Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 15:51   #2881
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja u siebie widziałam pollenę ewę w Kauflandzie i w Naturze - całe półki różnych kremików z tej serii stały Szkoda, że one z parsolem.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:03   #2882
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziś byłam w Rossmanie i długo przyglądałam się filtrom, jako, że wybierałam mój pierwszy Już w łapkach miałam Sun Ozon 50+, stałam przy kasie, ale nagle przeczytałam skład jeszcze raz i co się okazało? Ma w sobie Parsol! Czym prędzej odłożyłam go na miejsce i wzięłam Sorayę 45.

Nie smarowałam się nią jeszcze jako tako, ale ma przyjemny zapach. Zastanawiam się tylko, czy nie będzie zapychała mi buzi? Aktualnie mam trądzikową cerę, leczę się u dermatologa. Wyprysków nie mam wiele, ale skłonność jest i boję się, że filtr (notabene, stworzony do twarzy raczej nie jest) może spowodować u mnie wysyp...

Niestety na KWC jest mało opinii o nim, ale może nie będzie źle
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-05-12 o 18:38
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:42   #2883
Karinool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Jaki krem z filtrem UV?

Cześć
Jestem nowa na tym forum więc z góry przepraszam jeśli taki wątek już się pojawił,albo wybrałam nieodpowiedni dział...

Więc mam problem...25 maja jadę do Grecji i nie za bardzo wiem jaki krem wybrać...nie orientuję się w tym w ogóle...
Mam dość ciemną karnację,nigdy nie opalam się' na czerwono' czy nigdy nie miałam jakiś oparzeń na wakacjach...

Proszę Was bardzo o pomoc Jak możecie to podajcie jakieś przykłady,tzn chodzi mi o firmę Tylko żeby nie były one za mocne bo chcialabym sie jednak trochę opalić;D

Czy ten krem nada sie i do ciala i do twarzy czy trzeba 2 rozne?
Karinool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:18   #2884
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
D Już w łapkach miałam Sun Ozon 50+, stałam przy kasie, ale nagle przeczytałam skład jeszcze raz i co się okazało? Ma w sobie Parsol!
A co to za niespodzianka? Zawsze miał.


Co do Iwostinu - ja na niego też nakładałam make up, nie było źle. No ale to tłuścioch jednak. Mam gdzieś fluid 50 do przetestowania, ale się jeszcze nie zabrałam za to. Pamiętam, że na jakimś wątku było napisane, że na Iwostin można się malować bez obaw, ale nie pamiętam argumentu
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:20   #2885
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Cytat:
Napisane przez Karinool Pokaż wiadomość
Cześć
Jestem nowa na tym forum więc z góry przepraszam jeśli taki wątek już się pojawił,albo wybrałam nieodpowiedni dział...

Więc mam problem...25 maja jadę do Grecji i nie za bardzo wiem jaki krem wybrać...nie orientuję się w tym w ogóle...
Mam dość ciemną karnację,nigdy nie opalam się' na czerwono' czy nigdy nie miałam jakiś oparzeń na wakacjach...

Proszę Was bardzo o pomoc Jak możecie to podajcie jakieś przykłady,tzn chodzi mi o firmę Tylko żeby nie były one za mocne bo chcialabym sie jednak trochę opalić;D

Czy ten krem nada sie i do ciala i do twarzy czy trzeba 2 rozne?

No niech Cię tylko Hexxana dorwie

tu jest wszystko
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-05-12 o 18:23
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:50   #2886
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Trawa nie strasz Hexx ludziale masz rację,ja zanim o coś zapytałam to starałam się poczytać Wizaż

nafiyqa nie nastawiaj się źle do tego fluidu,to że mnie nie pasuje nie znaczy że Ty nie bedziesz nim zachwycona
Kolor na pierwszy rzut oka nie jest pomarańczowy,na ręce też nie ale już na mojej twarzy źle wygląda i jak już wspominałam nic mi nie kryje a mam do ukrycia plamy i naczynka.

