Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 11:12   #151
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wiki124 nie poddawaj sie!! zmniejsz najwyzej intensywnosc na jakis czas, a pozniej wroc, zobaczysz niedlugo beda widoczne efekty i to bedzie najlepsza nagroda!! ja przez ta sesje glupia tez ledwo zyje i juz nie mam sil ani na diete ani na cwiczenia wiec troche odpuscilam ale jak tylko zaczna mi sie wakacje wracam pelna para do dietki i treningow! a tak na marginesia coz to za sliczna psinka w avku?


WhiteCherry to gratuluje wytrwalej walki!! pisz jak efekty


FAgatka no to jak kare chcesz? jak widze ze sie trzymasz postanowien i wszystko ladnie robisz? ale dostaniesz za to ze nam tu nie piszesz!! bo jakbys pisala to bysmy tez sie bardziej wziely do roboty!! Ty niedobra hehe :P
a mama zawsze jest najlpszym miernikiem, mojej mamy nie ma juz dwa miesiace ale wraca za 2 tyg i zobacze co mi powie, chociaz to pewnie ona znowu schudla ladnie a nie ja :P ale ostatnio pierwsze co powiedziala jak mnie zobaczyla to: ale Ci wlosy urosly!! i bylam w 7 niebie


fuksjaa no to sie bedziemy wzajemnie motywowac, pisz jak Ci idzie, bo dla mnie wasze efekty sa najwieksza motywacja!!

i zeby motywacje nie spadly :
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 11:42   #152
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wiki124 może spróbuj wprowadzać wszystko małymi kroczkami, będzie Ci łatwiej


nanaaaa87 i maggda86 poproszę więcej takich zdjęć, to najlepsza motywacja wystarczy sobie wyobrazić że tak wyglądamy i od razu chce się ćwiczyć, przynajmniej mi

ja już dzisiaj po masażu później będą jakieś ćwiczonka, ale muszę się przyznać że zgrzeszyłam... wczoraj zjadłam frytki, zawsze tak mam że jak zobaczę że schudłam (bo udało mi się 1 kg) to sobie za dużo pozwalam i wracam do poprzedniego stanu...
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:01   #153
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a prosze :P

uciekam sie szykowac bo sie zaraz na zajecia spoznie przez ten cellulit :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:15   #154
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mmooonia to widze ze nie tylko ja mam problemy z allergia raz dwa do lekarza po krople i trzeba ten katar wypylic z noska ja jeszcze pomysle czy do lekarza pojde a ten zel doczytałam nie ma kofeiny tylko algi, owija sie go z folia spozywcza na 30 miin natomiast krem jest rozgrzewajacy czyli ta kofeinke ma, ale tak sobie pomyslalam ze dobry bylby na pupe ja chyba kupie i sprobuje..
nanaaaa87, rose87 dzieki za słowa otuchy. Nie poddam sie bede walczyc do upadłego hehhe a te zdjecia są dobijające anizeli motywujące I widze nana ze tez masz obsesje na punkcie porostu włoskow btw psinka moja kochana

