Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 12:54   #1
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216

Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?


Czesc dziewczyny, mam wielki kłopot sama z sobą w sumie Raz że nie umiem się wcale a wcale umalować. Nie umiem sie dobrze uczesac;p a najgorzej, ze najlepiej malowalabym sie w samych brazach a nie wiem czy one tak naprawde mi pasuja:P

Jestem naturalna blondynką, jednakże rok temu na dobre przefarbowałam się na brąz i to ciemny Uważam że jestem teraz bardziej wyrazista. Zrobiłąm też ankiete:

1. Jak się opalasz - szybko, z poczatku na kolor czerwony jednakze po kilku dniach wpada juz w braz, Raczej cieply braz

2. Kolor oczu - szaro-brazowe-zielone. Ale zaryzykowalabym nawet wielokolorowe oczy Brwi jasne naturalne, farbowane na grafit


3. Piegi - nie posiadam, ewentualnie po opalaniu ale to raczej brazowawe


4. Cera - Raczej mam jasna chlodna cere ze sklonnoscia do czerwienienia (czerwona) Aktualnie lekki ciemniejszy odcien po chodzeniu na solarium, co jednak odstawilam wiec pewnie wroci do naturalnego odcienia. Ale trudno mi to ocenic


5. Naturalny kolor włosów - naturalne jasne lekkie refleksy rudawe. Aktualnie przefabowane na ciemny braz z pasemkami czarnymi


6. Kolor ust : jasny brzoskowiniowy (chyba;p)


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuje sie w bieli i czerni, w zoltym i w pastelach. Zle z pewnoscia w brazie (o dziwo z kolei uwielbiam go na oczach), czerwieni, pomarańczowym

Dodałam kilak zdjec, zarówno w brązie jak i blondzie. Celowo wybralam te malo korzystne byscie mialy pelny wglad na sytuacje Bede wdzieczna za kazda rade nawet ta ktora moze byc bolesna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0130.jpg (103,8 KB, 980 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0143.JPG (140,5 KB, 745 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0045.jpg (57,2 KB, 780 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10204.JPG (121,8 KB, 867 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0658.jpg (54,5 KB, 1019 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele 160.jpg (135,3 KB, 1088 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:11   #2
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Jestes piękną kobietą, ale zaczęłabym od małej zmiany fryzury. Tylko ciężko coś dobrać, bo zdjęcia są ze skrzywioną głową ;p
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:47   #3
muhafcukrze
Raczkowanie
 
Avatar muhafcukrze
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
GG do muhafcukrze
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

bardzo ladnie bylo ci w blondzie. w tym brazie szczerze mowiac troche mniej mi się podobasz, ale jest okej. jesli nie chcesz radykalnej zmiany to sprobuj z jakims kolorem po środku i moim zdaniem dobrze by bylo, gdybys zapuscila grzywkę. nie obcinaj na taką krotką.

na malowaniu niestety się nie znam, są tutaj bardziej doświadczone w tym wizazanki ale wedlug mnie chyba dobrze bedzie w brazach, ale fajnioe byloby podkreslic bardziej oczy, zeby wydawaly sie duze, przyciagajace i czarujace ;]

powodzenia
__________________


'Twoje serce jest tam, gdzie twój skarb. I musisz ten skarb odnaleźć, aby mogło nabrać prawdziwego sensu wszystko, co do tej pory odkryłeś na swej drodze.'

Paulo Coelho, Alchemik.


muhafcukrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:07   #4
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

dziekuje dziewczyny mam taka sklonnosc do przekrzywiania glowy na zdjeciach, sama nie wiem czemu wlasnie ostatnio zastanawialam sie czy nie wrocic do blondu i chyba rzeczywiscie po malu przestane sie przyciemniac. Grzyweczke zapuscic? Nawet myslalam zeby sie jej pozbyc i zapuscic ja i wloski do ramion.

Jeszcze raz bardzo dziekuje za radym bo naprawde czuje ze musze cos zmienic w sobie i popracowac nad soba
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:14   #5
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Wg mnie, powinnaś poszukać fryzurki, która będzie wycieniowana, z pazurkami na buzię, wydłuży to optycznie Twoją twarz. Niestety ciężko jest cokolwiek zrobić z Twoimi fotkami, nie są one dobre do takich symulacji, głowa musi być prosto i włoski spięte ( grzywka też podpięta).

