Koledzy, piwa i inne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 15:11   #1
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996

Koledzy, piwa i inne.


Witam szanowne forum . Wiem, że mój problem jest dosyć błahy, ale korci mnie o uzyskanie opinii szerszego grona, żeby nie popełniać błędów na przyszłość.

Przed świętami przeniesiono mnie do innej filii mojej firmy- niby ta sama sieć, ale okazało się, że jestem zieloniutka w wielu sprawach, co oczywiście powodowało wysyp próśb z mojej strony do wszystkich dookoła. Troszkę się zaklimatyzowałam, wszystko było sympatycznie i miło.

Pewnego wieczora zorientowałam się, że nie mam zielonego pojęcia jak zabrać się za pewną sprawę (z mojej winy, mogłam się za to wziąć wcześniej)- a była już 23, zaś termin był na..hmm, 7 rano . Spanikowana wzięłam otrzymany na wstępie kalendarzyk z namiarami służbowymi- wiedziałam, że dzwonić o tej porze to świństwo, więc ryzykowałam gg. Pododawałam sobie wszystkich na listę, dostępny był jeden kolega, z którym wcześniej nie zamieniłam słowa i nawet średnio wiedziałam jak wygląda. Skruszona zagadałam, on okazał się miły, pomocny i siedział ze mną, choć nie musiał. Po dłuższym czasie, kiedy w miarę zrozumiałam, podziękowałam mu baaaardzo, zamieniliśmy kilka słów o głupotach i - ot tak, napisałam, że zapraszam w ramach rewanżu na piwo. Powiedział, że chętnie, pożegnaliśmy się, projekt oddałam i tyle. Potem jeszcze zamieniliśmy w międzyczasie kilka słów, ale już nie na ten temat.

Jakiś czas później, bardzo niedawno zresztą, znów miałam problem, choć dużo mniejszy , więc znów zdybałam tego kolegę nieszczęsnego , przeprosiłam go, sprawa została załatwiona od reki, ja zaś myśląc, że następnym razem poproszę już kogo innego (oczywiście prosilam o pomoc wiele osób w międzyczasie, naprawdę sporo zmian mnie zaskoczyło), napisałam, że dzięki jeszcze raz i że ma tym razem stawiam mu już dwa piwa. Napisał, że spokojna głowa, żebym się tak nie denerwowała, bo na wszystko przyjdzie czas. W ogóle nie zrozumiałam o co mu chodzi, napisałam, że to świetnie i zapomniałam o sprawie.

Ostatnio wyszłam z koleżankami z poprzedniej filii na kawkę i ploty- tam zostałam poinformowana, że ( a przypominam, że to dwa osobne miejsca pracy!) podobno jestem tematem plotek w mojej filii...że nagabuję faceta na randkę, nie daję mu spokoju, zaś on mnie zbywa, to ja wciąż go męczę pod pretekstem pomocy...

Rączki mi opadły, czuję się strasznie głupio.

Stąd moje pytanie i przemyślenia - czy zachowałam się jak debil? Czy rzeczywiście zaproszenie osoby płci przeciwnej na jakieś wyjście musi się od razu wiązać z jakimiś ofertami matrymonialnymi ? Pytam całkiem serio, bo jedna z koleżanek przy kawce powiedziała mi, że nie powinnam zapraszać faceta na żadne piwa, bo wychodzę na desperatkę... przyrzekam, że w życiu nie traktowałam tego wyjścia w taki sposób, ja nawet nie bardzo myślałam, że do wyjścia dojdzie, jeśli mam być szczera Wielokrotnie zapraszałam znajomych płci obojga na pogaduchy i nigdy nie miałam tego typu problemów, a teraz zaczęło mnie to męczyć...

Prosze o rady na przyszłość, bo okazuję się być niedostosowana I przepraszam za debilość tematu : )
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:18   #2
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Niezłe ma mniemanie o sobie ten gość
Ja tutaj nie widze nigdzie zaproszenia na randke tylko odwdzieczenie sie za pomoc postawieniem mu piwka. Nie mam pojecia skad taki rozglos. Ja bym mu w towarzystwie osob trzecich dowalila cos krepujacego. Albo poprostu olej sprawe.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:18   #3
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

To jest tak.
1) to co Ty wiesz: jakie są Twoje motywy, cele, potrzeby itp.
nie równa się:
2) to co "wie" lub wymyśla, dopowiada sobie otoczenie

Musisz zaakceptować, że ludzie plotkowali, plotkują i będą plotkować
Tzn. mnie by to pewnie też wkurzyło, ale co poradzisz. Zignoruj, znudzą się to zapomną.