Ja wpadlam na pomysl i zrobilam sobie zdjecia kazdej mojej czesci wymagajacej skorygowania , czyt. brzuch nogi posladki czyli wszystko i po wakacjach zrobie kolejne i sprawdze efekty- to bedzie cos pięknego jesli sie uda
Milego dnia dziewczynki
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:20   #155
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja z góry założyłam, że diety przestrzegać nie bede, wiec wyrzutów sumienia nie ma :P Dziś jestem jeszcze przed porcją ćwiczeń, powinnam od razu sie zabrać za nie a nie siadać przed monitorem, bo wtedy lenia się łapie...
Nefreteetee, jak dzień szósty masażu? Widzisz jakąś róznicę? Ciekawi mnie to
AAA, idę bo przyrosnę do tego fotela :P! Papa
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 15:50   #156
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez hotaria Pokaż wiadomość
Ja z góry założyłam, że diety przestrzegać nie bede, wiec wyrzutów sumienia nie ma :P Dziś jestem jeszcze przed porcją ćwiczeń, powinnam od razu sie zabrać za nie a nie siadać przed monitorem, bo wtedy lenia się łapie...
Nefreteetee, jak dzień szósty masażu? Widzisz jakąś róznicę? Ciekawi mnie to
AAA, idę bo przyrosnę do tego fotela :P! Papa
Dzień dobry kochanie .
Właśnie miałam pisać więc tym bardziej się cieszę że pytasz.
Otóż mój szósty dzień (jeszcze przed masażem) wygląda tak ze pomimo iż tak jak Ty nie narzucałam sobie żadnej diety bo wiem że nie będę przestrzegać to miałam dziś wyrzuty sumienia że na śniadanie w pracy zjadłam jedną bułkę za dużo bo obiecałam sobie że "żarło" ograniczę.Na obiad oczywiście też pięknie... PACZKA CZIPSóW dureń ze mnie.Ale za karę kolacji nie będzie choćby się waliło i paliło!!!!! I BASTA !!!! Jeśli chodzi o cellulit to powoli zaczynam widzieć zmiany więc namawiam Was na moją metodę.Co prawda z tyłu jeszcze efektu nie ma bo tam mam większy ale na przodzie moich kochanych udek skórę muszę ścisnąć mocniej niż dotychczas aby dojrzeć tego drania No i chyba też czuję różnicę w napięciu skóry na udeczkach .Co do kosmetyków AA cieszę się że ktoś wreszcie o nich wspomniał bo do tej pory nikt nic o nich nie mówił i myślałam że to jest jakieś badziewie a właśnie tym się smaruję.Zobaczymy co będzie dalej.Dziś będzie szósty masażyk no i mam nadzieję że ten mój tył zacznie ruszać bo widać go gołym okiem :[ ...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:42   #157
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Ale za karę kolacji nie będzie choćby się waliło i paliło!!!!! I BASTA !!!!.
Nie bez kolacji tylko na kolacje bialko

I fajnie ze zaczynasz widziec efekty Oby tak dalej..

Wiki ja tez porobilam jakis czas temu sobie fotki i bede za jakis czas sprawdzac ile sie zmienilo

Dobra zaczyna sie mecz to ide ogladac i cwiczyc przy okazji
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 20:18   #158
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hej i jak u was minął dzien walki z panem C. ?
ja własnie wrócilam z ćwiczeń i jestem padnieta niewiecie dlaczego czasem jak wykonuje bardzo męczące ćwiczenia robi mi sie niedobrze? pod koniec to juz myslałam ze nie wytrzymam ale nie ma narzekania zaraz ide znów sie masowac z wami jest razniej, ju prawie tydzień robie wszytko tak jak trzeba i nawet nie mam lenia a najważniejsze jest to, że pomimo że narazie mi w cm nie ubywa to wizualnie moja skóra na nogach jest ladniejsza i wogóle czuje sie smuklejasza trzymajcie sie dziwczyny bo warto
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:31   #159
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Nie bez kolacji tylko na kolacje bialko

I fajnie ze zaczynasz widziec efekty Oby tak dalej..

Wiki ja tez porobilam jakis czas temu sobie fotki i bede za jakis czas sprawdzac ile sie zmienilo

