Yves Rocher NOWOŚCI - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 18:28   #4801
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Odebrałam bransoletkę, która była przy ofercie 2 za 1. Wygląda całkiem całkiem, tylko boję się, że gumka pęknie jak za mocno ją rozciągnę.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:53   #4802
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja to samo, gumka jest taka jakaś cieniutka.

dziewczyny nie wiecie co jest na ulotkę "prezent niespodzianka przy dowolnym zakupie: ?
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 08:41   #4803
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Czy ktoś z was miał przeboje z kurierem?
Jako nowość YR rozsyła kurierem zamiast PP. Gdyby była to PP, paczkę już bym miała w czwartek wieczorem. A tak w czwartek zadzwonił kurier, że paczkę ma, umówił się na godzinę i... nie przyjechał. Już sobota.
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:52   #4804
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

do mnie dzwoniła pani parę dni temu z ofertą imieninową, ale nie skorzystałam, oferowała zestaw zapachowy BEZ, Ewidence, zestaw kremów, nic z kolorówki, przesyłka darmowa i gratis coś co sama wybiorę z cennika...

Hexanno - bardzo ładny optymistyczny avatar
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:57   #4805
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Evidence jest cudowny, a zestaw zapachowy z bzu będę kupować regularnie - BOSKI
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:11   #4806
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Bez to mam jeszcze, Ewidence chyba nie dla mnie, ostatnio mi się spodobał Voile d'ambre i może się kiedys skuszę
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 11:13   #4807
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A w jakim mieście załapałaś się na takie promocje? Chciałabym wiedzieć jak się mam wykłócać jakby w moim były normalne ceny.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Już wiem, byłam dziś w moim mieście. Niestety załapałam się tylko na wodę kasztanową 100 ml (była ostatnia) i na mydło do rąk żółte (a wolałabym żel), pomarańczowych nie było w ogóle.
W Kielcach, ale wyjechałam na kilka dni i nie zdążyłam odpisać na czas

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Jakie są zasady tego konkursu? Trzeba mieć tą ulotkę z salonu, żeby wziąć w nim udział?
To tylko taka ulotka informacyjna, trzeba zajrzeć do sklepu i wyciągnąć los (było już chyba coś podobnego) - konkurs zaczyna się 25.01 i kończy 14.02.


Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
W jednym z salonów w Poznaniu dają tę tubkę 15 ml tylko za zakup innego kremu przeciwzmarszczkowego ;( A próbek mniejszych, bezpłatnych, na razie brak. Ponieważ na razie muszę zaniechać robienia większych zapasów, tak od razu kremu nie wypróbuję... Zresztą, czy jest sens sie śpieszyć...
Może dostałam próbkę dlatego, bo kupiłam jeszcze za pół ceny mój ulubiony i wycofywany Serum Vegetal odbudowujący wokół oczu i ust

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie
Jest sens o tyle, że wg mnie- testuję od kilku dni- ten krem sprawdzi się głównie zimą (przynajmniej przy mieszanej cerze)- jest bardzo gęsty, odżywczy, przez chwilę zostawia film, ale ładnie się wchłania w niskich temperaturach- nie wyobrażam sobie stosowania go latem

Cytat:
Napisane przez kasia2780 Pokaż wiadomość
Hej, nie wiecie czy w ofercie internetowej można jeszcze kupic zapach kasztanowy? Podajcie kod na 100 ml
Marron de Noel woda 100ml- kod 77939, wchodzi na stronie w ofercie wysyłkowej, natomiast w sklepie internetowym- nie.

