Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 17:47   #2761
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, nie wiem za ile kupujecie Lirene 50+, ale dziś widziałam w Tesco za 19,90 zł Ja nie używam filtrów, ale może komuś się ta informacja przyda
Nais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 17:50   #2762
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tanio, zazwyczaj kosztuje 23-25
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:38   #2763
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ogladałam dzis SunOzony, faktycznzie maja tinosorb. Najlepiej wygladalo mleczko spf 50 i mleczko spf 50 dla dzieci, z hipopotamem na opakowaniu. Z tego co pamietam dzieciaczkowe mialo tinosorb najwyzej w składzie.
Parsol jest
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:41   #2764
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A alkohol? jest u Ciebie też sensitive?
Kurczę, chora jestem więc wypad do R. nie wchodzi w grę, ale mnie nosi
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 19:58   #2765
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A alkohol? jest u Ciebie też sensitive?
Kurczę, chora jestem więc wypad do R. nie wchodzi w grę, ale mnie nosi
Alkohol jest z tego co pamietam w mleczku dla dzieci . Naprawde szkoda, bo wersja dorosła ma tinosorb niżej. Wersji sensitive fitrów nie widziałam

Sa też fajne balsamy po opalaniu z SunOzon. 400 ml za 6,5 zł i wysoko w skłądzie panthenol. Żeby było smiesznie wersja sensitive balsmau po opalaniu ma alkohol, a normalna nie

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
A zdradź jeszcze proszę jakiego pędzla używasz do tych matujących wygibasów Bo to też chyba ważne.

Mnie to bielenie dobija, bo z tytułu naczyniowej cery mam różową twarz, a oliwkową/żółtą szyję. Dodanie czegokolwiek białego na twarz jeszcze pogłębia ten dysonans :| Liczę, że wynajdą coś, co będzie zażółcało nie posiadając żadnych tlenków ...

Gdyby przydatność tej Hauschki była dłuższa niż rok powiedzmy, to zdecydowałabyś się ? Kurcze, no opinie ma rewelacyjne.

Aha, no i wprost genialnie by było, gdyby po pudrze matującym flat top ślizgał się niczym po tafli lodu, bo jak na razie to EDM-y mi się nieziemsko warzą i zbrylają Jak dobrze jest pomarzyć
Do bambusa uzywam zwykłego pedzla z rossmanna premium. Bardzo dobrze sie do tego nadaje. A pędzel EDM nie sprawdza sie w tej roli? Ile ja sie o nich naczytałam cudów, sprawie sobie jak na dobre przerzuce sie na minerały
Gdyby Hauschka był wazny dluzej to moznaby sie pokusić . ale naprawde , patrzac po skłądzie to nie sadze... naturalne pudry są krotko ważne. Możesz napisac pytanie, do ktorejs z dziewczyn, ktore go miały jaka jest przydatnosc z opakowania

--------
Jesli chodzi o -20% na serie do opalania Soraya w Superpharm. Może wyprzedaja zeszłoroczne filtry i nie warto sie łaszczyć na ta obniżke?

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-29 o 20:10
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:35   #2766
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Do bambusa uzywam zwykłego pedzla z rossmanna premium. Bardzo dobrze sie do tego nadaje. A pędzel EDM nie sprawdza sie w tej roli? Ile ja sie o nich naczytałam cudów, sprawie sobie jak na dobre przerzuce sie na minerały

--------
Jesli chodzi o -20% na serie do opalania Soraya w Superpharm. Może wyprzedaja zeszłoroczne filtry i nie warto sie łaszczyć na ta obniżke?
Też mam ten pędzel do bambusa. Tylko po ostatnim praniu trochę mi się odkształcił Chyba nie był całkiem suchy jak go włożyłam do kosmetyczki
A ja się cieszę na promocję na Antka. Chyba się skuszę od razu na 2 (zwykły i barwiony)
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 06:00   #2767
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Alkohol jest z tego co pamietam w mleczku dla dzieci . Naprawde szkoda, bo wersja dorosła ma tinosorb niżej. Wersji sensitive fitrów nie widziałam

Sa też fajne balsamy po opalaniu z SunOzon. 400 ml za 6,5 zł i wysoko w skłądzie panthenol. Żeby było smiesznie wersja sensitive balsmau po opalaniu ma alkohol, a normalna nie



