Incense Comme des Garcons - który to Wasz nr 1? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 20:42   #61
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kattarino, na razie nie ma mowy o żadnym "pożyciu" niestety, bo własna flaszka nieprędko

A bycie Twoją krewniaczką to dla mnie zaszczyt
Joasiu- splonelam rumiencem, gdy przeczytalam powyzsze zdanie

Mysle, ze kwestie "pozycia" da sie, chociaz wstepnie, rozwiazac
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:45   #62
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

a ja ciągle nie znam tych zapachów, na pachnącym sabacie powąchałam jedynie Zagorsk z buteleczki, ale jeszcze poznam, mam nadzieję
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:53   #63
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dlaczego tak mało osób wymieniło Avignon? Dla mnie to absolutnie najpiękniejszy zapach z całej serii. Do każdego innego mogłabym się przyczepić, znaleźć coś, co mi nie pasuje, drażni. Ale do Avignon nie. Czyste kadzidło, buchające w nos, powoli ocieplające się, wysładzające, łagodniejące. Zapach idealny!
Chciałabym jeszcze raz przestestować Jaisalmer'a, bo testowałam dawno temu kropelkę na nadgarstku i robiły się ogóry. Może globalnie byłoby lepiej? Ciekawe czy moja bardzo stara fiolka z kropelką na dnie jest jeszcze dobra
Ja nie wymieniłam Avignon bo nie za bardzo przypadł mi do gustu...
Dziwnie mi się kojarzy, trochę zadusza i reszta serii wywarła na mnie jednak większe wrażenie
A w Jaisalmer też czuję ogórki, w dodatku posypane olbrzymią ilością czarnego pieprzu...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:00   #64
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
a ja ciągle nie znam tych zapachów, na pachnącym sabacie powąchałam jedynie Zagorsk z buteleczki, ale jeszcze poznam, mam nadzieję
Takuśna, jak se zakupię, to dam Ci niuchnąć - ale to dopiero po naszym poście
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:33   #65
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dlaczego tak mało osób wymieniło Avignon? Dla mnie to absolutnie najpiękniejszy zapach z całej serii. Do każdego innego mogłabym się przyczepić, znaleźć coś, co mi nie pasuje, drażni. Ale do Avignon nie. Czyste kadzidło, buchające w nos, powoli ocieplające się, wysładzające, łagodniejące. Zapach idealny!
bo dla mnie ma w sobie jakis nieprzyjemny "ferment",albo wybrzmiewa amoniakiem albo zatechłą brudną scierką..ot taki żartowniś

co do rankingu to dla mnie nic sie nie zmienia od ..(nawet nie mam siły dokopywac sie do swojego postu,ale byl z poczatku wątku.
Kończę swoją pierwszą flaszkę Zagorska ,ktory był prawie jak objawienie..w towarzystwie Kyoto-tego łagodniejszego i "ludziowego" brata..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 07:13   #66
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
a ja ciągle nie znam tych zapachów, na pachnącym sabacie powąchałam jedynie Zagorsk z buteleczki, ale jeszcze poznam, mam nadzieję
No widzisz a była cała piąteczka.
Ale w sumie było innych flaszek tak dużo ze nie było się w stanie wywąchać wszystkiego.

A U Mnie z Incensów nadał no. 1 jest Ouarzazate z Jailsalmerem.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 07:22   #67
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Po żmudnym testowaniu całej serii Incense CdG z fiolek wybrałam dla siebie Avignon - wydały mi się najbezpieczniejsze, najbardziej kobiece, słodko-dymne, łagodne

Udało mi się nawet podczas wypadu do stolicy nabyć flakonik.

Jakież było moje - delikatnie mówiąc - zdziwienie kiedy Avignon aplikowane atomizerem z flaszeczki ukazały swoją całą "krasę" Poczułam jak ten zapach odbiera mi całą radość życia, jak zaciska pętlę na mojej szyi, jak dusi mnie swoim dymnym i zimnym ogonem. Dostałam też policzek zatęchłą szmatą.
Avignon okrutnie ze mnie zadrwiły Do dziś słyszę ten ich szyderczy śmiech.


