Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 07:54   #3181
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

aaa, mamusie kupiłam Natalce kremik z filtrem - pani w aptece doradziła mi Linomag z filtrem 30 myśle że jest ok, bo mniejszy był ziajka z filtrem 6 to chyba troszke za mało na takie dzikie słonko wiosenne, a potem to juz tylko 50 były
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:11   #3182
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Hej,
tylko się przywitam
Życzenia dla wszystkich półroczniaków, dla małych pełzaków, które już zadzierają zadki do góry i kciukasy za Filipka żeby ozdrowiał.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:21   #3183
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

dzisiejszy dzień sponsorują 6 miesiączkowo-urodzinki MIKULA LULOWSKIEGO i KACPERKA

STo lat chłopaki

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Teraz dzień mi niesamowicie mija, ledwo się obejrzę po powrocie z pracy a już trzeba kąpiel szykować i do spania dzieciątko układać...

Ogólnie u nas ok, Szymek zaakceptował butlę, apetyt mu wraca, mógłby jeszcze nocki przesypiać
Dzielne z Ciebie mamiszcze a dla Szymka za współpracę


Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
I ucałuj od cioteczki Olgunię
dziekujemy


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
My dzisiaj też robiliśmy podejście nr 2 do nauki zasypiania w łóżeczku - narazie remis : Szymek zasnął w łóżeczku ale w moim towarzystwie
to nie jest źle moja poza ten stan nigdy jeszcze nie wyszła


Cytat:
Napisane przez spa82 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie
U nas ostatnie 2 nocki to jakies nieporozumienie Na skok mi to nie pasuje ale w nocy budzi sie co chwile na dodatek z płaczem a o 5.30 jest już wyspana i gotowa by powitać nowy dzień. Masakros
mam podobnie ale zwalam ewidentnie na skok. Z tym ze nie wstaje Gunia o 5, zjadła mleko o 7 i śpi, padnięta po nocnych płaczkach. jakoś teraz może spać spokojnie i nie kwilić co 15 minut... nie rozumiem mojego dziecka


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ale jaka była zadowolona jak sie obudziła i zobaczyła tatusia, masakra gdyby nie uszy to banana miałaby dookoła głowy a jak tatuś wstał to był płacz i tak mam zawsze jak tż wraca z pracy, ciesyz się niesamowicie macha nogami, nóżkami i piszczy, a jak tż pójdzie do łazienki to jest płacz i nieraz musze z nią chodzic i mu do tej łazienki zaglądać żeby dziecko widziało że tatuś jest w domu ale to jest taie słodkie jak ona go uwielbia
te tatusiowe córeczki
u nas w weekend jest to samo, oczy sie otwierają, look na mamę - uśmiech, look na tatę - uśmiech i buch na bok do tatusia, mama może sobie iść


Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
u teściowej ciężko było odpocząć ale zmiana otoczenia i bliscy mi ludzie skutecznie doładowali bateryjki więc wyjazd zaliczam do udanych

super, chyba tego Ci było trzeba


a ile rekin mlekojad waży po szczepieniu??
ważyła 6600g ale to juz 2 tyg temu było


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
aaa, mamusie kupiłam Natalce kremik z filtrem - pani w aptece doradziła mi Linomag z filtrem 30 myśle że jest ok, bo mniejszy był ziajka z filtrem 6 to chyba troszke za mało na takie dzikie słonko wiosenne, a potem to juz tylko 50 były
o widzisz, miałam linomag do pupy i był super. Zakupie dzis

a wiecie ze jak polubicie na fejsie Reserved to dostaniecie kupon na -25% na wszystko własnie wydrukowałam i dzis skoczę

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

o kwęka moja damulka, idę
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:41   #3184
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spa82 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie
U nas ostatnie 2 nocki to jakies nieporozumienie Na skok mi to nie pasuje ale w nocy budzi sie co chwile na dodatek z płaczem a o 5.30 jest już wyspana i gotowa by powitać nowy dzień. Masakros Poza tym dzisiaj wiatr taki że łeb urywa i spacerek był taki udawany na balkonie.
Z tym spacerem to tak jak u mnie, też balkonik, bo bałam si ę wyjść na ten wiatr
Oj współczuję nocek





Ja ubieram Judi dokladnie tak samo i nawet temp.mamy identyczną I też nie zauważyłam żeby sie pociła męczyła więc chyba wszystko gra
No to już się nie matrwię, tylko stopy ostatnio ma troszkę spocone, no ale z gołymi nóżkami to chyba się jeszcze bym nie odważyła



Jak ?

