Najlepsze Prostownice PART II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-21, 10:28   #3871
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Zadna nie ma regulacji to jak ja czytalam opisy

Mirelkaaa, ta ktora polecasz jest rzeczywiscie super...tylko mi cena za bardzo nie odpowiada. Prawie 300 zl...to dla mnie zdecydowanie za duzo.
Chcialam wydac okolo 200zl, i tak juz troche sie "naciagnelam" do 250. Ale 284 to za duzo

Edit:

chcialam sie jeszcze was zapytac czy lepiej wybrac prostownice bez regulacji temp. ale za to porzadna nano cos tam turmalinowa z jonizacja czy moze prostownice z regulacja ale ceramiczna z jonizacja? Boje sie po prostu zeby mi sie plytki nie zdarly.
W domu prostuje wlosy na pozycji 10 (kiedys prostowalam na 5 ale lepsze sa efekty na wiekszej mocy), skala jest do pozycji 20.
Natomiast na tej marketowej prostuje w 200 stopniach.

Wlosow nie mam grubych, raczej normalne w kierunku cienkich ale lubie miec wlosy jak druty z rownymi koncowkami stad prostowanie przy duzej mocy.
jak masz włosy cienkie to przydałaby się regulacja, tyle ze jesli na małej temp bedziesz jezdzic po włosach kilka razy, to będą się bardzije niszczyc niz przy duzej, jesli przejedziesz raz. ja mam game bez regulacji, ten 1 model który pokazała za 208 zł i jestem zadowolona, ale ja mam grube włosy
no a za 200 zł nie kupisz z reg temp prostownicy równej gamie czy tondeo, owszem kupisz, ale czy będziesz zadowolona
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:40   #3872
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Vidal Sassoon PROSTOWNICE !!!

Ja wczoraj sobie zakupiłam vidal sassoon VS 5324E (pro-elite) i jestem bardzo zadowolona już na 'trójce' jest bardzo mocno nagrzana. Bardzo dobrze prostuje włosy są gładkie i miłe w dotyku. Przed chwilą wyszłam na dwór i się nie powywijały (pada lekki deszcz), przy czym wyszłam na chwilę, także możliwe że przy dłuższym pobycie na wilgoci jednak się powywijają no ale które nie dzisiaj jeszcze zakupię jakiś specyfik do prostowania i zobaczymy wtedy co zdziałają razem pozdrawiam
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:36   #3873
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dobra, zdecydowalam sie na ta Ga.ma Ceramic Nano Tourmaline Technology z jonizacja http://www.allegro.pl/item333175122_...ma_okazja.html
Wszystkie te prostownice sa do siebie podobne, ale stwierdzilam, ze zadne dodatkowe jonizacje laserowe mi sa niepotrzebne, skoro juz w tych plytkach jest jakas tam jonizacja. Poza tym Efalocka tez mialam bez jonizacji, a dobrze dzialala W jakies aktywne jonizacje odmladzajace wlos tez nie wierze. No to postawilam na "zwykla-niezwykla" ale z plytkami ceramiczno nano turmalinowymi. Mam nadzieje, ze te plytki beda trwalsze niz zwykle ceramiczne

Prostownice zamowie moze w niedziele/poniedzialek. A nusz pojawi sie cos nowego i na-pisalam tez do Grabci, wiec poczekam na odpowiedz.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 12:58   #3874
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny, ja wam powiem tak, że czasami wystarczy dobrze poszukać i za śmieszne pieniądze można kupić cudo - ja tak właśnie zrobiłam Poszperałam na allegro i znalazłam świetną prostownicę za 74 zl!!! Ma ceramiczne płytki z zawartością turmalinu, który produkując ujemne jony domyka łuski włosa, przez co wspaniale lśnią. No i po każdym prostowaniu traktuję jeszcze moje włosy jedwabiem.
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 13:00   #3875
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

To właśnie ta http://allegro.pl/item304040230_idea...zacja_90w.html
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 13:28   #3876
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
miałam w rękach ta prostownice i prostowałam nią włosy, a ze mam grube to jak rano wstałam to była tragedia;/ do gamy i tondeo nawet się nie umywa...
a jedwab strasznie niszczy włosy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:06   #3877
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość



Hmm chyba najszybciej to przez e-bay zagraniczny...ale potrzebujesz do tego e-karte i konto paypal. Dziewczyny zalozyly watek o zakupach na ebay'u na kosmetycznym i na modzie,tam powinno byc wiecej informacji.
A swoja droga tez ogladalam te strone,mnie strasznie kusila prostownica SEDU-wybrana najlepszym produktem przez kupujacycych,ale postanowilam nie bawic sie w zakup z zagranicznej strony,bo gdyby cos sie zepsulo to klopot z reklamacja murowany...
dzieki za odpowiwedz. tez mysle,ze za duzo z tym wszystkim zachodu no i z reklamacja problem tez ogladalam SEDU, ale ta byla troche tansza a tez miala dobre recenzje. poza tym w sedu nie podobaja mi sie szerokie plytki.
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 11:10   #3878
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

a tak w ogole to szukam nowej prostownicy bo z mojego ( z tak chwalonego przeze mnie) remington pr5000 zaczela mi schodzic powloka! a mam ja niecale pol roku czy to da sie w ogole reklamowac? czy powiedza mi,ze powloka zeszla od kosmetykow i mam spadac? nie wiem czy akurat moja byla felerna czy ze wszystkimi pr5000 tak jest...GRRR
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:24   #3879
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
a tak w ogole to szukam nowej prostownicy bo z mojego ( z tak chwalonego przeze mnie) remington pr5000 zaczela mi schodzic powloka! a mam ja niecale pol roku czy to da sie w ogole reklamowac? czy powiedza mi,ze powloka zeszla od kosmetykow i mam spadac? nie wiem czy akurat moja byla felerna czy ze wszystkimi pr5000 tak jest...GRRR
kolejna niezadowolona z remingtona
hmm moze remington jednak nie jest tak dobry
ja nim tylko kilka razy włosy prostowałam więc niewiem jak jest z powłoką
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:54   #3880
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Czy z Philipsa są dobre prostownice? Prosiłabym o odpowiedź Wizażanki któira miała lub ma taką prostownicę.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:52   #3881
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mrrrLady
Dziewczyny, ja wam powiem tak, że czasami wystarczy dobrze poszukać i za śmieszne pieniądze można kupić cudo - ja tak właśnie zrobiłam Poszperałam na allegro i znalazłam świetną prostownicę za 74 zl!!! Ma ceramiczne płytki z zawartością turmalinu, który produkując ujemne jony domyka łuski włosa, przez co wspaniale lśnią. No i po każdym prostowaniu traktuję jeszcze moje włosy jedwabiem.
Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
zycze ci,zeby ta prostownica ci pasowala i sprawdzala sie przy Twoich wlosach, ale moim zdaniem to prostownica typu MPM, czy Optimum,a te mimo,ze moga nawet niezle prostowac wloski,to do naprawde profesjonalnego sprzetu uzywanego przez fryzjerow,czy stylistow jednak sie nie umywaja. Jesli nie prostujesz wlosow czesto,a jedynie na jakies wieksze okazje to napewno bedzie ok, na codzien troszke bym sie obawiala,ze po prostu zniszczy mi wlosy...
z opinii dziwczyn widac,ze nawet ceramika ceramice nie rowna,a co dopiero jesli ma tyle dodatkow...
nie mniej,daj znac jak sie sprawuje,jak juz ja odstaniesz