Poleciały bez żalu i z nieskrywaną ulgą w świat





Łagodniejszą "wersją" Avignon jest dla mnie edp Statkus - kadzidło brzmi podobnie, ale tu rzeczywiście dym jest słodki, łagodny, harmonijny i kaszmirowo-otulający

Incense Kamali, to zupełnie inna bajka Nie widzę w nich żadnego podobieństwa do Avignon.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 09:01   #68
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Ja też już kiedyś o tym pisałam - spotkanie z Avignon skończyło się dla mnie traumą.
Nieopatrznie przetestowałam je kiedyś latem i poczułam się jak na mszy w Boże Ciało, w kościele pełnym ludzi upchanych ciasno koło siebie, bez grama tlenu do życia. Coś jest w tej metaforze uścisku Avignon wokół szyi We mnie wywołał natychmiastową chęć ucieczki - też zapewne przez uruchomienie wspomnień dzieciństwa, kiedy jeszcze chodziłam do kościoła jako grzeczna dziewczynka, ale już wtedy źle się tam czułam. Dla mnie Avignon jest zbyt dosłowny i duszny - szczelnie wypełnia płuca swoim dymem i zaczadza powoli...
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 09:19   #69
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

Łagodniejszą "wersją" Avignon jest dla mnie edp Statkus - kadzidło brzmi podobnie, ale tu rzeczywiście dym jest słodki, łagodny, harmonijny i kaszmirowo-otulający

Incense Kamali, to zupełnie inna bajka Nie widzę w nich żadnego podobieństwa do Avignon.
taką wyidealizowaną ,wygłaskaną wersja Avignon jest Mark Buxton nr03.Idealny ,bez kantów i bez zgrzytów.
Co do Incense i Statkusa... to jednak nieodparcie pierwsze kojarzy sie z Avignon jedynie początkiem,własciwie to jedynie pierwszy niuch z samej flaszki przywodzi na mysl ..Avignon- jednak nie bezposrednio, nie w sensie kopiowania czy tez wspólnej bazy,w sensie klimatu- bez niedomówien,jasny i konkretny.Dalej jednak Norma sie rozwija , obłędnie wżera sie w skórę i stapia sie z nią ,by zasymilować sie z z jej ciepłem i wonią i otoczyć nosiciela chmurą balsamiczno-kadzidlanego ideału.Natomiast Avignon w szybko wytraca impet ,może zwyczajnie sie nie nadaję ale szybko gaśnie ,kiśnie i niestety czuję po "Incense " ,że jest jakis "niedorobiony"
Zaś Statkus- gdzieś błąka sie w strone Zagorska- ze swoim spokojem,chłodem i dystansem..Oczywiscie pokazując co jakiś czas swoją kocią nature..ech taka piekna ,gładka i prawie pozbawiona organiczności paczula...Rozmarzyć sie można i zatęsknić do zakurzonej flaszki w kącie szafki
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 09:31   #70
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
taką wyidealizowaną ,wygłaskaną wersja Avignon jest Mark Buxton nr03.Idealny ,bez kantów i bez zgrzytów.
Zgadza się. Testowałam MB3 co prawda pobieżnie, ale podobieństwo to też wyczułam i Kola również je zauważyła
Mam jeszcze pół próbki. Przyjrzę się im więc baczniej.

Cytat:
Zaś Statkus- gdzieś błąka sie w strone Zagorska- ze swoim spokojem,chłodem i dystansem..Oczywiscie pokazując co jakiś czas swoją kocią nature..ech taka piekna ,gładka i prawie pozbawiona organiczności paczula...Rozmarzyć sie można i zatęsknić do zakurzonej flaszki w kącie szafki
A mnie ilość płynu w mojej flaszce niepokoi Słychać plumkanie, jakby już większość Statkusa odpłynęła
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 21:17   #71
Dinara
Raczkowanie
 
Avatar Dinara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 54
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Wg mnie najpiękniejszy jest Zagorsk- zdecydowany numer 1, chociaż reszta też najzwyczaj piękna.
Dinara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 11:09   #72
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Odnalazłam tak dla porzadku mój stary post po teście serii Incense - może komuś się przyda . Kyoto ujawnia na mnie mydlane nutki

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1679

Wciąż moi faworyci to Jaisalmer i Ouazarzate. Przy czym Jaisalmer to dziś zdecydowanie mój No 1.

