1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 06:39   #2851
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

dziewczyny ja juz nie wiem co mam robic.... ostatnio wazylam sie w piatek...bylo 63,3... dzisiaj staje na wage co prawda mialam lekko mokre wlosy patrze a tu 64,5chyba... przeciez mozna sie zalamac sylwetka na cale moje szczescie sie nie zmienia...ale ja jadlam normalnie... nawet mniej jak widzialam to 63...i co? ehh...moze to przez te tabletki ktore biore i powoduja tycie? jak teraz zobaczylam ta wage to po prostu chyba koniec... nie wiem jak i co jesc zeby waga leciala....
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 07:58   #2852
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
no właśnie, może masz zastój, tak jak ja.
ja też nigdy nie miałam uczulenia, a tu takie coś.. mam nadzieję, że już nie wróci, tymbardziej że szykuje się ten wyjazd z TŻem, o którym kiedyś Wam pisałam.

wczoraj TŻ coś mówił, że już coś tam załatwione jest, itd. a jak pytałam co, to oczywiście mi powiedział, że będzie niespodzianka i dowiem się w swoim czasie. faceci.
Może zaręczyny?
Cytat:
Napisane przez AniSte1311 Pokaż wiadomość
Kurcze troche nie za dobrze się czuję po wczorajszej 18-stce koleżanki:P A dzisiaj pewnie lipa będzie bo idę na impreze "firmową" i będę musiała coś zjeść na wieczór i pić (nie lubie wódki ale zawsze polewają:|) Ale mimo wszystko mam dobry humor bo jak przed obiadem stanęłam na wadze to pokazała już 86kg!! Bardzo się cieszę, że tak ładnie leci Jak tak dalej pójdzie to może osiągnę swój cel do wakacji Dziękuję dziewczyny że wspieracie, bez Was nie dałabym sobie rady)
Ahh ale Ci zazdroszczę i gratuluję lecących kilogramów

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
dziewczyny ja juz nie wiem co mam robic.... ostatnio wazylam sie w piatek...bylo 63,3... dzisiaj staje na wage co prawda mialam lekko mokre wlosy patrze a tu 64,5chyba... przeciez mozna sie zalamac sylwetka na cale moje szczescie sie nie zmienia...ale ja jadlam normalnie... nawet mniej jak widzialam to 63...i co? ehh...moze to przez te tabletki ktore biore i powoduja tycie? jak teraz zobaczylam ta wage to po prostu chyba koniec... nie wiem jak i co jesc zeby waga leciala....
A od jakiego czasu bierzesz te tabletki

Ja mało zaglądam bo czasu brak ... TŻ, matura za pasem,a doba ma tylko 24 godziny
A wczoraj cały dzień napychałam się grillem, piwem, po 23:00 zjadłam lody i całą wielką paczkę chrupek, jestem beznadziejna Ale powiedziałam sobie,że przez weekend nie liczę kalorii
Ehh w brzuchu mnie ściska na samą myśl o jutrze :/
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 08:39   #2853
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Ola, mam podobnie. Dziś zaczynam 3 dzień I fazy, zwykle traciłam w tym czasie przynajmniej 2 kg, a tu ciągle 65 kg. Wczoraj zważyłam się wieczorem i ważyłam 68. Zmierzę się dopiero we wtorek, ale jeśli wymiary się nie ruszą to nie wiem już co robić. :<
Zjem sobie zaraz omlet z serkiem fit w ramach pocieszenia, o!
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 09:27   #2854
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Może zaręczyny?
yyy.. no chyba nie, pewnie coś bym wyczuła.
ale mój TŻ ma różne dziwne pomysły, więc powoli zaczynam się bać.

