Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 21:40   #2581
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Może te, tak samo jak poprzednie, również przestały ci odpowiadać. A może się czymś zatrułaś? Jakieś przeziębienie również może być przyczyną wymiotów i bólów głowy... Zrób sobie spis tego co jadłaś ostatnio... a jeśli będzie sie utrzymywać to do ginekologa ja mam nadzieję, że jutro się krwawienie pojawi jeśli nie, to po jutrze ostatnia nadzieja... eh
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 22:19   #2582
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
dzizaaas... to musialy byc bardzo plodne dni ale to sam petting uprawialiscie a potem nic i zrobilas test i wyszlo ze to z tego pettingu? kurde, az sie wierzyc nie chce
heh, mi tez.
moja kolezanka jak zaszla w ciaze to tez jej sie chcialam wypytac jak co i w ogole, a ona ze nie wie, ze to w sumie nie mozliwe... sama nie byla w stanie stwierdzic kiedy co i jak. dziwne
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 00:06   #2583
Milllka
Przyczajenie
 
Avatar Milllka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Hm....tak aby było wszystko jasne kochalismy się, ale (obecnie mój mąż) a wówczas chłopak, wszedł we mnie ale do "połowy", po czym się wycofałam, bo się przestraszyłam aby nie zaszło to za daleko, czyli do wytrysku jak się okazało, to i tak było za puźno, puźniej jak o tym czytałam, to nazywają to przedwczesnym wytryskiem, a więc mężczyzna nie doszedł jeszcze do orgazmu ale wydzielił płyn w którym były już plemniki....i tak to mniej więcej wygląda, fachowo nie napiszę bo już nie pamiętam fachowej lektury, ale mnej więcej o to chodzi Ale zeby bylo jasne, ja wiem " KIEDY CO I JAK"
A rzeczywiście trafiłam na najbardziej płodny dzień
Pozdrowionka
Milllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 08:22   #2584
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: jakie sa mozliwosci?

ale to najpierw wszedl w ciebie, wycofalas sie a potem zalozyl gumke i dalej juz z gumka? ja nie moge dobrze ze zanim zaczelam brac tabsy nie pozwolilam na to mojemu TŻ a ten plyn to preejekulat, ale dziewczyny tu ostro twierdza ze on nie jest w stanie zaplodnic

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-07-28 o 08:24
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 09:20   #2585
joestrella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 80
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

kurcze a u mnie okresu ciągle nie ma! 30 dni! a zawsze miałam co 24...yh.. wczoraj robiłam sobie dwa testy ciażowe i wyszły negatywne, niby troche odetchnełam, ale nie wiem może zrobiłam je za wcześnie... ale jak okres się nie pojawi to chyba jeszcze je powórze i do ginekologa...boje się mega! nigdy tak mi sie nie spóźniał...
__________________
Ta siła daje nadzieję, pozwala marzyć, wierzyć...no i być
joestrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 09:26   #2586
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
Ja biorę marvionel, tylko że już biore je 1,5 roku, a nigdy nie miałam skutków ubocznych przy nich, kiedyś miałam ale przy yasminellach pojawiły się wymioty po pół roku.
A teraz od 2 dni mam silne bóle głowy i jeszcze wymiotowałam w nocy -_- nie wiem co się dzieje i obawiam się,że to chyba wina tabletek
Może dopiero teraz Ci się pojawiły skutki uboczne, organizm przestaje tolerować tabletki, ale 1,5 roku to dośc długi okres brania tabletek, na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze trochę i udała się do ginekologa,żeby wyjaśnić sytuację.
Dziewczyny, mam pytanie-czy po tabletkach wam drętwiały ręce?Wczoraj się trochę przestraszyłam, bo poszłam na rower i ręce mi w zastraszającym tępie drętwiały, tabletki biorę 5 miesięcy.
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 09:41   #2587
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Nie... U mnie nie drętwieją...
Ja za to już nei wiem o co chodzi. Jak się obudzilam na rano to brzuch bolał mnie jak na krwawienie... I teraz nadal tak boli. Ale jak zaszłam do łazienki to nic tam nie ma... :/ Zaczynam się martwić... Może nie boli tak mocno, ale jestem na tabletkach a one łagodzą ten ból. Nie wiem co mam myśleć...
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 09:46   #2588
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez joestrella Pokaż wiadomość
kurcze a u mnie okresu ciągle nie ma! 30 dni! a zawsze miałam co 24...yh.. wczoraj robiłam sobie dwa testy ciażowe i wyszły negatywne, niby troche odetchnełam, ale nie wiem może zrobiłam je za wcześnie... ale jak okres się nie pojawi to chyba jeszcze je powórze i do ginekologa...boje się mega! nigdy tak mi sie nie spóźniał...
mi w okresie letnim przy takich upałach często się spóźniał, także nie zakładaj od razu najgorszego
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 11:02   #2589
blackcurrant19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ja okresu w dalszym ciągu nie dostałam ;/ to już 32 dzień (normalnie 28), za to w dzień spodziewanej miesiaczki pojawil przezroczysty (czasem lekko biało-mętny) ciagliwy sluz. czy to mozliwe zeby dni plodne zaczely mi sie w tym samym dniu, w ktorym powinno sie zaczac krwawienie? a jesli tak to czy moglo to spowodowac opoznienie okresu? bo ciaze chyba rzeczywiscie powinnam wykluczyc skoro pojawil sie plodny sluz...
blackcurrant19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 11:11   #2590
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Może dopiero teraz Ci się pojawiły skutki uboczne, organizm przestaje tolerować tabletki, ale 1,5 roku to dośc długi okres brania tabletek, na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze trochę i udała się do ginekologa,żeby wyjaśnić sytuację.
Dziewczyny, mam pytanie-czy po tabletkach wam drętwiały ręce?Wczoraj się trochę przestraszyłam, bo poszłam na rower i ręce mi w zastraszającym tępie drętwiały, tabletki biorę 5 miesięcy.
Mnie drętwieją, szczególnie gdy siedzę przy komputerze, byłam z tym u lekarza i miałam badania i niby wsio okej.
A co do brania moich tabletek to
dziwne rzeczy zaczęły się już dziać przy wcześniejszym opakowaniu, bo codziennie mdliło mnie 4 h po wzięciu tabletki;\ Wizytę mam dopiero na wrzesień umówioną bo moja gin. jest strasznie oblegana;\
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 11:51   #2591
blackcurrant19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: jakie sa mozliwosci?

