Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 12:47   #1141
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Tzn co chcesz zeby wtych kapsulkach nie bylo skladnikow przeciwzmarszczkowych? Jesli tak to musisz z nich zrezygnowac. Zawieraja wit.E i C , a takze olejek z rozy ,czy olejek z wiesiolka,

Chodziło mi ogólnie o składniki przeciwzmarszczkowe, nie koniecznie w tym olejku Często jest tak, że kupię jakiś krem, bo na opakowaniu pisze, że niby dla każdego, a później na jakimś forum wyczytam, że są powiedzmy od 25. roku życia (ja mam 20).
Wit. E i C to chyba w większości kremów jest i przed nimi się raczej nie ustrzegę ale może są jeszcze jakieś inne składniki, których się powinno unikać w moim wieku?
No i dziękuję za odp
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:12   #1142
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
mleczko Aveny nie pobiela.. i nie jest nawet tłuste, przynajmniej na mnie.. a lekkie lepienie jest dla mnie ok, lepiej się puder trzyma i twarz wygląda jak photoshopie
Mam to samo odczucie po mleczku Avene. Jestem z niego bardzo zadowolona i nakładam go z czystą przyjemnością rano na twarz.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:48   #1143
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Oj, dzięki dziewczyny za taki odzew! Dzisiaj już mi się humor poprawił, bo przy zakupie wody termalnej spytałam czy są jakieś próbki i pani dała mi Solecrin 40 W sumie jedna próbka, ale chcę wypróbować tę emulsję, bo kme już mam I powiem wam, że nie rozumiem polityki aptek. Pani była sympatyczna i jeśłi miałabym coś kupić jeszcze to na pewno właśnie tam. A nie to co inne - tylko czekają aż wyjdziesz i im głowy nie będziesz zawracać. Czaję się właśnie na mleczko Avene albo nowe mleczko LRP Macie racje - jak nie przypasuje to sprzedam lub wymienie
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 20:49   #1144
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Chodziło mi ogólnie o składniki przeciwzmarszczkowe, nie koniecznie w tym olejku Często jest tak, że kupię jakiś krem, bo na opakowaniu pisze, że niby dla każdego, a później na jakimś forum wyczytam, że są powiedzmy od 25. roku życia (ja mam 20).
Wit. E i C to chyba w większości kremów jest i przed nimi się raczej nie ustrzegę ale może są jeszcze jakieś inne składniki, których się powinno unikać w moim wieku?
No i dziękuję za odp
hmmm powiem tak. jak bylam w twoim wieku to mi mama wode z mozgu robila i myslalam tak jak ty. Witaminy i wiele innych skladnikow , ktore uwazane sa za przeciezmarszczkowe to mozesz spokojnie juz teraz uzywac. O to chodzi , zebys sie tym zmarch nie nabawic w mlodym wieku( a ja sie ich nabawilam niestety, ale dzieki takiej a nie innej pielegnacji, sie wygladzily, i teraz ludzie daj mi mniej lat niz mam, a w tym roku skoncze 31 lat). Witaminy sa dobre w kazdym wieku i wiele innych skladnikow. Tak sobie mysle, ze jak bys sie uparla to moze fitohormony mozesz unikac, bo np. takie retinoidy to spokojnie mozesz juz teraz uzywac, a te obok wit. C i E sa prawdziwym skladnikiem przeciwzmarszczkowym, wszystkie inne dzialaja doraznie i wspomagawczo, poprzed dobre odzywienie skory , jej natluszczenie i nawilzenie opoznia tylko zmarszczki i spowoduje ze ewentualne nabytki beda plytsze. To ze producent pisze ze krem jest od 25 r.z. to nie oznacza ze ty go uzywac nie musiasz. Tak samo z tymi fitohormonami, jak skora wyglada zle to czemu nie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:18   #1145
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziewczyny, jak to jest z ta bromelainą? trza po niej stos. filtry? czy tez nie?
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:57   #1146
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dzięki Monika
Czyli na ten olejek się skuszę jednak
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 17:45   #1147
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dzięki Monika
Czyli na ten olejek się skuszę jednak

Skus sie, skus jest bardzo fajny.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 20:53   #1148
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

mam pytanie co do rutinoscorbinu... otoz kupilam ostatnio jeden listek i czy on mi wystarczy ?? przez jaki czas musze lykac te tabletki zeby byly efekty? bo chyba nie caly czas hmm a moze jeden listek i przerwa i po jakims czasie znowu?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:05   #1149
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

myślę, że właśnie cały czas nie wiem czy zauważysz efekty, ale pewnie je odczujesz po 3 mieisącach
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 07:24   #1150
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez anitaa Pokaż wiadomość
mam pytanie co do rutinoscorbinu... otoz kupilam ostatnio jeden listek i czy on mi wystarczy ?? przez jaki czas musze lykac te tabletki zeby byly efekty? bo chyba nie caly czas hmm a moze jeden listek i przerwa i po jakims czasie znowu?
mysle ze nie ma co liczyc na efekty po jednym listku
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 10:29   #1151
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
myślę, że właśnie cały czas nie wiem czy zauważysz efekty, ale pewnie je odczujesz po 3 mieisącach