A miała już któraś nowy Lierac BronzageSecurite SPF 50?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:09   #2887
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Trawa nie strasz Hexx ludziale masz rację,ja zanim o coś zapytałam to starałam się poczytać Wizaż
to nie ja
zaraz sama oberwę a na poważnie, to Karinool stworzyła nowy wątek niepotrzebnie, więc oczywistym było, że Hexx zaraz przerzuci.


Cytat:
nafiyqa nie nastawiaj się źle do tego fluidu,to że mnie nie pasuje nie znaczy że Ty nie bedziesz nim zachwycona
Kolor na pierwszy rzut oka nie jest pomarańczowy,na ręce też nie ale już na mojej twarzy źle wygląda i jak już wspominałam nic mi nie kryje a mam do ukrycia plamy i naczynka.

A miała już któraś nowy Lierac BronzageSecurite SPF 50?
Sama się czaję na barwionego Antka jakby co to mam jeszcze zwykły. najwyżej będę mieszać. Sama nie mam kiedy wyskoczyć na zakupy, więc w sobotę wyślę TŻa i jak przetestuję to zdam relację
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 07:27   #2888
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
to nie ja
zaraz sama oberwę a na poważnie, to Karinool stworzyła nowy wątek niepotrzebnie, więc oczywistym było, że Hexx zaraz przerzuci.




Sama się czaję na barwionego Antka jakby co to mam jeszcze zwykły. najwyżej będę mieszać. Sama nie mam kiedy wyskoczyć na zakupy, więc w sobotę wyślę TŻa i jak przetestuję to zdam relację
Ty się już nie tłumaczprzetestuj tego Antka,moze dla Ciebie będzie lepszycena nie jest niska ale tez nie zaporowa
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:01   #2889
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Potrzebuję filtrowej pomocy. Od jakiegoś czasu staram się wybrać filtr dla mojego synka, który urodzi się na początku lipca a wiec czeka nas całe lato spacerów.
na wielu kremach z filtrem dla dzieci jest zastrzeżenie, ze krem jest odpowiedni dla dzieci od 6-ego miesiąca życia a ja potrzebuję kremu dla noworodka.

Czy krem Babydream dla dzieci będzie odpowiedni? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-z-SPF-50.htm
Nie znam się na składach na tyle dobrze, aby podjąć samej decyzję.
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:03   #2890
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Potrzebuję filtrowej pomocy. Od jakiegoś czasu staram się wybrać filtr dla mojego synka, który urodzi się na początku lipca a wiec czeka nas całe lato spacerów.
na wielu kremach z filtrem dla dzieci jest zastrzeżenie, ze krem jest odpowiedni dla dzieci od 6-ego miesiąca życia a ja potrzebuję kremu dla noworodka.

Czy krem Babydream dla dzieci będzie odpowiedni? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-z-SPF-50.htm
Nie znam się na składach na tyle dobrze, aby podjąć samej decyzję.
W przypadku tak małego dziecka filtry chemiczne raczej nie wchodzą w grę. Jeśli już koniecznie musisz użyć kremu z filtrem, zainteresuj się filtrami mineralnymi (przeszukanie forum powinno Ci pomóc).

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2010-05-13 o 15:07
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:30   #2891
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Potrzebuję filtrowej pomocy. Od jakiegoś czasu staram się wybrać filtr dla mojego synka, który urodzi się na początku lipca a wiec czeka nas całe lato spacerów.
na wielu kremach z filtrem dla dzieci jest zastrzeżenie, ze krem jest odpowiedni dla dzieci od 6-ego miesiąca życia a ja potrzebuję kremu dla noworodka.

