Zakupy na Strawberrynet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 10:55   #1
Łasiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 56
Question

Zakupy na Strawberrynet


Witajcie!
Kupiłam 3 sztuki wód toaletowych na Strawberrynet. Niestety naliczyli mi cło od wartości zakupu, mimo że miał to być gift (pudełko przewiązane kodardką). Co oczywiście istotnie podnosi mi koszt zakupu prawie o 100 zl

Na stronie Strawberrynet jest napisane, że jeżeli komuś naliczyli cło, można sie do nich zwrócić z prośba o zwrot.

Czy to prawda? Czy ktoś ma doświadczenie z taką procedurą zwrotu kasy za cło? Jeśli tak, to proszę o rady.

Pzdr!
Łasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:00   #2
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Uderzaj do Pixie Też miała podobną sytuację i zgrabnie z niej wybrnęła
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:01   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

To się zdarza, niestety Ja też czasem muszę płacić cło. Ale nigdy nie było wyższe niż 40zł na paczkę, więc prawdę mówiąc nie fatygowałam się z procedurą zwrotu... Co Ci szkodzi spróbować wysłać im dokumenty i sprawdzić czy oddadzą pieniądze?
Powodzenia!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:04   #4
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Widziałam ostatnimi dniami gdzieś post dziewczyny, której zwrócili kasę naliczoną przez urząd celny. Zaraz poszukam, jak znajdę to tu wkleję

Dear Pixie, jak się czujesz?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:04   #5
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Cytat:
Napisane przez E
Uderzaj do Pixie Też miała podobną sytuację i zgrabnie z niej wybrnęła
E , no właśnie średnio wybrnęłam, bo zapłacić musiałam, ale malutko Pewnie mówisz o tej sprawie, kiedy dostałam pismo z UC domagające się podania wartości poszczególnych przedmiotów? Było ich cztery czy pięć, a wartość Truskawka wpisała równą bodajże 160zł, więc musiałam to podzielić na te rzeczy. Koniec końców cło wyniosło 30zł, żadna tragedia. No ale powinnam się była domagać zwrotu, chociażby dla nauki.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:06   #6
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Cytat:
Napisane przez hybris
Dear Pixie, jak się czujesz?
A dziękuję, dziś już lepiej. Chociaż zbadać się chyba pójdę po południu, jednak.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:09   #7
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Znalazłam!!!!
to z naszego bratniego forum na gazeta.pl
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...319242&v=2&s=0
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 11:10   #8
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Pixie, a byłam pewna, że oddali Ci całość Szkoda, że nie utarłaś trochę nosów ale mnie pewnie o 30 zł. tez by się nie chciało

Łasiczko, powalcz! Nie poddawaj się! Pomyśl, że za te pieniążki będziesz miała jakieś inne cudo
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:15   #9
Łasiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 56
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Dzieki za rady!
Skoro taka procedura obowiązuje, to pewnie że powalczę i dam Wam znać jak mi poszło na placu boju
Pzdr!
Łasiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:20   #10
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Koniecznie! To może i ja wreszcie się odważę i coś kupię na Truskawie
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:41   #11
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Strawberrynet - naliczyli mi cło :(

Cytat:
Napisane przez Łasiczka
Witajcie!
Kupiłam 3 sztuki wód toaletowych na Strawberrynet. Niestety naliczyli mi cło od wartości zakupu, mimo że miał to być gift (pudełko przewiązane kodardką). Co oczywiście istotnie podnosi mi koszt zakupu prawie o 100 zl

Na stronie Strawberrynet jest napisane, że jeżeli komuś naliczyli cło, można sie do nich zwrócić z prośba o zwrot.

Czy to prawda? Czy ktoś ma doświadczenie z taką procedurą zwrotu kasy za cło? Jeśli tak, to proszę o rady.

Pzdr!
Mnie też to spotkało - chyba ze 3 razy - ale naprawdę nie ma powodu do niepokoju. Dostaniesz zwrot poniesionych kosztów na rachunek karty kredytowej w ciągu tygodnia . Należy tylko zeskanować dowód opłaty i wysłać do nich maila. Ja zawsze skanuję wszystko co się da, nie tylko ten dokument, gdzie jest naliczony podatek, ale również karteczkę która wyszczególnia wszystkie inne opłaty z tytułu "pracy" wykonanej przez celników. Nigdy nie było problemów ze zwrotem pieniążków, tylko trzeba kilka dni poczekać
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 23:40   #12
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Zakupy na strawberrynet

czy któraś z Was kupowała kiedys perfumy na truskawce? Jestescie zadowolone? Jak to od strony praktycznej wyglada? ile czekałyście na paczkę? jak jest z tym przeliczaniem waluty? Przesyłka faktycznie darmowa?
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 12:44   #13
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: zakupy na strwawberrynet

Mulier, błagam na kolanach , użyj wyszukiwarki! Pisałam o tym tyle razy, że zwyczajnie nie mam chęci się powtarzać.