Ja lykalam dwie tabletki dziennie(moze bylo za malo?) przez ponad pol roku i efektow zadnych. Chodzilo mi konkretnie o nogi, ale i na twarzy nic nie widzialam. Duzych problemow nie mam, ale lepiej nie bylo. U mnie pielegnacja gra wieksza role, bo jak mnie wysuszylo i podraznilo to nawet rutinoskorbin nic nie pomogl. Poza tym gdzies czytalam, ze te tabletki ´niedzialaja. Podobno badania nie potwierdzily skutecznosci
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 13:27   #1152
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ja właśnie czytałam w wielu pismach, stronach, że witamina C i rytuna wzmacnaiją naczynka. Tylko, że tabletki niczego nie wyleczą. Jeśli organizm ma jej wystarczająco to nie bedzie wchłaniał tylko wydalał... Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma jej mało to bęzie to skteczny sposób. Sama nie biorę
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 13:36   #1153
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Mam pytanie do dziewczyn, które robiły sobie serum z kapsułek na naczynka/żylaki.
Mam tabletki Vensen Vita http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1890 , czy one sie nadają? Moje kłaść zawartość tych kapsułek od razu na twarz czy lepiej rozcieńczyc?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 16:16   #1154
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które robiły sobie serum z kapsułek na naczynka/żylaki.
Mam tabletki Vensen Vita http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1890 , czy one sie nadają? Moje kłaść zawartość tych kapsułek od razu na twarz czy lepiej rozcieńczyc?
Rozumie ze sa to kapsulki, ktore mozna nakuc igla i wycisna z nich plynna zawartosc? Z opisu wyglada fajnie, a jaki jest sklad wedlug INCI? Jest tam cos jeszcze oprocz tych ekstraktow? Ogolem wyglada fajnie i mozna sprobowac, czy cie nie podrazni.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 18:05   #1155
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A jaki jest skład tych kapsułek?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 18:34   #1156
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

na pudełku jest tylko ta info:
1 kapsułka zawiera: ekstrakt z nasion kasztanowca 125mg, rutyna 80mg, ekstrakt z pestek czerwonych winogron 80mg, ekstrakt z Centella asiatica 50mg.

Sklad: ekstrakt z nasion kasztanowca, składnik otoczki: żelatyna, rutyna, ekstrakt z pestek czerwonych winogron, ekstrakt z Centella asiatica, substancje przeciwzbrylajace: dwutlenek krzemu i stearynian magnezu, barwnik: E171
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 08:20   #1157
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja lykalam dwie tabletki dziennie(moze bylo za malo?) przez ponad pol roku i efektow zadnych. Chodzilo mi konkretnie o nogi, ale i na twarzy nic nie widzialam. Duzych problemow nie mam, ale lepiej nie bylo. U mnie pielegnacja gra wieksza role, bo jak mnie wysuszylo i podraznilo to nawet rutinoskorbin nic nie pomogl. Poza tym gdzies czytalam, ze te tabletki ´niedzialaja. Podobno badania nie potwierdzily skutecznosci
Że wrócę jeszcze do Rutinoscorbinu, ja łykam już ponad pół roku regularnie 2-4 tabletki dziennie. Jeśli chodzi o efekty to mogę powiedzieć , że chyba jednak jest lepiej niż gdy ich nie łykałam. Mam skłonność do żylaków i popekanych naczynek. Rok temu po całym dniu nogi miałam ciężkie i bolące, żyły spuchnięte. Teraz nic takiego się nie dzieje. Wiadomo, że rozszerzonych naczynek nie zamknie, ale myślę, że nie pozwala nasilać się dolegliwościom. A to mi wystarcza.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 09:05   #1158
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odp
A używała któraś z Was tego z Clarinsa? Trochę drogi, ale jak jest rzeczywiście taki cudowny, to może warto..


