zakupy w strawberry.net - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-20, 14:01   #31
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: strawberrynet.com

Zaznaczyłam, i tak było też napisane na deklaracji celnej, przyklejonej do paczki.
Zastanawiam się tylko, czy gdybym częściej coś kupowała, UC się w końcu nie zainteresuje tymi paczkami i nie zacznie do nich zaglądać?...
Chociaż w środku nie ma żadnych rachunków z podaną ceną, więc musieliby uwierzyć w te 50zł, nie ma wyjścia

Mała-czarna, sprawdziłam, to było dokładnie 233,50zł.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 14:02   #32
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: strawberrynet.com

Bosssko!!!
Chyba przerzucę się na tą truskaweczkę a daj sobie spokój z Sephorą, bo denerwuję się przy każdym zakupie, uważam tą ich kartę i punkty za poniżające - to tak jakby mi z łaską dawali te 10%, które są zresztą śmieszne - już chyba pisałam, że w sieci Perfumerie Polskie dostaje sie kartę przy pierwszym zakupie uprawniajacą do 5% zniżki przy KAŻDYM zakupie i nie trzeba zbierać zadnych chorych punktów.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 14:07   #33
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: strawberrynet.com

Ano mnie też ta truskawa kusi coraz mocniej
A w Sephorze ostatnio przy kasie, kiedy okazało się , że nie wzięłam karty, pani mi powiedziała, że powinnam nosić kartę przy sobie bo to jest w moim interesie
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 14:14   #34
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: strawberrynet.com

Otóż to, karta jest żenująca, a jednorazowe 10% to jakiś żart. Podobny system ma Marionnaud, tylko że jeszcze więcej trzeba wydać, a zniżka to nie jakiś procent, ale kupon na .... całe 30zł, jednorazowo.

Tylko gdzie ja znajdę te "Perfumerie Polskie" We Wrocławiu jest coś takiego?...

W "Sephorze" byłam ostatnio tylko po te ichnie perfumki (piwoniowe), inne kosmetyki kupuję w Makro albo na Allegro. A teraz dojdzie mi bezstresowa Truskawka

Nati_xxx, na innych forach dziewczyny pisały, że Truskawka zwraca ewentualne dodatkowe koszty (VAT, akcyza). Jeśli jednak zaznaczysz "gift", a oni wpiszą w deklaracji małą wartość, to nie będzie problemu.
Z rodzicami i tak będziesz musiała pogadać, bo płatność jest tylko klasyczną kartą kredytową (nie debetową), albo przy pomocy serwisu "Paypal" (ale tu też do wpisu konieczny jest nr karty, więc na jedno wychodzi).
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 14:18   #35
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: strawberrynet.com

Pixie dzięki za informacje,chyba naprawdę sie skusze
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 14:23   #36
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: strawberrynet.com

Hej
Tu jest link do "Perfumerii polskich" http://www.perfumeriepolskie.pl/sklepy.php?set_off=30
Chyba o to chodzi?
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 22:25   #37
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: strawberrynet.com

pixie_76 napisał(a):
> Jeszcze raz przypomnę różnicę w cenie (za Allure EDP 50ml, bo to był mój zakup): Sephora - 360zł, Truskawka - 230zł (i zero opłat za wysyłkę).

aż serce rośnie co to za cena chyba się zacznę zastanawiac nad zdradą mojej ulubionej perfumerii (tyle, że tam, w tzw. zdrowym systemie, za każde 5 euro mam znaczek, za kolejne 6 znaczków - zniżkę pienieżną, aż do 50 euro (przy 450 wydanych, a ceny konkurencyjnei niskie, mnóstwo promocji... - a propos Sephory) Fajnie, że Truskawka działa Dobrze Pixie, że o tym napisałaś!!!
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-20, 22:42   #38
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Re: strawberrynet.com

Oj podoba mi się ta Truskawka! Macie jeszcze jakieś doswiadczenia zakupowe z nią? Ile zaoszczędziłyście?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 23:16   #39
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: strawberrynet.com

No właśnie, właśnie, o to chodzi. Która to Twoja ulubiona perfumeria, Joannea, "Ici Paris"? Pamiętam, że mieli niekiepskie oferty (swego czasu byłam w Holandii częstym gościem ).

