Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 07:59   #1
mrozie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7

Okres = się ciąża?czy to mozliwe?


No hej mam pytanie, ostatnio mnie doszły słuchy że jakaś dziewczyna miała okres no i była w ciąży?Czy coś takiego wogóle jest możliwe żeby bedąc w ciązy mieć okres??
mrozie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 08:03   #2
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

Tak jest to morzliwe można mieć okres nawet do trzeciego miesiąca ciąży, dla potwierdzenie ciąży najlepiej zrobić sobie badanie krwi Beta HCG
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 08:21   #3
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

witam

niestety bywa i tak ze mozna być w ciazy i miec miesiączke do 3 m-cy oczywiście nie taka obfitą

asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 10:26   #4
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

ale nie popadajmy w paranoję. chociaż okres wcale nie musi być wyznacznikiem braku ciąży
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 10:47   #5
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

Tak to możliwe, sama znam taką osobę, ale dzieje się to raczej bardzo rzadko.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 17:56   #6
Edwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Problem :/

Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia. Mimo, że wytrysk nie byłe we mnie, zdaję sobię sprawę, że to nie ma nic do rzeczy.
Dzisiaj dostałam okresu. Czy to oznacza, ze nie jestem w ciąży?
Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że jestem? Jeśli tak, to jakie?
Co mogę teraz zrobić?
PROSZĘ O POMOC!!!
Edwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:03   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Problem :/

Cytat:
Napisane przez Edwi Pokaż wiadomość
Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia. Mimo, że wytrysk nie byłe we mnie, zdaję sobię sprawę, że to nie ma nic do rzeczy.
Dzisiaj dostałam okresu. Czy to oznacza, ze nie jestem w ciąży?
Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że jestem? Jeśli tak, to jakie?
Co mogę teraz zrobić?
PROSZĘ O POMOC!!!
Jeszcze się nie masz czym matriwć, przecież to dopiero jeden dzień! Okres masz zawsze regularnie co do dnia? Jak w ciągu kilku najbliższych dni nie będziesz mieć okreu, zrób test i będziesz wiedziała, czy jesteś czy nie...

Poza tym radziłabym pomyśleć o zabezpieczeniu
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 18:11   #8
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Problem :/

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie masz czym matriwć, przecież to dopiero jeden dzień! Okres masz zawsze regularnie co do dnia? Jak w ciągu kilku najbliższych dni nie będziesz mieć okreu, zrób test i będziesz wiedziała, czy jesteś czy nie...

Poza tym radziłabym pomyśleć o zabezpieczeniu
Ale Edwi dostala okres. przeczytaj uwaznie .

Edwi - nie jestesmy wirtualnym testem ciazowym. Zrob za kilka dni (min. 5) test i przekonasz.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:12   #9
Edwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: Problem :/

Ale ja dostałam dziś okresu!!!
Mam normalną miesiączkę...
Ale słyszałam, że i tak mogę być w ciąży... Czy to mało prawdopodone? Może mam wziąć jutro postinor?
Edwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:20   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Edwi Pokaż wiadomość
Ale ja dostałam dziś okresu!!!
Mam normalną miesiączkę...
Ale słyszałam, że i tak mogę być w ciąży... Czy to mało prawdopodone? Może mam wziąć jutro postinor?
Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
Ale Edwi dostala okres. przeczytaj uwaznie .

Edwi - nie jestesmy wirtualnym testem ciazowym. Zrob za kilka dni (min. 5) test i przekonasz.
Oj, przepraszam, czytać chyba nie umiem . Co nie zmienia faktu, że uważam, że powinnieście pomyśleć z partnerem o zabezpieczeniu.
Wydaje mi się, że nie jesteś w ciąży skoro masz okres, zdarza się to raczej rzadko, że kobieta ma okres pomimo ciąży...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:23   #11
Edwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

zazwyczaj się zabezpieczamy, ale wczoraj nas poniosło. to było głupie! wiem! i jestem na siebie zła :/ to brać ten postinor, czy nie?
Edwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 18:33   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Edwi Pokaż wiadomość
zazwyczaj się zabezpieczamy, ale wczoraj nas poniosło. to było głupie! wiem! i jestem na siebie zła :/ to brać ten postinor, czy nie?
Wiesz, z postinorem to też nie jest takie hop-siup.