no to cudnie ;/ mialam 3tyg podobna sytuacje z tym ze w moim przypadku czlonek sie w zasadzie o mnie otarl...byl we mnie moze z 1cm i ze 2 sek, potem juz bylo zabezpieczenie...a teraz okres mi sie spoznia juz 4 dzien...;/ z tym ze pojawil sie ciagliwy przezroczysty, momentami bialawy sluz w tym samym dniu w ktorym powinien zaczac sie okres... wiec nie mam pojecia co jest grane.
blackcurrant19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 13:53   #2592
Milllka
Przyczajenie
 
Avatar Milllka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Nie planowaliśmy że bedziemy się tego wieczoru kochać, więc zadnego innego zabezpieczenia nie mielismy, dlatego jak się wycofalismy , to nie kończyliśmy już, pozostalismy przy zwykłym że tak to nazwę pettingu
Prawdę mówisz, dobrze ze zanim nie zaczęłaś się zabezpieczać nie daliście się ponieść emocjom
blackurrant19 nie przejmuj się tak od razu, takie zajście w ciążę jak ja zaszłam jest bardzo rzadkie, jak już pisałam prawie nie możliwe, ja miałam takie szczęście że zaszłam
Ale daj znać jak się skończyło u Ciebie

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

twierdzą że nie? Ja jestem żywym przykładem że tak ani przedtem ani po tym zdarzeniu nie kochalismy sie przez długi czas. A jednak w ciążę zaszłam właśnie wtedy. I nie ma mowy o pomyłce w terminach jakiejkolwiek
Milllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 14:00   #2593
blackcurrant19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: jakie sa mozliwosci?

ja jestem urodzonym pechowcem dlatego panikuje.
chociaz z 2 strony mialam wtedy 7 dzien okresu (sam koniec),wiec to chyba tez zmniejsza prawdopodobienstwo? cykle mam zwykle 28dniowe,chociaz wtedy okres pojawil sie pare dni pozniej.
a kiedy mialas pierwsze objawy ciazy i jakie?
blackcurrant19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 15:09   #2594
Milllka
Przyczajenie
 
