Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 12:14   #1
lukasycow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14

Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??


Chcialbym załatwic sobie zwolnienie lekarskie z w-f , bo boli mnie kregosłup. Do jakiego lekarza musze sie udac ??? JAka bajeczke mu wcisnac ?? PROSZE POMurZCIE!!
lukasycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 12:18   #2
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

do lekarza 1go konaktu, moze da Ci skierowanie do specjalisty, a ten wyjasni przyczyne bolu. kregoslup nie boli bez powodu. o ile rzeczywiscie boli.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 12:24   #3
Nutka88
Raczkowanie
 
Avatar Nutka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 152
GG do Nutka88 Send a message via Skype™ to Nutka88
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Nie wciskaj bajeczek, tylko mów prawdę No bo jeżeli jest się zdrowym, to po co nie ćwiczyć? Tym skazujemy się na jeszcze gorsze męki w przyszłości. Nie ma nic gorszego, gdy mięśnie tracą swą elastyczność. Ja mam zwolnienie z W-F'u, bo mam chory kręgosłup, ale też nie znaczy to, że w ogóle nie ćwiczę. Wykonuję te ćwiczenia, które mogę i przede wszystkim rozciągam się. I jest git
__________________
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza"
Paul Claudel
Nutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 12:30   #4
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez suzana
do lekarza 1go konaktu, moze da Ci skierowanie do specjalisty, a ten wyjasni przyczyne bolu. kregoslup nie boli bez powodu. o ile rzeczywiscie boli.

Musisz isc do lekarza Bez powodu chyba nie wypisze Ci zwolnienia. Chyba, ze to bedzie znajomy Jak bylam mala nie chcialam chodzic na basen, pani doktor byla taka mila i napisala zwolnienie. Powodem bylo uczulenie na chlor (oczywiscie wielka sciema ) W tamtym roku sporo chorowalam i dawala mi czesto zwolnienia z w-f lub z wykonywania ciezszych cwiczen. Rzadko z nich korzystalam bo nie czulam sie zle
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 13:42   #5
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

jezeli rzeczywiscie boli cie kregoslup to powiedz o tym lekarzowi napewno da Ci zwolnienie. Ja mam zwolnienie z wf-u bo mam chory kregoslup. Chyba nie jestem jedyna bo nutka88 tez tak napisala ale nawet gdybym nie miala z nim problemu chyba nie chcialoby mi sie cwiczyc na wfie a moze to daletgo ze juz sie od tego odzwyczailam
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 13:58   #6
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

...ja na kregosłup dostałam zwolnienie tylko z poszczegolnych cwiczen a tak to normalnie na w-f chodic musiałam...ale nie taki wilk starszny jak go maluja...teraz jak juz nie chodze do szkoły i był okres ze wogole nie cwiczyłam nie ruszłama sie to dopiero kregosłup bolał...wiec radze Ci zebys cwiczyła ale tez poszła do lekarza zeby zobaczył jaka masz wade kregosłupa skoro Cie boli
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 16:36   #7
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Na Fitnessie jest taki sam wątek:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70155
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 18:33   #8
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Ja mam zwolnienie z Wf-u z powodu stawow kolanowych. Moja pani doktor 1 kontaktu juz wie co mi jest i to ona wypisala mi zwolnienie, ale po specjalistach i tak sie wlocze... Z doswiadczenia wiem, ze lekarze nie zawsze chetnie wydaja zwolnienia, bo jest wielu symulantow, ale jesli naprawde jestes chora to walcz!
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:46   #9
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez lukasycow
Chcialbym załatwic sobie zwolnienie lekarskie z w-f , bo boli mnie kregosłup. Do jakiego lekarza musze sie udac ??? JAka bajeczke mu wcisnac ?? PROSZE POMurZCIE!!
po co chcez wciskac bajeczkę jeżeli cie boli?
Dlaczego nie chcesz chodzić na w-f? Wiele dziewczyn bardzo chcialoby chodzić na zajecia fitness, ale ich nie stać, a ty masz gratis i nie chcesz chodzic??
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:50   #10
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Ja już w gimnazjum miewałam zwolnienia z wf,ale nie całoroczne tylko na miesiac-dwa kiedy nie chciało mi sie cwiczyć,ale odka jestem w liceum (a jestem juz w 3 klasie) ciagle mam zwolnienie.Nie musze o nie prosic zadnego lekarza,bo mam mame w służie zdrowia,wiec problem z glowy Moja niechec do wf zaczeła sie juz w podstawowce.Miałam (zreszta dalej mam) krzywy kregolsup,itd. chodziłam na gimnastyke korekcyjną i pamietam,ze nigdy niewychodziły mi przewroty-zawsze leciałam na bok strasznie mnie to wkórzało,zresztą w różnych grach też byłam kiepska dlatego w liceum,żeby nie robić sobie 'kichy' stwierdziłam ze nie bede ćwiczyć.zreszta nie jestem chyba jedyna w klasie.mam kolezanke,ktora w 1 kl. nie cwiczyla na wf,a w 2 juz zaczela i byla starsznie,ze tak powiem 'w tyle' za innymi dziewczynami.gdy grały np. w siatke dziewczyna strasznie sie meczyła i nieraz widziałam,ze miała mine bliska placzu.i jak tak sobie pomysle,że i ja miałabym sie tak meczyć..oj niee to nie dla mnie.wole sobie w domku pocwiczyć,gdzie nikt mnie nie widzi i gdzie robie to na co mam ochote tylko tak zastanawia mnie sprawa wf na studiach.jak to jest?czy to sa takie wf jak w liceum czy nie?oświećcie mnie prosze
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:55   #11
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez Ela
po co chcez wciskac bajeczkę jeżeli cie boli?
Dlaczego nie chcesz chodzić na w-f? Wiele dziewczyn bardzo chcialoby chodzić na zajecia fitness, ale ich nie stać, a ty masz gratis i nie chcesz chodzic??
Ja bym w-fu do zajęć fitness nie przyrównywała...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 19:00   #12
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Ja poprostu złamałam sobie kilka razy rękę i wywichnęłam Podziałało.


