yasminelle - wątek zbiorczy! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Przed braniem tabletek Yasminelle, z Twoją cerą:
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest jeszcze gorzej 13 7,88%
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest lepiej 48 29,09%
były (małe lub duże) problemy i nic się nie zmieniło 31 18,79%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale teraz jest gorzej 6 3,64%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale cera wygląda jeszcze ładniej 13 7,88%
nie było (mniejszych lub większych) problemów i nic się nie zmieniło 54 32,73%
Głosujący: 165. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 14:58   #1081
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: yasminelle

po jakims czasie,chyba przy 3 opk
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:24   #1082
xxAsiulka18xx
Przyczajenie
 
Avatar xxAsiulka18xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: yasminelle

Mi sie wydaje że Cie bolą bo się powiększają po tabletkach czy tam puchną .. róznie mówią Ja jutro ide na szczepienie przeciw tężcowi myślicie że będzie to miało jakiś wpływ na działanie tabletek ?
xxAsiulka18xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:13   #1083
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: yasminelle

a ja mam kolejne pytanie :P prawdopodobnie już bylo i jest niezbyt mądre, no ale coż ja sie do osób super mądrych nigdy nie zaliczałam
tak więc, jeżeli mam drozdze, a przyjmuje yasminelle już 3. tydzień, to czy maść stosowana z zewnatrz, i pałeczki kwasu mlekowego przyjmowane doustnie wpływają jakoś na skuteczność yasminelle?
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:26   #1084
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez xxAsiulka18xx Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że Cie bolą bo się powiększają po tabletkach czy tam puchną .. róznie mówią Ja jutro ide na szczepienie przeciw tężcowi myślicie że będzie to miało jakiś wpływ na działanie tabletek ?

Szczepionka na tężca nie wpływa na skuteczność tabletek.Znalazłam Ci na innym forum - dziewczyna miała ten sam problem i pytała o to swojego ginekologa.Stwierdził,że nie ma wpływu i tak jej powiedział.A co do moich cycochów,to już niech nie rosną.Zawsze miałam je duże.A przed Yasminelle brałam 14 miesięcy Yasmine.I chyba mi nie urosły,bo jak piszę swoje mam duże od dawna,zanim zaczęłam brać tabletki.
steysi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:49   #1085
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: yasminelle

ja przed yasminelle miałam A a teraz się nie mieszcza w stanikach
i mam B
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:52   #1086
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: yasminelle

P-o-n-y maść stosowana zewnętrznie na pewno nie wpływa, no bo niby jak? co do pałeczek kwasu mlekowego - nie wydaje mi się.. na tabletki wpływają zwykle antybiotyki i np. dziurawiec, plus oczywiście zwykłe leki, ale brane w dużo większych dawkach. także taki kwas pewnie nie
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:06   #1087
xxAsiulka18xx
Przyczajenie
 
Avatar xxAsiulka18xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: yasminelle

dzięki za odpowiedz Nie martw sie nawet jeśli sie troche powiększą to po jakimś czasie powrócą do dawnych rozmiarów bo jak słyszałam one tylko "puchną" a nie rosną , wiem to bo kilka moich koleżanek tez tak miało
xxAsiulka18xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 19:11   #1088
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: yasminelle

mnie tam urosły i już tak zostały. może nie jakoś gigantycznie, ale jednak. z czego wcale nie jestem zadowolona, ale jak tu dogodzić kobiecie
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:39   #1089
xxAsiulka18xx
Przyczajenie
 
Avatar xxAsiulka18xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: yasminelle

a jak długo już masz większe ? w sumie jak by mi urosły i by już tak zostały to bym sie wcale nie obraziła Ale wzięłam dzisiaj dopiero 3 tabletke i nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych ani jakichkolwiek innych .. i mam nadzieje że juz tak zostanie ..
xxAsiulka18xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:42   #1090
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: yasminelle

to dobrze, ale nie zdziw się, jak jednak coś by tam było nie tak - w końcu to nowość dla orgaznizmu a tabletki ogólnie biorę od stycznia tego roku, akurat nie yasminelle, ale mniej więcej od tego czasu tak się powolutku powiększały i jakoś tam większe są. ale nie jest to skok o cały rozmiar
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:02   #1091
divinee
Raczkowanie
 
Avatar divinee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez steysi Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie - czy Was też bolały piersi przy braniu Yasmienelle?Ja zmieniałam na te z Yasmine i miałam mały problem przy zmianie (bo zrobiłam z przerwą 7 dni,a słyszałam różne opinie) i boję się ciąży.Dziś dokładnie biorę 16 tabletkę.I od wczoraj bolą mnie piersi - jak dotknę je,nacisnę dłonią,pięścią.Wczesniej tak nie miałam.Sutki mnie nie bolą,nie swędzą.Nie wiem czemu te objawy wystąpiły akurat od 15tego dnia brania.Przerwę w braniu zaczynam od przyszłego poniedziałku.Więc do okresu jeszcze troszkę.Może dlatego ich bolesność przy ucisku,że małymi krokami zbliża się krwawienie?