Confused ja się też nieźle wkurzam. Łaże od apteki do apteki i wszędzie, że niby nie mają. I zawsze mówią co innego, byłam się pytać w marcu, to "nie, co pani oszalała, jest za wcześnie, dopiero w kwietniu próbki filtrów przychodzą", przychodzę teraz to w ogóle udają i twierdzą, że nie mają i mieć nie będą, a pewnie same dla niebie biorą

Aha, mam jeszcze jedno pytanie Akszenigo sprawdziłam Twój profil ,więc pewnie będziesz wiedzieć Chodzi mi o nazwy składników przeciwzmarszczkowych-jakie są, co bym sobie mogła w składzie zawsze sprawdzić (tzn. mnie by interesował, żeby ich tam nie było )

ps. Zamierzam zakupić z Alverde kapsułki z olejkiem z dzikiej róży, ktoś miał z tym coś do czynienia?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9469

Przerpaszam że dopiero teraz się odzywam ale nie czytałam wątku od paru dni. Skłądników przeciwzamarszczkowych jest wile w kremach jednak szkody Cione na pewno nie zrobią. Kremy,sera itp które możesz sama kupić nie mają aż tak intesywnego działania jak te stosowane np przez dermatologó czy lekarzy medycyny estetycznej. Te "małe" dawki w kremach Ci nie zaszkodzą a jak już to moga pomóc, bo będzie to profilaktyka
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 15:34   #1159
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dzięki Akszenigo Teraz już będę mogła używać kremów bezstresowo
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 18:25   #1160
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

ponawiam prosbę

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które robiły sobie serum z kapsułek na naczynka/żylaki.
Mam tabletki Vensen Vita http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1890 , czy one sie nadają? Moje kłaść zawartość tych kapsułek od razu na twarz czy lepiej rozcieńczyc?
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Rozumie ze sa to kapsulki, ktore mozna nakuc igla i wycisna z nich plynna zawartosc? Z opisu wyglada fajnie, a jaki jest sklad wedlug INCI? Jest tam cos jeszcze oprocz tych ekstraktow? Ogolem wyglada fajnie i mozna sprobowac, czy cie nie podrazni.
Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
A jaki jest skład tych kapsułek?
Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
na pudełku jest tylko ta info:
1 kapsułka zawiera: ekstrakt z nasion kasztanowca 125mg, rutyna 80mg, ekstrakt z pestek czerwonych winogron 80mg, ekstrakt z Centella asiatica 50mg.

Sklad: ekstrakt z nasion kasztanowca, składnik otoczki: żelatyna, rutyna, ekstrakt z pestek czerwonych winogron, ekstrakt z Centella asiatica, substancje przeciwzbrylajace: dwutlenek krzemu i stearynian magnezu, barwnik: E171
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 16:13   #1161
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Witajcie
Przebrnełam przez caaaały wątek, uff. Zajęło mi to 2h.
Ja równiez mam cere naczynkowa, nad czym bardzo ubolewam
Zdecydowalam sie zakupic diroseal-jestem w trakcie poszukiwania najtanszej oferty (i chyba allegro mi się kłania), lecz dalej nie wiem jakiego filtru używać. Diroseal pociągnie mnie za kieszen, niestety, filtr zapewne tez. Aha i dokupie również maseczkę z DAX Cosmetics do cery naczynkowej

Prosze poleccie mi jakis filtr, a ja tymczasem uciekam na wątek o filtrach
<ilez przez ten wizaż mozna się nauczyc, fiu fiu >
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:28   #1162
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Witajcie
Przebrnełam przez caaaały wątek, uff. Zajęło mi to 2h.
Ja równiez mam cere naczynkowa, nad czym bardzo ubolewam
Zdecydowalam sie zakupic diroseal-jestem w trakcie poszukiwania najtanszej oferty (i chyba allegro mi się kłania), lecz dalej nie wiem jakiego filtru używać. Diroseal pociągnie mnie za kieszen, niestety, filtr zapewne tez. Aha i dokupie również maseczkę z DAX Cosmetics do cery naczynkowej

Prosze poleccie mi jakis filtr, a ja tymczasem uciekam na wątek o filtrach
<ilez przez ten wizaż mozna się nauczyc, fiu fiu >
z tego co wiem, nie możemy używac filtrów z alkoholem, i chyba Avene filtry nei mają tego alkoholu, ja się boję zapychania bo kremy Avene mnie pozapychały
Iwostin Soclerin- też chyba nei ma(?)

no i 40 czy 50 to coś dla Nas...

aaa i Bioderma AR 50 jest tonującym filtrem, ma niestety alkohol, ale nie powinien podrażniac a nadaje kolor leciutki

p.s. ja też szukam filtra po którym nie będę gejszą który by nie zapychał i w ogóle
a po 50 albo 40- to się nei opalimy? będę strazyła bladą twarzą a te samoopalacze to "o kant dupy potłuc"
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:33   #1163
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
No właśnie - ja używałam tego kremu przez ostatni miesiąc. I co? Kompletnie nic, jak nawet nie powiem, że jeszcze gorzej. Może te kremy na dzień i noc - właśnie te, które stosowałam, te różowe, na innych działają inaczej, ale u mnie dalej - poszukiwania czegoś konkretniejszego...

