Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 19:46   #181
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
a co robilas? jakies specjalne triki czy poprostu dietka i cwiczenia?


Nefreteetee moja motywacja to cos w stylu chcesz ksiecia musisz byc ksiezniczka :P wiec bylas blisko , tylko najsmieszniejsze jest to ze jeszcze nie ma tego ksiecia na horyzoncie :P
No to moją drugą motywacją mniej -więcej jeta to samo co u Ciebie.Ale na razie pierwsza mi w zupełności wystarcza ;D
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:48   #182
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
a co robilas? jakies specjalne triki czy poprostu dietka i cwiczenia?


Nefreteetee moja motywacja to cos w stylu chcesz ksiecia musisz byc ksiezniczka :P wiec bylas blisko , tylko najsmieszniejsze jest to ze jeszcze nie ma tego ksiecia na horyzoncie :P
dietka polega na tym, że weglowodany( w postaci chleba, ale pełnoziarnistego) jadam tylko na śniadanie, na obiad białko z warzywami, na podwieczorek wieśniak z pomidorem i szczyptą soli(ta sól bynajmniej nnie jest kluczowym elementem mojej diety ) . miedzy czasie jakieś owoce i dużo wody. reszta jest opisana w moim poście na pierwszej strobie tego wątku

Jako, że ja mam juz mojego księcia to moja motywacją jest to, żeby był dumny, że ma taką laseczkę
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:56   #183
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
dietka polega na tym, że weglowodany( w postaci chleba, ale pełnoziarnistego) jadam tylko na śniadanie, na obiad białko z warzywami, na podwieczorek wieśniak z pomidorem i szczyptą soli(ta sól bynajmniej nnie jest kluczowym elementem mojej diety ) . miedzy czasie jakieś owoce i dużo wody. reszta jest opisana w moim poście na pierwszej strobie tego wątku

Jako, że ja mam juz mojego księcia to moja motywacją jest to, żeby był dumny, że ma taką laseczkę
A'propos warzyw w tych wszystkich dietach...One mają być surowe czy mogą być gotowane? Bo nie wyobrażam sobie jedzenia surowej pietruszki czy selera ...I co to jest ten wieśniak Maggda86 ?
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:59   #184
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Maggda86 zapodaj tytuł swojego posta bo nie wiem jak go znaleźć ;( a chciałabym poczytać co tam piszesz...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 20:03   #185
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, też bym bardzo chciała do was dołączyć
U mnie cellulit widac dopiero po ściśnięciu wiec to jest dopiero I stopień, ale juz od bardzo dawna, wiec nie wiem czy sie nie zadomowił.
Zaczełam od początku tygonia działania na wszystkich frontach:
* staram sie mniej jeść i wiecej pić
* zapisałam sie na aerobik a raczej na BPU( musze za niego płacić zeby mi było cieżko z nigo zrezygnowac )
* robie masarze i wklepuje serum eveline
* wyjadam Bio c.l.a
efekt na razie jest taki , że mnie wszystko po tym aerobiku boli( babka daje niezły wycisk na zajeciach) ale po tych masarzach skóra jest gładsza i bardziej jedrna, a to juz dobry początek
tfu nie na pierwszej stronie tylko w pierwszym moim poście
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 20:05   #186
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
A'propos warzyw w tych wszystkich dietach...One mają być surowe czy mogą być gotowane? Bo nie wyobrażam sobie jedzenia surowej pietruszki czy selera ...I co to jest ten wieśniak Maggda86 ?
ja jem mrożonki( dusze na patelni) albo surowe sałatki ( sałata, czasem pomidor lub rzodkiewka i jogurt naturalny)

wieśniak to serek wiejski( ziarnisty)
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 20:32   #187
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
ja jem mrożonki( dusze na patelni) albo surowe sałatki ( sałata, czasem pomidor lub rzodkiewka i jogurt naturalny)

