Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 20:31   #4621
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

a ja się katuje Ustawą o postępowaniu w sprawach nieletnich a na deser mam podstawy prawne mediacji w sprawach karnych - rozpożądzenie ministra sprawiedliwości
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:43   #4622
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
a ja się katuje Ustawą o postępowaniu w sprawach nieletnich a na deser mam podstawy prawne mediacji w sprawach karnych - rozpożądzenie ministra sprawiedliwości
a ja sie katuje strategiami spojnosci, rozwoju obszarow wiejskich, lizbonska, podatkami, reformami rent i emertur itp. - rownie fascynujace
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:48   #4623
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Hello dziewczynki A mnie dziś cały dzień nie było:0 Byłam u fryzjera ściąć włoski i zrobić balejaż A potem na urodzinkach u Misia
Gadaliśmy coś o weselu ile wódki mamy kupić. My stwierdziliśmy, że 0.5 na głowe starczy, a oni że za mało, bo ich rodzina dużo pije I, że mamy liczyć litr na głowe. Ja uważam, ze to stanowczo za dużo a wy jak liczycie???
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:51   #4624
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

dobry wieczór,
widze ze znow ciekawe tematy
Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
przecinanie pępowiny - bleee
Poza tym w życiu nie pozwole, żeby patrzył jak mi dziecko wychodzi tamtędy!!!to wygląda tak odrażająco, że nie wyobrażam sobie jakby wyglądało nasze życie seksualne po takim widoku.
Ja chce tak, że będę miała takie prześcieradełko zielone od połowy i tz ma stac przy mojej głowie, broń boże z drugiej strony, przeciez bym sie załamała psychicznie, depresja gwarantowana
ja tez bym tak nie chciała, a wczoraj ogladałam powtórke wywiadu magdy mołek z chylinska i ta mowiła ze jej marek to trzymał ja za noge podczas porodu i jej do dawało takiego kopniaka jak dla mnie masakra, co do cesarek to niby lekarz musi stwierdzic czy nalezy ja wykonac czy tez nie raczej nie roba jej na zyczenie pacjentki chociaz takie prawo powinnysmy miec,

my z tz sie nie kłocimy jakies małe nieporozumienia sa ale kłotni takiej powaznej to nie było
jutro do szkoły powinnam jechac ale sobie wolne robie pojade tylko w niedziele
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:54   #4625
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Lol to ja dzis katuje tynki, popyty, dobra, ekonomie , racjonalne działania. a Z prawa hmm akty prawne,zdolnosci do czynnosci prawnych, chronienie swojej i czyjejs wlasnosci a na deserek mam "non omne licitum honestum" i "libertas est inaestimabilis".:P
Katowanie tego zajmie mi jakies dwie gdzinki takze j juz nie bede sie ropraszac wizazem tylko ide do lozeczka:P

Do jutreka Najpiekniejsze
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:57   #4626
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

widzę, że większość z nas ma pasjonująco-naukwe wieczory
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:01   #4627
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

obca7 my poczatkowo tez liczylismy 0,5 l na głowe ale rodzice mowia ze to stanowczo za mało ze nie nalezy patrzec ze ktos bedzie pił wiecej a ktos mniej wiec prawdopodobnie bedziemy brac 2 butelko na osobe na jeden dzien czyli u nas jako ze robimy wesele z poprawinami wyjdzie po 4 butelki chyba duzo ale mowia ze w tym jest juz wliczona wodka na odchodne (bo u nas sie tak daje) i na konkursy tez
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 21:03   #4628
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Hej looknijcie na moją salę, jaka dekoracja łądniejsza, biała czy biało pomarańczowa
podoba Wam się????

Sala jest dość duża i wysoka (z góry można pooglądać salę , tam też są pokoje hotelowe i nasz małżeński apartament) do tańczenia parkiet ( więc OK)
w cenie będą napoje i ciasto, jeszcze dogadamy ile za osobę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 448[1].jpg (73,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 806[1].jpg (67,3 KB, 31 załadowań)
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:06   #4629
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Witam nową PM a nick faktycznie intrygujący

I gratuluję zdanych egzaminów/kolokwiów

U mnie masakra, nie poszłam dzisiaj w ogóle na kolokwium. Byłam wczoraj u dentysty i się okazało, że ząb tak mnie załatwił, że skończyło się na zastrzykach, dłubaniu w dziąśle, szyciu w nocy nie spałam w ogóle bo dostałam krwotoku z tego dziąsła

Samoa mam nadzieję, że się wkrótce pogodzicie!

EDIT: Karlain super sala! Dużo miejsca i przy stołach i do tańczenia! Dekoracja pomarańczowa bardziej do mnie przemawia, ale obie są fajne
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.

Edytowane przez centipede
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:08
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:07   #4630
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Karlain a skad Ty wogole jestes??

sala ładna ale jakas taka znajoma
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:38   #4631
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
A co to jest wypadająca pochwa???? Brzmi okropnie. Jak to może wypaść, o co chodzi?

