Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 14:07   #1981
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

cześc kochaniutkie
To ja widmo z zamierzchłej przeszłości
Aktualnie mama 7,5 miesięcznej Basi.
Na wiosne życzę Wam wszystkim oczywiście BOCIANÓW.
Życze wytrwałości. Trzymacie się i starajcie wierzyć, że jeszcze będzie ok, choc to bardzo bardzo trudne czasem.
Pewnie myślicie sobie, że dobrze mi powiedziec bo juz mam córeczkę ale wierzcie mi - było naprawde ciężko i bardzo dużo mnie to kosztowało żeby w ogóle sie pojawiła na tym świecie.
Moja kariera zawodowa legła w gruzach. Musze wszystko zaczynać od nowa, nie wiem jak, nie wiem gdzie. nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzę. Patrze na nia jak śpi i płaczę z radości że jest ale i z żalu za tym co straciłam.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 16:57   #1982
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

No naprawde widmo musialam oczy przecierac bo nie dowierzalam... Wklej zdjecie malej albo podaj linka.. napisz cos wiecej, chocby na priva. Pozdrawiam i ocieram lezki
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 17:13   #1983
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez lumiaa Pokaż wiadomość
cześc kochaniutkie
To ja widmo z zamierzchłej przeszłości
Aktualnie mama 7,5 miesięcznej Basi.
Na wiosne życzę Wam wszystkim oczywiście BOCIANÓW.
Życze wytrwałości. Trzymacie się i starajcie wierzyć, że jeszcze będzie ok, choc to bardzo bardzo trudne czasem.
Pewnie myślicie sobie, że dobrze mi powiedziec bo juz mam córeczkę ale wierzcie mi - było naprawde ciężko i bardzo dużo mnie to kosztowało żeby w ogóle sie pojawiła na tym świecie.
Moja kariera zawodowa legła w gruzach. Musze wszystko zaczynać od nowa, nie wiem jak, nie wiem gdzie. nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzę. Patrze na nia jak śpi i płaczę z radości że jest ale i z żalu za tym co straciłam.
Witaj Lumiaa pamiętam jak się starałaś o dzidzię i udzielałaś sie w tym wątku, a teraz już ją masz przy sobie , o prace sie nie martw wszystko sie ułoży, zobaczysz
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 17:58   #1984
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez lumiaa Pokaż wiadomość
cześc kochaniutkie
To ja widmo z zamierzchłej przeszłości
Aktualnie mama 7,5 miesięcznej Basi.
Na wiosne życzę Wam wszystkim oczywiście BOCIANÓW.
Życze wytrwałości. Trzymacie się i starajcie wierzyć, że jeszcze będzie ok, choc to bardzo bardzo trudne czasem.
Pewnie myślicie sobie, że dobrze mi powiedziec bo juz mam córeczkę ale wierzcie mi - było naprawde ciężko i bardzo dużo mnie to kosztowało żeby w ogóle sie pojawiła na tym świecie.
Moja kariera zawodowa legła w gruzach. Musze wszystko zaczynać od nowa, nie wiem jak, nie wiem gdzie. nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzę. Patrze na nia jak śpi i płaczę z radości że jest ale i z żalu za tym co straciłam.
Witaj Kochana!

Wiele razy myślałam, co u Ciebie, bo się u nas nie pokazujesz i jakoś się nie spotkałyśmy (pewnie dlatego, ze Ty teraz przesiadujesz na Przewijalni a ja z oczywistych powodów staram się to forum omijać )

Wierzę, że może Ci być żal kariery, którą utraciłaś. Ale zrealizowałaś swój najważniejszy cel w życiu. Gdyby nie było Basi, nie wiedziałabyś jak to jest być mamą i patrzeć na śpiące dziecko za to robiłabyś karierę. Tylko czy ona by Cię wtedy cieszyła?