Krew mnie zalewa, kiedy widzę te nasze ceny i "rabaty" od siedmiu boleści - ostatnia "wielka wyprzedaż" w Sephorze okazała się max. 30% obniżką na wycofywane już i tak kosmetyki kolorowe (czyli trochę na tych półkach pozalegały) Dlaczego tak jest ,trudno mi uwierzyć, że wyniki sprzedaży są świetne także bez sensownych promocji, a z cenami z kosmosu?!

Już się zasadzam na kolejne zakupy w Truskawce.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 20:39   #40
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: strawberrynet.com

pixie_76 napisał(a):
> No właśnie, właśnie, o to chodzi. Która to Twoja ulubiona perfumeria, Joannea, "Ici Paris"?

Ici Paris też, tyle, że tam jest nieco mniej korzystny system rabatowy (ale więcej próbek dają) . W Ici Paris można poprosić o kartę klienta, na którą są naliczane punkty - za każde wydane 12,5 euro punkt. 20 zebranych punktów daje 5 euro bonifikaty, czyli średnio opłacalne, ale mimo wszystko robię tam zakupy, bo często mają kosmiczne wyprzedaże - np ostatnio demakijaż Clarinsa za 12 euro , często 20% rabat z różnych najdziwniejszych okazji, walentynki świętowali z 11% rabatem - za 125 ml Lacoste dla panów zapłaciłam 46 euro.
Moje najulubieńsze miejsce to Da Liliana - sieć perfumeryjna, właśnie ta od znaczków, nie mają takich fajnych procentówek, jak Ici Paris, ale często ceny są u nich duużo niższe, i częste mają też promocje na określone zapachy. Mój ostatni zakup tam to ostatnie Givenchy, 30 ml za 26 euro (w Sephorze 172 zł...)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 19:12   #41
VeryStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar VeryStrawberry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 7
A ja się załamałam :-(((((

Do dziś nie mam paczki (nadanej ponoć 16 stycznia) , ani awiza, ani pisma z UC, nic... Strona poczty HK pokazuje status : delivered on 16th Feb, a ja się pytam : do kogo, do jasnej anielki, bo na pewno nie do mnie !!!!
Trzy maile do strawberrynet pozostały bez odpowiedzi.
Nie wiem co robić i wiem jedno - nigdy więcej !!!! Za ten stres nawet niska cena nie zwróci mi zdrowia
VeryStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-11, 12:59   #42
skrzat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Re: A ja się załamałam :-(((((

Sprawdź VeryStrawberry czy maile od Truskawki nie wpadają u Ciebie w poczcie w antyspam.
U mnie tak bylo, myslalam ze nie ma odpowiedzi - a wszystkie maile tkwily sobie w antyspamie.

A zakupy są rzeczywiście na duży plus.
Teraz są np. szminki Divinora w paru kolorach za 11$ (W Sephorze ponad 100 zl)
Zamówiłam - paczka przyszla po 7 dniach.
pozdrawiam
skrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 13:19   #43
Fiestka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 35
GG do Fiestka
Re: A ja się załamałam :-(((((

dziewczyny a jak płacicie za to ???
przy odbiorze , przelewem... ?
no i w jakiej walucie ?

buziaki
Fiestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 13:43   #44
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Re: A ja się załamałam :-(((((