Jak my byliśmy na targach tydzień temu, to u niektórych fotografów i kamerzystów widziałam na stoiskach kartki, że jak podpisze się z nimi umowę na targach, to ileś tam procent rabatu. Najwięcej było chyba 20%

A nam nie pokazywali relacji z porodu. Raz w tv widziałam sam początek jak główka zaczęła się pokazywać i tyle.
oooo to moze jakis rabacik wpadnie
Wpisałam w googlach i proszę, co to jest, relacje kobiet i operacyjne metody leczenia:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=548&w=66214553
http://www.libramed.pl/wpg/NumeryArc.../OCR%2003.html

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Co do tego, że po cesarce dłużej dochodzi się do siebie to prawda. Badź co bądź to jest operacja, dłużej w szpitalu się zostaje. Jeśli zaś chodzi o bliznę to jest to pozioma blizna na dole brzucha i w majtkach jej nie widać takze nie jest tak zle
właśnie chciałabym to zobaczyć. Poza tym taka blizna może głupio wyglądać przy ładnej fryzurce

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Mnie też by wkurzało to, że koleżanka jest ważniejsza ode mnie...

O! Powiało grozą Tylko kto ma tu być karany? Ty czy on?
Ja bym Samoa spróbowałą zmienic metodę wychowawczą Jak widzisz kłótnie, wrzaski itd nie działąją na niego... Wiem, że jestes osobą bardzo spontaniczną (podobnie jak ja) i ciężko byłoby ci zachować sie nagle zupełnie inaczej, ale myślę, to mogłoby zadziałać:
Spróbuj w trakcie takiej kłótni nagle się uspokoić, przezstać wypominać, tylko nagle "opadnąć z sił", czyli spokojnie gdzieś stanąć, usiąść i tak jakby nic zacząć płąkać (jak nie umiesz na zawołąnie to sie naucz ) Płacz tak długo, aż mu sie zrobi głupio i zacznie cię pytać o co chodzi. Wtedy pogadaj z nim "od serca", tzn powiedz mu co czujesz, ale tak podrasuj to trochę emocjonalnie. Zamiast słów "wkurza mnie", "trafia mnie" używaj wyrażeń "bardzo mnie boli że", "sprawia mi wielką przykrość, to że", "bardzo mi przykro, gdy", "smutno mi, jak ty.." idt
Twój TŻ nie będzie przygotowany na taki bieg wydażeń, a da mu to dużo do myślenia

Też trochę boję się że mój TŻ mógłby być za bardzo wystraszony tym wszystkim, ale przed porodem poszukam na necie najbardziej drastyczne filmy z porodami, tak by przygotować go na wszystko psychicznie i by nic już nie mogło go zaskoczyć ani zwalić z nóg
tylko właśnie jak nagle w trakcie przestanę sie złościć to sie rozesmieję i po kłótni a on tylko na to czeka. Oczywiście płakanie mam przećwiczone, ale płacze jak na prawdę mnie cos zaboli, przy nim ta metoda działa na 10 minut. W ogóle on uważa, że ja w wielu sytuacjach wyolbrzymiam problemy i sama sobie je stwarzam. Być moze stwarzam własnie po to, że oczekuje jego odpowiedniej reakcji, której nie ma. Tzn. ja chyba oczekuję, że on wiecznie będzie koło mnie latał. Kurde, jestem psycholemMusze mu o tym powiedzieć. niestety to pogarsza moja sytuację, bo on mi mówił, że ja chcę, żeby wszystko sie kręciło w okół mnie No ale w okół kogo ma sie krecić - ja jestem jego narzeczoną to trudno, żeby mnie cieszyło jak poświęca czas jakims koleżankom. Mam rację, he?

Ale jak puścisz mu film z wychodzącym z babki wielkim dzieckiem to przeciez on oczami wyobraxnie zobaczy Ciebie! Nie rób tego. Niech ma niespodziankęLudzie pierwotni nie mieli filmików w porodu

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
co do cesarek to niby lekarz musi stwierdzic czy nalezy ja wykonac czy tez nie raczej nie roba jej na zyczenie pacjentki chociaz takie prawo powinnysmy miec,
nie robia na życzenie, ale jak zapłacisz to zrobią. Chyba koło tysiaka to kosztuje.

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Hej looknijcie na moją salę, jaka dekoracja łądniejsza, biała czy biało pomarańczowa
podoba Wam się????

Sala jest dość duża i wysoka (z góry można pooglądać salę , tam też są pokoje hotelowe i nasz małżeński apartament) do tańczenia parkiet ( więc OK)
w cenie będą napoje i ciasto, jeszcze dogadamy ile za osobę
Podoba mi sięA podłoga tylko błyszcząca a nie śliska i błyszcząca?

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Witam nową PM a nick faktycznie intrygujący

I gratuluję zdanych egzaminów/kolokwiów

U mnie masakra, nie poszłam dzisiaj w ogóle na kolokwium. Byłam wczoraj u dentysty i się okazało, że ząb tak mnie załatwił, że skończyło się na zastrzykach, dłubaniu w dziąśle, szyciu w nocy nie spałam w ogóle bo dostałam krwotoku z tego dziąsła

Samoa mam nadzieję, że się wkrótce pogodzicie!