Czy krem Babydream dla dzieci będzie odpowiedni? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...a-z-SPF-50.htm
Nie znam się na składach na tyle dobrze, aby podjąć samej decyzję.
ja urodzilam coreczke zeszlego roku tez w lipcu i zadnego filtra nie uzywalam, mala nigdy nie byla wystawiona na pelne slonce, zawsze w cieniu lezala w wozeczku
teraz owszem zakupilam juz filterek (Anthelios Dermo-pediatris) dla malej bo siedzi na kocyku w sloneczku wiec jest niezbedny na dwor
wiem ze linomag ma krem z filtrem wlasnie juz od urodzenia
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 17:32   #2892
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
A co z barwionym Antkiem (fluidem)? Używał juz ktoś? chodzi mi o odcień. Podzielcie się wrażeniami
Odcień jest raczej dla cery o żółtawym (nie różowym, czy beżowym zabarwieniu). Jak poprzedniczki pisały wpada trochę w pomarańcz, ale jeśli ktoś ma ciemniejszą karnację wygląda nieźle .
Ładny kolor można osiągnąć mieszając tego barwionego Antka ze zwykłym Antkiem 50. No i dzięki mieszaniu, odcień można stopniować. Wydaje mi się, że jeśli ktoś nie ma porcelanowej cery, twarz z tym kremem wygląda zdrowiej niż ze zwykłą filtrową bielą.
Właściwości kryjące barwionego LRP nie są jednak powalające .

Cytat:
Napisane przez Karinool Pokaż wiadomość
Cześć
Jestem nowa na tym forum więc z góry przepraszam jeśli taki wątek już się pojawił,albo wybrałam nieodpowiedni dział...

Więc mam problem...25 maja jadę do Grecji i nie za bardzo wiem jaki krem wybrać...nie orientuję się w tym w ogóle...
Mam dość ciemną karnację,nigdy nie opalam się' na czerwono' czy nigdy nie miałam jakiś oparzeń na wakacjach...

Proszę Was bardzo o pomoc Jak możecie to podajcie jakieś przykłady,tzn chodzi mi o firmę Tylko żeby nie były one za mocne bo chcialabym sie jednak trochę opalić;D

Czy ten krem nada sie i do ciala i do twarzy czy trzeba 2 rozne?
Możesz spróbować kremu barwionego, o którym mowa wyżej . Ja go bardzo lubię.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek

Edytowane przez Amberella
Czas edycji: 2010-05-13 o 17:33
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:59   #2893
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Jaki krem z filtrem UV?

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
No niech Cię tylko Hexxana dorwie

tu jest wszystko

Dorwalam
Staram sie nie straszyc,mam nadzieje,ze mi sie udaje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:00   #2894
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mam próbkę barwionego Antka
Jutro testy

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dorwalam
Staram sie nie straszyc,mam nadzieje,ze mi sie udaje
istne wcielenie łagodności
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:03   #2895
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Mam próbkę barwionego Antka
Jutro testy
Nieśmiało proszę o fotki
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:06   #2896
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Nieśmiało proszę o fotki
No niech Ci będzie

Jasne, że pstryknę. Tylko że w chwili obecnej dysponuję jedynie aparatem w komórce :/ Postaram się, żeby coś było widać
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:51   #2897
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Aaa więc
Zdjęć nie ma, bo efekt bez roztarcia jest taki sam jak tu aparat Astray dobrze uchwycił kolor. Mój już nie chciał,

Kolor sam w sobie może faktycznie jest czymś pomiędzy różem a pomarańczem. Ale po roztarciu i wchłonięciu jest żółtawy. Efekt podobny do samoopalacza.
I teraz najważniejsze: po nałożeniu jeszcze jednej warstwy zwykłej 50+(już wspominałam, że mnie ten fluid bardzo mocno bieli) uzyskałam śliczny beż
Teraz używam Antka AC. Na lato będę potrzebować 50, więc chyba zakupię sobie zwykły fluid + barwiony i będę mieszać (zwłaszcza, że w SuperPharm jest chyba jeszcze 20% promocja na Antki)
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:59   #2898
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Aaa więc
Zdjęć nie ma, bo efekt bez roztarcia jest taki sam jak tu aparat Astray dobrze uchwycił kolor. Mój już nie chciał,

Kolor sam w sobie może faktycznie jest czymś pomiędzy różem a pomarańczem. Ale po roztarciu i wchłonięciu jest żółtawy. Efekt podobny do samoopalacza.
I teraz najważniejsze: po nałożeniu jeszcze jednej warstwy zwykłej 50+(już wspominałam, że mnie ten fluid bardzo mocno bieli) uzyskałam śliczny beż
Teraz używam Antka AC. Na lato będę potrzebować 50, więc chyba zakupię sobie zwykły fluid + barwiony i będę mieszać (zwłaszcza, że w SuperPharm jest chyba jeszcze 20% promocja na Antki)
Bylam wczoraj - jeszcze byla

