Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 18:01   #2731
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez halszka5 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak długo jeszcze jej chłopak będzie w stanie z nią wytrzymać. Ona robi z niego pośmiewisko. Teraz wszyscy już znają jego nazwisko, wiedzą jak wygląda. On ma poważne stanowisko, w pracy ma kontakt z kobietami na poziomie, inteligentnymi a w domu...
Jakby nie chcial to by z nia nie byl. Widocznie taka Susz mu pasujee.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:03   #2732
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Jestem za równą repreazentacją płci w mediach w temacie mycia ócz.

hahahaha


Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:07   #2733
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez halszka5 Pokaż wiadomość
Myślę, że w pracy zachowuje się poważnie a przy niej tak pajacuje.
Bo w pracy musi sie tak zachowywac, a na yt pokazuje prawdziwa twarz lwa
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:11   #2734
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Zapytałam się kiedyś Laury czy facetom (chłopakowi Laury, Pawłowi, Jackowi , panu Januszowi itd) w jej domu nie przeszkadzaja te wszystkie różowe kubeczki, talerzyki, napisy typu sweet home i inne tego typu słodkie ozdóbki w domu, no bo to w sumie faceci i mysląc stereotypowo i ogólniając nie lubią tych typowo babskich ozdób w domu. Laura odpowiedziała, że im to nie przeszkadza i nie mają nic przeciwko temu i że to kobieta tworzy dom, dba o wystrój mieszkania i atmosfere.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:11   #2735
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Wylaczyla oceny bo wiedziała ze się nie spodoba To po co wstawiać.

Ja rozumiem, gdyby to byl film na jakiś kontrowersyjny temat. Aborcja, uchodźcy, cokolwiek. Ale błagam, grwm?
Przeciez jest bardzo kontrowersyjna
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:11   #2736
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
Genialne!!!
Oooo! masz pędzla 02 tego co ja się czaję na niego
Zamierzasz go kiedyś użyć do podkładu? Bo jestem bardzo ciekawa jak on da sobie rade z płynnym jakimś, napisane jest, że się nadaje
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:23   #2737
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
W koncu znalazłam post, do którego sie chciałam odnieść

wiadomo, ze duzo daje sympatia do danego twórcy. Ja np. bardzo lubie doncze czy anulke szczupło&zdrowo i wiecej im jestem w stanie wybaczyc niz takiej szuszy (która w sumie mnie bawi, ale wiekszych negatywnych uczuc nie budzi) czy olimpii (która juz bezposrednio negatywne odczucia budzi). Duzo tez zalezy od tego jak kiedys zachowywała sie dana jutuberka, bo ja to pamietliwa jestem (nos szusz, pinger olimpii i inne). ALE

1. co do tego porównania zachowania olgi do laury, w kwestii facetów. Mysle, ze gdyby laura zachowywała sie jak oleska w tej kwestii, czyli jak totalny gimb i to z początków gimbazy to mysle, ze tez nie byłaby tak milo odbierana w tej kwestii i tez by byly heheszki. Zresztą były - o W. ktore się stało M. i inne :P

W ogóle co do Laury jeszcze.
Ona jest dla mn9ie przykładem, ze mozna sie odciąc od niechlubnej juciuberskiej przeszłosci. Teraz ona i jej vlogi są odbierane dobrze i miło i w ogole glamlove sie wylewa. Ale jeszcze nie tak dawno temu przeciez to ona królowała w usuwaniu komci negatywnych i neutralnych i odstawiała różne ciekawe szopki (to retuszowane zdjecie w worku, na przykład). To co Szus zteraz robi to troche RGPStyle jakby nie patrzeć. Ale jednak jakos zmieniła to co pkazuje, ludziom bardziej podeszło i mimo, ze w komentarzach jeszcze wychodzi "stara" Laura czasami to jednak niesmak jakiś taki mniejszy już.

