Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 23:41   #1921
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

z tego co zauwazylam to zazwyczaj brazery maja to do siebie ze latwo stopniowac nimi efekt, nawet z najciemniejszego mozna uzyskac niewidoczny i naturalny efekt, braz jest bardziej opalony w nich w jasnych kolory sa niby opalone ale czesto wchodza w inne kolorki chociaz faktycznie niektore brazery moga zaszkodzic jezeli sa dla osob z ciemna karnacja a uzywa ich osoba z jasna lepiej miznij sie nim na dloni i przyloz do twarzy spr czy bylby to odcien naturalnego brazu dla Twojej skory[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ja mam tą ciemniejszą wersję dla brunetek i jestem bardzo zadowolona dodam jeszcze że wcale nie mam ciemnej karnacji efekt można stopniować od delikatnego do ciemniejszego...
Dziękuje Wam bardzo za odpowiedz.Chyba zaryzykuje i kupie tą ciemniejszą wersje ostatecznie będe używac jej tylko jako różu.
Mam też chrapke na puder 2 stronny z tej samej serii.Nadaje się do stosowania razem z kulkami czy raczej jest na tyle brązujący że lepiej używac go osobno? Mam jasna karnacje i szukam czegoś co mnie przy brązowi ale nie chciałabym zrobic sobie buby a opalac się za bardzo nie chcę(mam cere naczynkową).dlatego podpytuje
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 01:10   #1922
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedz.Chyba zaryzykuje i kupie tą ciemniejszą wersje ostatecznie będe używac jej tylko jako różu.
Mam też chrapke na puder 2 stronny z tej samej serii.Nadaje się do stosowania razem z kulkami czy raczej jest na tyle brązujący że lepiej używac go osobno? Mam jasna karnacje i szukam czegoś co mnie przy brązowi ale nie chciałabym zrobic sobie buby a opalac się za bardzo nie chcę(mam cere naczynkową).dlatego podpytuje

Tak jak już wspomniałam mam jasną karnację a ta jaśniejsza wersja kuleczek jest bardziej beżowa jak dla mnie za jasna jak na brązer. Wersje dla brunetek używam jako różu a czasem na cała twarz i wygląda to dobrze o ile nie przesadzi się z ilością wiadomo. Puder dwustronny ma takie samo działanie jak kulki tyle że jest w kamieniu także gdybyś zastosowała go razem z kulkami efekt mógłby być za mocny... radzę stosować osobno

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-01-24 o 01:14
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 10:07   #1923
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Tak jak już wspomniałam mam jasną karnację a ta jaśniejsza wersja kuleczek jest bardziej beżowa jak dla mnie za jasna jak na brązer. Wersje dla brunetek używam jako różu a czasem na cała twarz i wygląda to dobrze o ile nie przesadzi się z ilością wiadomo. Puder dwustronny ma takie samo działanie jak kulki tyle że jest w kamieniu także gdybyś zastosowała go razem z kulkami efekt mógłby być za mocny... radzę stosować osobno
Dziękuje bardzo
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:30   #1924
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Zamierzam kupić naprawdę dobry puder nadający skórze kolor opalenizny.Jaki produkt byście mi poleciły?Dodam tylko że mam jasną karnację.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:14   #1925
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja polecam ziemię słoneczną Lavertu lub ziemię egipską Bi-kor.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:57   #1926
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A ta ziemia Egipska nie daje zbyt mocnego efektu bo mam jasną cerę?
Znalazłam w necie że ziemia słoneczna Lavertu występuje w 3 odcieniach nie wiem na który się eventualnie zdecyduje....
http://esentia.pl/Lavertu_Puder_Ziem...25577_off1.htm

Hej miała któraś z was tą ziemie słoneczną??Jakie są wasze spostrzeżenia?Proszę o pomoc.