Co do kolorków włosów to wydaje mi się, że pasują ci zimne odcienie , więc może coś w ciemnych brązach lub jakaś oberżynka ...Sama również uwielbiam brązy, jednak powoli odkrywam, że pasują mi również zimne odcienie fioletów, beży, różu i zielenie..mówię oczywiście o kolorkach cieni do oczek

Zamieść jakieś prawidłowe zdjęcie a na pewno postaramy Ci się pomóc.
Buziaczki
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:52   #6
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Po pierwsze - cięcie. masz dość pełną buzię, widoczne policzki. Zdecydowanie lepiej byś wyglądała w cięciu, w którym włosy przy twarzy będą wycieniowane, ale delikatnie i dłuższe, muszę delikatnie okalać twarz. Moim zdaniem ta grzywka kompletnie burzy proporcje twarzy.
Jeśli chodzi o kolor, to myślę, że zarówno platynowy blond (foto z imprezy), jak i aktualny ciemny nie są trafione. Pasowałoby do Ciebie coś pośrodku - ciemny blond lub jasny brąz o raczej chłodnym odcieniu.
Co do makijażu nie jestem przekonana do podkładu jaki używasz, wyglądasz jakbyś miała go dużo nałożonego, a jak się ma dobrze podkład dopasowany, to można nawet z nim przedobrzyć, ale nie jest to widoczne.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:03   #7
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
cos chyba znalazlam: ale nie przestraszcie sie jak te beda zle, to postaram sie zrobic jakies jutro i wstawic. Jestem po operacji kolana i nie moge sie ruszac zbytnio i jestem zdana na łaske TŻ

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Po pierwsze - cięcie. masz dość pełną buzię, widoczne policzki. Zdecydowanie lepiej byś wyglądała w cięciu, w którym włosy przy twarzy będą wycieniowane, ale delikatnie i dłuższe, muszę delikatnie okalać twarz. Moim zdaniem ta grzywka kompletnie burzy proporcje twarzy.
Jeśli chodzi o kolor, to myślę, że zarówno platynowy blond (foto z imprezy), jak i aktualny ciemny nie są trafione. Pasowałoby do Ciebie coś pośrodku - ciemny blond lub jasny brąz o raczej chłodnym odcieniu.
Co do makijażu nie jestem przekonana do podkładu jaki używasz, wyglądasz jakbyś miała go dużo nałożonego, a jak się ma dobrze podkład dopasowany, to można nawet z nim przedobrzyć, ale nie jest to widoczne.
tez z tym podkladem masz racje. Nie umiem sobie go dobrac. Choc to sa zdjecia przed uzywaniem Loreal True Match chyba mam C5. Chyba za ciemny ale jest ich tyle odmian ze juz sama nie wiem ktory jest ok. Odchodze od solarium i chce uzyskac wiecie taki naturalny kolor buzi, a nie taki jak mam na pierwszym zdjeciu;p kiedys wydawalo mi sie ze im wiecej podkladu czy pudru to twarz wyglada moja ladniej. Nie widac por i swiecenia.

A dlugosc wlosow dobra? Bo kiedys fryzjerka mi powiedziala ze na krotko powinnam najlepiej na chlopaka ale chyba nigdy bym sie tego nie odwazyla;p
Podsumowujac, przy nastepnym farbowaniu rozjasnic wloski pasemkami?

Pokaze Wam moje zdjecie ze 100dniowki i kolor wloskow ktory uwielbialam;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0204.JPG (138,6 KB, 399 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Grecja07 114.jpg (94,6 KB, 437 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0017.jpg (61,5 KB, 754 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ola.jpg (118,3 KB, 552 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-25 o 18:22 Powód: post pod postem
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 16:03   #8
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

