Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 21:12   #4021
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Paru panów mogę oddać - właśnie mamy grupkę w ramach wymiany międzyszkolnej
z chęcią przygarnę rok nie byłam już we włoszech i tęsknię za tą kulturą... i takimi różnymi

Srebrnousta, teraz we włoszech jest idealna temperatura. żadnych afrykańskich upałów, przyjemna wiosna
a do skandynawii bym się z miłą chęcią przejechała- ci jasnowłosi bogowie tyle że tam nie będzie tych cudnych kosmetyków
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:14   #4022
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
a do skandynawii bym się z miłą chęcią przejechała- ci jasnowłosi bogowie tyle że tam nie będzie tych cudnych kosmetyków
Ale będą inne!
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:16   #4023
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
natrix, ty chora jesteś? uuu, kochana to zdrowiej szybko ale patrząc na zdjęcie, w zyciu bym nie powiedziała, że chorujesz. jak zwykle świetnie wyglądasz za to po mnie takie rzeczy widać na kilometr
chyba dodam tą pomadkę do listy zakupów
Ano, grypisko mnie dołapało i nie jestem pewna czy terapia zimnym piwem odniesie oczekiwany przeze mnie pozytywny skutek Ale chora jestem tylko na zdjęciu samych ust - na drugim jestem w pełni sił na wakacjach minionych, dlatego nie widać po mnie zmaltretowania
Dzięki za pozdrowienia
A pomadkę polecam

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Kira i natrix...ależ Wy piękne!

...a moich fot, jak wstawiłam, nikt chyba nie zauważył (dąs) (narcyzik...ciut zakompleksiony do tego ;P )

...ciekawi mnie czy bladość odejmuje lat? Chyba tak. I bomba.
Ja też zauważyłam i przywitałam "Nowe Blade Twarze"
A Ty niepotrtzebnie masz kompleksy, jesteś cudna, zwłaszcza w tej drugiej fryzurze

I moim zdaniem jak najbardziej bladość odejmuje lat, albo odwrotnie, ciemna cera ich dodaje
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:41   #4024
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hej, możecie mi pomóc?
ktoś kiedyś zamieszczał link do takiego filtra do twarzy dla cery trądzikowej, nie mogę go znaleźć w KWC, i zupełnie nie pamiętam marki...
przypomnicie?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:22   #4025
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Muszę napisać o moim nowym odkryciu, muszę!

Być może część z Was zna już ten specyfik, ale ja wczoraj miałam okazję po raz pierwszy go użyć - olej rycynowy. Przeczytałam o nim w wątku "Sposób Japonek na piękną cerę" (tak btw - polecam, część z Was już tam pisuje o ile mnie pamięć nie myli ).

Lekkie przebarwienia przytłumione, drobne wypryski (takie malutkie grudki jak kaszka manna) znikły, blizna potrądzikowa wydaje się bardziej płaska.

Jestem w szoku, jak bardzo dobrze działa tak niepozorny i tani specyfik.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:36   #4026
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To chyba ja zrobiłam raban na pół wizażu, że ten olejek to taka rewelacja Ale faktycznie, buzia wygląda po nim dużo lepiej
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 10:31   #4027
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
hej, możecie mi pomóc?
ktoś kiedyś zamieszczał link do takiego filtra do twarzy dla cery trądzikowej, nie mogę go znaleźć w KWC, i zupełnie nie pamiętam marki...
przypomnicie?
chodzi o ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...radzikowej.htm
?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 10:52   #4028
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
To chyba ja zrobiłam raban na pół wizażu, że ten olejek to taka rewelacja Ale faktycznie, buzia wygląda po nim dużo lepiej
Używacie olejku rycynowego do twarzy? Tego jeszcze nie próbowałam Ale na włosy i rzęsy działa świetnie
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:04   #4029
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