W skrócie:
- tak, jestem zadowolona;
- w praktyce wygląda to jak każdy inny zakup przez internet z płatnością kartą (nie ma innej możliwości zapłaty);
- paczka dochodzi w 7-14 dni;
- walutę przelicza Twój bank, w momencie ściągnięcia opłayt z karty, czyli wg kursu z danego dnia;
- przesyłka faktycznie jest darmowa.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 19:54   #14
pink-cashmere
Raczkowanie
 
Avatar pink-cashmere
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Question Zakupy na Truskawie

Chciałam bardzo poprosić, żeby ktoś wyjaśnił mi, jak wyglądają zakupy na portalu strawberry.net. W jaki sposób dokonuje się dla nich płatności i jaką formę przesyłki mam wybrać - a później ile muszę czekać? Będę tam kupowała pierwszy raz (zresztą pierwszy raz za granicą) i nie chcę popełnić w związku z tym błędów. Dziękuję za ewentualną odpowiedż i pozdrawiam!



Wyłaniam się z burzy i chaosu...
pink-cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 19:57   #15
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zakupy na Truskawie

Witaj!
Proponuję na początek wrzucić w naszą forumową wyszukiwarkę hasło Strawberry lub Truskawka, a wyrzuci Ci mnóstwo przydatnych informacji. Pisałyśmy bowiem o tym nie raz. Odpowiedzi na Twoje pytania już padły.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 02:59   #16
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Zakupy na Truskawie

Przpraszam, szukałam i nie moge sie doszukac.... prosze nie bić!
Jedna rzecz mnie straszliwie nurtuje..
Z tego co się orientuje wszyscy piszą o braku kosztów przesyłki..
Owszem jest taka opcja ale
z tego co pisza na portalu jest to przesyłka nieubezpieczona, nie wymagajaca potwierdzenia i naszgo podpisu przy odbiorze.. Przeciez to szalenie ryzykowne! Boje sie iż przesyłka zostanie rozkradziona :/ To jedyna rzecz ktora mnie powstrzymuje przed zakupem..
Koszty ubezpieczenia niestety są zbyt wysokie jak na moje pojedyńcze zakupy :/
Więc jak to jest w końcu? Nie boicie się zamawiać w ten sposób? Czy ja czegoś zwyczjnie nie rozumiem

Bardzo prosze o odpowiedź doswiadczone forumowiczki
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 10:15   #17
pink-cashmere
Raczkowanie
 
Avatar pink-cashmere
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Zakupy na Truskawie

Mnie wlasnie tez powtrzymuja wysokie koszty ubezpieczenia przesylkiWtedy perfumy nie wychodza juz wcale tak tanio skoro musze doliczyc do tego jeszcze 15s przesylki zrezygnowalam na razie z zakupow na truskawceBo jednej flaczeczki perfum nie oplaca mi sie kupowac a na wiecej nie mam funduszy
pink-cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:12   #18
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Zakupy na Truskawie

Cytat:
Napisane przez pink-cashmere
Chciałam bardzo poprosić, żeby ktoś wyjaśnił mi, jak wyglądają zakupy na portalu strawberry.net.
O zakupach na strawberrynet pisała sporo Pixie (między innymi ):

- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=strawberrynet
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...net#post622842
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...net#post492102
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=truskawa
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...wce#post373606

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:17   #19
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Zakupy na Truskawie

Cytat:
Napisane przez leeloo
Przpraszam, szukałam i nie moge sie doszukac.... prosze nie bić!
Jedna rzecz mnie straszliwie nurtuje..
Z tego co się orientuje wszyscy piszą o braku kosztów przesyłki..
Owszem jest taka opcja ale
z tego co pisza na portalu jest to przesyłka nieubezpieczona, nie wymagajaca potwierdzenia i naszgo podpisu przy odbiorze.. Przeciez to szalenie ryzykowne! Boje sie iż przesyłka zostanie rozkradziona :/ To jedyna rzecz ktora mnie powstrzymuje przed zakupem..
Koszty ubezpieczenia niestety są zbyt wysokie jak na moje pojedyńcze zakupy :/
Więc jak to jest w końcu? Nie boicie się zamawiać w ten sposób? Czy ja czegoś zwyczjnie nie rozumiem