Do bambusa uzywam zwykłego pedzla z rossmanna premium. Bardzo dobrze sie do tego nadaje. A pędzel EDM nie sprawdza sie w tej roli? Ile ja sie o nich naczytałam cudów, sprawie sobie jak na dobre przerzuce sie na minerały
Gdyby Hauschka był wazny dluzej to moznaby sie pokusić . ale naprawde , patrzac po skłądzie to nie sadze... naturalne pudry są krotko ważne. Możesz napisac pytanie, do ktorejs z dziewczyn, ktore go miały jaka jest przydatnosc z opakowania
Też mam ten pędzel z Rossmanna, no ale jest już niestety na wykończeniu - okropny jest, nie chcę go więcej Linieje, zostawia kawałki włosków na twarzy, jest szorstki i nieprzyjemny. A też go sobie chwaliłam.
Co do EDM (tak tak, są rewelacyjne ) - na razie do matowienia filtrów wolałabym coś o większej rozpiętości włosia, jakoś tak pewniej się czuję jak robię mniej "stempli". Kabukim np. długo trwałoby matowienie. O ile mówimy właśnie o stemplowaniu, bo omieść twarz to żadna filozofia, no ale wiadomo - wolę mieć więcej filtra na twarzy niż na pędzlu.

Teraz czaję się na pędzel do pudru z Inglota, za 67 zł. Może macie z nim doświadczenie
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 09:02   #2768
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ponawiam pytanie
Czy ktoś wie czy w kremach z wysokim SPF za bielenie odpowiadaja tylko filtry mineralne : Titanium Dioxide i Zinc Oxide czy jakieś jeszcze inne składniki (zwłaszcza w filtrach Avene, których chce uzywać) ?
alice' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:16   #2769
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mnie się wydaje, że wszystko zależy od kompozycji filtra Tzn. jeden mimo obu wspomnianych przez Ciebie składników będzie bielił bardzo, drugi mniej. Do tego dochodzi reakcja ze skórą. Widać po recenzjach na KWC, że często opinia na temat filtra różni się w kwestii bielenia. Tutaj też niedawno okazało się, że Soraya 60 dla Shee'naz jest bieląca, a dla mnie nie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 19:21   #2770
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Teraz czaję się na pędzel do pudru z Inglota, za 67 zł. Może macie z nim doświadczenie
Ja sobie po cichutku czytam, a teraz mogę się włączyć
właśnie używam tego pędzla Inglota i bardzo sobie go chwalę, bo jest taki "rozciapierzony" hmm... tzn nie jest bardzo zwarty, jest miękki i puszysty, dość dużą powierzchnię stempluje za jednym przyłożeniem.

Nie mogę się doszukać na Wizażu, albo jeszcze nie ma... jakiegoś wątku-listy gdzie zebrane byłyby filtry fotostabilne, żeby nie trzeba było przekopywać ogromnych wątków, coś na wzór kosmetyków niegryzących się z filtrami. "Słyszał" ktoś może coś na ten temat?

...i jeszcze mi się marzy lista filtrów na które można kłaść makijaż, ależ to byłoby ułatwienie
__________________
...Wizaż Victim...
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 22:31   #2771
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skrytka Pokaż wiadomość
Nie mogę się doszukać na Wizażu, albo jeszcze nie ma... jakiegoś wątku-listy gdzie zebrane byłyby filtry fotostabilne, żeby nie trzeba było przekopywać ogromnych wątków, coś na wzór kosmetyków niegryzących się z filtrami. "Słyszał" ktoś może coś na ten temat?

...i jeszcze mi się marzy lista filtrów na które można kłaść makijaż, ależ to byłoby ułatwienie
Tu powinnaś znaleźć większość rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...61&postcount=1
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 08:25   #2772
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja mam puder dr.Hauschki.Ma swoją datę ważności nie jak u innych że dopiero po otwarciu "liczy"się czas.Nie pamiętam dokładnie kiedy go kupowałam ale bardzo prawdopodobne ze ma rok ważności. Jest bardzo wydajny i naprawdę jest superMiałam z BU puder bambusowy z jedwabiem ale bez owsa(bo jak kupowałam to jeszcze go nie było) i dla mnie osobiście lepszy jest HauschkaFakt ma dużą pojemność ale można kupić z kimś na połowę

Teraz używam fluidu Eucerin 50+ i ponieważ kończy się a Antek mi się lepi to kusi mnie Soraya 45+ bo opinie są niezłe a i cena jest fajna. Chciałam kupić Pollenę Evę ale nigdzie nie mogę jej znaleźć