O też się podpinam pod pytanie
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej

u nas pobudka o 5.35 po co spac dłużej? żółwika w nocy nie testowałam bo jakos mi żal ją zostawiać w łóżeczku jak ona tak kwili przez zamknięte oczka, więc brałam ją do nas na cyca, przy czym ja zasypiałam więc większość nocki nataka znów spała z nami ale jaka była zadowolona jak sie obudziła i zobaczyła tatusia, masakra gdyby nie uszy to banana miałaby dookoła głowy a jak tatuś wstał to był płacz i tak mam zawsze jak tż wraca z pracy, ciesyz się niesamowicie macha nogami, nóżkami i piszczy, a jak tż pójdzie do łazienki to jest płacz i nieraz musze z nią chodzic i mu do tej łazienki zaglądać żeby dziecko widziało że tatuś jest w domu ale to jest taie słodkie jak ona go uwielbia
Ale ranny ptaszek z Twojej Natalki Adaś też nie lepszy bo pobudki zaraz po 6.00 i też gotowy do zabawy.
Z tym karmieniem to ja mam tak samo, też zasypiam przy karmieniu i Adaś spi ze mną. Tyle, że mój się budzi w nocy tak jakby się już wyspał, i jakbym nie dała cycka to trzeba by było wstawać w środku nocy, na razie nie mam patentu co z tym karmieniem zrobić. Dziś było chyba ze 4 pobudki, chodź może i z 5. Nie mogę się doliczyć
Ale Nati to córeczka tatusia. U mnie jest odwrotnie, tz musi chodzić z Adasiem za mną, bo tak to zaraz jęczy, marudzi, zobaczy mnie i jest oki.
Aguś dzięki za odp na temat jajek, też mi się wydaje, że najpierw do samych warzywek jajeczko, a później to chyba już można do wrzystkiego

Piszę tego posta od samego rana i dokończyć nie mogę. Pewnie już nowa produkcja powstała
Adanio w końcu usnął. Teraz w dzień to usypiam go w spacerówce.
A w czoraj miał chyba jakiś śpiacy dzień. Do południa dwie drzemki, bo 30-40 min. Potem zasnął o 14.00 to obudził się o 17.30 i o 20.30 już usnął na noc i zjadł kaszkę i obyło się bez cycka, tyle, że tz go uśpił na rękach, no ale dobre i to

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Ja również się przyłączam do życzeń dla Mikusia i Kacperka

Spray jat tam Eryczek? Lepiej już z jedzeniem?



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
aaa, mamusie kupiłam Natalce kremik z filtrem - pani w aptece doradziła mi Linomag z filtrem 30 myśle że jest ok, bo mniejszy był ziajka z filtrem 6 to chyba troszke za mało na takie dzikie słonko wiosenne, a potem to juz tylko 50 były
Dzięki za info. Jak będę w aptece to kupię, bo ostatnio się zastanawiałam właśnie jaki krem kupić. a powiedz ile kosztował?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:44   #3185
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Wszystkim półroczniaczkom sto lat, sto lat
Spóźnione dla Amelci:
oraz dla Mikiego Lulkowego i Kacpra od Magialeny::


Dzień dobry!
Leone śpi, ma prawo zrobił pobudkę o 5:30. Problemy z kooopką Zadziałałam z rana śliwką i powinno być o.k.

Pochwalę się, że z niedz/pon miałam tylko 1 (słownie: jedną) pobudkę. O 3:30. Było faaajnie, ale to jednorazowa impreza. Dziś już 23, 3:30, 4:30 i pobudka o 5:30. W sumie to i tak nieźle, zważywszy na to, że ostatnio tych wstawań nocnych bywało grubo więcej.

Kupiłam młodemu wiosenną czapkę, choć typowo zimowej to on w ogóle nie miał. Mamy też huśtawko-leżaczek. Zamieniłam się z bratanicą. Oddałam nasz Bright starts (on tylko do 9 kg i młodemu już wybitnie nie pasił, bo go gniótł w główkę), a pożyczyłam Fisher price. Obaj chłopcy są szczęśliwi

Edytowane przez Caltea
Czas edycji: 2012-03-20 o 08:45
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:50   #3186
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Wszystkim półroczniaczkom sto lat, sto lat
Spóźnione dla Amelci:
oraz dla Mikiego Lulkowego i Kacpra od Magialeny::


Dzień dobry!
Leone śpi, ma prawo zrobił pobudkę o 5:30. Problemy z kooopką Zadziałałam z rana śliwką i powinno być o.k.

Pochwalę się, że z niedz/pon miałam tylko 1 (słownie: jedną) pobudkę. O 3:30. Było faaajnie, ale to jednorazowa impreza. Dziś już 23, 3:30, 4:30 i pobudka o 5:30. W sumie to i tak nieźle, zważywszy na to, że ostatnio tych wstawań nocnych bywało grubo więcej.