Avatar Milllka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Przechodziłam ciążę praktycznie bezobjawowo, nie dolegało mi praktycznie nic. Zwymiotowałam raz, i nawet do głowy mi nie przyszło że to mógłby być objaw ciąży. Wybierałam się w podróż, szybko zjadłam śniadanie, a że byłam jeszcze wtedy palącą osobą, zapaliłam papierosa i mnie zemdliło i zwymiotowałm, siłą rzeczy zwaliłam to na szybkie zjedzenie i za szybkie zapalenie paierosa. Potem juz nie zdarzylo mi się nic co by wskazywalo na ciążę, dopiero tak około trzeciego może końcówki drugiego byłam często śpiąca, nawet nie zmęczona ale śpiąca, ale też do głowy mi nie przszło ze to ciąża, jestem nocnym Markiem, więc zmęczenie w dzień mi się zdarza. Jedynym objawem ciąży z którego w mojej rodzinie śmieją się do dziś to to że "wpieprzałam" dosłownie ledwo rozparzoną słoninę na patelni, czego normalni nienawidzę!!! No i oczwiście puźniejsze objawy były, zadyszka,kolka, zgaga itp
Dodam że dzidzia tak mi się pod żebra schowała że do ósmego miesiaca prawie wogóle po mnie nie było widać że jestem w ciąży. Jak poszłam na patologię i Pani mnie badała , spytała"czy Pani to trzeci miesiąc?" a ja do niej " nie proszę Pani, ja do porodu !"
Także chciałabym drugą ciążę tak znosić
Możesz zrobić test w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki, test powinien wypaść wiarygodnie.
I nie nakręcaj się na początku , wszystko będzie ok, nie panikuj i zrób test!
I daj znać hm?
Milllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 15:18   #2595
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez blackcurrant19 Pokaż wiadomość
Ja okresu w dalszym ciągu nie dostałam ;/ to już 32 dzień (normalnie 28), za to w dzień spodziewanej miesiaczki pojawil przezroczysty (czasem lekko biało-mętny) ciagliwy sluz. czy to mozliwe zeby dni plodne zaczely mi sie w tym samym dniu, w ktorym powinno sie zaczac krwawienie? a jesli tak to czy moglo to spowodowac opoznienie okresu? bo ciaze chyba rzeczywiscie powinnam wykluczyc skoro pojawil sie plodny sluz...
mam dokladnie to samo... @ spóźnia mi się już 8 dni... powoli zaczynam sie bardzo ale to bardzo denerwowac. odpiszcie co oznacza ten śluz, prosze
__________________
[CENTER][B]"Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć."
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 15:32   #2596
daruniia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: jakie sa mozliwosci?

hmm... jak sie to tak czyta to tylko mozna nerwicy dostac :P co przeciez tez wplywa na to kiedy dostaniemy okres... :// i nawet wmawiajac sobie ze nie ma sie o co martwic (bo przeciez i tak sie nie cofnie czasu) to i tak jakos to nie dziala;/
poza tym to przeciez moze byc tez tak ze jeszcze po zaplodnieniu mozna dostac chyba raz okres- wiec to kolejny powod do stresu...
eh wniosek z tego taki ze Ci co maja szczescie i martwia sie "na zapas" musza na przyszlosc lepiej sie wyedukowac na ten temat a potem dzialac :P masara;//
daruniia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 15:36   #2597
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
a ten plyn to preejekulat, ale dziewczyny tu ostro twierdza ze on nie jest w stanie zaplodnic
wydaje mi sie ze preejakulat a przedwczesny wytrysk to co innego. i rzeczywiscie czytalam kiedys ze mezczyzni potrafia miec WYTRYSK bez orgazmu, ale myslalam ze to bajki ;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 18:27   #2598
Milllka
Przyczajenie
 
Avatar Milllka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: jakie sa mozliwosci?

tak nerwicy można dostać. Sama pamiętam ten okres nerwicy, w moim przypadku zakończyło się wszystko jak się zakończyło wówczas byłam przerażona , teraz jestem bardzo szcęśliwa, zresztą jak się te 9 lat temu już oswoiłam z tą myślą ( i inni się oswoili) to też bylam baaaaardzo szczęśliwa. Ale zdaję sobie sprawę że nie wszyscy mogą być w takiej sytuacji szczęśliwi.
A okresu można dostać jeszcze 3 razy po zajściu w ciążę, ale to sie baaaaardzo rzdko zdarza
Wiem że latwo powiedzieć ze grunt to się nie przejmować, ale niestety inej rady brak
No i jak mowiłam najlepiej zrobic test w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki a potem za kilka dni go powturzyć.
Podobno testy mogą się pomylić pokazując brak ciąży, w drugą stronę razej się nie mylą.
Teraz są bardzo dobre i czułe testy,więc trzeba zrobić test
Pozdrowionka
Milllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 18:46   #2599
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