Dobra zaczyna sie mecz to ide ogladac i cwiczyc przy okazji
Białko? Czy mówisz o białku w jakichś tam postaciach czy o takim zwyczajnym z jajka? Bo nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz...Nie znam się zupełnie na dietach ani na żywieniu więc proszę jaśniej ha ha ha.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:39   #160
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
hej i jak u was minął dzien walki z panem C. ?
ja własnie wrócilam z ćwiczeń i jestem padnieta niewiecie dlaczego czasem jak wykonuje bardzo męczące ćwiczenia robi mi sie niedobrze? pod koniec to juz myslałam ze nie wytrzymam ale nie ma narzekania zaraz ide znów sie masowac z wami jest razniej, ju prawie tydzień robie wszytko tak jak trzeba i nawet nie mam lenia a najważniejsze jest to, że pomimo że narazie mi w cm nie ubywa to wizualnie moja skóra na nogach jest ladniejsza i wogóle czuje sie smuklejasza trzymajcie sie dziwczyny bo warto
Maggda86 najprawdopodobniej jesteś osłabiona tymi ćwiczeniami i dlatego robi Ci się niedobrze.Może nie dośpisz,pewnie jesteś na jakiejś diecie,która też jest czymś nowym dla Twojego organizmu i dodatkowo właśnie nowy wysiłek w postaci ćwiczeń.To na pewno ma wpływ na Twoje "niedobrze".Co do tego że z dziewczynami tutaj jest raźniej to masz rację.Ja też mam większą motywację do ćwiczeń i wykonuję je nawet z radością.Dziś poćwiczyłam callanetics,całą serię ośmiominutówek,popędziłam pod prysznic zrobić masaż zapomniałam o tym że dawno nie jadłam (ostatnio około 16 jakieś dziwne czipsy a wcześniej takie normalniejsze jedzenie to marna kanapka o 14ej) i zastanawiam się czy mogłabym coś jeszcze zrobić ale chyba już dziś dam sobie spokój bo jak tak ostro będę się gimnastykować to nie wstanę jutro z łóżka .Pozdrawiam i życze wytrwałości
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:41   #161
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

chodzi pewnie o jakieś miesko lub nabiał( sery, jogurty, jajka). Czytałam ze wieczorem nie powinno sie jadac weglowodanów tylko własnie najlepiej potrawy białkowe ( jeżeli jogurt mozna nazwac potrawą )
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 20:49   #162
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
chodzi pewnie o jakieś miesko lub nabiał( sery, jogurty, jajka). Czytałam ze wieczorem nie powinno sie jadac weglowodanów tylko własnie najlepiej potrawy białkowe ( jeżeli jogurt mozna nazwac potrawą )

Chyba mimo wszystko wolę sobie darować i nic zupełnie nie jeść.Chyba że ktoś kto się bardzo dobrze na tym zna dokładnie mi powie i wręcz wyszczególni co o jakiej porze dnia mogę,co powinnam a czego i kiedy absolutnie nie wolno.Wiem że jeśli nie zjem nic to moja waga spadnie o pół kilograma do rana a może nawet kilogram a jeśli choćby skubnę kawalondek czegokolwiek to już zupełne nici ze spadku wagi nawet o gram ;p...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:58   #163
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Jogurt to az tak bialkowy nie jest , i na pewno nie nadaje sie na wieczor, nabial to nie do konca to bialko o ktore nam chodzi albo piersc z kurczaka, tunczyk w sosie wlasnym, twarog chudy lub np serek wiejski , jajko tez moze byc ale nie przed samym snem
Jak bedziesz miala chwilke wiecej kiedys to poczytaj sobie forum dokladniej a najbardziej wpisy Rzabby i pingwina. To co one mowia to skarbnica wiedzy ) baaardzo duzo jest wyjasnianych watpliwosci z watku "piekne i szczuple" w kilku czesciach, tylko tam jest tyle postow ze zajmie ci to trzy lata


Tak w skrocie.. to w kazdym posilku bialko. Z rana tez weglowodany ale z uplywem godzin coraz mniej a popoludniu to juz raczej samo bialko. Do 2 godzin przed snem (moze byc nawet godzina) same bialko, zeby nie zwalniac metabolizmu
I duzo warzyw, najlepiej zielonych i zdrowe tluszcze ( z ryb, orzechow, oliwy z oliwek )