Co do szusz i tego, ze są ludzie, ktorzy chca tę jej sieczkę oglądac - pełna zgoda Ale mnie mimo wszystko te komcie dałyby sporo do myslenia.
Nie chcę nic mówić ale Laura nadal retuszuje zdjęcia+usuwa nieprzychylne komentarze
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 18:25   #2738
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Nie chcę nic mówić ale Laura nadal retuszuje zdjęcia+usuwa nieprzychylne komentarze
alez ja dobrze o tym wiem. po prostu w porównaniu z tym co było kiedys teraz jest lepiej :P
no i chodzi mi o to, ze laura ma całkiem spoko vlogi teraz - wiec jakos wiecej jej sie wybacza, bo tworzy cos fajnego w miare, a nie jak szusz - nie dosc ze materiał slaby to i zachowanie troche dno głebokie.

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-12-29 o 18:27
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:26   #2739
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Bylam dzis
Kupilam 10 sztuk Kasjerka jak to zobaczyla popatrzyla na mnie jak na nienormalna
Też byłam i wzięłam po jednym z każdego smaku na próbę. Na pierwszy ogień poszła wanilia i w sumie się trochę zawiodłam, z czekoladą było już o wiele lepiej, ale truskawka to wygrywa wszystko .

Czeluści jutuba mnie dzisiaj zaprowadziły tu:

Słucham chyba z 20-sty raz i nie mogę wyłączyć .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:29   #2740
lovestoned
Przyczajenie
 
Avatar lovestoned
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

Kliknęłam dzisiaj MUR Fizz Pink. Przekonało mnie pomacanie Death by Chocolate i tej żółtej palety, Caramel chyba. Cienie wydają się bardzo przyjemne.
Podczytuje od dawna wiec sie odezwę do mnie paleta juz doszła i....meh. Te połyskujące róże, na których mi najbardziej zależało maja słabą pigmentację, ogólnie cienie sypią sie przeokrutnie i pachną jak takie zabawkowe kosmetyki. Mam oryginalną Chocolate Bar i spodziewałam się czegoś choć trochę podobnego. Daj znać co sądzisz jak dojdzie
lovestoned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:42   #2741
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


kretka wygląda uroczo, ale jak się zbliżyła do kamery, to się zdziwiłam.
co tam się za ciastko zadziało?

Myślę, że to taka struktura cery (albo nie przypatrzyłam się w odpowiednim momencie). Generalnie zawsze mam spore zdziwko, jak jutuberki czy blogerki pokazują z bliska swoją cerę Znika jasne światło, jakieś blurowanie, rozmycie, idealna cera. Nie to, że napawa mnie to radością Po prostu człowiek przywyknie do tych idealnych wizerunków a tu zonk!

Kredkę tak w ogóle to bardzo lubię, ale właśnie jako jutjuberkę Raczej nie zakumplowałabym się z nią w realu. Co do jej urody, to przepiękny ma uśmiech, bardzo fajne ciało No fajna z niej kobieta!
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 18:50   #2742
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Mnie z kolei jakoś jej uroda w ogóle nie pociąga, kojarzy mi się z Mandaryną No i te włosy są dla mnie nie do przyjęcia, o wiele lepiej według mnie wyglądała w swoich naturalnych.


Happy Planner też mi się marzy A widziałyście Pan Kalendarz?
Wiedzialam ze mi kogos przypomina Jak dla mni powinna chodzic tez w swoich naturalnych. Daje jej to takiego "pazura"

