Trądzik - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-25, 12:47   #811
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Hej, Czy może któraś używa tabletek antykoncepcyjnych na trądzik?pomaga? bo mi proponował ginekolog Cileste... i nie wiem czy się zgodzić czy co...(lecze sie od 2 lat u dermatologa niezdyt sie posuwa do przodu to leczenie..)
Ja stosowalam na początku Yasmin, a teraz jestem na Jeanine. Pomogło mi to niesamowicie, wreszcie mogę cieszyć się gładką cerą, jakiej nie mialam nigdy wcześniej. Trochę po nich przytyłam, ale właściwie wyszło mi to na plus, wreszcie mam trochę ciałka Ze swojej strony polecam, ale musisz liczyć się z tym, że tabletki trzeba będzie kiedyś odstawić - ze wzgledu na wątrobe i inne skutki uboczne... A wtedy koszmar pewnie wróci, przynajmniej tak wynika z opinii większości osob, ktore zażywały tabletki. Ja właśnie powoli zaczynam przygotowywać się na to, bo biorę już dwa lata, ale czuję, że nie będzie mi łatwo się z nimi pożegnać
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 13:48   #812
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

ja mam brać Diane od kiedy dostanę @ .. a to bedzie gdzieś tak 4-5 dzień cyklu więc jeszcze troche poczekam. Moja Pani dermatolog bardzo chwaliła leczenie hormonalne. Mam własnie połączone dermatologiczne i hormonalne, zobaczymy co z tego bedzie
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 17:29   #813
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Ja byłam dzisiaj u dermatologa i dostałam Zineryt zamiast Clindacne. Używała któraś Zinerytu? Pomogło?
Aha, no i tym to muszę się pochwalić. Dzisiaj pierwszy raz od roku czasu kiedy się leczę wyszłam bez podkładu na ulicę jedynie co miałam na twarzy to filtr 50 i kamuflaż czyli ten jakby korektor żeby zatuszować ropne zmiany. I w ogóle zapomniałam o tym trądziku i sporo osób mnie widziało i nawet nie pomyślałam "ciekawe jak wyglądam czy bardzo mi widać blizny" Będę używała podkładu, ale wiadomo nie zawsze jest taka konieczność. U mnie takie duże posunięcie, naprawdę aż w szoku jestem sama :P
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:09   #814
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Cytat:
Napisane przez tralalinka Pokaż wiadomość
Ja stosowalam na początku Yasmin, a teraz jestem na Jeanine. Pomogło mi to niesamowicie, wreszcie mogę cieszyć się gładką cerą, jakiej nie mialam nigdy wcześniej. Trochę po nich przytyłam, ale właściwie wyszło mi to na plus, wreszcie mam trochę ciałka Ze swojej strony polecam, ale musisz liczyć się z tym, że tabletki trzeba będzie kiedyś odstawić - ze wzgledu na wątrobe i inne skutki uboczne... A wtedy koszmar pewnie wróci, przynajmniej tak wynika z opinii większości osob, ktore zażywały tabletki. Ja właśnie powoli zaczynam przygotowywać się na to, bo biorę już dwa lata, ale czuję, że nie będzie mi łatwo się z nimi pożegnać
dziękuje za info chyba spróbuję,boje sie tylko że te tabletki nie będą odp mojemu organizmowi i będe musiała brać droższe na które mnie nie stać.. pzdr

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj u dermatologa i dostałam Zineryt zamiast Clindacne. Używała któraś Zinerytu? Pomogło?
Aha, no i tym to muszę się pochwalić. Dzisiaj pierwszy raz od roku czasu kiedy się leczę wyszłam bez podkładu na ulicę jedynie co miałam na twarzy to filtr 50 i kamuflaż czyli ten jakby korektor żeby zatuszować ropne zmiany. I w ogóle zapomniałam o tym trądziku i sporo osób mnie widziało i nawet nie pomyślałam "ciekawe jak wyglądam czy bardzo mi widać blizny" Będę używała podkładu, ale wiadomo nie zawsze jest taka konieczność. U mnie takie duże posunięcie, naprawdę aż w szoku jestem sama :P
mnie zineryt nie pomógł:/... I gratuluje,ja bym chyba sie jeszcze nie odważyła
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-24 o 23:51 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i opcji MULTIcytowania.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:54   #815
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

magdaa_j: Ale wiesz Madziu jak to jest Kazda odmiana jest inna, Tobie moze pomóc.Wiec myśle że nie warto pytac się o opinie a jeśli już to brać to na dystans.Bo jak juz pisalam nie kazdemu pomaga to samo
Mam nadzieje,ze dzisiaj szybko znajdziesz pociąg i nie będziesz się błąkała po peronie ! I że po powrocie napiszesz do mnie na gg !