Przeczytaj sobie na poczatek 10 przykazan zywieniowych http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694 i artykuly podwieszone na fitnessie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75323 Naprawde duzo mozna sie stamtad dowiedziec ja tez mam nieraz jeszcze troche watpliwosci w niektorych sprawach ale mozna na forum wyczytac doslownie wszystko, co nieraz bylo dziwne dla mnie , ale teraz dopiero widze w jakim bledzie zylam :p

Aha, i ja sie nie odchudzam takze spokojnie, to sa po prostu swietne zasady odzywiania

Magda86 a moze nie jadlas nic wczesniej, albo za bardzo sie objadlas\?? albo po prostu dla organizmu to za duzy i sie broni :/ i krzyczy ze mu zle zmniejsz troche intensywnosc i zobacz czy to sie bedzie powtarzac
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:19   #164
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Mmooonia dzięki Ci skarbie kochany .Na pewno nie omieszkam skorzystać z Twoich porad i poczytać to co podpowiadasz.Niestety w kwestii jedzonka i prawidłowości (bo tak to nazwę) żywieniowych to ja jestem gamoń do potęgi entej.Kocham jeść i jem wszystko kiedy tylko mam na to ochotę.Jest dla mnie naprawdę ogromnym wysiłkiem i wyrzeczeniem odmówić sobie czegokolwiek a tym bardziej zmienić przyzwyczajenia,zwłaszcza na takie,jakie powinny być (czyli takie o których Ty piszesz) bo się na tym zupełnie nie znam,wydaje mi się to niewiarygodnie trudne i poddaję się na samym początku jak tylko zaczynam czytać cokolwiek na temat sposobów prawidłowego żywienia.Mam wrażenie że nie jestem w stanie zapamiętać jaka potrawa jaki ma skład... Jednak skoro dzięki Wam wszystkim tutaj mam motywację do walki z cellulitem i nie gaśnie ona a dzięki dziewczynom na wątku o callaneticsie zaczęłam ćwiczyć to znaczy że i sposoby odżywiania będę mogła powoli zmienić bez trudu.Oby tylko mój zapał nie zgasł z chwilą gdy już osiągnę swój cel bo wtedy biegusiem wrócę do stanu poprzedniego czyli tego w jakim jestem teraz...Ach gdzie te czasy gdy jako mała dziewczynka byłam chudziutkim niejadkiem ? ...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:28   #165
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

stosowala ktoras z was slim extreme 3D ten czerwony rozgrzewajacy? pomogł? jakies efekty były? bo podobno pan C nie lubi ciepla a ten zel rozgrzewa jak cholera...
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:50   #166
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
mmooonia powiem Ci , ze mam alergie na roztocza. Myslisz , ze to moze byc przyczyna?Co prawda katar mam caly rok i nie leczylam sie juz chyba z 1.5 roku na allergie...wiem fajna jestem, ale nie lubie chodzic do lekarzy szpitali i na badania bo nielubie tych klimatow ale ...chyba bede musiala sie udac na badania kontrolne chociazby. Swoja droga u mnie sesja własnie dopiero sie rozpoczyna wiec moze stres jest przyczyna.
Zapał wyjechał mam nadzieje , ze wroci , bo do sierpnia musze byc gladka jak niemowlaczek a jak narazie jeden wielki zwis heheh

Dziewczyny cos wynalazlam na allegro. Preparaty te maja niesamowicie duzo pozytywbych komentarzy odnosnie ich dzialania. Podobno sa skuteczne na pana C. i kosztuja po 30 i 40 zl opakowanie 500 ml. jak sadzicie ? w skladzie maja kofeine i algi. Pierwszy to krem rozgrzewajacy a drugi to zel na miejsca z cellulitem nawet NADAJE SIĘ DLA OSÓB KTÓRE MAJĄ PROBLEMY Z PĘKAJĄCYMI NACZYNKAMI I ŻYLAKAMI, czyli np ja