Bardzo prosze o odpowiedź doswiadczone forumowiczki
nie nie ... to nie tak, jest to tzw przesylka nierejestrowana, czyli idzie jako zwykla paczka, docierajac do polski podpisujesz sie na papierku ze odebralas. nie ma mozliowsci zeby ktos sobie odebral zamiast Ciebie, pozatym jest dosc dobrze zapakowana, cecha charakterystyczna jest liliowa wstazeczka tak omotana dookola pudelka ze trzeba ja przeciac bo rozwiazacsie nie da. raz dostalam bez wstazeczki ale wtedy clo placilam
mam za soba mase zakupow w truskawie i kazda dotarla cala, niektore niestety oclone, bo sie rozpedzilam, ale te takze byly z taka zawartoscia jak zamawialam i nieuszkodzone.


ps. zapomnialam dodac ze najbezpieczniej kupowac za kwote nie przewyzszajaca 30 euro, wtedy mozna ominac cło, bo do tej kwoty celnicy sie nie czepiaja. jednak jezeli celnik sie doczepi to wazne jest, dowiedziec sie w truskawie jaka kwote wpisali na deklaracji celnej (oni czesto zanizaja kwote zakupu), oprocz tego nie ma tam zadnych rachunkow w paczce z konkretnymi cenami, a na deklaracji dodatkowo jest zaznaczona opcja 'gift'.
wtedy mozna sobie obnizyc clo, ja sie raz przynalam do stanu realnego paczki - bylo 90$ a truskawa napisala na deklaracji 60$. jakby wiedziala to pewnie clo byloby mniejsze, ale po malej wymianie maili sklep oddal mi clo.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 11:23   #20
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Zakupy na Truskawie

Cytat:
Napisane przez pink-cashmere
Mnie wlasnie tez powtrzymuja wysokie koszty ubezpieczenia przesylkiWtedy perfumy nie wychodza juz wcale tak tanio skoro musze doliczyc do tego jeszcze 15s przesylki zrezygnowalam na razie z zakupow na truskawceBo jednej flaczeczki perfum nie oplaca mi sie kupowac a na wiecej nie mam funduszy
Powiem tak, to ubezpieczenie jest nieobowiazkowe. pozatym ani razu nie zdarzylo mi sie zbey cos doszlo rozbite czy paczka byla okradziona.
a nie uebzpieczam jej i nie place za przesylke.
pozatym trawberrynet.com jest powazna firma, zwracaja koszty akcyzy jezeli taki Cie dopadna, jezeli cos sie stanie z przesylka tez pomagaja: albo oddaja kase, albo dostajesz produkt nowy.
to sa jak dla mnie bardzo bezpieczne zakupy, jeden minus to fakt ze trwa to i do 10 dni zniam paczka dotrze do polski, ale w kazdej chwili, nawet przez poczte w Honk Kongu mozesz sprawdzac gdzie paczka jest, dopiero jak dotrze do polski poczta w Chinach ne jest w stanie okreslic co sie dzieje z paczka, alew srodku jest zawsze informacja co zamowilas, wiec zawsze mozna zlozyc reklamacje na pcozcie jezeli widac ze paczka byla otwierana i cos zginelo.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 14:58   #21
pink-cashmere
Raczkowanie
 
Avatar pink-cashmere
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Zakupy na Truskawie

Przywracacie mi wiare chyba sie zdecyduje na te zakupy
pink-cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 15:30   #22
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Zakupy na Truskawie

zdecyduj sie, bo naprawde jest to calkiem bezpieczna dorga nabycia tanio dobrych kosmetykow
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 17:32   #23
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Zakupy na Truskawie

Wisnia stokrotne dzięki za tak wyczerpujaca odpowiedź !

Ja już sie szczypie z tym zamówieniem od sporego czasu
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 20:47   #24
_Pika_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
zakupy na strawberry

Witam

Poszukuje pomocy w celu odzyskania kosztow cla na strawberryNet, czy ktoraz z Wizazanek przerabiala juz te operacje?? jezeli tak czy mozna prosic o pomoc??
Za wzor pisma bylabym b.wdzieczna. i w jakiej postaci przesylalyscie dokument z UC do strawberry??

