Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 10:21   #991
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

witam się z rana ale mi dziś dobrze, śniadanko mi TŻ zrobił teraz kawkę piję , inkę oczywiście

aska27adopcje powiem tak, mój tato tez złota rączka, wszystko sam robił. Mój teść nic nie potrafi zrobić. Mój Tż to coś tam się orientował, na zasadzie żarówkę wymieni ale jak kupiliśmy mieszkanie to się sam zaczął dowiadywać co i jak, oglądał filmiki na necie np. jak wymienić muszlę klozetową całą. I wymienialiśmy razem. Gniazdka też, zawołał kolegę co się na tym zna, ten zrobił z 5 gniazdek, mój się nauczył i resztę sam robił itp. itd.. Bo gdybyśmy do każdej pierdoły mieli kogoś wołać, to z kasą nigdy byśmy się nie wyrobili. Fakt że długo schodzi ale jednak sam zrobi. A co najważniejsze on chce to robić, a jak nie wie jak - to wiecie net jest kopalnią wiedzy. Ale ja go też nie poganiam,czasami zażartuję, że coś miał zrobić ale to w żartach co by jego męskiej dumy nie urazić
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:28   #992
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

O moim TŻ ot już pisałam kiedyś, że narwany do roboty strasznie!
Np. kiedyś kupiliśmy szafkę do WC, nawet butów nie ściągnęłam, a ten już po wiertarkę i każe mi patrzeć na jakiej wysokości
To samo z obrazem w kuchni. I w zasadzie ze wszystkim.

Z roletami w kuchni - zadzwonił do południa, ze kurier przywiózł, wracam wcześniej z pracy, TŻa nie ma, a za to wiszą już rolety.

Czasem mnie to wkurza, bo nawet nie odsapnie a już musi zamontować itp.

Mój ojciec - znowu na odwrót Umie zrobić wszystko, łącznie z przerabianiem mebli, ubrań itp, nie mówiąc o naprawianiu różnych sprzętów, ale on musi pół roku pomyśleć jak to zrobić, przewidzieć wszelkie utrudnienia, rozważyć kilka wersji.

Żadna skrajność nie jest dobra.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:34   #993
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Dziewczyny podczytuję was kiedy tylko mogę, ale dni tak szybko lecą, dopiero zakładałam I cześć a tu już trzecia i zaczynaja się 20-te tygodnie

Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:36   #994
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was kiedy tylko mogę, ale dni tak szybko lecą, dopiero zakładałam I cześć a tu już trzecia i zaczynaja się 20-te tygodnie

Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
Gratuluję córeczki


Ja mam dziś wizytę o 15.20, ale to jeszcze za wcześnie chyba na poznanie płci (ostatni dzień 15tego tygodnia)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:37   #995
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Pospałam dłużej, zjadłam bułkę z twarożkiem a teraz piję kakao.

Lenova: a idź, pewnie, jak najbardziej, no bo niby czemu nie?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:39   #996
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Dwa razy widziałam

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was kiedy tylko mogę, ale dni tak szybko lecą, dopiero zakładałam I cześć a tu już trzecia i zaczynaja się 20-te tygodnie

Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
Gratuluję córy
Coraz więcej bab u nas
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:41   #997
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was kiedy tylko mogę, ale dni tak szybko lecą, dopiero zakładałam I cześć a tu już trzecia i zaczynaja się 20-te tygodnie

Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
hehe następna kobiecinka gratuluję

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gratuluję córeczki


Ja mam dziś wizytę o 15.20, ale to jeszcze za wcześnie chyba na poznanie płci (ostatni dzień 15tego tygodnia)
a do kogo idziesz? ja wtedy byłam u Jarosz to mi powiedziała, że na ich sprzęcie dopiero ok 20 tygodnia będzie można
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 10:45   #998
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
hehe następna kobiecinka gratuluję



a do kogo idziesz? ja wtedy byłam u Jarosz to mi powiedziała, że na ich sprzęcie dopiero ok 20 tygodnia będzie można
No ja do Promedu (do Gądka) , pisałaś, ze tam kiepsko ze sprzętem, więc tym bardziej się nie nastawiam.