wiki124 ja to myślę że zamiast kupować jakiś nieznany specyfik na allegro,kup sobie GLINKĘ KAMBRYJSKĄ w aptece.Jest to zdrowe "błoto" w podobnej cenie, które na pewno nikomu nie zaszkodzi ani na naczynka ani nie wywoła żadnych alergii.Można o tym znaleźć co-nieco w necie.Ja kupiłam już dawno ale nałożyłam może ze trzy razy.Jakoś nie mam zapału ani cierpliwości do leżenia nieruchomo zawinięta folią z papką na ciele.Glinka w zależności od tego co tam do niej jeszcze dodadzą może być stosowana właśnie jako antycellulitowa,jako "odmładzająca" na twarz,jako wzmacniająca włosy itp. a nawet do mycia zębów czy też do picia na różne schorzenia.Nawet tutaj na WIZAZu znalazłam jakiś artykulik o niej więc wklejam linka http://www.wizaz.pl/images/beata/glinka/ W swojej walce może i zacznę ją nakładać (?) heh bo tylko marnuje się w tej lodówce...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 23:39   #167
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
wiki124 ja to myślę że zamiast kupować jakiś nieznany specyfik na allegro,kup sobie GLINKĘ KAMBRYJSKĄ w aptece.Jest to zdrowe "błoto" w podobnej cenie, które na pewno nikomu nie zaszkodzi ani na naczynka ani nie wywoła żadnych alergii.Można o tym znaleźć co-nieco w necie.Ja kupiłam już dawno ale nałożyłam może ze trzy razy.Jakoś nie mam zapału ani cierpliwości do leżenia nieruchomo zawinięta folią z papką na ciele.Glinka w zależności od tego co tam do niej jeszcze dodadzą może być stosowana właśnie jako antycellulitowa,jako "odmładzająca" na twarz,jako wzmacniająca włosy itp. a nawet do mycia zębów czy też do picia na różne schorzenia.Nawet tutaj na WIZAZu znalazłam jakiś artykulik o niej więc wklejam linka http://www.wizaz.pl/images/beata/glinka/ W swojej walce może i zacznę ją nakładać (?) heh bo tylko marnuje się w tej lodówce...
nafreteetee dziekuje Ci bardzo za cenne wskazówki jestes wielka wiec jutro polece do apteki zapytac chociaz u mnie w miescince zapewne nie maja Ja tez nie lubie siedziec owinieta jak parowka w folii i bezczynnie lezej na kanapie az to wszystko "zadziala", ale czego sie nie robi dla urody.

a jeszcze takie pytanie ..uzywala moze ktoras z was kosmetyki na cellulit z firmy Norel? i czy byly skuteczne? Bo moja mama zastanawia sie nad ich kupnem
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 07:28   #168
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nanaaaa87 dziękuję na mnie taka motywacja działa najlepiej

wiki124 tak trzymać!!! nie możemy się poddać!!! a z tymi zdjęciami to zależy jak do tego podchodzisz, bo jak patrzysz i zaczynasz sie porównywać i myślisz "ona ma taki zaje..... tyłek a ja nie" to rzeczywiście jest dobijające, ale jak patrzysz i myślisz że po tych wszystkich masażach, dietach i ćwiczeniach tak właśnie będziesz wyglądać to aż chce się to wszystko robić, przynajmniej ja tak mam

dzisiaj biegałam tzn. to był taki półgodzinny marszobieg (samego bieganie to może było 10 min, a może nawet nie) ale to dopiero początki, więc się nie zniechęcam
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 12:03   #169
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a mi sesja wszystko psuje bo nie mam na nic czasu i sil ale naszczescie juz "tylko" 4 egzaminy i bede miala wakacje i duzo czasu na cwiczenia i pielegnacje

wiki124 psinka cudnaaaa ahhh uwielbiam pieski, ja mam swoja niunie ze schroniska i jest taka kochana, a na punkcie wlosow tez mam bzika jak zauwazylas heheh

ja jedyne co jak narazie robie w systematycznej walce z panem C. to wsmarowywanie wieczorem ampulek a rano zelu anty, ale to i tak duzo biorac pod uwage zamieszanie zwiazene z sesja i zaliczeniami..