Kupiłam młodemu wiosenną czapkę, choć typowo zimowej to on w ogóle nie miał. Mamy też huśtawko-leżaczek. Zamieniłam się z bratanicą. Oddałam nasz Bright starts (on tylko do 9 kg i młodemu już wybitnie nie pasił, bo go gniótł w główkę), a pożyczyłam Fisher price. Obaj chłopcy są szczęśliwi
Hej Caltea
To Leoś zrobił mamusi pobudkę. A tej nocki z jedną pobudką to zazdraszczam Kiedyś tak Adaś też się budził, to były czasy
A pokażesz ten nowy sprzęcior? I do ilu jest kg? Bo ja zaczynam szukać jakieś huśtawki i nie mam pojęcia jakiej
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:53   #3187
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

No głupieję. Niech mnie ktoś oświeci.
Mały wczoraj ostatnie nieszczęście. Biedniutki, cierpiący z czerwonymi oczkami. Pod wieczór- bez czopków i syropów inne dziecko. Bez temperatury, roześmiany itp. Dzisiaj od rana już marudkuje. Teraz znowu dostał takiego płaczu jakby go rozdzierali i temp już 37,1 więc jakby rosła
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 08:53   #3188
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011



Moja mała pchła szachrajka dziękuję za życzenia i również przesyłamy buziaki dla wszystkich wątkowych solenizantów i ich mam
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:55   #3189
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzień Dobry!



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej
u nas pobudka o 5.35 po co spac dłużej? żółwika w nocy nie testowałam bo jakos mi żal ją zostawiać w łóżeczku jak ona tak kwili przez zamknięte oczka, więc brałam ją do nas na cyca, przy czym ja zasypiałam więc większość nocki nataka znów spała z nami ale jaka była zadowolona jak sie obudziła i zobaczyła tatusia, masakra gdyby nie uszy to banana miałaby dookoła głowy a jak tatuś wstał to był płacz i tak mam zawsze jak tż wraca z pracy, ciesyz się niesamowicie macha nogami, nóżkami i piszczy, a jak tż pójdzie do łazienki to jest płacz i nieraz musze z nią chodzic i mu do tej łazienki zaglądać żeby dziecko widziało że tatuś jest w domu ale to jest taie słodkie jak ona go uwielbia
jakie to urocze!

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
aaa, mamusie kupiłam Natalce kremik z filtrem - pani w aptece doradziła mi Linomag z filtrem 30 myśle że jest ok, bo mniejszy był ziajka z filtrem 6 to chyba troszke za mało na takie dzikie słonko wiosenne, a potem to juz tylko 50 były
my pójdziemy dziś do naszej ulubionej apteki i zobaczymy co nam poleca, ale ten Twój linomag będziemy mieć na uwadze

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzisiejszy dzień sponsorują 6 miesiączkowo-urodzinki MIKULA LULOWSKIEGO i KACPERKA

STo lat chłopaki
sto lat od Zosi i jej mamusi!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:56   #3190
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
. U mnie jest odwrotnie, tz musi chodzić z Adasiem za mną, bo tak to zaraz jęczy, marudzi, zobaczy mnie i jest oki.

ja się śmieję, a u mnie jest identycznie
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:01   #3191
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Leone śpi, ma prawo zrobił pobudkę o 5:30. Problemy z kooopką Zadziałałam z rana śliwką i powinno być o.k.


Kupiłam młodemu wiosenną czapkę, choć typowo zimowej to on w ogóle nie miał. Mamy też huśtawko-leżaczek. Zamieniłam się z bratanicą. Oddałam nasz Bright starts (on tylko do 9 kg i młodemu już wybitnie nie pasił, bo go gniótł w główkę), a pożyczyłam Fisher price. Obaj chłopcy są szczęśliwi
ech, gdyby Zo tak nie pluła na śliwkę to byłoby nam łatwiej
ona chyba już woli sie męczyć z tą kupką niż coś co ma śliwke w sobie spożyć

my mamy bright stars leżaczek i Zo go lubi ale ona taka chudzinka, że się jeszcze mieści

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No głupieję. Niech mnie ktoś oświeci.
Mały wczoraj ostatnie nieszczęście. Biedniutki, cierpiący z czerwonymi oczkami. Pod wieczór- bez czopków i syropów inne dziecko. Bez temperatury, roześmiany itp. Dzisiaj od rana już marudkuje. Teraz znowu dostał takiego płaczu jakby go rozdzierali i temp już 37,1 więc jakby rosła
hm... pójdziecie do lekarza, to może Was oświeci. Może leki które mu podałaś zaczęły wieczorem działać, stad to jego dobre samopoczucie.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 09:06   #3192
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

ja się śmieję, a u mnie jest identycznie
No ledwo co mogę do łazienki iść I tak chodzą za mną chłopaki od pokoju do pokoju

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
ech, gdyby Zo tak nie pluła na śliwkę to byłoby nam łatwiej
ona chyba już woli sie męczyć z tą kupką niż coś co ma śliwke w sobie spożyć

my mamy bright stars leżaczek i Zo go lubi ale ona taka chudzinka, że się jeszcze mieści

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------



hm... pójdziecie do lekarza, to może Was oświeci. Może leki które mu podałaś zaczęły wieczorem działać, stad to jego dobre samopoczucie.
Mój też nie lubi sliwek, ale jak na razie nie mamy problemu z kupkami, więc mu nie wciskam na siłę. a po same jabłuszko nie pomaga?