EDIT: Karlain super sala! Dużo miejsca i przy stołach i do tańczenia! Dekoracja pomarańczowa bardziej do mnie przemawia, ale obie są fajne
ojej biedaku...jeeeeeej.....oj ej....mnie czeka wyrywanie ósemek przed zdjęciem aparatu i jak sie naczytałam o napuchniętych twarzach to wyrwę je długo przed slubem - sam aparat mam jakos przed ślubem zdejmować. Póki co ich jeszcze nie mam w buzi
A my sie juz pogodzilismy, nie było wprawdzie spektakularnego momentu kulminacyjnego jak to zwykle bywa, więc mnie troche tż zbił z tropu dzwoniąc i zaczynając luzik gadkę, bo ja myślałam, że jeszcze pociągniemy tematPodsumowując - przynajmniej sie chłopak przy mnie nie nudziMusze sobie wymyślic inne rozrywki niż wkurzanie go, ale wiecie jak on super wygląda jak jest zły?A jak jest zły w garniaku to juz w ogóle haha
Ide spac, bo chora jestem i bredzę
Uczcie się dziewczynki. Ja jak zwykle na ostatnia chwile na kilka godzin przed egz wyladuje w ksiązkach, więc póki co korzystam z wolności i idę spac. Mimo, że obiecywałam sobie, że zacznę się uczyć od wczoraj a szykuje mi się maraton poniedziałek, środa, czwartek(egz i kolos), piatek)
Dobranoc
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 21:45   #4632
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
obca7 my poczatkowo tez liczylismy 0,5 l na głowe ale rodzice mowia ze to stanowczo za mało ze nie nalezy patrzec ze ktos bedzie pił wiecej a ktos mniej wiec prawdopodobnie bedziemy brac 2 butelko na osobe na jeden dzien czyli u nas jako ze robimy wesele z poprawinami wyjdzie po 4 butelki chyba duzo ale mowia ze w tym jest juz wliczona wodka na odchodne (bo u nas sie tak daje) i na konkursy tez
No neiw iem u nas raczej wino bardziej będzie schodzić a około 20 osób będzie nie pijących(babcie i dzieci). Też mamy wesele z poprawinami i liczyliśmy, że 1 litr od pary plus 0,5 na te dwa dni. I myślę, że starczy. Na poprawiny przyjedzie nie więcej niż połowa gości, bo to tak przeważnie jest a nikogo więcej nie zapraszamy. Wszyscy najbliżsi będą na weselu I wiem, że na pewno rodzice kupią wódkę na poprawiny. bo mają rocznicę ślubu. Na odchodne dajemy ciasto, wódkę może tym, co nie pili, bo kierowali. Siostra na dwudniowe wesele miała po 0,5 na osobę na weselu było 110 osób, na poprawinach 70 i jakieś 20 butelek im zostało.

Edytowane przez obca7
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:49
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:00   #4633
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
właśnie chciałabym to zobaczyć. Poza tym taka blizna może głupio wyglądać przy ładnej fryzurce
prosze bardzo http://pregnancy.about.com/od/cesare...-Scar-Gallery/
w necie duzo takich

cos sie senna robie. a nie powinnam jeszcze tyle pasjonujacego wkuwania przede mna

edit: tak sobie ogladam te rozne zdjecia ciazowe i wiecie co mnie najbardziej przeraza? niektorym kobietom robia sie tak straszne rozstepy na brzuchu, ze ja to chyba bede w siebie wklepywac tony balsamow bo ja nie chce czegos takiego koszmarnie to wyglada.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
nie robia na życzenie, ale jak zapłacisz to zrobią. Chyba koło tysiaka to kosztuje.
tu http://www.dziennik.pl/kobieta/babsk..._ewolucji.html pan prof. ginelokolog mowi, ze 7 tysiecy

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Hej looknijcie na moją salę, jaka dekoracja łądniejsza, biała czy biało pomarańczowa
podoba Wam się????
mi sie bardziej podoba pomaranczowo-biala

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-01-16 o 22:19
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:06   #4634
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Elitka4 chodzi prawdopodbnie o wypadającą macicę, po prostu więzadła są przez te porody słabsze i nie utrzymują wystarczająco mocno macicy i po prostu ona wychodzi sobie z pochwy. Moja mama to ma
Elitka macie na oku kogoś z fotografa i kamerzysty już? Jak tak to powiedz kogo, może coś mi podsuniesz. Ja mam ulotki, ale jeszcze nie przeglądałam stron- po sesji
Ja też na razie mam tylko ulotki, a na nich notatki z rozmów z targów. A oprócz tego co z targów, to jeszcze chcę obejrzeć prace tej Basi z bluehorse o której pisała Strippi z wrocławskich PM. Fajne fotki robi i tylko 800 zł, ciekawa jestem ile w tej cenie jest zdjęć.

Ale fotografem i kamerzystą zajmę się dopiero jak oddam rozdział pracy mgr, czyli najwcześniej w przyszły weekend.

A jutro jedziemy posłuchać na żywo zespołu Metropolis, bo grają na studniówce w hotelu Merkury. To ten obok Galerii Dominikańskiej, nie? Czy jest jeszcze jakiś inny we Wrocławiu?

A ta macica to często wypada? I naprawdę jest wtedy na zewnątrz? Bo już się trochę martwię, bo to chyba utrudnia życie np. jest się w pracy, a tu niespodzianka. Jak się siedzi to może okay, a jak ktoś w pracy dużo się rusza?

Oglądałam w necie filmiki z porodów. Nigdzie nie było dokładnie widać jak te dzieci wychodzą, ale ile się te kobiety nacierpiały, to po prostu masakra jakaś. I one takie gołe, bezbronne, zdane na tych ludzi dookoła którzy się na nie gapią. Coś mi się wydaje, że godność kobiety jest mówiąc delikatnie 'zachwiana' podczas porodu.