wieśniak to serek wiejski( ziarnisty)
Maggda86 ha ha ha ale Ty gościówa jesteś... Hi hi hi w życiu bym nie wpadła co to ten wieśniak <głupek> kombinowałam już że może to jakiś rodzaj pieczywa typu wasa czy coś ale ze mnie osiołek hi hi hi.
Dzięki serdeczne za podpowiedź z warzywkami
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 20:44   #188
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
moja motywacja to cos w stylu chcesz ksiecia musisz byc ksiezniczka :P wiec bylas blisko , tylko najsmieszniejsze jest to ze jeszcze nie ma tego ksiecia na horyzoncie :P
i to jest rzeczywiscie bardzo dobra motywacja
Tez uwazam ze jak dziewczyna chce znalezc sobie kogos wartosciowego to musi sama przede wszystkim zadbac o siebie. Nie rozumiem zupelnie tych dziewczyn ktore wsztydza sie swojego wygladu, maja dola, nic nie robia a tylko sie zala na swoja beznadziejna dole i zlosliwie obgaduja zgrabnych laseczek... Prawdziwi ksieci sa wymagajace! I to bardzo! No i oczywiscie jak sie Go juz ma to trzeba kontynuowac walke o piekny wyglad, bo w przeciwnym razie ksiec moze nagle . . . zniknac
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 21:00   #189
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
Jako, że ja mam juz mojego księcia to moja motywacją jest to, żeby był dumny, że ma taką laseczkę
ja też mam taką motywacje

nie trzeba być zgrabnym żeby mieć księcia, moim zdaniem grunt to być świadomą swojej wartości, akceptować siebie, bo kiedy idzie dziewczyna od której bije pewność siebie to nawet kilka kilogramów więcej czy jakiś inny mankament nie ma większego znaczenia
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 21:07   #190
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
nie trzeba być zgrabnym żeby mieć księcia, moim zdaniem grunt to być świadomą swojej wartości, akceptować siebie, bo kiedy idzie dziewczyna od której bije pewność siebie to nawet kilka kilogramów więcej czy jakiś inny mankament nie ma większego znaczenia
pewnosc siebie tez ma byc oczywiscie ale mysle ze kazda sie zgodzi ze zgrabne maja wieksza szanse w znalezieniu ksiecia
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 21:51   #191
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hehe to widze ze mamy podobne motywacje :P ja poprostu nie lubie jak dziewczyny marudza ze soba grube, brzydkie, lapia dola zamiast w tym czasie zrobic cos ze soba zeby to zmienic, i jeszcze najgorsze jest to ze na ladne dziewczyny wymslaja jakies smieszne plotki i mowia ze sa blacharami itp..
a pozatym ja mam dosc wygorowane wymagania wobec plci przeciwnej wiec sama tez musze miec wobec siebie duze wymagania..., to jest inwestowanie w przyszlosc :P a co do pewnosci siebie to oczywiscie tez racja ale mi osobiscie latwiej byc pewna siebie bez zbednych kilogramow, w fajnych ciuchach i zadbana, chociaz na brak pewnosci siebie nie narzekam, ale wiem ze mogloby byc lepiej i bedzie!
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 21:56   #192
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
hehe to widze ze mamy podobne motywacje :P ja poprostu nie lubie jak dziewczyny marudza ze soba grube, brzydkie, lapia dola zamiast w tym czasie zrobic cos ze soba zeby to zmienic, i jeszcze najgorsze jest to ze na ladne dziewczyny wymslaja jakies smieszne plotki i mowia ze sa blacharami itp..
a pozatym ja mam dosc wygorowane wymagania wobec plci przeciwnej wiec sama tez musze miec wobec siebie duze wymagania..., to jest inwestowanie w przyszlosc :P a co do pewnosci siebie to oczywiscie tez racja ale mi osobiscie latwiej byc pewna siebie bez zbednych kilogramow, w fajnych ciuchach i zadbana, chociaz na brak pewnosci siebie nie narzekam, ale wiem ze mogloby byc lepiej i bedzie!
no niby czytam swoj post masz calkowita racje Sama jestem dokladnie taka
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 22:07   #193
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
no niby czytam swoj post masz calkowita racje Sama jestem dokladnie taka