ach i dzisiaj znalazlam moja nowa motywacje poprostu przewartosciowala mi wszytsko hehe chcem taka pupcie i juz!!!!
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 17:40   #170
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wiki124 nie ma za co,w końcu wszystkie tu jesteśmy po to aby się wspierać,dawać i czerpać tak więc jak mam jakąś poradę to się nią dzielę ale i od Was czerpię pomoc i rady,

Co do motywacji to wiecie jaką ja mam? I to jest chyba najlepsze co może być jako recepta na nieprzerwaną walkę o piękną sylwetkę : powiesiłam sobie zdjęcie szmaty,która rozbiła mój związek i odebrała ukochanego (wtedy) faceta.Ta suka ma bardzo ładną :[ figurę a ja postanowiłam że będę wyglądała lepiej od niej chociaż już i tak nad nią góruję młodszym wyglądem twarzy pomimo że jestem od niej o 8 lat starsza.Szkoda że nie umiem czarować bo bym na dz...ę urok rzuciła aby wszystkie nasze mankamenty przeszły na nią ;P he he he
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:59   #171
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość

Co do motywacji to wiecie jaką ja mam? I to jest chyba najlepsze co może być jako recepta na nieprzerwaną walkę o piękną sylwetkę : powiesiłam sobie zdjęcie szmaty,która rozbiła mój związek i odebrała ukochanego (wtedy) faceta.Ta suka ma bardzo ładną :[ figurę a ja postanowiłam że będę wyglądała lepiej od niej chociaż już i tak nad nią góruję młodszym wyglądem twarzy pomimo że jestem od niej o 8 lat starsza.Szkoda że nie umiem czarować bo bym na dz...ę urok rzuciła aby wszystkie nasze mankamenty przeszły na nią ;P he he he
Dobrze powiedziane
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:11   #172
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane
He he.Dzięki Jestem dość mocno zawistna ...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:45   #173
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
wiki124 nie ma za co,w końcu wszystkie tu jesteśmy po to aby się wspierać,dawać i czerpać tak więc jak mam jakąś poradę to się nią dzielę ale i od Was czerpię pomoc i rady,

Co do motywacji to wiecie jaką ja mam? I to jest chyba najlepsze co może być jako recepta na nieprzerwaną walkę o piękną sylwetkę : powiesiłam sobie zdjęcie szmaty,która rozbiła mój związek i odebrała ukochanego (wtedy) faceta.Ta suka ma bardzo ładną :[ figurę a ja postanowiłam że będę wyglądała lepiej od niej chociaż już i tak nad nią góruję młodszym wyglądem twarzy pomimo że jestem od niej o 8 lat starsza.Szkoda że nie umiem czarować bo bym na dz...ę urok rzuciła aby wszystkie nasze mankamenty przeszły na nią ;P he he he
buahahha to odemnie dla niej tradzik i cellulit przezuc hihih
nie no motywacje masz the best, przynajmniej jak siegasz po ciacho to sobie ja przypominasz i juz ci sie odechciewa. Ja tez mam jedna silna motywacje ale czasami wymiekam i musze sie wspierac Wami i tymi roznymi fotkami ktore mnie szybko do pionu stawiaja :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:47   #174
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

heh a moja motywacja jest ym no slaba.ja ogolnie akceptuje swoje cialo mimo ze wie ze jest troche za duze moze gdybym nieubila swojego ciala to byloby mi latwiej;/ eh ale cuz bede cwiczyc dla przyjemnosci a nie z przymusu a "skutkiem ubocznym" bedzie spadek wagi[mam taka nadzieje]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:51   #175
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
buahahha to odemnie dla niej tradzik i cellulit przezuc hihih
nie no motywacje masz the best, przynajmniej jak siegasz po ciacho to sobie ja przypominasz i juz ci sie odechciewa. Ja tez mam jedna silna motywacje ale czasami wymiekam i musze sie wspierac Wami i tymi roznymi fotkami ktore mnie szybko do pionu stawiaja :P