Po pierwsze bardzo często jest problem z dostaniem się do lekarza z dnia na dzień, zazwyczaj z tego, co czytałąm na forum dziewczyny muszą iść do prywatnych ginekologów, a i tacy nie chcą czasem wypisać recepty.

Druga spawa to cena, około 50 zł.-dokładnie nie wiem ile, (choć może dla Ciebie nie będzie to problem)-ja bym poszła do ginekologa i zaczęła brać pigułki.

Ja na Twoim miejscu bym nie brała. Ale lepiej skonsultuj się z lekarzem, on lepiej Ci doradzi.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 18:46   #13
duchota
BAN stały
 
Avatar duchota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
GG do duchota
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

Jesli kochałaś sie dzien przed okresem to szanse na ciaze sa minimalne... Jeśli krwawienie bedzie takie jak zawsze, a nie jakies dziwne okresopodobne plamienia, to nie powinnas miec powodow do obaw, moim zdaniem.
duchota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 21:16   #14
Edwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

Mój chłopkak sprawdził dokładnie info. Powiedział, że regularna miesiączka to wykluczenie ciąży. Yuppie Dzięki Dziewczyny za wsparcie
A Postinor już brałam w życiu 2 razy Głupia, głupia.
Edwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 21:34   #15
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez Edwi Pokaż wiadomość
Mój chłopkak sprawdził dokładnie info. Powiedział, że regularna miesiączka to wykluczenie ciąży. Yuppie
A gdzież on to sprawdził A tu w tym samym wątku coś innego...

Cytat:
Napisane przez Edwi Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za wsparcie
Dobrze, że masz jakiś powód do radości, bo przynajmniej nie będziesz pisać, że się strasznie denerwujesz.

Cytat:
Napisane przez Edwi Pokaż wiadomość
A Postinor już brałam w życiu 2 razy Głupia, głupia.
Oj, coś w tym jest... 19 lat.... życzę ci, żeby ci to nigdy nie zaszkodziło...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 23:13   #16
Edwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

W ciąży może być krwawienie, ale nie okres.
A tu regularna miesiączka.
Ja też to sprawdziłam - spytała ginekologa.
Edwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 13:25   #17
patris84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Lęk Przed Ciążą

Witam Wszystkich!!! jestem pierwszy raz na forum jako uczestniczka. Mam pytanie do Was i do Pana Doktora...
dlaczego wciąż męczą mnie lęki ciążowe pomimo tego, że nie uprawiałam jeszcze seksu...
boje się zbliżenia i jeśli nawet pozwalam sobie na pieszczoty to później ciężko to znoszę, poniewż wydaje mi się, że coś się stało i zaszłąm w ciążę
ostatnio byłam u mojego chłopaka, który jest bardzo czułu i troskliwy i do niczego nie doszło oprócz pieszczot "ręcznych", obydwoje byliśmy w piżamach i bieliżnie...później dostałam okres i cieszyłam się, że spokojnie to zniosłam...niestety myliłam się teraz wciąż myśle, że coś się stało bo byłam u niego akurat w połowie cyklu i od dwóch dni jest mi niedobrze...Panie Doktorze czy to możliwe, że jestem w ciąży??? nie kochałam się z moim chłopakiem, dlaczego wciąż się boje?? wstyd mi za to...
pozdrawiam wszystkich
patris84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 15:18   #18
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Lęk Przed Ciążą