a co do matur, to trzymam kciuki. będzie ok.
Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Ola, mam podobnie. Dziś zaczynam 3 dzień I fazy, zwykle traciłam w tym czasie przynajmniej 2 kg, a tu ciągle 65 kg. Wczoraj zważyłam się wieczorem i ważyłam 68. Zmierzę się dopiero we wtorek, ale jeśli wymiary się nie ruszą to nie wiem już co robić. :<
Zjem sobie zaraz omlet z serkiem fit w ramach pocieszenia, o!
a ćwiczysz coś? regularnie?
bo ja u siebie chyba zdiagnozowałam wczoraj zastój - na początku waga spadała, bo i ćwiczyłam i trzymałam dietę, to było coś nowego dla organizmu. potem się przyzwyczaił do oszczędnościowego trybu jedzenia, ja z kolei nie miałam czasu na tyle ćwiczeń co kiedyś i zastój gotowy. teraz staram się znowu dużo ćwiczyć.
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
dziewczyny ja juz nie wiem co mam robic.... ostatnio wazylam sie w piatek...bylo 63,3... dzisiaj staje na wage co prawda mialam lekko mokre wlosy patrze a tu 64,5chyba... przeciez mozna sie zalamac sylwetka na cale moje szczescie sie nie zmienia...ale ja jadlam normalnie... nawet mniej jak widzialam to 63...i co? ehh...moze to przez te tabletki ktore biore i powoduja tycie? jak teraz zobaczylam ta wage to po prostu chyba koniec... nie wiem jak i co jesc zeby waga leciala....
może przez te leki zatrzymuje Ci się woda w organizmie? to bardzo możliwe, że one są winne temu, że tyjesz..

ja już po śniadaniu i II też, bo wcześnie wstałam.
Ś: omlet z 1 jajka, 2 plasterków szynki, kilku kostek serka fit i pomidora + oregano i bazylia
II: banan + zielona herbata.

do tego zrobiłam już 50 brzuszków.

zbliża mi się @. :/ czuję się taka ociężała i szybko się męczę. ale, że @ się zbliża to się bardzo cieszę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 09:27   #2855
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

moonia... hm... jest 21 tabletek a wzielam narazie ok 10... przeciez to jakas tragedia jest;/ nawet jak wpieprzalam ciasto to nigdy tyle na wadze nie widzialam
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 09:31   #2856
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
yyy.. no chyba nie, pewnie coś bym wyczuła.
ale mój TŻ ma różne dziwne pomysły, więc powoli zaczynam się bać.
To podziel się nowiną jak już będziesz wiedziała o co biega

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
moonia... hm... jest 21 tabletek a wzielam narazie ok 10... przeciez to jakas tragedia jest;/ nawet jak wpieprzalam ciasto to nigdy tyle na wadze nie widzialam
To może faktycznie zatrzymują Ci wodę w organizmie? albo grzeszki zaczęły się odkładać :P a czujesz się taka napuchnięta,napompowana?

Ja też przed @, jutro powinnam dostać,ale o dziwo dobrze się czuję
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 09:42   #2857
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
moonia... hm... jest 21 tabletek a wzielam narazie ok 10... przeciez to jakas tragedia jest;/ nawet jak wpieprzalam ciasto to nigdy tyle na wadze nie widzialam
to zatrzymują Ci wodę na bank.
przypuszczam, że jak przestaniesz je brać to wszystko wróci do normy.
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
To podziel się nowiną jak już będziesz wiedziała o co biega
jasne, jasne dam znać.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 09:57   #2858
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
yyy.. no chyba nie, pewnie coś bym wyczuła.
ale mój TŻ ma różne dziwne pomysły, więc powoli zaczynam się bać.

a ćwiczysz coś? regularnie?
bo ja u siebie chyba zdiagnozowałam wczoraj zastój - na początku waga spadała, bo i ćwiczyłam i trzymałam dietę, to było coś nowego dla organizmu. potem się przyzwyczaił do oszczędnościowego trybu jedzenia, ja z kolei nie miałam czasu na tyle ćwiczeń co kiedyś i zastój gotowy. teraz staram się znowu dużo ćwiczyć.
Ćwiczę, ale niezbyt regularnie. Niby nie jest źle, bo 4x w tygodniu, ale czasem zrobię przerwę 5 dni i wtedy jem nesquiki, nutellę, naleśniki itd., przez co pewnie mój organizm magazynuje wszystko co mu dostarczę. Waga wtedy i tak nie idzie w górę, tylko ciągle pokazuje to 65. To jest chore, dziwne, że mi się ta liczba jeszcze nie śni.

Napisz koniecznie, co Twój TŻ zaplanował jak już się dowiesz.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:36   #2859
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
moonia... hm... jest 21 tabletek a wzielam narazie ok 10... przeciez to jakas tragedia jest;/ nawet jak wpieprzalam ciasto to nigdy tyle na wadze nie widzialam
A ja jestem prawie na 100% pewna, że to nie od tabletek ! może tak jak już wspominały dziewczyny, odkłada się to co nadrabiasz, może lody ... co do tabletek to nie zauważyłabyś po 10 dniach zmian, musiałaby brać tabletki przynajmniej z 2 miesiące ...
Albo jeszcze inne rozwiązanie masz popsutą wagę sprawdź na jakiejś innej ile tam będzie i porównaj sama nie wiem ...