Edytowane przez cybercat11
Czas edycji: 2009-02-21 o 13:31
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:39   #1927
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Czy któraś z Was używa pudru Clinique, True Bronze Shimmering Tones Bronzing Powder
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 20:44   #1928
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa pudru Clinique, True Bronze Shimmering Tones Bronzing Powder
Przecież to ten klik
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 21:45   #1929
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Przecież to ten klik
Wiem, czytałam tamte opinie Ale miałam nadzieje, że któraś z Wizażanek wklei mi zdjęcie twarzy z nałożonym pudrem. I powie gdzie go można dostać, bo w Sephorze nie widziałam.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 21:53   #1930
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Kaska86 Pokaż wiadomość
Wiem, czytałam tamte opinie Ale miałam nadzieje, że któraś z Wizażanek wklei mi zdjęcie twarzy z nałożonym pudrem. I powie gdzie go można dostać, bo w Sephorze nie widziałam.
Niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę - to zdaje się była limitowanka
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 17:33   #1931
niziutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 110
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

wybaczcie jeśli pytanie już sie powtórzyło...
chciałabym kupić pierwszy bronzer. Z jednej strony chce coś z dobrymi opiniami, więc waham się między bambusem a maxi terra deborah.
Z drugiej jednak strony nie wiem nawet czy polubie bronzery i nie chce ryzykować kupnem 30/40g...

czy orientujecie się czy są może gdzieś dostępne jakieś mniejsze opakowania? może jakieś promoicyjne? (na allegro na pewno nie ma...)
niziutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 14:27   #1932
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
A ta ziemia Egipska nie daje zbyt mocnego efektu bo mam jasną cerę?
Znalazłam w necie że ziemia słoneczna Lavertu występuje w 3 odcieniach nie wiem na który się eventualnie zdecyduje....
http://esentia.pl/Lavertu_Puder_Ziem...25577_off1.htm

Hej miała któraś z was tą ziemie słoneczną??Jakie są wasze spostrzeżenia?Proszę o pomoc.
ja ja chcialam kupic, ale duzo osob mi pisalo, ze ma rdzawy lub pomaranczowy odcien i wyglada nienaturalnie wiec zrezygnowalam

Cytat:
Napisane przez niziutka Pokaż wiadomość
wybaczcie jeśli pytanie już sie powtórzyło...
chciałabym kupić pierwszy bronzer. Z jednej strony chce coś z dobrymi opiniami, więc waham się między bambusem a maxi terra deborah.
Z drugiej jednak strony nie wiem nawet czy polubie bronzery i nie chce ryzykować kupnem 30/40g...

czy orientujecie się czy są może gdzieś dostępne jakieś mniejsze opakowania? może jakieś promoicyjne? (na allegro na pewno nie ma...)
bambusa malego na pewno nie ma jak chcesz cos mniejszego kup pierw miniaturke brazera estee laudera, sa caly czas na all, a ze sa bardzo wydajne to spokojnie starczy ci zeby sie przekonac czy chcesz uzywac brazera czy nie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:33   #1933
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Moje ulubione typy:

-Ideal dla jasnych karnacji Deborah Maxi Terra 02-bezdrobinkowy herbatnik

-Guerlain Africa Rythm Pearly Sun Powder,piekny drobinkowy brazer,niby ma rdzawy odcien ale na jasnej skorze ladnie wychodzi opalizujacy zlotem braz,jestem z niego bardzo zadowolona.Swietnie nadaje sie na wieczor choc nie tylko.

-Everyday Minerals Blush Soft Bronzer
,kolorystycznie podobny do brazera Deborah ale jest delikatnie polyskujacy,cudny odcien kawy z mlekiem

-Lumiere bronzer Ambrosia,w opakowaniu wydaje sie bardzo ciemny ale po nalozeniu okazuje sie swietnym odcieniem dla jasnych karnacji,zawiera subtelne drobinki.Cudny odcien czystego jasnego brazu/

-Nivea Terra Powder 79 Sunset Gold,jasny braz z drobinkami,niestety to chyba limitowanka byla i mam juz go bardzo niewiele.

-YR Yria limitowanka swiateczna w zlotej puderniczce,gdzie znajduja sie trzy kolory-herbatnikowy braz,kremowy bardzo rozbielony roz a srodek to malinowy jasny roz-drobinkowy brazer-rozswietlacz.


__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:40   #1934
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Wizazanki, czy ktoras z Was uzywa/probowala moze nowa terracotte princess powder? Mam ja od jakiegos czasu i mam wrazenie, ze po jakims czasie nadaje mojej twarzy nienaturalny pomaranczowy odcien, wiec chcialabym zasiegnac opinii
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:16   #1935
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moje ulubione typy:

-Ideal dla jasnych karnacji Deborah Maxi Terra 02-bezdrobinkowy herbatnik

-Guerlain Africa Rythm Pearly Sun Powder,piekny drobinkowy brazer,niby ma rdzawy odcien ale na jasnej skorze ladnie wychodzi opalizujacy zlotem braz,jestem z niego bardzo zadowolona.Swietnie nadaje sie na wieczor choc nie tylko.