Idę pierwszy raz z TŻ - niech zobaczy, że rzeczywiście ktoś tam jest
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:49   #999
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was kiedy tylko mogę, ale dni tak szybko lecą, dopiero zakładałam I cześć a tu już trzecia i zaczynaja się 20-te tygodnie

Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
Gratuluje córci i zaglądaj częściej

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gratuluję córeczki


Ja mam dziś wizytę o 15.20, ale to jeszcze za wcześnie chyba na poznanie płci (ostatni dzień 15tego tygodnia)
Ja o płci się dowiedziałam właśnie w 15tym tyg. Zobaczymy czy dziś się potwierdzi, idę na 18. Ale to też zależy od sprzętu i lekarza bo niektórzy dopiero ok 20 tygodnia chcą w ogóle zerknąć.
Tak czy inaczej życzę Ci, żebyś już dziś się dowiedziała i oby w brzuszku mieszkała dziewczynka, bo z tego co kojarzę marzysz o córeczce.
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:50   #1000
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gratuluję córeczki


Ja mam dziś wizytę o 15.20, ale to jeszcze za wcześnie chyba na poznanie płci (ostatni dzień 15tego tygodnia)
Dziękuję

Ja mialam genetyczne chyba koło 13 tyg to lekarz powiedział że jeszcze 3 tygodnie Ale poszłam dopiero teraz i bez watpienia jest to kobieta
__________________


Edytowane przez cytrynowo_piaskowa
Czas edycji: 2012-08-09 o 11:04
cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:51   #1001
meduzza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
z Francuzami

na 3D? to z 2010 a nie na step up 4 revolution

a mnie TŻ wkurza tak ząb go boli i to nieziemsko do dentysty się wzbraniał pazurami iść. Jak go ból zaatakował to się kutas na mnie wyżywał, darł itp za nic, a ja się tak wnerwiłam, że wysprzątałam kuchnię wieczorem pomyłam podłogi i uporządkowałam resztę rzeczy noc wyglądała tak, że non stop chodził i zażywał tabletki, płukał buzię szałwią albo kroplami kapucyńskimi.
twierdzi, że zaraz jedzie do dentysty
Hahah typowy facet Step up revolution 3d
Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
A na połówkowe też idę na własną rękę właśnie do tej poradni którą podała Laurka. Wiem że w przychodni mi takiego usg dokładnego nie zrobią i lekarka mi nie da skierowania na cos takiego, a jeśli będę miała to badanie to będę spokojniejsza że zrobiłam wszystko aby się dowiedzieć czy z dzidziolem wszystko ok i będę spać spokojnie, poza tym takie zdjęcia z usg to super pamiątka

Co do choroby tarczycy to powiem Wam że moja bratowa ma niedoczynność i bierze hormony tarczycowe, dwa razy poroniła ale to właśnie na początku ciąży , widocznie tak miało być i z zarodkiem było coś nie tak . Tera jest już w 31 tyg i dziecko jest zdrowe . Więc Wasze dzidziochy też są na pewno zdrowe i mają się dobrze

dziewczyny powiedzcie mi czy my możemy iść do kosmetyczki na depilację " wąsika" woskiem? Ja przed ciążą chodziłam na coś takiego albo kupowałam plastry z woskiem i sama robiłam a teraz już 4 miesiąc chodzę z wąsem i nie wiem czy mogę się go pozbyć czy nie
Na połówkowe też pójdę prywatnie na supersorzęt bo co się u mojej dowiem? Ona zawsze mówi: jest, żyje Dzięki za info, jasne, że żyje:p
Wąsik też usuwam. Dzięki za przypomnienie bo ostatnio robiłam to przed ciążą-zupełnie zapomniałam Myślę, że nie ma przeciwskazań...ale co ja tam wiem, czasem takie dziwne rzeczy wychodzą czego nie można.....
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O moim TŻ ot już pisałam kiedyś, że narwany do roboty strasznie!
Np. kiedyś kupiliśmy szafkę do WC, nawet butów nie ściągnęłam, a ten już po wiertarkę i każe mi patrzeć na jakiej wysokości
To samo z obrazem w kuchni. I w zasadzie ze wszystkim.

Z roletami w kuchni - zadzwonił do południa, ze kurier przywiózł, wracam wcześniej z pracy, TŻa nie ma, a za to wiszą już rolety.

Czasem mnie to wkurza, bo nawet nie odsapnie a już musi zamontować itp.