Hmmm... A jak wyglada sprawa mieszania filtrow roznych firm? Wiem, ze sporo informacji jest na forum, ale jest ich taki ogrom, ze ciezko sie przez wszystko przekopac.
Jakbym np zmieszala tego Antka z Bioderma, ktora stoi na polce i patrzy na mnie smutnymi oczyma? (nie cierpie jej, bo bieli)
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:09   #2899
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja chciałabym w tym miejscu oficjalnie pożegnać filtry Avene, a zwłaszcza mój ulubiony 50+ dla cery suchej i wrazliwej.
Nie dosc że po zmianie formuły bieli, to jeszcze nie ma zalety w postaci braku Parsolu i mozliwości matowienia każdym pudrem (Kanebo za jakieś za mega pieniądze zakupione na Boże Narodzenie do wyrzucenia no dobra, do zużycia w miesiąc, bo udało mi sie jeszcze zakupic opakowanie 30-stki z zeszłego roku, na pochmurne dni będzie...).

Chciałoby sie powiedzieć Nic mi jej nie zastąpi...., ale juz zastąpiło
Anthelios 50+ krem. Nie bieli, swieci sie dosyc mocno, ale jest taki "lżejszy" (pewnie przez Alcohol denat w składzie, ale jakoś krzywdy mi chyba nie wyrzadza) i nie jest duzym problemem nałożenie odpowiedniej ilości. La Roche ma dobry marketing, próbki były dosłownie wszedzie, nawet w ogólnodostepnych ulotkach no i przerzuciłam się.... Na razie matowię dry-flo z cynamonem, ale tępa jest (w porównaniu z Knebo przynajmniej ) i te czarne kropki .... Zastanawiam sie nad pudrami z Biochemii Urody (bambusowym zwłaszcza), rozumiem, że one nie maja talku miki i innych paskudztw ???

Nie testowałam juz innych produktów Avene, a w szczególności nowego Cleance 30 dla tłustej i trądzikowej, który podobno nie bieli, tak jak jego poprzednik sprzed 2 lat - 40-stka. Próbek nie było. Zresztą chyba z 30-stką czułabym nie niekomfortowo (uzywam stale retinoidów).

Razem z kremem dostałam sztyft 50+, używam na usta, bieli i smakuje nieco gorzko, ale mniej niż pomadka z fliltrem.
Tak się zastanawiam, czy nie uzywać go na szyję? Na szyje nie stosuje filtrów, bo mi strasznie brudzą kurtki, ale na lato, kiedy chodzę na zewnatrz bez kurtki a szyja odsłonięta trzebaby sie czymś ochronić. Jak myślicie??

Edytowane przez alice'
Czas edycji: 2010-05-14 o 09:12
alice' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 09:12   #2900
elina30
Przyczajenie
 
Avatar elina30
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Niedrogie filtry, które nie brudzą ubrań

Witam wszystkich i proszę o radę.
Czy macie wypróbowane filtry do ciała, które nie zostawiają plam na jasnych ubraniach? W zeszłym roku używałam balsamu dla dzieci Sorayi spf30 i niestety zabrudził mi na żółto białe ubrania (chyba już nie do sprania). Filtry, których używam do twarzy mam wypróbowane, ale należą do tych z wyższej półki, a do ciała szukam czegoś w miarę niedrogiego. Czy możecie poradzić coś w przystępnej cenie i przede wszystkim nie pozostawiającego plam?
Z góry dzięki
elina30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:15   #2901
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

no to moje foty aparatem 6MPix
zaraz wrzucę fotki bo teraz jakiś bład wyskakuje

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj - jeszcze byla

Hmmm... A jak wyglada sprawa mieszania filtrow roznych firm? Wiem, ze sporo informacji jest na forum, ale jest ich taki ogrom, ze ciezko sie przez wszystko przekopac.
Jakbym np zmieszala tego Antka z Bioderma, ktora stoi na polce i patrzy na mnie smutnymi oczyma? (nie cierpie jej, bo bieli)
a pamiętasz moze ceny ?