Ha ha ha .Twoją motywacją pewnie jest jakiś superprzystojniak,co ?
Heh,na szczęście nie przepadam za ciachami,więc nie często po nie sięgam i dzięki temu niezbyt często mi na myśl ta szmata przychodzi.Jedynie wtedy gdy nadchodzi czas gimnastykowania a zmęczenie mówi "daj sobie dziś na luz"
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:04   #176
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
heh a moja motywacja jest ym no slaba.ja ogolnie akceptuje swoje cialo mimo ze wie ze jest troche za duze moze gdybym nieubila swojego ciala to byloby mi latwiej;/ eh ale cuz bede cwiczyc dla przyjemnosci a nie z przymusu a "skutkiem ubocznym" bedzie spadek wagi[mam taka nadzieje]

Ha ha ha ...Dobra jesteś he he he he he."Skutek uboczny" Bua ha ha ha.
Wiesz? Ja też w sumie lubię swoje ciało.Zawsze powtarzam że jest się do czego przytulić,albo że kochanego ciała nigdy nie za wiele albo jeszcze że przynajmniej facet mi się o kości nie poociera czy nie poobija.Jedynie cellulitu nie lubię.Ale tak naprawdę to chyba wszystkie,bez względu na to co lubimy i co nam się podoba, chcemy się dostosować do panującego trendu jakim są wysportowane i szczupłe dziewczyny pokazywane w TV czy w pismach... Bo "tak się teraz wygląda" .To chyba moda taka... Tak jak kupuje się modny ciuch ,czy (jak w moim przypadku) rzuca palenie,czy nawet robi tatuaż ze względu na to co aktualnie panuje, bo chce się być TRENDY.Ja to chyba właśnie głównie z tego powodu(czyli z powodu mody) chcę się trochę ogarnąć i zrzucić kilka kilogramów oraz zarysować lekko mięśnie
Jestem pewna że gdyby dziś pokazywano wszędzie dziewczyny o kształtach jak za Rubensa to każda z nas chciałaby właśnie tak wyglądać...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:32   #177
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczynki muszę sie pochwalić
mam 2 cm mniej w tali i pasie. 1 cm mniej w udzie jak sie dzisiaj mierzyłam to nie mogłam uwierzyć Co do cellulitu to dopiero po ściśnięciu skóry go widać, a te grudki jakby były mniejsze
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:36   #178
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
dziewczynki muszę sie pochwalić
mam 2 cm mniej w tali i pasie. 1 cm mniej w udzie jak sie dzisiaj mierzyłam to nie mogłam uwierzyć Co do cellulitu to dopiero po ściśnięciu skóry go widać, a te grudki jakby były mniejsze

Ale masz faaaajnie A jak długo juz walczysz?
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:41   #179
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
dziewczynki muszę sie pochwalić
mam 2 cm mniej w tali i pasie. 1 cm mniej w udzie jak sie dzisiaj mierzyłam to nie mogłam uwierzyć Co do cellulitu to dopiero po ściśnięciu skóry go widać, a te grudki jakby były mniejsze

a co robilas? jakies specjalne triki czy poprostu dietka i cwiczenia?


Nefreteetee moja motywacja to cos w stylu chcesz ksiecia musisz byc ksiezniczka :P wiec bylas blisko , tylko najsmieszniejsze jest to ze jeszcze nie ma tego ksiecia na horyzoncie :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:42   #180
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Ale masz faaaajnie A jak długo juz walczysz?
no gdzieś tydzień, ale to jest świeży tłuszczyk, bo po świtach Wielkanocnych trochę sie odchudzałam, potem nazbierałam świeżego tłuszczyku, ale jak widac on szybko mi spadł teraz bedzie walka z tym zatwardziałym , na niego poświecam troche wiecej czasu tzn do sierpnia bo wtedy dopiero wyjeżdzam gdzieś na wakacje
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.