Mój ojciec - znowu na odwrót Umie zrobić wszystko, łącznie z przerabianiem mebli, ubrań itp, nie mówiąc o naprawianiu różnych sprzętów, ale on musi pół roku pomyśleć jak to zrobić, przewidzieć wszelkie utrudnienia, rozważyć kilka wersji.

Żadna skrajność nie jest dobra.
Hahaha to super masz TŻta, podobny do mojego. Jest pomysł i realizacja jednocześnie Ogólnie spoko ale wiadomo jakie czasem mają pomysły I nie przegadasz

Jak wrzucamy brzuchole to ja też, taki średni w końcu to dopiero 15 tydzień
Jakbym umiała to bym zrobiła kolaż z tych 6 zdjęć co już mam ale nie umiem;/ Jaki program do tego?

Hosenko To naprawdę zależy od sprzętu-ja byłam prywatnie w 12 tyg i 3 dniu na USG Voluson E8 Expert i mi lekarka powiedziała już, że wystaje coś na chłopca. Zależy też od pozycji dziecka-u nas jak włączyła obraz to małe akurat leżało z nogami podkurczonymi jak żaba i chcąc nie chcą wszystko widzieliśmy Życzę Ci powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15w.jpg (20,6 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez meduzza
Czas edycji: 2012-08-09 o 10:59
meduzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 10:55   #1002
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

mi TŻ właśnie odebrał wyniki i niech mi któraś powie doświadczona co do cukru:
(75g)
na czczo: 68
po dwóch godzinach: 59

a jeśli chodzi o krew no to anemie już widzę:
Leukocyty 10,71(3,9 - 10)
Erytrocyty 3,92 (3,90 - 4,60)
Hemoglobina 11,7 (12 - 16)
Hematokryt 33,9 (37 - 45)
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:55   #1003
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Gratuluje córci i zaglądaj częściej



Ja o płci się dowiedziałam właśnie w 15tym tyg. Zobaczymy czy dziś się potwierdzi, idę na 18. Ale to też zależy od sprzętu i lekarza bo niektórzy dopiero ok 20 tygodnia chcą w ogóle zerknąć.
Tak czy inaczej życzę Ci, żebyś już dziś się dowiedziała i oby w brzuszku mieszkała dziewczynka, bo z tego co kojarzę marzysz o córeczce.
Dziewczyny ja ciągle jeszcze pracuję, dni i tygodnie tak szybko mi lecą, po pracy obiad i drzemka potem kolacja i spać

Ja bardzo się cieszę że będzie córcia, TŻ trochę zawiedziony bo u wszystkim kumpli teraz chłopaki
i pewnie jemu też się marzył a tu dziewuszka. Ale ja przeczuwałam że to dziewczynka i pewnie gdyby był chłopiec byłabym mniej zadowolona
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:56   #1004
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Tak czy inaczej życzę Ci, żebyś już dziś się dowiedziała i oby w brzuszku mieszkała dziewczynka, bo z tego co kojarzę marzysz o córeczce.


Choć wiem, że u mnie by się strasznie ucieszyli z chłopca - 2 córki w domu, siostra urodziła 11 lat temu córeczkę, więc chłopiec byłby odmianą. Ale ja mam dziwne przekonanie, że nie umiałabym zająć się chłopcem - jak się zająć siusiakiem, w co się potem bawić, jakie książeczki kupować/czytać, jakie ubrania i zabawki kupowac Z dziewczynką już mam wprawę (mieszkałam z siostrą i jej mężem, od 1 roku życia siostrzenicy - zaczynałam wtedy studia w Krakowie więc zamieszkałam z nimi) i przeraża mnie opcja zajmowania się chłopcem

No i dla dziewczynki mamy imiona: Milena Agnieszka, a dla chłopca nic nam się nie podoba
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-08-09 o 11:16
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:00   #1005
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Choć wiem, że u mnie by się strasznie ucieszyli z chłopca - 2 córki w domu, siostra urodziła 11 lat temu córeczkę, więc chłopiec byłby odmianą. Ale ja mam dziwne przekonanie, że nie umiałabym zająć się chłopcem - jak się zająć siusiakiem, w co się potem bawić, jakie książeczki kupować/czytać, jakie ubrania i zabawki kupowac Z dziewczynką już mam wprawę (mieszkałam z siostrą i jej mężem, od 1 roku życia siostrzenicy - zaczynałam wtedy studia w Krakowie więc zamieszkałam z nami) i przeraża mnie opcja zajmowania się chłopcem