milo wiedziec ze nie jestem sama, chociaz niektorzy twierdza ze jestem egoistka...
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 22:31   #194
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
milo wiedziec ze nie jestem sama, chociaz niektorzy twierdza ze jestem egoistka...
No jestesmy razem Moja mama twierdzi ze jestem osoba narcystyczna - wszedzie mam swoje zdjecia, lubie mowic o tym jaka jestem ladna... no tak, ale przeciez to jest lepiej niz narzekac na swoj wyglad, nie akceptowac swoje cialo itp...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 23:30   #195
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
No jestesmy razem Moja mama twierdzi ze jestem osoba narcystyczna - wszedzie mam swoje zdjecia, lubie mowic o tym jaka jestem ladna... no tak, ale przeciez to jest lepiej niz narzekac na swoj wyglad, nie akceptowac swoje cialo itp...
Nie do końca lepiej Dog-Rose. Samokrytyka jest mile widziana ale samochwalstwo już nie za bardzo więc raczej musisz z tym uważać,zwłaszcza przy obcych bo albo Cię skrytykują albo wyśmieją-w zależności na kogo trafisz.Co do narzekania to masz rację.Ja do tej pory nie robiłam nic ze swoim wyglądem ale nie narzekałam na niego bo wiedziałam że sama jestem sobie winna że się nie poprawia bo nic nie robię, chociaż w sumie i tak nie ma tragedii bo są gorsze ode mnie.Teraz dopiero zaczynam powoli narzekać bo działam a efekty marne ;( .Ale spoko,dam radę. Co do mojego cellulitu to idę robić siódmy masażyk efekty coraz widoczniejsze : jupi:
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 23:33   #196
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
No jestesmy razem Moja mama twierdzi ze jestem osoba narcystyczna - wszedzie mam swoje zdjecia, lubie mowic o tym jaka jestem ladna... no tak, ale przeciez to jest lepiej niz narzekac na swoj wyglad, nie akceptowac swoje cialo itp...

no pewnie ze lepiej, przynajmniej masz poczucie wlasniej wartosci, a ja coraz czesciej widze ze niektore dziewczyny mecza sie z jakimis nic nie wartymi chlopakami zeby tylko same nie byc, albo zakrywaja swoje atuty pod szerokimi bluzami swetrami dlugimi bluzami zeby tylko ktos czasem o nich nie powiedzial czegos zlego i gdzie tu jakis szacunek do siebie i wysokie mniemanie o sobie... Jak krasc to miliony jak kochac to ksiecia:P i zyc pelnia zycia a nie pozniej zalowac ze jak sie bylo mlodym to sie nie wykorzystalo w pelni swoich mozliwosci ...
ale nam sie tu troche off topic zrobil :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 00:50   #197
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Nefreteetee motywacja nieziemska heheh
Wiecie dziewczyny tak czytam te Wasze posty i mam wrażenie , jakbym to ja je pisała I tez mam pewne wymagania do płci przeciwnej , dlatego staram sie o siebie dbać - stad tez np walka z Panem C. Jedynie czym , z tego co tu piszecie, sie róznimy to pewnosc siebie troche mi jej brak, ale to ciagnie sie za mna ostatnimi czasy długoo. Probuje to zmienic, ale nawet jak super sie"wystroje" czuje sie beznadziejnie i mam wrazenie ze wszysc mnie obserwuja wiem, głupie podejscie ale coz zrobic.