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
a tak w ogole to szukam nowej prostownicy bo z mojego ( z tak chwalonego przeze mnie) remington pr5000 zaczela mi schodzic powloka! a mam ja niecale pol roku czy to da sie w ogole reklamowac? czy powiedza mi,ze powloka zeszla od kosmetykow i mam spadac? nie wiem czy akurat moja byla felerna czy ze wszystkimi pr5000 tak jest...GRRR
Ja bym reklamowala W koncu jak sama piszez uzywasz jej dopiero pol roku,wiec jest na gwarancji i zadnej laski ni robia... Nawet jesli nie zrwoca ci pieniazkow to moze chociaz wymienia na nowy model W kazdym badz razie jak bym walczyla
I nie daj sie zwiesc,ze to o kosmetykow...w koncu musialabys uzywac chyab czegos zracego,zeby zniszczylo ceramike...a jesli tak,to wlosow dawno nie powinnas juz miec. Co innego gdyby plytki byly porysowane mechanicznie np.od zlego przechowywania,ale jesli powloka zlazi to moim zdaniem jest to ewidentny feler samej prostownicy
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 14:22   #3882
paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja od wczoraj jestem posiadaczką prostownicy babyliss tourmaline pulse ;p czy jakos tak) przetestuje i napisze... )
paulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 16:22   #3883
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Czy z Philipsa są dobre prostownice? Prosiłabym o odpowiedź Wizażanki któira miała lub ma taką prostownicę.
nie polecam nie warte swojej ceny
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 17:41   #3884
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Okey, dzięki za radę.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:53   #3885
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Okey, dzięki za radę.
nmzc
a planujesz zakup innej?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 19:54   #3886
quqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

najwazniejsze informacje ktorymi powinnam sie kierowac w doborze prostownicy to? zeby tak ukrocic ten proces gdyz nie jestem w stanie przeczytac całego forum staralam sie zbierac inf z roznych zrodel ale kazdy ma inne zdanie ;p
ceramiczna? teflonowa? turmalinowa? z jonizacja? perłowa? z regulacja temperatury? pow 75w? co jeszcze? poradźcie prosze!
no i firma? remington, gama? bo reszty dobrych nie znam
bede wdzieczna za odpowiedź
pozdrawiam
quqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:37   #3887
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez quqa Pokaż wiadomość
najwazniejsze informacje ktorymi powinnam sie kierowac w doborze prostownicy to? zeby tak ukrocic ten proces gdyz nie jestem w stanie przeczytac całego forum staralam sie zbierac inf z roznych zrodel ale kazdy ma inne zdanie ;p
ceramiczna? teflonowa? turmalinowa? z jonizacja? perłowa? z regulacja temperatury? pow 75w? co jeszcze? poradźcie prosze!
no i firma? remington, gama? bo reszty dobrych nie znam
bede wdzieczna za odpowiedź
pozdrawiam
wiesz, jak chcesz jakąs super to faurok i ghd (choć ich nigdy nie testowałam)
takie naprawde dobre to tondeo, gama
a takie tansze i dobre to remington

zalezy jaką chcesz wydac sume, bo odpowiadanie na te pytania nie ma sensu, a jak wybierzesz same najlepsze rzeczy to się nie wypłacisz
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:42   #3888
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez quqa Pokaż wiadomość
najwazniejsze informacje ktorymi powinnam sie kierowac w doborze prostownicy to? zeby tak ukrocic ten proces gdyz nie jestem w stanie przeczytac całego forum staralam sie zbierac inf z roznych zrodel ale kazdy ma inne zdanie ;p
ceramiczna? teflonowa? turmalinowa? z jonizacja? perłowa? z regulacja temperatury? pow 75w? co jeszcze? poradźcie prosze!
no i firma? remington, gama? bo reszty dobrych nie znam
bede wdzieczna za odpowiedź
pozdrawiam
ile pieniedzy jestes w stanie przeznaczyc?

ja uwazam, ze warto wydac wiecej i kupic porzadny sprzet na lata, niz zaoszczedzic i byc niezadowolonym.

najlepsze opinie uzytkowniczek maja prostownice do uzytku profesjonalnego Ga.Ma, Tondeo, Babyliss PRO, Farouk, GHD

na moc nie radze patrzeć, bo to czesto ma sie nijak do efektu prostowania: podstawa to dobre plytki ceramiczne, ostatnio ceramikę łaczy sie z turmalinami. od teflonowych plytek sie odchodzi, bardziej niszcza wlosy od ceramiki

a co do regulacji temperatury to kwestia naprawde indywidualne. regulacje temp. polecam osobom o wlosach deliaktnych, cienkich, zniszczonych farbowaniem. dzieki regulacji moją ustawic prostownice na najnizsza temperature, chroniac swoje slabe wlosy.