No i dla dziewczynki mamy imiona: Milena Agnieszka, a dla chłopca nic nam się nie podoba
ładne imię Milenka ale kuzyn już ma oj tam nie umiałabyś dałabyś radę, a nuż może jednak dziś się dowiesz kto tam u Ciebie siedzi? Ja idę w poniedziałek na 16:50 ale się nie nastawiam, bo nie wiem czy mi zrobi USG w ogóle
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:12   #1006
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
mi TŻ właśnie odebrał wyniki i niech mi któraś powie doświadczona co do cukru:
(75g)
na czczo: 68
po dwóch godzinach: 59

a jeśli chodzi o krew no to anemie już widzę:
Leukocyty 10,71(3,9 - 10)
Erytrocyty 3,92 (3,90 - 4,60)
Hemoglobina 11,7 (12 - 16)
Hematokryt 33,9 (37 - 45)
Wydaje mi się że glukoza jest ok, a co do morfologii to moja gin by Ci powiedziała że masz idealne wyniki bo takie odchylenie to nie odchylenie
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:14   #1007
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was kiedy tylko mogę, ale dni tak szybko lecą, dopiero zakładałam I cześć a tu już trzecia i zaczynaja się 20-te tygodnie

Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
Gratuluje! Ja po cichu marzę o dziewczynce, że o cho cho

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć dlaczego uważasz, że hormony tarczycowe miały dziecku zaszkodzić. Ja puki nie miałam idealnego Tsh to miałam zakaz zachodzenia w ciążę, zresztą z tego powodu miałam problemy z zajściem w ciążę. Potem zaraz po zajściu zrobiłam Tsh i do endokrynolog pobiegłam. Eutyrox biorę cały czas 75 mg przez 5 dni a 2 dni 100 mg. Jeżeli tarczyca w ciąży jest nie leczona to może dopiero mieć zły wpływ na malucha. Grozi upośledzeniem umysłowym dziecka i innymi wadami podobnymi t.j. choroby tarczycy u dziecka.
Dokładnie. Również leczę tarczycę, ba zaczełam leczyć w pierwszym miesiącu ciąży, bo nawet nie wiedziałam, że coś z nią nie tak i lekarz mi wytłumaczył tak jak piszesz - więcej szkody zrobi zaniedbanie i nieleczenie niż leki, które utrzymują tsh w ryzach

Ponadto chciałam Wam powiedzieć, że najważniejsze jest nastawienie! Ja nie jestem przesądna itp ale bardzo często fluidy i nasze nastawienie, sampoczucie mają ogromny wpływ i jak zaczeniemy się zamartwiać to niestety zadziała samoprzepowiednia i coś się może stać - więc uszy do góry i dla nas samych i brzdąców nie zadręczać się rzeczami na które i tak nie mamy teraz wpływu

Ja dzisiaj lece do endokrynologa a jutro genetyczne - już stęskniłam się za patrzeniem na brzdąca
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:16   #1008
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

cytrynowa gratulacje coreczki!

Hosenko powodzenia na wizycie, trzymam kciuki za dziewuszkę



ja dopiero wstałam ale mam takie zawroty głowy, że nie wiem co się dzieje, zawsze po przebudzeniu najpierw leżę sobie, potem powoli wstaję i nie ma problemu, dzisiaj tak samo, a jak wstałam to się przewróciłam na łóżko i kolejne 5 minut musiałam siedzieć, teraz też, probuję wstać z kanapy i nie mogę, bo mam takiego helikoptera, jakby piła wczoraj z dziewczynami

3 dni do wizyty!!!!! Aaaaa
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:17   #1009
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Choć wiem, że u mnie by się strasznie ucieszyli z chłopca - 2 córki w domu, siostra urodziła 11 lat temu córeczkę, więc chłopiec byłby odmianą. Ale ja mam dziwne przekonanie, że nie umiałabym zająć się chłopcem - jak się zająć siusiakiem, w co się potem bawić, jakie książeczki kupować/czytać, jakie ubrania i zabawki kupowac Z dziewczynką już mam wprawę (mieszkałam z siostrą i jej mężem, od 1 roku życia siostrzenicy - zaczynałam wtedy studia w Krakowie więc zamieszkałam z nami) i przeraża mnie opcja zajmowania się chłopcem