Do tych opisów dodałabym dziś jeszcze, że Jaisalmer jest jedynym Incensem, który wydaje mi się radosny i tym mnie chyba tak mocno urzekł . Reszta jest taka zadumana, spokojna, poważna... Jaisalmer dla mnie jest radosny .

Dziś mi się skojarzył z zapachem drewnianego wiejskiego kościółka: wiosna, ciepłe promienie słońca, spokojna wioska, wokół zielona, swieżo wyrośnięta trawa, zółte mlecze, zielone drzewa rzucające przyjemnie chłodny cień, których listki delikatnie szeleszczą poruszane leciutkim wiaterkiem, pachnące powietrze i sielski, rozleniwiający spokój . I w tym otoczeniu malutki, stary, drewniany, przytulny kościółek, którego stare deski nagrzane w słoneczku wydzielają upojną, aromatyczną woń . To dla mnie jest Jaisalmer - zen i spa w jednym Jak tylko dostanę premię - musi być mój...

Edytowane przez maja79
Czas edycji: 2007-12-06 o 11:33
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:35   #73
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Mam już próbki.
Moja nowa kadzidlana miłość to Zagrosk - zdecydowanie najpiękniejszy z serii.
Pozdrawiam wszystkie wielbicielki tego kadzidlaka.

No wiec był weekend na spokojne przetestowanie prawie całej rodzinki Incensów (oprócz Kyoto - nie posiadam ). Dopiszę to do poprzedniego posta bo nie chcę się dublować (z góry przepraszam mod.)

Zapachy bardzo zróżnicowane.

Zacznę od Zagorska - na mnie to lepsza wersja (czytaj bardziej podbita kadziłem) już mocno lubianego Passage d'Enfer. Chociaż we Wrotach piekieł też jest kadzidło tutaj jest ono mniej wytrawne, bardziej dosłodzone i zabalsamowane. mniam.

Kolejny w hierarchi jest Avignon - dla mnie pięknie dosłowny, ma niesamowicie dużo seksu w sobie. Nigdy nie przypuszczałem, iż kadziło iście kościółkowe, będzie mi się kojarzyć z seksem, a tu masz demon seksu. Są też kwiaty: nagietek, rumianek, trochę ziół i przypraw. Całość intrygująca. Będzie mój. Podobnie jak Zagorsk, to już postanowione

I teraz już mniej pochlebnie:

Ouarzazate, no właśnie, albo moja skóra szwankuje, albo mnie mam nosa, piszecie na KWC że suszona herbata i zioła, no więc na mnie to zapach suszonych grzybów, świeżo polanych wodą - podobnie mam z L'eau blue Isseya z tą różnicą że ten drugi po chwili ładnie się wysładza, natomiast Ouarzazate przeobrażą się w mocną bergamotę , podobną do tej z damskich Liberte czy coś w rodzaju Flowerbomb. Wiem że dziwne, ale tak jest. Raczej na nie.

I najmniej ciekawy Jaisalmer - zapach trudny, na początku coś z Incense Villoresi, mogło być już fajnie, aż tu buch jakąś kamforą (może to jest to marokańskie kadzidło, nie wiem w meczecie nigdy nie byłem). Coś w rodzaju syropu na kaszel lub innego specyfiku.
Też na duże nie.

Edytowane przez Santorio
Czas edycji: 2007-12-10 o 10:58
Santorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:30   #74
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Od mojego poprzedenigo postu mineły prawie 4 miesiące...
W między czasie zdażyło sie przynjmniej na kilka dni zrobić trochę cieplej, a ja ponownie przetestowałam wszystkie Incensy.