Trzymaj się i zaglądaj do nas co jakiś czas
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 19:18   #1985
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Lumiaa kochanie jak miło Cię widzieć najważniejsze, że masz malutką przy sobie i wszystko inne się ułoży. Napisz coś więcej co u Ciebie i wklej zdjęcia malutkiej.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:53   #1986
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Jesteście Kochane !!!!
Dzięki za słowa otuchy...
A ze zdjęciami- postaram się cos wymyśleć. Buziaki !@
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 22:40   #1987
fredziunia
Rozeznanie
 
Avatar fredziunia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 783
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Witam (jak widac zlo powraca )

Wlasnie skonczylam nadrabiac zaleglosci na tym watku (ufff udalo sie) widze mieszanka tematow tak sie naczytalam o tych nowych fryzurkach ze chyba sama musze cos nad tym pomyslec

Madziorka: fryzurka 1-sza klasa no i zabki jak perelki tylko pozazdroscic

Ok uciekam spac (padam na twarz) no ale od dzis mam juz interenet wiec teraz bede tu czesciej

Buziaki
fredziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 01:06   #1988
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez fredziunia Pokaż wiadomość
Witam (jak widac zlo powraca )

Wlasnie skonczylam nadrabiac zaleglosci na tym watku (ufff udalo sie) widze mieszanka tematow tak sie naczytalam o tych nowych fryzurkach ze chyba sama musze cos nad tym pomyslec

Madziorka: fryzurka 1-sza klasa no i zabki jak perelki tylko pozazdroscic

Ok uciekam spac (padam na twarz) no ale od dzis mam juz interenet wiec teraz bede tu czesciej

Buziaki
dziękuje ,no nareszcie już jesteś , czekałyśmy z utęsknieniem na ciebie , jak tam twoje samopoczucie Fredziuniu?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 14:14   #1989
fredziunia
Rozeznanie
 
Avatar fredziunia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 783
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Hmm po 1 ciesze sie i to jak .... ze moglam tu wkoncu wrocic brakowalo mi strasznie tego momentami Teraz ciesze sie nowym mieszkaniem i piekna pogoda i jestem dobrej mysli odnosnie badan jakie mnie czekaja w nastepnych tygodniach

Kurcze jak tak czytam o waszych zakupach (buty, bluzeczki itd...) o wyjsciach do kosmetyczki i fryzjera to chyba sama musze tez cos zrobic bo w ostatnim czasie odwiedzam tylko sklepy budowlane i meblowe a przyznaje sie jestem butomaniaczka
fredziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 16:18   #1990
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Fredziunia, mnie też niedługo czeka wykańczanie mieszkania. Już doczekać się nie moge. Skupię się wtedy głównie na przyjemności kupowania mebli i dodatków do nowego M
Tylko, żeby jeszcze w totka szósteczkę wygrać
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 13:22   #1991
fredziunia
Rozeznanie
 
Avatar fredziunia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 783
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

jolineczka: to fakt meblowanie i urzadzanie nowego gniazdka to sama przyjemnosc no gdyby jeszcze nietrzeba bylo liczyc sie z kasa wcale bym sie nieobraila gdybym trafila 6 w Totto Lottka wtedy meblowanie trwalo by chwile
fredziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 13:32   #1992
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez fredziunia Pokaż wiadomość
jolineczka: to fakt meblowanie i urzadzanie nowego gniazdka to sama przyjemnosc no gdyby jeszcze nietrzeba bylo liczyc sie z kasa wcale bym sie nieobraila gdybym trafila 6 w Totto Lottka wtedy meblowanie trwalo by chwile
mi 6 w Toto lotku też by się przydała kupiłabym nowe kanapy marzenie ściętej głowy
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 19:57   #1993
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