nie wiem jak to widać bo monitor mi szwankuje i nie pokazuje kilku kolorów :/ na aparacie było dobrze widać .na tych zdjęciach tak troszke roztarłam go ale pózniej zrobiłam to dokładniej i bardziej się stopił ze skórą ,była tylko delikatna powłoka takiego brązu
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2010-05-14 o 09:32
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:18   #2902
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
no to moje foty aparatem 6MPix
zaraz wrzucę fotki bo teraz jakiś bład wyskakuje

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------


a pamiętasz moze ceny ?
Pamietam tylko cene tego Antka barwionego - na inne nie patrzylam. Kosztuje on 55zl z groszami.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:26   #2903
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj - jeszcze byla

Hmmm... A jak wyglada sprawa mieszania filtrow roznych firm? Wiem, ze sporo informacji jest na forum, ale jest ich taki ogrom, ze ciezko sie przez wszystko przekopac.
Jakbym np zmieszala tego Antka z Bioderma, ktora stoi na polce i patrzy na mnie smutnymi oczyma? (nie cierpie jej, bo bieli)
Ja bym różnych firm nie mieszała

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez alice' Pokaż wiadomość
A ja chciałabym w tym miejscu oficjalnie pożegnać filtry Avene, a zwłaszcza mój ulubiony 50+ dla cery suchej i wrazliwej.
Nie dosc że po zmianie formuły bieli, to jeszcze nie ma zalety w postaci braku Parsolu i mozliwości matowienia każdym pudrem (Kanebo za jakieś za mega pieniądze zakupione na Boże Narodzenie do wyrzucenia no dobra, do zużycia w miesiąc, bo udało mi sie jeszcze zakupic opakowanie 30-stki z zeszłego roku, na pochmurne dni będzie...).

Chciałoby sie powiedzieć Nic mi jej nie zastąpi...., ale juz zastąpiło
Anthelios 50+ krem. Nie bieli, swieci sie dosyc mocno, ale jest taki "lżejszy" (pewnie przez Alcohol denat w składzie, ale jakoś krzywdy mi chyba nie wyrzadza) i nie jest duzym problemem nałożenie odpowiedniej ilości. La Roche ma dobry marketing, próbki były dosłownie wszedzie, nawet w ogólnodostepnych ulotkach no i przerzuciłam się.... Na razie matowię dry-flo z cynamonem, ale tępa jest (w porównaniu z Knebo przynajmniej ) i te czarne kropki .... Zastanawiam sie nad pudrami z Biochemii Urody (bambusowym zwłaszcza), rozumiem, że one nie maja talku miki i innych paskudztw ???

Nie testowałam juz innych produktów Avene, a w szczególności nowego Cleance 30 dla tłustej i trądzikowej, który podobno nie bieli, tak jak jego poprzednik sprzed 2 lat - 40-stka. Próbek nie było. Zresztą chyba z 30-stką czułabym nie niekomfortowo (uzywam stale retinoidów).

Razem z kremem dostałam sztyft 50+, używam na usta, bieli i smakuje nieco gorzko, ale mniej niż pomadka z fliltrem.
Tak się zastanawiam, czy nie uzywać go na szyję? Na szyje nie stosuje filtrów, bo mi strasznie brudzą kurtki, ale na lato, kiedy chodzę na zewnatrz bez kurtki a szyja odsłonięta trzebaby sie czymś ochronić. Jak myślicie??
Pudry z BU są naprawdę fajne i dobre.Dobry jest też dr.Hauschka
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:30   #2904
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Pamietam tylko cene tego Antka barwionego - na inne nie patrzylam. Kosztuje on 55zl z groszami.
Czyli standardowo. W mojej aptece Antki 50+ są po 68 zł. -20% to wychodzi jakieś 55
Mam nadzieję, że jak pojadę we wtorek to jeszcze będą. Wcześniej nie mam czasu, jestem zawalona robotą

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja bym różnych firm nie mieszała

