Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 17:58   #3841
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
no to się zgadzamy miałam kiedyś Cleanance i był faktycznie fajniutki, ładny zapach, przyjemny w użyciu i bardzo ale to bardzo wydajny
teraz używam pianki Iwostin Purritin a w zapasie czeka właśnie ten nowy Effaclar 200 ml, nie wiem jeszcze czy różni się czymś od starego, dostałam go gratis do Effaclaru Duo
Tez mialam go gratis z duo. Akurat mi sie avene skonczyl wiec sie bardzo ucieszylam z takiego prezentu. Ten eff jakos gorzej pachnie niz avene, jest mniej wydajny, a poza tym wydaje mi sie ze avene lepiej oczyszczal i pozostawial milsza skórę.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 18:09   #3842
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

poszedl do kosza lakier eveline nr 318 brudny roz
pomalowalam nim paznokcie,byl juz gesty ale nie chcial wyschnac wogole no i malowanie na nowo innym lakierem bo napackane bylo
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 18:23   #3843
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Odebrałam zamówienie z Avonu. Na listę trafił mój pierwszy zakup pielęgnacyjny w tym miesiącu oraz 15. i 16. kolorówkowy (lakierów jednak capnęłam 2szt) Na kolorowe mazioły poszło mi już ponad 260zł Zabierzcie mi portfel i kartę bankomatową, bo sama wola nie skutkuje - przegrywam z nałogiem

A tak w ogóle, to zużyłam dzisiaj peeling z pestek winogron
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 18:26   #3844
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ja w tym miesiącu też chyba nie spełnię warunków, jakie sama sobie narzuciłam, czyli więcej zużyć niż zakupów, za mniej niż 50zł... Chyba, że ludzie z BU nie zechcą połączyć mojego zamówienia z zamówieniem Księżniczki, wtedy będę miała szanse warunki te spełnić
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 20:12   #3845
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
abierzcie mi portfel i kartę bankomatową, bo sama wola nie skutkuje - przegrywam z nałogiem
niedobrze!!!! jesli cos przychodzi ci na mysl to pisz nam o tym!!! moze jakos damy rade wybic ci nowe zakupy z glowy!!!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 20:36   #3846
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

gani a co kolorowkowego kupilas??
Ja juz z kolorowki sie wyzwolilam znacznie. Juz mnie tak nie kusi.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 20:40   #3847
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Hehe, ja na ten wątek przyszłam ze względu na kolorówkę, z pielęgnacją nie miałam żadnego problemu, pojedyncze kosmetyki i to z nie wszystkich kategorii... A teraz jest zupełnie odwrotnie, kolorówka w ogóle mnie nie kusi To przez Was!
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 20:44   #3848
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
gani a co kolorowkowego kupilas??
Ja juz z kolorowki sie wyzwolilam znacznie. Juz mnie tak nie kusi.
Dziś doszły tylko te 2 lakiery, ale wcześniej przyszły moje wrześniowe zamówienia z CC i MCC i to właśnie dało tyle sztuk zakupów
Są to: 6 szminek, brokatowy eyeliner, 2 kredki do oczu, kulki i 4 cienie Najbardziej mnie gubią te zakupy zagraniczne, bo kiedy nie widzę produktów fizycznie przed sobą, to jakoś umyka mi ten ich ogrom. W dodatku jedno nie zdąży przyjść, a mnie kusi kolejne
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 20:57   #3849
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

zużyłam przed chwilą tonik 2% BHA z BU
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:20   #3850
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

A ja zuzylam peeling antycellulitowy Eveline
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:33   #3851
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hehe, ja na ten wątek przyszłam ze względu na kolorówkę, z pielęgnacją nie miałam żadnego problemu, pojedyncze kosmetyki i to z nie wszystkich kategorii... A teraz jest zupełnie odwrotnie, kolorówka w ogóle mnie nie kusi To przez Was!
A ja z kolorowka nie mialam i nie mam wiekszego klopotu