A ja mam dziś imieniny i nie zamierzam się przejmowac moją cerą!
Ba wręcz ide dzisiaj nawet zaszaleć !!

Wszystkim Aniom z tego wątku skladam również gorące życzenia!! a wszystkim pozostałym dobrych wyników w walce z tym tyranem Akim
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 11:01   #816
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
magdaa_j: Ale wiesz Madziu jak to jest Kazda odmiana jest inna, Tobie moze pomóc.Wiec myśle że nie warto pytac się o opinie a jeśli już to brać to na dystans.Bo jak juz pisalam nie kazdemu pomaga to samo
Mam nadzieje,ze dzisiaj szybko znajdziesz pociąg i nie będziesz się błąkała po peronie ! I że po powrocie napiszesz do mnie na gg !

A ja mam dziś imieniny i nie zamierzam się przejmowac moją cerą!
Ba wręcz ide dzisiaj nawet zaszaleć !!

Wszystkim Aniom z tego wątku skladam również gorące życzenia!! a wszystkim pozostałym dobrych wyników w walce z tym tyranem Akim
Dziękuję za słowa wsparcia Tak, wiem właśnie, że jednym pomoże drugim nie, eh tak to właśnie jest
Mam nadzieję, że nie zgubię się tam i będę wiedziała, gdzie wysiąść

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin jeszcze raz Tobie i wszystkim dziewczynom z naszego wątku o imieniu Ania!! zdrowia, szczęścia i wytrwałości w walce z Akim




A tak poza tym to dermatolog chce zrobić mi zabieg kwasem TCA, bo czytałam w cenniku, że w tej cenie co ma mi zrobić zabieg jest właśnie z tym kwasem. Czy któraś wie coś więcej na ten temat?
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 11:19   #817
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Słuchajcie ja też mam pytanie.
Czy króras z was miała robione badania i wyszlo jej ze wszystko w normie i bardzo dobrze, ale jakis stan zapalny??
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 22:24   #818
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dziękuje za info chyba spróbuję,boje sie tylko że te tabletki nie będą odp mojemu organizmowi i będe musiała brać droższe na które mnie nie stać.. pzdr
Jeszcze droższe anty? Te, które biorę, kosztują ok 40 zł i z tego co wiem, to niestety jedne z droższych na rynku Ale najważniejsze, że skuteczne - chociaż i doraźnie - bo ile ja pieniędzy na leki i dermatologów miesięcznie wydawałam, to aż strach liczyć.
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 10:48   #819
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Cytat:
Napisane przez tralalinka Pokaż wiadomość
Jeszcze droższe anty? Te, które biorę, kosztują ok 40 zł i z tego co wiem, to niestety jedne z droższych na rynku Ale najważniejsze, że skuteczne - chociaż i doraźnie - bo ile ja pieniędzy na leki i dermatologów miesięcznie wydawałam, to aż strach liczyć.
chodzi o to że ja też sie lecze u dermatologa,co miesiąc czy 2 nowe leki rzędu 40 pln,jak dojdą tabletki to będzie troche za dużo..ja jeszcze nie pracuje,a nie chce obarczać tym tak rodziców... dlatego tabletki chciałabym do 20 pln,jesli nie to nie będe brała wogóle chyba.

