Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 17:54   #3181
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dziewczyny byłam z mama u lekarza w przychodni tej w której robię badania i poszłam zapytać pań czy glukoze to mogę wypić w domu na co one że ma najpierw być zmierzony cukier na czczo i potem 2 godz po glukozie ale.................UWAGA!!!! Jeśli mam glukometr( taki jak cukrzycy , czyli mój dziadziu ma i teściowa też) to nie muszę robić badania w przychodzi tylko sama sobie w domu mogę zrobić i wyniki tylko zapisać na karteczce Jestem HAPPY że ominie mnie to 2 godzinne czekanie w przychodzi i picie tego tam .
Mi w lab najpierw zmierzyli cukier właśnie glukometrem i już stresa miałam bo wyszło mi 101 na czczo a do 100 niby norma. Jak przyszły normalne wyniki to było 85 a po 2h 89. Ja temu nie ufam jakoś. Nawet mi gin powiedział, że z palca się nie mierzy
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 17:57   #3182
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
To badanie glikozy jest rzeczywiście takie straszne?Bo też mam skierowanie.Miałam go kilka lat temu i jakoś żle nie wspominam.W poprzedniej ciąży chyba nie robiłam.
w pierwszej ciązy jakoś poszlo bez sensaci ale do pracy ne chodziła i byłam z siostrą więc sie smiałysmy z siebie nawzajem ale teraz jak mam siedzieć 2 godz to dziękuję ale jeśli mogę w domu to odwiedzę dziadka rano na pewno będzie milej niż w przychodni

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Mi w lab najpierw zmierzyli cukier właśnie glukometrem i już stresa miałam bo wyszło mi 101 na czczo a do 100 niby norma. Jak przyszły normalne wyniki to było 85 a po 2h 89. Ja temu nie ufam jakoś. Nawet mi gin powiedział, że z palca się nie mierzy
a mi wlasnie babki w przychodni powiedzialy ze one takim glukometrem mierzą....to teraz już nic nie wiem zapytam gina jeszcze przed badaniem i rozwieje moje wątpliwości ale dzieki za takie ino
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 17:58   #3183
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Vea, juz kiedyś podsyłałam, ale nie wiem gdzie znalazłam ten adres, czy któraś z dziewczyn u nas go podesłała, czy na innym mamusiowym wyczytałam...
Ja juz sobie wg tego listę zrobiłam
Wcześniej nie widziałam, ale przyda się bardzo
Trochę sama w składy wsiąkam, ale jeszcze maaało wiem

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Masakra, nie macie litosci...wchodze a tu tyle stron nie mowie nawet ze chcialam nadrabiac wszystko co mnie ominelo ale mialam zamiar przynajmniej dzisiejszy dzien...jednak chyba nie jestem w stanie dzisiaj ledwo wstalismy tak bardzo nam sie nie chcialo hahaha...potem bylismy na duzych zakupach bo lodowka byla pusciutka, teraz musze sie wziac za rozpakowywanie toreb bo jutro chce isc do szkoly a w sobote i niedziele jestesmy na wycieczce z pracy meza... do tego dalej jestem zmeczona i najchetniej bym sie polozyla
Fajnie, że już jesteś
A jak tam Twoja noga?

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Jestem w końcu w domku po wizycie, Maleństwo super, wyniki książkowe, a i płeć się ujawniła
W moim brzuszku, pod serduszkiem mieszka sobie Synuś !

dziś mi się śniło że będzie chłopiec i jest cieszymy się, Mąż pęka z dumy !
teraz imię
klask i:

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie

Waga wyszła 490 g +/- 70 g (sprzęt dokładniejszy)
Rozwija się symetrycznie, czyli nic nie ma większego lub mniejszego.
Serduszko 158 u/min
Pan doktor posprawdzał WSZYSTKO i nie uwidoczniono nieprawidłowości, a ryzyko wad jest bardzo małe.