Bolaly mnie bardzo mniej wiecej przez 3 opakowania, bol zaczynal sie tak przy polowie kazdego opakowania, ale jutro koncze czwarte i juz prawie nie bola
divinee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 08:42   #1092
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: yasminelle

Dziś zaczynam yasminelle, po 3miesięcznej przerwie od hormonów. Zoczaczymy jak bedzie, najbardziej boję się plamień, żeby się nie okazało, że za mało hormanow jak dla mnie...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 10:36   #1093
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez xxAsiulka18xx Pokaż wiadomość
a jak długo już masz większe ? w sumie jak by mi urosły i by już tak zostały to bym sie wcale nie obraziła Ale wzięłam dzisiaj dopiero 3 tabletke i nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych ani jakichkolwiek innych .. i mam nadzieje że juz tak zostanie ..

Jam mam że tak się wyrażę od zawsze duże.Jak zaczęłam już dawno temu dojrzewać,to zawsze byłam wysoka,duże piersi,rozwinięta.Wygląda łam na więcej lat niż miałam.Miałam np 13,14,a wyglądałam ciałem na 18.Cos w tym rodzaju.Dlatego już nie chcę,żeby mi rosły,puchły.Ile można?Teraz już wyglądam "nieproporcjonalnie" (ale podobno super).Wysoka (1,72),do tego zawsze obcasy,to mam z 1,80,szczupła,długie nogi,mała pupa,a przód odstający u góry.Także starczy mi to,co mam.
steysi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 14:32   #1094
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez steysi Pokaż wiadomość
Jam mam że tak się wyrażę od zawsze duże.Jak zaczęłam już dawno temu dojrzewać,to zawsze byłam wysoka,duże piersi,rozwinięta.Wygląda łam na więcej lat niż miałam.Miałam np 13,14,a wyglądałam ciałem na 18.Cos w tym rodzaju.Dlatego już nie chcę,żeby mi rosły,puchły.Ile można?Teraz już wyglądam "nieproporcjonalnie" (ale podobno super).Wysoka (1,72),do tego zawsze obcasy,to mam z 1,80,szczupła,długie nogi,mała pupa,a przód odstający u góry.Także starczy mi to,co mam.
a ja od zawsze jestem malutka wszędzie, tylko 158cm wzrostu, krótkie nozki... No, tylko tyłek mam duży :P i piersi też mam malutkie, więc nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mi jednak troszkę urosły
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:51   #1095
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: yasminelle

a ja mam figurę żyrafy.

171 cm
mały biust ,długie nogi szerokie biodra,
wciecie w tali,miensien piwny:P naszczescie malutki:P
Biust o rozmiar wiekszyby sie przydał:P
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:07   #1096
sawb
Raczkowanie
 
Avatar sawb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 346
Dot.: yasminelle

Ja już jestem po 6 opakowaniach Yasminelle i wszystko jest ok - to tak na pocieszenie dla niektórych

Co do biustu, to mi przy drugim czy trzecim opakowaniu biust urósł o cały rozmiar z B na C, i to tak dosyć widocznie urósł. Musiałam pokupować nowe staniki, bo tamte zrobiły się za małe, ale ogólnie nie narzekam A, urósł mi, nie "spuchł", bo po tym urośnięciu są takie nadal i już bez zmian, a co do reszty figury, to na szczęście bez zmian
sawb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:03   #1097
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: yasminelle

sawb, to ja mam nadzieję, że tak też będę mieć . Jutro zaczynam trzecie opakowanie .
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:04   #1098
1Angel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: yasminelle

Witam,
mam pytanie czy zażywając antybiotyk dopochwowy skuteczność Yasminelle spada?
1Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:00   #1099
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: yasminelle

A wie ktoś może coś o trójpakach yasminelle?
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 19:32   #1100
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: yasminelle