2. Jakos dziwnie przeliczyli mi clo:
za towar wart 121 zł doliczyli mi oplat az 41zl (clo (22%) + akcyza(10%)) a w zaden sposob nie potrafie tego wyliczyc aby sie zgazalo.

z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdr
MK
_Pika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 00:37   #25
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: zakupy na strawberry

- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=strawberrynet
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t#po st622842
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t#po st492102
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=truskawa
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e#post37 3606
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=34156
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:18   #26
Souss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Unhappy StrawberryNET a cło. O co biega ?

Witam szanowne Panie (jeżeli są to i Panów) na forum. Mam takie pytanie: czy któraś z Was spotkała sie z problemami z przesylka ze StrawberyNet i cłem. Dostałam dzisiaj zawiadominie z poczty, ze przyszla mi przesylka i zanim zostanie mi dostarczona mam im przyslac cyt:
1. Fakturę lub rachunek, lub paragon w przypadku zakupu towaru wraz z tłumaczeniem na język polski, lub inny dokument określający wartość celną towaru.
2. Oświadczenie o rodzaju, wartości towaru i jego przeznaczeniu w przypadku otrzymania go bezpłatnie od nadawcy.

oraz

specyfikacje i potwierdzenie złożenia zamówienia !!

Czy któras z Was spotkala sie z czyms takim ? Przypuszczam, ze chca mi przywalic clo, jezeli podam ze wartosc paczki wynosila powyzej 45 Euro. Jak zamawialam to w truskawie to zaznaczylam GIFT. Truskawa w zalaczonym pismie nie podala wartosci przesylki a jedynie wyszczegolnila, ze sa to perfumy i gratisowe kredki do oczu.

Jezeli ktoras z Was spotkala sie z czyms takim to bede wdzieczna za podpowiedz, jak sie z tym Urzedem Pocztowym i Celnym uporac. Czekam na Wasze doswiadczenia. Pozdrawiam.
Souss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:18   #27
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: StrawberryNET a cło. O co biega ?

Witam!
Jeszcze nie kupowałam na Truskawie, bo właśnie odstrasza mnie możliwość płacenia cła, a potem ubieganie się o zwrot. Z tego co wiem, trzeba zapłacić cło, a potem Strawberry zwróci ten koszt, trzeba wysłać do nich @, że się płaciło i skan dokumentu celnego. Na konto zwracają. Nawet szybko.

Tyle wiem od dziewczyn z forum gazetowego Aha, niektórym się tak udaje, że wcale nie płacą.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:34   #28
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: StrawberryNET a cło. O co biega ?

Souss poczytaj wątek Wiarygodne perfumerie internetowe - w nim jest sporo o zakupach na Strawberry
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 23:46   #29
misiabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: StrawberryNET a cło. O co biega ?

Kupuję na Strawberrynet od ponad 2 lat. Tylko 3 razy zapłaciłam cło. Jednak staram się kupować pojedyncze artykuły mimo zniżki 5 % przy zakupie 3 i więcej .Jeśli wyślesz ksero dow.os., oryginał wezwania do zapłaty cła i oświadczenie o zawartosci paczki wraz z listą przedmiotów odeśłą ci paczkę. Jednak ja dostawałam ją po zapłaceniu cła. Nigdy jednak nie zaznaczałam że jest to prezent a Strawberrynet podawała w dokumentach celnych dołączonych do paczki orientacyjną wartość przesyłki.Jesli masz wątpliwości zadzwoń pod podany numer tel do Urzędu celnego i wszystko ci wyjaśnią.Powodzenia.
misiabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 09:10   #30
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Karta kredytowa na zakupy Strawberrynet

Sorki, że zakładam nowy wątek troszkę odbiegający od tematyki forum, ale potrzebuję porady nt. karty kredytowej. Napaliłam się ostatnio na zakupy perfum ma Strawberrynet, a ponieważ płatności dokonuje się za pomocą karty kredytowej, której nie posiadam, postanowiłam sobie takową sprawić. Sęk w tym, że kompletnie się na tym nie znam. I zanim polece do banku do konsultanta (po 15 zawsze są jakieś kolejki) chciałabym się Was drogie wizażanki podpytać, czy potrzebny jest jakiś szczególny rodzaj karty i ile ok. wyrobienie takiej karty może kosztować (jeśli wogóle kosztuje). Z góry dziękuję za odpowiedzi

PS. Jeśli moje pytanie zamieściłam w nieodpowiednim miejscu prosze o przeniesienie.
Pozdrawiam
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.