Na twardnienie powiedział, że czasem tak się zdarza i lepiej odpoczywać, ale jak szyjka długa i zamknięta, to nie stresować się tym

No i to, co pewnie Was najbardziej interesuje, cyt. "100% c.pka", znaczy się będzie Elenka Hania na 100%

Dołączam zdjęcia ślicznej buzi
Zasłaniała się złośnica mała rączką, jakby chciała powiedzieć "Co Wy mnie tu znów podglądacie, dajcie żyć!". Zdjęcia siśki nie mam, bo mała uparcie zaciskała nogi (jak już wiem, że na pewno dziewczyna, to lepiej niech zaciska co najmniej do 16 roku życia ).
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać
Gratuluję Córeczki


A mi się humor poprawił, bo przyszedł LifeNest i mój rogal
Nic że goopi kurier zostawił u sąsiadów, nawet nie próbując do nas dzwonić
Ważne, ze wszystko jest i jest ok
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:02   #3184
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Dziękuje za gratki

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Amelko, gratuluję!!!!!!!!!! Widzisz, wszystko dobrze Ty chyba tez byłas za synusiem?
Ale nam przerwałaś różowy sznureczek październikowy Dobrze, będzie urozmaicenie
ja od początku ciązy czułam Synusia, ostatnio od jakiś 2 tyg myślałam o córci, w nocy przyśniło mi się że Synek, także już rano ogłosiłam Mężowi że ja już wiem że to chłopiec
Mąż jest mega dumny

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Eeeej!
Dostałam maila z C&A, że zamówione przeze mnie przedmioty są wyprzedane i ich nie dostanę!!
Już nie kupuję w C&A online, niech się bujają, ja tu się nastawiłam na te produkty, a oni mi piszą, że nie dość, że nic nie dostanę, to jeszcze nie wiem, co z kasą, bo nie napisali, że zwracają
nie no zwrócą ! muszą !


a gdzie się podziewa nasza Kaśka87 ? cały dzien się nei odzywała czy przeoczyłam ? muszę jej pogratulować,bo dobrze wywróżyła wczoraj

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

spojrzałam na pierwszą stronę i zauważyłam że jak ma być córcia to imię wybrane, a dużo synusiów nie ma jeszcze imienia , szukałam tam inspiracji
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:04   #3185
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Ej no bez jaj. Ale kasę muszą oddać nie ma bata
Dzwoniłam na infolinię i mają oddać na konto, ale w terminie do 12 dni!
Żal ściska, więcej u nich nie kupuję

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
a gdzie się podziewa nasza Kaśka87 ? cały dzien się nei odzywała czy przeoczyłam ? muszę jej pogratulować,bo dobrze wywróżyła wczoraj

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

spojrzałam na pierwszą stronę i zauważyłam że jak ma być córcia to imię wybrane, a dużo synusiów nie ma jeszcze imienia , szukałam tam inspiracji
Też się nad tym zastanawiałam, ale strzelam, że jej tż miał wolne czy coś i się nim zajmuje cały dzień

Właśnie też zauważyłam, że mało chłopców ma imię wybrane A dziewczyny to często i gęsto po dwa mają
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:04   #3186
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Aaamelkaa, jednak dałaś rade sama! Gratuluje synka! Potrzeba nam troche czhłopczyków dla równowagi kolorów w październiku

Matall, super że dziewczynka potwierdzona, teraz Edi już na 100% będzie dumnym starszym bratem No i extra, że wszystko dobrze łącznie z Twoim twardniejącym brzuchem.

Gratulacje raz jeszcze dziewczyny!
Ja odliczam - 24h i kilka minut mi zostało
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:06   #3187
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Idę z rozpaczy na allegro pobuszować, bo moja cudna sukienusia przepadła
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 18:07   #3188
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Aaamelkaa, jednak dałaś rade sama! Gratuluje synka! Potrzeba nam troche czhłopczyków dla równowagi kolorów w październiku

Matall, super że dziewczynka potwierdzona, teraz Edi już na 100% będzie dumnym starszym bratem No i extra, że wszystko dobrze łącznie z Twoim twardniejącym brzuchem.