O Jezu...Kolejny wątek przez który zginę przed kompem Właśnie Was odkryłam, Dziewczyny i przyłączę się, jeśli mogę... Mam od razu pytanie...W sumie do elianki, bo z tego, co wyczytałam, to mamy podobny rodzaj cery. Trza mi podkładu jakiegoś jasnego z naciskiem "do tłustej cery". Zamierzam zamówić puder bambusowy i w ogóle wniknąć w minerały, ale to mi zajmie z miesiąc, w potrzebuję na już. Tak, żeby iść do drogerii i kupić. I żeby jeszcze kieszeni nie zrujnował. Podczytałam Was, ale generalnie piszecie o jasnych podkładach i to minerałach, a nie wiem która jaką ma cerę, tylko u elianki udało mi się wyczytać, że ma dość problematyczną...
Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:04   #4030
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No proszę... kolejna zachwycona olejkiem rycynowym, chyba muszę zabrać go trochę moim włoskom i paćnąć na buziu na czółko konkretnie jak kaszke likwiduje może zaraz się dowiem, że zmarszczki mimiczne też
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:13   #4031
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
O Jezu...Kolejny wątek przez który zginę przed kompem Właśnie Was odkryłam, Dziewczyny i przyłączę się, jeśli mogę... Mam od razu pytanie...W sumie do elianki, bo z tego, co wyczytałam, to mamy podobny rodzaj cery. Trza mi podkładu jakiegoś jasnego z naciskiem "do tłustej cery". Zamierzam zamówić puder bambusowy i w ogóle wniknąć w minerały, ale to mi zajmie z miesiąc, w potrzebuję na już. Tak, żeby iść do drogerii i kupić. I żeby jeszcze kieszeni nie zrujnował. Podczytałam Was, ale generalnie piszecie o jasnych podkładach i to minerałach, a nie wiem która jaką ma cerę, tylko u elianki udało mi się wyczytać, że ma dość problematyczną...
Ja używam Deborah Color Copy odcień 0 fairy rose, ale teraz tylko na nos (naczynkowo zaczerwieniony) i pudru bambusowego. Aktualnie za pomocą starannej pielęgnacji osiągnęłam stan skóry niemal idealny, potrzebuję tylko ujednolicenia i color copy mi takie daje. Nie zapycha, nie tłuści i ogólnie jestem zadowolona. Puder bambusowy matuje filtr na parę godzin.

Podkład kosztuje ok 60 zł.

mam tez pharmaceris ivory, ale jest odrobinę zbyt żółty i bardzo kryjący. Jeśli masz kłopoty z cera , to powinien CI odpowiadać, bo on NAPRAWDĘ kryje...

Jak wykończę deborah to się może zabiorę za minerały, ale nie miałąm z nimi w ogóle do czynienia.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Używacie olejku rycynowego do twarzy? Tego jeszcze nie próbowałam Ale na włosy i rzęsy działa świetnie
Ja używałam. Krzywdy mi nie zrobił, rewelacji też nie. Może dziś na noc użyje do dwufazowego nawilżacza z kwasem hialuronowym.

Normalnie na noc nakładam jakiś olej pomieszany z kwasem albo serum LEMON z BU + kwas, bo samo serum jest dla mnie za tłuste. Serum fajnie wyciąga otwarte zaskórniku, rano są "na wierzchu" można je usunąć wacikiem zwilżonym tonikiem

Mieszam z kwasem także oliwkę hipp i olej arganowy. Dziś spróbuje z rycynką
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 11:48   #4032
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ciekawe, czy któraś mnie jeszcze pamięta Nie pisałam chyba z rok, ale podczytuję Was A z racji tego, że zaraz matura to... mam więcej czasu na wizaż

Cytat:
Napisane przez elianka
Ja używam Deborah Color Copy odcień 0 fairy rose, ale teraz tylko na nos (naczynkowo zaczerwieniony) i pudru bambusowego. Aktualnie za pomocą starannej pielęgnacji osiągnęłam stan skóry niemal idealny, potrzebuję tylko ujednolicenia i color copy mi takie daje. Nie zapycha, nie tłuści i ogólnie jestem zadowolona. Puder bambusowy matuje filtr na parę godzin.
Ja używam samych kosmetyków z BU od około 2,5 miesiąca, więc krótko i jestem nimi oczarowana Co prawda do ideału jeszcze daleko, walczę z zaskórnikami na nosie, przebarwieniami potrądzikowymi (niewielkie, ale wiemy, że każda, nawet najmniejsza plamka widoczna jest na bladym licu z kilometra ) i okazjonalnymi, małymi wypryskami. Używam kwasu AHA/BHA, hydrolatu oczarowego, żelu hialuronowego i olejka myjącego i na bank nie powrócę do kosmetyków drogeryjnych
Kiedyś nie mogłam sobie wyobrazić wyjścia z domu bez podkładu (i to mocno kryjącego) teraz wystarczy filtr, trochę korektora, skrobi z jedwabiem i jazda
Muszę zmacać ten podkład na okazjonalne wyjścia, bo teraz żadnego nie posiadam