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2010-01-17 o 11:16
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 13:23   #4808
asz94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

a ktoras z was stosowala juz moze podklad kremowy couleurs nature? dobry jest? jak kryje? nie tworzy efektu maski?
asz94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:00   #4809
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość

To tylko taka ulotka informacyjna, trzeba zajrzeć do sklepu i wyciągnąć los (było już chyba coś podobnego) - konkurs zaczyna się 25.01 i kończy 14.02.
.
Dzięki za informacje odnośnie konkursu

Właśnie jutro wybieram się do YR po perfumy (na prezent dla bliskiej osoby) a za mailing 2 w cenie jednego mam zamiar kupić żel jardins du monde - wetiwer z Haiti
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 01:02   #4810
Kamilka125p
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka125p
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 71
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez asz94 Pokaż wiadomość
a ktoras z was stosowala juz moze podklad kremowy couleurs nature? dobry jest? jak kryje? nie tworzy efektu maski?
Ja używam cały czas kremowego - mój ulubiony Bardzo dobry do suchej skóry. Do mieszanej się nie nada bo będzie za ciężki. Dobrze dobrany kolor wygląda bardzo naturalnie, dobrze kryje z tym że w przypadku mojej baaaardzo suchej cery po kilku godzinach na policzkach, gdzie robią się wypieki - podkład znika. Ale to kwestia tego że sucha skóra go wchłania.
Kamilka125p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 10:29   #4811
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Uff, paka dojechała (po tygodniu ale jest i kompletna). Zakochałam się w olejku do masażu Tradition de Hammam - chociaż musiałam czekać ponad godzinę zanim odtajał i z masła zmienił się z powrotem w olej
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 13:36   #4812
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Nowa seria Serum Vegetal niedlugo trafi do sprzedazy, dostalam wlasnie newslettera z informacja o darmowym zestawie testowym dodawanym gratis do zamowienia
http://dreammail.edgesuite.net/YR_Ge...fid=newsletter
Po 15ml kremu na dzien i na noc.
Ten zestaw ma numer kuponu 2010SV3 nie wiem, czy zadziala jesli sie go wbije w pole kodu promocyjnego, bo u mnie wskoczalo do koszyka po kliknieciu w newsletter.
Tak wiec, w Niemieckim YR juz jest, nedlugo powinno byc i w Polskim.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:01   #4813
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

mogłaby któraś z Was wrzucic zdjęcie tej bransoletki? W sumie nie planuję żadnych zakupów kosmetycznych ale na nią może się skuszę... I jest bardzo szeroka? Bo mi wszystkie lecą z ręki...
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 15:28   #4814
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

mi też wszystkie lecą z ręki! ale ta się ładnie trzyma, tylko gumeczka jest bardzo cieniutka

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

niestety nie mam możliwości zrobić zdjęcia, ale znalazłam na allegro ze ktoś wystawił oba dodatki, proszę:
http://www.allegro.pl/item878734563_...etka_nowe.html
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:26   #4815
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
mogłaby któraś z Was wrzucic zdjęcie tej bransoletki? W sumie nie planuję żadnych zakupów kosmetycznych ale na nią może się skuszę... I jest bardzo szeroka? Bo mi wszystkie lecą z ręki...
Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
mi też wszystkie lecą z ręki! ale ta się ładnie trzyma, tylko gumeczka jest bardzo cieniutka
---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

niestety nie mam możliwości zrobić zdjęcia, ale znalazłam na allegro ze ktoś wystawił oba dodatki, proszę:
http://www.allegro.pl/item878734563_...etka_nowe.html
Ktoś chciał sprzedać torebkę 4x drożej

Bransoletka ma raczej mały obwód i nie spada, ale "na żywo" wygląda gorzej niż na zdjęciach: plastikowe elementy przezroczyste w kształcie kamieni i owalne, srebrne, gładkie, błyszczące- na zdjęciu coś się w nich odbija i wyglądają na ciemniejsze, a naprawdę jak sreberko od czekolady

Złożyłam zamówienie na nowy krem i zestaw Cure Solutions i do tego mleczko Fleur de Noel (biało- żółte) w promocji-30% (będzie mi pasować do "Vintage" K.Moss, który dostałam, ale będę używać wiosną, bo na zimę za lekki zapach)- czyli, że też można wysyłkowo zamówić w promocji zimowe limitowanki, podobnie, jak w salonie.