Wychodzac z off topiku kupiłam sobie serum evvveline modelujace posladki i uda i serum antyC. Lirene - ma super zapach - taki grejfrutowymniam

aaaa i jeszcze jedno zjadłam dzisiaj Chicken burgera w MC donald's...co prawda byl pyyyyszny i darmowy dzieki miłemu panu tam pracujacemu, ktory wlozyl nam do torebki 2 burgery zamiast jednego , a gdy odjezdzalam z kolezanka powiedzial ze jednym to sie nie najemy hehe aa i nie wiedzac o tym powiedzialam ze ja to na diecie jestem wiec niejadam a tu pozniej kusząca niespodzianka w torebeczce
Naleza mi sie baty
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 09:28   #198
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Co do mojego cellulitu to idę robić siódmy masażyk efekty coraz widoczniejsze : jupi::lol :
A jak dlugie wykonujesz te masaze?? tak mniej wiecej :P
Mi jakos ciezko sie masuje tyl ud i posladki :/ jak wy to robicie ?? Bo jak stoje to ciezko mi jakos dobrze dosiegnac i rece mnie bola od wyginania. Nieraz podnosze noge i stawiam gdzies wyzej to wtedy tyl ud jakos jeszcze mozna wymasowac, ale z posladkami to nie mam pomyslu zeby bylo jakos wygodnie i efektywnie

No i oczywiscie gratuluje

Edytowane przez mmooonia
Czas edycji: 2008-06-14 o 09:30 Powód: blad :/
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 10:09   #199
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
a jeszcze takie pytanie ..uzywala moze ktoras z was kosmetyki na cellulit z firmy Norel? i czy byly skuteczne? Bo moja mama zastanawia sie nad ich kupnem
Ja uzywam kremu wyszczuplajacego do skory z naczynkami , ogolnie jest swietny do masazu bo sie dluuugo utrzymuje na skorze, ale to jest jego minus bo nie nadaje sie zeby tak rano sie posmarowac i wskoczyc w ciuchy . Efektow jako takich po uzywaniu to nie widze, kiedys masowalam sie nim bardzo nieregularnie teraz zaczynam czesciej,, ale mysle ze jak beda efekty to bardziej po masazu niz po kremie

Ale gdzies kiedys czytalam jak szukalam jakiegos kremu ze Norel ma dobre kosmetyki cos na forum gdzies kiedys bylo o tym..

O jest
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=177 to jest ten co ja mam
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2596 a to wersja dla tych co nie maja problemu z naczynkami.
Poczytaj recenzje wiekszosc w sumie pozytywnych. A reszte kosmetykow norel tez jest opisana na wizazu

przeczytalam te recenzje teraz i niektore sa strasznie stare wiec nie wszystkie tycza sie tego co jest teraz
Konsystencja gesta to fakt ale to wlasnie zmusza do masowania , no i faktycznie lepiej uzywac na noc, ale nie smierdzi (przez te pare lat cos wymyslili ) i opakowanie jest bardzo dobrze zamykane, ja mam takie w takim 500 ml jakby sloiku , nie takie z pompka, w ogole juz nie widzialam w sprzedazy nigdzie takich z pompka, a ten sloik jest dobrze zamykany na taki wcisk a nie zakrecany

Edytowane przez mmooonia
Czas edycji: 2008-06-14 o 10:30
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 10:54   #200
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
A jak dlugie wykonujesz te masaze?? tak mniej wiecej :P
Mi jakos ciezko sie masuje tyl ud i posladki :/ jak wy to robicie ?? Bo jak stoje to ciezko mi jakos dobrze dosiegnac i rece mnie bola od wyginania. Nieraz podnosze noge i stawiam gdzies wyzej to wtedy tyl ud jakos jeszcze mozna wymasowac, ale z posladkami to nie mam pomyslu zeby bylo jakos wygodnie i efektywnie