Gratulacje raz jeszcze dziewczyny!
Ja odliczam - 24h i kilka minut mi zostało

Ja z Mężem byłam
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:07   #3189
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
spojrzałam na pierwszą stronę i zauważyłam że jak ma być córcia to imię wybrane, a dużo synusiów nie ma jeszcze imienia , szukałam tam inspiracji
Rzeczywiście z dziewczynkami wyglada sprawa prościej na naszej pierwszej stronie. Ja już mam wybrane dla obu przypadków od dawien dawna Kilka opcji mi się podoba, ale zgadzamy się z TZ w jednej więc przynajmniej nie będzie dyskusji
A drugie jakoś tak zwyczajowo u mnie w domu daje się po rodzicach, wiec problem też z głowy
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:09   #3190
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

A dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. Byłam u gina półtora tygodnia temu w 24 tc i gin nie dał mi skierowania na tą krzywą cukrową i w ogóle nic o niej nie wspomniał. I teraz nie wiem czy iść sobie zrobić prywatnie czy nie? Bo w sumie następna wizyta w 28tc- to chyba będzie za późno?
Nie wiem co robić.
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:11   #3191
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość

Ja z Mężem byłam
Damn! Rzeczywiscie, pochrzaniło mi się Wybacz, u mnie jeszcze rano dopiero do pracy przylazłam i mi sie w głowie jeszcze nie poukładało
No i zbudynienie ciążowe daje o sobie znać każdego dnia
Tak czy siak - gratulacje chłopczyka raz jeszcze
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 18:11   #3192
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Izunia, co sie dzieje? Za Tżem już tęsknisz, czy coś sie dzieje? Pytałam wczoraj o Ciebie, załatwiłaś cos w Up?

Nie w sumie nic sie nie dzieje Wczoraj sie poklocilismy a dzis o 5 rano pojechal i tak jakos ze zlym humorem zostalam. Ciagle mi sie oczy mokre robia
Tak w urzedzie zalatwilam zasilek ... Ale dobre i to. Zawsze jakis grosz, bo jest taka masakra.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:12   #3193
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
A dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. Byłam u gina półtora tygodnia temu w 24 tc i gin nie dał mi skierowania na tą krzywą cukrową i w ogóle nic o niej nie wspomniał. I teraz nie wiem czy iść sobie zrobić prywatnie czy nie? Bo w sumie następna wizyta w 28tc- to chyba będzie za późno?
Nie wiem co robić.
Mój lekarz kieruje na to badanie właśnie w 28 tygodniu. Może Twój robi podobnie? Nie wiem czy są jakieś określone standardy na to
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:15   #3194
rubinka25
Rozeznanie
 
Avatar rubinka25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 685
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Jestem w końcu w domku po wizycie, Maleństwo super, wyniki książkowe, a i płeć się ujawniła
W moim brzuszku, pod serduszkiem mieszka sobie Synuś !

dziś mi się śniło że będzie chłopiec i jest cieszymy się, Mąż pęka z dumy !
teraz imię
Gratulacje!!!



Jak ja genialna jestem!!!
Ok. godziny 18 przypomniałam sobie, że dziś mieliśmy iść na te warsztaty Moda na Brzuszek. W porę mi się przypomniało. I teraz doopa. Nie byłam na Bezpiecznym Maluchu, a o tych też zapomniałam. Wątpię, żeby jeszcze jakieś były do września... Ehhh zbudynienie jak nic.
__________________
14.09.2013 Filipek

01.02.2016
Leoś
rubinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:15   #3195
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Madzia000 nie martw sie, Tz napewno sie cieszy,a ze liczyl na synka, no coz, jesli bedzie dziewczynka napewno tez sie bardzo bedzie cieszyl i swiata poza nia nie widzial, zobaczysz Bedzie dobrze. Moj Tz tez byl lekko zawiedziony bo tak chcial syna, ale teraz jak sie z nami wita, zawsze mowi czesc dziewczyny, dziewczyny zrobcie to, tamto, juz mu przeszlo

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Pszczoua

a w nocy dostawałam skrętu kiszek jakiegoś... dobrze, że już rano...
Ja tez tak czasem mam. W nocy budzi mnie taki totalny bol brzucha, typowo jelita, jak na ... kibelek. Ale to az skreca!

matallewar gratuluje pracki TZ-ta!

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość

kinga ma ubaw z mojego odstajacego pępka i ciagle go nagniata
No wlasnie dziewczynki, od czego to zalezy, te pepki? Moja mama mowi, ze ona nie miala wystajacego, ja tez mam jak narazie maksymalnie do srodka

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
chyba zagram w... simsy od zeszłego roku nie grałam, wyciągnę jakąś gotową rodzinę z biedy
O ja kiedys gralam, bylam maniakiem!

