Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 18:34   #1441
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

A na co wcierki?
Mi by sie przydalo robic wcierke na bardziej geste wlosy, ale czasu wgl nie mam, aby siedziec na wizazu, a co gorsza czytac caly dlugi watek
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:33   #1442
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Ostatnio byłam u fryzjera podciąć grzywkę i pożaliłam się mojej pani Magdzie, że ogólnie włosy mam cieniutkie i przesuszone, a przy samej skórze głowy się przetłuszczają. A ona mi na to, że jeśli używam babydreama, a potem nadkładam odżywkę czy maseczkę, to powinnam inna stosowac na dlugośc wlosów, a inną na te przy samej skórze. używam wymiennie waxa latte i kallosa latte, możecie mi polecić cos na te partie przy samej skórze? byłabym wdzięczna, moja cieniutkie i rzadzkie wloski też
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:26   #1443
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A na co wcierki?
Mi by sie przydalo robic wcierke na bardziej geste wlosy, ale czasu wgl nie mam, aby siedziec na wizazu, a co gorsza czytac caly dlugi watek
Preparaty najczęściej na alkoholu , które stosuje się tylko na skórę głowy po myciu przykłady : Neril, Seboradin lotion, ampułki Radical, ampułki Seboradin, Seboravit, Saponics (powpisuj sobie w KWC)
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam u fryzjera podciąć grzywkę i pożaliłam się mojej pani Magdzie, że ogólnie włosy mam cieniutkie i przesuszone, a przy samej skórze głowy się przetłuszczają. A ona mi na to, że jeśli używam babydreama, a potem nadkładam odżywkę czy maseczkę, to powinnam inna stosowac na dlugośc wlosów, a inną na te przy samej skórze. używam wymiennie waxa latte i kallosa latte, możecie mi polecić cos na te partie przy samej skórze? byłabym wdzięczna, moja cieniutkie i rzadzkie wloski też
hmm nie wiem czy Twojej fryzjerce chodziło o wcierkę czy o odżywkę, jeśli o wcierkę to przykłady masz wyżej, jeśli chcesz odżywkę to ja używam Petrole , można też spróbować z Seboradinami, ale moim zdaniem lepiej spisze się wcierka, zwłaszcza że mówisz ze masz cienkie włosy, a druga odżywka od połowy ucha
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:44   #1444
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Bardzo dziękuję za wskazówki, zaraz poszukam tych specyfików po internecie, a w weekend wybiorę się na zakupy
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:30   #1445
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Ja używam petrole do ciemnych i na włosy i na skórę głowy, chociaż mam przetłuszczające się włosy. Jak nałożę petrole to włosy wolniej się przetłuszczają i są gładsze na całej długości.
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:27   #1446
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
a z czego robisz?
Różne. Najczęściej na bazie jantaru ze skórką jabłka,winogron, adenozyną i dolewam seboradinu. Jest mnóstwo przepisów na mazidłowym wątku o pielęgnacji włosów na samym początku. Polecam. Żaden gotowiec tak nie działa jak te wcierki.
U mnie działają głównie na zagęszczenie i ogólnie wzmocnienie, ale ostatnio zauważyłam również szybszy porost. Włoski są miękkie i się lepiej układają. Nie są tak przesuszone mimo,że farbuję co 3 tygodnie z powodu siwusów. No i mnóóóóóóstwo nowych przyrostów.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-11-05 o 16:31
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:44   #1447
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Różne. Najczęściej na bazie jantaru ze skórką jabłka,winogron, adenozyną i dolewam seboradinu. Jest mnóstwo przepisów na mazidłowym wątku o pielęgnacji włosów na samym początku. Polecam. Żaden gotowiec tak nie działa jak te wcierki.
U mnie działają głównie na zagęszczenie i ogólnie wzmocnienie, ale ostatnio zauważyłam również szybszy porost. Włoski są miękkie i się lepiej układają. Nie są tak przesuszone mimo,że farbuję co 3 tygodnie z powodu siwusów. No i mnóóóóóóstwo nowych przyrostów.
zapewne to częste farbowanie z powodu szybszego porostu?? ja już 3 miesiące nie farbowałam to szybko Ci rosną, mnie się nie chce robić wcierek, ale.... kusisz...
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 17:46   #1448
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Różne. Najczęściej na bazie jantaru ze skórką jabłka,winogron, adenozyną i dolewam seboradinu. Jest mnóstwo przepisów na mazidłowym wątku o pielęgnacji włosów na samym początku. Polecam. Żaden gotowiec tak nie działa jak te wcierki.
U mnie działają głównie na zagęszczenie i ogólnie wzmocnienie, ale ostatnio zauważyłam również szybszy porost. Włoski są miękkie i się lepiej układają. Nie są tak przesuszone mimo,że farbuję co 3 tygodnie z powodu siwusów. No i mnóóóóóóstwo nowych przyrostów.
a mogłabyś tak na szybko podać mi przepis na porost i gęsciejsze włosy? mam przetluszczajace się wlosy, wiec zeby nie bylo duzo oleistych składników. no i zeby składniki nie byly skomplikowane
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:25   #1449
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
a mogłabyś tak na szybko podać mi przepis na porost i gęsciejsze włosy? mam przetluszczajace się wlosy, wiec zeby nie bylo duzo oleistych składników. no i zeby składniki nie byly skomplikowane
Przykładowe wcierki:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...97&postcount=3
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=26

