Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 21:01   #3631
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar rodzić na klinikach na chałubińskiego bo moja lekarka tam pracuje, ale jak tam jest z opieką to zbytnio nie wiem, szpital obskurny ale chyba nie to jest najważniejsze. A Ty jaki jeszcze bierzesz pod uwagę prócz kamińskiego?
Brochów , o obu naczytałam się wielu dobrych opinii. Sama niestety nie mam w otoczeniu świeżych mam więc tylko na internecie się opieram.
Brochów podobno jedyne miejsce gdzie jest znieczulenie w pakiecie czy na życzenie, chociaż moja sąsiadka- pielęgniarka mówiła że odradza jak chcę karmić , i w obu szpitalach jest poród w wannie. Poza tym wydaje mi się, że skoro kamińskiego jest tak oblegane to też nie bez przyczyny. Gdyby było kijowo to by ludzie się tam tak nie pchali ( oby ). A o Chałbińskiego nic nie słyszałam.

Swoją drogą umknęło mi, że jest tu ktoś jeszcze bezpośrednio z wrocławia super. A chołbiskiego Ci ktoś polecił?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-06-13 o 21:03
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:01   #3632
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:03   #3633
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dziś przyszły moje ogrodniczki - trochę brzuszek mam do nich jeszcze mały ale i tak są super. A w gratisie dostałam bluzeczkę

Pisałam kiedyś, że jestem uparciuch
Byłam dziś na rowerze niecałe 4km - na pocztę i z powrotem
ode mnie, to w zasadzie prosta droga, po gładkiej asfaltowej ścieżce rowerowej. Początkowo mąż był sceptyczny, ale była 19:30 i powiedziałam, że za późno, żeby iść spacerkiem, bo musiała bym biec. Normalnie to było zawsze 12minut, a teraz to pewnie było by ponad 30. Mąż pojechał ze mną jako asekuracja Ogólnie fajnie się jechało, bo brzuszek mi nie przeszkadzał, ale opuściłam siodełko na sam dół i czułam które mięśnie pracują. Jakoś mi to nie pasowało. Może na mojej normalnej wysokości było by lepiej ale wolałam być bliżej ziemi.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:04   #3634
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
naczytałam się w necie różnych opinii o wyprawce dla dziecka.. m.in że środki czystości i do higieny typu : ręczniki, oliwka, kremy, pudry, wanienkę, pieluchy tetrowe, pościel...itp
może kosztować nawet ok 1000zł liczyć, to prawda??
można i nakupić za 1000zł a nawet więcej, ale to już trzeba być strasznnie wybrednym .

Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja zrobiłam sobie liste rzeczy potrzebnych dla maluszka i dla mnie po porodzie i sprawdzałam na all ile za to wyjdzie(najlepiej znaleść dużo fajnych rzeczy po dobrych cenach od jednej osoby-koszty wysyłki wyjdą taniej) i porównuje do cen ze zwykłych sklepów.

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Musiałam tu zajrzeć żeby czymś innym myśli zająć. Nie mogę się na nauce skupić
Widzę, że wszystkie ostro za wyprawki się wzięłyście. My w przyszłym tygodniu zamawiamy wózek - ale jak patrzyłam na all to zdrożał o prawie 200zł, ciekawe jak w sklepie
czasami w sklepie może być taniej,dlatego lepiej sprawdzić.


Wózek który wybralismy z TŻ jest po 800 zł, a na all po 1100

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
będziemy się wspierać



ale czad nie widziałam jeszcze takiego
widze mało rzeczy jeszcze widziałam, coraz coś pokazujecie, a ja korzystam


Wiecie co ? Pecha ciąg dalszy, a ja się głupia ciesze nie wiadomo z czego
Mojemu małżowi wycenił gościo auto do naprawy na 1200zł
a ja wracałam do domu i moje mi padło, i mąż teraz holuje....
a ja mam dobry humor, kobiety w ciąży nie przewidzi
Jestem pozytywnej myśli wszsytko się uŁoży.... KIEDYŚ
Humor dopisuje to najwazniejsze będzie dobrze-MUSI być

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość

A ja sie chcialam w ogole pochwalic ze pierwszy raz w zyciu wystawilam cos na all




Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Więc ide na spontan i albo mnie przyjmą jak będę rodzić albo rozpakuję się a) u nich na parkingu b) w korku w drodze do nich
mam nadzieje,że sobie nie wykraczeszmoże nie będzie tak źle


Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
różne okoliczności trzeba brać pod uwagę
słyszałyście o tej kobiecie co chyba z Łodzi była i urodziła na ulicy?



a ja zjadłam tosty z dżemem rabarbarowo waniliowym i już bym mogła zjeść następne dwa tylko bym jadła i jadła
takiego dżemu nie jadłam ale rabarbar uwielbiamjeść-bo wypowiedzieć nie wypowiem


Ancia-gratuluje, ładnie Twój synuś rośnie
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5

Edytowane przez kapka
Czas edycji: 2011-06-13 o 21:09
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:04   #3635
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
za udaną wizyte i ładnego dużego chłopca
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:08   #3636
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Swoją drogą jeszcze nie byłam w urzędzie i głupio mi się tak podpisywać Inaczej skoro na dowodzie dalej stare nazwisko. Mam ndzieję że mnie nie zamkną że paczki spod starego wysyłam
ja po ślubie już prawie 2 lata i mimo iż w banku zmieniłam nazwisko, to nowych kart nie wyrobiłam, bo szkoda mi było kasy no i są na pin - ale czasem muszę się podpisać, to się łapię na tym, że nie nowym, a starym nazwiskiem powinnam.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:16   #3637
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Ja tez czekam na kopa bo nic nie mam a czas leci.... Aktualnie zajełam sie szafkami do łazienki i firanami, ale nie moge nic wybrac

Nie wiem co mi sie przyplatało, ale lekarz powiedział ze to normalne w ciazy i nie martwic sie.... a nie moge doczytac tej recepty własnie...jutro wykupie to napisze co to.... Tabletki dla tz - sztuk 6, ma wziac dwie a reszte kazał zostawic bo sie przyda. Dobrze ze przytulanek nie zabronił....
Bo to jest normalne kochanie, nasze PH sie zmienia i w środku robimy sie bardziej kwaskowate czy jakos tak a to sprzyja wylęgarni roznych niefajnych rzeczy niestety, ale mam nadz ze Cie jakos strasznie nie swedzi? a wiesz, ja raz w zyciu mialam infekcje i mialam zakaz przytulanek na jakis tydz no i moj TŻ tez musial brac jakies tabsy

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no wlasnei na podczerwien
co do smoczka to ja kupie na wszelki wypadek ale nei chciałabm aby dziecko go uzywało-oczywiście ze bede dawac jak bedzie płakac albo cos ale nie mam parcia zeby smoka ssał

co do szpitala to byłam zdecydowana ale mąż mneinamwaia na taki 5 min drogi od nas i tak sie zastanawiam-no ale zamierzamy pojechac zobaczyc te dwa i zdecydujemy
Ja tez czytalam rozne opinie o smoczkach i mam mieszane uczucia ale ostatnio mama TŻ mnie oswiecila ze kupi czy kupila juz specjalna buteleczke do picia ze slomka zeby powietrze sie nie przedostalo maluszkowi do buzki bo to podobno jest przyczyna czkawek, ciekawe

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
różne okoliczności trzeba brać pod uwagę
słyszałyście o tej kobiecie co chyba z Łodzi była i urodziła na ulicy?



a ja zjadłam tosty z dżemem rabarbarowo waniliowym i już bym mogła zjeść następne dwa tylko bym jadła i jadła
O ja tez, ja tez

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja właśnie też się zastanawiam czy nie wybrać szkoły rodzenia obok i jechać na spontanie na oddział czy może jednak zakręcić się koło jakiejś położnej i być "swoja"

A ja właśnie zajadam się ogórkami kiszonymi teściowej.
Dzisiaj podpisywałam się pierwszy raz nowym nazwiskiem i powiem wam, że masakra. Ile zajmuje przestawienie się na nowy tryb

Swoją drogą jeszcze nie byłam w urzędzie i głupio mi się tak podpisywać Inaczej skoro na dowodzie dalej stare nazwisko. Mam ndzieję że mnie nie zamkną że paczki spod starego wysyłam
Ja tez nie mam swojej poloznej, ale wlasnie, wlasnie, orientowalam sie jak to jest z tymi poloznymi pod ktore podlegamy i sie okazalo ze mama TŻ ma tu polozna z ktora ma mega dobry kontakt, wiec jak przyjdzie co do czego i do sciagniecia szwowo z brzoskwinki to nie bede musiala jechac do szpiatala tez wlasnie zeżarłam ogorka kiszonego, uwielbiam