Aaamelkaa Gratulacje Synka!

I wogole gratuluje wszystkim wizyt i slicznych zdjec.
Ale macie dziewczynki sliczne brzuszki! misia332 jaki Twoj zgrabniutki
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:17   #3196
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wiecie co? Tak bardzo kocham tą moją księżniczkę, że zaraz pęknę z tej miłości. Patrze na jej buźkę i ryczeć mi się chce ze szczęścia

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------


Mi się wydaje, że każda, która planuje rodzić SN ma taką nadzieję Weź potem wypchnij takie 4,4 kg! A od 4,5 kg ew. kwalifikują na CC! (chyba)

Znów nagrałam, jak mała kopie, ale w 5 sek. filmu przestała
Wiesz moja koleżanka rodziła w domu SN, mały ważył 4700 g i miał 64 cm, ona nie chorowała ani nic. Poród w domu z wyobru.
Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dziewczyny byłam z mama u lekarza w przychodni tej w której robię badania i poszłam zapytać pań czy glukoze to mogę wypić w domu na co one że ma najpierw być zmierzony cukier na czczo i potem 2 godz po glukozie ale.................UWAGA!!!! Jeśli mam glukometr( taki jak cukrzycy , czyli mój dziadziu ma i teściowa też) to nie muszę robić badania w przychodzi tylko sama sobie w domu mogę zrobić i wyniki tylko zapisać na karteczce Jestem HAPPY że ominie mnie to 2 godzinne czekanie w przychodzi i picie tego tam .
Bez sens, bo ja badałam cukier przed pobraniem z palca, żeby nie kłuć pacjentki niepotrzebnie, jeżeli z glukometru ok, pobierałam krew, pani piła glukoze i siedziała grzecznie na dooopce 2h. I znów pobieranie. To co Ty opisujesz to nieprawidłowe jest.
Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
A dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. Byłam u gina półtora tygodnia temu w 24 tc i gin nie dał mi skierowania na tą krzywą cukrową i w ogóle nic o niej nie wspomniał. I teraz nie wiem czy iść sobie zrobić prywatnie czy nie? Bo w sumie następna wizyta w 28tc- to chyba będzie za późno?
Nie wiem co robić.
Ja tez mam dopiero w 28 tc.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:18   #3197
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na infolinię i mają oddać na konto, ale w terminie do 12 dni!
Żal ściska, więcej u nich nie kupuję

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------


Też się nad tym zastanawiałam, ale strzelam, że jej tż miał wolne czy coś i się nim zajmuje cały dzień

Właśnie też zauważyłam, że mało chłopców ma imię wybrane A dziewczyny to często i gęsto po dwa mają
No u mnie każde z nas ma inny pomysł dla syna. Na początku miał być Kamil potem Bartuś no i jeszcze mój młodszy synek wymyślił Dawida. Ja jestem w tej chwili najbliżej imienia Bartosz . Więc może wpiszmy a najwyżej po narodzinach się zmieni
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:19   #3198
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
No u mnie każde z nas ma inny pomysł dla syna. Na początku miał być Kamil potem Bartuś no i jeszcze mój młodszy synek wymyślił Dawida. Ja jestem w tej chwili najbliżej imienia Bartosz . Więc może wpiszmy a najwyżej po narodzinach się zmieni
A Ty masz dwóch synusiów już ? Jak mają na imię ?
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:21   #3199
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
A dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. Byłam u gina półtora tygodnia temu w 24 tc i gin nie dał mi skierowania na tą krzywą cukrową i w ogóle nic o niej nie wspomniał. I teraz nie wiem czy iść sobie zrobić prywatnie czy nie? Bo w sumie następna wizyta w 28tc- to chyba będzie za późno?
Nie wiem co robić.
Odsyłam do pierwszej strony:
http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_str...k_24092010.pdf
To badanie się robi 24-28 tc, więc 28 tc to jeszcze nie za późno