O juz się mój dzieć wyspał
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:07   #3193
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Zabrałam się za czytanie co u Was, a tu dzieć się obudził. Dlaczego on nie śpi???

Tak szybciutko:
współczuję Mamie Zo niejadka
Minio, właśnie popatrzyłam na All i widzę, że te huśtawki też do 9 kg, może posłuży dłużej, bo solidne, a jako leżaczek to do 18. Takie mam.
http://allegro.pl/fisher-price-husta...210582449.html. Czytam o Adasiu
Irmith za powrót laktacji, a puszki niech czekają na swoją kolej. W razie czego jak laktacja będzie szwankować, to ją postraszysz tym mlekiem w proszku. A swoją drogą to niezły zapasik zrobiłaś
Chciałam jeszcze poodpisywać ale się nie da, mama pilnie poszukiwana.Oj Acelinko kusisz tym żółwikiem, kusisz. Acha, fajne wyjście miałaś

Edytowane przez Caltea
Czas edycji: 2012-03-20 o 09:08
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:08   #3194
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
No ledwo co mogę do łazienki iść I tak chodzą za mną chłopaki od pokoju do pokoju


Mój też nie lubi sliwek, ale jak na razie nie mamy problemu z kupkami, więc mu nie wciskam na siłę. a po same jabłuszko nie pomaga?

O juz się mój dzieć wyspał
jabłuszko cieszy się takim samym uznaniem jak śliwka
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:14   #3195
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Caltea mój też wyspany już
leżaczek też mamy z fp, nawet podobny i też jest do 18 kg, a huśtawkę muszę poszukać co ma do więcej kg, bo 9 to Adanio już na pewno przekroczył

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

To widzę, że tak jak u mnie. Ale powiem Ci, że już jabłuszka z brzoskwiniami są oki. Może by Zosi też podeszły, a tam tych brzoskwin jest nie wiele, więc może by też pomogło?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:17   #3196
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Caltea mój też wyspany już
leżaczek też mamy z fp, nawet podobny i też jest do 18 kg, a huśtawkę muszę poszukać co ma do więcej kg, bo 9 to Adanio już na pewno przekroczył
myślicie, że taka huśtawka się sprawdzi?to jednak kolejny mebel w domu, a gdzie miejsce na to znaleźć?! ja myślałam, że hitem okaże się wibrujący leżaczek, ale na dziecku jakoś nie zrobiło to większego wrażenia.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość

[/COLOR]To widzę, że tak jak u mnie. Ale powiem Ci, że już jabłuszka z brzoskwiniami są oki. Może by Zosi też podeszły, a tam tych brzoskwin jest nie wiele, więc może by też pomogło?
miałam deserek jabłuszko, banan i brzoskwinia i było fuj
a sam banan jest ok
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:20   #3197
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Na moim też ta wibra szału nie zrobiła. A z huśtawką to u mnie chyba się sprawdzi, bo lubi się huśtać, bujać, a miejsca to owszem zajmuje, no ale cóź zrobić

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

A powiem Ci, że u mnie znowu z bananem to średnio, a deserki z dodatkiem marchewki są najlepsze. Ostatnio deserek jabłko, marchewka , brzoskwinia było pychaaa
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:27   #3198
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzieńdoberek.

Po pierwsze wszystkiego najlepszego dla mojego najukochańszego Miksusia Lulkowskiego

i Kacpra Magialeny


Dzis zaszalałam - podałam gluten

Cytat:
Napisane przez spa82 Pokaż wiadomość
A Archi widziałaś odp.nt panelu o który pytałaś?
Przegapiłam ale już odnalazłam Dz
Mój mały właśnie u znajomych podobnym panelem się bardzo zainteresował- udało mi się go wylicytować na all- zobaczymy jak przyjdzie czy dalej będzie dla niego fajny
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
kurcze nie podążam za tymi urodzinkami
Ja też- a tu zaraz roczki nam się posypią
Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
ja i owszem tylko dziecko nie przeżyje że mama gapi się w kompa dłużej niż 5 minut więc pozamiatane
skadś to znam
Hania ze mną też spała pod kołdrą ale jej było za gorąco i przy każdym moim ruchu się kręciła a jak zaczęła mnie obijać regularnie łapkami przez sen to ją od siebie odsuwam i śpi pod swoją kołderką teraz
Mi sie wydaje ze ja nie grzeje Piotrka- bo śpimy od siebie tak z pół metra
Ale wlasnie tez mysle o osobnej kołderce- kołderka jest - tylko babcai maial kupic poszwę pod choinke i jakos dalej nie kupiła...
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
a wiecie ze jak polubicie na fejsie Reserved to dostaniecie kupon na -25% na wszystko własnie wydrukowałam i dzis skoczę
dobrze wiedzieć
Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że z niedz/pon miałam tylko 1 (słownie: jedną) pobudkę. O 3:30. Było faaajnie, ale to jednorazowa impreza. Dziś już 23, 3:30, 4:30 i pobudka o 5:30. W sumie to i tak nieźle, zważywszy na to, że ostatnio tych wstawań nocnych bywało grubo więcej.
nie za dobrze Ci mama
Kupiłam młodemu wiosenną czapkę, choć typowo zimowej to on w ogóle nie miał. Mamy też huśtawko-leżaczek. Zamieniłam się z bratanicą. Oddałam nasz Bright starts (on tylko do 9 kg i młodemu już wybitnie nie pasił, bo go gniótł w główkę), a pożyczyłam Fisher price. Obaj chłopcy są szczęśliwi
My na wsi mamy leżaczek Bright starts i tez właśnie widziałam,ze on tylko do 9kg nie podoba mi sie to