1. Nadal mój No 1 to Jaisalmer - cudne kadzidło z przyprawami (m.in. słodkawy cynamon). Bardzo interesujący, przykuwający uwagę, z pogranicza męskich zapachów. Własna flaszka już zakupiona . A i parę komplementów już zebrał (w tym od mojego męża ). Ogórków nie czuje . Rozwija się na mnie obłędnie

2. Drugi jest Zagorsk. Zagorsk sprawdził się w cieplejsze dni i mam wrażenie, ze latem będzie wprost idealny. Ta jego zieloność i chłód są fantastyczne. Sama nie mogę wprost wierzyć, że tak bardzo jego nota poszła u mnie w górę. I że mogę tak odmiennie go odbierać - w chłodne dni wydawał mi sie poważny, zadumany, leśny. W cieple nagle robi się taki radosny i wiosennie zielony - urzekający . Jest na mnie niesamowicie wprost trwały.

3. Na 3-cim miejscu zupelnie nieoczekiwanie znalazł sie Avignon . Wydawał mi sie taki nieludziowy. Jednak gdy zlałam się nim globalnie okazał się świetnym kompanem. Moja skóra go lubi i wysładza, przez co pod koniec dnia dolatuje do mojego nosa piękna słodka wanilia

Pozostałe są poza rankingiem:
(+) Kyoto tez sie dla mnie zmienił - nie jest już mydlany. Co więcej czuję w nim nareszcie ten inkaust i troszke kawy. Zdecydowanie zyskał w moich oczach, choć na razie nie na tyle by zdecydować sie na zakup flaszki.
(-) Ouazarzate nagle mi się odechciało - jest ładny, ale już nie piękny. Chętnie powąchałabym go na kimś, ale dla mnie samej do globalnego noszenia jest za ciężki.

Edytowane przez maja79
Czas edycji: 2008-03-25 o 11:00
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:05   #75
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Kadzidła nie są moją ulubioną kategorią, zdecydowanie. Jedynie Nu edp urzekło mnie naprawdę, ale noszę rzadko. Stąd też moja opinia na temat znanych mi Incensów CdG będzie bardzo lakoniczna. Znam dwa:
Avignon - mam wrażenie, że kwaśnieje, gorzknieje na mnie i wręcz podchodzi żółcią (w sensie wątrobowym, nie kolorystycznym).
Kyoto - podobało mi się, ale mimo zużycia próbki miałam wrażenie że nie rozszyfrowałam tego zapachu - do tego stopnia, że myślę, że mogłabym nie rozpoznać testując ponownie. Nie ma więc sensu, żebym pisała o nutach, skoro tak słabo dał mi się ten zapach zanalizować. Ale ogólne wrażenie zostawił - jako pięknego męskiego zapachu. Tak, też jestem przeciwna tego typu podziałom, ale nosząc go miałam wrażenie, że gdzieś w pobliżu jest jakiś bardzo atrakcyjny mężczyzna...
__________________

Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 01:45   #76
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Łagodniejszą "wersją" Avignon jest dla mnie edp Statkus - kadzidło brzmi podobnie, ale tu rzeczywiście dym jest słodki, łagodny, harmonijny i kaszmirowo-otulający
Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
Zaś Statkus- gdzieś błąka sie w strone Zagorska- ze swoim spokojem,chłodem i dystansem..
Dokładnie takie wnioski ogłosiłam po tym, jak Homyk przedstawiła nas sobie z panem Józiem Statkusem: że jest to zapach, który łączy w sobie cechy Avignon i Zagorska, a jednak bardziej cywilizowany. Nie buduje tak jednoznaczny obrazów, jest gładszy, mimo wyraźnego pokrewieństwa - bardziej perfumeryjny.
Piękny.
Doceniam to jego piękno, na sobie jednak wolę mniej wygładzone zapachy. Może dlatego, że moja skóra sama je wygładza z czasem.

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Od mojego poprzedenigo postu mineły prawie 4 miesiące...
W między czasie zdażyło sie przynjmniej na kilka dni zrobić trochę cieplej, a ja ponownie przetestowałam wszystkie Incensy.

