Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 12:59   #391
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Mam joko i artdeco - jak dla mnie jakościowo porównywalne - za to cenowo wygrywa Joko
We wrocławiu joko możesz kupić w ARENIE na komandorskiej (tam są dwa dobrze zaopatrzone punkty kosmetyczne) i na dworcu PKP.
Do Areny wlasciwie mam calkiem nie po drodze, rozgladne sie kolo siebie, i nawyzej wybiore sie na Komandorską. Dzieki Dziewczyny, utwierdzilyscie mnie w przekonaniu do jej zakupu. Żeby juz pozniej nie wracac do tego tematu w ktorym momencie nakladac baze pod cienie w makijazu mineralnym? Po primerze mineralnym? Czy po podkladzie mineralnym, bezposrednio pod cieniami? Sama nie wiem.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-05-27 o 13:00
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:55   #392
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja maziam się bazą kiedy mi się przypomni

Przetrwała tańce w klubie, domówkę, wilgotną pogodę i ...8 h snu Wiem, że nie ładnie zasypiać z makijażem, ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi Rano cienie były w identycznym stanie, jak dzień wcześniej wieczorem Byłam w pozytywnym szoku, jak przejrzałam się w lustrze
Tusz (dior iconic) skruszył się tylko z końcówek rzęs, więc mogłam podmalować i miałabym dwudniowy makijaż hehe
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:15   #393
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Frantic, używasz boronu solo czy mieszasz z krzemionką? Jeśli tak, to w jakich proporcjach?
Krzemionkę używam jako primer do zmatowienia filtra, zaś boron jako wykończenie makijażu (lub czasem dosypuję odrobinę boronu do podkładu i wtedy już pudru żadnego nie używam). Jeżeli interesowała by Cię mieszanka tych dwóch produktów, to tego typu primer znajdziesz w CS pod nazwą Diva Defense.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:40   #394
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
powiem wam, że zarówno kaolin i ryżyk z EDM wogóle na mnie nie działają, czyli są a jakby ich na skórze nie było słabizna....
muszę szukać czegoś innego
Ja mam kaolin i ryż z EDM i też nie za bardzo działają, lae ostatnio zamówiłam coś, co pokochałam - Silk Powder z Lumiere...

I jak po 4 godzinach z ryżem EDM świeciłam sie jak latarnia, tak zjedwabiem z Lumiere makijaż trzyma sie cały dzień - i to nawet bez poprawek A o kaolinie to już nawet nie wspomnę, bo to moja maksymalna porażka - wysuszał mnie niemiłosiernie.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:42   #395
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziewczęta mam kocankę i..umieram
ale woń
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:44   #396
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
dziewczęta mam kocankę i..umieram
ale woń
nie taka straszna, mnie nie zniechcecila do uzywania.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:47   #397
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Paula - mam nadzieję, że to kwestia przyzwyczajenia, ale zapach jest niesamowity, jakieś przesuszone słońcem łąki z jednoczesną stęchlizną
Dam radę, a co
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 20:53   #398
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Paula - mam nadzieję, że to kwestia przyzwyczajenia, ale zapach jest niesamowity, jakieś przesuszone słońcem łąki z jednoczesną stęchlizną
Dam radę, a co
fajne porownanie. mowiac szczerze to jak ja dostalam i otworzylam do powachania to nie wyczulam jej dobrze bo nie ta intensywnosc byla. dopiero jak wieczorem nasaczylam nia wacik i przejechalam po twarzy to dotarl do mnie jej zapach w pelnej krasie a dzisiaj chyba wreszcie posmaruje sie tamanem bedzie jazda
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:09   #399
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

poproszę o późniejsze refleksje (jak przeżyjesz moze też się skuszę)
uściski
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:18   #400
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mi tez zapach kocanki nie przypadl do gustu, ale nie odstraszylo mnie od jej uzywania , tym bardziej, ze chyba mi pomogla w uleczeniu buraka posloneczmego. (Nie wiem czy to na bank ona, bo uzywalam kilku rzeczy szukajac w nich ratunku, ale w kazdym badz razie nie zaszkodzila) Uzywam tez smierdzacego oleju tamanu (na noc) od trzech dni, ale tak jak któras z Dziewczat mowila ze zapach trzyma sie kilka dni i niczym nie da sie zmyc - tego u mnie nie ma.
Bez problemu. Rano juz nic nie czuc.

I polaczenie tych dwoch kosmetykow sprawilo ze doslownie NIC przez trzy dni nie pojawilo sie na mojej buzi.
Jest czysta, bez niespodzianek, a lubia sobie niekiedy wyskoczyc.
Tak wiec - poki co ---- polecam.