Edytowane przez c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Czas edycji: 2010-01-07 o 15:21
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:27   #4
bOObLegend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Na Twoim miejscu chyba bym zignorowała całą sprawę i traktowała go tak,jak wcześniej. Następnym razem jak Ci pomoże powiedz,że nie będziesz proponowała odwdzięczania się,bo znów sobie ubzdura,że chcesz z nim iść na randkę.
bOObLegend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:29   #5
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

wyślij mu piwo kurierem i dołącz liścik z podziękowaniem za pomoc przy projekcie i dopisz żeby nie rozpowiadał głupot bo ludzie się z niego śmieją
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:36   #6
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
wyślij mu piwo kurierem i dołącz liścik z podziękowaniem za pomoc przy projekcie i dopisz żeby nie rozpowiadał głupot bo ludzie się z niego śmieją
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:36   #7
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Olej sprawę i staraj się nie przejmować, niestety tak to już jest, ludzie lubią gadać, a niektórzy nawet bardzo! Koleś najwyraźniej nie umie odróżnić piwa z koleżanką od randki. Pewnie oba przydarzyły mu się bardzo dawno temu i nie widzi już roznicy.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 15:50   #8
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Do Autorki.
Nie, nie zachowałaś się jak debil. Chciałaś mu po prostu podziękować za pomoc, a to, że niektórzy dorobili do tego jakąś dziwną ideologię, świadczy o ich... prostactwie. Ludzie gadali, gadają i będą gadać. Wkrótce znajdą sobie inny temat. Nie przejmuj się tym. Ty znasz prawdę, a na głupotę lekarstwa jeszcze nie znaleziono. Widocznie takie "sensacje" ich ekscytują, bo im się nudzi, bo są zawistni i tylko szukają okazji, by wbić komuś szpilę. Olać to sikiem prostym - najlepsza rada.
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:51   #9
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
wyślij mu piwo kurierem i dołącz liścik z podziękowaniem za pomoc przy projekcie i dopisz żeby nie rozpowiadał głupot bo ludzie się z niego śmieją
Albo jeszcze lepiej: kup mu 2 puszki piwa w supermarkecie i wręcz przy wszystkich ze słodką minką i słowami: "Teraz wreszcie jesteśmy kwita".
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:56   #10
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
Albo jeszcze lepiej: kup mu 2 puszki piwa w supermarkecie i wręcz przy wszystkich ze słodką minką i słowami: "Teraz wreszcie jesteśmy kwita".
Najlepiej takie z dolnej półki, z dopiskiem "tanie jak Twoje przechwałki".
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:57   #11
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

patrzę z drugiej strony - bo miałam taki przypadek w swojej grupie znajpmych - ona nowa, on nie chciał być nieuprzejmy, pomagał, ona też - piwko, kawka w ramach rewanżu, ale akurat ona proponowała to osobiście, przy świadku lub świadkach, i dlatego - bo KTOŚ jeszcze to słyszał, poszła plota dla śmiechu, że ona go podrywa, nieudolnie i bez efektu, ale na siłę się stara. dramat się skończył, jak nowa nauczyła się,oswoiła i prosiła o pomoc też inne osoby a do kawy i piwa nie doszło nigdy. i dlatego wiem, że taka sytuacja, głupia, może zaistnieć. ALE dlaczego ploty chodzą o Tobie i o nim, kto je puszcza skoro tylko jemu na gg cos pisałaś? wygląda na to, ze albo to adonis i zrozumiałe może być jego niechętne nastawienie do piwa (w końcu WSZYSTKIE kobiety chcą go mieć dla siebie) i takie komentarze, albo narcyz potworny, który bardzo by chciał, żeby ta sytuacja tak właśnie wyglądała i bardzo chce Twoim kosztem podnieść swoją atrakcyjność (albo swoje mniemanie o niej). jest jeszcze trzecie wyjście -facet ma kobietę, którą reszta zna, i żeby uprzedzić jakiekolwiek plotki o tym, że ktoś kogoś zaprosił na piwo, że ktoś podsłuchał Was i Wasz rodzący się romansik, zeby po prostu być na wszelki wypadek na wyrost uczciwym - powiedział komuś o Twoich zaproszeniach a ktoś to sobie zinterpretował jak chciał. jak by nie było jedno wyjście - koledze max "cześć" na korytarzu, a do pomagania najlepiej zaangażować jakąś babkę, i w ramach babskich rozmów poinformować ją kiedyś o swoim cudownym chłopaku, albo o głupiej sytuacji z pewnym kolegą, bo zaproponowałaś mu w ramach wdzięczności kiedyś kawę, ale nie chcesz iść i nie wiesz co masz zrobić i jak mu to powiedzieć, bo pomagał Ci no i powinnaś się jakoś odwdzięczyć, i co masz zrobić, ona go lepiej zna, niech doradzi... plotki raczej szybko ustaną
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 17:07   #12
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Nie przejmuj sie, kolega albo rzeczywiscie ma wysokie mniemanie o sobie, albo jest z kims zwiazany i nie chcial, zeby głupio wyszło a przypadkiem zrobił z Ciebie desperatke.