Jeśli masz problemy z kręgosłupem, to bez problemu dostaniesz zwolnienie.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 19:07   #13
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez witch_18
tylko tak zastanawia mnie sprawa wf na studiach.jak to jest?czy to sa takie wf jak w liceum czy nie?oświećcie mnie prosze

Wlasnie mnie tez to zastanawia jak to jest na studiach ja juz na wf-ie nie cwicze 6 lat (ale mam na to konkretny powod ) a jestem w 2 klasie liceum. Ciekawe czy na studiach beda jakies takie zajecia bo ja juz tak rozleniwiona jestem ze nie bedzie mi sie chcialo cwiczyc
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 22:18   #14
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Na studiach jest wf przez dwa lata, przynajmniej ja tyle miałam. Nic strasznego, dużo siatkówki, trochę tenisa, aerobiku, siłowni. Żadnych zaliczeń na ocenę, podstawą zaliczenia semestru jest obecność na zajęciach. Mnie taki system odpowiadał, nie chciałam grać w siatkę to szłam na siłownię albo rozciagałam się gdzieś w kąciku.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 23:48   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

A u mnie na studiach wybiera się co chce się ćwiczyć. I ze zwolnieniami może być ciężko, bo dla tych, ktorzy mają kłopoty jest korektywa
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 23:59   #16
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Lukasycow bo nie rozumiem trochę, to masz problemy z kręgosłupem, czy nie masz i musisz kit wcisnąć??
Jesli masz, to lekarz zbada i wedle uznania wypisze zwolnienie lub nie.
Jeśli nie masz, to zostaje udać się do jakiegoś znajomego lekarza i go ładnie poprosić, a może będzie miał na tyle dobre serce, lub nieznajomego zapytac ile taka przyjemność kosztuje.
Ja w szkole nie ćwiczyłam z wyboru, bo nie pasowała mi forma tzn. 35 minut siedzenia w krótkich spodenkach na sali gdzie jest 16 stopni ciepła i potem 10 minut gry w siatkę, wolałam komfortowo wychodzić wcześniej do domu, a ćwiczyć w cywilizowanej siłowni.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 07:57   #17
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez NieWskaZaNa
Wlasnie mnie tez to zastanawia jak to jest na studiach ja juz na wf-ie nie cwicze 6 lat (ale mam na to konkretny powod ) a jestem w 2 klasie liceum. Ciekawe czy na studiach beda jakies takie zajecia bo ja juz tak rozleniwiona jestem ze nie bedzie mi sie chcialo cwiczyc
U mnie na studiach w-f miałam na drugim roku tylko przez jeden semestr. Fajna sprawa bo można było wybrać różne rzeczy: basen, aerobik, siatkówkę, siłownię, lodowisko, ping-ponga, szachy , koszykówkę.
Na aerobiku zaliczenie i ocena zależały od uczestnictwa w zajęciach oraz poprowadzonych na koniec semestru zajęć dla grupy (własny układ ćwiczeń).
Ale np. u mojego kolegi na innej uczelni wyboru zajęć z w-fu nie było żadnego. Ćwiczyli na sali gimnastycznej przeróżne rzeczy, a wszystko wyglądało tak jak zajęcia w szkole.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 08:59   #18
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Tak jak dziewczyny pisały: idź do lekarza i mów prawdę, bo nie daj Boże Twoj stan może się jeszcze pogorszyć.
Osobiście uwielbiam ćwiczyć, a z w-fu już od niepamiętnych czasów rok w rok mam 6
Ciekawe jak będzie teraz, na studiach
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:40   #19
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