Cytat:
Napisane przez elianka
Normalnie na noc nakładam jakiś olej pomieszany z kwasem albo serum LEMON z BU + kwas, bo samo serum jest dla mnie za tłuste. Serum fajnie wyciąga otwarte zaskórniku, rano są "na wierzchu" można je usunąć wacikiem zwilżonym tonikiem
Mówisz ? Za miesiąc muszę zrobić zamówienie z BU to go zamówię!


Szukam jakiegoś sensownego zdjęcia swojej twarzy w świetle dziennym i nic nie mogę znaleźć. No nic, zrobię jutro po zakończeniu roku szkolnego (jak to pięknie brzmi) i Was postraszę


A co do lata - ja je uwielbiam Optymalna temperatura dla mnie to 25 stopni, ale jak jest więcej to też nie narzekam. Z tym, że w moim mieście jest pełno lasów i jezior, więc mogę swobodnie spędzać czas gdzieś nad wodą, a nie w centrum miasta, pokryta filtrem (tylko czemu do niego tak wszystko się lepi?!). No i w lato uwielbiam to, że można siedzieć do późnego wieczora w samych spodniach i bluzce


Używała może któraś z Was białego rozświetlacza z Inglota? Teraz mam Moonlight z essence - odpowiednik AOHa, bardzo go lubię, ale przy odrobinę bielącej Avence nie nadaje się w większej ilości na kości policzkowe
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2010-04-29 o 11:53 Powód: dopisek
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:54   #4033
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
A co do lata - ja je uwielbiam Optymalna temperatura dla mnie to 25 stopni, ale jak jest więcej to też nie narzekam. Z tym, że w moim mieście jest pełno lasów i jezior, więc mogę swobodnie spędzać czas gdzieś nad wodą, a nie w centrum miasta, pokryta filtrem (tylko czemu do niego tak wszystko się lepi?!). No i w lato uwielbiam to, że można siedzieć do późnego wieczora w samych spodniach i bluzce
Po przeczytaniu tego fragmentu Twojej wypowiedzi od razu wiedziałam, skąd jesteś Też jestem z Warmii, to jakaś kraina bladolicych piękności
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:54   #4034
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
nie do końca o ten, bo tamten chyba był w tubce, ale za ten tez dzięki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:58   #4035
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
nie do końca o ten, bo tamten chyba był w tubce, ale za ten tez dzięki
Ja miałam ten, ale 50+ i był fajny.
Zastanawiam się, co kupić teraz, bo Iwostin mi się kończy. Nie kupię go znowu, bo na lato na pewno się nie nada, za gęsty I chyba nie będę eksperymentować, tylko kupię ten LRP.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:08   #4036
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
O Jezu...Kolejny wątek przez który zginę przed kompem Właśnie Was odkryłam, Dziewczyny i przyłączę się, jeśli mogę... Mam od razu pytanie...W sumie do elianki, bo z tego, co wyczytałam, to mamy podobny rodzaj cery. Trza mi podkładu jakiegoś jasnego z naciskiem "do tłustej cery". Zamierzam zamówić puder bambusowy i w ogóle wniknąć w minerały, ale to mi zajmie z miesiąc, w potrzebuję na już. Tak, żeby iść do drogerii i kupić. I żeby jeszcze kieszeni nie zrujnował. Podczytałam Was, ale generalnie piszecie o jasnych podkładach i to minerałach, a nie wiem która jaką ma cerę, tylko u elianki udało mi się wyczytać, że ma dość problematyczną...
ja też bym Ci poleciła pharmaceris ivory - jeśli masz ciepły (żółtawy) odcień cery, on ma specjalnie lekką formułę, aby nie zapychać i jest dość kryjący, a przy tym nie za drogi (ok. 30 zł)
może nie jest ideałem, ale stosunek ceny do jakości jest zadowalający

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

Normalnie na noc nakładam jakiś olej pomieszany z kwasem albo serum LEMON z BU + kwas, bo samo serum jest dla mnie za tłuste. Serum fajnie wyciąga otwarte zaskórniku, rano są "na wierzchu" można je usunąć wacikiem zwilżonym tonikiem

