Mamusie listopad-grudzien 2011 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 08:26   #361
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Goldi wymiary 37cm na 32cm. Do wanienki tej dużej profilowanej nie wchodzi sprawdzałam. Lepsza by była duża miska lub brodzik. U nas w brodziku się sprawdziło
Jak się nauczę dodawać filmiki na fb to wkleję tego mojego urwisa jak się przekręca w leżaczku.

W ogóle leżaczek mogę już schować, bo mały ma zabawe z niego, bujaczek i gryzaczek sobie zrobił, już nawet przy karmieniu (obiadek lub deserek) nie chce spokojnie siedzieć tylko macha kopytami tak mocno, ze cały leżaczek podskakuje a w krzesełku do karmienia już tak nie robi
dzieki brodzik mam prawie plaski pod prysznicem chcialabym miske zeby jedna woda troche go grzala w czasie kapieli
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:28   #362
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
chlopy... eh i ja wydalam kolejnego na swiat
moj Tz duzo robi w mieszkaniu ale tez mnie to wkurza bo czasami wolalabym jednak posprzatac kuchnie niz nianczyc mlodego non stop.
Zaapowiedzialam Zulowi, ze na weekend wyjezdzam (tzn na noc wracam) ale umowie sie ze znajomymi, skocze na zakupy... a moze po prostu pojde posiedziec SAMA na lawce w parku. Odpoczne
Skąd ja to znam...jak zul zajmuje się małym od razu smigam do kuchni sprzątać, bo tylko takie póki co mogę sobię strzelić urozmaicenie...

wrrr miałam jechać dzisiaj do koleżanki, to zabrał mi auto bo w kombi wymienia opony bo balon na jednej wyszedł a z golfa zabrał kluczyki dla siebie
Ale jutro cho by się waliło, paliło jadę do miasta się odchamić, oczywiście z Młodym ...

Tru, pewnie, że pomozemy i 3mam aby się udało jak Michał pjdzie w kimono zagłosuję
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:29   #363
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

MOLA byliśmy z tym u 3 pediatrów.

1 powiedziała, że to wina mojej diety eliminacyjnej i przepisała żelazo, B6 oraz kwas foliowy ---> mały miał po tym bóle brzusia i koszmarne kupy

2 przy szczepieniu kazała wszystko odstawić tłumacząc, że to tylko słaba morfo a nie anemia, że synek jest b.duży i nie nadąża stad - kazała rozszerzać dietę

3 zgłupieliśmy i poszliśmy prywatnie- ordynator pediatrii ponoć jeden z lepszych, powiedział że przy takich wynikach można podawać lub nie, że w przypadku synka to pseudo-anemia bo mcv w normie tylko hemo graniczna czyli wynik swoisty dla alergika, że to nie z mojej diety, że on potrzebuje nowych pokarów, powoli wprowadzać i za mc sprawdzić morfo, jak spadnie to podać ww. leki

na razie nic nie robimy, w sobotę badanie i się okaze, dodam że mały nie wygląda na anemika

aaaaaaa co nam jszcze powiedział- że przy prawdziwej anemii płatki uszu są bardzo blade
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:30   #364
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
nikaa mój tak miał, ze budził sie co 1-1,5h, jak zaczęłam podawać mm przed snem to pieknie noc przesypia, budzi sie raz lub dwa
hmmm no pięknie to lecę robić herbatke na laktAcję w morde jeża to kończy się opowieść laktacyjna

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
Nasz odwrotnie, na cycku spał całą noc a teraz na mm jest koszmar, prawie w ogóle nie śpi do tego płacze przez sen

MOLA mało przybiera czyli ile? Bo im starsze tym mniej, już 300gr tygodniowo nie nabierze
moze to mm zmień, jakie masz?

tak z pół kilo m-czmnie powinien przybierac :/ ciekaewe ile nasz przybierze... ech

Muff

hey
pprzyszła dama w kapeluszu- piękna szybki ten priorytare

i przyszła zośka żyrafa- lece ją wymyć, ciekawe czy będzie olewka czy się jdnak zainteresuje
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:31   #365
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

MOLA a to krzesełko wygodne w ogóle? przecież nie da się malucha wszędzie umyć... no i czy można jak sam nie siedzi? my kąpiemy w wannie ale masakrycznie nam rachunki wychodzą bo wiadomo wanna duża to sporo wody, mały uwielbia leżeć w wodzie na brzuszku i udawać że umie pływać