Więcej tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

W składniki można się zaopatrzyć w : mazidla.com, u thanatosa (ale tu uwaga, ostatnio się ten sklep popsuł)
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:29   #1450
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

a jakieś wcierki ze składnikami, które mogę dostać w zwykłym sklepie/zielarskim/aptece ? Nie mam zaufania do kupowania przez internet, taki stereotyp mój
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:30   #1451
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

nie wiem czy jestes zainteresowana "gotowcem", ale polecam wcierke Jantar
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 18:40   #1452
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie wiem czy jestes zainteresowana "gotowcem", ale polecam wcierke Jantar
jak dziala, to oczywiscie
napotkałam już kiedyś takie cosik, ale mogłabys w takim skrócie napisac do jakich wlosow i jakie efekty?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:42   #1453
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

tu wiecej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...kory-glowy.htm

wazne ze nie ma alkoholu, mozna dawac w skóre głowy i na całe włosy.

Efekty u mnie byly szybkie, wlosy bardziej puszyste, mniej przetłuszczania i zero uczulenia (mam wrazliwa skóre glowy)
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:45   #1454
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

zdania są podzielone, jeszcze nie wiem czy kupię... coś sklad mi sie nie widzi, jakis dlugi...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:59   #1455
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

co do składu owszem długi ale większość to same ekstrakty i dobrodziejstwa.. jak zużyje wodę brzozową i żel aloesowy to na pewno sama kupię
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:59   #1456
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

jak uważasz ja mialam rózne wcierki (jantar, petrole, woda brzozowa, seboravit, seboradin), ale jantar jest dla mnie najlepsza
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 19:02   #1457
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
zdania są podzielone, jeszcze nie wiem czy kupię... coś sklad mi sie nie widzi, jakis dlugi...
Długi - bo sa same ekstrakty ziołowe

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
Ja używam petrole do ciemnych i na włosy i na skórę głowy, chociaż mam przetłuszczające się włosy. Jak nałożę petrole to włosy wolniej się przetłuszczają i są gładsze na całej długości.
ja tylko na skórę głowy- na końce wolę coś z lekkim silikonem pozatym ta odżywka dla mnie jest strasznie niewydajna bo mam takie "lejące się" włosy i ona mi z nich spływa - wiec zawsze musiałam dużo napakować
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 20:12   #1458
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Długi - bo sa same ekstrakty ziołowe