No i oczywiscie gratuluje
Póki co za gratulacje NIE dziękuję .Na prawdziwy efekt jeszcze długo chyba poczekam bo z tyłu też mam duży ten cellulit i na razie wielkich zmian nie widzę,widzę je na przodzie ud i w dotyku skóry
Co do sposobu na masaż to też mam problem z tylną częścią ud i dupskiem he he he.Ja to stawiam sobie masowaną nogę na skraju brodzika i dodatkowo jeszcze pochylam sie do przodu a masuję tak że bliżej strony zewnętrznej rękę trzymam od zewnątrz a bliżej strony wewnętrznej uda rękę trzymam pomiędzy udami i sięgam do tyłu.Tak jest znacznie łatwiej.No i jak masz nogę uniesioną i dodatkowo jesteś jeszcze pochylona to dobrze dosięgniesz bańką na łączeniu uda z pośladkiem a gdy stoisz to bańka prawie na pewno się w tym miejscu będzie odklejała.Tak czy siak nawet jak się odkleja to ją po prostu od nowa zasysam i kontynuuję bo jednak jakoś to robić trzeba.Same pośladki to też zdecydowanie w pozycji lekko pochylonej bo wtedy są bardziej napięte i bańka lepiej się trzyma i lepiej przesuwa
Co do długości masażu to nie trwa on wedle zegarka ileś tam minut na każdą część ciała jak według schematu.Po prostu masuję tyle ile wytrzymam bo w końcu ten masaż tak całkiem bezbolesny to nie jest.I tak już mam całe uda sine a gdybym jeszcze masowała "na czas" to już wogóle nie wytrzymałabym tego a uda miałabym czarne
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 11:23   #201
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Aha a ja nie doczytalam ze ty bankami sie masujesz :/ cos zamotana jestem , czytam post po poscie a niektore slowka mi uciekaja
No po bankach efekt jest fajny tylko ze naczynka strasznie pekaja :/ a ja jestem strasznie uczulona na tym punkcie wiec jednak postawie na normalny masaz

no ale brawo za wytrwalosc bo to jednak podobno bolesne :/
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 12:09   #202
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Mam małe pytanko.
Czy któraś z Was pije herbatkę Anti cellulit z Vitaxu? Bo ja znalazłam coś takiego w markecie i zastanawiam się czy warto. Oczywiście wiem, że sama herbatka nie wystarczy, ale gdyby dorzucić ją do tych ćwiczeń, masaży i diety
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 12:15   #203
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Nie wiedziałam gdzie to napisać Ale to chyba odpowiedni wątek, od jakiegoś czasu jadłam prawie codziennie fast foody i niestety jak nigdy mnie to nie dotyczyło tak ostatnio przeraziłam się moimi nogami pośladkami a także w miejscach na brzuchu obok boczków i rękach! Po ściśnięciu skóry, a na nogach już nawet po napięciu mięśni wyskakiwały mi grudki... nie jest jeszcze idealnie, ale walczę
W wątku o rossmmanowskich specyfikach przeczytałam o Syrence gąbce na cellulit ale, że nie miałam kiedy podejść do rossmanna to kupiłam sobie w supermarkecie inną z tym, że po trzech użyciach mi się szorstka warstwa odczepiła od normalnej...ale działa, przed wczoraj kupiłam syrenkę, jest twardsza i nie szoruje się nią tak jak tą wcześniejszą do tego po każdym użyciu gąbki wcieram albo zieloną soraye, albo avonowy krem ten fioletowy na cellulit albo serum eveline i nie mam już takiego cellulitu! na udach jak ścisnę skórę to prawie już ich nie widać, na pośladkach jeszcze są ale już nie takie duże Polecam gąbki na cellulit, działają i są przyjemne w użyciu Do tego TŻ robi mi masaże i cellulit znika!

ale się rozpisałam... acha! używam gąbek jakieś 1,5 tygodnia więc efekt na prawde wielki jak na taki krótki czas!
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 12:55   #204
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej dziewuszki! Aż wstyd przyznać ale dwa dni nie ćwiczyłam, po prostu brak czasu, krem tylko wklepywałam... kurcze... trochę na siebie zła jestem bo każdy dzień ćwiczeń zbliża mnie do mety! Ach niedobra ja niedobra ! Ale obiecuję, iż tuż po zakończeniu tego posta idę wykonać 8 buns, bo ćwiczenia naprawdę są dobre.
Nie rozpisuję się, żeby motywacja mi nie uleciała Lecę więc, wnikliwie czytam wasze relacje z walki i trzymam za nas kciuki
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 13:19   #205
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A ja wlasnie po silowych i lece pod prysznic na masaz gabka a potem wmasowac kremik
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 13:43   #206
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko.
Czy któraś z Was pije herbatkę Anti cellulit z Vitaxu? Bo ja znalazłam coś takiego w markecie i zastanawiam się czy warto. Oczywiście wiem, że sama herbatka nie wystarczy, ale gdyby dorzucić ją do tych ćwiczeń, masaży i diety
nie polecam ogólnie herbatek odchudzających, nie wiem nic o tej, ale moja siostra i mama piły jakieś odchudzające i tylko rozregulowały sobie prace jelit, i jakby to powiedzieć, bez wypicia takiej herbatki nie miały po co isc do toalety. Nie mówiąc juz o tym że nie było widac jakichkolwiek efektów( ale niewiele ćwiczyły i bynajmniej nie były na diecie - wiec to raczej ich wina ;P ).