z tanszych prostownic dosc dobre recenzje zbiera firma remington, ale nie probowalam, wiec nie wiem dokladnie

zajrzyj do centrum recenzji https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=170
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 20:57   #3889
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość

Ja bym reklamowala W koncu jak sama piszez uzywasz jej dopiero pol roku,wiec jest na gwarancji i zadnej laski ni robia... Nawet jesli nie zrwoca ci pieniazkow to moze chociaz wymienia na nowy model W kazdym badz razie jak bym walczyla
I nie daj sie zwiesc,ze to o kosmetykow...w koncu musialabys uzywac chyab czegos zracego,zeby zniszczylo ceramike...a jesli tak,to wlosow dawno nie powinnas juz miec. Co innego gdyby plytki byly porysowane mechanicznie np.od zlego przechowywania,ale jesli powloka zlazi to moim zdaniem jest to ewidentny feler samej prostownicy
jasne,ze bede walczyla i reklamowala nie dam sie tak szybkoi zbyc chcialabym dostac nowy sprzet, bo wlasciwie bylam zadowolona z efektow prostowania...moze tylko moj egzemplarz byl felerny?
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 22:21   #3890
masterine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

hej!

Mam do Was takie pytanie bardzo poważnej treści

Jaką poradziłybyście mi prostownicę, tak w cenie do ok. 150zł?
masterine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 23:48   #3891
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Philips HP 4669 SalonStraight Pro i inne prostownice ;)

Ja również jestem zainteresowana tą prostownicą. Dodałam ją dziś do KWC, tak, że byłabym wdzięczna za recenzje
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 08:07   #3892
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
ojej

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
miałam w rękach ta prostownice i prostowałam nią włosy, a ze mam grube to jak rano wstałam to była tragedia;/ do gamy i tondeo nawet się nie umywa...
a jedwab strasznie niszczy włosy
Dlaczego piszesz, że jedwab niszczy włosy? Do tej pory myślałam, ż jest właśnie na odwrót. Z góry dziękuję

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
zycze ci,zeby ta prostownica ci pasowala i sprawdzala sie przy Twoich wlosach, ale moim zdaniem to prostownica typu MPM, czy Optimum,a te mimo,ze moga nawet niezle prostowac wloski,to do naprawde profesjonalnego sprzetu uzywanego przez fryzjerow,czy stylistow jednak sie nie umywaja. Jesli nie prostujesz wlosow czesto,a jedynie na jakies wieksze okazje to napewno bedzie ok, na codzien troszke bym sie obawiala,ze po prostu zniszczy mi wlosy...
z opinii dziwczyn widac,ze nawet ceramika ceramice nie rowna,a co dopiero jesli ma tyle dodatkow...
nie mniej,daj znac jak sie sprawuje,jak juz ja odstaniesz


No więc ja ją już mam od jakiegoś miesiąca i uważam, że się sprawdza. Prostuję włosy po każdym myciu i ciągle wyglądają fantastycznie A do tej pory rzadko kiedy trafiałam na prostownicę, która by tak prostowała moje włosy. Tylko chyba prostownica mojej fryzjerki, ale to już jest bajka za 480 zl