Płaci się za pomocą karty kredytowej od razu przy składaniu zamówienia - to proste i wygodne
Uwielbiam robić zakupy w truskawie, tyulko najbardziej mnie wkurza to czekanie na paczkę.... i to, że niestety niektóre kosmetyki są niedostępne.
Ale tamtejsze promocje... !!! ehh... Palce lizać
Pozdrawiam.
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 16:44   #45
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Re: A ja się załamałam :-(((((

hej
zachęcona tym watkiem i poczytanymi wklejonymi z gazety tez zajrzałam do truskawki
i jestem oczarowana
te ceny to sa pewniaki i mają ceny jak na allegro
bardzo chciałabym zamówić sobie perfumki ale boję się tych akcyz i vatu(
z tego, co wyczytałam wnioskuję,że wszystko zależy od humoru celników, albo jakichś innych okoliczności
sprawdzaja chyba wybiórczo i jak znajda perfumy to dowalają te opłaty
A może ja zle zrozumiałam?
Tak bym chciała,żeby cena podana u nich była końcową...
pozdrawiam
__________________
Jennefer
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 17:37   #46
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Re: A ja się załamałam :-(((((

z tym vatem i cłem to jest tak, że na moich 6 zamówień RAZ nałożyli cło w wysokości 1,57 zł !
A zamawiałam różności kremy, perfumy i całe zestawy, więc raczej nie spodziewaj się jakiegoś strasznie wysokiego cła i za każdym razem trzeba zaznaczać, że jest to GIFT.
(właśnie podczas czytania tego wątku opanowała mnie straszliwa chęć zrobienia znowu tam zakupów co właśnie dzisiaj uczynie )
I jeszcze jedno ! Podana cena jest ceną końcową, dodatkowo za zamówienie na raz 3 produktów masz zniżkę 5% od wartości zamówienia, więc wychodzi jeszcze taniej, dla stałych klientów znowu zniżka zależna od krotności zamówienia. Dodatkowo ceny podane na stronie w złotówkach mogą być różne od faktycznej kwoty pobranej z konta, bo przeliczane są po aktualnym kursie dolara, więc to że dolar spada i utrzymuje tendencję zniżkową jest dla mnie newsem dnia, bo oznacz to tańsze zakupy na truskawie.
Gdybym coś mogła jeszcze komuś pomóc, to służę radą i pomocą - pozdrawiam
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 17:51   #47
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Re: A ja się załamałam :-(((((

cła podobno sie nie płaci tylko vat i akcyze
taka mam ochote na te zakupy,że chyba zaraz to zrobie
pytanko do Ciebie mam takie, jesli mozna
jak to jest z płatnością, nigdy nie płaciłam kartą przez internet, czy mogę zapłacic visą electron z PKO?
pozdrawiam
__________________
Jennefer
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 18:19   #48
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Re: A ja się załamałam :-(((((

visa electron nie jest kartą "wypukłą" prawda? tam można płacić tylko wypukłymi (tak przynajmniej ja zrozumiałam i robię). sama płacę eurocard - master card z wypukłym nr karty.
a sama procedura płatności wygląda tak, że zaznaczasz odpowiedni symbol karty na formularzu i później tylko wpisujesz nr karty i datę ważności karty i autoryzujesz płatność. w tym czasi strawberrynet łączy się z twoim bankiem i potwierdza płatność. Na twoim koncie pojawia się obciążenie dla truskawki w dolcach, później przeliczają ją na złotówki po aktualnym kursie.
ja tylko raz miałam problem z kartą, a było to w miesiącu w którym kończyła mi się jej ważność, nie bardzo chcieli tej płatności autoryzować, ale po mailach wyjaśniających płatność została uznana i przesyłka dotarła.