Słyszałam o trójpakach,ale nie wiem czy są powszechnie dostępne.Nie pytałam o nie nigdzie w aptece.Jeśli są,to może zależy gdzie,może w większych miastach.Zmieniam temat - tyle się słyszy o plamieniach przy braniu tabletek.Że jest to spowodowane tym,że organizm się przyzwyczaja,przestawia (czy to sie bierze pierwszy raz tabletki,czy zmienia się z innych).A ja przeczytałam wczoraj,że plamienia biora sie stąd,że jest za mała dawka hormonów.I nie czytałam tego gdzies na forum gdzie ktoś tam to napisał,a na stronie medycznej.
steysi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:07   #1101
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: yasminelle

ja nie mam plamien
tylko pierwszy okres trwał mi 10 dni A potem wszytko ok
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:11   #1102
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: yasminelle

mi okres przy pierwszym opakowaniu tabletek to trwał ze 12 dni :P
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:11   #1103
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: yasminelle

ja po pierwszym opakowaniu juz nie mialam plamien.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:53   #1104
onaczylija
Raczkowanie
 
Avatar onaczylija
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 206
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez steysi Pokaż wiadomość
Słyszałam o trójpakach,ale nie wiem czy są powszechnie dostępne.Nie pytałam o nie nigdzie w aptece.Jeśli są,to może zależy gdzie,może w większych miastach.Zmieniam temat - tyle się słyszy o plamieniach przy braniu tabletek.Że jest to spowodowane tym,że organizm się przyzwyczaja,przestawia (czy to sie bierze pierwszy raz tabletki,czy zmienia się z innych).A ja przeczytałam wczoraj,że plamienia biora sie stąd,że jest za mała dawka hormonów.I nie czytałam tego gdzies na forum gdzie ktoś tam to napisał,a na stronie medycznej.
chyba chodzi o to, że plamienia podczas trzech pierwszych opakowań nie muszą być niczym niepokojącym, bo są objawem tego, że organizm przyzwyczaja się do hormonów. natomiast plamienia w ciągu kolejnych opakowań, nagłe i niespodziewane, mogą być objawem tego, że tabletki np. nie trzymają cyklu. przynajmniej ja to tak rozumiem
onaczylija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 21:02   #1105
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: yasminelle

hej! ja już biorę długo yasminelle (od lutego) no i z cera już ok, chociaż był moment kiedy chciałam zrezygnować, w wagą też bez zmian. tylko jak teraz się zaczęłam zastanawaić, to mam problem z infekcjami. Wiem, że biorąc tabletki to normalne, że jest się bardziej narażonym, ale u mnie zdarza się to bardzo często... uzywam Lactacyd Femina do higieny intymnej - cały czas używałam. Ostatnio natomiast kupiłam Cleanic - zobaczę jak się sprawdzi. Uzywam też w czasie dnia chusteczek do higieny intymnej. No i infekcje jak były tak są... nie chce z każdą sprawa latać do ginekologa - bo chodze prywatnie. zastanawaim, sie czy to u mnie taki problem, czy ktoś jeszcze z was ma. noo i jak na to można zaradzic
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 06:03   #1106
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: yasminelle