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Ćwiczę, ale niezbyt regularnie. Niby nie jest źle, bo 4x w tygodniu, ale czasem zrobię przerwę 5 dni i wtedy jem nesquiki, nutellę, naleśniki itd., przez co pewnie mój organizm magazynuje wszystko co mu dostarczę. Waga wtedy i tak nie idzie w górę, tylko ciągle pokazuje to 65. To jest chore, dziwne, że mi się ta liczba jeszcze nie śni.
Jak to tak ! Moim zdaniem właśnie tu jest cały klucz do sukcesu pochowany, odstępstwo od diety i to takie dość długie jak na 5 dni nie jest dobrym rozwiązaniem, organizm przez coś takiego wariuje ... Bierz się w garść już maj !

Dziś dalej majówkowo, już po śniadanku :
4 kromki białego chleba w jajku i na patelni smażone z keczupem mało dietetycznie ale warto było dla samego smaku , w końcu coś innego do tego zaraz uciekam na obiad do mamy więc kompletnie nie wiem co będzie
Nie ćwiczę, ale jakoś dobrze się czuję dziś pokręcę hh a od poniedziałku zaczynam biegać
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 12:26   #2860
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
A ja jestem prawie na 100% pewna, że to nie od tabletek ! może tak jak już wspominały dziewczyny, odkłada się to co nadrabiasz, może lody ... co do tabletek to nie zauważyłabyś po 10 dniach zmian, musiałaby brać tabletki przynajmniej z 2 miesiące ...
Albo jeszcze inne rozwiązanie masz popsutą wagę sprawdź na jakiejś innej ile tam będzie i porównaj sama nie wiem ...
no tak...tylko ze wczesniej tez jadlam lody i nawet chudlam z nimi...wiec nie kapuje o co chodzi.... waga chyba dobra...ale zobacze jeszcze...
czuje sie taka...jak balon..troche napuchnieta jakby moj brzuch byl taki wywalonyy.....ehh
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 12:28   #2861
AniSte1311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 202
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Nie piłam na imprezie alkoholu ale za to opiłam się soku pomarańczowego (bardzo dużo) i sporo zjadłam Nie jestem z siebie dumna(
__________________
108......................... .........75.....70
AniSte1311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 15:37   #2862
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
Jak to tak ! Moim zdaniem właśnie tu jest cały klucz do sukcesu pochowany, odstępstwo od diety i to takie dość długie jak na 5 dni nie jest dobrym rozwiązaniem, organizm przez coś takiego wariuje ... Bierz się w garść już maj !
Tylko, że takie coś w ciągu 2,5 miesięcy zdarzyło mi się ze 2-3 razy i tylko raz trwało 5 dni. Zresztą nie jem wtedy jakoś nie wiadomo ile, więc nie rozumiem czemu zastój trwa już 2 miesiące. Od piątku wzięłam się w garść i jem ładnie, do tego też ćwiczę, więc jeśli we wtorek nie zobaczę choćby 0,5 cm mniej w biodrach to mój krzyk będzie słyszalny w całej Polsce.
Pewnie to wina diety, muszę wprowadzić kilka zmian po wtorku. Na pewno ograniczę nabiał i wprowadzę więcej warzyw i ryb. Do tego przynajmniej godzinka ćwiczeń 5 x w tygodniu. Jeżeli po miesiącu nie zobaczę znaczących efektów - idę do dietetyka. :[
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:49   #2863
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

olushia z tymi lodami to tylko tak powiedziałam wiem, że wcinasz je codziennie z resztą ja też, dziś już 2 były A nie masz problemu z wypróżnianiem ? Miałam tak przez parę dni i identyczne odczucia co Twoje czułam się taka napompowana na szczęście już przeszło Zobacz jeszcze z tą wagą bo może to akurat to