taki sluz jest plodny.
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 18:52   #2600
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Milka, twoja historia poprostu mna 'wstrzasnela' to az nieprawdopodobne, trzeba cholercia uwazac nawet przy pettingu ale dobrze ze ciaza byla taka 'lagodna' i bezobjawowa i ze dzidiza urodzila sie zdrowa, zycze zeby i druga ciaza przebiegala tak samo
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:17   #2601
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
Mnie drętwieją, szczególnie gdy siedzę przy komputerze, byłam z tym u lekarza i miałam badania i niby wsio okej.
A co do brania moich tabletek to
dziwne rzeczy zaczęły się już dziać przy wcześniejszym opakowaniu, bo codziennie mdliło mnie 4 h po wzięciu tabletki;\ Wizytę mam dopiero na wrzesień umówioną bo moja gin. jest strasznie oblegana;\
strasznie długo czekasz...Mogło tak być, że wszytsko w organizmie sie skumulowało i zaczyna Ci świrować...Nie wierzę,że te mdłości tak z niczego się pojawiły.
Pocieszyłaś mnie z tym drętwieniem
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:32   #2602
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

mnie tez mdli 4 godziny po wzieciu, ginekolog powiedziala ze sie przyzwyczaje -.-
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:36   #2603
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: jakie sa mozliwosci?

boszz mna tez ;p w swoim zyciu wiele mialam takich sytuacji, dobrze ze mnie to ominelo ;p teraz bym sie ciazy juz nie bala, ale chociazby 2-3 lata temu owszem...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:37   #2604
Milllka
Przyczajenie
 
Avatar Milllka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Prawda? Tyle razy o tym z mężem rozmawialśmy, jak bardzo nieprawdopodobne było moje zajście w ciążę. Widocznie poprostu tak miało być! Nie mniej jednak nie ja pierwsza, nie ostatnia
Dlatego bylismy przekonani ze zajście w drugą ciążę będzie jak pstryknięcie palcem, a tu DUPA BLADA delikatnie rzecz ujmując
Milllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:00   #2605
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Cytat:
Napisane przez Milllka Pokaż wiadomość
Prawda? Tyle razy o tym z mężem rozmawialśmy, jak bardzo nieprawdopodobne było moje zajście w ciążę. Widocznie poprostu tak miało być! Nie mniej jednak nie ja pierwsza, nie ostatnia
Dlatego bylismy przekonani ze zajście w drugą ciążę będzie jak pstryknięcie palcem, a tu DUPA BLADA delikatnie rzecz ujmując
wiec widzisz, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo : na pewno teraz sie cieszycie z pierwszego dziecka a i drugie tez pewnie przyjdzie, w swoim czasie
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:09   #2606
Milllka
Przyczajenie
 
Avatar Milllka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Baaaaaaaaaaaardzo się cieszymy! Ba od momętu jak się upewniliśmy że to ciąża i troszeczkę uspokoiliśmy, bo byliśmy bardzo młodzi tzn. ja byłam bardzo mlodziutka , to sie cieszyliśmy. Chodz nie powiem obawy były , czy se poradzimy. . To nasze największe szczęście i duma! I jak do tej pory se radzimy Z drugą dzidzią ....hm....miejmy nadzieję że się uda. Swoją drogą, ja to w życiu jest, jak sę nie chce to się przytrafia a jak się chce to nici :-(
Ja się smieję że kobieta to albo z niecierpliwieniem czeka na @ , albo na jej brak hehe
No cóż pożyjemy zobaczymy
Milllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:20   #2607
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: jakie sa mozliwosci?

u mnie nie raz bylo tak ze czekalam na okres jak na zbawienie xD
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:31   #2608
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
u mnie nie raz bylo tak ze czekalam na okres jak na zbawienie xD
chyba kazda z nas to przechodzila
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:12   #2609
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Wow
W taki sposób zajść w ciążę, to "prawie" jak niepokalane poczęcie

Przyznam szczerze, że ja nigdy nie miałam tego typu problemów, nigdy nie zdarzyło mi się martwić, że jestem w ciąży. Jakoś nigdy nie dopuściłam / nie dopuściliśmy do sytuacji, która mogłaby być w jakiś sposób grozić nieplanowaną ciążą. Nawet w największych chwilach uniesienia, zdrowy rozsądek pozostał.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 22:55   #2610
Milllka
Przyczajenie
 
Avatar Milllka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: jakie sa mozliwosci?

Niepokalane poczęcie ...hehe...dobre! Takiego porównania jeszcze nie słyszałam
Dziś powiem o takim porównaniu mężowi, ciekawe jak On się z tego uśmije
Sanderek - jestem pełna podziwu, jesteś jedną z nielicznych która nigdy nie dała się ponieść
Milllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.