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Hello dziewczynki A mnie dziś cały dzień nie było:0 Byłam u fryzjera ściąć włoski i zrobić balejaż A potem na urodzinkach u Misia
Gadaliśmy coś o weselu ile wódki mamy kupić. My stwierdziliśmy, że 0.5 na głowe starczy, a oni że za mało, bo ich rodzina dużo pije I, że mamy liczyć litr na głowe. Ja uważam, ze to stanowczo za dużo a wy jak liczycie???
Ja bym kupiła po 0,5 na głowę, a że też mamy poprawiny to może 1,5 na głowę. Przecież poprawiny nie trwają całą noc i nigdy nie ma tak, że wszyscy goście na nie przyjdą. W końcu będą tam też normalni ludzie - z rodziny TŻ, a nie same, jak to mój tato powiedział o swojej rodzinie, 'dwulitrowe twarze'. Ale pewnie ojciec będzie chciał kupić po 2 na głowę. Uhhh jak Ja nie lubię swojej rodziny paranoja jakaś żeby się martwić żeby wstydu nie przynieśli. I żeby ojciec panny młodej wstydu jej nie przyniósł.

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Hej looknijcie na moją salę, jaka dekoracja łądniejsza, biała czy biało pomarańczowa
podoba Wam się????

Sala jest dość duża i wysoka (z góry można pooglądać salę , tam też są pokoje hotelowe i nasz małżeński apartament) do tańczenia parkiet ( więc OK)
w cenie będą napoje i ciasto, jeszcze dogadamy ile za osobę
Ja bym wolała białą.

Edit: O ja pitole Lain, jakie tam na jednym zdjęciu są rozstępy. Tak ich dużo, że chyba nawet operacja plastyczna nic nie poradzi. Zastanawiam się czy pokazać to zdjęcie TŻtowi. Pewnie zabroni mi zaglądać na wizaż. Pokażę mu i powiem, że sama znalazłam. Bo jak mu dzisiaj powiedziałam o wypadającej pochwie/macicy i że oglądałam na you tube filmiki z porodów i jak te kobiety cierpią, to powiedział, że mam nie czytać wizażu, bo wymyślam problemy. Ale przecież to nie jest wymyślanie problemów tylko szukanie rozwiązań zanim te problemy się pojawią.

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-01-16 o 22:20
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:25   #4635
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
a ja się katuje Ustawą o postępowaniu w sprawach nieletnich a na deser mam podstawy prawne mediacji w sprawach karnych - rozpożądzenie ministra sprawiedliwości
Moja cała praca licencjacka opierała się głównie na Ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich(ale tez z innymi aktami prawnymi jak najbardziej), bo temat miałam związany z nieletnimi właśnie

Owocnej nauki, Ja znikam do TŻDobrej Nocy
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:36   #4636
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Nom merkury to chyba ten koło galerii. Obił mi się o uszy ten zespół metropolis, nawet chyba słuchałam demo na necie, ale my mamy zespół spirit
Hmm ta macica nie wypada tak, że wypadnie całkiem, tylko np. jak sie siedzi na kiblu to mozna wyczuc ją palcami, jakiś koszmar
Elitka a w jakiej kwocie myślisz zamknał się z foto i video? Ja to myśle góra 4tys., co i tak jest dla mnie kosmiczną ceną.
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:42   #4637
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Ja myślę, że maksymalnie razem nas to wyniesie 3 tys. Kamerzysta gdzieś tak z 1500, a fotograf, to tak z 1200-1500.
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 23:20   #4638
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

ehh zaczynam czuc charakterystyczny sesyjny skurcz mozgu
mozg juz nie chce przyjmowac wiecej bzdetow, chce spac, a tu nie ma to tamto - mus jest!
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 23:27   #4639
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
obca7 my poczatkowo tez liczylismy 0,5 l na głowe ale rodzice mowia ze to stanowczo za mało ze nie nalezy patrzec ze ktos bedzie pił wiecej a ktos mniej wiec prawdopodobnie bedziemy brac 2 butelko na osobe na jeden dzien czyli u nas jako ze robimy wesele z poprawinami wyjdzie po 4 butelki chyba duzo ale mowia ze w tym jest juz wliczona wodka na odchodne (bo u nas sie tak daje) i na konkursy tez
Myślę, że to za dużo. Weź pod uwagę, że na poprawinach jest o połowę mniej osób, trwają one krócej i goście ogólnie mniej piją, bo nie chcą miec kaca na drugi dzien w pracy, albo będa wracać samochodem.