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Ja myslalam ze uzywam duzo podkladu, ale ta dziewczyna od true match mnie pobila
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:55   #2743
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Elo, wciskam się wam na chwilę i zupełnie z czymś innym - kliknęłam dzisiaj na podpis Gabrielki92, po obejrzeniu kilku filmików stwierdzam: jesteś przeurocza, mogłabym Cię słuchać godzinami. Uśmiech 11/10, głos 11/10, nagrywaj dalej i życzę jak najwięcej subskrypcji. Telephone out
Dziękuję Następny film będzie dopiero po nowym roku Ale mam już kilka pomysłow
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Gabso jest supcio :3
nie moge sie doczekac az w przyszłym tygodniu bede miala dostep do yt i obejrze jej nowy film
Dziękuję Czocherrku
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Kliknęłam dzisiaj MUR Fizz Pink. Przekonało mnie pomacanie Death by Chocolate i tej żółtej palety, Caramel chyba. Cienie wydają się bardzo przyjemne.
Mnie się podoba ta caramel, ale weszłam wczoraj do Natury i kupiłam kilka rzeczy Odwyk był, dopóki Ilcia nie zachwaliła żelu z Essence, a potem poszło już z górki.
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:57   #2744
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
alez ja dobrze o tym wiem. po prostu w porównaniu z tym co było kiedys teraz jest lepiej :P
no i chodzi mi o to, ze laura ma całkiem spoko vlogi teraz - wiec jakos wiecej jej sie wybacza, bo tworzy cos fajnego w miare, a nie jak szusz - nie dosc ze materiał slaby to i zachowanie troche dno głebokie.
Hm szczerze to lubiłam oglądać vlogi Laury ale ostatnio jestem "zasłodzona". Jak dla mnie za dużo w nich "słodyczy". Dodatkowo ktoś tutaj kiedyś napisał, że denerwuje go jak Laura wtrąca angielskie słówka w zdania-też mi to nie odpowiada. No ale wiadomo-co kto lubi
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:00   #2745
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
To były praktyki w szkole czy poza szkołą? Pytam, bo ja miałam takowe w szkole i raczej wygłupieniem byłoby o tym pisać w CV.
Jasne, że pisać! Pisać o wszystkim, co można na swoją korzyść przedstawić na rozmowach o pracę. Pracodawca ma prawo pomyśleć: "jeśli nie umie sprzedać siebie, jak chce sprzedawać nas?"


Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hej, jakiś czas temu (daaaawno), któraś z Was mówiła że ma mieszkanie w Krk które chce dać na Airbus. Wiązanki, czy dałaś? Szukam noclegu w spoko miejscu z 4 na 5 stycznia. Poprawię na szaro jak dojade do domu :róża:

To ja byłam Plany były ambitne, ale musiałam się szybko zwijać, i na szybko wprowadziła się do mnie przyjaciółka (prawdziwa!, wariatka - przyp. #Vampi ). Airbnb krakowski ma piękne mieszkania, na pewno coś znajdziesz. PS. Airbus


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
a dla mnie teue detective klapa, wcale mnie nie pprwal :c

Niedługo robię szóste podejscie do the walking dead, może w końcu polecę pierwszy odcinek do konca ;-;
To samo, te same serialiki. Chyba brak mi jakiegoś genu - nie mogę dwóch minut obejrzeć, muszę wyłączyć.

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
No chyba raczej na pewno

aniolnaresorach@maslowmasle1 nie chodzi o komentarz czy przecinek tylko o tego użytkownika. Robiłam błędy, robię i będę robić ale czepianie się byle czego nie jest fer. Tyle w tym temacie
Zgłaszam #tylewtemacie do tagów. Nie umiem nie widzieć Bartiego na te słowa, przez kogokolwiek wypowiadane

PS. Mycie Oczu - złoto

PS 2. Są tu jakieś fanki Szczygła Mariusza? Miałam przyjemność wielką dziś z nim obcować dłużej, jestem pod wielkim wrażeniem osoby. Rozmawialiśmy o pisaniu jego, o życiu - tak sentymentalnie, jak deszczową porą tylko się da. Klasa człowiek, a jaki skromny i uroczy. Głowa mi pęka z emocji.


Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2015-12-29 o 19:02
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:04   #2746
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez lovestoned Pokaż wiadomość
Podczytuje od dawna wiec sie odezwę do mnie paleta juz doszła i....meh. Te połyskujące róże, na których mi najbardziej zależało maja słabą pigmentację, ogólnie cienie sypią sie przeokrutnie i pachną jak takie zabawkowe kosmetyki. Mam oryginalną Chocolate Bar i spodziewałam się czegoś choć trochę podobnego. Daj znać co sądzisz jak dojdzie
Toś mnie nastraszyła No nic, zobaczymy - mam nadzieję, że chociaż połowa cieni się nada do czegoś.


Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość

Mnie się podoba ta caramel, ale weszłam wczoraj do Natury i kupiłam kilka rzeczy Odwyk był, dopóki Ilcia nie zachwaliła żelu z Essence, a potem poszło już z górki.
Caramel ma piękne, ale tak na oko w większości ciepłe kolory. Na palcu mi się podobały.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:07   #2747
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Caramel ma piękne, ale tak na oko w większości ciepłe kolory. Na palcu mi się podobały.
Jam ciepłe lubim
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:09   #2748
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Jam ciepłe lubim
Ja niestety nie toleruję. Szkoda, bo bym brała Jak będziesz w Kraku i chcesz sobie obadać, zajrzyj do drogerii przy aptece Dr Maxx w Krakowskiej - mają tam dość spory asortyment MUR.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:11   #2749
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja niestety nie toleruję. Szkoda, bo bym brała Jak będziesz w Kraku i chcesz sobie obadać, zajrzyj do drogerii przy aptece Dr Maxx w Krakowskiej - mają tam dość spory asortyment MUR.
Jutro będę w Bonarce - może tam coś znajdę. Z resztą - wybieram się do Pigmentu od ohhohoho i jeszcze dzień dłużej, także tam też coś znajdę (szampon się kończy, a mi tam nie po drodze ).


Psiak jej napadł na opakowanie... Zainteresowało mnie coś innego - tusz pachnie czekoladą

I. Schowała maskarę do stanika, żeby się ogrzała?

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2015-12-29 o 19:12
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 19:17   #2750
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość

PS 2. Są tu jakieś fanki Szczygła Mariusza? Miałam przyjemność wielką dziś z nim obcować dłużej, jestem pod wielkim wrażeniem osoby. Rozmawialiśmy o pisaniu jego, o życiu - tak sentymentalnie, jak deszczową porą tylko się da. Klasa człowiek, a jaki skromny i uroczy. Głowa mi pęka z emocji.

Ale zazdroszczę spotkania On mnie zainspirował do tematu pracy magisterskiej. Za jego kadencji zaczęłam kupować Duży Format i zakochałam się w reportażach, plus w tym samym czasie przeczytałam "Gottland",więc tak melduje się wielka fanka
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:19   #2751
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez halszka5 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak długo jeszcze jej chłopak będzie w stanie z nią wytrzymać. Ona robi z niego pośmiewisko. Teraz wszyscy już znają jego nazwisko, wiedzą jak wygląda. On ma poważne stanowisko, w pracy ma kontakt z kobietami na poziomie, inteligentnymi a w domu...
W jakimś filmiku Lew się pokazał? Bo trochę nie jestem w temacie
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:20   #2752
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość

PS 2. Są tu jakieś fanki Szczygła Mariusza? Miałam przyjemność wielką dziś z nim obcować dłużej, jestem pod wielkim wrażeniem osoby. Rozmawialiśmy o pisaniu jego, o życiu - tak sentymentalnie, jak deszczową porą tylko się da. Klasa człowiek, a jaki skromny i uroczy. Głowa mi pęka z emocji.
ja!!!!!! Zazdro milion!!!! ale ilekroć czytam jego książki czy felietony mam wrażenie że musi być prywatnie bardzo fajnym i wartościowym człowiekiem więc miło, że potwierdzasz i tak sobie myślę, że jeśli ja bym go kiedykolwiek spotkala to pewnie z przejęcia nie umiałabym nawet zdania sklecić
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:26   #2753
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
W jakimś filmiku Lew się pokazał? Bo trochę nie jestem w temacie
Nie, w necie nie trudno znaleźć jego dane i zdjęcia. Przy odrobinie wysiłku masz Lwa jak na tacy.
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:34   #2754
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość



PS 2. Są tu jakieś fanki Szczygła Mariusza? Miałam przyjemność wielką dziś z nim obcować dłużej, jestem pod wielkim wrażeniem osoby. Rozmawialiśmy o pisaniu jego, o życiu - tak sentymentalnie, jak deszczową porą tylko się da. Klasa człowiek, a jaki skromny i uroczy. Głowa mi pęka z emocji.[/COLOR]
[/COLOR]
Zgłaszam się! Uwielbiam! Przeczytałam chyba wszystko co wydał, śledzę też jego tekstyw Wyborczej, niekiedy nawet jakieś krótkie historie są meeeega inspiracją do jakich rozmyślań

Spotkałam go w jego księgarni Wrzenie świata. Był niezwykle dowcipny i nieziemsko uroczy. Napisał mi piękną dedykację

Uwielbiam jego wyważenie i odwagę. Nie wiem, czy pamiętacie jego głośny reportaż o nauczycielce, śmierci chłopca... (przepraszam, ale nie pamiętam tytułu). Olbrzymia odwaga. Uwielbiam go za to.

Bardzo podoba mi się też jego lekkość języka.. Ech, mogłabym tak długo

Jeszcze tylko dodam, że od niego zaczęłam swoją fascynację polskim reportażem <3
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:36   #2755
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

w ostatnich dniach tez podczytujących ponad dwie stówki byly, czy wyjątek jakis dzisiaj?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:38   #2756
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez lovestoned Pokaż wiadomość
Podczytuje od dawna wiec sie odezwę do mnie paleta juz doszła i....meh. Te połyskujące róże, na których mi najbardziej zależało maja słabą pigmentację, ogólnie cienie sypią sie przeokrutnie i pachną jak takie zabawkowe kosmetyki. Mam oryginalną Chocolate Bar i spodziewałam się czegoś choć trochę podobnego. Daj znać co sądzisz jak dojdzie
Aleś mi wspomnienia przywołała tym avatarem <3 aż wrzucam mistrz kawałek, ciarki dalej mam!



---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość

Spotkałam go w jego księgarni Wrzenie świata. Był niezwykle dowcipny i nieziemsko uroczy. Napisał mi piękną dedykację
uwielbiam!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:38   #2757
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Dziwnie to Asia wygląda. Wystarczy kamerę niżej niż zwykle ustawić
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:44   #2758
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ucieczka na wieś na DOMO+ (to jest chyba program BBC o ile się nie mylę)? Ja to oglądam jak mam czas i uwielbiam Aczkolwiek niektóre ceny zaporowe i pomarzyć można :P Ale ale, jak tylko wygram w totka, to znalazłam już dom, który kupuję:
http://www.daft.ie/dublin/houses-for...ublin-1101888/
Nic bym tam nie zmieniła, ideollo
A jak wygram trochę mniej to ten:
http://www.daft.ie/kerry/houses-for-...www.daft.ie%2F
Taak, ten program, kanał home+1 czy jakoś tak.
Twoje domki nie w moim guście, ale jakbym miała pieniądze, to tez bym sobie wymarzyła coś ^^ ale nie w UK, bo mimo pięknych miasteczek, zieleni i widoków, nie przepadam za ludźmi, nie uogólniam, bo pewnie pełno jest super ludzi, ale jednak jakoś tak nie mój rodzaj temperamentu, sposobu bycia, small talków itp.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:54   #2759
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Dziwnie to Asia wygląda. Wystarczy kamerę niżej niż zwykle ustawić
Mi się wydaje, że w końcu wygląda prawdziwie. Jak popatrzy się na zdjęcia albo filmiki z Ewą albo braćmi to też jest duża różnica. A może to magia tej słynnej lustrzanki?
mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:54   #2760
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Rozsmieszylo mnie minusowanie za kosmetyki testowane na zwierzętach. Proponuję jeszcze minusowac filmy o mięsnych potrawach i skórzanych torebkach

Pół biedy z komentarzem ale samo minusowanie jest w takim wypadku bez sensu.

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2015-12-29 o 20:04
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.