jeszcze takie dwa mam, ale te w sumie bardziej do porownania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olka.jpg (35,3 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hupało Aleksandra.jpg (7,6 KB, 366 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 16:51   #9
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Moim zdaniem kształt Twojej twarzy jest nieodpowiedni do krótkich włosów.
Co do podkładu true Match ma tyle zwolenniczek, co przeciwniczek, jak w sumie każdy bardziej znany podkład. Jeżeli chcesz uniknąć widoczności porów, to wręcz lepiej nałożyć mniej podkładu, a jeszcze lepiej kupić bazę, ja np. jestem bardzo zadowolona z nowej wersji bazy Gosha, bo nie obciąża, a dodatkowo ma jakiś tam skład taki, że nie wchodzi ona w pory, dzięki czemu mniej je widać. Jeżeli narzekasz na świecenie, to nałóż na koniec puder.
Ja np. mam średni problem ze świeceniem (nie lubię 100% matowego wyglądu twarzy), ale przy True Match się świeciłam...
Zmieniłabym na Twoim miejscu fluid na taki bardziej dopasowujący się do cery, np. Mattitude Astora - po nim w sumie nawet nie trzeba używać pudru, mocno matuje - nie dla suchej cery.

Co do włosów moim zdaniem blond ze studniówki, jak i z tamtej imprezy jest nienaturalny i średnio Ci pasuje. Prześwituje też ciemny odrost, odcień nie był równy w jednych miejscach bardziej żółty w innych siwy. Widać to na foto jak jesteś bokiem.

Na tym "legitymacyjnym" ostatnim albo masz lepszy odcień brązu albo tak światło padło. Ja bym na Twoim miejscu zdecydowała się na taki, choć może raczej jeszcze o 1-2 tony jaśniejszy i zdecydowanie zapuściła grzywkę.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:20   #10
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

dziekuje bardzo. Grzywke na pewno zapuszcze co do koloru o 2-3 tony jasniejszego moge sprobowac, ale jak mialam kiedys jaki delikatny braz to czulam sie malo wyrazista. Mialam takze delikatny blond i wtedy kazdemu sie podobal. Z moimi wlosami tak jak z podkladem. Blond i te ciemne maja tyle samo zwolennikow co przeciwnikow

Uzywalam Mattitiuda i powiem szczerze ze mialam wrazenie ze nie matuje mnie, ale moze mi sie zdawalo. True Match jest dosc drogi wiec lepiej nie wyrzucac kasy w bloto.
Ja uzywam kremu normalizujacego Pharmaceris, do tego podklad True Match i jeszcze matuje albo Astor AntiShine albo Mineralnym True Match. Wiem, ze to duzo ale jak czegos z tego nie uzyje, to albo widac mi pory, albo sie swiece, albo moj kolor skory jest kolorowy. Nie mam jednolitej buzi i to mnie przeraza i odpycha

Baze uzywalam Daxa i po niej moje pory byly jeszcze bardziej widoczne. Moze to smieszne pytanie, ale jak sie prawidlowo taka baze uzywa?

Krotkie wlosy zdecydowanie NIE To mi sie podoba czyli te co teraz mam (najnowsze jest zdjecie legitymacyjne w ciemnych) pocieniowac bardziej ale nie skracac z dlugosci?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:47   #11
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Pocieniowanie bez schodzenia z długości w 99% przypadków zawsze pasuje.
Moim zdaniem kładziesz za dużo niepotrzebnych rzeczy na buzię. Ja stosuje dość mocny makijaż, ale tego nie widać, bo kosmetyki są dobrane. Nie mam zbyt ładnej cery: ziemisty koloryt, rozszerzone pory, zaczerwienienia, ostatnio mnóstwo wyprysków.
Ale makijaż musi mieć odpowiednie warstwy, czyli np.:
- baza (na ważniejsze okazje albo jak musimy mieć super makijaż powyżej 6h)
- korektor kryjący
- podkład
- korektor w płynie rozjaśniający
- lekki puder
Wydaje się tego strasznie dużo, ale odpowiednio nałożone w rozsądnych ilościach naprawdę daje efekt bardzo bardzo dobry.