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
duuuuzy chlopak

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Dziś przyszły moje ogrodniczki - trochę brzuszek mam do nich jeszcze mały ale i tak są super. A w gratisie dostałam bluzeczkę

Pisałam kiedyś, że jestem uparciuch
Byłam dziś na rowerze niecałe 4km - na pocztę i z powrotem
ode mnie, to w zasadzie prosta droga, po gładkiej asfaltowej ścieżce rowerowej. Początkowo mąż był sceptyczny, ale była 19:30 i powiedziałam, że za późno, żeby iść spacerkiem, bo musiała bym biec. Normalnie to było zawsze 12minut, a teraz to pewnie było by ponad 30. Mąż pojechał ze mną jako asekuracja Ogólnie fajnie się jechało, bo brzuszek mi nie przeszkadzał, ale opuściłam siodełko na sam dół i czułam które mięśnie pracują. Jakoś mi to nie pasowało. Może na mojej normalnej wysokości było by lepiej ale wolałam być bliżej ziemi.

Pokaz jak w nich wygladasz
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 21:18   #3638
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Z tymi kilogramami to chyba przesadziłaś kochana
Niestety nie. Jestem przecież rekordzistką wątkową w tyciu .
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A w ogóle co sądzicie o tej sukience? Strasznie mi się spodobała. Szkoda że już po ślubie jestem
Cudna sukienka, u nas w sklepach takich nie ma.
Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
anciaahk z mamą też współczuję, moja też czasem ma swoje humory i nigdy nie wiadomo o co jej chodzi... a potem jeszcze tak odwraca kota ogonem, zebys to Ty się czuła winna chociaż nic nie zrobiłaś...
Dzisiaj usiłowalam się z nią pogodzić to jeszcze mi się oberwało. Więc narazie odpuszczam, niech ochłonie.
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
co do pobolewania to na szczęście mineło czasem mnie cos zakuje ale daje rade, najwyraxniej to normalne jakby si eteraz jais mocniejszy ból pojawił to pojade sprawdzić, na razie nic sie nei dzieje , mały wczoraj podskakiwał wiec jestem spokojniejsza choc od soboty jakos mało aktywny był i sie stresowałam

widziałam ze wróciła Ancia witaj słońce -brawo za dyscypline i zdane egzaminy no jeszcze kciuki za wyniki tego ostatniego
Witaj kochana, co się pisać nie chce? Kiedy na L4 śmigasz? czy już jesteś - ale czytałam, że masz iść chyba dopiero.
Pilnuj swojego brzuszka, niech nie kłuje. A to może pępek? Bo mnie kłuje pępek i to podobno przepuklina się robi i od tego, ale to nic groźnego.
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bys sie pokazala chudzinko, bo z tego co pamietam to jestes szczypioreczek a jakiej kiecki szukasz na wesele?
Szukałam długiej. Znalazłam w sklepie dla puszystych. W całym mieście zero długich sukienek, jedynie jakie były to w salonie sukien ślubnych - ale po 1200 zł .
A szczypioreczek byłam dawno temu, teraz mam 90 kg.
Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Ancia-gratuluje, ładnie Twój synuś rośnie
Kapko ja Tobie też gratuluję dużego synka , niezłą niespodziankę Wam zrobił .
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
za udaną wizyte i ładnego dużego chłopca
Oj ładniutki ten Franio kochana, mlaskał sobie, potem wystawił lekarzowi język, a na koniec kopał go po przyrządzie do usg i utrudniał badanie. Nie wiem, po kim ten charakterek .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:19   #3639
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Brochów , o obu naczytałam się wielu dobrych opinii. Sama niestety nie mam w otoczeniu świeżych mam więc tylko na internecie się opieram.
Brochów podobno jedyne miejsce gdzie jest znieczulenie w pakiecie czy na życzenie, chociaż moja sąsiadka- pielęgniarka mówiła że odradza jak chcę karmić , i w obu szpitalach jest poród w wannie. Poza tym wydaje mi się, że skoro kamińskiego jest tak oblegane to też nie bez przyczyny. Gdyby było kijowo to by ludzie się tam tak nie pchali ( oby ). A o Chałbińskiego nic nie słyszałam.