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-03-23 o 15:19 Powód: post pod postem, prosze korzystac z opcji edytowania i multicytowania
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:33   #3893
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Dlaczego piszesz, że jedwab niszczy włosy? Do tej pory myślałam, ż jest właśnie na odwrót. Z góry dziękuję
bo sama używałam jedwabiu fauroka i czysty jedwab jest tylko w nazwie, a jak bedzie go stosowała to strasznie zniszczy ci włosy, wysuszy i staną się łamliwe...
a to akurat wiem od dziewczyn z fryzjerskiego, dlatego ja po kilku użyciach zrezygnowałam i tobie tez radze
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:36   #3894
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nmzc
a planujesz zakup innej?
Tak, planuję tylko jeszcze żadnej nie wylookałam
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:13   #3895
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Tak, planuję tylko jeszcze żadnej nie wylookałam
prostownice z philipsa tez nie są tanie, więc ja, jak i wiele innych dziewczyn moge polecic tondeo i game są to prostownice profesjonalne, nie schodzi z nich powłoka i naprawde dobrze prostują
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:54   #3896
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
prostownice z philipsa tez nie są tanie, więc ja, jak i wiele innych dziewczyn moge polecic tondeo i game są to prostownice profesjonalne, nie schodzi z nich powłoka i naprawde dobrze prostują
Pomyślałam na początku o Philipsie, bo przeważnie to co droższe jest minimalnie lepsze od tego tańszego. Dzięki Mirelkaaa zobaczę sobie tą firmę
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 16:07   #3897
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez girl96 Pokaż wiadomość
Pomyślałam na początku o Philipsie, bo przeważnie to co droższe jest minimalnie lepsze od tego tańszego. Dzięki Mirelkaaa zobaczę sobie tą firmę
philips to ogólnie dobra firma, ale nie do prostownic...
miałam osobiscie jedną i testowałam dwie, więc łącznie miałam doczynienia z 3 i naprawde kiepskie... napewno nie warte swojej ceny, a za taką cene mozesz kupic game ja za moją płaciłam 208 zł, ale bez reg, bo z reg kosztuje prawie 300zl, a ze mam grube włosy to reg jest mi zbędna
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 16:08   #3898
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Girl ja nawet jestem zadowolona z prostownicy MPM product (jeśli chcesz napiszę ci dokładnie jaki to model,bo teraz nie pamiętam) Ostatnio jak wróciłam od fryzjera to wyprostowałam końcówki (wiesz, że mam proste włosy ) na dosyć niskiej temperaturze i ładnie się trzymały. Siostra kupiła ją za 130 zł i jest zadowolona. Jak coś to pokarzę Ci ją jak do mnie przyjdziesz
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 17:11   #3899
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny chciałabym sobie kupic prostownice (to bedzie moja pierwsza)do włosów, ale nie chce jakiejs drogiej. Myslałam by tak do 60zł. szukałam na allegro i znalazłam (zaraz wam wysle linki to mi doradzicie) sa to ceramiczne z jonizacją. Mam włosy za ramiona, cienkie, proste (choc sie pusza troche) i podatne na układanie

http://www.allegro.pl/item328707723_..._first_g w.html

http://www.allegro.pl/item333154551_...ata_gwar a.html

http://www.allegro.pl/item331434284_...jonizacja.html


http://www.allegro.pl/item326773186_...iczna_gw _.html

ja sie nie znam na tych prostownicach i nie wiem czy sa one dobre (te co pokazałam) moze cos mi doradzicie. Nie chce prostowac sobie włsoków codziennie ale raz na jakis czas dlatego nie chce kupowac jakis drogich. Mi sie wydaje ze ta ostatnia pozycja pokazana przeze mnie jest nawet ciekawa co wy na to??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:22   #3900
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym sobie kupic prostownice (to bedzie moja pierwsza)do włosów, ale nie chce jakiejs drogiej. Myslałam by tak do 60zł. szukałam na allegro i znalazłam (zaraz wam wysle linki to mi doradzicie) sa to ceramiczne z jonizacją. Mam włosy za ramiona, cienkie, proste (choc sie pusza troche) i podatne na układanie

http://www.allegro.pl/item328707723_..._first_g w.html

http://www.allegro.pl/item333154551_...ata_gwar a.html

http://www.allegro.pl/item331434284_...jonizacja.html


http://www.allegro.pl/item326773186_...iczna_gw _.html

ja sie nie znam na tych prostownicach i nie wiem czy sa one dobre (te co pokazałam) moze cos mi doradzicie. Nie chce prostowac sobie włsoków codziennie ale raz na jakis czas dlatego nie chce kupowac jakis drogich. Mi sie wydaje ze ta ostatnia pozycja pokazana przeze mnie jest nawet ciekawa co wy na to??
zdana z tych prostownic nie jest dobra
jak chcesz tańszą a lepszą to remington za 85
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.