1. Nadal mój No 1 to Jaisalmer - cudne kadzidło z przyprawami (m.in. słodkawy cynamon). Bardzo interesujący, przykuwający uwagę, z pogranicza męskich zapachów. Własna flaszka już zakupiona . A i parę komplementów już zebrał (w tym od mojego męża ). Ogórków nie czuje . Rozwija się na mnie obłędnie

2. Drugi jest Zagorsk. Zagorsk sprawdził się w cieplejsze dni i mam wrażenie, ze latem będzie wprost idealny. Ta jego zieloność i chłód są fantastyczne. Sama nie mogę wprost wierzyć, że tak bardzo jego nota poszła u mnie w górę. I że mogę tak odmiennie go odbierać - w chłodne dni wydawał mi sie poważny, zadumany, leśny. W cieple nagle robi się taki radosny i wiosennie zielony - urzekający . Jest na mnie niesamowicie wprost trwały.

3. Na 3-cim miejscu zupelnie nieoczekiwanie znalazł sie Avignon . Wydawał mi sie taki nieludziowy. Jednak gdy zlałam się nim globalnie okazał się świetnym kompanem. Moja skóra go lubi i wysładza, przez co pod koniec dnia dolatuje do mojego nosa piękna słodka wanilia

Pozostałe są poza rankingiem:
(+) Kyoto tez sie dla mnie zmienił - nie jest już mydlany. Co więcej czuję w nim nareszcie ten inkaust i troszke kawy. Zdecydowanie zyskał w moich oczach, choć na razie nie na tyle by zdecydować sie na zakup flaszki.
(-) Ouazarzate nagle mi się odechciało - jest ładny, ale już nie piękny. Chętnie powąchałabym go na kimś, ale dla mnie samej do globalnego noszenia jest za ciężki.
Maju, Siostro!

Powiem szczerze - niemal rozczulił mnie Twój ranking. To dokładnie moja kolejność i zgadzam się nawet z kolorowym plusikiem i minusikiem na końcu.

Choć widzę różnicę w odbiorze wynikającą ze szczególnych właściwości mojej skóry, na której nic nie jest chłodne ani ostre, a już Zagorsk po marchewkowej fazie ogrzewa się jak głaskany ciepłą dłonią po policzku...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 08:00   #77
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Ktory z serii według Was najbardziej naddaje sie na upały, ja jestem fanka Avignon ale nie miałam okazji tesowac jej w wyzszych temperaturach
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:19   #78
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Niestety z kadzidlanej serii poznałam tylko Zagorsk- i wpadłam po uszy I postaram się nadrobić zaległości zapachowe z tej serii
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:25   #79
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Ktory z serii według Was najbardziej naddaje sie na upały, ja jestem fanka Avignon ale nie miałam okazji tesowac jej w wyzszych temperaturach
Mnie Avignon udusił stęchłą szmatą właśnie w wyższych temperaturach - testów nie ponawiałam.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 11:30   #80
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Mnie Avignon udusił stęchłą szmatą właśnie w wyższych temperaturach - testów nie ponawiałam.

O rany stechla szmata, chyba nie che tak pachniec
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 11:56   #81
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
O rany stechla szmata, chyba nie che tak pachniec
Nuno, nie sugeruj się, nie wszystkich atakuje Stęchła Szmata
Należę do wybrańców
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:55   #82
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Niestety z kadzidlanej serii poznałam tylko Zagorsk- i wpadłam po uszy I postaram się nadrobić zaległości zapachowe z tej serii
Madziczko, jesli przypomnisz mi przed następnym spotkaniem, zabiorę cztery z pięciu.

Ourzazate nie mam. Bez niestety.

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Mnie Avignon udusił stęchłą szmatą właśnie w wyższych temperaturach - testów nie ponawiałam.
Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
O rany stechla szmata, chyba nie che tak pachniec
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Nuno, nie sugeruj się, nie wszystkich atakuje Stęchła Szmata
Należę do wybrańców

Joasiu, bycie wybrańcem czasem bywa trudne.