Nie ma sensu nakładać pudru mineralnego na podkład. Puder mineralny używa się na skórę, tylko wtedy jego właściwości mają szanse zadziałać. Gdy nakładasz go na normalny nawilżający krem nie jesteś zadowlona z krycia i matu?
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 18:13   #12
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

moze tez mam zle dobrany ten mineralny i dlatego?
Uwierz mi bardzo ale to bardzo chcialabym sie pozbyc efektu maski i wydawania kasy na tysiace kosmetykow, ktore mi nie pomagaja. Moja skora jest dziwna, nawet nie moge wasika nad ustami usuwac czymkolwiek bo zaraz dostaje uczulenia. Ale w duzym stopniu mamy podobne problemy, wiec bede sie sluchac
Korektora nigdy nie uzywalam. Doradzisz jaki kupic i jak go nakadac? Bardzo chcialabym aby makijaz podkreslal urode a nie ja szpecil. Chcialabym miec ladna delikatny makijaz. Zawsze kusilo nakladanie mnie rozu na policzki, ale nie chce wygladac jak clown z cyrku
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:16   #13
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Ja jako korektora używam Dermacolu.
Co do wąsika, to ja np. miałam tak, że dawno dawno temu pierwsze kilka razy fatalnie mnie podrażniało (krem), a teraz skóra już przyzwyczajona, choć czasem też piecze, czy się zaczerwieni.

Ja też zawsze miałam problemy z różem, potem zaczął mi odpowiadać kolor Coral Maybellina w musie.
Potem dowiedziałam się ważnej rzeczy, że puder w postaci innej niż krem, nakłada się dopiero na puder. Zawsze jak chciałam użyc np. kulek brązujących, to miałam takie ciapy, a teraz nabieram bardzo niewielką ilość z kuleczek (jeszcze ocieram pędzel o dłoń) i dopiero an przypudrowane poliki - efekt super
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:21   #14
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

a korektor naklada sie jak podklad?
czyli na codzien np; na uczelnie bez bazy tylko korektor i podklad?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:36   #15
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Przed podkładem w te miejsca, które tego potrzebują, oszczędnie cienką warstwą.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:39   #16
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Przed podkładem w te miejsca, które tego potrzebują, oszczędnie cienką warstwą.
aha to tak aby zamskowac np: kroste. Dobrze rozumiem?

a ten drugi korektor na podklad?

Przepraszam, ze Cie tak mecze, ale jestes jedyna wytrwala i ja chce sie czegos od Ciebie nauczyc
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:51   #17
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Pierwszy korektor, czyli pod podkładem zakrywa np. krostki, naczynka, zaczerwienienia.
Drugi korektor, który miałam na myśli jest płynny, ma za zadanie rozświetlić niektóre miejsca. Ja nakładam korektor w płynie na podkład - pod oczy, w kącikach oczu, w miejscu pomiędzy brwiami, na płatkach nosa, jak nie zamierzam w najbliższym czasie jeść/pić, to w okół ust, np. do zdjęć, w innym przypadku zaraz się zetrze, więc nie ma sensu go nakładać.
Są tez inne "szkoły" z korektorem w płynie. Niektórzy nakładają go również pod podkład i np. jeżeli nałożą go pod oczy, to już nie stosują w te miejsca podkładu.
Oczywiście zestaw: baza, korektor, podkład, korektor II, puder, bronzer/róż jest już naprawdę pełnym makijażem i nie każdy czuje się w takim dobrze, więc można okroić z niego to, co naszej cerze potrzebne najbardziej. Jeżeli jest to zamaskowanie niedoskonałości, można się ograniczyć do dobrego korektora (lub dwóch: kryjącego i rozświetlającego) i jeżeli cera ma zdrowy, jednolity odcień można zrezygnować z podkładu i jedynie przypudrować twarz.
Wracając jeszcze do tego mineralnego, ja go nie używam (po prostu nie umiem go rozprowadzić, więc nie jestem w stanie go ocenić), ale wiem jak wygląda na mojej mamie i efekt jest zachwycający. Kryje po prostu fenomenalnie (np. dużą czerwoną krostę), nie zbiera się w zmarszczkach, nie podkreśla porów.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:00   #18
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

dziekuje Ci bardzo musze sie nauczyc z tym wszystkim pracowac. Wszystko co wymienilas jest mi niezbedne, bo nie mam jednolitej skory i to moj bol. Jak ja zazdroszcze np; Malgorzacie Kozuchowskiej takiego idealnego koloru skory.