To mi sie podoba jak tak mozna sobie wybrac co sie chce cwiczyc juz sie doczekac nie moge ale jeszcze troche przede mna a do tego czasu wole sobie posiedziec w szatni i popatrzec jak inni cwicza hihi
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 14:42   #20
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

niewskazana zgadzam sie w 100%
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:38   #21
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez witch_18
niewskazana zgadzam sie w 100%

Ciesze się, że ktoś ma podobne zdanie witch_18 witam w klubie nie ćwiczących na wfie . A poza tym wiecie jak to jest jak nauczycielem wfu jest pan. Totalna masakra i jeszcze tyle każe biegać . Hihi naszczęście mam powód do zwolnienia i chyba jak bym go nie miała to i tak teraz w liceum musiałabym sobie załatwić bo jak patrze na te dziewczyny jaki dostają wycisk to aż mi ich żal sie robi
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:33   #22
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Ja nie jestem za bardzo sprawna fizycznie. Należę raczej do osób, które wolą oglądać sportowców i im kibicować, niż same uprawiać sport (no niestety, choć na rowerku jeżdżę!!!). Ale na wuefię ćwiczę, mimo że w sumie jakbym chciała, to bym powód do zwolnienia znalazła (wiem co mówię). Ćwiczę, bo wiem, że mi to kiedyś wyjdzie na zdrowie. Powinnam nawet ćwiczyć więcej, ale wiecie jak to jest...Próbuje walczyć z lenistwem, ale marnie mi to idzie... ;-)
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:43   #23
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez lukasycow
Chcialbym załatwic sobie zwolnienie lekarskie z w-f , bo boli mnie kregosłup. Do jakiego lekarza musze sie udac ??? JAka bajeczke mu wcisnac ?? PROSZE POMurZCIE!!
Skoro boli Cię kręgosłup to po co chcesz jakieś bajeczki wymyślać Wydaje mi się, że ból kręgosłupa to poważny problem i skoro cierpisz z jego powodu nie powinnaś chodzić na w-f, bo tymi różnymi ćwiczeniami możesz sobie tylko pogorszyć... Może powinnaś chodzić na jakieś zajęcia rehabilitacyjne... Bo tak całkiem rezygnować z w-f to chyba nie jest dobre rozwiązanie. W przyszłości możesz tego żałować. Może basen by pomógł w tej sytuacji...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:49   #24
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Cytat:
Napisane przez Milka19
Skoro boli Cię kręgosłup to po co chcesz jakieś bajeczki wymyślać Wydaje mi się, że ból kręgosłupa to poważny problem i skoro cierpisz z jego powodu nie powinnaś chodzić na w-f, bo tymi różnymi ćwiczeniami możesz sobie tylko pogorszyć... Może powinnaś chodzić na jakieś zajęcia rehabilitacyjne... Bo tak całkiem rezygnować z w-f to chyba nie jest dobre rozwiązanie. W przyszłości możesz tego żałować. Może basen by pomógł w tej sytuacji...
co prawda, to prawda, na kręgosłup najlepsze są ćwiczenia (oczywiście odpowiednie). Najlepiej jak skonultujesz się z ortopedą lub innym specjalistą, który wskaże ci odpowiednie ćwiczenia.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 14:03   #25
aican
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak dostać zwolnienie lekarskie z w-f ??

Jak myślicie można dostac takie zwolnienie lekarskie żeby grac np. w siatke ale nie: skakac przez kozła, robić przewroty,stanie na rekach (wszystko co związane z gimnastyką)?
aican jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.