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Caltea mój też wyspany już
leżaczek też mamy z fp, nawet podobny i też jest do 18 kg, a huśtawkę muszę poszukać co ma do więcej kg, bo 9 to Adanio już na pewno przekroczył
To jak znajdziesz to daj cyna
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:40   #3199
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzien dobry

Dolaczam sie do zyczen dla wszystkich polroczniaczkow

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Sharifa za 3 miesiące to Nadia już bedzie duża dziewczynka babci pewnie nie pozna po takim czasie ale szybko sie przyzwyczai
Mam nadzieje, musze poczytac jak to jest z dzieciaczkami jak sa starsze, tzn jak powinno byc wg ksiazki

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Jutro lecimy do alergologa- prosimy o kciuki


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Zo opanowała dziś do perfekcji obracanie się z pleców na brzuszek i z powrotem. I tak jej się to spodobało, że nic tylko się obracała, obracała, spociła, zgrzała i padła. Ba, nawet tyłek udało się jej raz dźwignąć w górę jak leżała na brzuchu. Siedziałam, patrzyłam i oczy ze zdumienia przecierałam, że w jedno popołudnie tyle się może zmienić

Sto lat dla Filipa i całej reszty naszych małych solenizantów!
rosnie dziewczyna, rosnie, jeszcze troche i kawalerow zacznie przyprowadzac

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

My na wsi mamy leżaczek Bright starts i tez właśnie widziałam,ze on tylko do 9kg nie podoba mi sie to
My mamy Bright Starts do 11kg, o taki ale Nadia juz nie bardzo chce w nim siedziec

I znowu wcielo mi cytaty

Zaspalam dzisiaj do pracy co prawda tylko 5 minut, ale zawsze. Tak sie przyzwyczailam, ze moje dziecko wstaje 6:30, ze juz nawet budzika nie nastawiam i jak sie obudzilam o 7:05 to 3 razy patrzylam na zegarek i na komorke - czy aby na pewno jest juz siodma

Zostalysmy same na jakies 2 albo 3 dni, malz w podrozy sluzbowej, a ja nie lubie byc sama w domu w nocy.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 09:45   #3200
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek.

Po pierwsze wszystkiego najlepszego dla mojego najukochańszego Miksusia Lulkowskiego

i Kacpra Magialeny


Dzis zaszalałam - podałam gluten
Oj szalejesz matka szalejesz


Przegapiłam ale już odnalazłam Dz
Mój mały właśnie u znajomych podobnym panelem się bardzo zainteresował- udało mi się go wylicytować na all- zobaczymy jak przyjdzie czy dalej będzie dla niego fajny

Ja też- a tu zaraz roczki nam się posypią
no ale ten czas zasuwa, jak szalony, dla mnie za szybko

Mi sie wydaje ze ja nie grzeje Piotrka- bo śpimy od siebie tak z pół metra
Ale wlasnie tez mysle o osobnej kołderce- kołderka jest - tylko babcai maial kupic poszwę pod choinke i jakos dalej nie kupiła...
U nas Adaś też śpi pod swoją kołderką i też z pół metra śpię od niego, w sumie staram się jak najdalej, bo nawet nie lubi jak jestem za blisko
A to babcia nie kupiła poszewki, chyba trza się przypomnieć

dobrze wiedzieć

My na wsi mamy leżaczek Bright starts i tez właśnie widziałam,ze on tylko do 9kg nie podoba mi sie to

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


To jak znajdziesz to daj cyna
Pewnie, jak tylko jakąś sensowną znajdę i za nie wielką kasę do wrzucę linka
A jak dziś Piotrek? Dał pospać mamusi?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:47   #3201
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Do poczytania w wolnej chwili na temat szczepień dzieci i wątpliwościach z tym związanych. Miłej lektury!

http://natemat.pl/6243,zmowa-paranoj...szczepionkowym
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:48   #3202
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
hm... pójdziecie do lekarza, to może Was oświeci. Może leki które mu podałaś zaczęły wieczorem działać, stad to jego dobre samopoczucie.
Własnie nic nie podałam w koncu...

No wlasnie, lekarz stoi pod znakiem zapytania. Ehhh.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:50   #3203
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Własnie nic nie podałam w koncu...