nie martw się, to normalne że się obawiasz ciąży..jesli obawiasz się tak mocno to może poproś lekarza o tabletki o ile chcesz współżyć oczywiście (a jak sama piszesz, obawiasz się tego..), inaczej nie ma sensu obciążać organizmu..nie jest to żadne niebezpieczeństwo w bieliźnie i w piżamie, niektóre wizażanki pisały ze ich chłopak dotknął członkiem je a na sobie miały tylko stringi i w ciąży nie były więc jest ok plemniki to nie strongmeni z laserami przecinającymi każdy materiał i z krwiożerczym spojrzeniem dążący do jednego-by zapłodnić kobietę za wszelką cenę, nawet ich śmierci (bez złośliwości oczywiście ) nie stresuj isę tak, jest wszystko w porządku pod warunkiem oczywiście że nie przeniosłaś ty lub twój partner ewentualnej spermy w okolice Twoich narządów, choć i tu jest niskie ryzyko (choć jest)..

niedobrze jest Ci ze stresu nic więcej opanuj się, napij się herbatki z melisy i nie myśl że zostaniesz mamą, bo do tego to masz jeszcze daleko!
a kiedy zdecydujesz się na wspólżycie to dobrze się zabezpiecz i będzie ok! ja stosuję tabsy już od pół roku ponad i nic się nie stało..choć wiem jak człowiekowi pracuje umysł jak doszło do pieszczot nawet przez stertę ubrań a potem "co to będzie" więc cię doskonale rozumiem, ale wiem też że było to martwienie bez sensu..stres opóźnia miesiączkę, to tak na przyszłość jakby coś się spóźniało trzymaj się
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 17:21   #19
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lęk Przed Ciążą

Jezeli tak panicznie boisz się ciąży oznacza to, że nie jestes jeszcze przygotowana do współżycia. Tabletki w tym przypadku nie pomogą - i tak będziesz się bała ciązy.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 06:38   #20
patris84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Lęk Przed Ciążą

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TAK SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!!!!!!!!!!! i miłe słowa...obecnie czuję się znacznie lepiej...zaczynam racjonalnie do tego podchodzić...w końcu to ja panuje nad swoim umysłem a nie na odwrót!!!! wiem, że nic się nie stało...i tego będę się trzymała!!!!! Dziękuję za wsparcie!!!

Edytowane przez patris84
Czas edycji: 2007-02-22 o 07:10
patris84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 09:51   #21
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Lęk Przed Ciążą

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość
Jezeli tak panicznie boisz się ciąży oznacza to, że nie jestes jeszcze przygotowana do współżycia. Tabletki w tym przypadku nie pomogą - i tak będziesz się bała ciązy.
zgadzam się Marilyn, nie jesteś jeszce gotowa na współzycie. Też przez takie cos przechodziłam, i myslę że taki lęk jest normalny dla osób które poczatkują w jakiej by to nie było formie sexu. Jestes przewrażliwiona i panicznie boisz sie ciązy. Jedyne co moge Ci poradzić to żebyś spokojniej do tego wszystkiego podchodziła Naprawde, w ciąze nie jest tak łatwo zajśc jak się wydaje Pozdrawiam
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 11:07   #22
patris84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Lęk Przed Ciążą

Dziękuję Natali i Marilyn...cieszę się, że istenieje takie forum i że reakcje są natychmiastowe ........może faktycznie jak ju zacznę współżyć...to moje obawy miną..mój partner nie wie już jak ma mi pomóc żebym przestała martwić się na zapas...najciekawsze jest to, że ja ąłpię schizy jak już mija mi okres...pomimo tego, że po pieszczotach wszystko jest oka i przychodzi miesiączka (mocna) to potem jak ustaje to znów się boję aż do następnego okresu wtedy się wyciszam...wiem, że to totalnie głupie, ale tak mam..walczę z tym jak mogę, ale nie jest to łatwe..
patris84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:01   #23
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lęk Przed Ciążą