Moim zdaniem najpiękniejszy w upały jest Jaisalmer. Staje się wówczas żywiczno - świetlisty. Dostaje takiej niezwykłej świeżości.

Ale ja w sumie mogę nosić też Avignon - daje mi poczucie chłodu i przestrzeni.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:00   #83
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Madziczko, jesli przypomnisz mi przed następnym spotkaniem, zabiorę cztery z pięciu.

Ourzazate nie mam. Bez niestety.
Dobrze
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:51   #84
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Maju, Siostro!

Powiem szczerze - niemal rozczulił mnie Twój ranking. To dokładnie moja kolejność i zgadzam się nawet z kolorowym plusikiem i minusikiem na końcu.

Choć widzę różnicę w odbiorze wynikającą ze szczególnych właściwości mojej skóry, na której nic nie jest chłodne ani ostre, a już Zagorsk po marchewkowej fazie ogrzewa się jak głaskany ciepłą dłonią po policzku...
Sabbath, super mieć taką fajną incensową siostrę jak Ty

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Ktory z serii według Was najbardziej naddaje sie na upały, ja jestem fanka Avignon ale nie miałam okazji tesowac jej w wyzszych temperaturach
Wg mnie na upały najlepszy jest Jaisalmer i Zagorsk
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:08   #85
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Ktory z serii według Was najbardziej naddaje sie na upały, ja jestem fanka Avignon ale nie miałam okazji tesowac jej w wyzszych temperaturach
Nuno- moim ulubiencem z kadzidlanej piatki CdG jest Kyoto- ktore przepieknie uklada sie na mojej skorze, we wszelkich temperaturach- takze wysokich. Jest ascetyczne, szlachetne, przejrzyste i pozbawione "brudnych" nut. Wydaje sie odlegle, zadumane i niematerialne, a jednoczesnie bardzo osobiste, wzruszajaco bliskie cialu i duszy ......

Jednak nic nie przebije tego, co w upale wyprawia na skorze Jaisalmer , (ktory wg mnie duzo traci w chlodzie)- wprost brak slow. Jest tak nieprzyzwoicie cielesny, nieobrzydliwie fizjologiczny i odurzajaco narkotyczny, ze az zapiera dech. Zachwycajacy.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:11   #86
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Zagorsk
Jaisalmer
Avignon
Kyoto
Ourzazate
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:15   #87
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

Mnie żaden z Incensów nie powalił na tyle, żebym musiała go mieć. Ale mam oczywiście jakąs tam kolejność:

1) Zagorsk i Ouarzazate - dwa odmiennie rózne zapachy - jeden zimny i odległy, drugi ciepły, przyskórny i fizjologiczny. Odmienne od siebie jak dzień czy noc, a jednak nie umiem stwierdzić, który mi się bardziej podoba.

2) Kyoto i Jaisalmer - testowalam oba, oba ciepłe i lekko pikantne, żaden mnie nie zauroczył, nie rozpoznalabym gdybym teraz przetestowała.

3) Avignon - coś strasznego, na mnie to nie Stęchła Szmata tylko Spalona Guma na Asfalcie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:23   #88
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

1. Jaisalmer

2. Avignon
3. Zagorsk

4. Ouarzazate
5. Kyoto
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:31   #89
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

na miejscu pierwszym :
- Ouarzazate i Zagorsk (Ouarzazate mam więc chyba jednak wolę od Zagorska) - koniecznie
- Avignon - piękne, ale tylko czasem
- Jaisalmer - przyjemne, ale nie moje


- Kyoto mogłoby dla mnie nie istnieć, niby ok, ale nie chcę nim pachnieć, takie pudrowe kadzidło :[
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:36   #90
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Incensy CdG - który to Wasz nr 1?

1.Avignon
2.Zagorsk
3.Ouarzazate


4.Kyoto
5. Jaisalmer

1. i 2. uważam za bardzo ciekawe zapachy
3. jest jakiś taki mało wyrazisty na mnie
4. tak ale dla faceta
5.ogóry kiszone


fajnie byłoby zrobic taką ankiete ze możnaby przyznawac punkty od 1 do5- ciekawe który by wygrał
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.