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dziś doszły tylko te 2 lakiery, ale wcześniej przyszły moje wrześniowe zamówienia z CC i MCC i to właśnie dało tyle sztuk zakupów
Są to: 6 szminek, brokatowy eyeliner, 2 kredki do oczu, kulki i 4 cienie Najbardziej mnie gubią te zakupy zagraniczne, bo kiedy nie widzę produktów fizycznie przed sobą, to jakoś umyka mi ten ich ogrom. W dodatku jedno nie zdąży przyjść, a mnie kusi kolejne
Oj znam to znam... Ale jak przez jakis czas nie kupujesz i nie whcodzisz na te strony ze sklepami to chec kupowania troche mija
Ja jak bede miala przyplyw kasy zamowie troche NYXowych rzeczy z CC.

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
zużyłam przed chwilą tonik 2% BHA z BU
I jak efekty po nim?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 21:44   #3852
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

konczy sie zel Avon Naturals granat i mango
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 22:37   #3853
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Jestem rocznik '81 i chodziłam do LE Faktycznie, jak już wspominałam, ten wizaż mały. Może i Ciebie kojarzę, a o tym nie wiem, to w końcu niewielkie miasto
No ja akurat z 3miasta jestem ale moja rodzina od strony taty pochodzi z LW Moj TZ jest tez z LW ale on jest 82 i chodzil do Jagiellonki. Ale swiat jest maly hihihi
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:00   #3854
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Ja w czwartek dostałam bukiet ciemno-czerwonych 15 róż (więc skromny ) z pienym przybraniem też przez kuriera, ale wiem od kogo Od kolesia który adoruje mnie od 15 lat
ma facet cierpliwość
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Dumam nad turkusową

Uroczo, uroczo, tylko daczego nie może zrozumiec od 15 lat że ja go nei chce

Wypatrzył mnie w kościele Zdobył JAKOŚ adres, nr telefonu (stacjonarnego, o komórkach nikomu sie wtedy nie śnilo ), date urodzenia - wysyłał kartki na urodziny, imieniny, wszelkie inne okazje. Pewnego dnia zdobyl sie na odwagę i zadzownil zapraszając na spotkanie, umówiłam się z nim wtedy, poźniej spotkaliśmy się dopiero po kilku latach na imprezie i powiedział że nie mógł sobie darować, ze nie umówil sie kolejny raz. Do dzisiaj uważa, że spieprzył sprawę. Co lepsze - teraz pracuje z moim tatą Tata pojechał na wczasy, ja się okazało on też i - jak za dawnych czasów, poprosił tatę o moją rękę

-----
Przed chwilką wywierciłam dziurkę w cieniu Inglota i widać denko
padłam z tych zaręczyn
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
W sumie czuje się nie najgorzej..Mam parę przypadłości typowo ciążowych jak np. puchnięcie palców czy ciągłe bieganie do toalety, ból pleców ale to jest w sumie u większości dzieczyn...

Wkońcu to już 24 tydzień
trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
A ja widzialam te cienie, konsystencja i kolory bardzo fajne, ale nie podoba mi sie w nich brokat...
właśnie przez ten brokat nie oszalałam na punkcie tych cieni
jest taki wyraźny, nachalny wolę cienie mieniące się tak perłowo, a nie matowe z brokatem
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
wiecie co tak sobie myślę, że All_that_jazz nas zostawiła na dobre mam tylko nadzieję, że wszystko u niej ok szkoda że już nie pisze, jej racjonalizm był nieoceniony
też żałuję, że nie ma jej z nami
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Odebrałam zamówienie z Avonu. Na listę trafił mój pierwszy zakup pielęgnacyjny w tym miesiącu oraz 15. i 16. kolorówkowy (lakierów jednak capnęłam 2szt) Na kolorowe mazioły poszło mi już ponad 260zł Zabierzcie mi portfel i kartę bankomatową, bo sama wola nie skutkuje - przegrywam z nałogiem