-Everyday Minerals Blush Soft Bronzer,kolorystycznie podobny do brazera Deborah ale jest delikatnie polyskujacy,cudny odcien kawy z mlekiem

-Lumiere bronzer Ambrosia,w opakowaniu wydaje sie bardzo ciemny ale po nalozeniu okazuje sie swietnym odcieniem dla jasnych karnacji,zawiera subtelne drobinki.Cudny odcien czystego jasnego brazu/

-Nivea Terra Powder 79 Sunset Gold,jasny braz z drobinkami,niestety to chyba limitowanka byla i mam juz go bardzo niewiele.

-YR Yria limitowanka swiateczna w zlotej puderniczce,gdzie znajduja sie trzy kolory-herbatnikowy braz,kremowy bardzo rozbielony roz a srodek to malinowy jasny roz-drobinkowy brazer-rozswietlacz.

mam ochote na nivea i deborah
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:35   #1936
niziutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 110
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak chcesz cos mniejszego kup pierw miniaturke brazera estee laudera, sa caly czas na all
te miniaturki z wysyłką kosztują 35-45zł więc chyba jednak dołoże 10zł i kupie 40g maxi terra...
jak mi nie podpasuje to pójdzie w świat

Jaki kolor nada się najbardziej do średnio jasnej skóry (używam colour adapt w kolorze 45-warm almond) Z tego co czytałam wynika że najbezpieczniejsza jest 02.
niziutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:13   #1937
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez niziutka Pokaż wiadomość
te miniaturki z wysyłką kosztują 35-45zł więc chyba jednak dołoże 10zł i kupie 40g maxi terra...
jak mi nie podpasuje to pójdzie w świat

Jaki kolor nada się najbardziej do średnio jasnej skóry (używam colour adapt w kolorze 45-warm almond) Z tego co czytałam wynika że najbezpieczniejsza jest 02.
e to ja widzialam z wysylka takie za 25-30zl, ale widac juz ich nie ma na ebayu byly swego czasu po 17zl a wysylka byla ok 7zl wiec sie oplacalo
no 02 chyba najlepsza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:03   #1938
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny a bardziej naturalny efekt opalenizny uzyskam za pomoca pudru w kamieniu czy kulkach? bo właśnie chcę kupic jakiś żeby delikatnie policzki podkreślić a jestem dość blada i nie chcę przesadzic, a także zależałoby mi na jakims niedrogim kosmetyku
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:08   #1939
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a bardziej naturalny efekt opalenizny uzyskam za pomoca pudru w kamieniu czy kulkach? bo właśnie chcę kupic jakiś żeby delikatnie policzki podkreślić a jestem dość blada i nie chcę przesadzic, a także zależałoby mi na jakims niedrogim kosmetyku
.........
a to zależy od konkretnego kosmetyku i jego koloru..no i techniki nakładania pudru oraz pędzla...delikatny efekt mozna uzyskac i prasowancem i kulkami...równie dobrze mozna sobie zrobić mocne plamy nieumiejętnym nakładaniem bronzera.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 11:19   #1940
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam ochote na nivea i deborah
Jezeli gdzies dojrzysz Nivea to daj znac bo z tego co widze na niemieckiej stronie,to on jednak jest w stalej sprzedazy
Roznica w kolorze pomiedzy Nivea a Deborah jest znaczna ale Deborah jest moim nr 1-idealny kolor dla jasnych karnacji,cudnie nadaje sie na cala twarz.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:25   #1941
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli gdzies dojrzysz Nivea to daj znac bo z tego co widze na niemieckiej stronie,to on jednak jest w stalej sprzedazy
Roznica w kolorze pomiedzy Nivea a Deborah jest znaczna ale Deborah jest moim nr 1-idealny kolor dla jasnych karnacji,cudnie nadaje sie na cala twarz.
ok, ale przyznam sie, ze nigdzie go nie widzialam moze na all sie kiedys pojawi lub ebayu
to ja deborah bym musiala miec chyba ciemniejszy
mam szafe deborah jedna tylko, ale jak sprawdzalam co za cuda w niej sa to nie bylo zadnych brazerow
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:40   #1942
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

mam ciemna karnacje i przewaznie wszystkie pudry brazujace sa na mnie za jasne zeby np jakos mocniej podkreslic policzki, moze polecicie cos niedrogiego?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:41   #1943
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ok, ale przyznam sie, ze nigdzie go nie widzialam moze na all sie kiedys pojawi lub ebayu
to ja deborah bym musiala miec chyba ciemniejszy
mam szafe deborah jedna tylko, ale jak sprawdzalam co za cuda w niej sa to nie bylo zadnych brazerow