Swoją drogą umknęło mi, że jest tu ktoś jeszcze bezpośrednio z wrocławia super. A chołbiskiego Ci ktoś polecił?
O Kamińskiego słyszałam też same dobre opinie, a nie tyle polecali mi chałubińskiego co lekarke w nim pracująca, ale w lutym rodziła tam mojego kuzyna żona i mówiła że opieka w szpitalu ok i nawet jak nie będzie mejsca na oddziale to Pani doktor i tak mi miejsce znajdzie więc myślę że będzie ok. Co do znieczulenia ostatnio w radiu mówili że wojewoda wrocławski znalazł pieniądze na darmowe znieczulenie przy porodzie dla wszystkich kobiet i na darmowe szkoły rodzenia, więc mam nadzieję że na darmowe znieczulenie w razie czego się załapiemy bo na szkoły rodzenia to już nie ma co liczyć, bo coś mówili że nie tak prędko te szkoły będą darmowe.
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:22   #3640
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ancia ja juz na L4 od tamtego poniedziałku
a Franio jak myslisz po kim charakterek??? oczywiscie ze po mamusi

mój na ostatnim usg zakrywał twarz rekami i przez chwile ssał kcika i oczywiście duzo lezał z raczka za głowa a to ewidentnie ma po tatusiu który tak samo spi
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:26   #3641
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Aa2 to dobrze, że już na L4, należał Ci się odpoczynek i tak długo wytrzymałaś, podziwiam. Nudzisz się ?

Czy Wasze dzidzie też tak kopią?? teraz mnie tak wali po pęcherzu, że robię sioo co chwilę. A ułożenie już ma jakieś główkowe czy jakoś tak.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 21:30   #3642
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aa2 to dobrze, że już na L4, należał Ci się odpoczynek i tak długo wytrzymałaś, podziwiam. Nudzisz się ?

Czy Wasze dzidzie też tak kopią?? teraz mnie tak wali po pęcherzu, że robię sioo co chwilę. A ułożenie już ma jakieś główkowe czy jakoś tak.
no powiem ci ze w tamtym tyg sie nudziłamn teraz nie bo robiłam segregacje tych rzeczy musze to teraz powystawiać a potem porzade k w szafach zrobic wiec jakos bedzie lecieć

mój mnie kopie ale na razie słabo-tak delikatnie i zawsze wieczorem, no wczoraj dało sobei znac o 2 w nocy
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:30   #3643
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Kopią
Mój wariuje, aż się zastanawiam kiedy śpi. Chociaż tż jak zasypia to tak śmiesznie podskakuje, drga i w ogóle zawsze się usmieję to może synek po nim nawet podczas snu kopie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:37   #3644
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Myślałam, że to moje tylko takie szalone . Lekarz mówił, że to dlatego, że ma dużo miejsca, bo jest dużo wód, ale z czasem będzie ciaśniej i nie będzie tak szalał .

Wrzuciłam fotkę, nie wystraszcie się.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:43   #3645
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Aa jak nie będzie miejsca już to będą atrakcje wizualne Ja już wolę patrzeć niż dotykać bo te ruchy widoczne na brzuchu to cudo

Idę oglądać zdjęcie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:08   #3646
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ja juz bylam, widzialam, ocenilam kurcze ale Miki jest niziutko dzisiaj, az dziwnie jak mi tam kopie
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:09   #3647
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Myślałam, że to moje tylko takie szalone . Lekarz mówił, że to dlatego, że ma dużo miejsca, bo jest dużo wód, ale z czasem będzie ciaśniej i nie będzie tak szalał .

Wrzuciłam fotkę, nie wystraszcie się.
Moje kopie jak szalone, też się zastanawiam kiedy śpiwystarczy zastukać to już odpukuje, teraz wali po żebrach, co za urwis

Ancia-masz synka z charakterkiemjed na krótka wizyta a tyle zrobił zamieszania
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:13   #3648
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Moje kopie jak szalone, też się zastanawiam kiedy śpiwystarczy zastukać to już odpukuje, teraz wali po żebrach, co za urwis

Ancia-masz synka z charakterkiemjed na krótka wizyta a tyle zrobił zamieszania
Odpowiada twój? Fajnieee. Mój się zrobił wredzioch i nie odpowiada Chyba że się go mocniej pociśnie.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 22:25   #3649
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dobranoc mamiszcze
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 22:49   #3650
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
będziemy się wspierać

Wiecie co ? Pecha ciąg dalszy, a ja się głupia ciesze nie wiadomo z czego
Mojemu małżowi wycenił gościo auto do naprawy na 1200zł
a ja wracałam do domu i moje mi padło, i mąż teraz holuje....
a ja mam dobry humor, kobiety w ciąży nie przewidzi
Jestem pozytywnej myśli wszsytko się uŁoży.... KIEDYŚ
ojejku same wydatki ale dobrze, że pozytywne masz myśli, niestety co się stało to się nie odstanie i trzeba żyć dalej
Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Juz oglądam Asiu jestem jestem....wieczorami codziennie Was czytam ale jakos juz siły na pisanie brak.