A tak w ogóle, to zużyłam dzisiaj peeling z pestek winogron
o matko jak dużo wydałaś!
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja w tym miesiącu też chyba nie spełnię warunków, jakie sama sobie narzuciłam, czyli więcej zużyć niż zakupów, za mniej niż 50zł... Chyba, że ludzie z BU nie zechcą połączyć mojego zamówienia z zamówieniem Księżniczki, wtedy będę miała szanse warunki te spełnić
planu nie wypełnisz, bo właśnie dostałam maila, że połączyli zamówienia
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:02   #3855
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Księżniczko, zła ze mnie odwykowiczka, bo się z tego cieszę
Napisz jeszcze, jak dostarczyć Ci pieniążki, na konto czy przy odbiorze
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:08   #3856
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Księżniczko, zła ze mnie odwykowiczka, bo się z tego cieszę
Napisz jeszcze, jak dostarczyć Ci pieniążki, na konto czy przy odbiorze
jak Ci wygodniej, mi zupełnie bez różnicy
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:10   #3857
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
jak Ci wygodniej, mi zupełnie bez różnicy
Mi tak samo A kiedy spodziewać się, że będzie to już u Ciebie? Jeśli dostanę na dniach wypłatę, napiszę do Ciebie po nr konta, bo właśnie sobie uświadomiłam, że na moim rachunku mam 7zł, resztę w portfelu
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:15   #3858
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mi tak samo A kiedy spodziewać się, że będzie to już u Ciebie? Jeśli dostanę na dniach wypłatę, napiszę do Ciebie po nr konta, bo właśnie sobie uświadomiłam, że na moim rachunku mam 7zł, resztę w portfelu
oni mają chyba 7 dni na realizację, zaraz będę wpłacać pieniądze, więc teoretycznie najpóźniej za tydzień powinnam mieć przesyłkę

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

A i jeszcze jedno! Dostałam dziś w prezencie od Tatusia Be Delicious Donny Karan 30 ml Ale się cieszę na maksa !!! Oszalałam na punkcie tego zapachu!!!
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:19   #3859
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Dziewczynki, ktora z was prostuje wlosy? Zrobilam soie teraz fajna fryzurkę i chciałabym prostować włosy od czau do czasu. jakich kosmetyków używacie dla ochrony włosów przed prostownicą? Czytałam tu niedawno o Avonowskim specyfiku. Jak sie nazywa?
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 23:26   #3860
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ktora z was prostuje wlosy? Zrobilam soie teraz fajna fryzurkę i chciałabym prostować włosy od czau do czasu. jakich kosmetyków używacie dla ochrony włosów przed prostownicą? Czytałam tu niedawno o Avonowskim specyfiku. Jak sie nazywa?
ja mam to (rzadko prostuję) i świetnie się spisuje, bo chroni włosy i wzmaga efekt prostowanie tzn nie trzeba się tak mocno prostownicą namachać:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ladzajace.html
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 00:04   #3861
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Muszę Wam przyznać rację co do tego kremu matującego z Lidla, faktycznie mnie zapycha. Po jakimś czasie używania czar prysł. Może z powrotem się do niego przekonam, a jak nie to oddam komuś, 3zł to niewielka strata, a może komuś podpasuje. Może Ty, Księżniczko, chciałabyś go sprawdzić na sobie?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 00:11   #3862
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Muszę Wam przyznać rację co do tego kremu matującego z Lidla, faktycznie mnie zapycha. Po jakimś czasie używania czar prysł. Może z powrotem się do niego przekonam, a jak nie to oddam komuś, 3zł to niewielka strata, a może komuś podpasuje. Może Ty, Księżniczko, chciałabyś go sprawdzić na sobie?
Dzięki, ale mam tyle kremów że nie ogarniam
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 03:33   #3863
mirab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hehe, ja na ten wątek przyszłam ze względu na kolorówkę, z pielęgnacją nie miałam żadnego problemu, pojedyncze kosmetyki i to z nie wszystkich kategorii... A teraz jest zupełnie odwrotnie, kolorówka w ogóle mnie nie kusi To przez Was!
Orlica, prawdziwa z Ciebie szczęściara. Ja niestety jestem tak samo uzależniona i od pielęgnacji, i od kolorówki i nie wiem co mnie może odwieść od kolejnych bezsensownych zakupów.