Pudry z BU są naprawdę fajne i dobre.Dobry jest też dr.Hauschka
Dokładnie, z różnych firm mogą się pogryźć. Wie to nawet farmaceutka z działu dermokosmetyków z mojej apteki, która w ostatniej rozmowie na temat filtrów barwionych powiedziała, że ona barwiony MINERALNY SVR mieszała z fluidem (rozrabiała na dłoni i pac na twarz)

A bambus z jedwabiem super matowi nawet krem Avene, który na mojej twarzy tworzy powłokę smalco-podobną
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-05-14 o 09:31
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:34   #2905
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Z tego co wiem z Wizażu to nie powinno się stosowac z różnych firm,każda firma moze używać różnych filtrów,słkładników i moga się "pogryźć "

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

jak widać na fotkach filtr jest bardzo wodnisty,ale to wg mnie ogromna zaleta
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:57   #2906
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
W przypadku tak małego dziecka filtry chemiczne raczej nie wchodzą w grę. Jeśli już koniecznie musisz użyć kremu z filtrem, zainteresuj się filtrami mineralnymi (przeszukanie forum powinno Ci pomóc).
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ja urodzilam coreczke zeszlego roku tez w lipcu i zadnego filtra nie uzywalam, mala nigdy nie byla wystawiona na pelne slonce, zawsze w cieniu lezala w wozeczku
teraz owszem zakupilam juz filterek (Anthelios Dermo-pediatris) dla malej bo siedzi na kocyku w sloneczku wiec jest niezbedny na dwor
wiem ze linomag ma krem z filtrem wlasnie juz od urodzenia
Ja nie zamierzam wystawiać synka na słońce ale obawiam się, że nawet podczas zwykłego spaceru nie da się całkiem słońca uniknąć (no chyba, że będzie taka pogoda jak ostatnio ) ale jednak wszędzie zalecane jest aby nawet maleństwa w wózeczku zabezpieczać filtrem dlatego zaczęłam szukać. Czy może rzeczywiście nie wariować i darować sobie filtr na początku?
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:14   #2907
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa
Bylam wczoraj - jeszcze byla

Hmmm... A jak wyglada sprawa mieszania filtrow roznych firm? Wiem, ze sporo informacji jest na forum, ale jest ich taki ogrom, ze ciezko sie przez wszystko przekopac.
Jakbym np zmieszala tego Antka z Bioderma, ktora stoi na polce i patrzy na mnie smutnymi oczyma? (nie cierpie jej, bo bieli)
Nie mieszamy filtrow roznych firm tzn.najlepiej jest laczyc jedna firme-jezeli wybierasz Bioderme to tylko z niej itd.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:40   #2908
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie mieszamy filtrow roznych firm tzn.najlepiej jest laczyc jedna firme-jezeli wybierasz Bioderme to tylko z niej itd.
Dziekuje

Taaak, dolujcie mnie dalej, wszystkie moje pomysly co do filtrow runely - nadal chyba nie ogarniam tego tematu
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:06   #2909
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem z Wizażu to nie powinno się stosowac z różnych firm,każda firma moze używać różnych filtrów,słkładników i moga się "pogryźć "

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

jak widać na fotkach filtr jest bardzo wodnisty,ale to wg mnie ogromna zaleta
No i kolor jest "opalony" ale bez przesady. Po barwionym Avene wyglądałam jak córka Leppera a Antka wystarczy doprawić odrobiną białego i wygląda dobrze
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 11:19   #2910
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ja nie zamierzam wystawiać synka na słońce ale obawiam się, że nawet podczas zwykłego spaceru nie da się całkiem słońca uniknąć (no chyba, że będzie taka pogoda jak ostatnio ) ale jednak wszędzie zalecane jest aby nawet maleństwa w wózeczku zabezpieczać filtrem dlatego zaczęłam szukać. Czy może rzeczywiście nie wariować i darować sobie filtr na początku?
ja wozilam mala cale lato w gondoli z budka -nigdy nie wystawialam ja na slonce -zawsze w cieniu
ale jak uwazasz ze filtr potrzebny to kup
jak juz pisalam wczesniej teraz filtruje mala bo jezdzi w spacerowce bez budki i sloneczko swieci jej na twarz , nawet spala w sloneczku i filtr dobrze ochronil jej buzke
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.