A tak wogóle to czy dermatolog może przepisać tabletki anty?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-24 o 23:56 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i opcji MULTIcytowania.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 12:23   #820
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A tak wogóle to czy dermatolog może przepisać tabletki anty?
Tak, może. Przedtem powinnaś zrobic sobie badania krwi na poziom hormonów, próby wątrobowe. Najlepiej jednak, żeby odbył przed konsultację z ginekologiem na ten temat. U mnie wygladalo to tak, że był to dwuminutowy telefon , ale dermatologa na szczęście zmieniłam już dawno.
Wiesz, ja co miesiąc dostawałam nowe leki w cenie rzędu 100 zł... A w tym momencie używam Acne Dermu na blizny i czegoś punktowego, i starcza mi to na wieki Więc według mnie jeśli chodzi o koszta, to tabletki są dobrą inwestycją. Jeśli w ogóle zdecydujesz się na ich branie, to nie patrz na cenę, ale na to, czy są nowoczesne i jak służą Twojemu organzmowi. Nie warto narazac swojego zdrowia na szwank i siebie samej na przytycie wielu kg (ja po tych moich przytylam kilka kilo, za to moja kuzynka biorąca kiedys Diane35 - które są starego typu...Przytyła tak, że wręcz nie dało się jej poznać)
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 14:37   #821
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

Ehhh musze to napisać bo czuję sie okropnie w kilka dni robi mi sie masakra na twarzy :/ czuję się obrzydliwie wręcz. Nie nawidzę tego i zaraz się rozryczę...Nie mam ochoty nigdzie wychodzić czuję sie ociężała i smętna. Podklad nic nie daje jest wręcz gorzej:/ Buu a kilka dni temu było super jakie to wszystko jest po....
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 17:31   #822
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ehhh musze to napisać bo czuję sie okropnie w kilka dni robi mi sie masakra na twarzy :/ czuję się obrzydliwie wręcz. Nie nawidzę tego i zaraz się rozryczę...Nie mam ochoty nigdzie wychodzić czuję sie ociężała i smętna. Podklad nic nie daje jest wręcz gorzej:/ Buu a kilka dni temu było super jakie to wszystko jest po....
Trzymaj sie!!!Nie mozemy sie poddawac!Choc u mnie tez takie pogorszenie a bylo juz dobrze
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 18:35   #823
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Trądzik

mnie też daawno mnie tutaj nie było. od dłuższegoczasu moja cera była w stanie niemal idealnym - skończyłam używać kwasów, oczywiście non stop filtry. byłam szczęśliwa, bo na swojej 18tkowej imprezie miałam taką piękną cerę

niestety teraz biorę duże dawki leków doustnych + zastrzyki i to co mam na twarzy to istny koszmar nie mogę na siebie już patrzeć..

jak ja się jutro pokażę TŻowi?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 19:19   #824
smutne_dziewczatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 96
Dot.: Trądzik

hej dziewczyny mam pytanie! sama osobiscie nie mam problemow z tradzikiem ale ma je bliska mi osoba. jako iz niedlugo zblizaja sie jej urodziny chcialabym zafundowac jej zabieg laserowy, tylko ze kompletnie nie mam pojecia co gdzie i jak wiem ze wynosi to mniej wiecej 500- 700 zl ale to akurat nie jest problemem,po prostu chcialabym jakies konkretne porady gdzie to zalatwiac i czy taki zabieg robi sie raz czy kilka razy ? ile to dokladnie kosztuje a gdyby ktos mial jakies namiary to bylabym bardzo wdzieczna... po prostu nie moge dluzej patrzec jak ona sie meczy z tym problemem... aha jeszcze slowko od osoby ktorej problem osobiscie nie dotyka: w wielu przypadkach przesadzacie kochane ja np u mojej przyjaciolki wogole nie widze pryszczow a ona z tego powodu zamyka sie w sobie, nie wychodzi z domu itd... dziekuje z gory za pomoc
__________________
Juz nie smutne Ale jeszcze nie szczesliwe...
smutne_dziewczatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 10:56   #825
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Przesadzamy ???? Wiesz co pogadamy jak znajdziesz się w naszej sytuacji!!!!!!
Jakoś moja Pani Dermatolog powiedziala ze takie kompleksy są normalne,że takie mankamenty urody prowadzą nawet do samobójstw. Tak wiec jeśli nie masz takiego problemu to nie gadaj ,ze przesadzamy ..
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:24   #826
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Trądzik