W ramach odwyku przyszedł mi do głowy nowy pomysł pt. "Jak uniknąć zbędnych zakupów kosmetycznych?".
Na osiedlu mam aptekę, w której mogę odebrać zakupy internetowe i która ma w miarę przystępne ceny, również kosmetyków antyalergicznych. W gruncie rzeczy znajduję tam prawie wszystko, czego mi potrzeba (jak wiadomo - nie ma perfum i mojej zmory - kolorówki). I co najważniejsze, nie jest samoobsługowa!!! Od dziś mam postanowienie, że tam robię zakupy. Mam dodatkową mobilizację - dostałam tam kartę klienta, na którą zbiera się punkty i odbiera prezenty. Trzymajcie kciuki, żeby poskutkowało.

Niestety z przykrością stwierdzam, że muszę unikać drogerii samoobsługowych, bo zawsze wywlekam z nich dużo za dużo zakupów. Mam nadzieję, że mój eksperyment się powiedzie i trochę ograniczę te moje ogromniaste zakupy. W tym tyg jak tylko znajdę dłuższą chwilę postaram się "pochwalić" moimi zdobyczami, a wierzcie lub nie - jest tego bardzo bardzo dużo.

Założyłam też zeszyt kosmetyków zużytych i kupionych. Na razie wychodzi na zero: 14 kupionych i 14 zużytych. Nie mam z czego być zadowolona.

Aha zużyłam błyszczyk marki Bon Bons.
W kolejce do zużycia krem do rąk Bielendy, sztyft Yves Rocher, żel do mycia twarzy AA i balsam do ust Manhattan.
mirab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 05:23   #3864
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ktora z was prostuje wlosy? Zrobilam soie teraz fajna fryzurkę i chciałabym prostować włosy od czau do czasu. jakich kosmetyków używacie dla ochrony włosów przed prostownicą? Czytałam tu niedawno o Avonowskim specyfiku. Jak sie nazywa?
zapewne chodzi o ten balsam

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nia-wlosow.htm
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 06:44   #3865
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ja używam tego - KLIK i jestem bardzo zadowolona

Powiem Wam, że jeżeli chodzi o mój odwyk pielęgnacyjny, z którego się tu dotychczas rozliczałam, to jest wręcz wspaniale: kupiona tylko 1 rzecz, w dodatku potrzebna, zużyte już 5, więc bilans zadowalający. Pierwszy raz natomiast włączyłam w tę listę kolorówkę i jak okazuje się - słusznie, bo to ona okazuje się być moją piętą Achillesową A większość wydanej kwoty "zrobiły" mi meteoryty, na pozostałe mazioły poszło mniej więcej tyle samo, co zwykle. Od dzisiaj skrupulatnie dopisuję kolorówkę do odwyku, tempo w jakim zapełniam kufer nie jest normalne i pora się opanować, choćbym nie wiem jak to uwielbiała

Gratuluję zużyć

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
No ja akurat z 3miasta jestem ale moja rodzina od strony taty pochodzi z LW Moj TZ jest tez z LW ale on jest 82 i chodzil do Jagiellonki. Ale swiat jest maly hihihi
Rzeczywiście, fajny zbieg okoliczności. A jak TŻ ma na imię? W Jagiellonce też miałam znajomych
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:01   #3866
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Luskap, Magdolena, Cuciola, Vibeska, Parsifal, Ganimedea, Madame Butterfly, Mirab gratuluję zużuyć.
Widzę że rozpoczęłam seryjne zużywanie błyszczyków.

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Zabierzcie mi portfel i kartę bankomatową, bo sama wola nie skutkuje - przegrywam z nałogiem
Oddawaj portfel i kartę.

U mnie poszła w kosz maseczka peel off z białą herbatą Avonu. Niestety skończyła się dość niespodziewanie i nawet na całą twarz nie wystarczyło podczas wieczoru pięlęgnacji.