Byłam dzis u lekarza, zwolnienie mam do 11 lipca, z szyjką ok, ale jakies bakteryje grzybymi sie przyplatały i mam jakas masc a tż tabsy

to sobie odpoczniesz kochana od pracy, teraz Ci się przyda gdy przeprowadzka Cię czeka. A swoją drogą pewnie też gdzieś za miesiąc się będę przeprowadzać, a jeszcze nie podjęłam żadnych kroków w celu segregacji i pakowania rzeczy
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Swoją drogą jeszcze nie byłam w urzędzie i głupio mi się tak podpisywać Inaczej skoro na dowodzie dalej stare nazwisko. Mam ndzieję że mnie nie zamkną że paczki spod starego wysyłam
No poczatek jest trudny , ja pamiętam jak w pracy odbierając telefon muszę się przedstawiać po nazwisku, to tak głupio na początku było i jakoś dziwnie, ale z czasem idzie się przestawić, choć niekiedy mam taki odruch żeby się panieńskim podpisać
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
synuś rośnie jak na drożdżach
Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Dziś przyszły moje ogrodniczki - trochę brzuszek mam do nich jeszcze mały ale i tak są super. A w gratisie dostałam bluzeczkę

Pisałam kiedyś, że jestem uparciuch
Byłam dziś na rowerze niecałe 4km - na pocztę i z powrotem
ode mnie, to w zasadzie prosta droga, po gładkiej asfaltowej ścieżce rowerowej. Początkowo mąż był sceptyczny, ale była 19:30 i powiedziałam, że za późno, żeby iść spacerkiem, bo musiała bym biec. Normalnie to było zawsze 12minut, a teraz to pewnie było by ponad 30. Mąż pojechał ze mną jako asekuracja Ogólnie fajnie się jechało, bo brzuszek mi nie przeszkadzał, ale opuściłam siodełko na sam dół i czułam które mięśnie pracują. Jakoś mi to nie pasowało. Może na mojej normalnej wysokości było by lepiej ale wolałam być bliżej ziemi.
niezły wariat z Ciebie
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Dobranoc mamiszcze
dobbranoc

oj chyba wszystkie już śpią tylko ze mnie taki nocny marek :jezyk:
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14

Edytowane przez Martusiaaa21
Czas edycji: 2011-06-13 o 22:58
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 23:04   #3651
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Uh zagoniłam tż do masowania rozstępów i mam ich tyle, że MASAKRA A jak mówią że po wychodzi ich więcej to ja nie wiem jak to przeżyję
Będę jednym wielkim rozstępem.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 05:50   #3652
anuska_s
Rozeznanie
 
Avatar anuska_s
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 664
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
A Ja jutro zaszaleje z narzeczonym i idziemy do kina na kung fu panda =))) he he
ja byłam z dzieicakami na tym w kinie, fajna bajeczka hihi a małky jak kopał, chyba tez mu się spodobała
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja właśnie też się zastanawiam czy nie wybrać szkoły rodzenia obok i jechać na spontanie na oddział czy może jednak zakręcić się koło jakiejś położnej i być "swoja"

A ja właśnie zajadam się ogórkami kiszonymi teściowej.
Dzisiaj podpisywałam się pierwszy raz nowym nazwiskiem i powiem wam, że masakra. Ile zajmuje przestawienie się na nowy tryb

Swoją drogą jeszcze nie byłam w urzędzie i głupio mi się tak podpisywać Inaczej skoro na dowodzie dalej stare nazwisko. Mam ndzieję że mnie nie zamkną że paczki spod starego wysyłam
Napewno nie zamkną, ja też długo po zmianie nazwiska wysyłałam paczki ze sklepu na starym i sie podpisywałam, także luuuzik 3 lipca będziemy mieli rocznice slubu a mi jeszcze śmiesznie jak ktoś do mnie mówi po nazwisku

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

Wogóle to dzień doberek mamuśki

Czeka mnie dziś straszny dzień, bo idę na wyrwanie zębao Boszz jak ja się boję ale moja pani dentystka obiecała, że wszystko będzie ok, wiec mam taką nadzieje odezwe sie po pracy.