No wlasnie, lekarz stoi pod znakiem zapytania. Ehhh.
Cotka jak masz jak, to lepiej idź do lekarza, bo jak mu się znowu pogorszy, to będziesz na siebie zła!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:51   #3204
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Pewnie, jak tylko jakąś sensowną znajdę i za nie wielką kasę do wrzucę linka
A jak dziś Piotrek? Dał pospać mamusi?
Babci, kulturalnie, wysłałąm linka do alledrogo z wybraną pościelą

A Piotrek- jak Piotrek- wypocząć za bardzo nie da urwis mi jakiś rośnie
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:53   #3205
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No głupieję. Niech mnie ktoś oświeci.
Mały wczoraj ostatnie nieszczęście. Biedniutki, cierpiący z czerwonymi oczkami. Pod wieczór- bez czopków i syropów inne dziecko. Bez temperatury, roześmiany itp. Dzisiaj od rana już marudkuje. Teraz znowu dostał takiego płaczu jakby go rozdzierali i temp już 37,1 więc jakby rosła
mój wczoraj wieczorem godzine ryczał , to nie był płacz a ryk aż się zaszedł, nie pomagało lulanie, noszenie, spiewanie, tulenie ...
ja wyjątkowo spokojna byłam i zniosłam to dzielnie, ale mały dał czadu, nie wiem spać nie chciał czy co
ale za to spał nawet nie źle jak na ostatnie noce bo budził się równo co 2 godziny , a pierwsze szamanie zalizył dopiero o 3

a dziś śmieje się , gaworzy , turla.

Cotka a może to 3-dniówka ?

Dla chłopaków urodzinowych duża butla mleka dziś!
Lulka dla Twojego Mikiego i Kacpra Magialeny !
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:58   #3206
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość


te tatusiowe córeczki
u nas w weekend jest to samo, oczy sie otwierają, look na mamę - uśmiech, look na tatę - uśmiech i buch na bok do tatusia, mama może sobie iść

o widzisz, miałam linomag do pupy i był super. Zakupie dzis

a wiecie ze jak polubicie na fejsie Reserved to dostaniecie kupon na -25% na wszystko własnie wydrukowałam i dzis skoczę
o, trzeba zalajkować

ja ostatnio dostałam w h&m katalog z dziecięcymi rzeczami i tam jest bon na -30%
Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Ale ranny ptaszek z Twojej Natalki Adaś też nie lepszy bo pobudki zaraz po 6.00 i też gotowy do zabawy.
Z tym karmieniem to ja mam tak samo, też zasypiam przy karmieniu i Adaś spi ze mną. Tyle, że mój się budzi w nocy tak jakby się już wyspał, i jakbym nie dała cycka to trzeba by było wstawać w środku nocy, na razie nie mam patentu co z tym karmieniem zrobić. Dziś było chyba ze 4 pobudki, chodź może i z 5. Nie mogę się doliczyć
Ale Nati to córeczka tatusia. U mnie jest odwrotnie, tz musi chodzić z Adasiem za mną, bo tak to zaraz jęczy, marudzi, zobaczy mnie i jest oki.
Aguś dzięki za odp na temat jajek, też mi się wydaje, że najpierw do samych warzywek jajeczko, a później to chyba już można do wrzystkiego

Dzięki za info. Jak będę w aptece to kupię, bo ostatnio się zastanawiałam właśnie jaki krem kupić. a powiedz ile kosztował?
16 zł z groszami jakbym poszła do mojej ulubionej apteki to pewnie byłby tańszy i może wybór wiekszy, ale b yłam w pierwszej lepszej bo kupowałam witaminke D w kropelkach i mi się przypomniało o kremiku.
Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Wszystkim półroczniaczkom sto lat, sto lat
Spóźnione dla Amelci:
oraz dla Mikiego Lulkowego i Kacpra od Magialeny::


Dzień dobry!
Leone śpi, ma prawo zrobił pobudkę o 5:30. Problemy z kooopką Zadziałałam z rana śliwką i powinno być o.k.

Pochwalę się, że z niedz/pon miałam tylko 1 (słownie: jedną) pobudkę. O 3:30. Było faaajnie, ale to jednorazowa impreza. Dziś już 23, 3:30, 4:30 i pobudka o 5:30. W sumie to i tak nieźle, zważywszy na to, że ostatnio tych wstawań nocnych bywało grubo więcej.