No i dla dziewczynki mamy imiona: Milena Agnieszka, a dla chłopca nic nam się nie podoba
To życzę Ci żeby dzisiejsza wizyta była owocna i żeby nic tam nie wyrosło między nogami :P
Mi też się kiedyś wydawało że chce tylko dziewczynkę bo chłopcami nie umiem się zajmować, mam 3 bratanice z którymi mieszkałam od urodzenia i miałam wprawę. Ale jak w styczniu szukałam pracy jako opiekunka to dostałam do opieki 4 miesięcznego wtedy chłopca, i pokochałam go jak swoje własne dziecko, tęsknie teraz za nim bardzo A pielęgnacja susiaka nie jest skomplikowana , czasem tylko podczas przewijania może Cię osikać z góry na dół
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 11:17   #1010
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj lece do endokrynologa a jutro genetyczne - już stęskniłam się za patrzeniem na brzdąca
Kurde to ja jestem jakaś dziwna bo mi nie jest tęskno do USG
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:18   #1011
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że glukoza jest ok, a co do morfologii to moja gin by Ci powiedziała że masz idealne wyniki bo takie odchylenie to nie odchylenie
mam nadzieję, bo na anemię to ja jestem uczulona już 2 lata temu to badania co dwa tygodnie, gł poziom żelaza i już mnie chcieli do szpitala kłaść bo tak nisko było
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:20   #1012
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Gratuluje! Ja po cichu marzę o dziewczynce, że o cho cho



Dokładnie. Również leczę tarczycę, ba zaczełam leczyć w pierwszym miesiącu ciąży, bo nawet nie wiedziałam, że coś z nią nie tak i lekarz mi wytłumaczył tak jak piszesz - więcej szkody zrobi zaniedbanie i nieleczenie niż leki, które utrzymują tsh w ryzach

Ponadto chciałam Wam powiedzieć, że najważniejsze jest nastawienie! Ja nie jestem przesądna itp ale bardzo często fluidy i nasze nastawienie, sampoczucie mają ogromny wpływ i jak zaczeniemy się zamartwiać to niestety zadziała samoprzepowiednia i coś się może stać - więc uszy do góry i dla nas samych i brzdąców nie zadręczać się rzeczami na które i tak nie mamy teraz wpływu


Ja dzisiaj lece do endokrynologa a jutro genetyczne - już stęskniłam się za patrzeniem na brzdąca

Dokładnie tak !!! Dla zamartwiających polecam książkę lub film "SEKRET" - daję kopa motywacyjnego do pozytywnego myślenia
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:32   #1013
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuję was kiedy tylko mogę, ale dni tak szybko lecą, dopiero zakładałam I cześć a tu już trzecia i zaczynaja się 20-te tygodnie

Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
No i pięknie, kolejna pannica na forum Gratulacje!

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Gratuluję córeczki


Ja mam dziś wizytę o 15.20, ale to jeszcze za wcześnie chyba na poznanie płci (ostatni dzień 15tego tygodnia)
A może już coś da radę podpatrzeć. Ale lepiej się nie nastawiać, z tą płcią jest różnie. Może byc mega wyśmienity sprzęt a dzidzia nie odkręci się odpowiednio i tez będzie po ptokach
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:41   #1014
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Hello
Dziewczynki, super macie brzuszki
nafiyqa, wysyłam mnóstwo pozytywnych wibracji i fluidów Niech te złe myśli pójdą daleko daleko
Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam dwie pozycje i generalnie bardzo jestem zadowolona z takiego lozeczka. Chodzi mi tylko o to czy nie szkodzimy w ten sposob naszym maluszkom?
A dlaczego łóżeczko turystyczne by mogło szkodzić dzieciom?
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
kochane, wróciłam od ginka
rany jaką młody ma armate gdzieś po cichu się łudziłam,że może jednak dziewuszka, że wtedy w 13 tyg mogło być nie widać a teraz jak w morde strzelił
tak mnie to rozbawiło,że teraz się cieszę z całego serca
na drugim zdjęciu- tam gdzie strzałeczka- niepodwarzalny dowód