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Hej looknijcie na moją salę, jaka dekoracja łądniejsza, biała czy biało pomarańczowa
podoba Wam się????
obie sa śliczne, ale w tej pomarańczowej dużo łądniej jest zrobiony stolik dla młodych

centipede, bardzo wspułczuję tych komplikacji

Ja raz miałam wyrywanego zęba. Zabieg się udał, ale ja niestety mam bardzo niską krzepliwość krwi i mi się ten ząb nie chciał zagoić Nie spuchłam, ale do późnego wieczora krew mi leciałą z tego zęba prawie że ciurkiem (chociaż wyrywałąm rano) i kilkanaście razy musiałąm zmieniać tampona, a potem jeszcze przez kilka dni mi dziąsło krwawiło. Strasznie byłam po tym osłabiona, a jeść ta stroną to zaczęłam dopiero po pół roku Masakra

Samoa, a kogo Twój TŻ ma rozpieszczać jak nie Ciebie? Ma on koło Ciebie latać i wszystko powinno się kręcić wokół Ciebie I oczywiście stojąc przed wyborem czy pomóc Tobie czy koleżanką, to ma wybrać Ciebie! I nie przesadzasz. Mój TŻ to by mnie cały dzień na rękach nosił gdybym sobie tego zażyczyła Ale jak widzę, że już jest zmęczony, albo zaczyna brakować mu sił to mu odpuszczam

A co do filmiku, to ja mu poszukam nie taki z wychodzącym dzieckiem, tylko taki z babką wrzeszczącą i wyklinająca swojego TŻ - taki widok z punktu widzenia ojca
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 23:37   #4640
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Ja raz miałam wyrywanego zęba. Zabieg się udał, ale ja niestety mam bardzo niską krzepliwość krwi i mi się ten ząb nie chciał zagoić Nie spuchłam, ale do późnego wieczora krew mi leciałą z tego zęba prawie że ciurkiem (chociaż wyrywałąm rano) i kilkanaście razy musiałąm zmieniać tampona, a potem jeszcze przez kilka dni mi dziąsło krwawiło. Strasznie byłam po tym osłabiona, a jeść ta stroną to zaczęłam dopiero po pół roku Masakra
mnie dentysta czeka we wtorek przed poludniem. ciekawe jaka bedzie diagnoza odnosnie mojego jeszcze do niedawna bolacego zeba. mam nadzieje, ze nic powaznego. bo ogolnie jeszcze nie mialam jakis krwawych historii stomatologicznych moge powiedziec, ze nawet lubie sobie posiedziec na fotelu i pogapic sie w sufit sluchajac Tok FM (moja dentystka zawsze ma to radio wlaczone) tylko raz mi lezka poleciala jak mialam kanalowe i mi jakis zastrzyk w srodek zeba zrobila. a tak to luz blues
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 00:22   #4641
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Postanowiłam zrobić porządek z naszym nowym tytułem
Oto nasze dotychczasowe propozycje (mniej i bardziej poważne ):

1. Superskromne PM2010 Samoa

2. Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III - miejsce cudów

3. SZCZUPŁE PM 2010

4. PM'10 Tancerka212

5. Sexi dzikie kotki, do tego mądre i potrafiące gotować przyszłe żony PM 2010

6. Sexi dzikie kotki PM'10

7. Umiejące 70 rzeczy PM'10

8. Wszechstronne PM'10

9. Pejczyk 24 sklep on-line PM 2010

10. Biuletyn Panien Młodych 2010

11. Nienawidzące sesji PM 2010

11. The Most Beautiful Brides 2010

12. nienasycone PM'10 AniołekKB, Jozia, Can't_be_perfekt

13. PM'10 - Miejsce cudów Kasia083

14. nienasycone wszechstronne kotki 2010

15. Panny Młode 2010 cz.IV

16. Niecierpliwe panny młode 2010 Can't_be_perfekt, Metkaa, Centipede

17. Najbardziej Pracowite Najpiękniejsze PM 2010

18. czarne lateksy catsuit PM 2010

19. Wyuzdane, bezwstydne, nieskromne PM'10

20. Podatkowe Panny Młode 2010

21.
PM'2010- Czas cudów

22. Podatkowe dzikie kotki umiejące 70 rzeczy i nie tylko anno domini 2010
Tancerka212

23. Prawie żony 2010 cz.IV
Tancerka212, Samoa, Gosica502, AniołekKB, Karlain, Jozia,Elitka4, Kaska87, Centipede,

***
Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Jeśli pamiętajcie coś jeszcze lub macie jakieś nowe propozycje, to dajcie znać - dopiszę.
Proponuję, by nowe pozycje dopisywać tak do 4700. postu, a potem już tylko głosować na to co już jest
***
oki, na zielono zaznaczę wasze pierwsze wybory...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.

Edytowane przez kasia083
Czas edycji: 2009-01-19 o 22:38
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:25   #4642
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

dzien dobry
ahh taki piekny dzien a ja do 20.30 na uczelni masakra mam nadzieje, ze szybko zleci

milego dnia
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:55   #4643
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
prosze bardzo http://pregnancy.about.com/od/cesare...-Scar-Gallery/
w necie duzo takich

cos sie senna robie. a nie powinnam jeszcze tyle pasjonujacego wkuwania przede mna

edit: tak sobie ogladam te rozne zdjecia ciazowe i wiecie co mnie najbardziej przeraza? niektorym kobietom robia sie tak straszne rozstepy na brzuchu, ze ja to chyba bede w siebie wklepywac tony balsamow bo ja nie chce czegos takiego koszmarnie to wyglada.