Mam pędzel z Vipery i jestem zadowolona
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-05-01 o 08:26
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 16:48   #2773
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jutro czeka mnie długa ekspozycja na słońce (od 13 do późnego wieczora), bez mozliwości reaplikacji i właśnie zastanawiam się, czy reaplikujecie? No bo dajmy na to, że poranną toaletę wykonuję w weekend o 9, nakładam filtr, a zanim wyjdę to on juz nie będzie chronił? Jest sens? Mam cere tłustą i ciężko byłoby mi chodzić po domu do 13 z niezmytym sebum, a nie wiem czy to dobrze, żeby rano nakładac zwykły krem, a potem dokładac filtr...tak sobie rozważam rózne możliwości...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 16:59   #2774
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jutro czeka mnie długa ekspozycja na słońce (od 13 do późnego wieczora), bez mozliwości reaplikacji i właśnie zastanawiam się, czy reaplikujecie? No bo dajmy na to, że poranną toaletę wykonuję w weekend o 9, nakładam filtr, a zanim wyjdę to on juz nie będzie chronił? Jest sens? Mam cere tłustą i ciężko byłoby mi chodzić po domu do 13 z niezmytym sebum, a nie wiem czy to dobrze, żeby rano nakładac zwykły krem, a potem dokładac filtr...tak sobie rozważam rózne możliwości...
Ja rano wykonuję normalne zabiegi na twarzy, a przed wyjściem myję twarz, nakładam filtr i makijaż.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 17:06   #2775
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jutro czeka mnie długa ekspozycja na słońce (od 13 do późnego wieczora), bez mozliwości reaplikacji i właśnie zastanawiam się, czy reaplikujecie? No bo dajmy na to, że poranną toaletę wykonuję w weekend o 9, nakładam filtr, a zanim wyjdę to on juz nie będzie chronił? Jest sens? Mam cere tłustą i ciężko byłoby mi chodzić po domu do 13 z niezmytym sebum, a nie wiem czy to dobrze, żeby rano nakładac zwykły krem, a potem dokładac filtr...tak sobie rozważam rózne możliwości...
Ale właśnie dlatego mówimy o stosowaniu stabilnych filtrów. Jak go nałożysz o 9, to nieważne o której wychodzisz, będzie chronił cały dzień.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:05   #2776
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Pharmaceris sun protect 50+

Witam! Jestem początkującą osobą jeżeli chodzi o filtry. Teraz w super pharm jest promocja na nową serię pharmaceris przeciwsłoneczną. I zastanawiam się, czy ich filtr 50+ jest fotostabilny i odpowiedni do cery naczyńkowej...

Podaję skład:
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylene Glycol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Potassium Cetyl Phosphate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Stearic Acid, Alumina, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), BHA, Simethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben

Z góry dziękuję za odpowiedź
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:12   #2777
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Pharmaceris sun protect 50+

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Podaję skład:
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylene Glycol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Potassium Cetyl Phosphate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl / Dimethylcarbonate Copolymer, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Stearic Acid, Alumina, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), BHA, Simethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben
:
Jest stabilna. Nie znam się na skłądnikach drażniącach naczynka, ale na moje oko powinna być ok. Nie ma alkoholu więc duży plus. Ja bym spróbowała.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 22:20   #2778
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Pharmaceris sun protect 50+

dziękuję
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:49   #2779
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ale właśnie dlatego mówimy o stosowaniu stabilnych filtrów. Jak go nałożysz o 9, to nieważne o której wychodzisz, będzie chronił cały dzień.
Myślałam, że stabilność wiąże się z tym, że nie ulega destabilizacji...głupek Ale napis na mojej Sorayce tez mnie zmylił, bo nakazują reaplikować co 2 h.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 16:08   #2780
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja znowu myślę o destabilizacji Ostatnio oglądałam na youtube recenzje kosmetyków (np. tag o ulubionych produktach) i wszystkie dziewczyny, które opowiadają o filtrach, nakładają na nie podkłady i pudry. Nawet tłumaczą, żeby nie przejmować się bieleniem, bo pod podkładem go nie widać
Taka luźna myśl: albo my mamy bzika, albo jako nieliczne posiadamy tajemną wiedzą o parsolu
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:27   #2781
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Myślałam, że stabilność wiąże się z tym, że nie ulega destabilizacji...głupek Ale napis na mojej Sorayce tez mnie zmylił, bo nakazują reaplikować co 2 h.
No dobrze myślałaś Reaplikacja jest mimo wszystko wskazana nawet w przypadku stabilnych, podczas opalania - wiadomo część filtra spływa z potem, część wycierasz w ręcznik, itd.