Mieszam z kwasem także oliwkę hipp i olej arganowy. Dziś spróbuje z rycynką
elianka - a jakim kwasem ty mieszasz serum lemon?
bo przecież samo serum już ma kwas... to można jeszcze je z innym kwasem mieszać? dla mnie też jest za tłuste, ale ja z kremem nawilżającym mieszam...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:09   #4037
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli
Po przeczytaniu tego fragmentu Twojej wypowiedzi od razu wiedziałam, skąd jesteś Też jestem z Warmii, to jakaś kraina bladolicych piękności
No oczywiście
Kocham wzrok ludzi na plaży jak jestem w gronie opalonych koleżanek i odbijam promienie słoneczne Ale nie cierpię miliarda komarów w lato

Kusi mnie pofarbować włosy na rudo, ale nie mocny, taki rudy blond Teraz jestem blondynką, tylko że cholernie się boję
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:11   #4038
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja miałam ten, ale 50+ i był fajny.
Zastanawiam się, co kupić teraz, bo Iwostin mi się kończy. Nie kupię go znowu, bo na lato na pewno się nie nada, za gęsty I chyba nie będę eksperymentować, tylko kupię ten LRP.
dzięki!
kurcze, ja z jeden strony chcę, a z drugiej byle co mnie tak zapycha, że boję się... a stan mojej cery to coś co potrawfi mnie tak na maksa zdołować, że nawet perspektywa zmarszczek mniej na mnie działa (tym bardziej, że na razie za dużo ich zapowiedzi nie dostrzegam) czasem myślę, że mnie woda zapycha
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:22   #4039
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
j
elianka - a jakim kwasem ty mieszasz serum lemon?
.
Hialuronowym.. nie napisałam...? gapa ze mnie
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 12:25   #4040
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Hialuronowym.. nie napisałam...? gapa ze mnie
aaaaa takim żelem? spoko, miałam, ale.... mi się przeterminował... jakoś mnie wkurzał w użyciu

znalazłam ten filtr, którego szukałam:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35986-opis-Pharmaceris-S-Hydrolipidowy-lagodzacy-krem-ochronny-do-twarzy-SPF-50.htm
zastanawiam się czy by mnie po nim nie wypryszczyło, kusi ceną...
może lepiej kupić LRP, jeśli jest typowo do cery trądzikowej
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:34   #4041
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
aaaaa takim żelem? spoko, miałam, ale.... mi się przeterminował... jakoś mnie wkurzał w użyciu
Mnie sam żel wysusza, ale w połączeniu z olejami fajnie się emulguje i robi się taki odżywczo- nawilżający kremik
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:37   #4042
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Mnie sam żel wysusza, ale w połączeniu z olejami fajnie się emulguje i robi się taki odżywczo- nawilżający kremik
to ja wolę oleje z humectanem mieszać
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:15   #4043
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja też bym Ci poleciła pharmaceris ivory - jeśli masz ciepły (żółtawy) odcień cery, on ma specjalnie lekką formułę, aby nie zapychać i jest dość kryjący, a przy tym nie za drogi (ok. 30 zł)
może nie jest ideałem, ale stosunek ceny do jakości jest zadowalający



elianka - a jakim kwasem ty mieszasz serum lemon?
bo przecież samo serum już ma kwas... to można jeszcze je z innym kwasem mieszać? dla mnie też jest za tłuste, ale ja z kremem nawilżającym mieszam...
Na KWC ma takie sobie opinie, zwł. że zależy mi na matowieniu...Nie wiem, czy się nie skuszę na jakąś próbkę tego, który elianka zaproponowała...A może Inglot?
Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:20   #4044
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Na KWC ma takie sobie opinie, zwł. że zależy mi na matowieniu...Nie wiem, czy się nie skuszę na jakąś próbkę tego, który elianka zaproponowała...A może Inglot?
inglot, który miałam - nie wiem, czy tam jest kilka rodzajów czy więcej - był ciemny i zdecydowanie nie matowił...
to może bardziej true match? W1
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 17:36   #4045
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
to może bardziej true match? W1
sama przymierzam się do true matcha w1, tyle, że pudru. mam ciepłą cerę, ale jak zobaczyłam jego zdjęcia to z lekka się przeraziłam. nadaje się do, przepraszam za porównanie ludzi z żółtaczką
a do tego wcale nie wydaje się super extra jasny- wg mnie wręcz przeciwnie, dosyć ciemny.
widziałam wczoraj w3 i w porównaniu ze zdjęciem w1 był z 4 razy jaśniejszy.
a poza tym, najjaśniejszy dostępny w polsce jest w3.