tu http://www.dziennik.pl/kobieta/babsk..._ewolucji.html pan prof. ginelokolog mowi, ze 7 tysiecy
to jest taka wielka blizna????Dopiero po 2 latach wygląda ok. A w ogóle jakie te brzuchy sa duże i brzydkie i do tego te potworne rozstępy! Jejciu, ja zawsze wiedziałam, że jak tylko się dowiem, że jestem w ciąży to od razu smaruje sie kremami na rozstępy - ale teraz to juz w ogóle!
Nie wiem czy dam 7 tys. za takie brzydkie coś. A kurde 7 tys. to strasznie dużo! Nie dam! To będą 3 albo i więcej rat kredytu
Dlaczego nie moze być tak, że kobieta rodzi takie malutkie coś wielkości calineczki i z niej wyrasta duzy człowiek? Dlaczego ma to nosić w środku i ma to z niej tak brutalnie wyjść? - ten tytuł artykułu jest super - Poród to ślepy zaułek ewolucji.
Wiecie co - nie ma co się dziwić, że była tak wysoka śmiertlenośc podczas porodów jak sie takie różne cyrki z pękaniem dzieją i w ogóle. Brrr. I myslę, że warto pokazac to facetowi, bo im sie wydaje, że to jest takie miłe i przyjemne, robi sie dziecko i wszyscy się kochaja i czekają na dzidziusia - z tego co widze to jest droga przez mękę.

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Oglądałam w necie filmiki z porodów. Nigdzie nie było dokładnie widać jak te dzieci wychodzą, ale ile się te kobiety nacierpiały, to po prostu masakra jakaś. I one takie gołe, bezbronne, zdane na tych ludzi dookoła którzy się na nie gapią. Coś mi się wydaje, że godność kobiety jest mówiąc delikatnie 'zachwiana' podczas porodu.


Ja bym kupiła po 0,5 na głowę, a że też mamy poprawiny to może 1,5 na głowę. Przecież poprawiny nie trwają całą noc i nigdy nie ma tak, że wszyscy goście na nie przyjdą. W końcu będą tam też normalni ludzie - z rodziny TŻ, a nie same, jak to mój tato powiedział o swojej rodzinie, 'dwulitrowe twarze'. Ale pewnie ojciec będzie chciał kupić po 2 na głowę. Uhhh jak Ja nie lubię swojej rodziny paranoja jakaś żeby się martwić żeby wstydu nie przynieśli. I żeby ojciec panny młodej wstydu jej nie przyniósł.

Edit: O ja pitole Lain, jakie tam na jednym zdjęciu są rozstępy. Tak ich dużo, że chyba nawet operacja plastyczna nic nie poradzi. Zastanawiam się czy pokazać to zdjęcie TŻtowi. Pewnie zabroni mi zaglądać na wizaż. Pokażę mu i powiem, że sama znalazłam. Bo jak mu dzisiaj powiedziałam o wypadającej pochwie/macicy i że oglądałam na you tube filmiki z porodów i jak te kobiety cierpią, to powiedział, że mam nie czytać wizażu, bo wymyślam problemy. Ale przecież to nie jest wymyślanie problemów tylko szukanie rozwiązań zanim te problemy się pojawią.
tez mam takie zdanie odnosnie godności...moja kolezanka, która rodziła dziecko pare lat temu opowiadała mi, że je jak poczuła skórcze to szybko pod prysznic i sie porządnie wydepilowała, bo inaczej robia to na chama w szpitalu...i w ogóle, że leżały na tej porodówce jak jakies kaszaloty, taśmowa produkcja dzieci
Jak mój by mi powiedział, że mwymyslam problemy to bym go zasypała takimi filmami i zdjęciami. To jest problem i to za***isty jak dla mnie.

A co do wódki to 0,5 na głowę, ale pewnie może więcej, bo na odchodne chcemy dawać.

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Samoa, a kogo Twój TŻ ma rozpieszczać jak nie Ciebie? Ma on koło Ciebie latać i wszystko powinno się kręcić wokół Ciebie I oczywiście stojąc przed wyborem czy pomóc Tobie czy koleżanką, to ma wybrać Ciebie! I nie przesadzasz. Mój TŻ to by mnie cały dzień na rękach nosił gdybym sobie tego zażyczyła Ale jak widzę, że już jest zmęczony, albo zaczyna brakować mu sił to mu odpuszczam

A co do filmiku, to ja mu poszukam nie taki z wychodzącym dzieckiem, tylko taki z babką wrzeszczącą i wyklinająca swojego TŻ - taki widok z punktu widzenia ojca
no własnie
Ja mojemu pokaże film, na którym widac cierpienie kobiety i zapytam czy wyobraza sobie, że np. ta kobieta jest wykładowcą (chodzi mi o kontrast - wykładowca to zwykle kulturka i ą ę) i jaki to musi byc ból, żeby ta kobieta zachowywała się w taki sposób.

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić porządek z naszym nowym tytułem
Oto nasze dotychczasowe propozycje (mniej i bardziej poważne ):
...

Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Jeśli pamiętajcie coś jeszcze lub macie jakieś nowe propozycje, to dajcie znać - dopiszę.
Proponuję, by nowe pozycje dopisywać tak do 4700. postu, a potem już tylko głosować na to co już jest
mogłas pominąc te moje durnowate pomysły dla jaj
Podoba mi sie cokolwiek z tej listy. Niech wybierze najstarsza - jako mędrzec

Edit:
właśnie oglądałam zdjęcia na profilu koleżanki na nk - urodziła dziecko i pod jednym ze zdjęc jest podpis - nie ma piekniejszej chwili niż urodzeni dziecka - coś w tym stylu. Jakoś nie chce mi sie wierzyć, z ja też tak będe tak uważaćJA bym to zmodyfikowała na nie ma piekniejszych chwil niz posiadanie dziecka
Ale dzidzius słodki

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-01-17 o 09:04
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:14   #4644
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Hej looknijcie na moją salę, jaka dekoracja łądniejsza, biała czy biało pomarańczowa
podoba Wam się????