W tej ofercie (p101ra06) jest peeling z nowej serii Plaisirs Nature (wanilia, oliwka, brzoskwinia) taniej- za 39 zł , a normalnie 45 zł ( tzw."stała cena"- nadal za tyle jest w salonie i na stronie internetowej)- czyżby pomyłka w druku?
Zastanawiałam się nad tym peelingiem jako prezentem zamiast kocyka (kosmetyk do 59 zł), ale wybrałam popielaty pyłek do powiek za 49 zł- podobno śliczne te pyłki

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2010-01-22 o 16:28
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:00   #4816
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dziewczęta a próbowała któraś z was tego BIO awaking creme czy coś takiego? ŚMIERDZI jak ludzkie nieszczęście...
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:16   #4817
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
dziewczęta a próbowała któraś z was tego BIO awaking creme czy coś takiego? ŚMIERDZI jak ludzkie nieszczęście...
To Bio Culture krem na dzień
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...obry-dzien.htm

Zapach dziwny, ale to krem ziołowy, można się przyzwyczaić , a zapach nie utrzymuje się długo na skórze, za to działanie naprawdę ok, używałam latem- bo dodatkowo matuje.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:43   #4818
cherryPie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z dupy
Wiadomości: 982
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

straszny zapach, możliwe, że ma super działanie, ale mnie okrutnie odstraszył :/ nie wytrzymałabym codziennego smarowania się nim :P
cherryPie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:55   #4819
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Może spróbuj za jakiś czas, bo ten krem i tak zbyt lekki na mróz- można się przyzwyczaić do zapachu- po kilku dniach używania już nie przeszkadza.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 18:04   #4820
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
straszny zapach, możliwe, że ma super działanie, ale mnie okrutnie odstraszył :/ nie wytrzymałabym codziennego smarowania się nim :P

ja też uważam że jest strasznym "śmierdzielem" mam wersję mini po 15ml na dzień i na noc i jakoś nie mogę się przekonać do nich, póki co stoją i pewnie stać będą dopóki się data nie skończy
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:53   #4821
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie na nowy krem i zestaw Cure Solutions i do tego mleczko Fleur de Noel (biało- żółte) w promocji-30% (będzie mi pasować do "Vintage" K.Moss, który dostałam, ale będę używać wiosną, bo na zimę za lekki zapach)- czyli, że też można wysyłkowo zamówić w promocji zimowe limitowanki, podobnie, jak w salonie.
A możesz podać kody na te zimowe limitowanki?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:21   #4822
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A możesz podać kody na te zimowe limitowanki?
Seria Fleur de Noel (biało-żółte opakowania)- na stronie przetłumaczona jako "Śnieżny kwiat"
mydło w płynie 76814
żel pod prysznic 76663
mleczko do ciała 78494 ( ten podałam konsultantce przez telefon i bez problemu zadziałała promocja -30%)

seria Jardins de Noel (pomarańczowe opakowania- na stronie YR pomyłkowo opisana też jako Fleur de Noel)- "Migdały i mandarynka"
mydło w płynie 61560
żel pod prysznic 61418- wysyłkowo na stronie chwilowo niedostępny, a w sklepie internetowym można wrzucać do koszyka

seria Marron de Noel -"Kasztan" (opakowania jak Plaisirs Nature)
żel pod prysznic i do kąpieli 400 ml 77321
żel j.w. 50 ml 77530
- też wchodzą ze zniżką -30% z oferty wysyłkowej na stronie (sprawdziłam)

woda toaletowa 100ml 77939 - a tu promocja na stronie nie działa (więc przy zamówieniu przez telefon pewnie też nie)- w salonach była zniżka na tę wodę ok. -20%.

... ale wodę kasztanową chyba kupiłaś w salonie ?