Dziś znów drinkuję w sumie to całą majówkę piję, trzeba się opanować troszkę zaraz zaczynam 3 drinka sączyć i już koniec ! 7 maja mam kolejne zaliczenie i muszę napisać na 5 jedno już na szczęście z głowy a z pozytywnym wynikiem 6 maja prawko po raz 4 tak bardzo chciałabym już jeździć autkiem a coś mi się noga cały czas powija

Kupiłam z Avonu z Anew Clinical Krem modelujący sylwetkę i tak od paru dni się nim smaruję zobaczymy czy da efekty jakieś, poczytam też KWC co tam dziewczyny o nim piszą bo w ciemno kupiłam a nie był taki tani Z resztą i tak już za późno bo kupiony

Na obiadek był schabowy z sałatą ze śmietaną i ziemniaki też pozwoliłam sobie a później będę narzekać ... nie wiem czemu tak jest, ale zawsze jak jestem w domu to sobie pozwalam na jakieś popierdułki ;/ inaczej jest w akademiku tam to kontrola 100% i nawet motywacja większa do jakiegokolwiek ruchu w domu zaś zawsze znajduję głupie wymówki i jeszcze TŻ jest cały czas ze mną -> co mnie bardzo bardzo cieszy to nigdy mi się nie chce tyłeczka ruszyć
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:13   #2864
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

wróciłam
ehhh znowu szara rzeczywistość :/
a majówka była pełna grzechów
hmm... ciasta (liczba bardzo mnoga), chipsy (a ja ich przecież nie lubie:P), paluszki, czekoladki, lody, soki słodkie, piwo, winko, vódka :P
w piątek na domówce jadłam pół nocy :P i piłam :P wczoraj podobnie, ale już tylko piłam bo to na disco :P
też się czuje napompowana :p ale zauważyłam, że Activia naturalna na to pomaga. niestety nie mam już ;<
zmierzyłam sie przed chwilą +3 w tali ale ja mam tak dziwnie, też zastój od długiego czasu i jak mam kilka dni bardzo nie dietowych jak np w święta czy teraz to mi przybywa cm na 2-3 dni, a potem wszystko wraca do normy :P
ja nie mam już ochoty na ćwiczenia w domu, bo nie dają już efektów, więc postanowiłam że ide na tą siłownie mialo byc zaraz po majówce, ale mam kilka dni na napisanie 15-str pracy, na którą jak sie okazało nie ma nigdzie materiałów więc karnet na siłkę kupuje za tydzien, bo najpierw tym musze sie zająć
a w domu bede dalej ćwiczyć i musze jakos sie zmotywowac do diety, bo ostatnimi czasy ciężko, ojj cieżko

a poza tym to gratuluje dziewczyny spadków
Aniste jak Ty to robisz, że tak szybko chudniesz? ja pamiętam jak ważyłaś jeszcze to 108, podziwiam Cię naprawdę, że dajesz radę, ja mam do zgubienia kilka centymetrów i zupełnie mi nie idzie :/

noo i przede wszystkim POWODZENIA MATURZYSTKI !!!
będzie dobrze
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:33   #2865
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez Ayshaa Pokaż wiadomość
a poza tym to gratuluje dziewczyny spadków
Aniste jak Ty to robisz, że tak szybko chudniesz? ja pamiętam jak ważyłaś jeszcze to 108, podziwiam Cię naprawdę, że dajesz radę, ja mam do zgubienia kilka centymetrów i zupełnie mi nie idzie :/

noo i przede wszystkim POWODZENIA MATURZYSTKI !!!
będzie dobrze
Podpisuję się pod tym maturzystki
bo całkowicie bym zapomniała

A wydaje mi się, że osobie otyłej o wiele łatwiej jest zrzucić kilka kg i cm niż szczupłej, chodź wysiłek każdy z nas musi w to włożyć

A z resztą jeśli chodzi o Aniste to też pamiętam tamten okres i bardzo jestem z niej dumna, że tak daje radę nie wspominając że nawet troszkę zazdroszczę
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:59   #2866
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Wpadłam życzyć powodzenia maturzystkom
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:11   #2867
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

NIEdziękuję [] wszystkim, którzy życzyli szczęścia a i sama życzę maturzystkom wpisania się w klucz Powodzenia
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:53   #2868
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