Kupiłam młodemu wiosenną czapkę, choć typowo zimowej to on w ogóle nie miał. Mamy też huśtawko-leżaczek. Zamieniłam się z bratanicą. Oddałam nasz Bright starts (on tylko do 9 kg i młodemu już wybitnie nie pasił, bo go gniótł w główkę), a pożyczyłam Fisher price. Obaj chłopcy są szczęśliwi
fajna wymianka

a co do spania to
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No głupieję. Niech mnie ktoś oświeci.
Mały wczoraj ostatnie nieszczęście. Biedniutki, cierpiący z czerwonymi oczkami. Pod wieczór- bez czopków i syropów inne dziecko. Bez temperatury, roześmiany itp. Dzisiaj od rana już marudkuje. Teraz znowu dostał takiego płaczu jakby go rozdzierali i temp już 37,1 więc jakby rosła
to chyba jednak te ząbki
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość


my pójdziemy dziś do naszej ulubionej apteki i zobaczymy co nam poleca, ale ten Twój linomag będziemy mieć na uwadze
to daj znac co Tobie pani doradziła
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

Ja też- a tu zaraz roczki nam się posypią
nooo


my jesteśmy u mamy jest prababcia, pradziadek - natalka się prababci bała ale przekupstwo czekoladą podziałało i już dziecko kocha prababcie

Teraz pora na drzemke a potem zapewne spacerek


Mikuśku, Kacperku - wszystkiego naj naj naj, smacznego mleczka i słodkich gryzaczków!

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-03-20 o 09:59
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:20   #3207
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

dzień dobry witam się i uciekamy na spacerek
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
aaa, mamusie kupiłam Natalce kremik z filtrem - pani w aptece doradziła mi Linomag z filtrem 30 myśle że jest ok, bo mniejszy był ziajka z filtrem 6 to chyba troszke za mało na takie dzikie słonko wiosenne, a potem to juz tylko 50 były
o to super, też muszę zakupić i chyba się dzis przejdę do apteki
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
mam podobnie ale zwalam ewidentnie na skok. Z tym ze nie wstaje Gunia o 5, zjadła mleko o 7 i śpi, padnięta po nocnych płaczkach. jakoś teraz może spać spokojnie i nie kwilić co 15 minut... nie rozumiem mojego dziecka




te tatusiowe córeczki
u nas w weekend jest to samo, oczy sie otwierają, look na mamę - uśmiech, look na tatę - uśmiech i buch na bok do tatusia, mama może sobie iść


o widzisz, miałam linomag do pupy i był super. Zakupie dzis
a wiecie ze jak polubicie na fejsie Reserved to dostaniecie kupon na -25% na wszystko własnie wydrukowałam i dzis skoczę
o dzięki to też polubię
Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Leone śpi, ma prawo zrobił pobudkę o 5:30. Problemy z kooopką Zadziałałam z rana śliwką i powinno być o.k.

Pochwalę się, że z niedz/pon miałam tylko 1 (słownie: jedną) pobudkę. O 3:30. Było faaajnie, ale to jednorazowa impreza. Dziś już 23, 3:30, 4:30 i pobudka o 5:30. W sumie to i tak nieźle, zważywszy na to, że ostatnio tych wstawań nocnych bywało grubo więcej.

Kupiłam młodemu wiosenną czapkę, choć typowo zimowej to on w ogóle nie miał. Mamy też huśtawko-leżaczek. Zamieniłam się z bratanicą. Oddałam nasz Bright starts (on tylko do 9 kg i młodemu już wybitnie nie pasił, bo go gniótł w główkę), a pożyczyłam Fisher price. Obaj chłopcy są szczęśliwi
a ja narzekam jak o 7mej mały wstaje

Wszystkiego najlepszego dla Mikusia i Kacperka:roza :
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:25   #3208
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
mój wczoraj wieczorem godzine ryczał , to nie był płacz a ryk aż się zaszedł, nie pomagało lulanie, noszenie, spiewanie, tulenie ...
ja wyjątkowo spokojna byłam i zniosłam to dzielnie, ale mały dał czadu, nie wiem spać nie chciał czy co
ale za to spał nawet nie źle jak na ostatnie noce bo budził się równo co 2 godziny , a pierwsze szamanie zalizył dopiero o 3

a dziś śmieje się , gaworzy , turla.

Cotka a może to 3-dniówka ?

Dla chłopaków urodzinowych duża butla mleka dziś!
Lulka dla Twojego Mikiego i Kacpra Magialeny !
przytulam was mocno bo jak Zo tak czasem płacze to ja nie wiem czy pogotowia nie wzywać, kiedy nic nie pomaga!
a najważniejsze że dziś jest taki pogodny!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:31   #3209
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
mój wczoraj wieczorem godzine ryczał , to nie był płacz a ryk aż się zaszedł, nie pomagało lulanie, noszenie, spiewanie, tulenie ...
ja wyjątkowo spokojna byłam i zniosłam to dzielnie, ale mały dał czadu, nie wiem spać nie chciał czy co
ale za to spał nawet nie źle jak na ostatnie noce bo budził się równo co 2 godziny , a pierwsze szamanie zalizył dopiero o 3

a dziś śmieje się , gaworzy , turla.
o kurcze- ciekawe co mu było?? Ach te nasze dzieci nieodgadnione...
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:38   #3210
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wykop wykop
ja jestem mega zaskoczona, bo karuzelka w nigdy Natalci nie uśpiła i ogolnie specjalnie jej nie zachwycała.
u nas też karuzelka leży i się kurzy... używamy tylko maszynki z melodyjkami