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

NIKA mamy pepti, ale jakby to była wina mm to w dzień byłby taki sam a on jest w dzień aniołek, jakby mi kto dziecko podmienił
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:32   #366
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
nawet największa perełka żulowa potrafi zamienić się w jednej chwili w totalnego bezmózgiego żula
amen
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:38   #367
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

ANIOLINA pytałaś kiedyś o smak pepti, wąhałam nutrę, pepti przy tym to rarytas
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 08:38   #368
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

aa i na opakownaiu jest napisane: "pozytywna opinia Instytutu Matiki i Dziecka ważna do 30.06.2012roku" sie ledwo wyrobiłam
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:38   #369
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
nawet największa perełka żulowa potrafi zamienić się w jednej chwili w totalnego bezmózgiego żula
swięta prawda! wrrrr
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:39   #370
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

NIE_WIEM a jak dajesz kleik 90ml to jeszcze mlekiem popija czy wodą czy to już cały posiłek?
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:40   #371
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

ooo,widze,ze nie tylko ja chcialam sie na zula poskarzyc .
Kurde,niestety moj nie ma kota.Tez sie ciagle zastanawiam,co robic z jego porozwalanymi rzeczami!!Nie mam ochoty caly dzien w syfie siedziec,wiec oczywiscie wynosze je do lazienki.Przedwczoraj z 6-ciu krzeselek 4 byly zajete przez jego lachy!!Zaczelam mu gadac,wyniosl do lazienki,ale jak!!Jedna rzecz polozyl na koszu malej,jedna rzucil kolo naszego kosza,skarpetki polozyl na koszu!!No kur***,czy tak ciezko podniesc dekiel i wrzucic do srodka ??Dzisiaj jego brudne spodnie lezaly na wypranym przescieradle malej.Wieszalam o 23 pranie,a to jej przescieradelko nie doschlo,wiec rozwiesilam na krzesle!!A ten oczywiscie musial na nie cos polozyc!!
Aaa,no i oczywiscie,jak przychodzi tesciowa to od razu bierze mala na rece...Nie mowie,on sie nia zajmuje,ale zazwyczaj,jak mu powiem,bo musze np cos ugotowac albo jak zaczyna plakac,jak ja cos robie.Ale czesto do niej zagaduje,rozsmiesza ja,jest ok.No ale,jak tylko dzwonek do drzwi,to mala ma zaraz na reku !!

mol_aa ale slodziak .I sam sie przekrecil,no brawo

Jak juz Goldi pisala,w Hippie nic z tych rzeczy nie ma.Nawet cukry naturalne tylko,rafinowanego nie ma
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 08:41   #372
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

dzięki, bo dynii w sklepie nie znajdę porządnej, w końcu nie na nią sezon więc pewnie sztucznie pędzona, wolę już ze słoiczka
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:43   #373
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Elf u nas dokładnie to samo, dlatego robimy badania i sie okaże

Mały też jeszcze samodzielnie nie siedzi, a krzesełko jest ładnie profilowane, wiec dajemy radę, a z myciem to jest tak, ze mały sie pierwsze pluska z 10min ze swoimi dinusiami, a potem go wyciągamy, szybko obmyjemy co trzeba i na ręcznik

Nikaa nie koniecznie musisz mieć mało mleczka, może poprostu potrzebuje już innych pokarmów???
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:43   #374
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

U nas dzisiaj wieje,pewnie na zmiane pogody.Widzialam wczoraj w prognozie,ze w Pl pieknie,do nas tez ma dojsc.A zawsze bylo odwrotnie,u nas cieplo,wiosna miesiac wczesniej sie zaczynala.Musze w takim razie skoczyc na jakies zakupki,bo nie mam dla malej ciuszkow na lato,2 koszulki ostatnio kupilam i to wsio
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:44   #375
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

ale stron zapisałyście
nie nadrobie Was teraz
Tż ma tydzień wolnego a ja nie mam na nic czasu..nawet posprzątać nie mam kiedy,więcej zrobię jak w pracy jest hehe
Fifi zaczął swoją kurację pozbycia się anemi witaminki bierze chętnie choć ze skrzywieniem na twarzy u nas pogoda suuuuper,słońce ciepło będziemy spacerować Tż chce żebyśmy juto pojechali z bratem i jego żoną do Kazimierza Dolnego,ale jeszcze zobaczymy jak to będzie
uciekam dziewczyny ogarniać dom bo akurat tżta nie ma - czyści klatkę dla królików - chce chodować dla Filipka.Powiedziałam mu że jeśli będzie przy nich robił to niech choduje,ja do nic nie będę dochodzić bo jak później tż będzie chciał z jakiegoś pasztet zrobić lub Filipkowi obiad to ja będę pałkać za tym futrzakiem...
miłego dnia życzę
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:46   #376
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Elf u nas dokładnie to samo, dlatego robimy badania i sie okaże