Sala jest dość duża i wysoka (z góry można pooglądać salę , tam też są pokoje hotelowe i nasz małżeński apartament) do tańczenia parkiet ( więc OK)
w cenie będą napoje i ciasto, jeszcze dogadamy ile za osobę
sala ładna ale jak dla mnie to za duzo tam ozdób

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić porządek z naszym nowym tytułem
Oto nasze dotychczasowe propozycje (mniej i bardziej poważne ):

1. Super-skromne PM2010

2. Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III - miejsce cudów

3. SZCZUPŁE PM 2010

4. PM'10

5. Sexi dzikie kotki, do tego mądre i potrafiące gotować przyszłe żony PM 2010

6. Sexi dzikie kotki PM'10

7. Umiejące 70 rzeczy PM'10

8. Wszechstronne PM'10

9. Pejczyk 24 sklep on-line PM 2010

10. Biuletyn Panien Młodych 2010

11. Nienawidzące sesji PM 2010

11. The Most Beautiful Brides 2010

12. nienasycone PM'10

13. PM'10 - Miejsce cudów

14. nienasycone wszechstronne kotki 2010

15. Panny Młode 2010 cz.IV

16. niecierpliwe najpiękniejsze panny młode 2010

17. Najbardziej Pracowite Najpiękniejsze PM 2010

18. czarne lateksy catsuit PM 2010

19. Wyuzdane, bezwstydne, nieskromne PM'10

20. Podatkowe Panny Młode 2010

***
Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Jeśli pamiętajcie coś jeszcze lub macie jakieś nowe propozycje, to dajcie znać - dopiszę.
Proponuję, by nowe pozycje dopisywać tak do 4700. postu, a potem już tylko głosować na to co już jest
to są moje typy ale najbardziej podoba mi się nr. 16, chociaz mogłoby byc Niecierpliwe Panny młode 2010



słuchajcie macie może jakiś cytat, wierszyk lub cokolwiek co by mozna było napisać w podziekowaniach w pracy dyplomowej??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:28   #4645
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez akzseinga84 Pokaż wiadomość
Może, któraś poradzi co robić by nie jeść i nie tyć -buuuuu
mam tak samo więc nie doradzę, ale o dziwo schudłam 2kg i nic specjalnego nie robiłam
Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
powodzonka kujony
juz po egzamie mieliśmy 6 pytań-z tego mieliśmy napisać na 4. Czas pisania 30 minut skończyłam po 10 prof. chodził i pilnował czy ktoś nie ściąga a ja siedziałam na skraju i podszedł do mnie i czyta mi z kartki nie lubię tego! i poszedł za chwilę podchodzi 2 raz wziął kartkę rzeczytał i zabrał ja juz wystraszona a się okazało, że miałąm wszystko dobrze i dlatego mi zabrał, żeby ocenić na 5

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ja chcę cesarkę, bo nie chce tamtędy, ale to się okaże jek juz będe w ciązy i pogadam z learzem. W wodzie tez może być. Ale skłaniam sie ku cesarce, zwlaszcza po niedawnej lekturze jednego forum - panie wymieniały sie metodami jak sobie poradzić z wypadająca pochwąStraszne.
ja też się zabieram nogami i rękami przed porodem naturalnym nikt nie będzie mi piczki rozrywał-nawet moje dziecko
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moja mama przezyla 3 naturalne porody i nie ma problemu wypadajacej pochwy, wiec moze genetycznie mam uwarunkowane predyspozycje do rodzenia naturalnie i nic zlego mnie nie spotka .
mojego TZ-a mam miała1 naturalny i 2 cesarki(musiała mieć)
Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
ja chcę, by mój TŻ był przy mnie przy porodzie.
ja też, on jest odporny na takie widoki nie rusza go nic, ja to bym umarła chyba na tym ratownictwie medycznym
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:39   #4646
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Ja raz miałam wyrywanego zęba. Zabieg się udał, ale ja niestety mam bardzo niską krzepliwość krwi i mi się ten ząb nie chciał zagoić Nie spuchłam, ale do późnego wieczora krew mi leciałą z tego zęba prawie że ciurkiem (chociaż wyrywałąm rano) i kilkanaście razy musiałąm zmieniać tampona, a potem jeszcze przez kilka dni mi dziąsło krwawiło. Strasznie byłam po tym osłabiona, a jeść ta stroną to zaczęłam dopiero po pół roku Masakra
Biedna

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mnie dentysta czeka we wtorek przed poludniem. ciekawe jaka bedzie diagnoza odnosnie mojego jeszcze do niedawna bolacego zeba. mam nadzieje, ze nic powaznego. bo ogolnie jeszcze nie mialam jakis krwawych historii stomatologicznych moge powiedziec, ze nawet lubie sobie posiedziec na fotelu i pogapic sie w sufit sluchajac Tok FM (moja dentystka zawsze ma to radio wlaczone) tylko raz mi lezka poleciala jak mialam kanalowe i mi jakis zastrzyk w srodek zeba zrobila. a tak to luz blues
Zazdroszczę ja od dziecka się boję dentysty i nawet najmniejszego borowania. Na szczęście mam świetnego dentystę, który obchodzi się ze mną jak z jajkiem bo ja to panikara jestem jeśli chodzi o sprawy dentystyczne

Dzisiaj już o wiele lepiej, chociaż dobrze nie jest. Oby to się szybko zagoiło.