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------


ja tylko na skórę głowy- na końce wolę coś z lekkim silikonem pozatym ta odżywka dla mnie jest strasznie niewydajna bo mam takie "lejące się" włosy i ona mi z nich spływa - wiec zawsze musiałam dużo napakować
Ja używam na całe bo to jedyna odżywka po której mam w miarę gładkie włosy fakt, że jest niewydajna, ale w dozie chyba z 10zł tylko kosztuję więc spoko
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 06:53   #1459
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Ja właśnie też zawsze zimą mam problem z elektryzowaniem się włosów. Kiedyś była taka odżywka zimowa z Pantene i tylko ona mi ratowała włosy, ale ją już kilka lat temu wycofali ze sprzedaży.
A propos Twojego postu #11 - ja właśnie od ok 1,5 miesiąca odstawiłam odżywki Pantene i inne takie "silikonowe" i zaczęłam używać Glorii i Waxa i zauważyłam, że po tych bezsilikonowych odżywkach jeszcze bardziej mi się włosy elektryzują. Kiedyś elektryzowały sie dopiero jak temperatura na dworze była ok 0 stopni albo ujemna, a teraz nawet przy +10 nie mogę ich niczym ujarzmić (próbowałam lakier do włosów, piankę, jedwab Waxa - nic nie działa), a grzebień i szczotkę mam drewniane. Ostatnio w Oriflame się pojawił szampon, odżywka i spray do włosów elektryzujących się. Czy mogłybyście zerknąc na skład tego i powiedzieć, czy rzeczwiście może to działać, czy to tylko chwyt reklamowy?

Szampon: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, LAURETH-4, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PEG-4 DISTEARYL ETHER, POLYQUATERNIUM-4, SODIUM BENZOATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, DISTEARYL ETHER, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, CITRIC ACID, DICAPRYLYL ETHER, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, SODIUM CITRATE, FORMIC ACID

Odżywka:AQUA, GLYCERIN, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CYCLOPENTASILOXANE, AMODIMETHICONE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM, ASPARTIC ACID, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIPROPYLENE GLYCOL, METHYLPARABEN, C14-20 ISOALKYLAMIDOPROPYLETHYLD IMONIUM ETHOSULFATE, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, SODIUM CHLORIDE

Spray:AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, C12-13 PARETH-9, PEG-12 DIMETHICONE, POLYQUATERNIUM-4, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM BENZOATE, PARFUM, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL

Najbardziej mnie interesuje ten spray, bo już nie wiem, gdzie i czego szukać i jak ratować moje włosy przed elektryzowaniem się...
Dziewczynki, jeszcze raz wkleję swoje pytanie, które gdzieś się zagubiło w otchłani wątku, może ktoś mi potrafi pomóc
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 12:36   #1460
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Znowu czymś kusicie :pa ja dalej nie wiem co mam ze sobą zrobić
ostatnio masuję sobie głowe, na sucho, bez wcierak bez niczego. Tylko strasznie mi włosy lecą :/ później zbieram z narzuty wszystkie te co wypadły :/
i nie widzę, żeby chociaż trochę ruszyły...
Dziwny też mam ten kolor włosów. Jakby farbowany...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:21   #1461
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
a jakieś wcierki ze składnikami, które mogę dostać w zwykłym sklepie/zielarskim/aptece ? Nie mam zaufania do kupowania przez internet, taki stereotyp mój
Możesz kupić soki w aptece z pokrzywy, łopianu, brzozy, ginko i mieszać. Jest też wyciąg ze skrzypu. Jednak te wcierki Marii na bazie produktów Thanatosa są najlepsze. Dziewczyny wyżej podały linki.
Ja robię taką:
16ml Jantaru
3ml spirytusu
0,4 ml skórki jabłka
0,4 ml adenozyny
0,2ml kwasu hialuronowego małocz.
0,4ml wit.B3
We właściwej wcierce jest jeszcze chmiel lub żeńszeń 0,2ml i ampułka wit.B6, ale ja już sobie to daruję.
Zwykle robię podwójną porcję bo szybko się zużywa.

