczek sie zapowiada
__________________
Nasza dzidziula
anuska_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 18:00   #4138
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez Antiopa7 Pokaż wiadomość
słuchajcie wpadłam na chwile.. czytam o tym karmieniu. sama mam problemy ale juz mijaja i co moge wam napisac :
cotynato jak długo przy jednym karmieniu mały pije z cycka? moze za krotko go przuystawiasz do tej piersi? ja taki bład robiłam na poczatku. brałam małego i na 10 minut. mysłąłam ze sie najadł bo zasnał. w efekcie jak go dałam spac to zaczynał ryczec i szukac cyca. i zas to samo do cyca na 10 minut i to samo. teraz juz zmadrzałam... ma tam przy tym cycu byc min 30 minut az sie zupełnie naje. na poczatku leci pokram taki ktory ma zastapiac picie dopiero po jakims czasie tresciwy taki jak jedzenie. jak damu mu tylko picie to nie dziwota ze płacze.
nie powiem zebym opanowała to do perfekcji ale juz jest poprawa w tym temacie.

agnyska nie rezygnuj z karmienia piersia. ja mam cały sutek lewy pogryziony bo źle go przystawiałam no i jest mniejszy niz ten prawy. za stresu tak samo jak ty - brałam go jak tak nie wrezszczał i nie machał rekami bo wtedy i ja i on wszyscy spoceni i wszyscy w płacz. jeszcze krzyczacy maz ze mam mu wsunąc głebiej z brodawka.... aha bardzo proste. wszystko popekane, pogryzione, wrecz zywe mieso w jednym miejscu mam. zaczełam odciagac przez 4 dni laktatorem zeby sie podgoiło. nie powiem cos to moze i dało choc teraz mam siniaki juz z tego na piersi. wiec znów małego do tej piersi i płacz moj i jego. obróciłam go w inna strone tak zeby juz nie gryzł tego co pogryzione i jest troche poprawy... próbuj go inaczej odwrócic i przystawiac jak jest w miare spokojny.... nie zrazaj sie. przyjade tam do CIebie jak chcesz wiem jaki to bol bo przed chwila karmiłam z tej piersi i tupałam przy tym nogami ale wiem jedno jak dobrze złąpie to nie powinno tak az bolec. ale jak złapie to sie juz nie ruszam zeby czasem nie wypluł taka jestem zestresowana.


jeszcze cos - doradzcie teraz mi: czy moge ubierac dziecko w spiochy i kaftanik tylko? mysłąłam ze body jest obowiazkowe a tu słysze ze tak niby tez mozna ubierac. prawda to ?jak te dzieci ubieracie? bo ja zawsze body z długim i spiochy ewentualnie body z krótkim i pajac z długim
Antiopa7 podpisuję się pod twoimi słowami
A co do ubierania, to ja tak ubieram, kaftanik i śpioszki w ciągu dnia a na noc body z kr rekawem i pajacyk i przykrywam do połowy kocykiem.
Ja wole kaftanik bo łatwiej i szybciej mi sie zakłada nic body z dł
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 18:00   #4139
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Archi też mi dałaś do myślenia... I w sumie to nie az taka droga ta podusia więc tez musze się nad nią zastanowić...
Zwykłe poduszki to wszyscy odradzają- lepiej na płasko
Niektórzy polecali kłaść coś pod nóżki łóżeczka by nieco głowę dzidzi unosić.
Ja mam akurat zaufanie do tej SR, więc kupiłam tę poduchę
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 18:05   #4140
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Gwałtu rety, widać główkę! Pędem czas na porodówkę. Mamy IX/X 2011.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
SMS od Soni
22.09 o godzinie 5:41 przyszedł na świat nasz długo oczekiwany synek Mateuszek z wagą 3,450 kg 55 cm



Witamy Mateuszka, dużo zdrowia dla Niego i Mamy
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.