Jik, wiem, że pytałaś elianki, więc przepraszam, że wrzucam swoje trzy grosze sama mam cerę dosyć tłustą i problematyczną, nawet revlon wymiękał- spływał i nici z krycia.
kupiłam nowy podkład w musie l'oreala i muszę ci powiedzieć, że cudnie wchłania tłuszcz, do tego puder matujący i makijaż mam na cały dzień, praktycznie bez poprawek.

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
znalazłam ten filtr, którego szukałam:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35986-opis-Pharmaceris-S-Hydrolipidowy-lagodzacy-krem-ochronny-do-twarzy-SPF-50.htm
zastanawiam się czy by mnie po nim nie wypryszczyło, kusi ceną...
może lepiej kupić LRP, jeśli jest typowo do cery trądzikowej
ach, o ten ci chodziło mam go zapisanego w linkach i nawet rozważam jego kupno. mam dwa kremy z pharmacerisa i piankę i muszę powiedzieć, że nie narzekam na te kosmetyki. szczególnie kremy są boskie, a jak nawilżają i to za śmieszne pieniądze.
myślę, że warto spróbować...

jeśli chodzi ci o typowy krem z filtrem do cery trądzikowej to z ręką na sercu polecę ci taki zielony, filtr 50spf. był świetny cena ok.50zł. pamiętam, że był szum wokół niego latem. nawet lajsnęli się na artykuł o nim w sierpniowym joy'u
jednak, jako, że dawno go zużyłam i mam lekką sklerozę to nie pamiętam dokładnie nazwy na 90% to był svr.

edit: jednak moja skleroza jest poważna to żaden svr tylko uriage, hyseac.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...wsloneczny.htm
ja się w nim zakochałam, ale szukam nowych wrażeń

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-04-29 o 17:46
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 17:41   #4046
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wiecie co? Ja już wiem, co najlepiej wpływa na jasną cerę...SESJA

Po kilkudniowym maratonie naukowym jestem idealnie blada i zeszła ta lekka opalenizna, której się dorobiłam w pierwszych, słonecznych dniach wiosny.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 17:58   #4047
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira, na mnie nie działa od tygodnia nie chodzę do szkoły tylko cały czas w książkach siedzę (program: biologia 3 lata w tydzień jest właśnie na ukończeniu ) i nie jestem bledsza! Może już bardziej się nie da

A mnie zaskoczyły miło mazidła, miałam smętną resztkę skrobi którą już skończyłam i musiałam matowić filtr jakimś przyciemnym pudrem mamy, fuj we wtorek zamówiłam, ale liczyłam, że przyjdzie po weekendzie majowym, a tutaj proszę! Pan listonosz przyniósł paczkę (akurat miałam maseczkę z zieloną glinką ) więc jutro mogę się zlewać ze swoją białą bluzką
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 18:29   #4048
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira a jak ten olej rycynowy używasz.. tak samiutki siup na twarz ?[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2010-04-29 o 18:31
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 18:42   #4049
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Ja już wiem, co najlepiej wpływa na jasną cerę...SESJA

Po kilkudniowym maratonie naukowym jestem idealnie blada i zeszła ta lekka opalenizna, której się dorobiłam w pierwszych, słonecznych dniach wiosny.
Ja z kolei byłam idealnie blada, jak szłam do szpitala. Nie jadłam, bo miałam mieć pobieraną krew, stresowałam się, bo wiadomo, szpital to nic przyjemnego i byłam dosłownie biała jak ściana Ale nie zamierzam tego powtarzać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:15   #4050
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mam małe pytanie do dziewczyn, które już używały filtru Babydream - macie na niego jakiś sposób? Wczoraj wieczorem nałożyłam go na twarz, żeby sprawdzić, jak bardzo będę się błyszczała i aż czułam tłuszcz na twarzy... Myślałam, że może da radę stosować na początku filtr, a potem Normaderm ProMat, ale chyba nie da sobie rady z tak dużym filmem.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.