Mały też jeszcze samodzielnie nie siedzi, a krzesełko jest ładnie profilowane, wiec dajemy radę, a z myciem to jest tak, ze mały sie pierwsze pluska z 10min ze swoimi dinusiami, a potem go wyciągamy, szybko obmyjemy co trzeba i na ręcznik

Nikaa nie koniecznie musisz mieć mało mleczka, może poprostu potrzebuje już innych pokarmów???
NIKA dokładnie umnie mleko się wylewało a mały ciągle rozdrażniony, po prostu gotowy do nowych rzeczy nasz od tygodnia ma fazę na stopy i macanie pępka, i łapie się bokiem za wszystko i podciąga śmiesznie

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

też powinnam wziąć się za konkrety bo młody jeszcze śpi od 7ej, ale tak mi się nie chce a zupa czeka do gotowania
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:48   #377
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

https://wizaz.pl/akcje/reebok/easyto...=100&pid=77088
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:08   #378
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Nika, spokojnie może to tylko jakiś kryzys. Napij się herbatki, po karmieniu odciągaj laktatorem i mleczko powróci. Ja abiłam i jest ok pfu, pfu.

Ja tak robiłam i jest ok, pfu pfu

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

tru, głos oddany

Idę napisać do klubu przepisy ze smakołykami dla maluchów.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:14   #379
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

aaa,bym zapomniala.Moje dziecie odsypialo chorobe-spala od 20:30 do 6,zjadla i jeszcze godzinke pokimala .Ale na kolacyjke kaszeczke wsunela.Jednak woli lyzeczka,z butelki nie chce pic
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 09:24   #380
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
nawet największa perełka żulowa potrafi zamienić się w jednej chwili w totalnego bezmózgiego żula

hehe to prawda. Bo jak czytam o waszych TŻ tu czy w klubie to dziękuję Bogu za mojego męża, bo jest naprawdę rewelacyjny. Ale czasem jak coś odstawi to mi tez ręce, cycki opadają i jak mówi moja przyjaciółka wody odchodzą.

nadrabiam dalej
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:29   #381
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
hehe to prawda. Bo jak czytam o waszych TŻ tu czy w klubie to dziękuję Bogu za mojego męża, bo jest naprawdę rewelacyjny. Ale czasem jak coś odstawi to mi tez ręce, cycki opadają i jak mówi moja przyjaciółka wody odchodzą.

nadrabiam dalej
mowisz,ze cukrujesz malzonowi .
Moj jeszcze dolozyl-bylam przed chwila na balkonie i w popielniczce kopiec kreta
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:34   #382
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

no może i tak, ma 4,5m-ca... chciałąm poczekać do skończonego 5m-ca żeby mu coś dać z nowości i potem mieszać z tym kaszke jak glam i oolong radziły... kurcze, mój nie łapie sie jesczze tak konkretnie za nózie...

tak czachra zośkę ale martwi mnie neico że na każdą zabawkę się złości :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0049.jpg (133,2 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-04-26 o 09:35
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:53   #383
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

tru

już zagłosowoane

p.s. powiedz mi jeżlei możesz moja 15letnia siostrzenica ma mieć przez dermatologa peeleng kwasem pirogronowym na trądzik- dobre to? czy nie bedzie miała czerwonej twarzy? takiej poparzonej po tym?



ech to mlenio, po każdym karmieniu jak naciskam brodawki to się pokazują kropelki to chyba jest?
ech a on znowu się złosci nei wiem o co

dzisiaj powiem neurologowi bo w końcu cycki opadają :/

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

o! Oolong
czy to normalne ze każda zabawka go złości? bawi się max. 1min.

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-04-26 o 09:49
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 09:53   #384
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
nawet największa perełka żulowa potrafi zamienić się w jednej chwili w totalnego bezmózgiego żula
O tak.

Hejo.

Ale pięknie dziś

Nikuś ale sliczniusi, Mola a Twój to zdolniacha, i też same śliczności.

Kkasikk mój się budzi ok 3 razy w nocy, zgaduję, bo nie pamiętam ile razy karmię, śpi mi od ok 22 do 8, z tym że od 6 mocno się wierci.

Ja zaraz lecę do lasu z małym na spacerek, właśnie się wyśpiochał, daję komplet polarowy, pod spód body na długi, skarpety do spodenek i cienka czapa, i kocyk w razie co. A, i mamy czerwony bezrekawnik gdyby chłodem powiało.