poza tym wszystko ok, młody walił głową w mięśniaka zabawne,
Gratuluję armaty Świetnie to wygląda.
Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Więcej napiszę potem, bo muszę coś zrobić. Pochwalę się tylko, że wczoraj byliśmy na USG połówkowym i nasze przeczucia się sprawdziły i będziemy mieć dziewczynkę.
Gratuluję dziewuszki
Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Chcialam Was tylko wszystkie wyściskać i oznajmić że u nas będzie dziewuszka, w związku z czym każde z rodziców ma swój typ na imię i nikt nie chce odpuścić Ale w każdym razie jest bardzo fajnie a na punkcie różowych ubranek można oszaleć
Kolejne dziewcze Serdeczne gratulacje Kto robi statystyki dotyczące płci dzieci?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Choć wiem, że u mnie by się strasznie ucieszyli z chłopca - 2 córki w domu, siostra urodziła 11 lat temu córeczkę, więc chłopiec byłby odmianą. Ale ja mam dziwne przekonanie, że nie umiałabym zająć się chłopcem - jak się zająć siusiakiem, w co się potem bawić, jakie książeczki kupować/czytać, jakie ubrania i zabawki kupowac Z dziewczynką już mam wprawę (mieszkałam z siostrą i jej mężem, od 1 roku życia siostrzenicy - zaczynałam wtedy studia w Krakowie więc zamieszkałam z nimi) i przeraża mnie opcja zajmowania się chłopcem
No i dla dziewczynki mamy imiona: Milena Agnieszka, a dla chłopca nic nam się nie podoba
A u mnie odwrotnie. Jak byłam młodsza, to zawsze chciałam córeczkę, ale jak zaczęłam opiekować się chłopcem koleżanki, to się po prostu w nim zakochałam Potem moja sis urodziła chłopca i to samo! Szwagierka też będzie miała synka. Też mam przeczucie na chłopaczka, ale zobaczymy co to będzie. Najważniejsze, żeby zdrowe było
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
ja dopiero wstałam ale mam takie zawroty głowy, że nie wiem co się dzieje, zawsze po przebudzeniu najpierw leżę sobie, potem powoli wstaję i nie ma problemu, dzisiaj tak samo, a jak wstałam to się przewróciłam na łóżko i kolejne 5 minut musiałam siedzieć, teraz też, probuję wstać z kanapy i nie mogę, bo mam takiego helikoptera, jakby piła wczoraj z dziewczynami
Też raz tak miałam. Kolejnego dnia już było OK. Widocznie od czasu do czasu mogą się zdarzać takie zawroty głowy.

Też się pochwalę rosnącym brzuszkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16 tydz..jpg (82,0 KB, 33 załadowań)
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:48   #1015
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

ninagg, cytrynowo-piaskowa gratuluję dziewczynek

Trzymam kciuki za kolejne wizyty

meduzza świetny brzuszek


Jestem u rodziców i oni mają blueconnect - co za badziewiasty internet Mówiłam, żeby już nie przedłużali umowy, to i tak to zrobili. A normalnie można kur**** dostać.

Aniołek bardzo ładny brzuszek
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja

Edytowane przez Ewik86
Czas edycji: 2012-08-09 o 11:50
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:00   #1016
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Hello
Dziewczynki, super macie brzuszki
nafiyqa, wysyłam mnóstwo pozytywnych wibracji i fluidów Niech te złe myśli pójdą daleko daleko

A dlaczego łóżeczko turystyczne by mogło szkodzić dzieciom?

Gratuluję armaty Świetnie to wygląda.

Gratuluję dziewuszki

Kolejne dziewcze Serdeczne gratulacje Kto robi statystyki dotyczące płci dzieci?

A u mnie odwrotnie. Jak byłam młodsza, to zawsze chciałam córeczkę, ale jak zaczęłam opiekować się chłopcem koleżanki, to się po prostu w nim zakochałam Potem moja sis urodziła chłopca i to samo! Szwagierka też będzie miała synka. Też mam przeczucie na chłopaczka, ale zobaczymy co to będzie. Najważniejsze, żeby zdrowe było

Też raz tak miałam. Kolejnego dnia już było OK. Widocznie od czasu do czasu mogą się zdarzać takie zawroty głowy.