Buziaczki maminki i miłego dzionka
__________________
Nasza dzidziula
anuska_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 06:26   #3653
bruma
Rozeznanie
 
Avatar bruma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 519
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ja też się szybciutko przywitam i zmykam kurować mężulka, bo biedaczek się rozchorował...a wiecie jak to jest z chorym facetem gorzej niż z dzieckiem
__________________
[*] 06.08.2010
Błażejek
Mały ktosiek
bruma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 06:35   #3654
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzień dobry z rana

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pokaz jak w nich wygladasz
postaram się wieczorem zrobić fotkę

Już nie pamiętam która pisała wczoraj o sklepie AKPOL, ale porównałam sobie ceny ze sklepem z all, który wybrałam i na wielu rzeczach np do karmienia, mam przebicie po 10zł, a po chwili to się robi sporo. Nie wiem jak w wersji stacjonarnej, ale jak na zamawianie przez net, to dla mnie AKPOL jest drogi.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 06:43   #3655
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzien dobry)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
co do termometrów to ja chce taki pistolet co z odległości przystawia sie do główki-miałam takim w szpitalu mierzona temp no ale taki kosztuje ale dla dziecka chyba najlepszy bo nie trzeba mu go nigdzie wsadzac
Fajny, ale masakrycznie drogi...Jak znajdziesz cos tańszego to daj znac...

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kurde macie już wybrany szpital? Ja stoję w miejscu. Waham się ciągle między dwoma a co gorsze, mój faworyt- Kamińskiego ma jakąś masakrę z położnymi w szkołach rodzenia a tam bym chciała jakąś dorwać
Ja będę chyba rodziław Legnicy...Sama nie wiem jeszcze.... W ogóle to ja duzo rzeczy jeszcze nie wiem

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
Aniu jak miło to czytac...pomysl, nam się udało...oby naszym staraczkom także....

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bo to jest normalne kochanie, nasze PH sie zmienia i w środku robimy sie bardziej kwaskowate czy jakos tak a to sprzyja wylęgarni roznych niefajnych rzeczy niestety, ale mam nadz ze Cie jakos strasznie nie swedzi? a wiesz, ja raz w zyciu mialam infekcje i mialam zakaz przytulanek na jakis tydz no i moj TŻ tez musial brac jakies tabsy

Pokaz jak w nich wygladasz
Na szczescie nic mnie nie swedzi...jeszcze tego by brakowało. Lekarz sam powiedział ze to czesty przypadek w ciąży wiec sie nie martwie...

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no powiem ci ze w tamtym tyg sie nudziłamn teraz nie bo robiłam segregacje tych rzeczy musze to teraz powystawiać a potem porzade k w szafach zrobic wiec jakos bedzie lecieć
Kto sie nudzi to zapraszam do mnie Pakowianie i sprzatanie czeka
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:17   #3656
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
wow jaki gigancik
Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Humor dopisuje to najwazniejsze będzie dobrze-MUSI być
ten mój dobry humor chyba poskutkował
prawdopodobnie rozkręcił się rozrząd tylko , nic nie wciągneło, turbina cała ufff , szczeście w nieszcześciu

Cytat:
Napisane przez anuska_s Pokaż wiadomość
Czeka mnie dziś straszny dzień, bo idę na wyrwanie zębao Boszz jak ja się boję ale moja pani dentystka obiecała, że wszystko będzie ok, wiec mam taką nadzieje odezwe sie po pracy.
Trzymam kciuki co by nie bolalo
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:30   #3657
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

witam z rana

jakos tak mi humorek dopisuje wczoraj miałam egzamin babka powiedziała ze notatki wystarcza a walneła takie pytania ze zastanawiałam sie gdzie ona to w tych notatkach podawała ale powiem wam szczerze ze nawet jak nie zalicze to jakos sie tym nie przejmuje dzis nastepny egzamin i te jakos tak luzacko podchodze