Stwierdzam po wizycie w Rossmanie, że Soraya to chyba moje filtry na ten rok. Sun Ozon mnie dobił wycofaniem Tinosorbów z żółtych balsamów. Jedynym wartym uwagi filtrem jest dzieciaczkowy z hipciem 50+. Ale kosztuje ok. 23zł Kolastyna jak zwykle syf, Dax też. Tylko Soraya nawet w niskich filtrach ma stabilne.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:46   #2782
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
A ja znowu myślę o destabilizacji Ostatnio oglądałam na youtube recenzje kosmetyków (np. tag o ulubionych produktach) i wszystkie dziewczyny, które opowiadają o filtrach, nakładają na nie podkłady i pudry. Nawet tłumaczą, żeby nie przejmować się bieleniem, bo pod podkładem go nie widać
Taka luźna myśl: albo my mamy bzika, albo jako nieliczne posiadamy tajemną wiedzą o parsolu
To fakt, tylko nie wiadomo, czy to dobrze, czy źle mieć tą wiedzę, bo tyle mamy wątpliwości, a tak byśmy się filtrowały i byłybyśmy nieświadome niczego i szczęśliwe
A swoją drogą pierwszy raz słyszę o recenzjach kosmetyków na youtube
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:53   #2783
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
To fakt, tylko nie wiadomo, czy to dobrze, czy źle mieć tą wiedzę, bo tyle mamy wątpliwości, a tak byśmy się filtrowały i byłybyśmy nieświadome niczego i szczęśliwe
A swoją drogą pierwszy raz słyszę o recenzjach kosmetyków na youtube
Przez przypadek na nie trafiłam Na dodatek udzielają się tam dziewczyny z Wizażu
Są filmiki o ulubionych produktach, kosmetykach, które polecasz, których nie polecasz, twoje triki kosmetyczne, etc, etc.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:30   #2784
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
A ja znowu myślę o destabilizacji Ostatnio oglądałam na youtube recenzje kosmetyków (np. tag o ulubionych produktach) i wszystkie dziewczyny, które opowiadają o filtrach, nakładają na nie podkłady i pudry. Nawet tłumaczą, żeby nie przejmować się bieleniem, bo pod podkładem go nie widać
Taka luźna myśl: albo my mamy bzika, albo jako nieliczne posiadamy tajemną wiedzą o parsolu
Też się nad tym zastanawiałam, bo nigdzie o tym nie czytałam poza forami biochemicznymi. Paula Begoun też nic o tym nie wspomina, i wszystkie jej pudry są na talku. Może faktycznie ta destabilizacja jest minimalna, przynajmniej jeśli idzie o pudry (bo podkład to jednak się wsmarowuje, rozciera, większe ryzyko)?
A można prosić o jakieś linki przykładowe do tych recenzji na youtube, albo co tam wpisać do wyszukiwarki? Pierwsze słyszę o czymś takim
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:52   #2785
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Proszę bardzo, kilka przykładów:
Recenzja Avene Diacneal
tagi:
produkty, które odmieniły moje życie
produkty, które kupięponownie
Moja pielęgnacja
5 sprawdzonych trików kosmetycznych

I tak dalej i tak dalej
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-05-04 o 18:53
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:08   #2786
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wielkie dzięki!
Wygląda ciekawie, oblukam
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 19:49   #2787
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Fajne te filmiki
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:21   #2788
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Widziałam dzisiaj w Rossmannie jakiś nowy (chyba) krem z filtrem, nie mogę sobie przypomnieć jaka to firma - Dermika ? Złote opakowanie w każdym razie. Stał na półce z filtrami Gdyby któraś z Was zgadła co to było, to dajcie znać - ja nieprędko będę w Rossie Cena 41,99 bodajże.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 20:29   #2789
_anguisette_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 91
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny a ja sie tak zastanawiam nad ta destabilizacja...no bo skoro zawsze jest kilka roznych filtrow w kremie( tak tu gdzies czytalam w artykule-zeby sie uzupelnialy) to nawet jak zdestabilizujemy parsol kolorowka, to zostaja inne? Nie wiem, dobrze kombinuje?
__________________
"Kochaj jak wola Twoja"
_anguisette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 22:28   #2790
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jutro czeka mnie długa ekspozycja na słońce (od 13 do późnego wieczora), bez mozliwości reaplikacji i właśnie zastanawiam się, czy reaplikujecie? No bo dajmy na to, że poranną toaletę wykonuję w weekend o 9, nakładam filtr, a zanim wyjdę to on juz nie będzie chronił? Jest sens? Mam cere tłustą i ciężko byłoby mi chodzić po domu do 13 z niezmytym sebum, a nie wiem czy to dobrze, żeby rano nakładac zwykły krem, a potem dokładac filtr...tak sobie rozważam rózne możliwości...
Dziewczyny,nie dajcie się zwariować,słońce Was nie zabije
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.