Też się pochwalę rosnącym brzuszkiem
Też się zastanawiam nad tym
Brzusio piękny, muszę zdjęcie wreszcie porządne zrobić. Aniołek ulepiony, zaraz pójdzie do pieca, potem malowanie Jak wyjdzie fajny to się pochwalę :P
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:27   #1017
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
Śliczne te Wasze brzuszki mi pomału zaczyna być ciężko szczególnie wieczorami, ale co się dziwić jak brzuch rośnie jak szalony. Mam nadzieję, że trochę zwolni bo będzie na wątku pierwszy wizażowy wieloryb poniżej mój brzusio w 16 tyg






ja mam iPada i jest ok, tzn jak na tablet to naprawdę dobry choć nigdy bym nie zamieniła z laptopem. Dużo lepiej mi korzystać z lapka. Tablet sprawdza się na wyjazdach, choć teraz pełni rolę radia interentowego u mnie w kuchni
brzusio łądny ale stopy jeszcze widzisz więc nie jest tak źle
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:33   #1018
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Dziewczyny, chodzi o malo stabilny stelaz.
Sliczne brzuszki

Witam kolejne ksiezczniczki na watku
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili

Edytowane przez ania13.03
Czas edycji: 2012-08-09 o 12:36
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:33   #1019
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Debrah już wszystko napisała! Myśl pozytywnie, organizm wie co robi, zazwyczaj "pozbywa" się uszkodzonych zarodków jeszcze w terminie miesiączki. Nie panikuj.
Troszke sie nie zrozumialysmy - ja nie panikuje, chodzilo mi o mojego TZ.
Mimo wszystko moje mysli sa pozytywne

Cytat:
Napisane przez monamur Pokaż wiadomość
nafiyqa zabroń TŻ czytać newsów w necie dopóki wizyta sie nie odbędzie, można się naprawde niepotrzebnie wystraszyć, jeszcze 2 dni i bedziecie miec pewność, że dzidzia ma się bardzo dobrze
To nie taki latwe, straszny uparciuch z niego. Na szczescie juz nie wlazi na zadne pesymistyczne fora.

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Nafiyqa, nie martw się na zapas, to niepotrzebne - myślę, że Debrah najlepiej to wszystko ujęła. Porozmawiaj z TŻem i powiedz mu to samo, może zmieni zdanie - nie ma co z góry zakładać... Będzie dobrze.


Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Dokładnie tak !!! Dla zamartwiających polecam książkę lub film "SEKRET" - daję kopa motywacyjnego do pozytywnego myślenia
Przeczytalam te ksiazke z ciekawosci i wybacz, ze to napisze, ale dla mnie to takie pitu-pitu o niczym (cos a'la Coelho). Mnie kompletnie nie przekonuje.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:34   #1020
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Styczniowo-Lutowe mamusie 2013 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez meduzza Pokaż wiadomość
Też tak chodzę-co 5 tygodni
Super wózek taki zgrabny, wygląda na mały

Ja też mam wciąż wysokie TSH, ostatnio dostałam 100tkę.... Ja dostałam ochrzan od endokrynologa, że w ciąży a tarczyca niedoleczona. Mam tylko nadzieję, że dzieciątko nie będzie miało niedoczynności.

To z takimi francuzami? Oglądałam już kiedyś i ostatnio też Wzruszające

Byłam wczoraj w kinie na Step Up 3D hehe śmieszny, taka trochę bajka dla młodzieży. Bardzo pzrewidywalny
No i przeziębiłam się

Dziewczyny cieszę się, że tyle fotek wrzucacie, od razu się fajniej przegląda wątek
Ja jestem na to uczulona, bo moja mama nie leczyła tarczycy i ja z siostrami mamy z tym problemy. Ja już leczę tarczycę 1.5 roku. A siostry jedna 15 lat druga 9 lat teraz mama będzie im badać tsh, bo w zeszłym roku miały w górnej granicy normy a najmłodsza najwyższe. Jak na tak młode osoby to nawet w normie jest za wysokie. Normy powinny być podzielone wiekowo, ale o tym się nie mówi bo dla państwa koszty leczenia były by za wysokie Ja, żeby mieć pozwolenie na zajście w ciążę musiałam mieć w okolicy 1. Tsh jest ważne do 12 tyg. ciąży puki maleństwo nie ma swojej tarczycy i musimy mieć tyle hormony, żeby wystarczyło dla nas i dla dzidzi. Potem dziecko ma już swoją tarczycę i produkuje swoje hormony.

