Avon, Advance Techniques, Spray termoochronny do stylizacji włosów

Avon, Advance Techniques, Spray termoochronny do stylizacji włosów

Regeneruje zniszczone stylizacją włosy i zabezpiecza przed uszkodzeniami w kontakcie z suszarką, lokówką lub prostownicą. Ułatwia ułożenie fryzury i pomaga ujarzmić niesforne kosmyki.

Nie spełnił moich wymagań..

Od wszelkich kosmetyków termoochronnych nie mam dużych oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że nic w pełni nie ochroni włosów przed wysoką temperaturą. Ten spray praktycznie nie daje żadnych efektów. Nie czuję też ochrony podczas prostowania.
Plusy:
+ nie obciąża włosów,
+ wygodne opakowanie,
+ wydajny,
Minusy:
- nie zauważyłam żadnej regeneracji moich włosów,
- jeśli chroni przed wysoką temperaturą to naprawdę jest to minimalna ochrona, tak jak bez stosowania żadnego specyfiku miałam strasznie suche włosy od prostowania i łamiące się końcówki, tak i przy używaniu tego sprayu było tak samo.
W sklepach nie ma za dużego wyboru kosmetyków tego typu. Wcześniej uzywałam sprayu z Isany i mgiełki Marion. O ile w tamte cokolwiek z moimi włosami robiły, tak ten nie robi nic. Szkoda pieniędzy.

Dobry kosmetyk

Warto kupić,nie jest zbyt drogi.
Włosy są mniej przesuszone i łatwo się rozczesują.
Wystarczy na długi czas
Nie przetłuszcza włosów

Minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Godny polecenia

Plusy:
- niska cena ( w promocji kupiłam za 7.99)
- wydajny
- wygodna buteleczka z atomizerem
- ładny zapach
- nie skleja włosów
- włosy są miekkie
- nie obciąża włosów
- włosy pięknie, zdrowo błyszczą
- długotrwały efekt ( u mnie po użyciu i wyprostowaniu efekt na drugi dzien jest nadal bardzo zadowalający)

Minusy:
- osobiście nie zauważyłam, dla mnie wszystko jest na plus

Podsumowując:
Moim zdaniem ten spray termoochronny jest godny polecenia. U mnie się sprawdził i jestem z niego zadowolona. Myślę, że faktycznie chroni włosy przez gorącym powietrzem suszarki czy też podczas prostowania. Włosy faktycznie są proste i ładne do następnego mycia. Ja polecam i na pewno ponownie kupię:)

bardzo dobry

plusy:
+ cena
+ wydajność
+ poręczne opakowanie
+ zapach
+ dobrze się rozprowadza
+ spełnia swe zadanie (gdy włosy wkręcą się w suszarkę nie ma tego specyficznego zapachu spalenizny) więc wygląda na to że naprawdę działa!
+ nie przetłuszcza nadmiernie włosów
+ włosy po nim lepiej sie układaja, są lśniące i gładkie
+ mimo iż ma chronić, fruzura wystylizowana po jego użyciu trzyma długo, jakby to był spray do stylizacji.

minusy: brak

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 x 100 ml

ot, zwykła odżywka

Jak dla mnie jest to zwykła mgiełka do włosów.
Po jej użyciu łatwiej je rozczesać, poza tym nie zauważyłam innego działania. Przy codziennym suszeniu i prostowaniu nie wymagam od niego cudów, ale mam wrażenie, że nie robi z włosami nic, a na pewno ich nie odżywia.
Lekko obciąża włosy, nie pomaga w ich stylizacji a sprawia, że robią się sztywne, szorstkie i matowe.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo dobry.

Świetny spray termoochronny.

-świetnie pachnie
-wygodne, poręczne opakowanie
-dobrze się go rozpyla
-nie przetłuszcza nadmiernie włosów jak w przypadku większości innych płynów do prostowania, termoochronnych mimo tego, że nie daje się duużej ilości (ja psikam jakieś 5/6 razy na włosy do ramion, trochę poza i jest OK:))
-włosy sa badzreij błyszczace
-gładsze
-wyglądają na zdrowsze
-końcówki mniej porozdwajane
-prostownica lepiej sunie
-suszarka szybciej suszy
-efekt prostych włosów utrzymuje się do kolejengo mycia
-tani!
-wydajny
-po wysuszeniu na włosach pozostaje delikatny, subtelny zapaszek, bardzo przyjemny w moim odczuciu

Polecam, bo warto jest tak dobry, że mogłabym za niego dac te 50 zł, a za niektóre takie płyny za 50 zł po wypróbowaniu nie dałabym ani 10 zł:)

Używam tego produktu od: Ok 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Bardzo dobry produkt ;)

Spray ma lekką konsystencję, taka mgiełka . Nie obciąża włosów , nie skleja , sprawia że włosy się miękkie i lśniące , nie przetłuszczają się szybciej . Spray posiada delikatny, ładny zapach . Włosy wyglądają zdrowo i po prostu pięknie ;) Na pewno kupię ponownie :) Cena także bardzo adekwatna do jakości :)

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

tak!!

spełnia swoje zadanie, otacza włosy delikatna mgiełką a po wysuszeniu włosy sa błyszczące i mięciutkie. do tego bardzo ładnie pachnie. był to pierwszy produkt tego typu jaki używałam , po skończeniu kupiłam podobny Shwarzkopf ale tamten sie wogóle nie sprawdził .
czekam na kolejne katalogi, może kiedyś go jeszcze zakupie ;))

Używam tego produktu od: 2/3 miesiące

tak

Jest w formie delikatnej mgiełki , ma ładny zapach , nie skleja włosów . Mam wrażenie że włosy po nim szybciej dają się stylizować , cena też odpowiednia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

tragedia.

Niestety nie pomógł moim włosom w zapobieganiu rozdawajania się. Mam wrażenie, że dodatkowo je wysusza. Włosy sa po nim oklapnięte i zwyczajnie mokre.
Niestety nie mogę niczego dobrego o nim powiedzieć.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie , całe.

Nic ciekawego

zalety:
-cena
-zapach
-łatwe dozowanie
-nie obciąża włosów

wady:
-nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie chroni włosów przed rozdwajaniem się i przesuszaniem

Ta jedna wada przeważa wszelkie zalety i sprawia, że nie jestem zadowolona z tego kosmetyku.

dość dobra, mogę polecić

Plusy:
* chroni włosy przy stosowaniu prostownicy
* nie śmierdzi
* nie obciąża nawet cienkich włosów
* dość wydajna, mimo, że psikam kilkanaście razy przy jednym stosowaniu

Spray spełnia swoje zadanie, choć wole mgiełkę Marion, bo dzięki niej dodatkowo włosy przestają się elektryzować.

Minusów w działaniu nie ma.

Ilość zużytych opakowań: dwa