Twoje dziwne odczucia mogą być podobne do ciąży urojonej, bo jesta taka. Wytwarza się w Twojej psychice i podświadomie zaczynasz odczuwać symptomy ciążowe. Ale to nie ciąża

Uważam jednak, że dobrze iż do niczego poważnego nie doszło. Sama widzisz, że nie jesteś gotowa, ani do małżeństwa, ani macierzyństwa. Prawdziwa miłość wnosi spokój, a u Ciebie sama widzisz, jest paniczny lęk.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:54   #24
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Lęk Przed Ciążą

patris84 nie jest możliwe, że jestes w ciązy.Nie masz powodów do zmartwień więc spokojnie
Dziewczyny mają racje, że skoro tak bardzo obawiasz się zbliżenia to nie jestes jeszce po prostu gotowa,wszytsko przyjdzie w swoim czasie.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:37   #25
patris84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Lęk Przed Ciążą

Mariola 13 faktycznie nie jestem gotowa na to by zostać mama, chociaż mój wiek juz by na to pozwalał spokojniutko ale wiem, że to miłość. Jestem z Moim chłopakiem 14 miesięcy i jesteśmy ze sobą na odległość jak jestem przy nim nawet nie myślę o takich pierdołach...schodki zaczynają się kiedy zostaję sama..jakieś 270km. od niego... ale dziękuję za odpowiedź
patris84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 09:34   #26
abrico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 61
ciąża z tabletkami bez objaw?

czy jest mozliwa ciaza bez objaw? skad kobieta ktora bierze tabletki moze wiedziec ze jest w ciazy(mala szansa no ale ten mały procent jest)? czy w takiej sytuacji krwawienia nie ma?
abrico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 09:48   #27
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ciąża z tabletkami bez objaw?

Podstawą podejrzenia, ze kobieta jest w ciązy jest zatrzymanie miesiączki. Jezeli podczas brania prawidłowo pigułek krwawienie w czasie 7 dniowej przerwy nie wystąpiło to owszem, może to być objaw ciąży ( 0.01% szansy na ciążę)
Czasami zdarzają się ciąże podczas których krwawienie i tak wystepuje, nawet do 4 miesiąca, ale to się zdaża bardzo rzadko. Są poza tym inne objawy świadczące o ciąży, np: poranne mdłości, zmiana w wygladzie sutków...
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 10:14   #28
abrico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 61
Dot.: ciąża z tabletkami bez objaw?

a bo tak sie zastanawiam poniewaz wyczytalam gdzies na wizaz ze znajoma kogos tam byla w ciazy w 6 miesiacu i brala caly czas tabletki anty bo o tym nie wiedziala nie wiem jak mogla o tym nie wiedziec czy jest to w ogole mozliwe....podobno pozniej urodzila zdrowe dziecko. gdzies to czytalam i chcialabym wkleic ale nie moglam znalezc ;/
abrico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:58   #29
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: ciąża z tabletkami bez objaw?

Niektóre dziewczyny czasami nie mają krwawienia z odstawienia(np mają co pare miesięcy-opakowań). W takim wypadku można się nie domyślic że tym razem to objaw ciąży.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 18:12   #30
ma_lina
Przyczajenie
 
Avatar ma_lina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18
Dot.: Okres = się ciąża?czy to mozliwe?

nie no ja wiem ze to moze nie ten temat ale mimo wszystko napisze. prosze o pomoc - jak to jest ze jesli jednego dnia zaczal mi sie okres, drugiego kochalam sie z moim chlopakiem, pekla prezerwatywa a nastepnego dnia okres zrobil sie malutki i zniknal. dodam ze zawsze byl taki przez 7 dni. a tu kuku. jestem spanikowana, czy to ze okres zniknal znaczy ze moge byc w ciazy? kiedy lekarz bedzie w stanie mi powiedziec czy dziecko czy nie?
ma_lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.