U mnie weekend majowy też był bardzo grzeszny ..teraz już siedzę w akademiku i mam nadzieję od jutra wrócić do prawidłowego odżywiania. Boję się tylko że zbliża się sesja powolutku i wcześniej sporo zaliczeń. Czasami (nie zawsze, ale nie wiem od czego to zależy) stres powoduje u mnie nieziemskie zaostrzenie apetytu. Obawiam się że teraz właśnie tak może być..
Ja też trzymam kciuki za wszystkie Maturzystki, powodzenia!!
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:59   #2869
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Jutro rano idę z mamą do pracy (przychodnia lekarska) na oficjalne ważenie i mierzenie Trzymajcie kciuki ;P
Jest możliwość zrzucenia jeszcze trochę na W? Oczywiście ćwiczenia itd.? Bo już psychicznie wysiadam Albo może zrobię sobie jeden dzień wolny... zobaczymy jutro =)

Za maturzystki również trzymam kciuki i dziękuję Wam, że mam jutro wolne :P
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 21:42   #2870
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Hej dziewczynki!

Wróciłam z Kołobrzegu, opalona i zadowolona Aż Wam wrzucę później kilka fot, piękne wyszły!

Nie miałam jeszcze czasu żeby nadrobić.. ale w związku z tym że nadszedł dzień mierzenia, zmierzyłam się jeszcze przed wyjazdem (Na szczęście, bo to co ja najadłam to jest jakieś nieporozumienie....)

Waga: Bez zmian (61), ale to na nowej wadze, wiec z 2kg zeszlo
Talia: 69cm (-1cm )
Pas: 87cm (-2cm )
Biodra: 95cm (-1cm )
Udo: 54cm (-1cm )

Proszę o zapisanie w tabelce... mogłoby być lepiej, ale zawsze to coś
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 21:56   #2871
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
olushia z tymi lodami to tylko tak powiedziałam wiem, że wcinasz je codziennie z resztą ja też, dziś już 2 były A nie masz problemu z wypróżnianiem ? Miałam tak przez parę dni i identyczne odczucia co Twoje czułam się taka napompowana na szczęście już przeszło Zobacz jeszcze z tą wagą bo może to akurat to
nie mam najmniejszego problemu zazwyczaj chodze codziennie...a wczoraj i dzisiaj to chyba ze 3 razy bylam juz ale ogolnie czuje sie napompowana;/ taka jakby opuchnieta z meeeeega duuuzym brzuchem....mam tego dosc!!
Maturzystki...trzymam kciuki
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 23:20   #2872
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Karola, ładne masz wymiarki, gratuluję.
Maturzystki, też będę za Was trzymac kciuki, powodzenia.

Dziś bezgrzesznie, poćwiczyłam, więc jest ok. Kuszą mnie rogaliki, bo babcia znowu zrobiła.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 23:26   #2873
Veneno
Raczkowanie
 
Avatar Veneno
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 241
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Maturzystkom życzę powodzenia. Pomierzę się jutro, mniemam, że będzie dramatycznie
Veneno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 07:42   #2874
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

waga dziala poprawnie no po prostu...nic tylko sie zalamac...
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:10   #2875
Veneno
Raczkowanie
 
Avatar Veneno
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 241
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

No to pomierzyłam się. Nie ma większych postępów, dobrze że nie jest gorzej.

Waga : 49 kg
talia : 65 cm
udo : 49 cm
pas : 77 cm ( nie wiem czy dobrze to zmierzyłam)
pod biustem : 71 cm
w biuście : 86 cm
Wiek : 28 lat

Muszę się mocniej przyłożyć. Nie ćwiczę od czwartku.
Veneno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:43   #2876
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez Veneno Pokaż wiadomość
No to pomierzyłam się. Nie ma większych postępów, dobrze że nie jest gorzej.

Waga : 49 kg
talia : 65 cm
udo : 49 cm
pas : 77 cm ( nie wiem czy dobrze to zmierzyłam)
pod biustem : 71 cm
w biuście : 86 cm
Wiek : 28 lat

Muszę się mocniej przyłożyć. Nie ćwiczę od czwartku.
wooow gratuluję, piękne wymiarki!

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Karola, ładne masz wymiarki, gratuluję.
Jeszcze mnóstwo pracy przede mną, ale dziękuję, to bardzo motywujące


Ja też trzymam mooocno kciuki za maturzystki!!