A ja bym sobie kupiła działeczke i postawiła śliczny mały domek.
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 20:59   #1994
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Ja myślę, ze gdybym trafiła szóstkę to powinno starczyć i na dom i na podróż dookoła świata.
Tylko najpierw muszę zacząć grać
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 21:03   #1995
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

to ja tez prosze o szosteczke, od razu bym sie z tego wstretnego mieszkania wyprowadzila - doprowadza mnie do szalu mala kuchnia i lazienka, reszte da sie przelknac, z bolem ale jakos sie da...
Wracajac do tematu watku u mnie nici z tego miesiaca, niestety znowu przypaletalo sie jakies uczulenie, juz plakac mi sie chce z tego powodu...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 23:45   #1996
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
to ja tez prosze o szosteczke, od razu bym sie z tego wstretnego mieszkania wyprowadzila - doprowadza mnie do szalu mala kuchnia i lazienka, reszte da sie przelknac, z bolem ale jakos sie da...
Wracajac do tematu watku u mnie nici z tego miesiaca, niestety znowu przypaletalo sie jakies uczulenie, juz plakac mi sie chce z tego powodu...
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 06:57   #1997
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
to ja tez prosze o szosteczke, od razu bym sie z tego wstretnego mieszkania wyprowadzila - doprowadza mnie do szalu mala kuchnia i lazienka, reszte da sie przelknac, z bolem ale jakos sie da...
Wracajac do tematu watku u mnie nici z tego miesiaca, niestety znowu przypaletalo sie jakies uczulenie, juz plakac mi sie chce z tego powodu...
emu nie załamuj sie jestesmy z toba. Mi bardzo sie podoba motto *misia* co nas nie zabije to nas wzmocni pomogło mi kiedys teraz jako tako sie trzymam i mysle pozytywnie co ma byc to bedzie.

Pozdrawiam
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:44   #1998
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

ale tutaj cichutko, dziewczyny gdzie jesteście???


Jutro jadę z moją chrześnicą kupić sukienkę do komunii no i nie mam zielonego pojęcia ile wziąć ze sobą pieniędzy, może się orientujecie ile może kosztować sukienka do komunii??? moja Paulinka od miesiąca przeżywa jutrzejszy dzień mamy tez jechać do kwiaciarni zamówić wianuszek z prawdziwych kwiatków

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-04-11 o 10:13
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 19:00   #1999
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Wydaje mi się, Madziu, że z nas wszystkich najbardziej kompetentna w sprawach komunijnych jest Nikita.
W końcu jej synek to tegoroczny komunista
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 11:23   #2000
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

staram się przeczytac cały wątek "chciałabym byc mamą2" ale jakoś nigdy nie mogę dojść do końca...

dodatkowo takę przyłączam się do "chcenia" bo chociaż jestem z moim TŻ juz kilka lat, to ciągle odkłada zrobienie mnie ciężarną...

mam pytanko: jak go namówić? najpierw były studia - więc nie. potem jego wojsko - więc nie. potem było bezrobocie - więc nie. teraz remont - więc nie... z takim podejściem to doczekam się menopauzy (chociaż jeszcze dłuuugo do niej) a w święta urodziły moje dwie kolezanki i mają takie fajne dzieciaczki.... aż mnie to rozczula...

do tego swego czasu tak dla żartu poszłam do wrózki - takiej niby z prawdziwego zdarzenia. powiedziała że będę miała problemy z zajściem w ciążę (co potwierdził także ginekolog - podobno niedrożne jajowody), ale doczekam się dwóch dziewczynek... i dlatego chciałabym już próbować, bo im później tym gorzej... wiadomo. a dodatkowo chce by moje dzici miały młodą matkę

POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE Z WIZAŻU!!