Przyznam sie,ze dziwnie maja dobrana numeracje skoro 2 jest idealna dla jasnych karnacji a 1 i 3 to juz zupelnie inna liga kolorystyczna.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:46   #1944
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przyznam sie,ze dziwnie maja dobrana numeracje skoro 2 jest idealna dla jasnych karnacji a 1 i 3 to juz zupelnie inna liga kolorystyczna.
heh ja bym wziela cos ciemniejszego ale nie mam jak spr ich w realu ogolnie mam manie brazerow i chyba musze przestac je kupowac bo niedlugo nie wyrobie a ich na pewno nie zuzyje wszystkich
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:09   #1945
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ja bym wziela cos ciemniejszego ale nie mam jak spr ich w realu ogolnie mam manie brazerow i chyba musze przestac je kupowac bo niedlugo nie wyrobie a ich na pewno nie zuzyje wszystkich
Czuje sie zaspokojona poki co bo marzy mi sie jeszcze pelen wymiar Lumiere Ambrosia
ale poki co wystarczy mi to,co mam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:26   #1946
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czuje sie zaspokojona poki co bo marzy mi sie jeszcze pelen wymiar Lumiere Ambrosia
ale poki co wystarczy mi to,co mam
a ja bym wlasnie chciala wiecej i wiecej mam nadzieje, ze mi przejdzie bo jak nie to chyba bede musiala sobie strzelic miedzy oczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 17:13   #1947
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja bym wlasnie chciala wiecej i wiecej mam nadzieje, ze mi przejdzie bo jak nie to chyba bede musiala sobie strzelic miedzy oczy

Pociesze Cie,ze chyba kazdy w ktoryms momencie przechodzi taka faze.U mnie to dosc szybko przeszlo jak popatrzalam na zawartosc szafek,ktore byly zapelnione tyloma kosmetykami,ktore tak naprawde byly zachciankami.
Nauczylam cieszyc sie tym co mam a przede wszystkim trzymac swoich ulubiencow i wybranych typow

__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 17:29   #1948
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pociesze Cie,ze chyba kazdy w ktoryms momencie przechodzi taka faze.U mnie to dosc szybko przeszlo jak popatrzalam na zawartosc szafek,ktore byly zapelnione tyloma kosmetykami,ktore tak naprawde byly zachciankami.
Nauczylam cieszyc sie tym co mam a przede wszystkim trzymac swoich ulubiencow i wybranych typow

ehm mi przeszlo z blyszczykami i rzucilo sie na brazery i rozswietlacze mam nadzieje, ze tez mi to przejdzie, puszcze w swiat to czego nie uzywam i przejda mi take zachciaki
najlepiej przydalyby mi sie 3 brazery, no moze 4 2 matowe i 2 z drobinkami, jasne i ciemne i byloby git
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:08   #1949
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Próbowałam przeszukać wątek ale chyba o tym nie było.. a więc w inglocie widziałam w takich buteleczkach podkłady do ciała czy coś takiego... któraś może je miała? opłaca sie je kupować? są wydajne? fajny efekt? mam na nie ochote choć chyba troche drogie? ale nie pamiętam.. jak macie jakieś inf na ten temat to bardzo bym prosiła, bo nic nie moge o tym znaleźć.
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:00   #1950
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Próbowałam przeszukać wątek ale chyba o tym nie było.. a więc w inglocie widziałam w takich buteleczkach podkłady do ciała czy coś takiego... któraś może je miała? opłaca sie je kupować? są wydajne? fajny efekt? mam na nie ochote choć chyba troche drogie? ale nie pamiętam.. jak macie jakieś inf na ten temat to bardzo bym prosiła, bo nic nie moge o tym znaleźć.
chyba wiem o co ci chodzi. Sa male i duze pojemniczki z tym, ja mam maly 94 numere. Ogolnie kolorystyka mi sie nie podoba tych brazerow, wszystkie albo sa zolte albo pomaranczowe do tego robia smugi i wygladaja sztucznie. Ja jestem na nie zreszta ja swoj mam moze niecaly rok a chyba juz sie zepsul chociaz nie, wybacz, on tak smierdoli
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.