Ja bym sprawe olała a jego więcej nie prosiła o pomoc.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:21   #13
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Dziewczyno kup mu to piwo, przewiąż wstążką. A jak masz chłopaka, to najlepiej, żeby on Ci pod pracę przywiózł czteropak...

Powiem szczerze, że ja jak komuś obiecuję piwo, to nie knajpowe. Kupuję dobre piwko, wkładam do torby i wręczam od razu po przysłudze lub w najbliższym czasie. A nie zbieram wirtualne piwa, gdzieś, kiedyś, w czasoprzestrzeni...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:53   #14
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Nie nie zachowałas sie jak debil- to odnosnie Twojego pytania

Mysle natomiast ze ten mily mezczyzna wcale nie jest taki mily i sympatyczny.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:01   #15
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

prostak. A takimi sie nie przejmuj.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:08   #16
KiNgUsIa_86
Raczkowanie
 
Avatar KiNgUsIa_86
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez bOObLegend Pokaż wiadomość
Następnym razem jak Ci pomoże powiedz,że nie będziesz proponowała odwdzięczania się,bo znów sobie ubzdura,że chcesz z nim iść na randkę.


A najlepiej powiedz to w towarzystwie świadków- mam na myśli jakieś inne koleżanki, kolegów z pracy.
__________________
<... Kobieta powinna wiedzieć, jak daleko może iść za daleko... >
KiNgUsIa_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:37   #17
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
wyślij mu piwo kurierem i dołącz liścik z podziękowaniem za pomoc przy projekcie i dopisz żeby nie rozpowiadał głupot bo ludzie się z niego śmieją
Bardzo dobry pomysł A ten facet to ma chyba bardzo wysokie mniemanie o sobie, ale wręcz przeciwnie... niskie i próbuje się tym "chwalić" w towarzystwie, co dla mnie jest śmieszne. Ewentualnie możesz mu jeszcze jakąś ciętą ripostę uciąć w czasie pracy przy sporym gronie ludzi
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:53   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

baobabka,
Nie rób nic.
Bo jak pójdziesz za radami odwetu na domniemanym plotkarzu, to moze się okazac że facet kompletnie nie wie o co chodzi i wyjdziesz dopierow wtedy na idiotkę która łapie chłopa co się nawinie i robi sceny nie wiadomo o co.

ploty to ploty. Być moze on wspomniał ze Ci pomógł i ma u ciebie piwo,
ktoś usłyszał i dołożył ze proponowałaś mu piwo kilka razy z rzędu,
kolejna osoba że seryjną randkę z piwem i sniadaniem,
jeszcze kolejna że go namolnie namawiasz
a kolejna że chyba z Ciebie desperatka i rwiesz co popadnie na metody jakie popadnie.

ploty to ploty- nie maja matki ani ojca, za to łatwo zostać ich bękartem jak się człowiek sam podłoży.

Nie podkąłdaj się, bo tylko winni się tłumaczą.
Siedz cicho i udawaj że nic nie wiesz, nic nie słyszałaś.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:38   #19
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

To żaden wstyd ...Twoje zachowanie jest jak najbardziej w porządku, a gościu ma chyba jakieś wygórowane mniemanie o sobie!
Eh nie ma to jak plotki zwłaszcza w miejscu pracy, odrazu odrazu mówię , że wspołczuję.Ale najlepiej nie reagowac , nie komentowac tego w żaden sposób.Powinno za jakiś czas ucichnąc do czasu kolejnej "sensacyjnej ploty"
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 20:54   #20
jagodowy smak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 534
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Jeśli to nie ktoś życzliwy rozdmuchał temat(a niestety czasem niektórzy specjalnie podsycają temat albo wysuwają swoje wnioski i dopisują resztę na podstawie jednego zdania)tylko sam osobnik cierpi na brak zainteresowania daj mu dosadnie ale grzecznie do zrozumienia żeby nie dokładał rzeczy które nie miały miejsca i zakończ znajomość ograniczając jedynie ją do służbowego minimum
jagodowy smak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:31   #21
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Dziewczyny Drogie

Bardzo dziękuję za rady i spostrzeżenia- nawet nie wiecie jak mi ulżyło

Co do tego bycia Adonisem..no cóż..to jest raczej anty-Adonis sięga mi tak troszkę powyżej ramienia, jest pulchny i średnio sexy, moim zdaniem oczywiście

Czy ma dziewczynę? Raczej nie..nie wiem, ale kiedy cichaczem go w końcu przeszpiegowałam , na portalach ma fotki z jakimiś dziewczynami z klubów, które obejmuje w pół i podpisy typu "moje dupeczki " czy coś takiego, więc zapewne jednej stałej nie ma. Facet jest przed trzydziestką.