Hotaria,
napisałaś, że każdy dzień ćwiczeń zbliża Ci do mety, kiedyś do tej mety dotrzesz, ale nie wolno wtedy wrócić do starych nawyków, bo z cellulitem jak z alkoholizmem, nie da sie z tego wyleczyc całkowicie( no moze po pary latach). Jak juz bedziemy miec te gładkie nóżki to bedziemy jak niepijący alkoholik, musi nadal dbac o to żeby nie wrócił nałóg ( cellulit).
Komórki tłuszczowe mają to do siebie, że sie kurczą , ale nie znikają dlatego tak wiele osób ma problemy z efektem jojo.
Ale wy wszystkie pewnie juz to wiecie

Edytowane przez maggda86
Czas edycji: 2008-06-14 o 14:04
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 14:34   #207
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

maggda86 tak czytam Twoj podpis i sie zastanawiam skad go znam... wiesz ze dazymy do tego samego efektu z tych samych wymiarow startowych? :P a ile wazysz i masz wzrostu?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 14:42   #208
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
maggda86 tak czytam Twoj podpis i sie zastanawiam skad go znam... wiesz ze dazymy do tego samego efektu z tych samych wymiarow startowych? :P a ile wazysz i masz wzrostu?
mam 165 cm wzrostu i waże około 56 kg.
z daleka wygladam raczej szczupło, ale cierpie na notoryczną oponke wokół tali. teraz dopiero mi sie jaka kolwiek zaczęła pojawiac( wciecie w tali), wczesniej to w sukienkach tubach wyglądałam jak parówka wiec przestałam sie jako tako odchudzac, a zaczełam modelowac ciało, waga sama spadnie mam nadzieje
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 15:46   #209
FAgatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej dziewuszki
cwiczonka spoko nawet... ale jak zwykle to słodkie :/ ehh :p robiłam dziś ciasto, bo mama mi kazała<;/> i zakalec wyszedł... nikt tego nie ruszył tylko ja... bo przecież zakalec też można jeść:/ i teraz chodzę i sobie podskubuję co chwilę;/ aaaa...i wczoraj miałam takiego doła..ze cały wieczór siedziałam i jadłam:/ uufff ;/ żal mi siebie! :/
FAgatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:05   #210
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Aha a ja nie doczytalam ze ty bankami sie masujesz :/ cos zamotana jestem , czytam post po poscie a niektore slowka mi uciekaja
No po bankach efekt jest fajny tylko ze naczynka strasznie pekaja :/ a ja jestem strasznie uczulona na tym punkcie wiec jednak postawie na normalny masaz

no ale brawo za wytrwalosc bo to jednak podobno bolesne :/

Mooonnia, z tymi naczynkami to różnie bywa.W zasadzie to jest to przede wszystkim zależne od skłonności do pękających naczynek,ale oczywiście jak zassiesz bańką za mocno to nawet najmocniejsze naczynka nie wytrzymają.Można zasysać bańką lżej i po prostu dłużej masować a efekt będzie na pewno ten sam.Zresztą i tak za mocno zassana bańka sprawia zbyt duży ból więc nie ma możliwości zrobić masażu zassaną na maxa bańką (no chyba że ktoś jest twardy jak kamień lub superwytrzymały)
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.