W tym załączniku jest termin wykonania wszystkich badań
Jakby nie kierował sam, to wydrukuj sobie załącznik i poproś o skierowanie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 18:22   #3200
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Mam taki zaciesz, że muszę się Wam pochwalićZnalazłam ginkę w moim mieście, która robi usg 3d/4d, byłam się zapytać co i jak i jestem umówiona na 28 maja I badanie z opisem i nagraniem na pendrive 200zł Nastawiałam się na 300, więc super wystarczy jeszcze na ten fajny kocyk i coś dla mamusi, bo postanowiłam sobie to usg fundnąć na urodziny

A teraz mogę Was spokojnie nadrobić, bo i tak muszę leżeć - natachałam się zakupów i nałaziłam sporo, więc dzidzi należy się odpoczynek.
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:23   #3201
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Mój lekarz kieruje na to badanie właśnie w 28 tygodniu. Może Twój robi podobnie? Nie wiem czy są jakieś określone standardy na to
Ja mam iść w 25 tyg.
Misia mój starszy syn ma na imię Damian a młodszy Mateusz
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:27   #3202
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Ja mam iść w 25 tyg.
Misia mój starszy syn ma na imię Damian a młodszy Mateusz
Mi najbardziej pasuje Bartosz
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:30   #3203
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Mi najbardziej pasuje Bartosz
Mnie również, pozostanie mi jedynie przekonać męża, bo to co on wymyślił jest dla mnie nie do przyjęcia
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:31   #3204
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Mi najbardziej pasuje Bartosz
Bartosz ładnie
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:32   #3205
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Inwersja sie dawno nie odzywala..
Ciekawe, jak jej remont idzie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:39   #3206
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Damn! Rzeczywiscie, pochrzaniło mi się Wybacz, u mnie jeszcze rano dopiero do pracy przylazłam i mi sie w głowie jeszcze nie poukładało
No i zbudynienie ciążowe daje o sobie znać każdego dnia
Tak czy siak - gratulacje chłopczyka raz jeszcze
spoko, spoko


byłam dziś w pepco i powiem Wam że u mnie słabo zaopatrzone, w rodzinnym mieście moim jest dużo lepsze, jak pojade do rodziców to tam pójdę
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:41   #3207
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Gdzie tu jest badanie TSH to się robi z moczu czy z krwi, bo szukam w moich wynikach i nie widzę i się zastanawiam czy ja je mialam wogóle na wydrukach z labolatorium tez jest oznaczenie TSH czy jakoś inaczej ?

matal ja niedostałam meila z C&A ale uwierze że kupiłam taki fajny zestaw za 7.99 jak paczka dojdzie

dziewczyny leżące w jakich pozycjach wy leżycie??
ja dziś cały dzień prawie w łóżku wierce się i aż mnie brzuch zaczął boleć, ale może to z nerwów bo się wczoraj z mężem pokłóciłam

na pocieszenie zjadłam nimm2 żujki i ciasteczka maślane - super kolacja niema co
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:48   #3208
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Gdzie tu jest badanie TSH to się robi z moczu czy z krwi, bo szukam w moich wynikach i nie widzę i się zastanawiam czy ja je mialam wogóle na wydrukach z labolatorium tez jest oznaczenie TSH czy jakoś inaczej ?

matal ja niedostałam meila z C&A ale uwierze że kupiłam taki fajny zestaw za 7.99 jak paczka dojdzie

dziewczyny leżące w jakich pozycjach wy leżycie??
ja dziś cały dzień prawie w łóżku wierce się i aż mnie brzuch zaczął boleć, ale może to z nerwów bo się wczoraj z mężem pokłóciłam

na pocieszenie zjadłam nimm2 żujki i ciasteczka maślane - super kolacja niema co
TSH robi sie z krwi i jest to badanie dodatkowe, nie miesci sie w podstawowym zestawie
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:48   #3209
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

ja już niby lepiej się czuje, choć głowa mnie trochę boli, gorączka dalej 37,5 na noc sprawdzę jeszcze i paracetamol wezmę jak będzie dalej taka.
zaraz mam nadzieję że nadrobię wszystkie strony to pocytuję resztę

Cytat:
Napisane przez wiktom Pokaż wiadomość
Hej Brzuchatki

Ostatnio mało się udzielałam ale regularnie podczytywałam mam nadzieje, że mnie jeszcze ktoś pamięta