To tyle z kwestii merytorycznych

Jeszcze raz dzięki! Choć następnym razem baaardzo się zastanowię zanim komuś zaproponuję coś takiego A na razie- ignoruję, udaję, że o niczym nie wiem. Jeśli ktoś powie mi coś wprost, wtedy zajrzę znów do Waszego kącika z poradami

Edytowane przez baobabka
Czas edycji: 2010-01-07 o 22:33
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 23:26   #22
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość

Czy ma dziewczynę? Raczej nie..nie wiem, ale kiedy cichaczem go w końcu przeszpiegowałam , na portalach ma fotki z jakimiś dziewczynami z klubów, które obejmuje w pół i podpisy typu "moje dupeczki " czy coś takiego, więc zapewne jednej stałej nie ma. Facet jest przed trzydziestką.


ja jestem za wręczeniem mu piwa osobiście

a jeśli on naprawdę rozpuścił takie plotki to zachował się jak trzynastolatek
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:34   #23
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

To taki jego typ humoru z tymi "dupeczkami"... tym bardziej mnie to dziwi, że skoro pozornie jest takim "fajnym luzakiem", to skąd ta cała afera...no niewazne już, nie będę się w to zagłębiać. Dzięki dziewczyny jeszcze raz

Edit: ...i chłopaki

Edytowane przez baobabka
Czas edycji: 2010-01-08 o 09:18
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:45   #24
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny jeszcze raz
ależ nie ma za co pozdrawiam Krzysiek
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:43   #25
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Idź z nim na to piwo i zapytaj przy okazji czy on coś wie na ten temat że ludzie o was mówią że Ty go podrywasz oj faceci potrafią mieć o sobie wysokie mniemanie...
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:55   #26
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
ma fotki z jakimiś dziewczynami z klubów, które obejmuje w pół i podpisy typu "moje dupeczki "


Oj wydaje mi się, że znam ten typ. Jeden z moich znajomych, bardzo nieśmiały i ułożony chłopak, nigdy się nie spóźnia, nie przeklina, nie pije (jedno małe piwko, góra) i nie pali, ma podpis na jednym z portali: "hobby: kobiety, wódką, poker". Widocznie chciał się podbudowac.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:12   #27
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość


Oj wydaje mi się, że znam ten typ. Jeden z moich znajomych, bardzo nieśmiały i ułożony chłopak, nigdy się nie spóźnia, nie przeklina, nie pije (jedno małe piwko, góra) i nie pali, ma podpis na jednym z portali: "hobby: kobiety, wódką, poker". Widocznie chciał się podbudowac.
O - to to to Dokładnie. Pytanie- dlaczego ktoś mu wierzy i powtarza dalej ? Ech, ludzie, ludzie
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:22   #28
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Tak, a to kobiety niby tylko plotkuja i wez tu badz madry.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:34   #29
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
wyślij mu piwo kurierem i dołącz liścik z podziękowaniem za pomoc przy projekcie i dopisz żeby nie rozpowiadał głupot bo ludzie się z niego śmieją
Świetne
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 11:09   #30
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Koledzy, piwa i inne.

Ja bym kupiła dwa piwa, poszła do niego w chwili gdy widzi i słyszy to kilka osób i powiedziała "wiesz, chciałam ci podziękować za pomoc, a tu są te 2 piwa, które ci obiecałam, wiem, że mieliśmy iść do knajpy, ale nie mam kompletnie na to czasu, jeszcze raz dzięki za pomoc" ewentualnie zaczekała na jakaś imprezę w pracy/z pracy i zrobiła podobnie - kupiła koledze 2 piwa i powiedziała to samo Po pierwsze nie ma co się "mścić" (i nie ma też za co, bo z plotami jest tak, że nie wiadomo co i kto komu powiedział) a pomoc kolegi może ci być jeszcze kiedyś potrzebna, więc po co go zrażać do siebie, a po drugie udawanie, że "nie wiem o co chodzi" też jeszcze nigdy nikomu na dobre nie wyszło i nie ma co pokazywać, że jest się "potulną myszą" bo dasz tym sygnał, że każdy może cię traktować jak chce i mówić o tobie co chce bo ty i tak nie zareagujesz.

Ewentualnie wszystkich kolegów z których pomocy korzystałaś zaproś na to piwo w ten sam dzień, o tej samej godzinie, najlepiej mailem i to jeszcze wysyłając tak, by każdy z nich widział, że wysłałaś to do innych także z informacją, ze chcesz podziękować za pomoc, a potem zamów wszystkim piwo w knajpie lub dwa i po drugim powiedz, że przepraszasz, ale się spieszysz i zostaw ich we własnym towarzystwie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2010-01-08 o 11:12
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.