Ja brałam 14 miesięcy Yasmine.Gdy zaczęłam brać nie miałam żadnych plamień.Od października zmieniałam na Yasminelle (dziś biorę 19tą).I też nie mam żadnych plamien po zmianie.Już tak myślę,czy wszystko jest dobrze,bo tyle się słyszy,czyta o plamieniach,krawieniach.A to jak wiadomo kłopot i udręka na co dzień nosić wkładki,podpaski czy tampony.Ale powinnam się cieszyć.Być może organizm sie łatwo dostosował,przestawił.W sumie w obydwóch tabletkach jest drospirenon (progestagen),więc drastycznej ani dużej zmiany nie było.Może gdybym zmieniała z innego progestagenu (np gestoden,octan cyproteronu,levonorgestre l) na drospirenon byłoby inaczej.A takto i w tamtych i tu drospirenon.Może ta ma wpływ że nie zmieniało sie progestagenu z innego na inny.Trudno powiedzieć.Zresztą tego nie wiadomo,bo każdy organizm jest inny,inaczej reaguje.
steysi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 07:53   #1107
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez steysi Pokaż wiadomość
Ja brałam 14 miesięcy Yasmine.Gdy zaczęłam brać nie miałam żadnych plamień.Od października zmieniałam na Yasminelle (dziś biorę 19tą).I też nie mam żadnych plamien po zmianie.Już tak myślę,czy wszystko jest dobrze,bo tyle się słyszy,czyta o plamieniach,krawieniach.A to jak wiadomo kłopot i udręka na co dzień nosić wkładki,podpaski czy tampony.Ale powinnam się cieszyć.Być może organizm sie łatwo dostosował,przestawił.W sumie w obydwóch tabletkach jest drospirenon (progestagen),więc drastycznej ani dużej zmiany nie było.Może gdybym zmieniała z innego progestagenu (np gestoden,octan cyproteronu,levonorgestre l) na drospirenon byłoby inaczej.A takto i w tamtych i tu drospirenon.Może ta ma wpływ że nie zmieniało sie progestagenu z innego na inny.Trudno powiedzieć.Zresztą tego nie wiadomo,bo każdy organizm jest inny,inaczej reaguje.
Nie wiem czym ty się martwisz?? Jak się ma plamienia to źle, jak się nie ma, też niedobrze. Ja po zmianie też nie miałam .
W ogóle coś z tym wątkiem dzieje się nie tak, w kółko te same pytania. Przecież wystarczy się cofnąć o parę stron i wszystkie problemy tam już były opisane...Plamienia też...
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 07:56   #1108
1Angel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
hej! ja już biorę długo yasminelle (od lutego) no i z cera już ok, chociaż był moment kiedy chciałam zrezygnować, w wagą też bez zmian. tylko jak teraz się zaczęłam zastanawaić, to mam problem z infekcjami. Wiem, że biorąc tabletki to normalne, że jest się bardziej narażonym, ale u mnie zdarza się to bardzo często... uzywam Lactacyd Femina do higieny intymnej - cały czas używałam. Ostatnio natomiast kupiłam Cleanic - zobaczę jak się sprawdzi. Uzywam też w czasie dnia chusteczek do higieny intymnej. No i infekcje jak były tak są... nie chce z każdą sprawa latać do ginekologa - bo chodze prywatnie. zastanawaim, sie czy to u mnie taki problem, czy ktoś jeszcze z was ma. noo i jak na to można zaradzic
Ja zawsze zażywałam Harmonet,teraz jestem w połowie drugiego opakowania Yasminelle i pojawiła się niestety infekcja.Po raz pierwszy w życiu.Mój ginekolog powiedział że zmieniła mi się kwasowość środowiska i zmiana tabletek na słabsze mogła być tego przyczyną.Infekcja grzybicza nie jest niczym przyjemnym i nie życzę żadnej z was.W dodatku nieleczona może doprowadzić do bezpłodności.Ja na szczęście szybko zareagowałam i dostałam antybiotyk dopochwowy.Teraz czuje się znacznie lepiej,dlatego też pytałam wyżej "czy antybiotyk dopochwowy może osłabić tabletki Yasminelle".Zapomniałam zapytać lekarza,więc mam nadzieje że ktoś mi odpowie.

P.s Ponoć najlepszym mydłem do higieny intymnej jest Intima Ziaji
1Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 08:09   #1109
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez 1Angel Pokaż wiadomość
Ja zawsze zażywałam Harmonet,teraz jestem w połowie drugiego opakowania Yasminelle i pojawiła się niestety infekcja.Po raz pierwszy w życiu.Mój ginekolog powiedział że zmieniła mi się kwasowość środowiska i zmiana tabletek na słabsze mogła być tego przyczyną.Infekcja grzybicza nie jest niczym przyjemnym i nie życzę żadnej z was.W dodatku nieleczona może doprowadzić do bezpłodności.Ja na szczęście szybko zareagowałam i dostałam antybiotyk dopochwowy.Teraz czuje się znacznie lepiej,dlatego też pytałam wyżej "czy antybiotyk dopochwowy może osłabić tabletki Yasminelle".Zapomniałam zapytać lekarza,więc mam nadzieje że ktoś mi odpowie.

P.s Ponoć najlepszym mydłem do higieny intymnej jest Intima Ziaji
to mnie teraz nastraszyłaś z tą bezpłodnościa... chyba dzis zadzwonię do mojej ginekolozki i sie umówię.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 08:55   #1110
steysi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: yasminelle

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Nie wiem czym ty się martwisz?? Jak się ma plamienia to źle, jak się nie ma, też niedobrze. Ja po zmianie też nie miałam .
W ogóle coś z tym wątkiem dzieje się nie tak, w kółko te same pytania. Przecież wystarczy się cofnąć o parę stron i wszystkie problemy tam już były opisane...Plamienia też...

Nie chodzi o to,że żałuję,że nie mam.Cieszę się,że nie mam kłopotu.Tylko tyle się słyszy o tych plamieniach.Dobrze,że nas to ominęło,prawda?
steysi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.