Przeżyłam dziś w nocy KOSZMAR . Dostałam gorączki 38,1, nie mogłam jej niczym zbić. Na szczęście ok.3 poskutkowały zimne okłady i paracetamol (strasznie się przed nim wzbraniałam, żeby małemu nie zaszkodził), do tego dreszcze, straszny ból gardła i cała lewa strona ciała mi drętwiała. Byłam PRZERAŻONA Teraz goraczka mi spadła, tylko 37,2 ale idę do lekarza bo nie chce przechodzić kolejnej takiej nocy. Mały się rusza, więc mam nadzieje, że wszystko u niego dobrze, strasznie się martwię
pewnie że pamiętamy widzę że miałaś noc koszmarną a ja dzień. mam nadzieję że już ok z temperaturą? nic się nie martw, paracetamol raz w razie potrzeby można wziąć nic nie zaszkodzisz a napewno pomożesz bo lepiej nie mieć tej temperatury

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Ja się domyślam, że największe zainteresowanie będzie jak będą rodziły pierwsze z listy, a taka teacherka z końca listy może się doczeka pojedynczych gratulacji... Ale mam nadzieję, ze nie uciekniecie do odchowalni zanim nie urodzą wszystkie dziewczyny z listy
no co Ty mówisz ja mam zamiar być do końca poczekalni, czyli dotąd aż każa urodzi a później przenieść się razem na odchowalnie nic się nie martw

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A ja tam nie rozumiem, czemu październikowe chcą być na listopadowo-grudniowych
Bo co? Że wcześniej będą o wszystkim pisać? No to może ja też tam się przeniosę, to w ogóle będę najwcześniej
Jeszcze jak któraś ma na 29-30-31 października, to rozumiem, bo spora szansa, że urodzi w listopadzie, ale jak ktoś ma na połowę miesiąca?
W sumie każdy robi, jak chce, ale mnie to dziwi

Ja obiecuję gratulować do końca i zakładać wątki nawet z Elenką na rękach Poza tym możemy ustalić, że przenosimy się na odchowalnię dopiero jak wszystkie urodzą, a do tej pory będziemy pisać tu - również te, co urodziły
Nie musimy mieć dwóch wątków jednocześnie
no ja jestem za przeniesieniem się jak wszystkie urodzimy nie wolno nikogo omijać czy zapominać o kimś, jest wątek 2 miesięcy więc będziemy do końca o ile czas pozwoli i dzieci na to, ale myślę że tak
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 18:52   #3210
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
A dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. Byłam u gina półtora tygodnia temu w 24 tc i gin nie dał mi skierowania na tą krzywą cukrową i w ogóle nic o niej nie wspomniał. I teraz nie wiem czy iść sobie zrobić prywatnie czy nie? Bo w sumie następna wizyta w 28tc- to chyba będzie za późno?
Nie wiem co robić.
Nie przejmować się, ja chyba tego badania nie będę miała, bo powiedziałam ginowi, że mdleję po pobraniach krwi i stwierdził, że nie będzie mnie męczył. Mam mieć minimum badań krwi. Zlecił mi jakieś inne badanie na glukozę, takie jednorazowe przy okazji morfologii.
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Dziękuje za gratki


ja od początku ciązy czułam Synusia, ostatnio od jakiś 2 tyg myślałam o córci, w nocy przyśniło mi się że Synek, także już rano ogłosiłam Mężowi że ja już wiem że to chłopiec
Mąż jest mega dumny


nie no zwrócą ! muszą !


a gdzie się podziewa nasza Kaśka87 ? cały dzien się nei odzywała czy przeoczyłam ? muszę jej pogratulować,bo dobrze wywróżyła wczoraj

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

spojrzałam na pierwszą stronę i zauważyłam że jak ma być córcia to imię wybrane, a dużo synusiów nie ma jeszcze imienia , szukałam tam inspiracji
gratuluję synka
Ale z tym, co pogrubiłam się nie zgodzę, bo u nas jest odwrotnie, z resztą już o tym pisałam, dla synka imię mamy wybrane od wieków, dla dziewczynki i zupełnie inne typy
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.