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Dzień dobry uprzejmie donosze że ja też nie zajumałam wiosny u nas wieje strasznie
Acelinka my też jesteśmy narazie po szczepieniach, kolejne koło roczku ale pedi kazała się pokazać jakoś po świętach wielkanocnych czyli koło 7 miesiąca

My od soboty jedno karmienie mleczne zastąpiliśmy deserkiem. W przychodni pielęgniarka kazała dać zamiast mleka cały słoiczek deserku no i matka testowała skończyło się awanturą. W niedziele dałam cały słoiczek a potem dorzuciłam na dziąsełko 60 mleka, w końcu mała dostaje już praktycznie tylko mój pokarm. Chyba jej nie przetuczę co? Wy też po słoiczku dajecie jeszcze pierś?? Mnie nastraszono że małą utuczę

No i dylemat mam co zrobić z mm?? zrobiłam zapas pepti a potem laktacja się nagle rozwinęła i teraz stoi 10 puszek jedynki a mała zaraz na jakieś następne powinna przejść

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Narazie mleczny problem rozwiązany, mamy słoiczkowy bunt :/ jak nie urok to s*****a

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Mleka też nie jemy o co biega
a to mała buntowniczka no!


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
współczuje i Tobie Irmith też...

mojej sie jeszcze nigdy nie zdarzyło, zeby nie chciała jeść, serio...żarłok mi rośnie, rekin mlekojad


Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość


Szczepienie na wzw za nami Szkoda że pogoda się zepsuła, spacery będą znowu krótsze
Jutro lecimy do alergologa- prosimy o kciuki






A ja kupiłam, szalone kalosze w ubiegłym roku. Super się sprawdzają



Mój też- wszystko, zawsze, do końca i płacze o jeszcze
za szczepienie
za alergologa

kaloszki chodzą za mną takie w kwiatki

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Oh kobiety chyba w życiu was nie nadrobię oczy mi się kleją już niesamowicie:ziew:
Teraz dzień mi niesamowicie mija, ledwo się obejrzę po powrocie z pracy a już trzeba kąpiel szykować i do spania dzieciątko układać...

Ogólnie u nas ok, Szymek zaakceptował butlę, apetyt mu wraca, mógłby jeszcze nocki przesypiać
dzielna mamuśka
super, że Szymciowi apetyt wraca... a nocki będzie przesypiać... kiedyś, oby jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
za kujkuja




Hania piszczy krzyczy marudzi i na moment nie da się zostawić więc standard chce siadać z pozycji na pleckach więc jest ryk niezadowolenia po każdym podniesieniu głowy bo się napracuje i nic z tego nie wychodzi
u teściowej ciężko było odpocząć ale zmiana otoczenia i bliscy mi ludzie skutecznie doładowali bateryjki więc wyjazd zaliczam do udanych
no i to się liczy!


Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Hej,
tylko się przywitam
Życzenia dla wszystkich półroczniaków, dla małych pełzaków, które już zadzierają zadki do góry i kciukasy za Filipka żeby ozdrowiał.
jak tam Eryczek mały niejadek? pisz co tam słychać u Was

Cytat:
Napisane przez Caltea;33028394[SIZE=4
[/SIZE]
Dzień dobry!
Leone śpi, ma prawo zrobił pobudkę o 5:30. Problemy z kooopką Zadziałałam z rana śliwką i powinno być o.k.

Pochwalę się, że z niedz/pon miałam tylko 1 (słownie: jedną) pobudkę. O 3:30. Było faaajnie, ale to jednorazowa impreza. Dziś już 23, 3:30, 4:30 i pobudka o 5:30. W sumie to i tak nieźle, zważywszy na to, że ostatnio tych wstawań nocnych bywało grubo więcej.

Kupiłam młodemu wiosenną czapkę, choć typowo zimowej to on w ogóle nie miał. Mamy też huśtawko-leżaczek. Zamieniłam się z bratanicą. Oddałam nasz Bright starts (on tylko do 9 kg i młodemu już wybitnie nie pasił, bo go gniótł w główkę), a pożyczyłam Fisher price. Obaj chłopcy są szczęśliwi
hej
my tez już w wiosennej czapeczce, zimówki leżą...
super, że chłoapaki zadowolone, tez się zastanawiam nad huśtaweczką



Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Babci, kulturalnie, wysłałąm linka do alledrogo z wybraną pościelą

A Piotrek- jak Piotrek- wypocząć za bardzo nie da urwis mi jakiś rośnie
dobry pomysł z podsyłaniem linka
najkochańszy urwisek

Małgosia współczuję dobrze, że dzisiaj już ok



spóźnione dla Amelki
i dla Mikiego i Kacperka


ehh... nawet się nie przywitałam
dzień dobry mamuśki

Edytowane przez thelilah
Czas edycji: 2012-03-20 o 10:40
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.