czy na WIZAŻU można używać określenia "mąż", czy lepiej zostać przy TŻ?
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 11:29   #2001
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
to ja tez prosze o szosteczke, od razu bym sie z tego wstretnego mieszkania wyprowadzila - doprowadza mnie do szalu mala kuchnia i lazienka, reszte da sie przelknac, z bolem ale jakos sie da...
Wracajac do tematu watku u mnie nici z tego miesiaca, niestety znowu przypaletalo sie jakies uczulenie, juz plakac mi sie chce z tego powodu...
spoko - ja jestem w środku remonciku (skromnego bo i finanse małe) mojego PRLowskiego blokowego mieszkanka nawet w pracy wyglądam jakbym zeszła z budowy, bo ręce całe uwalone w farbie do tego ciagle coś się kopie - najpierw nie mogłam kupic blatu do kuchni, potem trzea było kupić wyżynarkę by wyciąć dziurę na zlew (zlew do tego kupiłam za duzy i trzeba było szafkę powiększać), nie zamontuję w rogu cargo okraglego bo mam za mało miejsca, a cargo jest min. 60 cm srednicy, źle przymocowałam blat i wystają szuflady (bo jak montowałam to szuflady leżały na ziemii)... pranoja! a do tego totany bałagan w cały, 2 pokojowym domu, w którym mieszka 4-6 osób (my, kolezanka, jej chłopak, jej koleżanka raz w tygodniu na noc, jej siostra co drugi weekend na 2 noce - kończą studia więc ich nie wyrzucam, tym bardziej że czynsz płacą)

to może teraz w kumulacji wszystkie wygramy w lotka??
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 11:32   #2002
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
staram się przeczytac cały wątek "chciałabym byc mamą2" ale jakoś nigdy nie mogę dojść do końca...

dodatkowo takę przyłączam się do "chcenia" bo chociaż jestem z moim TŻ juz kilka lat, to ciągle odkłada zrobienie mnie ciężarną...

mam pytanko: jak go namówić? najpierw były studia - więc nie. potem jego wojsko - więc nie. potem było bezrobocie - więc nie. teraz remont - więc nie... z takim podejściem to doczekam się menopauzy (chociaż jeszcze dłuuugo do niej) a w święta urodziły moje dwie kolezanki i mają takie fajne dzieciaczki.... aż mnie to rozczula...

do tego swego czasu tak dla żartu poszłam do wrózki - takiej niby z prawdziwego zdarzenia. powiedziała że będę miała problemy z zajściem w ciążę (co potwierdził także ginekolog - podobno niedrożne jajowody), ale doczekam się dwóch dziewczynek... i dlatego chciałabym już próbować, bo im później tym gorzej... wiadomo. a dodatkowo chce by moje dzici miały młodą matkę

POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE Z WIZAŻU!!

czy na WIZAŻU można używać określenia "mąż", czy lepiej zostać przy TŻ?
ja chyba tez bym nie przebrnela przez ten watek dlatego zapraszam na probowac do skutku.
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 11:50   #2003
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

2003 postów! Ja bym nawet nie próbowała przebrnąć przez tych kilkaset stron
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 13:39   #2004
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
2003 postów! Ja bym nawet nie próbowała przebrnąć przez tych kilkaset stron
"tylko" 67 stron... uparta jestem
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 19:10   #2005
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
"tylko" 67 stron... uparta jestem
Rozumiem, ze już skończyłaś?
Gratulacje!

Teraz zapraszam na "Próbować do skutku" Cała dyskusja przeniosła się tam, też jest co czytać Z przyjemnością Cię tam przyjmiemy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181319
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 08:39   #2006
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
"tylko" 67 stron... uparta jestem
Ale musiałaś byc zawzięta tyle stron przeczytać, musisz byc nieźle uparta.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 11:19   #2007
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Eee!!! Co mi tu z watku nowicjuszki wyganiacie???? Brzydko!!!!!! Monia, podziwiam Cie!! nie wiem, czy bylo sens czytac caly watek... Takie tam perypetie ale nie az takie desperackie na szczescie (chyba)... Jak przekonac TZ, meza?? A propos; maz to maz a TZ to towarzysz zycia czyli jeszcze nie maz wg. wizazowych zasad
Mysle, ze powinnas z nim powaznie porozmawiac i przedstawic swoje oczekiwania wobec jego osoby, wspolnego zycia.... Ale bez placzu, lez i zbednych emocji. Choc to trudne, zwykle przynosi odwrotne od zamierzonych efekty
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 14:17   #2008
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Eee!!! Co mi tu z watku nowicjuszki wyganiacie???? Brzydko!!!!!! Monia, podziwiam Cie!! nie wiem, czy bylo sens czytac caly watek... Takie tam perypetie ale nie az takie desperackie na szczescie (chyba)... Jak przekonac TZ, meza?? A propos; maz to maz a TZ to towarzysz zycia czyli jeszcze nie maz wg. wizazowych zasad
Mysle, ze powinnas z nim powaznie porozmawiac i przedstawic swoje oczekiwania wobec jego osoby, wspolnego zycia.... Ale bez placzu, lez i zbednych emocji. Choc to trudne, zwykle przynosi odwrotne od zamierzonych efekty
na szczęście nie da mnie się łatwo z forum wygonić