Oj wydaje mi, że smutne dziewczątko nie chciała Was urazić. Po prostu chciała dać do zrozumienia, że wiele osób na to nie zwraca uwagi ot co.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:32   #827
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

rozumiem,ale dla nas to naprawdę wielki kompleks ...
I nasze zachowania są normalne...
bo jeśli nie lubisz patrzeć na siebie w lustro i nie akcpetujesz siebie to trudno słuchaj zyć nie mysląc o tym ...
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:41   #828
Rozyczka-89
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczka-89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 277
GG do Rozyczka-89 Send a message via Skype™ to Rozyczka-89
Dot.: Trądzik

ja na szczescie nie mam jakis specjalnych problemow z cera ale niekiedy tez wyskoczy cos nie przewidzianego jakis pryszcz krostka i wtedy tez nie czuje sie za fajnie bo wydaje mi sie ze caly swiat widzi ten moj slaby punkcik i sie troszke wstydze ale zawsze trzeba sobie powtarzac ze to nie koniec swiata bo sa np pudry czy fluidy i na jakies specjalne wyjscie mozna zamaskowac niedoskonalosci skory
__________________


Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.


Rozyczka-89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:46   #829
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
rozumiem,ale dla nas to naprawdę wielki kompleks ...
I nasze zachowania są normalne...
bo jeśli nie lubisz patrzeć na siebie w lustro i nie akcpetujesz siebie to trudno słuchaj zyć nie mysląc o tym ...
Elektrodo ja naprawdę wiem co czujesz uwierz mi, ja skończyłam 30 lat i to co mam obecnie z cerą po urodzeniu dziecka bo nie jest miły widok. Też mi smutno i mam doły, do tego te spojrzenia.
Niechcę się użalać nad sobą, ale wiem z autopsji, że naprawdę wiele osób nie zwraca aż tak bardzo na to uwagi.Życzę powodzenia w walce, ja póki co wyzwałam je na pojedynek.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 13:24   #830
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Rozyczka-89 Pokaż wiadomość
ja na szczescie nie mam jakis specjalnych problemow z cera ale niekiedy tez wyskoczy cos nie przewidzianego jakis pryszcz krostka i wtedy tez nie czuje sie za fajnie bo wydaje mi sie ze caly swiat widzi ten moj slaby punkcik i sie troszke wstydze ale zawsze trzeba sobie powtarzac ze to nie koniec swiata bo sa np pudry czy fluidy i na jakies specjalne wyjscie mozna zamaskowac niedoskonalosci skory
Wiesz co nie kuś losu tylko się ciesz.Wiele osób chciałoby być na Twoim miejscu !! Fajnie ze jest to czym maskować ale to jest męczące..marzy sie wyjście z domu bez niczego ...

Ewunia ja ten pojedynek tocze i tocze czasem to juz nie wyrabiam takie doły...
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 13:41   #831
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
marzy sie wyjście z domu bez niczego ...
A ja się lubię malować ale za to marzy mi się, że wieczorem po demakijażu nie musiałabym tyle spędzać w łazience na nakładaniu a to kwasów a to retinoidów. Po prostu umyć paszcze, nałożyć diacneal, coś pod oczy i finito. A tak mój mąż wczoraj mi powiedział, że myślał, że się UTOPIŁAM W ŁAZIENCE, bo tyle czasu mnie nie było. Przynajmniej się uśmiałam.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 15:58   #832
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Trądzik

Mi sie juz poprawialo - od 3 tygodni nic mi nowego nie wyskoczylo (jestem po 2 peelingu kwasami migdalowymi) a tu nagle na prawym policzku w ciągu trzech dni chyba z 5 bolacych krost KOSZMAR!!! na dodatek dzisiaj mam grilla, gdzie poznam kilka nowych osob - obiecalam sobie, ze na wakacjach sie nie maluje, a jak sie przelamac i odwazyc wyjsc z takim ryjkiem... Na dodatek taka zapamieta mnie moj TŻ przed jutrzejszym wyjazdem na 3 miesiace. Ryczec mi sie chce.
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 16:38   #833
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Trzymaj sie!!!Nie mozemy sie poddawac!Choc u mnie tez takie pogorszenie a bylo juz dobrze
tylko ze powoli juz brak mi sił...
ksylwia to jest własnie wkurzajace przez długi czas jest wszustko i nagle bach. Mam nadzieje ze mimo to bedziesz sie dobrze bawic na grillu
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 17:59   #834
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

ojj laski jak ja was rozumiem!!
Ja mam @ i teraz dwie mega kropy na brodziee...a Było tak gładko..
Ale ja mimo to sie tym nie przejmuje nie dam sobie psuć wakacji
Buziaki dziewczyny jak chcecie pogadac, wyzalić się to piszcie smiało.nikt nie zrozumie was tak jak jedna z tych naznaczonych
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 18:26   #835
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Trądzik