Wlasnie duzo osob zachwala ten mineralny, ale ja tez go nie rozszyfrowalam

w najblizszym czasie w takim razie musze zaopatrzyc sie w Mattitiuda i korektory bo puder Antishine sie w miare sprawdza, mam tez brazujacy Pierre Rene wiec ewentualnie to bede uzywac

czyli mniej wiecej problem z podkladem rozwiazany, dziekuje dziekuje dziekuje

teraz kwestia makijazu. Ma ktos jakies rady?

a co do wloskow, to mi sie marza albo dlugie do ramion albo krotkie alla Rihanna (z tylu krotkie z przodu dluzsze) ale to niestety nie dla mnie:P
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:00   #19
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Wg mnie o wiele lepiej wyglądasz w ciemnych włoskach Dodają Ci wyrazistości.
W blondzie zbyt delikatnie, "nijak".
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 19:03   #20
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Wg mnie o wiele lepiej wyglądasz w ciemnych włoskach Dodają Ci wyrazistości.
W blondzie zbyt delikatnie, "nijak".
wlasnie dokladnie tak sie czulam jak po dwoch tyg w blondzie patrzylam w lustro w ciemnych czuje sie taka bardziej wyrazista i ozywiona ale np; moja mama ciagle mi powtarza przy okazji farbowania, ze woli mnie w blondzie a fryzjerka juz zglupiala od moich pomyslow bo ide do niej z zamiarem przefarbowania na blond a wychodze z coraz ciemniejszymi wloskami;p
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:09   #21
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Mało komu pasują fryzury na Rihannę.
Z makijażem, z kosmetykami musisz trochę poeksperymentować, zapewne nie trafisz od razu na swoje idealne połączenie kosmetyków. Jeżeli nie jesteś czegoś pewna, to lepsze mniej, niż więcej.
Myślę, że dobrze będziesz wyglądała w dość jaskrawych kolorach, przygaszone, stonowane rozjaśniaj jasnym cieniem białym lub srebrzystym.
Jeśli chodzi o codzienny makijaż, to myślę, że brąz będzie ok, ale zdecydowanie chłodny odcień. Tak samo z beżem, niech będzie to czysty ecri lub jasny beż, nie taki z odcieniem żółci, czy różu (czyli nie jakieś cieliste itp.).
Pierw wklejam bardziej odważne kolory, zaraz wkleję coś "normalnego" na co dzień

Moim zdaniem cień na foto nr. 3 idealny dla Ciebie. Poza tym szminka i róż (cienie też) z paletki - myślę, że warto spróbować. Zaprojektowane dla blondynek, moim zdaniem w sam raz dla szatynek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bell zolty.jpeg (13,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bell zielen.jpeg (3,8 KB, 3201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien fiolet.jpg (10,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien niebieski.jpg (103,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien trio.jpg (74,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien braz bez2.jpg (47,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien braz bez.jpg (33,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cien eva.jpg (49,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (53,4 KB, 39 załadowań)
__________________
I wanna be a goddess...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-23 o 16:29
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:22   #22
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
sliczne te kolorki co wkleilas wlasnie takie mi sie podobaja. Tylko zeby teraz dobrze sie nimi umalowac jasniejszy pod brwiami prawda? I bez czarnej kredki?

ps: gdzie kupujesz korektor Dermacol?Bo szukalam na KWC i tam nie ma znalazlam jedynie dobre opinie o Iwostinie, Rimmel i Maybellinie

i wiesz moze jaka firma tych cieni z 3 zdjecia?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-27 o 23:26
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:32   #23
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Bo Dermacol to właściwie jest fluid, to link do KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2595 Na forum też znajdziesz sporo o nim.

Te trójki z napisami 1 2 3 na cieniach, to L'Oreal Star Secret, w sklepie ok. 50zł, a na allegro używane widziałam po 10zł, a nowe akurat nie ma, trzeba polować na te cienie i trochę się ich naszukać, bo czasem mają dziwne nazwy w tytułach aukcji. Nowe na allegro kosztują ok. 25-30zł.
Co do nakładania generalnie 3 odcień to rozświetlacz. Ja też mam taką trójkę i nakładam ją na różne sposoby, ja zawsze z czarną kreską na powiece, bo lubię:
- numer 1 na powiekę ruchomą, numer 2 na zgięcie, 3 pod łuk brwiowy
- numer dwa na powiekę ruchomą, troszeczkę numeru 1 na załamaniu (tak by tworzyło jakby cień rzęs), numer 3 pod łukiem brwiowym
- numer 1 lub 2 na ruchomą, numer 3 pod łuk.
Rozświetlaczem też czasem przeciągam po załamaniu powieki albo w kącikach, czy leciutko na dolnej powiece.
generalnie mogę z czystym sumieniem polecić cienie z tej serii, mam dwa komplety i są boskie
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:40   #24
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
super. Wlasnie sobie patrze na allegro na to wszystko i przymierzam sie do kupna niedlugo wyprowadzam sie do Gdyni i chce zaczac wszystko od nowa przy okazji schudnac to moze moja pyzowata buzka troszke sie zmniejszy
myslalam tez o cieniu w kolorze zlota lub miedzi by podkreslic oczko. Co do kredki to juz sie schody zaczynaja, gdyz o tyl eo ile na dole zrobie kreske, to na gorze masakra. Nie dosyc ze reka mi drzy to jak juz zrobie kreske to odstaje od powieki i wyglada jak.....:P ale podobno na youtube sa filmiki instruktazowe wiec pocwicze