(Szczerze mowiac to myslalam ze pisze na plotkowym. ) Ale podpinam sie pod Wasze pogaduchy na temat kocanki i tamanu.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-05-27 o 21:19
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:52   #401
efka206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 76
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Krzemionkę używam jako primer do zmatowienia filtra, zaś boron jako wykończenie makijażu (lub czasem dosypuję odrobinę boronu do podkładu i wtedy już pudru żadnego nie używam). Jeżeli interesowała by Cię mieszanka tych dwóch produktów, to tego typu primer znajdziesz w CS pod nazwą Diva Defense.
Jakie działanie ma boron?
efka206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 09:00   #402
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
Jakie działanie ma boron?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...59&postcount=3
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:00   #403
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez efka206 Pokaż wiadomość
Jakie działanie ma boron?
Wygładza skórę, matuje, przedłuża trwałość makijażu. Trzeba z nim uważać bo potrafi bielić, ale jego się używa naprawdę ociupinkę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:10   #404
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Krzemionkę używam jako primer do zmatowienia filtra, zaś boron jako wykończenie makijażu (lub czasem dosypuję odrobinę boronu do podkładu i wtedy już pudru żadnego nie używam). Jeżeli interesowała by Cię mieszanka tych dwóch produktów, to tego typu primer znajdziesz w CS pod nazwą Diva Defense.
Mam i krzemionkę i boron więc primer mogę sama ukręcić. W poście informacyjnym Lorri nie znalazłam informacji, że boron można stosować solo. Jutro wypróbuję
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:25   #405
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Wrzucam zdjęcia poglądowe z użyciem bazy Joko (nie zwracajcie uwagi na brwi i sztuczne rzęsy-widać klej, bo to kępki do nauki).
1 zdjęcie robione tuż po wykonaniu makijażu
2 zdjęcie robione z lampą 12 h później (w miedzy czasie było sprzątanie całej chałupki, zakupy).
Cienie użyte do makijażu to bell za 6 zł Przy mojej tłustej powiece bez bazy po 4-5 h cienia już nie było, tzn. był w jednym miejscu- zrolowany w zagłębieniu, a cała powieka błyszczała się jakbym potraktowała ją błyszczykiem
Drugie zdjęcie robione było z lampą, ale kolory i ich intensywność po 12 h były takie jak na zdj.1 Ubytki cienia w zew. kąciku to efekt mojego nagminnego pocierania kącika Podoba mi się, że cienie nie rolują się, tylko pomału ścierają i bledną, więc nie wygląda to źle.
Jestem baaaardzo zadowolona z tej bazy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7731.jpg (73,7 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7742.jpg (111,0 KB, 169 załadowań)
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-05-28 o 09:35
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:55   #406
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia poglądowe z użyciem bazy Joko (nie zwracajcie uwagi na brwi i sztuczne rzęsy-widać klej, bo to kępki do nauki).
1 zdjęcie robione tuż po wykonaniu makijażu
2 zdjęcie robione z lampą 12 h później (w miedzy czasie było sprzątanie całej chałupki, zakupy).
Cienie użyte do makijażu to bell za 6 zł Przy mojej tłustej powiece bez bazy po 4-5 h cienia już nie było, tzn. był w jednym miejscu- zrolowany w zagłębieniu, a cała powieka błyszczała się jakbym potraktowała ją błyszczykiem
Drugie zdjęcie robione było z lampą, ale kolory i ich intensywność po 12 h były takie jak na zdj.1 Ubytki cienia w zew. kąciku to efekt mojego nagminnego pocierania kącika Podoba mi się, że cienie nie rolują się, tylko pomału ścierają i bledną, więc nie wygląda to źle.
Jestem baaaardzo zadowolona z tej bazy!
O kurcze. Fajna jest ta baza w takim razie, skoro tak długo utrzymuje sie efekt.
Ostatnio kupilam cienie sypkie, taniej firmy LEMAX, maja bardzo intensywne fajne kolory z tym, ze po kilku godzinach na powiece cienie te zbieraja mi sie i brzydko wygladaja. A tuz po pomalowaniu sa super.
Ciekawe czy ta baza by pomogla.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:49   #407
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Baza na pewno pomoże Na mojej powiece tanie cienie trzymają się max. 2 h, a z bazą 5 razy tyle. Skoro u ciebie trzymają się kilka godzin, to na bazie będzie to kilkanaście
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 11:21   #408
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Baza na pewno pomoże Na mojej powiece tanie cienie trzymają się max. 2 h, a z bazą 5 razy tyle. Skoro u ciebie trzymają się kilka godzin, to na bazie będzie to kilkanaście
Potwierdzam - baza Joko jest ekstra. Cienie trzymają się cały dzień! Ja zawsze miałam z tym problemy, bo mam dość tłustą powiekę, szczególnie w lecie. Polecam wszystkim zwłaszcza za tę śmieszną cenę
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:31   #409
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Powierdzam, ze baza Joko jest dobra pod mineraly, nic mi sie nie roluje przez 10 godzin ale niestety baza wysusza mi skore na powiekach musze wiec robic przerwy i odskakiwac do klinikow, ktorym baza nie jest potrzebna, bo po kilku dniach ciaglego uzywania Joko mam masakryczne skorki na powiekach i zaden makijaz wtedy dobrze nie wyglada. Dla mnie tylko do uzywania w kratke niestety. Aha, podbija tez kolor cieni
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 14:24   #410
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Powierdzam, ze baza Joko jest dobra pod mineraly, nic mi sie nie roluje przez 10 godzin ale niestety baza wysusza mi skore na powiekach musze wiec robic przerwy i odskakiwac do klinikow, ktorym baza nie jest potrzebna, bo po kilku dniach ciaglego uzywania Joko mam masakryczne skorki na powiekach i zaden makijaz wtedy dobrze nie wyglada. Dla mnie tylko do uzywania w kratke niestety. Aha, podbija tez kolor cieni
Mi Joko nie wysusza powiek na szczeście. Może spróbuj vrilna noc używać np. Physiogel'a albo tego mazidła: http://mazidla.com/index.php?option=...d=324&Itemid=2 - super nawilża i natłuszcza (ja zamiast mazidłowych ceramidów użyłam tych z Naturalisa i jest ok). Problem powinien zniknąć
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:00   #411
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziekuje ale ja jestem wierna tylko zelom z Flos Leku (slabo nawilzaja ale mnie nie podrazniaja i dobrze chronia oczy).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:26   #412
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