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2010-01-22 o 19:36
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:55   #4823
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Seria Fleur de Noel (biało-żółte opakowania)- na stronie przetłumaczona jako "Śnieżny kwiat"
mydło w płynie 76814
żel pod prysznic 76663
mleczko do ciała 78494 ( ten podałam konsultantce przez telefon i bez problemu zadziałała promocja -30%)

seria Jardins de Noel (pomarańczowe opakowania- na stronie YR pomyłkowo opisana też jako Fleur de Noel)- "Migdały i mandarynka"
mydło w płynie 61560
żel pod prysznic 61418- wysyłkowo na stronie chwilowo niedostępny, a w sklepie internetowym można wrzucać do koszyka

seria Marron de Noel -"Kasztan" (opakowania jak Plaisirs Nature)
żel pod prysznic i do kąpieli 400 ml 77321
żel j.w. 50 ml 77530
- też wchodzą ze zniżką -30% z oferty wysyłkowej na stronie (sprawdziłam)

woda toaletowa 100ml 77939 - a tu promocja na stronie nie działa (więc przy zamówieniu przez telefon pewnie też nie)- w salonach była zniżka na tę wodę ok. -20%.

... ale wodę kasztanową chyba kupiłaś w salonie ?
Dzięki.

Tak, wodę kupiłam. Ale masz pamięć.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:10   #4824
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez cherryPie Pokaż wiadomość
dziewczęta a próbowała któraś z was tego BIO awaking creme czy coś takiego? ŚMIERDZI jak ludzkie nieszczęście...

Mnie się ten zapach nawet podoba, nie wiem czy to autosugestia, czy wydaje mi sie, ze pachnie moringą zmieszaną z ziołami (patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Moringa_olejodajna) co oczywiście nie znaczy że zawiera ten składnik, który będzie tylko w maseczce i serum.
Niech powiedzą ci, co też wspomniany zapach wąchali

Jednak kupiłam krem p-zmarszczkowy (bo były za 50%; tak, to choroba na robienie dalszych zapasów..) i dostałam próbkę kremu.
W warunkach zachodniej Polski, grubo rozsmarowany, sprawdził sie jako przeciwmrozowy (ale na wschodzie kraju jest znacznie niższa temperatura..) Właściwie trudno mi o nim coś więcej powiedzieć, bo użyłam go kilka razy. Nie wałkuje się u mnie, nie podrażnia a wręcz przeciwnie, od kilku dni czuję że skóra twarzy przestała mnie piec po ekspozycji na zimno. Nadaje sie też na noc, ale trzeba długo wklepywać. Nie dla leniwych lub śmiertelnie zmęczonych wieczorem... Niestety, aby stwierdzić obiektywnie jego własności odżywcze czy przeciwzmarszczkowe trzeba by nie tylko dłuższego testowania, lecz także zupełnego poświęcenia - żadnych innych kremów czy maseczek...
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:01   #4825
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Mnie się ten zapach nawet podoba, nie wiem czy to autosugestia, czy wydaje mi sie, ze pachnie moringą zmieszaną z ziołami (patrz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Moringa_olejodajna) co oczywiście nie znaczy że zawiera ten składnik, który będzie tylko w maseczce i serum.
Niech powiedzą ci, co też wspomniany zapach wąchali
Piszesz o Bio Culture Awakening Creame (o tym pisała cherryPie)- kremie na dobry dzień (biało-pomarańczowe opakowanie z pompką) czy raczej o nowym Cure Solutions- zielone opakowanie?- ten ma delikatny, roślinny zapach i z nim w serii będzie maseczka i serum z moringą.