Olusia mój też tak ciuchy rozkłada, więc ja wszystko jak leci do kosza wrzucam, a on potem krąży pół h i szuka swoich rzeczy.

To zmykamy
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:23   #385
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

my dzisiaj na spacerek nie idziemy,po Maxa autem skoczymy.Za bardzo wieje,ona po tych goraczkach niech sie do konca wykuruje.

ela za te ciuchy normalnie bym kopa w mu dala .Niestety nie moge tego zwalczyc.Musze gdzies kupic taki wieszak na koszule i spodnie do sypialni.Widzialam w jednym sklepie,ale przegieli troche z cena.Aaa,no i nie wspomne o calej bizuterii,kluczach,telefo nie itd.Jak przyjdzie z pracy kladzie w ulubione miejsce wszystko-na duzym stole.A potem ja nie mam gdzie kolacji postawic.
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:46   #386
goferek33
Raczkowanie
 
Avatar goferek33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 157
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

OlusiaS ja mam to samo z tż. Ale przestałam układać ubrania, leżą tam gdzie położy. Skutek był tak ze po 3 dniach nie miał czystych skarpet, bo czyste były na strychu i nikt ich nie przyniósł a brudne leżały obok kosza i w kącie w sypialni i nie wiedział gdzie są spodnie ulubione nameczylam sie bo ja nie znoszę jak coś leży i zwisa gdzie popadnie, nawet jak jestem padnieta to zabawki zbieram do szuflady i ogarniam. Choćby była noc głęboka;-) ale sie przemoglam)) i teraz wie, ze musi włożyć skarpety do pojemnika na brudne rzeczy żeby zostało wyprane i ze musi iść na strych żeby mieć czyste. Przestałam te układać w szafkach mu i prasowac. Nie mam na to czasu! A jak powiedział ze to pralka pierze a nie ja to tydzien sobie pral w rękach, bo wybiórczo jego rzeczy pralka nie prała bo sie zbuntowala;-). MÖJ tż podobnie jak widzę niektórzy- mało sie bawi z małym i w najmniej dobrych momentach- przy jedzeniu, i o 6 rano go rozbudza kiedy przysypia po karmieniu. Wiec wiecej jest takich tajemniczych Żuli;-)

Edytowane przez goferek33
Czas edycji: 2012-04-26 o 10:49
goferek33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:52   #387
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
mowisz,ze cukrujesz malzonowi .
Moj jeszcze dolozyl-bylam przed chwila na balkonie i w popielniczce kopiec kreta

nie cukruje bo nawet mogłabym pieśń pochwalną tu wyśpiewać, albo zjechać z góry na dół a on by i tak tego nie przeczytał. Bo raczej nie podczytuje nas. Nie ma na to czasu
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:00   #388
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość

ja nadal czekam nie żeby mi się tęskniło a mleko cieknie i cieknie, ja pewnie będę dojna na wieki [COLOR="Silver"]
Ja podobno w grudniu mialam miec zaraz, 18.04 przestalam karmic i dzis dostalam. Mleko jest jak nacisne, ale ja mialam malo, to juz nie cieknie. Mlody sie sam powoli odstawial, wiec dlatego pewnie nie mam problemu z tym.


co do sloiczkow gerbera to Filip ich nie znosi


ale sie wczoraj z malego usmialam, pewnie to byl przypadek, ale zabawny tz gada do niego: ''powiedz: bu'' i tak powtarza to ''bu'' a F na niego spojrzal i tak od niechcenia 'bu' tak mu to wyszlo pieknie, jakby juz mowil. No to sie tz rozochocil i dalej go meczy, ''no powiedz'' a mlody nazbieral sliny i centralnie mu w oko naplul, ze 2 metry przelecialo jak nic zapomnial biedny tz, ze ostatnio ulubionym po ''raczkowaniu'' zajeciem Filipa jest plucie na odleglosc

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

nikaa ale slodziak
Poczta mnie milo zaskoczyla, szok


kurna z ta pogoda, wczoraj i dzis ubralam F tak samo na spacer, wczoraj zmarzl, dzis sie zgrzal, wtf?
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:13   #389
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

NIKA a jak karmisz i w trakcie wyjmiesz małemu z buzi sutka to cieknie mleko strużką? Piersi nabrane?
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:13   #390
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

nika będzie miała raczej czerwoną buzię - zależy jakie stężenie jej da ta dermatolog, ale raczej dermatolodzy sadzą jak najwyższe i się niczym nie przejmują , potem skóra będzie się łuszczyć...
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.