Jeśli ktoś woli w gramach to mniej więcej można dać po 0,6g adenozyny i skórki na 18,8g seboradinu.+ kropla olejku rozmarynowego. Już bez jantaru. Ta wersja mnie mocniej podsusza.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 16:40   #1462
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

prosze o szybka odpowiedz
wlasnie nalozylam na wlosy witamine A w plynie zmieszana z odzywka. czy wystarczy ze splucze ja woda czy nie zejdzie bez szamponu? wyglada na tlusta. naprawde to cos pomoze?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:05   #1463
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Ja dzis kupilam sobie olej z pestek slonecznikow
Nawet juz zdazylam zrobic maseczke

Co do tych wcierek: je sie stosuje po myciu wlosow? A na przetluszczajace wlosy mozna? I dlaczeghgo alkohol sie dodaje? A, i czy ta skorka jablka to normalna skorka obranego jablka? W calosci?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:15   #1464
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jeszcze raz wkleję swoje pytanie, które gdzieś się zagubiło w otchłani wątku, może ktoś mi potrafi pomóc
nie śadzę żeby wielce pomogły te kosmetyki, nie widzę (tak na pierwszy rzut oka) żadnych antystatyków, spray jako taki może nawet nie najgorszy ma skład, odżywka ma dużo silikonów cylicznych, w szamponie dużo chemii, wysoko zapach, jeden plus ze silikonów nie ma

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
prosze o szybka odpowiedz
wlasnie nalozylam na wlosy witamine A w plynie zmieszana z odzywka. czy wystarczy ze splucze ja woda czy nie zejdzie bez szamponu? wyglada na tlusta. naprawde to cos pomoze?
zalezy ile tej witaminy dodałaś do odżywki, jak mało to powinno zejść jak dużo to pewnie potrzebny bedzie szampon
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:16   #1465
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Co do tych wcierek: je sie stosuje po myciu wlosow? A na przetluszczajace wlosy mozna? I dlaczeghgo alkohol sie dodaje? A, i czy ta skorka jablka to normalna skorka obranego jablka? W calosci?
Nie, chodzi o ekstrakt.
Przejrzyj ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:17   #1466
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Ja dzis kupilam sobie olej z pestek slonecznikow
Nawet juz zdazylam zrobic maseczke

Co do tych wcierek: je sie stosuje po myciu wlosow? A na przetluszczajace wlosy mozna? I dlaczeghgo alkohol sie dodaje? A, i czy ta skorka jablka to normalna skorka obranego jablka? W calosci?
do przetłuszczających też można, dodaje się alkohol bo on jest tzw.promotorem przejścia, tzn. "transportuje" aktywne składniki do cebulek, a skórka jabłka to ekstrakt od thanatosa, niestety samemu się zrobić tego nie da
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:21   #1467
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

aha, dziekuje
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 07:57   #1468
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
nie śadzę żeby wielce pomogły te kosmetyki, nie widzę (tak na pierwszy rzut oka) żadnych antystatyków, spray jako taki może nawet nie najgorszy ma skład, odżywka ma dużo silikonów cylicznych, w szamponie dużo chemii, wysoko zapach, jeden plus ze silikonów nie ma
Dziękuję bardzo za odpowiedź Czy są na rynku w ogóle jakieś spraye do włosów ze składnikami antystatycznymi?
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:25   #1469
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Byłam wczoraj w Oszołomie i kupiłam wodę brzozową, a potem byłam w Aptece po naftę - czas zacząć kurację anty wypadanie czyli Kowalski mówi wypadaniu nie
A i przy okazji Oszołom jest super - tyle rzeczy po prostu istny raj

Edit: przy okazji kończę przygodę z Babydream - efekt szopy na głowie nawet po odżywce

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2009-11-07 o 10:03
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:55   #1470
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy - część IV

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Edit: przy okazji kończę przygodę z Babydream - efekt szopy na głowie nawet po odżywce
Ja też tego szamponu nie lubię, nie mam pojęcia dlaczego jest tak zachwalany. Co prawda nie mam szopy po nim, ale moje włosy go nie lubią kompletnie. Pierwszy tydzień był ok, ale jakbym teraz nim umyła to.. ah, szkoda gadać.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.