Laski, i tak wam zazdroszcze niemilosiernie!!! ja nie pamiętam czasów kiedy nie mialam nic na twarzy... od wielu lat borykam sie z tradzikiemi ZAWSZE mam cos brzydkiego na twarzy,nawet nei coś tylko całe kolonie czegoś,a jak czytam wasze wypowiedzi to nie moge,ja marze o gladkiej twarzy,jesli taka macie choc przez 1 dzien to sie cieszcie...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 19:03   #836
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Własnie moj kuzynek oświadczył , ze mam straszną buźke ..
No bo po domu chodze bez podkladu i widac przebarwienia ...
Mam go gdzieś...To zwykly du*ek który nie rozumie co to znaczy i jak takie słowa trafiają do osob z tym problemem ..
Kret*n ... ;/ Czekam tylko aż jego spotka to samo ...
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 19:25   #837
czereśniowa
Przyczajenie
 
Avatar czereśniowa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 13
GG do czereśniowa Send a message via Skype™ to czereśniowa
Dot.: Trądzik

witam ponownie dziewczęta właśnie wróciłam z 3tygodniowego obozu. strasznie się go bałam, że sobie nie poradze, bo przecież jade do lasu, że nie będe miała możliwości zrobienia makijażu, który na co dzień odświeżam co jakieś trzy godziny, że bedę się źle czuła i ukrywała, ale okazało się zupełnie inaczej. co prawda nie chodziłam bez makijazu, ale kombinowałam na tyle, że jakoś zgrabnie i w ukryciu go robiłam. nie przejmowałam się tym. normalnie spoglądam w lusterko średenio co pół godziny, żeby kontrolować to jak wygladam, a tam..... stwierdziłam, że nie będę, bo lepiej się czuje nie oglądając swojej twarzy. i chodź było trudno to było warto, bo obóz był wspaniały i zapamietam go do końca życia. powodzenia dziewczyny, nie dajmy się!
__________________
come play with me it's pure game.
czereśniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 09:53   #838
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
tylko ze powoli juz brak mi sił...
ksylwia to jest własnie wkurzajace przez długi czas jest wszustko i nagle bach. Mam nadzieje ze mimo to bedziesz sie dobrze bawic na grillu
Dziekuję bardzo za słowa otuchy Grillek był fajny, starałam się nie myśleć o mordce i na złość całemu światu nic nie nakładałam na twarz. trudno - niech będę brzydulą i straszę. Mój TŻ jest kochany i jeszcze raz to samo. Mimo mojego złego humorku i wyżywania się na nim okazywał cały czas, ze bardzo mu na mnie zależy. Ehhh miłość jest ślepa i na szczęście nie zauważa pierdoł (czyt. pryszczy). Idę chyba na rowerek-nałoże wieeelkie okulary, będę pedzić szybko, żeby tylko nikt bużki mi nie ogladal z bliska. Trzymajcie się!
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 19:52   #839
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Laski, i tak wam zazdroszcze niemilosiernie!!! ja nie pamiętam czasów kiedy nie mialam nic na twarzy... od wielu lat borykam sie z tradzikiemi ZAWSZE mam cos brzydkiego na twarzy,nawet nei coś tylko całe kolonie czegoś,a jak czytam wasze wypowiedzi to nie moge,ja marze o gladkiej twarzy,jesli taka macie choc przez 1 dzien to sie cieszcie...
No właśnie...
U mnie nadal tragedia jestem już pewna, że wysypuje mnie po czymś konkretnym. Nie jestem tylko pewna czy po podkładzie rimmel recover czy po mojej avence z filtrem 50+. Wolalabym aby winowajca okazal się podklad, bo nie wyobrazam sobie rezygnacji z filtra.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 20:06   #840
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Wróciłam Niedawno od koleżanki cera w miarę, nie chcę zapeszać. Tak ostatnio się zastanawiałam nad tym czy do dietetyka nie pójść, żeby dał odpowiednią dietę. Nie wiem czy to dobry pomysł czy to coś da w ogóle.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.