ostatnio pod makijaż i na nakładam puder bambusowy, sprawdza się nieźle. A krzemionka poszła w kąt póki co
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:37   #413
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ostatnio pod makijaż i na nakładam puder bambusowy, sprawdza się nieźle. A krzemionka poszła w kąt póki co
A czemu krzemionka nie?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:40   #414
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Ja mam kaolin i ryż z EDM i też nie za bardzo działają, lae ostatnio zamówiłam coś, co pokochałam - Silk Powder z Lumiere...
Chodzi o któryś z tych produktów?

http://www.lumierecosmetics.com/cata...wders-6-1.html

Jeśli tak, to masz tą bialą, czy lekko barwioną?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:55   #415
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Moich powiek na szczęscie baza nie wysusza.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:23   #416
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziewczyny, a co stosujecie pod oczy z pielęgnacji?
i ciekawa jestem czy dajecie jakiś primer? ja czasami maznę bambusem z rozpędu i lepiej się rozprowadza korektor, ale chyba dla skóry to nie najlepiej...
zastanawiam się, które serum z BU byłoby najlepsze pod oczy dobrze po trzydziestce (trochę wysuszona i cienka skóra, no i niestety zmarszczki )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:01   #417
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ostatnio pod makijaż i na nakładam puder bambusowy, sprawdza się nieźle. A krzemionka poszła w kąt póki co
bambuś z jedwabiem wymiata
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:09   #418
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A czemu krzemionka nie?
krzemionka jest fajna ale bambus fajniejszy makijaż lepiej się trzyma, aplikacja jest przyjemniejsza

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co stosujecie pod oczy z pielęgnacji?
i ciekawa jestem czy dajecie jakiś primer? ja czasami maznę bambusem z rozpędu i lepiej się rozprowadza korektor, ale chyba dla skóry to nie najlepiej...
zastanawiam się, które serum z BU byłoby najlepsze pod oczy dobrze po trzydziestce (trochę wysuszona i cienka skóra, no i niestety zmarszczki )
pod oczy? Na dzień Mary Kay Intensywnie Regenerujący Krem pod Oczy TimeWise http://www.marykay.com.pl/176 albo
Clinique All About Eyes Rich http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17407 a na noc Liposomowy eliksir dla cery dojrzałej http://www.zrobsobiekrem.pl/?293,lip...ojrzalej-30-ml i olej z nasion malin
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:16   #419
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co stosujecie pod oczy z pielęgnacji?
i ciekawa jestem czy dajecie jakiś primer? ja czasami maznę bambusem z rozpędu i lepiej się rozprowadza korektor, ale chyba dla skóry to nie najlepiej...
zastanawiam się, które serum z BU byłoby najlepsze pod oczy dobrze po trzydziestce (trochę wysuszona i cienka skóra, no i niestety zmarszczki )
Nie wiem jak u Ciebie sie sprawdzi, ale ja używałam serum 3xrose i było idealne... Nawet pod oczy...Mam 27, ale palę, więc podobno moja cera ma 10 lat więcej niż ja
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:21   #420
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
.... a na noc Liposomowy eliksir dla cery dojrzałej http://www.zrobsobiekrem.pl/?293,lip...ojrzalej-30-ml i olej z nasion malin
ooo, bardzo mi się to podoba, będę kręcić

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Ciebie sie sprawdzi, ale ja używałam serum 3xrose i było idealne... Nawet pod oczy...Mam 27, ale palę, więc podobno moja cera ma 10 lat więcej niż ja
a właśnie się nad tymi różami zastanawiałam .. dzięki

co tu wybrać? co tu wybrać??
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.