A jeszcze z innej beczki.
Sprawdzajcie zawsze w miartę możliwości na poczcie przy odbiorze przesyłki, czy niczego nie brakuje. Co prawda ja nie miałam z tym problemów, ale ostrożności nigdy za wiele.
Miałam natomiast przypadek pootwieranych kartoników z kosmetykami, a z jednej perfumy nawet ściągniętą folię. Jest to wina naszych służb celnych (bo kogożby innego?). Pewnie panie się nudziły i tak sobie pootwierały, a że nie znały zapachu Byzance, to musiały powąchać. Tak to tłumaczę, bo w tej samej paczce były cerutti 1881, które dotarły w nienaruszonym stanie.
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 17:19   #49
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot. strawberrynet.com

Chcialam sie zapytac osob, ktore zamawialy juz z truskawki kosmetyki Ceny sa bardzo atrakcyjne, ale nie maja kilku rzeczy, na ktorych najbardziej mi zalezy, czyli: Luminizing Color Powder - Shiseido, Terracotta Sunset Celebration - Guerlain i fluid Givenchy - Subli'mine Akurat tych 3 rzeczy, ktore chcialam kupic, ehhh Pytam zatem czy produkty w katalogu czesto dochodza? W zasadzie np. puder Shiseido nie jest taka nowoscia, a (jeszcze) go tam nie ma... Hmmmm... Nie wiem czy czekac czy kupic gdzies indziej ( oby nie, bo przecietnie to 1/3 drozej niz na truskawce..)
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 18:28   #50
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Dot. strawberrynet.com

Z tego co widzialam to na gazecie bylo duzo watkow o truskawce i stamtad wiele dziewczyn zamawialo kosmetyki jesli nikt tu nie odpowie, sproboj poszukac tam na forum a tymczasem podbijam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 23:44   #51
AniaSob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Re: A ja się załamałam :-(((((

Ech, są też w Polsce tanie perfumerie internetowe.Ale nie napiszę jakie bo juz dostało mi się za "spam".O jaką chodzi - można wyczytac z moich postów.
AniaSob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 23:59   #52
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: strawberrynet.com

Dziewczyny, czy któras z was robiła zakupy w strawberry teraz w 2006 roku? Czytałam archiwalen posty, ale może coś się zmieniło etc?!

Chciałabym cos kupić, ale mam tylko karte płatniczą nie kredytową ;(
Nie znam tak dobrze angielskiego, ale cos wyczytałam, ze jak nie ma się karty można płacić przez jakieś PayPal - co to jest??
I jeszcze jedno pytanie, gdzie tam mogę zmienić $ na złotówki? Czy może jest szansa na zapłate w euro z konta walutowego??
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 13:15   #53
lewsan
Przyczajenie
 
Avatar lewsan
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Question Kto kupował na www.strawberry.com?

Hej.. ma prośbę do wszystkich którzy kupowali kosmetyki na www.strawberry.com by poradzili mi czy warto tam kupowac i czy rzeczywiście prawdą jest , że nie ponosi sie kosztów przesyłki. Czy cenny podane tam w złotówkach są netto czy brutto? Proszę o kontakt.Pozdrawiam serdecznie.
lewsan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 13:16   #54
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kto kupował na www.strawberry.com?

Cytat:
Napisane przez lewsan Pokaż wiadomość
Hej.. ma prośbę do wszystkich którzy kupowali kosmetyki na www.strawberry.com by poradzili mi czy warto tam kupowac i czy rzeczywiście prawdą jest , że nie ponosi sie kosztów przesyłki. Czy cenny podane tam w złotówkach są netto czy brutto? Proszę o kontakt.Pozdrawiam serdecznie.
Nie płacisz za wysyłkę. Nigdy nie rozróżniam brutto od netto,ale jak na strawberry pisze,że coś kosztuje 120 zł to zapłacisz 120 zł,chociaż czasami przy przeliczaniu z dolarów np. przez PayPal może wyjść 121 zł lub np. 119 zł.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77475 Ten wątek może się przydać.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=25373 i ten.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:27   #55
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Kto kupował na www.strawberry.com?

płatnosci na tej stronie robi sie przez PayPal, tak?
aa juz sama sprawdzilam, tylko karta kredytowa czyli Paypal tez moze byc
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:18   #56
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Kto kupował na www.strawberry.com?