Edyta, zrobię fotki nabytków jak znajdę chwilę czasu. Jedną już mam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:38   #3867
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Hosenka prosila o moja opinie na temat kremu Ziaja kakaowego do twarzy:
Uzywam tylko jako kremu na noc, poniewaz jest to krem tlusty, odzywczy, intensywnie nawilza, moja skora wchlania go dosc dobrze, ale na pewno nie do matu Pozostawia na skorze delikatna tlusta powloczke, ktora w czasie nocy wchlania sie u mnie do 100% matu Rano moja cera jest super nawilzona, zero suchych skorek, miekka Jestem bardzo, bardzo zadowolona! Plus ta cena - 4,50 zl Tego wlasnie mi bylo trzeba, przy centralnym + kranowka
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:50   #3868
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ja nadal prawie nie kupuję kolorówki, za to niestety pielęgnacja za szybko się kończy i wcale mi się to nie podoba bo oznacza koszty.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 10:05   #3869
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

A ja dziś rano zużyłam szampon GlissKur prostujący ale bardzo mi się podobał!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 10:07   #3870
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, Parsifal. Jedni kupują kosmetyki, inni jedzą czekoladę czy inne słodkości, a wszystko w reakcji na zmniejszenie ilości naturalnego światła i pogorszenie pogody. Najgorsze jest właśnie takie przesilenie, zanim organizm się troszeczkę przyzwyczai
ja kupuję i kosmetyki i czekoladę
Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Hej moje piekne Mnie tez dorwalo potworne choróbsko Czuje sie strasznie Mam zapchany nos i gardło i czuje sie fatalnie A jutro na zajecia No i kurcze, szczepilam sie przed grypa! Ehhh
Znacie jakies domowe sposoby na zapchane zatoki i gardlo moze?

Co do zużyć to wykańczam powoli maseczke Perfecty. Mam nadzieje, ze wczoraj uzylam jej przedostatni raz. Ale niestety kupilam sobie podklad Pharmaceris F (na ktory polowalam juz od dluzszego czasu), szampon do wlosow farbowanych herbal essence (bo w akademiku nie mialam, a tydzien temu farbowalam wlosy) i balsam do ciała ten malinowy z AA
(w akademiku twarda woda a na basenie chlorowana a ja nawet balsamu do ciala nie mam oprocz antycellulita). Poza tym zamowilam z Oriflamu korektor i tonik (toniku nie mam, a korektor mi sie konczy) no i cienie do powiek (ta moja taka mala slabostka , ale mama zabrala mi brazowe cienie, a ja tez chcialam swoje jakies miec ).
Wiec jak widzicie, wszystkie zakupy rozsadne i przemyslane no i potrzebne
jaki korektor z ori zamówiłaś??
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Patrzylam tez na hydrolaty, bo mam juz tylko 40ml toniku do twarzy. i wyszlo mi ze najbardziej sie oplaca z mazidel bo 500ml kosztuje 26zl. Zamowilabym z zielonej herbaty i oczarowy. Ale z drugiej strony nigdy nie uzywalam hydrolatow i nie wiem czy zamawiac w takiej duzej pojemnosci.
możesz dać link do tego hydrolatu?? cena zachęcająca jak na taką pojemność
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja w tym miesiącu też chyba nie spełnię warunków, jakie sama sobie narzuciłam, czyli więcej zużyć niż zakupów, za mniej niż 50zł... Chyba, że ludzie z BU nie zechcą połączyć mojego zamówienia z zamówieniem Księżniczki, wtedy będę miała szanse warunki te spełnić
ja już przekroczyłam limit a muszę jeszcze kilka rzeczy kupić
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
zużyłam przed chwilą tonik 2% BHA z BU
jak się spisuje??
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ktora z was prostuje wlosy? Zrobilam soie teraz fajna fryzurkę i chciałabym prostować włosy od czau do czasu. jakich kosmetyków używacie dla ochrony włosów przed prostownicą? Czytałam tu niedawno o Avonowskim specyfiku. Jak sie nazywa?
ja rozmawiałam tutaj o tym:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...cji-wlosow.htm

a tak w ogóle to w weekend byłam u TŻ i nic nie zużyłam
__________________

Edytowane przez nynka87
Czas edycji: 2009-10-19 o 10:08 Powód: dopisek
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.