dzieki tez za dermacol, myslalam ze jest o wiele wiele drozszy, a tak to przystepna cena

http://www.allegro.pl/item425587934_...ie_kolory.html

jak myslisz ktory kolor wybrac? Myslalam nad dwa lub cztery do mojej buzi

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-23 o 16:30
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:37   #25
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Weź jaśniejszy te ciemne kompletnie nie nadają się do użytkowania. Ja jeden mam chyba kolor 211, drugi nie pamiętam, niestety ścierają się numery z naklejek :/
Co do cienia złotego, czy miedzianego ja go na tobie nie widzę, ale zawsze można spróbować
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:46   #26
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Weź jaśniejszy te ciemne kompletnie nie nadają się do użytkowania. Ja jeden mam chyba kolor 211, drugi nie pamiętam, niestety ścierają się numery z naklejek :/
Co do cienia złotego, czy miedzianego ja go na tobie nie widzę, ale zawsze można spróbować
http://photos02.allegro.pl/photos/or...09/424000981_3

czyli 211 lub 217 sobie zamowie dziekuje i buziaki
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 08:30   #27
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
hej. sory ze sie wtracam bo jestem tu nowa i moze niewiele jeszcze wiem na temat wipisywania sie na forach, ale moim skromnym zdaniem to troche poszlyscie za daleko. tzn. jak mozna dobierac kolor podkladu jesli widzi sie zdjecia w roznym swietle i to z makijazem? przeciez potrzebny jest natruralny kolor skory... troche o tym wiem bo sama mialam podobne problemy ze skora. a co do wlosow to nie uwazam ze byloby Ci zle w krotkiej fryzurze

aha i jesli moge Ci naprawde cos doradzic to najlepsze zdjecia wychodza wieczorem, z lampa blyskowa. po prostu sama twarz. wiem, bo wtedy widzialam wszystko co jest na mojej skorze nie tak moglabys sprobowac bo wydaje mi sie ze taka pomoc to jak walka z wiatrakami.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-27 o 23:26 Powód: post pod postem
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:29   #28
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

martusiaooo, ale przecież nie doradzałam koloru fluidu, adomajka sama na któryś sie zdecydowała, a ja tylko uprzedziłam, że w rzeczywistości są one naprawdę ciemne.
Co do tego zdjęcia wieczorem z fleszem - tak będzie w tedy dobrze widać niedoskonałości, ale kolor cery będzie przekłamany. Jeżeli chcemy zobaczyć najbardziej oddający rzeczywistość kolor cery, to dzienne światło bez lampy, gdyż lampa zawsze przekłamuje kolory.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:54   #29
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

martusiaooo ja nie mam gdzie u mnie kupic dermacolu i stad musze zaryzykowac i zdac sie na opinie osob, ktore go znaja i uzywaja

co do zdjecia to ja powiem, ze balabym sie zrobic takei naturalne sobie tylko z kremem czy to w dzien czy w nocy. Moja skora jest taka okropna
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:01   #30
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

nie wierze ze jest az tak zle. ja sama mialam mega problemy z cera, uwierz. a teraz? gladka jak pupcia niemowlaka. sproboj je zrobic a moze cos sie wymysli. ja mam duze doswiadczenie i na pewno sie nie wystrasze. a jakich kremow uzywasz na noc? od rana do wieczora nosisz podklad? zawsze?
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.