wczoraj byłam u koleżanki - zaledwie tygodniowej mamy Kubusia (cud nie dziecko!!). przez to jestem strasznie niewyspana (byłam na noc a mały jest żarłoczny i co 2h sie budzi na posiłek ), bo jak mam przerywany sen to koszmarki mi się śnią.

I jak wróciłam to zaraz w domu stara śpiewka: "Andiiiii (mój mąż), zrób mi ciążę. Andiiiii, ja chcę mieć małego krasnoludka...." itd. przez caly dzień. Do tego opowieści o tym jaki fajny jest koleżanki maluch. Hmmm, nie poskutkowało (jeszcze). Chociaż wiem, że i tak interesuje sie tenatyką niemowlecą (jego kolega z pracy jest świezym tatusiem i ciągle mi cos mówi o tym małym brzdącu). Więc może niedługo? Najgorsze jest to, że pbecnie biorę tabletki anty i mam przez to mało drożne jajowody. Więc nie dość,że trzeba będzie organizm oczyścić (min. 3 miesiące) to jeszcze nie wiadomo, czy nie będzie potrzebna jakas interwencja gina... Pocieszam się, że do menopauzy mam jeszcze daleko
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 17:17   #2009
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
na szczęście nie da mnie się łatwo z forum wygonić

wczoraj byłam u koleżanki - zaledwie tygodniowej mamy Kubusia (cud nie dziecko!!). przez to jestem strasznie niewyspana (byłam na noc a mały jest żarłoczny i co 2h sie budzi na posiłek ), bo jak mam przerywany sen to koszmarki mi się śnią.

I jak wróciłam to zaraz w domu stara śpiewka: "Andiiiii (mój mąż), zrób mi ciążę. Andiiiii, ja chcę mieć małego krasnoludka...." itd. przez caly dzień. Do tego opowieści o tym jaki fajny jest koleżanki maluch. Hmmm, nie poskutkowało (jeszcze). Chociaż wiem, że i tak interesuje sie tenatyką niemowlecą (jego kolega z pracy jest świezym tatusiem i ciągle mi cos mówi o tym małym brzdącu). Więc może niedługo? Najgorsze jest to, że pbecnie biorę tabletki anty i mam przez to mało drożne jajowody. Więc nie dość,że trzeba będzie organizm oczyścić (min. 3 miesiące) to jeszcze nie wiadomo, czy nie będzie potrzebna jakas interwencja gina... Pocieszam się, że do menopauzy mam jeszcze daleko

Nie martw sie tym ze masz niedrozne jajowody zrobic HSG jesli bedzie trzeba i bedzie oki, ale lekarze nawet mówia że po HSG szybciej kobiety zachodzą w ciąże wiec głowa do góry. A po odstawieniu pigółek nie musisz czekac 3 msc nie którzy staraja sie od razu. Jest wątek na mamie z klasą ciąża po odstawieniu anty poczytaj sobie i sama zobaczysz

Pozdrawiam
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 18:40   #2010
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Monia, z Twojej wypowiedzi zrozumialam, ze masz problemy z droznoscia jajowodow przez tabletki anty... tak wynika z kontekstu....
???
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.