Dzisiaj zrobiłam sobie przedłużenie weekendu, postanowiłam wykorzystać przysługujące nieobecności, uczę się na poprawkę koła na jutro no i chce się trochę oczyścić. Bo na wyjeździe to niestety - alkohol (piwko na plazy, drineczki), kebaby, pizze, rybki z frytkami, gofry, lody... z resztą co Wam będę opowiadać, czuję się jak ORKA.

Waga pokazała kg więcej, ale wiem że to takie czyste przeżarcie, niedobrze mi od rana, więc dobrze mi zrobi jak dzisiaj będzie lekko...
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:00   #2877
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
waga dziala poprawnie no po prostu...nic tylko sie zalamac...
No to będziemy dwie. Dziś weszłam na wagę i oczywiście zobaczyłam 65.
Jak odchudzałam się niezdrowo to waga leciała w dół jak głupia, odchudzam się zdrowo to stoi. Będę tak jęczeć dopóki nie zobaczę 64 kg, współczuję.
Ola, nie załamujemy się, nie ma tak. Może dodaj jeszcze jakieś ćwiczenia, przejdz na lekką redukcję i pewnie szybko Ci spadnie, bo masz dobrą przemianę materii. Damy radę, inaczej być nie może.

Cytat:
Napisane przez Veneno Pokaż wiadomość
No to pomierzyłam się. Nie ma większych postępów, dobrze że nie jest gorzej.

Waga : 49 kg
talia : 65 cm
udo : 49 cm
pas : 77 cm ( nie wiem czy dobrze to zmierzyłam)
pod biustem : 71 cm
w biuście : 86 cm
Wiek : 28 lat

Muszę się mocniej przyłożyć. Nie ćwiczę od czwartku.

Śliczne wymiary! Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Jeszcze mnóstwo pracy przede mną, ale dziękuję, to bardzo motywujące
Nie ma za co. Pocieszę Cię, że przede mną duuużo więcej pracy.

Widzę, że już matura się skończyła, bo maturzyści pojawili się za oknem. ;P
Koniecznie piszcie jak Wam poszło!
Zaraz mój brat wróci, aż się boję.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:06   #2878
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
No to będziemy dwie. Dziś weszłam na wagę i oczywiście zobaczyłam 65.
Jak odchudzałam się niezdrowo to waga leciała w dół jak głupia, odchudzam się zdrowo to stoi. Będę tak jęczeć dopóki nie zobaczę 64 kg, współczuję.
Ola, nie załamujemy się, nie ma tak. Może dodaj jeszcze jakieś ćwiczenia, przejdz na lekką redukcję i pewnie szybko Ci spadnie, bo masz dobrą przemianę materii. Damy radę, inaczej być nie może.
no wiem...narazie poczeakm az skoncze brac tabletki dostane @ i dopiero rusze peelna para chociaz....to nie oznacza ze teraz sie obzeram nie..jem normalnie, skromnie
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:21   #2879
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Będzie dobrze.
Mój brat już wrócił, mówi, że nie było źle. Wypracowanie średnio mu poszło, ale ogólnie nie jest załamany.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 11:24   #2880
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: 1.01.2009 -> Cel: zgrabna figura na wakacje. II

Witam dziewczyny

pamietacie mnie co musze poźniej Was poczytac

Ja majowke zaczelam w czwartek, oj ciezko bylo, ale za to świetnie w koncu czlowiek moze odpoczac, i kazdy dzien byl świetny. A co do jedzenia, jadlam wszytsko. Chyba ktoregos dnia porobie zdjecia zebyscie ocenily czy jestem chuda, slysze czesto ze az za chuda. Ja sie dobrze czuje ze swoim cialem, pracuje nad brzuchem i udami, nie chce juz chudnac

poza tym jem 5 posilkow dziennie, i nikt z mojej rodziny nie odzywia sie tak zdrowo jak ja! Caly weekend mialam setki takich pytan, dlaczego sie odchudzam hmm ktoras z dziewczyn ma podobny problem z rodzinka wiec wie jak to jest


za maturzystow trzymam kciuki!
A dzisiaj dowiedzialam sie, ze moja polonistka z LO (ktorej nie cierpialam z wzajemnoscia) bedzie u mojego brata na ustnym polskim. O kurde, on ma moja prezentacje. I nie wiem co to bedzie. Ja swoja obronilam na 100%, chociaz moja polonistka uwazala ze jest zla, taka baba beznadziejna mam nadzieje ze bedzie dobrze
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.