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
A mnie to strasznie śmieszy jak mojego coś boli, jest wtedy taki bezradny i od razu umiera wtedy mogę mu powypominać jak to jest jak on mi gada kiedy mnie coś boli że przesadzam itp. no ale koniec końców to dbam o Niego, jest wtedy taaaki miły

Dzięki za film , akurat będę się nudzić bo deszcz pada u mnie więc sobie obejrzę

A na połówkowe też idę na własną rękę właśnie do tej poradni którą podała Laurka. Wiem że w przychodni mi takiego usg dokładnego nie zrobią i lekarka mi nie da skierowania na cos takiego, a jeśli będę miała to badanie to będę spokojniejsza że zrobiłam wszystko aby się dowiedzieć czy z dzidziolem wszystko ok i będę spać spokojnie, poza tym takie zdjęcia z usg to super pamiątka

Co do choroby tarczycy to powiem Wam że moja bratowa ma niedoczynność i bierze hormony tarczycowe, dwa razy poroniła ale to właśnie na początku ciąży , widocznie tak miało być i z zarodkiem było coś nie tak . Tera jest już w 31 tyg i dziecko jest zdrowe . Więc Wasze dzidziochy też są na pewno zdrowe i mają się dobrze

dziewczyny powiedzcie mi czy my możemy iść do kosmetyczki na depilację " wąsika" woskiem? Ja przed ciążą chodziłam na coś takiego albo kupowałam plastry z woskiem i sama robiłam a teraz już 4 miesiąc chodzę z wąsem i nie wiem czy mogę się go pozbyć czy nie
Właśnie poronienia biorą się z niewyleczonej tarczycy, bo organizm nie jest w stanie utrzymać ciąży.

A co do facetów i ich dolegliwości, to oni są słabo psychicznie. Facet jak jest chory to zachowuje się jak dziecko. Wyobraźcie sobie jakby tak co miesiąc mieli miesiączkowania. To przecież by chyba przez te parę dni i kulach chodzili albo w łóżku spędzili. Ja jak patrzę na mojego męża nawet jak go głowa boli to wygląda jakby miał zejść zaraz z tego świata a o jakiejś grypie to już nie wspomnę, tutaj to umiera przez 3 dni.
A taki ból jaki my przy porodzie przechodzimy to nie wiem jakby przeżyli. Dlatego mnie to denerwuje jak faceci tego niedoceniaja.

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Gratuluje! Ja po cichu marzę o dziewczynce, że o cho cho



Dokładnie. Również leczę tarczycę, ba zaczełam leczyć w pierwszym miesiącu ciąży, bo nawet nie wiedziałam, że coś z nią nie tak i lekarz mi wytłumaczył tak jak piszesz - więcej szkody zrobi zaniedbanie i nieleczenie niż leki, które utrzymują tsh w ryzach

Ponadto chciałam Wam powiedzieć, że najważniejsze jest nastawienie! Ja nie jestem przesądna itp ale bardzo często fluidy i nasze nastawienie, sampoczucie mają ogromny n wpływ i jak zaczeniemy się zamartwiać to niestety zadziała samoprzepowiednia i coś się może stać - więc uszy do góry i dla nas samych i brzdąców nie zadręczać się rzeczami na które i tak nie mamy teraz wpływu

Ja dzisiaj lece do endokrynologa a jutro genetyczne - już stęskniłam się za patrzeniem na brzdąca
Tsh jest wskaźnikiem ile my tego hormonu posiadamy. Im wyższe tsh tym mniej hormonów tarczycy ft3 i ft4. A leki to jest sztuczny hormon tarczycy, który musimy uzupełniać, żeby było go tyle ile potrzeba.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kurde to ja jestem jakaś dziwna bo mi nie jest tęskno do
USG
A ja byłam na USG 2 dni temu i już bym chciała zobaczyć naszą małą księżniczkę.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.