ja tez uzywałam tego kremu,krótko mówiąc jest do bani ! Wogóle sie nie wchłania a przynajmniej nie na mojej buzi,zostawia tłusta warstwe,nie polecam
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:35   #1164
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

doszłam do wniosku, ze kupuje:
Avene Dirosreal
Iwostin, solecrin spf 40

na kwc są b.dobre opinie
Dobry wybor?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:40   #1165
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez gabi k Pokaż wiadomość
dzieki nikaa2 jutro rusze na zakupy moze na mojej cerze tez sie sprawdzi nadwrazliwej raczej nie mam bo luszczy mi sie tylko jak nie nawilzam i czyms wysusze zeby sie nie swiecic nie wiem juz tylko sama jak sie pozbyc tych rumiencowszyje mam blada jak trup a twarz czerwona ten widok doprowadza mnie do pasji!


u mnie tak samo ,szyja blada a geba czerwona ;/;/
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:43   #1166
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
też tak myślałam kiedyś. To był mój pierwszy krem na naczynka - bo najtańszy w aptece. Nie dał nic, tylko lekko nawilżał Zauważyłam, że jak chcę oszczędzić, to zazwyczaj wychodzę na tym jak Zabłocki


Tańszy nie znaczy gorszy,ja na początku używałam kremu kwiaty polskie bratek i był naprawde dobry,teraz jakoś nie moge go dostać w żadnym sklepie,aptece, kosztował marne 6 zł .I widziałam po nim poprawy,z Ziaji tez miałam ale to nie dla mnie krem
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:09   #1167
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

doszłam do wniosku, ze kupuje:
Cytat:
Napisane przez Apiska
Avene Dirosreal
Iwostin, solecrin spf 40

na kwc są b.dobre opinie
Dobry wybor?
Bardzo dobry! Można by jeszcze dodać serum z wit. C (samorobione) i będzie zestaw idealny

(czyli taki jak mój -z tym ze ja używam solecrin i avene creme 50+ na zmiane)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:10   #1168
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
doszłam do wniosku, ze kupuje:
Avene Dirosreal
Iwostin, solecrin spf 40

na kwc są b.dobre opinie
Dobry wybor?
chyba tak

ale jak dziweczyny mnie poprą, to wtedy kup

ooo! evitka mnie już "poparła"
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:38   #1169
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cześć

Widze,że nie tylko ja mam problem z zaczerwieniona twarza.
Zawsze miałam wrażliwą i skłonną do rumieńców cerę,czerwieniłam sie z byle powodu -ale nigdy nie zauważyłam na niej popekanych naczynek(czerwieniłam sie np. gdy odpowidałam przy całej klasie na lekcji- ale z tym sobie poradziłam tu przyczyna tkwiła głownie w psychice ,czerowna robiłam sie tez przy nagłych zmianach temperatur,używałam wtedy kremu "kwiaty polskie bratek" pomógł mi,przeszło mi.Od jakiegoś czasu nie używalam żadnego kremu na naczynka,smarowałam buzie kremem bambino,na to podkład,do demakijazu uzywałam toniku z garniera i mleczko.Zaniedbałam twarz zimą i teraz widzoczne sa skutki,zauważyłam u siebie popękane naczynka na skrzydełkach nosa i policzkach-pod okiem głownie.Zaczerwienienie jest mocniejsze niz kiedys miałam,głownie czerwieni mi sie tylko nos i policzki a czoło i broda są białe i dlatego dziwnie to wyglada ;/
Ostatnio zakupiłam krem z Ziaji do cery naczynkowej,ale niebył zbyt dobry,nie wchłaniał sie wogole,a tego kremu z bratka nie moge nigdzie dostac ;/
Te czerwone policzki mnie juz dobijaja,zawsze robie sie czerowna wtedy kiedy nie trzeba ;/ np.dzisiaj jade samochodem,nie było mi nawet gorąco,troche swieciło slonce i pozniej na policzkach oblał mnie rumieniec,i oczy robia mi sie dziwne,mysle ze to przez to ze mam popekane naczynka pod okiem.Zaczełam łykac rutinoscorbin 2 tabletki 3 razy dziennie,chcę tez kupić jakiś krem lub masc, najlepiej jakis niedrogi bo narazie nie mam kasy.Mozecie mi jakis polecic ?Czytałam gdzies na forum o zelu arnikowym ktos stosował ?Jutro mam zamiar pobiegac po aptekach i drogeriach i zakupic jakis krem. Ide dalej czytac forum
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:54   #1170
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

tosię ciesze, że dokonałam dobrego wyboru To oznacza, że zrozumiale przeczytałam forum hihi I co jeszcze?Że bardzo fajne jest tu wszystko opisane
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.