Ja zapłaciłam naliczony w Polsce 22% VAT - ale Strawberry oddało kasę
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 19:21   #57
arti_lee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez Yahoo do arti_lee
Dot.: zakupy w strawberry.net

no właśnie ....już dzisiaj pisałam, że kupiłam tam cristobal, dzisiaj go dostałam , przetestowałam i ....właśnie i mam duże wątpliwości co do oryginalności produktu.
Kupiłam 50ml EDT a butelka jest dużo lżejsza od np. większości 30 ml butelek, co do których oryginalności nie mam wątpliwości...nawet nie jestem pewna czy to szkło...korek tandetny...zapach...przez ok 30-40 minut bardzo ładny a potem w ogóle się nie rozwija tylko czuć jakiś alkoholowy smrodek ... coś jakby "whiskey". Zapach zachowuje sie jak podróbki z rozlewni, nosić się tego nie da, o wyglądzie butelki nie wspomnę. Moim zdaniem oni sprzedają podróbki i tyle. Wiem, że wiele osób tam kupuje i jest zadowolna ale ja więcej nie spróbuję i nie polecam. Lepiej dłużej zbierać pieniądze i kupić wodę gdzieś w wiarygodnej perfumerii.
arti_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 20:27   #58
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: zakupy w strawberry.net

Cytat:
Napisane przez arti_lee Pokaż wiadomość
no właśnie ....już dzisiaj pisałam, że kupiłam tam cristobal, dzisiaj go dostałam , przetestowałam i ....właśnie i mam duże wątpliwości co do oryginalności produktu.
Kupiłam 50ml EDT a butelka jest dużo lżejsza od np. większości 30 ml butelek, co do których oryginalności nie mam wątpliwości...nawet nie jestem pewna czy to szkło...korek tandetny...zapach...przez ok 30-40 minut bardzo ładny a potem w ogóle się nie rozwija tylko czuć jakiś alkoholowy smrodek ... coś jakby "whiskey". Zapach zachowuje sie jak podróbki z rozlewni, nosić się tego nie da, o wyglądzie butelki nie wspomnę. Moim zdaniem oni sprzedają podróbki i tyle. Wiem, że wiele osób tam kupuje i jest zadowolna ale ja więcej nie spróbuję i nie polecam. Lepiej dłużej zbierać pieniądze i kupić wodę gdzieś w wiarygodnej perfumerii.
mogłabyś zrobić zdjęcie flakonika i go wkleić?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:20   #59
carmena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dot. strawberrynet.com

Kupowałam na strawberry perfumy.Niestety pachną 20minut.Czy ktoś ma podobne doświadczenia?
carmena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:08   #60
eyes85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 9
Thumbs down strawberry.net-taniej byłoby w sephorze

coż...skusiłam się na zakup kilku kosmetyków...no i czekałam miesiąc na paczke...po miesiącu dostałam pismo z urzędu celnego...musiałam wysłać im wszystkie potwierdzenia zakupów i zapłaty...no to wysłałam...myślalam że wszystko będzie ok bo specjalnie zrobiłam zakupy do takiej kwoty aby uniknąć cła...po tygodniu dostałam paczkę-ku mojemu zdziwieniu musiałam zapłacić na poczcie prawie 200 zł...za co?otóż moje drogie panie ta kwota to podatek VAT od zakupionych towarów...postanowiłam wysłac maila do stawberry z dowodem zaplaty tego padatku w nadziei ,że zwrócą mi kasę...niestety minęły już 2 tygodnie a odpowiedzi na maila nie mam i zwrotu pieniędzy też nie...reasumując....po przeliczeniu a raczej porównaniu cen okazało się że zakupy na stawberry wyszły mnie drożej niż w sephorze czy douglasie....wiec....wybó r należy do Was ale ja już na 100 procent nie zrobie tam zakupów a Paniom polecam jakby którąś kusłio... doliczyć sobie do tych cen które tam podają jeszcze 22 procent Vat-u i wtedy wyjdzie wam rzeczywista kwota...jeśli bedzie się opłacać to kupujcie a jak nie to szkoda nerwów....pozdrawiam
eyes85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 19:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.