Can't niestety ja nie pomogę, bo pisanie pracy dyplomowej jeszcze przede mną

U nas pewnie będzie jedna 0,5 na głowę plus 10 zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądać lista gości i do tego jeszcze koniecznie musi być dużo winka, bo podejrzewam że część gości tylko winko będzie pić. I trzeba jakieś dobre wybrać a wódkę jaką chcecie brać? My myślimy nad Panem Tadeuszem, ale to jeszcze dużo czasu zanim będziemy decydować

My już zdecydowaliśmy ostatecznie co do fotografa W poniedziałek zadzwonimy potwierdzić. I zapłacimy tylko 800zł, wydaje mi się że to super cena a zdjęcia bardzo ładne

Może lepiej nie oglądać takich filmików z porodów? Tyle kobiet rodziło i dało radę to i my sobie poradzimy

Kaśka gratuluję piąteczki!!!
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.

Edytowane przez centipede
Czas edycji: 2009-01-17 o 09:40
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 09:46   #4647
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

sama jestem ciekawa, jak nazwiecie swój nowy wątek... jeszcze tylko nieco 353 posty, czyli wróżę Wam w przyszłym tygodniu następną część.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:30   #4648
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
słuchajcie macie może jakiś cytat, wierszyk lub cokolwiek co by mozna było napisać w podziekowaniach w pracy dyplomowej??
ja nie pisałam podziękowań. Tż pisał, zaraz go zapytam. On pisał odręcznie, że dziękuje za pomoc i jakies takie bzdety co znalazł gdzieś w necie

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mam tak samo więc nie doradzę, ale o dziwo schudłam 2kg i nic specjalnego nie robiłam

juz po egzamie mieliśmy 6 pytań-z tego mieliśmy napisać na 4. Czas pisania 30 minut skończyłam po 10 prof. chodził i pilnował czy ktoś nie ściąga a ja siedziałam na skraju i podszedł do mnie i czyta mi z kartki nie lubię tego! i poszedł za chwilę podchodzi 2 raz wziął kartkę rzeczytał i zabrał ja juz wystraszona a się okazało, że miałąm wszystko dobrze i dlatego mi zabrał, żeby ocenić na 5


ja też się zabieram nogami i rękami przed porodem naturalnym nikt nie będzie mi piczki rozrywał-nawet moje dziecko

mojego TZ-a mam miała1 naturalny i 2 cesarki(musiała mieć)

ja też, on jest odporny na takie widoki nie rusza go nic, ja to bym umarła chyba na tym ratownictwie medycznym
o gratuluje, bardzo ładnie
z tym rozrywaniem to masz absolutną rację
Twój tz to pewnie sam by mógł poród odebrać

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
sama jestem ciekawa, jak nazwiecie swój nowy wątek... jeszcze tylko nieco 353 posty, czyli wróżę Wam w przyszłym tygodniu następną część.
ja sie obawiam, żeby któryś z produktów mojej chorej wyobraźni nie ujrzał światła dziennego jako tytuł
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:43   #4649
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
sala ładna ale jak dla mnie to za duzo tam ozdób



to są moje typy ale najbardziej podoba mi się nr. 16, chociaz mogłoby byc Niecierpliwe Panny młode 2010



słuchajcie macie może jakiś cytat, wierszyk lub cokolwiek co by mozna było napisać w podziekowaniach w pracy dyplomowej??
Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić porządek z naszym nowym tytułem
Oto nasze dotychczasowe propozycje (mniej i bardziej poważne ):

1. Super-skromne PM2010

2. Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III - miejsce cudów

3. SZCZUPŁE PM 2010

4. PM'10

5. Sexi dzikie kotki, do tego mądre i potrafiące gotować przyszłe żony PM 2010

6. Sexi dzikie kotki PM'10

7. Umiejące 70 rzeczy PM'10

8. Wszechstronne PM'10

9. Pejczyk 24 sklep on-line PM 2010

10. Biuletyn Panien Młodych 2010

11. Nienawidzące sesji PM 2010

11. The Most Beautiful Brides 2010

12. nienasycone PM'10

13. PM'10 - Miejsce cudów

14. nienasycone wszechstronne kotki 2010

15. Panny Młode 2010 cz.IV

16. niecierpliwe najpiękniejsze panny młode 2010

17. Najbardziej Pracowite Najpiękniejsze PM 2010

18. czarne lateksy catsuit PM 2010

19. Wyuzdane, bezwstydne, nieskromne PM'10

20. Podatkowe Panny Młode 2010

***
Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Jeśli pamiętajcie coś jeszcze lub macie jakieś nowe propozycje, to dajcie znać - dopiszę.
Proponuję, by nowe pozycje dopisywać tak do 4700. postu, a potem już tylko głosować na to co już jest
Moje typy jak wyżej, ale może tez być PM'2010- Czas cudów
Dzień Dobry
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:32   #4650
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

kurcze ja mam trochę wolnego to nikogo nie ma
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.