pisałyscie o termometrach ja kupiłam taki do przykładania do czoła i uszka pisze ze mierzy tez temperature wody wiec zobaczymy
chyba i tak kupie taki osobny do wanienki
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:30   #3658
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hej, witam Was z rana Wpadłam tak na chwilę żeby podzielić się informacją o wizycie u ginki, mam nadzieję że uda mi się załatwić jakieś zdjęcie 3d buziolka Dzisiaj chyba zasnę na tej poczekalni, bo moje kochanie urządziło sobie w nocy zabawę, i zaczęło mnie kopać, skakać, i miało czkawkę.. Ech sama nie wiem co on tak na prawdę robił W każdym razie- cały brzuch mi podskakiwał, aż się zbudziłam i zapaliłam światło ze strachu że coś jest nie tak.. Ale potem już się troszeczkę uspokoił i wróciłam do spania Mój Filip chyba nie ma umiaru, jak przedtem nie kopał prawie w ogóle, to jego nocne wyczyny aż mnie doprowadziły do strachu Idę się ogarnąć i lecę na wizytę, miłego dnia, buziaki
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:32   #3659
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Pecha ciąg dalszy, a ja się głupia ciesze nie wiadomo z czego
Mojemu małżowi wycenił gościo auto do naprawy na 1200zł
a ja wracałam do domu i moje mi padło, i mąż teraz holuje....
a ja mam dobry humor, kobiety w ciąży nie przewidzi
Jestem pozytywnej myśli wszsytko się uŁoży.... KIEDYŚ
no i bardzo dobre podejście masz masz rację KIEDYŚ na pewno wszystko się odwróci

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Pocieszam się tym, że teraz jest mu na pewno lepiej, że nie cierpi... Najgorsze są chyba te dni do pogrzebu a potem to już jakoś idzie...
No ale nie będę wam tu smucić...

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość

Właśnie znam to i choć sama widziałam że moja córcia nie ma "przecinka" dwa razy to gdzieś z tyłu głowy taka myśl siedzi
no właśnie mi też taka myśl siedzi gdzieś tam w głowie, tym bardziej że wszscy mi mówią ze mam brzuch "na chłopca" ale też mocno wierze w naszą Natalke

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
co do termometrów to ja chce taki pistolet co z odległości przystawia sie do główki-miałam takim w szpitalu mierzona temp no ale taki kosztuje ale dla dziecka chyba najlepszy bo nie trzeba mu go nigdzie wsadzac
ja też właśnie taki chce z tym ze chrzestna sie zaoferowała że kupi w ramach prezentu zamiast jakiegoś ciuszka itd. bo ciuszki to i tak od niej dostane po jej córci
a ceny podobno się zaczynają od 100 zł takich termometrów więc arto dobrze się rozejrzeć

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zanim nadrobię dzisiejszy dzień napiszę tylko, że wizyta pomyślna, z małym wszystko w porządku. Jest duży, rośnie, aż lekarz żartował, żeby tak nie rósł. Szykuje się duży chłopak. A waży 1400 gram!
wielkoludek
az sie boje jaka Natalcia będzie za 2 tygodnie
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Czy Wasze dzidzie też tak kopią?? teraz mnie tak wali po pęcherzu, że robię sioo co chwilę. A ułożenie już ma jakieś główkowe czy jakoś tak.
oj kopią kopią a w weekend to już Niunia przeszła samą siebie, pewnie dlatego ze dużo leżałam to miała dużo miejsca i wygodnie jej było wywijać fikołki

Wczoraj rozmawiałam z córką faceta mojej mamy, przyjeżdża w odwiedziny do nich za 2 tygodnie i powiedziała że ma dla mnie laktator i jakieś śliczne ciuszki już nie moge się doczekać
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:41   #3660
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja też właśnie taki chce z tym ze chrzestna sie zaoferowała że kupi w ramach prezentu zamiast jakiegoś ciuszka itd. bo ciuszki to i tak od niej dostane po jej córci
a ceny podobno się zaczynają od 100 zł takich termometrów więc arto dobrze się rozejrzeć


Wczoraj rozmawiałam z córką faceta mojej mamy, przyjeżdża w odwiedziny do nich za 2 tygodnie i powiedziała że ma dla mnie laktator i jakieś śliczne ciuszki już nie moge się doczekać
Ale macie dobrze z tymi ciuszkami.... Ja w rodzinie mam dziecko 3 letnie i kuzynka powiedziała ze juz wszystko oddała....
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.