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2010-01-22 o 22:07
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:58   #4826
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

cherryPie i aldi117?
dziękuję bardzo
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 16:03   #4827
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

W sprawie bransoletki- nie ma za co

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was miał przeboje z kurierem?
Jako nowość YR rozsyła kurierem zamiast PP. Gdyby była to PP, paczkę już bym miała w czwartek wieczorem. A tak w czwartek zadzwonił kurier, że paczkę ma, umówił się na godzinę i... nie przyjechał. Już sobota.
Pani proponowała mi za opłatą 5zł (a miałam darmową przesyłkę w PP- zamówienie powyżej 100zł).
Byłoby szybciej, ale nie zaryzykowałam- dzięki za ostrzeżenie- bo przesyłkę mogę sobie odebrać po pracy wieczorem na poczcie, a nie uganiać się za kurierem

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2010-01-23 o 16:04
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 21:35   #4828
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Piszesz o Bio Culture Awakening Creame (o tym pisała cherryPie)- kremie na dobry dzień (biało-pomarańczowe opakowanie z pompką) czy raczej o nowym Cure Solutions- zielone opakowanie?- ten ma delikatny, roślinny zapach i z nim w serii będzie maseczka i serum z moringą.

Pisałam o Cure Solutions - trochę byłam zmęczona wprawdzie...
i coś mi się pomieszało. Tak, Awakening ma bardziej ziołowy zapach.
Ale tez bym się mogła chyba przyzwyczaić. Są wonie, do których się nigdy nie przyzwyczaję - migrenówki: dla mnie to wanilia, ostre piżmo i .. wetiweria (czyli to, co wiele osób bardzo lubi.) Jak mówią, nie to jest ładne co ładne, ale co się komu podoba...
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:00   #4829
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Przepraszam za post pod postem, ale zupełnie z innej beczki. Spojrzałam na francuską i brytyjską stronę YR gdzie są opisy nowej wersji Serum Vegetal i zrzedła mi mina, bo nazwy są zupełnie inne. Wygląda na to, że stworzyli zupełnie nowe produkty (albo nazwali je po nowemu.) Nie znam francuskiego, na stronie angielskiej linia Serum Vegetal 3 podzielona jest po anglosasku prosto i bezpośrednio na dwie linie: WRINKLES & FIRMNESS 'zmarszczki i jędrność', oraz WRINKLES & RADIANCE 'zmarszczki i blask' (powinno być pewnie raczej 'zmarszczki i zwiotczenie' oraz 'zmarszczki i ziemistość'; ale już tak nie chcieli zupełnie dołować klientek..
Czyżby znowu trzeba było wszystko testować od nowa?...

Bardziej wtajemniczone osoby proszone są o wypowiedzenie się...
Czy te nowe produkty mają rzeczywiście inny skład?
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:19   #4830
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Przepraszam za post pod postem, ale zupełnie z innej beczki. Spojrzałam na francuską i brytyjską stronę YR gdzie są opisy nowej wersji Serum Vegetal i zrzedła mi mina, bo nazwy są zupełnie inne. Wygląda na to, że stworzyli zupełnie nowe produkty (albo nazwali je po nowemu.) Nie znam francuskiego, na stronie angielskiej linia Serum Vegetal 3 podzielona jest po anglosasku prosto i bezpośrednio na dwie linie: WRINKLES & FIRMNESS 'zmarszczki i jędrność', oraz WRINKLES & RADIANCE 'zmarszczki i blask' (powinno być pewnie raczej 'zmarszczki i zwiotczenie' oraz 'zmarszczki i ziemistość'; ale już tak nie chcieli zupełnie dołować klientek..
Czyżby znowu trzeba było wszystko testować od nowa?...

Bardziej wtajemniczone osoby proszone są o wypowiedzenie się...
Czy te nowe produkty mają rzeczywiście inny skład?
Pisalam o tym juz kilka razy pierwszy raz chyba miesiac temu, kiedy znalazlam ten artykul

http://www.dlalejdis.pl/uroda/artyku...cher,7226.html

w ktorym dokladnie opisano te nowa serie.

Dotychczasowa seria Serum Vegetal (nie wiem, czy cala) wylatuje ze sprzedazy, aktualnie jest wyprzedawana.
Czekam teraz na paczke z testerami nowej serii, (o tym tez pisalam ).
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.